Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Gry komputerowe

Gry komputerowe od producenta Gaming Company – Ranking TOP10 gier na PC

Pomagamy w wyborze dobrych Gier na PC firmy Gaming Company. Poniższe zestawienia są aktualne na listopad 2023 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych Gier na PC firmy Gaming Company,
  • TOP10 najtańszych promocyjnych Gier na PC firmy Gaming Company,
  • TOP5 innych rekomendowanych gier komputerowych.

Jakie Gry komputerowe Gaming Company najlepiej wybrać? Ranking na listopad 2023

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Gry komputerowe od producenta Gaming Company, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking Gier na PC firmy Gaming Company, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

1 ★  Gaming company Warsaw gra pc (5903111494025)

Gaming company Warsaw gra pc (5903111494025) Najniższa Cena Online WARSAW to emocjonująca taktyczna gra rpg osadzona w realiach Powstania Warszawskiego z piękną, ręcznie malowaną grafiką i nastrojową muzyką. WALCZ Stajesz na czele oddziału bohaterów, którzy mimo słabszego wyposażenia, dzięki wyjątkowym zdolnościom potrafią stawić czoła okupantowi na ulicach Warszawy w trakcie pamiętnych 63 dni Powstania 1944 roku. Bądź szybszy i sprytniejszy, zachodź przeciwników z flanki, odwracaj ich uwagę, a także wciągaj w pułapki, korzystając z arsenału broni, którymi posługiwali się Powstańcy. ZARZĄDZAJ Po każdej misji wracasz do kryjówki, gdzie zarządzasz zespołem i przydzielasz zdobyczną broń, przegrupowujesz siły, awansujesz zasłużonych, leczysz rannych i przyjmujesz nowych ochotników. Poznajesz także dzienniki powstańcze oraz planujesz kolejne niebezpieczne zadania. ODKRYWAJ Poruszając się po mapie Warszawy odwzorowanej na podstawie planów z 1944 roku wykonujesz zadania, trafiając na historyczne miejsca i wydarzenia. Walcząc poznajesz pasjonujące historie, motywy i solidne i słabe strony swych podopiecznych: mężczyzn i pań, starszych i młodszych, żołnierzy i cywili biorących udział w Powstaniu.
  • Producent GAMING COMPANY 
  • Wersja językowa polska 
  • Wersja pudełkowa 
Powiązania gamingowe:  Gry komputerowe od producenta Obsidian Entertainment - Ranking TOP10 gier na PC

Polecane zestawienia gier komputerowych na PC:


Najtańsze Gry komputerowe Gaming Company – Ranking listopad 2023 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze Gry komputerowe od producenta Gaming Company, często oferowane w promocjach i na wyprzedażach, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Gier na PC firmy Gaming Company jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  Gaming company Warsaw gra pc (5903111494025)

Gaming company Warsaw gra pc (5903111494025) Najniższa Cena Online WARSAW to emocjonująca taktyczna gra rpg osadzona w realiach Powstania Warszawskiego z piękną, ręcznie malowaną grafiką i nastrojową muzyką. WALCZ Stajesz na czele oddziału bohaterów, którzy mimo słabszego wyposażenia, dzięki wyjątkowym zdolnościom potrafią stawić czoła okupantowi na ulicach Warszawy podczas pamiętnych 63 dni Powstania 1944 roku. Bądź szybszy i sprytniejszy, zachodź przeciwników z flanki, odwracaj ich uwagę i wciągaj w pułapki, korzystając z arsenału broni, którymi posługiwali się Powstańcy. ZARZĄDZAJ Po każdej misji wracasz do kryjówki, gdzie zarządzasz zespołem i przydzielasz zdobyczną broń, przegrupowujesz siły, awansujesz zasłużonych, leczysz rannych i przyjmujesz nowych ochotników. Poznajesz również dzienniki powstańcze i planujesz kolejne niebezpieczne zadania. ODKRYWAJ Poruszając się po mapie Warszawy odwzorowanej na podstawie planów z 1944 roku wykonujesz zadania, trafiając na historyczne miejsca i wydarzenia. Walcząc poznajesz pasjonujące historie, motywy, a także solidne i słabe strony swoich podopiecznych: mężczyzn i kobiet, starszych i młodszych, żołnierzy i cywili biorących udział w Powstaniu.
  • Producent GAMING COMPANY 
  • Wersja językowa polska 
  • Wersja pudełkowa 
Powiązania gamingowe:  Gry komputerowe od producenta OniGames - Ranking TOP10 gier na PC

Polecane zestawienia gier komputerowych na PC:


Podsumowanie, czyli Jakie Gry komputerowe Gaming Company najlepsze?

Najlepsze Gry komputerowe od producenta Gaming Company w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Gry komputerowe od producenta Gaming Company w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier komputerowych na PC:


Dobre gry komputerowe – Ranking listopad 2023

Jeżeli żadne z powyższych Gier na PC firmy Gaming Company nie spełniły oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie dobrych innych gier komputerowych.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *