Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Gry komputerowe

Gry komputerowe do 30 zł – Ranking TOP10 gier na PC

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych Gier na PC do 30 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na listopad 2022 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych Gier na PC do 30 zł,
  • TOP10 najtańszych Gier na PC do 30 zł,
  • TOP5 innych rekomendowanych gier na PC.

Jakie Gry komputerowe do 30 zł najlepiej wybrać? Ranking na listopad 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Gry komputerowe do 30 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking Gier na PC do 30 zł, wraz z informacją o produktach, jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  LEGO Worlds

LEGO Worlds Najniższa Cena Online „W LEGO® Worlds gracze wyruszą w ekscytującą podróż mającą na celu osiągnięcie rangi architekta, prowadzącą poprzez otwarty świat zbudowany w pełni z części LEGO®" – powiedział Jonathan Smith, kierownik produkcji w TT Games. „Czy to w trakcie modyfikacji postaci, zwiedzania światów w pojazdach, wznoszenia budowli, czy odkrywania niezliczonych przedmiotów, postaci i stworzeń, użytkownicy będą w stanie stworzyć dosłownie wszystko, co tylko sobie wymarzą". „LEGO® Worlds zwiększa naszą serię gier wideo LEGO® o zupełnie nowy wariant przygody uosabiający tradycyjną zabawę polegającą na budowaniu obiektów z klocków LEGO®" – eksponuje David Haddad, prezes Warner Bros. Interactive Entertainment. „TT Games stworzyło ogromny cyfrowy wszechświat łączący nieskrępowaną niczym kreatywność z tak szanowanym poprzez sympatyków standardowym dla LEGO® humorem". „LEGO® Worlds przenosi istotę zabawy z LEGO® – budowanie – do świata cyfrowego jak nigdy dotąd" – wspomniał Niels Jørgensen, wiceprezes ds. Gier cyfrowych w Grupie LEGO®. „Jesteśmy niesamowicie podekscytowani możliwością jeszcze bliższego połączenia naszych fizycznych, a także cyfrowych modeli zabawy, a także przekonani, że docenią to jednocześnie nasi fani, jak i zupełnie nowi użytkownicy. Wierzymy, iż LEGO® Worlds ma szansę zainspirować i pomóc w rozwoju przyszłych budowniczych dzięki możliwości kreatywnej rozgrywki w otwartym świecie". W LEGO® Worlds gracze posiadają szansę odkrywać skarby rozmaitych światów – od zabawnych po fantastyczne – pełnych zawrotnej wręcz liczby zróżnicowanych pojazdów i stworzeń, od kowbojów ujeżdżających żyrafy, poprzez wampiry straszące yeti, po walce, samochody wyścigowe i ogromne koparki. Użytkownicy wyruszą w podróż, której ukoronowaniem będzie osiągnięcie rangi architekta, pomagając w jej czasie napotkanym postaciom LEGO®. Znajdź miecz dla króla, obroń farmera przed inwazją zombie, zbuduj dom dla jaskiniowca… Światy i obiekty ożyją na setki sposobów, równocześnie dzięki możliwości budowy klocek po klocku, umieszczania w światach gotowych konstrukcji LEGO®, jak i używania świetnych narzędzi zezwalających na dostosowywanie , a także zarysów krajobrazu. Wieloosobowa gra sieciowa w LEGO® Worlds da natomiast graczom możliwość odkrywania światów innych użytkowników, wspólnego tworzenia oraz zabawy w trybie współpracy lub rywalizacji w samodzielnie produkowanym otoczeniu....
  • Producent CENEGA 
  • Wersja językowa angielska 
  • Gatunek akcja 
  • PEGI (wiek gracza) 7+ 
  • Wersja cyfrowa 
  • Tryb Multiplayer tak 
Powiązania gamingowe:  Gry komputerowe od producenta Crytek - Ranking TOP10 gier na PC

Polecane zestawienia gier komputerowych na PC:


Najtańsze Gry komputerowe do 30 zł – Ranking listopad 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze Gry komputerowe do 30 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Gier na PC do 30 zł jest aktualizowany na bieżąco.


Polecane zestawienia gier komputerowych na PC:


Podsumowanie, czyli Jakie Gry komputerowe do 30 zł najlepsze?

Najlepsze Gry komputerowe do 30 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Gry komputerowe do 30 zł w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier komputerowych na PC:


Polecane gry na PC – TOP5 listopad 2022

Jeżeli żadne z powyższych Gier na PC do 30 zł nie spełniły oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie chętnie wybieranych innych gier na PC.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *