Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Gry komputerowe

Gry komputerowe do 200 zł – Ranking TOP10 gier na PC

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych Gier na PC do 200 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na kwiecień 2024 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych Gier na PC do 200 zł,
 • TOP10 najtańszych promocyjnych Gier na PC do 200 zł,
 • TOP5 innych rekomendowanych gier komputerowych.

Jakie Gry komputerowe do 200 zł najlepiej wybrać? Ranking na kwiecień 2024

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Gry komputerowe do 200 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking Gier na PC do 200 zł, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

1 ★  Koch media Wreckreation gra pc

Koch media Wreckreation gra pc Najniższa Cena Online PC Wreckreation DATA PREMIERY 31.12.2023 (tymczasowo) Wreckreation to miejsce na twój własny, osobisty MixWorld, 400-kilometrowe królestwo wyścigów, które możesz wytwarzać, kształtować i niszczyć. Przygotowany przez Three Fields Entertainment, twórców gier z serii Burnout i Need for Speed, Wreckreation został zaprojektowany jako najlepszy otwarty świat który miłośników równocześnie jazdy, jak i wyścigów. To kompletny świat według twojego własnego projektu lub wyprodukowany wspólnie ze znajomymi w sieci. We Wreckreation możesz bezustannie starać się prześcignąć, przewyższyć w akrobacjach, a choćby stworzyć największą kraksę jaka udała się tobie albo reszcie świata na torach i trasach zaprojektowanych poprzez ciebie albo twoich znajomych. Lecz twoje pewnie i tak będą ulepszone. właściwości GRY: - Wymieszaj rankingi - Ustanawiaj rekordy na siedem różnych sposobów, gdziekolwiek i kiedykolwiek jeździsz na każdej ulicy w swoim MixWorld: Drift, Air, Near Miss, Stunt, Crash i najbardziej konwencjonalny, Time. - Wymieszaj świat - ogromny, otwarty świat, który możesz odkryć i zaprojektować. Umieszczaj skocznie, pętle, half-pipe'y, ruchome przeszkody i więcej w dowolnych miejscach w swym MixWorld. Nic cię nie ogranicza! - Wymieszaj samochód - Maluj karoserię, wykończenia, koła, dodawaj płomienie, odgłosy silnika, odcienie szkła, opony, wybierz samoczynną lub manualną zmianę biegów. Wszystko co przyjdzie ci do głowy, możesz przystosować. Każda z tych rzeczy będzieprzystępna od samego początku. - Wymieszaj muzykę - stacje radiowe to niedoceniani bohaterowie gier wyścigowych. Słuchaj 16 zróżnicowanych kanałów i otrzymuj aktualizacje ze swego MixWorld lub przesyłaj strumieniowo własne listy bezpośrednio ze Spotify. - Wymieszaj wszystkie tryby - Niezależnie od tego, czy bierzesz udział w prostym wyścigu, czy zawodach kaskaderskich, w których przeskoczenie najdalej i najszczególniej atrakcyjne koziołkowanie przy lądowaniu przyniesie punkty twojej drużynie, kontrolujesz rozgrywkę w swoim świecie. - Wymieszaj wszystko - W MixWorld możesz być bogiem! Kontroluj pogodę, porę dnia i ruch uliczny! wynajduj puste miejsca i wybuduj struktury, które wpłyną na twój świat poza ich fundamentami. Moc jest w twoich rękach.
 • Producent Koch Media 
 • Wersja językowa polska 
 • Gatunek wyścigi 
 • PEGI (wiek gracza) 12+ 
 • Wersja pudełkowa 
 • Tryb Multiplayer tak 

2 ★  The Valiant Gra na PC, 9120080078346

The Valiant Gra na PC, 9120080078346 Najniższa Cena Online Siła walecznego braterstwa poprowadzi nas do zwycięstwa.Poznaj historię Teoderyka von Akenburga, potępiającego okrucieństwa wojny byłego krzyżowca. Musi wrócić do akcji z powodu wydarzeń, które sam zapoczątkował. 15 lat wcześniej Teoderyk i jego towarzysz broni Ulryk von Grevel znaleźli pęknięty fragment starożytnego artefaktu, laski Aarona. Teraz Teoderykowiskłada wizytę młody zakonnik o imieniu Malcom, który twierdzi, że Ulryk ma obsesję na punkcie odnalezienia pozostałych fragmentów artefaktu, co mogłoby sprowadzić na świat niewyobrażalne zło i cierpienie, ponieważ w lasce kryje się moc, jakiej nie powinien posiąść żaden śmiertelnik.Teoderyk, zdeterminowany, żeby znaleźć pozostałe części i ukryć je przed Ulrykiem, rusza w podróż, która poprowadzi go przez Europę i Bliski Wschód. Na swojej drodze spotka wielu wojowników, którzy postanowią do niego dołączyć: od starego, zaprawionego w boju Reinharda von Kemptena z zakonu krzyżackiego po ambitną, młodą najemniczkę Grimhild Eidottr i jej Kompanię Kruków. Każdy przyłącza się do Teoderyka z własnych powodów, jednak z czasem tworzą się pomiędzy nimi więzy, które przetrwają najtrudniejsze nadchodzące wyzwania. Drużynowa strategia czasu rzeczywistego z różnorodnymi jednostkami, od solidnego szermierza po szybką kawalerię Wybieraj drużyny bohaterskie i pomocnicze do 15 ekscytujących, precyzyjnie zaplanowanych misji, z których każda ma specjalne przerywniki, wpisy w dzienniku z narracją, poziomy trudności i nie tylko Co najmniej pięć drużyn bohaterskich z trzema jednostkowymi drzewkami umiejętności i oryginalnymi umiejętnościami aktywnymi i pasywnymi szeroki wybór broni i pancerzy do grabienia i wyposażenia w całej kampanii, z własnymi statystykami i możliwością specjalnej umiejętności Liczne kombinacje umiejętności bohaterów i broni/wyposażenia Współpracuj ze znajomymi w trybie przetrwania dla trzech graczy, gdzie musisz się bronić przed hordami wrogów i zdobywać doświadczenie, aby rozwijać rycerzy i odblokowywać nowe umiejętności i części Tryby umożliwiające rywalizację 1:1 i 2:2 z kosmetyczną progresją i specjalnymi nagrodami w grze rankingowej liczba graczy: 1-4DLC w komplecie: Akcesoria w komplecie: oczekiwania sprzętowe: Video:...
 • Producent THQ Nordic 
 • Wersja językowa polska 

3 ★  The Chant - Edycja Limitowana Gra na PC, KGPCCHANTEDLIM

The Chant - Edycja Limitowana Gra na PC, KGPCCHANTEDLIM Najniższa Cena Online The Chant to przygodowy i pełen akcji horror z perspektywy trzeciej osoby dla jednego gracza, rozgrywający się w ośrodku rekolekcyjnym na oddalonej od cywilizacji wyspie. Spokojny weekend wkrótce przeistacza się w czas trwogi, gdy grupowa pieśń wyzwala mrok psychodeliczny wymiar grozy, który żywi się negatywną energią. Wejdź w interakcję z powracającymi do życia postaciami, poznaj skomplikowaną historię wyspy i bądź świadkiem przerażających odkryć dotyczących kosmosu. Żeby przetrwać, musisz produkować przedmioty, walczyć i uciec przed złowrogim dziedzictwem dawnego kultu z lat siedemdziesiątych i międzywymiarowymi istotami, które ów kult uwolnił. Tylko odkrywając tajemnice pryzmatyki i wzmacniając swój umysł, ciało i ducha możesz odwrócić skutki pieśni i wydostać się z wyspy. The Chant zabierze cię na mrożącą krew w żyłach podróż do nowego wymiaru oświecenia i trwogi. Rozpocznij duchową przemianę! właściwości GRY: Odkryj przepełnioną kosmiczną grozą wyspę - wchodź w interakcje z innymi uczestnikami duchowego spa, gdy są powoli pożerani przez własną negatywną energię. Przetrwaj ataki szeregu pryzmatycznych istot i kultystów wyzwolonych z mroku, starając się odkryć zadziwiającą historię wyspy. Walcz lub uciekaj - Mądrze wybieraj, kiedy staniesz do walki, wykorzystując duchowe bronie i umiejętności. Zbieraj materiały, ostrożnie nimi rozporządzaj i twórz przedmioty,zwiększyć szanse na przetrwanie w walce wręcz, albo pozwól lękowi zabrać górę i uciekaj. Umysł, ciało i dusza - Najważniejsza jest równowaga. Uodpornij umysł na przerażenie i panikę. Chroń ciało przed krzywdą. Zadbaj o ducha, by móc medytować i posiąść nadprzyrodzone zdolności. Współczesny psychodeliczny horror - W tej grze natchnionej psychodelicznymi horrorami z lat 70. zachwycą cię pejzaż kolorowych świateł i ścieżka dźwiękowa w stylu elektronicznego rocka, skomponowana poprzez nagradzanego Paula Ruskaya. Pre-order / Edycja KolekcjonerskaEdycja limitowana posiada: Grę The Chant na fizycznym nośniku na wybraną platformę Bonus przedsprzedażowy filtr pozwalający wystylizować obraz w grze na lata siedemdziesiąte (cyfrowy) Bonus przedsprzedażowy specjalny strój inspirowany latami siedemdziesiątymi (cyfrowy) Oryginalną ścieżkę dźwiękową do gry skomponowaną przez Paula Ruskaya (cyfrowa) Album z grafikami z Glory Island (fizyczny) Kartonowe pudełko na cały pakiet (fizyczne)
 • Producent Prime Matter 
 • Wersja językowa polska 

4 ★  Remnant 2 - Gra na PC

Remnant 2 - Gra na PC Najniższa Cena Online Gra PC Remnant 2 NIEWYOBRAŻALNE ŚWIATY. NIEWIARYGODNE PRZECIWNOŚCIREMNANT II to kontynuacja bestsellerowej gry REMNANT: FROM THE ASHES, w której ocalali ludzie muszą zmierzyć się z nowymi śmiercionośnymi stworzeniami i przypominającymi bogów bossami w przerażających światach. Graj solo lub we współpracy z dwójką znajomych, aby odkrywać nieznane krainy i powstrzymać zło przed uszkodzeniem rzeczywistości. Gracze będą musieli polegać na umiejętnościach swych i członków drużyny, żeby sprostać niewiarygodnym wyzwaniom i odegnać widmo zagłady ludzkości.Intensywna rozgrywka w stylu RemnantMieszanka metodycznej i gorączkowej walki dystansowej/wręcz powróci, a wraz z nią sprytni wrogowie i starcia z bossami na wielką skalę. Wybierz sprzęt i broń, które będą dobrane do warunków panujących w danym biomie i do czekającej Cię bitwy. Bossowie zmuszą graczy na wysokim poziomie do współpracy z innymi, bo tylko dzięki czemu sprostają wyzwaniu i zdobędą najlepsze nagrody.nowe światy do odkryciaGracze mogą samodzielnie albo ze znajomymi przemierzać zaskakujące nowe lokacje i dalsze zakątki świata opanowane przez mityczne stwory i śmiertelnie niebezpiecznych wrogów, równocześnie starając się przeżyć. Na odkrycie czeka kilka nowych światów z przeróżnymi rodzajami stworzeń, broni i przedmiotów. Wykorzystaj i udoskonalaj odkryte przedmioty, żeby poradzić sobie z trudniejszymi wyzwaniami.Nieskończone możliwości powtarzania rozgrywkiMisje z najróżniejszymi możliwościami wyboru, ulepszenia, crafting i nagrody z łupów pozwolą sprawdzić się nawet najbardziej zaprawionym w bojach graczom odkrywającym dynamicznie generowane lochy i obszary. Graczom przyjdzie się zmierzyć z niewiarygodnymi przeciwnościami, dzięki czemu rozgrywka będzie zróżnicowana, satysfakcjonująca i pełna wyzwań. Misje fabularne będą toczyć się w różnych światach, żeby zachęcić graczy do ich odkrywania i ponownych wizyt.Nowa progresja archetypówRozbudowany system archetypów umożliwi graczom korzystanie z nieszablonowych premii pasywnych i seksownych mocy. podczas rozgrywki można odblokować kilka archetypów, awansować je na kolejne poziomy i korzystać z nich równocześnie, żeby grać na najróżniejsze sposoby.ilość graczy: 1-3DLC w komplecie: Akcesoria w pakiecie: wymogi sprzętowe: Video:...
 • Producent THQ Nordic 
 • Wersja językowa angielska 

5 ★  Microsoft Minecraft dungeons - edycja ultimate [kod aktywacyjny] gra na pc

Microsoft Minecraft dungeons - edycja ultimate [kod aktywacyjny] gra na pc Najniższa Cena Online Edycja:Cyfrowa Ultimate;Funkcje sieciowe:tak;Gatunek:dla dzieci/familijna, zręcznościowa;Informacja ESD:UWAGA Ten towar nie podlega zwrotowi i anulacji;Kod regionu:region 2;Dodatki do gry:Minecraft Dungeon;Nośnik:kod aktywacyjny ESD;Opis:Poznaj pełną historię Minecraft Dungeons od początku do końca. Edycja Ultimate zawiera podstawową grę i wszystkie sześć dodatków: Jungle Awekens, Creeping Winter, Howling Peaks, Flamescof the Nether, Hidden Depths i Echoing Void;Platforma:komputer PC;Przedsprzedaż (preorder):tak;Przedział wiekowy (PEGI):7+;Przypisy (cyfrowe wersje):Xbox doładowanie;Ratingi:Przemoc;typ wydania:podstawowe;Tryb:singleplayer (jednoosobowy), multiplayer (wieloosobowy);Twórca:Mojang/4J Studios;Tytuł gry (wariantowanie):Minecraft Dungeons;Wersja:cyfrowa;Wersja językowa:polska (napisy);Wydawca:Microsoft Studios;Wyjście wideo HD:2160p, 1080p, 1080i, 720p;wymagania sprzętowe:Windows 10 64-bit, procesor. Intel Core 2 Duo 2 GHz, 3 GB RAM, grafika 512 MB pamięci, GeForce 8800 GT lepsza, 10 GB wolnego miejsca na dysku...
 • Producent Microsoft 
Powiązania gamingowe:  Gry komputerowe od producenta Haemimont Games - Ranking TOP10 gier na PC

6 ★  Farming simulator 22 platinum edition gra pc cenega marki Giants software

Farming simulator 22 platinum edition gra pc cenega marki Giants software Najniższa Cena Online PC Farming Simulator 22 Platinum Edition Przedsprzedaż. Premiera 15.11.2022. Data premiery i wysyłki może ulec zmianie.najszczególniej rozbudowany symulator rolnictwa!Dzięki Platinum Edition gry Farming Simulator 22 możesz rozpocząć swoją przygodę z rolnictwem w czterech różnych europejskich i amerykańskich sceneriach, w których zajmiesz się rolnictwem, leśnictwem i hodowlą zwierząt. Do dyspozycji będziesz mieć ponad 500 autentycznych maszyn i narzędzi, pochodzących od ponad 100 znanych producentów sprzętu rolniczego z całego świata.W Farming Simulator 22 wprowadzono różne mechaniki rozgrywki, takie jak cykle sezonowe, które wymagają od ciebie planowania i przypasowania się do warunków pogodowych. Świeże typy plonów, takie jak winogrona i oliwki, wymagają ostrożnych korzystania z wyspecjalizowanych urządzeń w przestrzeniach z ograniczonym polem manewrów, a przeróżne łańcuch produkcyjne pozwalają na zbudowanie rolniczego imperium. posiada zwiększenie Platinum – jeszcze więcej dodatków!Oprócz rozbudowanej podstawowej wersji gry, Platinum Edition posiada zupełnie świeże rozszerzenie Platinum. Daje ono dostęp do Silverrun Forest, nowej mapy inspirowanej leśnymi obszarami Wybrzeża Północno-Zachodniego,, a także zapewnia świeże możliwości. Chwyć istotniki do drzew, żeby stawić czoła misjom związanym z leśnictwem, a nawet buduj łodzie! W Silverrun Forest wyszukasz dużo miejsc, a także łańcuchów produkcji, które będą się rozwijać dzięki dostarczanemu przez ciebie drewnu. Wybieraj spośród wielu nowych sprzętów lubianego szwedzkiego producenta Volvo, który debiutuje w serii Farming Simulator, i jeszcze bardziej poszerz swoją flotę o sprzęt takich firm jak John Deere, Komatsu, Pfanzelt, Koller, Schwarzmüller, IMPEX i sporo innych. Zwiększenie mieści ponad 40 autentycznych pojazdów i narzędzi, dzięki którym wzbogacisz swoją wiedzę z dziedziny rolnictwa i leśnictwa o zagadnienia pozyskiwania drewna i sadzenia drzew – bez względu na to, czy podejmiesz się wyzwania samodzielnie, czy zajmiesz się rolnictwem ze znajomymi w trybie wieloosobowym. Ponad 100 prawdziwych firm, w tym nowość – Volvo! Ponad 500 autentycznych pojazdów i narzędzi mieści wersję podstawową gry i powiększenie Platinum 4 różne amerykańskie i europejskie scenerie wielki wybór plonów, zwierząt i drzew Wyzwania sezonowe, łańcuchy produkcji, cechowanie drzew i więcej! Międzyplatformowy tryb wieloosobowy – prowadź gospodarstwo z innymi ModHub – gratisowa zawartość wyprodukowana poprzez społecznośćZdobądź pierwszą, kultową przegubową ładowarkę Volvo – BM-Volvo LM 845. Ta wyjątkowo {pomocn|przydatn)a maszyna do ciężkich zadań imponuje niesamowicie wielkimi kołami i dużym prześwitem w połączeniu z wybitnie długim zasięgiem i dużą nośnością. Ta kombinacja składa się na wydajną i wszechstronną ładowarkę kołową, która pozwoli na wykonanie wielu zadań w gospodarstwie.Wcielenie wygody, mocy i wytrwałości: Volvo T 425 powraca w Farming Simulator 22, kontynuując swoje bogate dziedzictwo na wirtualnych polach. Usiądź, rozkoszuj się otwartą konstrukcją eleganckiego podwozia i pozwól pomocnikom w gospodarstwie podziwiać jasnoczerwoną farbę podczas przejazdów.
 • Producent GIANTS Software 
 • Wersja językowa polska 
 • Gatunek symulacja 
 • PEGI (wiek gracza) 3+ 
 • Wersja pudełkowa 
 • Tryb Multiplayer nie 

7 ★  Electronic arts, inc. The sims 4 do wynajęcia dodatek pc (5035228125216)

Electronic arts, inc. The sims 4 do wynajęcia dodatek pc (5035228125216) Najniższa Cena Online Nowy wariant parceli w mieście nowe parcele mieszkalne na wynajem dają Ci szansę na kreatywne podejście do budynków wielorodzinnych. Pozwól swym Simom wynająć apartament w piwnicy, stwórz dwupoziomowy dom, żeby trzymać blisko siebie dwie rodziny, kamienicę wielorodzinną albo zbuduj apartament złożony z maksymalnie 6 mieszkań (albo więcej, jeśli znasz kod). Każdą parcelę mieszkalną na wynajem można przypasować do własnych wymagań. Zarządzanie nieruchomościami Simowie będący właścicielami nieruchomości mogą nimi zarządzać, mieszkając wśród swych najemców, lub mieszkać osobno, kreując dochody z kilku inwestycji równocześnie. Jeśli Twoi Simowie nie posiadają ochoty na zarządzanie całą nieruchomością, być może bardziej im się spodoba kariera złotej rączki. Właściciele nieruchomości powinni zadbać o wysoką ocenę mieszkania w przeciwnym razie mogą liczyć się z konsekwencjami, takimi jak bunt lokatorów. Bliżej niż kiedykolwiek Życia Simów dzielących mieszkanie w końcu zaczną się ze sobą splatać. Mieszkańcy będą spotykać się z innymi najemcami podczas wydarzeń towarzyskich, takich jak imprezy składkowe, w ogrodzie albo w innych częściach wspólnych parceli mieszkalnej na wynajem, przez co odszuka się dużo okazji do odkrywania sekretów sąsiadów poprzez podsłuchiwanie, węszenie, a nawet włamywanie się. Możesz poznać soczyste wieści i szantażować innych Simów, żądając okupu! Tętniące życiem piękno Jednym z najmocniej standardowych miejsc w Tomarangu jest nocny bazarek, gdzie Simowie mogą skosztować nowych produktów spożywczych i zdobyć unikatowe przedmioty do domu, takie jak szybkowar i czajnik elektryczny. Eksplorując świat, być może natkniesz się na dzieciaki grające w kulki lub klasy. Możesz także odkryć po cztery świeże cechy i aspiracje przystępne tylko w Do wynajęcia. *Dodatkowa zawartość wymaga oddzielnego zakupu i wszystkich aktualizacji gry podstawowej.ilość graczy: DLC w komplecie: Akcesoria w zestawie: wymagania sprzętowe: Połączenie z internetemVideo:...
 • Producent Electronic Arts, Inc. 
 • Wersja językowa polska 
 • Wersja pudełkowa 

8 ★  Codemasters Dirt 5 pc

Codemasters Dirt 5 pc Najniższa Cena Online Jest klimat-respektując dziedzictwo i zachowując podstawy firmy, DIRT 5 pisze zupełnie nowy rozdział w historii linii, odważniej niżeli kiedykolwiek. Nowe funkcje, innowacje i świeże podejście czynią z DIRT 5 wzór stylu i kultury wyścigów terenowych, gdzie każdy moment będzie się nadawał do oglądania w powtórkach. W siedemdziesiąt tras dookoła świata-zwiedzaj glob dzięki ponad 70 niepowtarzalnym trasom w 10 zapierających dech w piersiach lokacjach, a wszystko to z dynamicznie zmieniającymi się porami dnia i pogodą. Ścigaj się po zamarzniętej East River w Nowym Jorku, pod statuą Chrystusa Zbawiciela w Brazylii i przejrzyj zorzę polarną w Norwegii-każda rozgrywka to zupełnie nowe doznania. Ci wspaniali kierowcy w swoich niesamowitych samochodach-siądź za kółkiem wielu różnorodnych ekscytujących sprzętów. Pokonaj najcięższe trasy w autach do jazdy po skałach, wybierz się w legendarnych terenówkach w podróż do nowych lokacji, poczuj moc 900 koni mechanicznych w wyścigówkach. W twoim garażu znajdą się w dodatku samochody rodzaju rallycross, GT, trophy trucks, buggy czy muscle car. Pośród gwiazd-światowej sławy aktorzy głosowi Nolan North i Troy Baker poprowadzą cię poprzez ekscytującą fabułę w trybie Kariery. Pod czujnym okiem sław zostaniesz nową ikoną jazdy terenowej, a wszystkie oczy będą zwrócone właśnie na ciebie. Zdobądź sponsorów i nagrody, podbij wszystkie lokacje i zaciekle rywalizuj w bardziej rozbudowanym niż kiedykolwiek wcześniej trybie Kariery. Braterska rywalizacja- opcja zabawy na podzielonym ekranie pozwala grać maksymalnie czterem osobom na jednej konsoli w lokalne tryby, w tym tryb Kariery. Dzięki czemu DIRT 5 to nieprzeciętna pozycja dla rodziny i przyjaciół. W sieci czekają na ciebie natomiast wyścigi na specjalne ułożonych listach tras z maksimum 12 graczami, a także nowoczesnymi wyzwaniami. Chwilo trwaj - zachowaj na za każdym razem najdłuższe skoki i najkorzystniejsze akrobacje dzięki szczegółowemu Trybowi Fotograficznemu i pokaż swoją artystyczną duszę w najistotniej rozbudowanym w dotychczasowej historii serii DIRT edytorze karoserii. dostatek opcji regulowania maszyn i rozgrywki do preferencji pozwoli ci bawić się w DIRT jak nigdy wcześniej. Uzupełniające informacje: Zamów tę wersję DIRT 5 w przedsprzedaży,dostać niesamowite auto Ford F- 150 Raptor PreRunner żeby Deberti Design na początku gry! DIRT 5 obsługuje gratisowY system aktualizacji do edycji na konsole nowej generacji. Nabywając grę na PlayStation 4 albo Xbox One, a następnie uruchamiając ją na nowym sprzęcie danego producenta, otrzymasz wersję zoptymalizowaną dla tej platformy. Konsole bez napędu wymagają posiadania cyfrowej edycji gry,dostać darmową aktualizację. Więcej informacji: www.dirtgame.com/dirt5/news/dirt-5-free-next-gen-upgrade for details.
 • Producent Codemasters 
 • Wersja językowa angielska 

9 ★  Electronic arts Ea sports fc 24 - gra na pc

Electronic arts Ea sports fc 24 - gra na pc Najniższa Cena Online dokonaj zakupu w przedsprzedaży Edycję charakterystyczną EA SPORTS FC™ 24 do 29 września, a otrzymasz: Gwiazdę z okładki na wypożyczeniu (10 meczów)2 ambasadorów do wyboru na wypożyczeniu (do wyboru 1 pan i 1 kobieta na 5 meczów)Odblokowane miejsce na style gry w „Klubach"dopełniające punkty osobowości piłkarzy w karierze zawodnika5-gwiazdkowego trenera dostępnego do zatrudnienia w karierze menedżera Zagraj przed 1 listopada,dostać status założyciela*. EA SPORTS FC™ 24 to nowa era The World’s Game: ponad 19 000 zawodników, 700 zespołów i 30 lig – w pełni licencjonowanych – grających w jednym zespole w tym najszczególniej realistycznym piłkarskim doświadczeniu w historii na PC. Zanurz się w świecie gry jeszcze głębiej dzięki trzem nowoczesnym technologiom wznoszącym realizm w każdym meczu na niesłychany dotąd poziom: HyperMotionV, stylom gry zoptymalizowanym przez dane producenta Opta, a także zrewolucjonizowanemu silnikowi Frostbite™ oraz nowym ustawieniom graficznym, dzięki którym gra ożywa i jest świetnie zoptymalizowana na PC. HyperMotionV nieprzeciętnie odwzorowuje prawdziwy futbol, wykorzystując do tego dane wolumetryczne z ponad 180 zawodowych meczów piłki nożnej pań i panów, dzięki temu ruchy w grze skrupulatnie odzwierciedlają akcje z prawdziwych boisk. Style gry ożywiają sportowców dzięki interpretacji informacji marki Opta i z innych źródeł, która jest przekuwana w popisowe umiejętności powiększające realizm i nadające jednostkowość każdemu zawodnikowi i zawodniczce. Dzięki zrewolucjonizowanemu silnikowi Frostbite™ The World’s Game ukazuje niezrównany dotąd realizm, a każdy mecz proponuje nowy poziom immersji. Rozwijaj klubowe legendy i udoskonalaj swoich zawodników dzięki nowym ewolucjom Ultimate Team™ i stwórz wymarzoną jedenastkę z piłkarkami i piłkarzami grającymi ramię w ramię. Napisz własną historię w karierach zawodnika i menedżera oraz dołącz do przyjaciół na boisku dzięki funkcjom crossplay** w „Klubach", a także VOLTA FOOTBALL™. EA SPORTS FC™ 24 to kolejny rozdział przyszłości futbolu pełnej innowacji. Ta gra gromadzi opcjonalne zakupy wirtualnej waluty w grze, którą można zastosować do nabywania wirtualnych przedmiotów w grze, w tym losowo wybranych, wirtualnych przedmiotów w grze. FC Points nie są przystępne w Belgii. *wykorzystanie mają warunki i ograniczenia. Więcej danych na stronie https://www.ea.com/games/ea-sports-fc/fc-24/game-offer-and-disclaimers. **Crossplay jest przystępny w potężnych trybach gry na platformach tej samej generacji. Crossplay nie jest przystępny w wersji na Switch. © 2023 Electronic Arts Inc. Electronic Arts, EA, EA SPORTS, logo EA SPORTS, EA SPORTS FC, logo EA SPORTS FC, Frostbite, logo Frostbite, Ultimate Team oraz VOLTA FOOTBALL są znakami towarowymi Electronic Arts Inc. Do gry wymagane są połączenie z Internetem, Konto EA, akceptacja Umowy użytkownika EA (terms.ea.com/pl), a także instalacja Aplikacji Origin (origin.com/download) lub EA app (ea.com/ea-app). Obowiązują zasady Ochrony danych osobowych i plików cookie EA (privacy.ea.com/pl). Wyrażasz zgodę na przekazywanie informacji osobowych skategoryzowanych za pośrednictwem usług EA do Stanów Zjednoczonych, jak wyjaśniono to szczegółowo w zasadach Ochrony informacji osobowych i plików cookie. Dostęp do zawartości oprogramowania jest ograniczony do jednego Konta EA i nie można przekazać go innej osobie po dokonaniu zakupu. Dostęp do funkcji sieciowych i zawartości Edycji Ultimate może wymagać ukończonych 16 lat. Wymagany wiek może być rozmaity, więcej danych na stronie https://o.ea.com/ea/child-access-pl. EA może sukcesywnie dostarczać określoną gratisową zawartość lub aktualizacje. Obowiązkowe aktualizacje mogą być pobierane samoczynnie, bratać się z opłatami za połączenie szerokopasmowe oraz wymagać dodatkowego miejsca na dysku bądź dokonania dopełniającego zakupu w celu uzyskania dostępu. Towar gromadzi dane na zapotrzebowania wyświetlania reklam w grze. EA może zaprzestać udostępniania funkcji sieciowych po upływie 30 dni od zamieszczenia stosownej danych na stronie ea.com/pl-pl/service-updates. FIFA Points nie są dostępne w Belgii."
 • Producent Electronic Arts 
 • Wersja językowa polska 
Powiązania gamingowe:  Gry komputerowe do 150 zł - Ranking TOP10 gier na PC

Polecane zestawienia gier komputerowych na PC:


Najtańsze Gry komputerowe do 200 zł – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze Gry komputerowe do 200 zł, często oferowane w promocjach i na wyprzedażach, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Gier na PC do 200 zł jest aktualizowany na bieżąco.

2 ★  Euro Truck Simulator 2 GOTY Edition

Euro Truck Simulator 2 GOTY Edition Najniższa Cena Online Euro Truck Simulator 2 - GOTY Edition PC gromadzi: Euro Truck Simulator 2, podstawową grę Euro Truck Simulator 2: Going East! Euro Truck Simulator 2: Ice Cold Paint Jobs Euro Truck Simulator 2: Halloween Paint Jobs Euro Truck Simulator 2: Force of Nature Paint Jobs Euro Truck Simulator 2: Polish Paint Jobs Top 3 powody, by zagrać w Euro Truck Simulator 2 - GOTY Edition PC Transportuj szeroką gamę towarów do ponad 60 europejskich miast. Użyj trybu fotograficznego w grze, żeby uchwycić najkorzystniejsze momenty i podzielić się nimi z tysiącami osób, które kochają ciężarówki. Przystosuj swoje pojazdy za pomocą opcjonalnych świateł, barów, klaksonów, świateł, spalin dymnych i nie tylko. O Euro Truck Simulator 2 - GOTY Edition PC Podróżuj po Europie jako król szos, kierowca ciężarówki, który dostarcza ważne towary na imponujące odległości! Z dziesiątkami miast do odkrycia w pokaźnej Brytanii, Belgii, Niemczech, Włoszech, Holandii, Polsce i wielu innych twoja trwałość, umiejętności i szybkość zostaną wystawione na próbę. Jeśli masz to, czego potrzeba, aby dołączyć do elitarnej siły transportowej, usiądź za kółkiem i udowodnij to! Tysiące mil prawdziwych sieci drogowych z setkami znanych zabytków i konstrukcji. Dostosuj swoje pojazdy za pomocą opcjonalnych świateł, barów, klaksonów, świateł, spalin dymnych i nie tylko.
 • Producent Sklepzgrami 

3 ★  The Outlast Trials, KG-163210

The Outlast Trials, KG-163210 Najniższa Cena Online Red Barrels zaprasza Cię na doświadczenie paraliżującego terroru, tym razem z przyjaciółmi. Niezależnie od tego, czy przejdziesz przez próby w pojedynkę, czy w zespołach, jeśli przetrwasz wystarczająco długo i ukończysz terapię, Murkoff chętnie cię wypuści… ale czy będziesz taki sam? STRESZCZENIE Osadzona w czasach zimnej wojny gra opowiada o ludziach bezwolnie zwerbowanych przez korporację Murkoff na króliki doświadczalne do testów zaawansowanych metod prania mózgu i kontroli umysłu. W świecie nieufności, strachu i przemocy twoja moralność zostanie poddana próbie, wytrzymałość przetestowana, a zdrowie psychiczne zrujnowane. Wszystko w imię postępu, nauki i zysku. PRZETRWAJ: SOLO lub W CO-OPIE Jesteście więźniami Murkoff, zamkniętymi w ich placówce. Możesz sam przejść przez próby albo zrobić to w drużynie 2, 3 lub 4 graczy. Współpraca nie jest wymagana do zaliczenia celów głównych, ale wspólne działanie może być niezwykle prawidłowe. Niezależnie od liczby graczy w drużynie, chodzi o przetrwanie i wydostanie się. Ostatecznie twoim celem jest ukończenie terapii Murkoffa i uzyskanie prawa do powrotu do społeczeństwa. Żeby to zrobić, musisz ukończyć Próby i Wyzwania MK. Próby to immersyjne terapie fabularne, których ukończenie zajmuje trochę czasu. Wyzwania MK to krótsze terapie rozgrywające się w zmienionej albo przeprojektowanej części istniejącej mapy. SCHOWAJ SIĘ albo UCIEKAJ W charakterystycznym stylu Outlast rdzeń rozgrywki polega na unikaniu wrogów, ukrywaniu się przed nimi i próbie ucieczki. Murkoff zapewni ci narzędzia, które możesz wykorzystać,rozszerzyć swoje możliwości skradania się, stworzyć okazje do ucieczki, spowolnić wrogów i nie tylko. Jednak będziesz musiał na te narzędzia zapracować i ciężko pracować nad ich poprawęm. Narzędzia pozwolą ci na: Ogłuszenie wrogów Oślepienie ich Widzenie przez ściany Leczenie siebie i osób wokół ciebie Murkoff będzie wymagał od ciebie wykonania niepokojących zadań w każdej próbie lub wyzwaniu MK. Tylko po ich ukończeniu będziesz mógł opuścić Próby albo Wyzwania MK.
 • Producent Sklepzgrami 

4 ★  TerraTech Worlds, KG-219343

TerraTech Worlds, KG-219343 Najniższa Cena Online TerraTech Worlds to gra survivalowa PvE z otwartym światem, osadzona na odległych, obcych planetach. Jako niezależny poszukiwacz będziesz kreować, eksplorować i kreować,wykorzystać moc tych niezbadanych światów. Graj w pojedynkę albo ze znajomymi i przygotuj się na odkrywanie cudów, pokonywanie zagrożeń naturalnych, zakładanie epickich baz, a także walczenie z wrogami – żeby ostatecznie utorować sobie drogę do zwycięstwa! BUDUJ Stwórz i dopasuj dowolny pojazd lub strukturę, korzystając z instynktownego modułowego systemu budowania. Dodawaj świeże bloki do swojej stale rozszerzającej się serii i odblokowuj coraz więcej możliwości budowania. Projektuj, buduj i stale poprawiaj swoje bazy i maszyny, żeby sprostać wyzwaniom minimalistycznej dziczy w swoim własnym, niepowtarzalnym stylu. EKSPLORUJ Wytycz ścieżkę poprzez nieznane światy i odkryj nieprzeciętne cuda. Zapuść się w głąb dziwnych lasów, wznieś się wysoko ponad zdradziecki teren albo przemierzaj rzeki oraz oceany. Eksploruj unikatowe środowiska, zbieraj cenne zasoby i pokonuj zagrożenia naturalne w czasie wędrówki po obcych terytoriach. WYKORZYSTUJ Sięgaj coraz dalej na lądzie, w powietrzu i na morzu, terraformując nieprzyjazne planety i zbierając ich cenne zasoby. Wydobywaj, transportuj i przetwarzaj surowce, by stworzyć infrastrukturę, a także posterunki, które pozwolą ci ustanowić przyczółek. Następnie rozwijaj, udoskonalaj i chroń swoje bazy, aby zdobywać dominację na kolejnych planetach. WALCZ Odpieraj bandytów, którzy zagrażają twoim działaniom na nowych ziemiach. Wybieraj spomiędzy szerokiej gamy broni,trafnie wyposażyć swoje maszyny przed bitwą. Bierz udział w taktycznej walce,chronić swoje terytorium, buduj umocnienia, żeby zabezpieczyć zdobyte zasoby – albo wraz z zespołem napadnij na wrogie bazy, aby się dorobić. KOOPERACJA PvEzwiększyć swoje szanse na przetrwanie na minimalistycznych planetach, warto jest budować, walczyć i eksplorować razem. Wybierz sobie postać i określ swoją rolę jako część zespołu składającego się z maksymalnie czterech niezależnych poszukiwaczy. Walczcie ramię w ramię, żeby pokonać najtwardszych wrogów oraz pracujcie jednomyślnie,kreować złożone, automatyczne bazy.
 • Producent Sklepzgrami 

6 ★  AirportSim, KG-191795

AirportSim, KG-191795 Najniższa Cena Online Ciesz się wieloma starannie odtworzonymi zadaniami obsługi naziemnej, które powstały na bazie udokumentowanej wiedzy i wywiadów z pracownikami lotniska: „Follow Me", czyli wskazywanie drogi samolotom Sygnalizowanie Zabezpieczanie statków powietrznych przyłączanie GPU Tankowanie Obsługa bagażu Sterowanie rękawami lotniczymi Catering… I nie tylko Prawdziwe lotniska Baw się na wiernie odwzorowanych lotniskach, które sami sfotografowaliśmy i odtworzyliśmy w grze. Rozkład, miejsca postojowe, granice i numery bram – wszystko zgadza się z rzeczywistością, więc możesz podążać prawdziwymi ścieżkami lotniskowymi! obecnie przystępne lotniska to: Port lotniczy Vágar Port lotniczy Keflavík Lotnisko Chopina w Warszawie Port lotniczy Key West Licencjonowane samoloty Współpracujemy z producentami samolotów, aby przedstawić ci jak najszczególniej realistyczną symulację pracy przy tych maszynach. Wszystko zgadza się z rzeczywistością – od konstrukcji przez systemy obsługi drzwi i tankowania po światła, dźwięki, a także obsługę naziemną przed odlotem. Będzie głośno, więc nie zapomnij słuchawek ochronnych! obecnie przystępne samoloty to: Airbus A320neo 737 MAX Z partnerskimi liniami lotniczymi: EnterAir Wizz Air Atlantic Airways… A w przyszłości będzie ich jeszcze więcej! Licencjonowane pojazdy lubisz duże, ciężkie pojazdy? Chcesz może pojeździć ciężarówkami, cysternami, wózkami bagażowymi i pojazdami schodowymi? A co powiesz na wypchnięcie 60-tonowego statku powietrznego? Fizyka każdego z naszych pojazdów jest realistyczna, tak jak ich limity prędkości, struktura wewnętrzna i funkcjonalność. Tylko pamiętaj, aby trzymać się zasad! aktualnie przystępne pojazdy to: CBus 3000 Goldhofer Bison D1000 TG MT TG 660 Cysterna Ciężarówka cateringowa TLD ABS-580 TLD Jet 16 TLD JCT-60 TLD NBL TLD TMX-150 Hitzinger D Power TLD GPU-418 Pogoda i systemy Pogoda jest jednym z najważniejszych czynników wpływających na lotnictwo. Dla realizmu stworzyliśmy szczegółowy system warunków pogodowych, który pozwala na odwzorowanie aktualnie panującej pogody dzięki możliwości pobrania informacji z systemu METAR. Możesz oczywiście także ustawić pogodę na taką, jaką chcesz. Tryby gry W AirportSim masz do wyboru kilka trybów gry: Scenariusz: rozgrywka opierająca się na obsłudze znacznej liczby przelotów. Pogoda jest narzucona, a zadania musisz wykonać w adekwatnej kolejności. Wyzwanie: myślisz, iż poradzisz sobie z każdą sytuacją na lotnisku? sprawdź swoje umiejętności i wejdź na szczyt rankingu! Współpraca: razem można osiągnąć więcej i lepiej się bawić. Zaproś znajomych i wspólnie cieszcie się przygodzą na jednym z ruchliwych lotnisk. Swobodna rozgrywka: tutaj nie ma żadnych zasad. Odkrywaj lotniska we własnym tempie i rób, co tylko chcesz – możesz zabrać się do pracy lub poobserwować samoloty, wszystko zależy od ciebie!
 • Producent Sklepzgrami 
Powiązania gamingowe:  Gry komputerowe od producenta THQ - Ranking TOP10 gier na PC

7 ★  MotoGP 23, KG-165039

MotoGP 23, KG-165039 Najniższa Cena Online Otwórz przepustnicę, wyprzedź przeciwników i przetnij linię mety. Spełnij marzenie o tytule mistrzowskim w nowej grze MotoGP™23. Czeka tu na ciebie jeszcze więcej niesamowitych wyzwań! Wybieraj spomiędzy czterech uznanych klas mistrzostw – MotoGP™, Moto2™, Moto3™ i MotoE™. Wciel się w postać ulubionego zawodnika, wjedź na tor i poczuj przypływ adrenaliny w sezonie 2023. NOWA KARIERA, świeże WYZWANIA Wkrocz na ścieżkę wiodącą ku ustanowieniu nowego rekordu – zadebiutuj w klasie Moto3™ i w zależności od osiąganych wyników pnij się po szczeblach rankingu i przechodź do wyższej klasy. W świecie sportów motorowych każda decyzja ma znaczenie! Wpływaj na przebieg sezonu, planując karierę w według własnego uznania. Modyfikuj motocykl, by osiągać coraz lepsze wyniki, i trzymaj najszczególniej doświadczonych przeciwników w szachu. Dołącz do oficjalnego zespołu, pokonując lidera, albo zmień zespół i udowodnij, że to nie motocykl się liczy – lecz ty! Korzystaj z mediów społecznościowych podczas rozgrywki,produkować relacje między zespołami i kontaktować się z innymi zawodnikami. Ale ostrożnie! Każda przychylna rywalizacja zapoczątkowana w gronie członków społeczności przeniesie się na tor. WSZYSTKO SIĘ MOŻE ZDARZYĆ najbardziej oczekiwana funkcja jest już przystępna w grze – dzięki dynamicznie zmieniającej się pogodzie wyścigi będą nie tylko bardziej realistyczne, lecz i nieprzewidywalne. Reaguj na pojawiający się nagle deszcz albo nieprzewidziane przejaśnienia w trybie Flag to Flag – zmieniaj motocykl w najodpowiedniejszym momencie, żeby zyskać strategiczną przewagę nad przeciwnikami. MotoGP™23 TO GRA DLA KAŻDEGO Odkryj nowy neuronowy system pomocy, który wykorzystuje możliwości nienaturalnej inteligencji, aby wspierać cię w trakcie najważniejszych momentów wyścigu. Funkcja ta gwarantuje spersonalizowaną rozgrywkę, nie odbierając graczowi kontroli nad motocyklem. Chcesz jak najlepiej przygotować się do wyzwań w sezonie 2023? Dołącz do MotoGP™ Academy i opanuj jazdę do perfekcji dzięki specjalnym szkoleniom, które zaowocują na każdym torze. DAJ SIĘ ZAUWAŻYĆ Naklejki dla zawodników, kask i numer – spersonalizuj rozgrywkę w MotoGP™, korzystając z czterech głównych edytorów graficznych. Przetnij linię mety w nieszablonowym stylu! WIĘCEJ TRYBÓW WYŚCIGÓW Nie ograniczaj się do sztucznej inteligencji. Rzuć wyzwanie innym graczom w trybie online i pokaż im, na co cię stać.. Nowy system rankingowy pozwoli ci zmierzyć się z przeciwnikami o podobnych albo nawet obszerniejszych umiejętnościach. Im trudniejsze wyzwanie, tym pokaźniejsza nagroda! Konkuruj ze znajomymi prosto ze swojej kanapy podczas rozgrywki w trybie dzielenia ekranu i świętuj wygraną w czasie rzeczywistym! Nie przegap nowych trybów LiveGP – kontroluj warunki wyścigów i ścigaj się codziennie, by piąć się po szczeblach światowych rankingów!
 • Producent Sklepzgrami 

8 ★  Endless Legend Definitive Edition, KG-82535

Endless Legend Definitive Edition, KG-82535 Najniższa Cena Online Endless Legend to strategiczna gra turowa fantasy 4X wyprodukowana poprzez Amplitude Studios, twórców Endless Universe. Twoja rodzinna planeta, Auriga, jest nieprzyjazna. Po pięciu z rzędu najgorszych zim w historii docierają do Ciebie niepokojące wieści o jeszcze ascetycznszej przyszłości. Wybierz jedną z czternastu unikalnych frakcji. Jako przywódca swojego ludu masz obowiązek ich chronić i prowadzić... Lecz nie jesteś jedynym, kto chce przetrwać i rozwijać się na tej planecie. Czy zostaniesz zapamiętany jako odkrywca tajemnic Aurigi, magnat władający subtelną sztuką dyplomacji i handlu, czy również wojownik, którego dziedzictwo zostało zapisane krwią? wybór należy do Ciebie. Stwórz własną legendę i doświadcz pełnej skali Endless Legend dzięki Edycji Ostatecznej, która oprócz podstawowej gry posiada: Endless Legend™ - Strażnicy: Uwięzieni przez Bezmiarnych, teraz się uwolnili. Kim są ci strażnicy? I co ważniejsze, jak wykorzystasz ich moc? Endless Legend™ - Cienie: Zapomniani to potężna frakcja, którą uważano za dawno wymarłą. Ci mistrzowie szpiegostwa, infiltracji i sabotażu uderzają z cienia. Tylko głupiec by sobie ich poróżnił. Endless Legend™ - Echa Aurigi: Siedem nowych utworów, które jeszcze bardziej zanurzą Cię w świecie Aurigi. Ponadto otrzymasz luksusowy komplet wyposażenia dla swoich jednostek. Endless Legend™ - Zaginione Opowieści: Mniejsze frakcje pełne są postaci, których historie czekają na opowiedzenie. Odkryj więcej o nich dzięki tym zadaniom. Endless Legend™ - Przemienni: Allayi są na Auridze jeszcze sprzed Bezmiarnych. Są związani z Aurigą, ich ciała i umysły odzwierciedlają stan planety, a oni zrobią wszystko, żeby ją chronić. Endless Legend™ - Burza: Oceany Aurigi wciąż kryją niemało tajemnic: jedna z nich właśnie ujawnia się w postaci frakcji Morgawr. Panują oni nad morzami, a choćby ląd nie jest bezpieczny przed ich klątwą. Endless Legend™ - Piekło: Przybycie Kapaku drastycznie zmieniło topografię planety. Ta frakcja żyje na terenie wulkanicznym i nie zatrzyma się, tak długo, jak rzeki Aurigi nie wypełnią się lawą. Endless Legend™ - Symbionia: Starożytna frakcja Mykara dołącza do walki z jednym celem: przywrócić równowagę Auridze. Czy bestie Urkan ponownie pokrzyżują ich plany? Endless Legend™ - Potworne Opowieści: Folklor Aurigi pełen jest historii i mitów o potworach zamieszkujących jego głębiny i odległe zakątki. Zanurz się i odkryj starożytne prawdy dzięki tym dwudziestu nowym zadaniom.
 • Producent Sklepzgrami 

9 ★  The Valiant Gra na PC, 9120080078346

The Valiant Gra na PC, 9120080078346 Najniższa Cena Online Siła walecznego braterstwa poprowadzi nas do zwycięstwa.Poznaj historię Teoderyka von Akenburga, potępiającego okrucieństwa wojny byłego krzyżowca. Musi wrócić do akcji z powodu wydarzeń, które sam zapoczątkował. 15 lat wcześniej Teoderyk i jego towarzysz broni Ulryk von Grevel znaleźli pęknięty fragment starożytnego artefaktu, laski Aarona. Teraz Teoderykowiskłada wizytę młody zakonnik o imieniu Malcom, który twierdzi, iż Ulryk ma obsesję na punkcie odnalezienia pozostałych fragmentów artefaktu, co mogłoby sprowadzić na świat niewyobrażalne zło i cierpienie, ponieważ w lasce kryje się moc, jakiej nie powinien posiąść żaden śmiertelnik.Teoderyk, zdeterminowany, aby znaleźć pozostałe części i ukryć je przed Ulrykiem, rusza w podróż, która poprowadzi go przez Europę i Bliski Wschód. Na swojej drodze spotka wielu wojowników, którzy postanowią do niego dołączyć: od starego, zaprawionego w boju Reinharda von Kemptena z zakonu krzyżackiego po ambitną, młodą najemniczkę Grimhild Eidottr i jej Kompanię Kruków. Każdy przyłącza się do Teoderyka z własnych powodów, jednak z czasem tworzą się pomiędzy nimi więzy, które przetrwają najtrudniejsze nadchodzące wyzwania. Drużynowa strategia czasu rzeczywistego z zróżnicowanymi jednostkami, od konkretnego szermierza po szybką kawalerię Wybieraj drużyny bohaterskie i pomocnicze do 15 ekscytujących, starannie zaplanowanych misji, z których każda ma specjalne przerywniki, wpisy w dzienniku z narracją, stopnie trudności i nie tylko Co najmniej pięć drużyn bohaterskich z trzema indywidualnymi drzewkami umiejętności i specyficznymi umiejętnościami aktywnymi i pasywnymi wielki wybór broni i pancerzy do grabienia i wyposażenia w całej kampanii, z własnymi statystykami i możliwością specjalnej umiejętności Liczne kombinacje umiejętności bohaterów i broni/wyposażenia Współpracuj ze znajomymi w trybie przetrwania dla trzech graczy, gdzie musisz się bronić przed hordami wrogów i zdobywać doświadczenie, żeby rozwijać rycerzy i odblokowywać świeże umiejętności i części Tryby umożliwiające rywalizację 1:1 i 2:2 z kosmetyczną progresją i specjalnymi nagrodami w grze rankingowej liczba graczy: 1-4DLC w zestawie: Akcesoria w pakiecie: wymagania sprzętowe: Video:...
 • Producent THQ Nordic 
 • Wersja językowa polska 

10 ★  The Chant - Edycja Limitowana Gra na PC, KGPCCHANTEDLIM

The Chant - Edycja Limitowana Gra na PC, KGPCCHANTEDLIM Najniższa Cena Online The Chant to przygodowy i pełen akcji horror z perspektywy trzeciej osoby dla jednego gracza, rozgrywający się w ośrodku rekolekcyjnym na oddalonej od cywilizacji wyspie. Spokojny weekend wkrótce przeistacza się w czas trwogi, gdy grupowa pieśń wyzwala mrok psychodeliczny wymiar grozy, który żywi się negatywną energią. Wejdź w interakcję z powracającymi do życia postaciami, poznaj nieprzystępną historię wyspy i bądź świadkiem przerażających odkryć dotyczących kosmosu. Aby przetrwać, musisz produkować przedmioty, walczyć i uciec przed złowrogim dziedzictwem dawnego kultu z lat siedemdziesiątych, a także międzywymiarowymi istotami, które ów kult uwolnił. Tylko odkrywając tajemnice pryzmatyki i wzmacniając swój umysł, ciało i ducha możesz odwrócić skutki pieśni i wydostać się z wyspy. The Chant zabierze cię na mrożącą krew w żyłach podróż do nowego wymiaru oświecenia i trwogi. Rozpocznij duchową przemianę! właściwości GRY: Odkryj przepełnioną kosmiczną grozą wyspę - wchodź w interakcje z innymi uczestnikami duchowego spa, gdy są powoli pożerani przez własną negatywną energię. Przetrwaj ataki szeregu pryzmatycznych istot i kultystów wyzwolonych z mroku, starając się odkryć zadziwiającą historię wyspy. Walcz lub uciekaj - Mądrze wybieraj, kiedy staniesz do walki, wykorzystując duchowe bronie i umiejętności. Zbieraj materiały, ostrożnie nimi rozporządzaj i twórz przedmioty,powiększyć szanse na przetrwanie w walce wręcz, albo pozwól lękowi wziąć górę i uciekaj. Umysł, ciało i dusza - Najważniejsza jest równowaga. Uodpornij umysł na przerażenie i panikę. Chroń ciało przed krzywdą. Zadbaj o ducha, aby móc medytować i posiąść nadprzyrodzone zdolności. Współczesny psychodeliczny horror - W tej grze zainspirowanej psychodelicznymi horrorami z lat 70. zachwycą cię pejzaż barwnych świateł i ścieżka dźwiękowa w stylu elektronicznego rocka, skomponowana poprzez nagradzanego Paula Ruskaya. Pre-order / Edycja KolekcjonerskaEdycja limitowana zawiera: Grę The Chant na fizycznym nośniku na wybraną platformę Bonus przedsprzedażowy filtr zezwalający wystylizować obraz w grze na lata siedemdziesiąte (cyfrowy) Bonus przedsprzedażowy specjalny strój inspirowany latami siedemdziesiątymi (cyfrowy) Oryginalną ścieżkę dźwiękową do gry skomponowaną przez Paula Ruskaya (cyfrowa) Album z grafikami z Glory Island (fizyczny) Kartonowe pudełko na cały zestaw (fizyczne)
 • Producent Prime Matter 
 • Wersja językowa polska 

Polecane zestawienia gier komputerowych na PC:


Podsumowanie, czyli Jakie Gry komputerowe do 200 zł najlepsze?

Najlepsze Gry komputerowe do 200 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Gry komputerowe do 200 zł w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier komputerowych na PC:


Dobre gry komputerowe – Zestawienie kwiecień 2024

Jeżeli żadne z powyższych Gier na PC do 200 zł nie spełniły oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie rekomendowanych innych gier komputerowych.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *