Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Gry komputerowe

Gry komputerowe do 200 zł – Ranking TOP10 gier na PC

Pomagamy w wyborze dobrych Gier na PC do 200 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na listopad 2022 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych Gier na PC do 200 zł,
 • TOP10 najtańszych Gier na PC do 200 zł,
 • TOP5 innych rekomendowanych gier komputerowych.

Jakie Gry komputerowe do 200 zł najlepiej wybrać? Ranking na listopad 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Gry komputerowe do 200 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking Gier na PC do 200 zł, wraz z informacją o produktach, jest aktualizowany na bieżąco.

3 ★  1C ENTERTAINMENT King's Bounty II PC

1C ENTERTAINMENT King's Bounty II PC Najniższa Cena Online

  4 ★  The Valiant Gra na PC

  The Valiant Gra na PC Najniższa Cena Online Siła walecznego braterstwa poprowadzi nas do zwycięstwa.Poznaj historię Teoderyka von Akenburga, potępiającego okrucieństwa wojny byłego krzyżowca. Musi wrócić do akcji z powodu wydarzeń, które sam zapoczątkował. 15 lat wcześniej Teoderyk i jego towarzysz broni Ulryk von Grevel znaleźli pęknięty fragment starożytnego artefaktu, laski Aarona. Teraz Teoderykowiskłada wizytę młody zakonnik o imieniu Malcom, który twierdzi, że Ulryk ma obsesję na punkcie odnalezienia pozostałych fragmentów artefaktu, co mogłoby sprowadzić na świat niewyobrażalne zło i cierpienie, ponieważ w lasce kryje się moc, jakiej nie powinien posiąść żaden śmiertelnik.Teoderyk, zdeterminowany, żeby znaleźć pozostałe części i ukryć je przed Ulrykiem, rusza w podróż, która poprowadzi go przez Europę i Bliski Wschód. Na swojej drodze spotka wielu wojowników, którzy postanowią do niego dołączyć: od starego, zaprawionego w boju Reinharda von Kemptena z zakonu krzyżackiego po ambitną, młodą najemniczkę Grimhild Eidottr i jej Kompanię Kruków. Każdy przyłącza się do Teoderyka z własnych powodów, jednak z czasem tworzą się pomiędzy nimi więzy, które przetrwają najtrudniejsze nadchodzące wyzwania. Drużynowa strategia czasu rzeczywistego z różnorodnymi jednostkami, od solidnego szermierza po szybką kawalerię Wybieraj drużyny bohaterskie i pomocnicze do 15 ekscytujących, precyzyjnie zaplanowanych misji, z których każda ma specjalne przerywniki, wpisy w dzienniku z narracją, poziomy trudności i nie tylko Co najmniej pięć drużyn bohaterskich z trzema jednostkowymi drzewkami umiejętności i oryginalnymi umiejętnościami aktywnymi i pasywnymi szeroki wybór broni i pancerzy do grabienia i wyposażenia w całej kampanii, z własnymi statystykami i możliwością specjalnej umiejętności Liczne kombinacje umiejętności bohaterów i broni/wyposażenia Współpracuj ze znajomymi w trybie przetrwania dla trzech graczy, gdzie musisz się bronić przed hordami wrogów i zdobywać doświadczenie, aby rozwijać rycerzy i odblokowywać nowe umiejętności i części Tryby umożliwiające rywalizację 1:1 i 2:2 z kosmetyczną progresją i specjalnymi nagrodami w grze rankingowej liczba graczy: 1-4DLC w komplecie: Akcesoria w komplecie: oczekiwania sprzętowe: Video:...
  • Producent THQ Nordic 
  • Wersja językowa polska 
  Powiązania gamingowe:  Gry komputerowe TPP - Ranking TOP10 gier na PC

  Polecane zestawienia gier komputerowych na PC:


  Najtańsze Gry komputerowe do 200 zł – Ranking listopad 2022 wg ceny

  Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze Gry komputerowe do 200 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Gier na PC do 200 zł jest aktualizowany na bieżąco.


  Polecane zestawienia gier komputerowych na PC:


  Podsumowanie, czyli Jakie Gry komputerowe do 200 zł najlepsze?

  Najlepsze Gry komputerowe do 200 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


  Najtańsze Gry komputerowe do 200 zł w Rankingach – nasze TOP3


  Polecane zestawienia gier komputerowych na PC:


  Rekomendowane gry komputerowe – Ranking listopad 2022

  Jeżeli żadne z powyższych Gier na PC do 200 zł nie spełniły oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie rekomendowanych innych gier komputerowych.


  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *