Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Gry na konsole

Gry PS4 Survios – Ranking TOP10 gier konsolowych

Pomagamy w wyborze dobrych Gier PS4 od wytwórni Survios. Poniższe zestawienia są aktualne na maj 2022 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych Gier PS4 od wytwórni Survios,
  • TOP10 najtańszych Gier PS4 od wytwórni Survios,
  • TOP5 innych rekomendowanych gier na konsole PlayStation4.

Jakie Gry PS4 Survios najlepiej wybrać? Ranking na maj 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Gry PS4 Survios, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking Gier PS4 od wytwórni Survios, wraz z informacją o produktach, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Survios Big rumble boxing: creed champions - edycja day one ps4 / ps5 (4020628694760) ☆

Survios Big rumble boxing: creed champions - edycja day one ps4 / ps5 (4020628694760) Najniższa Cena Online Gra PlayStation 4 Big Rumble Boxing Creed Champions Day One Edition Trenuj, walcz i wygrywaj jak legendy ringu.Masz w sobie to coś, co pozwala zwyciężać w pięściarskich pojedynkach? Wejdź do ringu i pokaż, co potrafisz, w powalającej na łopatki bijatyce prosto z automatów do gier. Załóż rękawice takich legend, jak Adonis Creed czy Rocky Balboa, lub 18 innych dobrze znanych postaci z uniwersum filmów Creed: Narodziny legendy i serii Rocky. Rzuć wyzwanie znajomym i rodzinie w lokalnym trybie wieloosobowym, pełnym solidnych ciosów w intensywnych, bezpośrednich starciach. Możesz także poćwiczyć w konwencjonalnych, znanych z filmów montażach treningowych i zmierzyć się ze światowej klasy przeciwnikami w różnorodnych ekscytujących lokalizacjach, śledząc wyjątkową historię każdej postaci.Twórcy VRowej gry Creed: Rise to Glory przedstawiają Big Rumble Boxing: Creed Champions, owoc drugiej współpracy producenta Survios i MGM Studios, który przenosi porywająco intensywne walki bokserskie spod producenta Creed po raz pierwszy na konsole i PC.atrybuty GRY: Cios za ciosem-łatwa do opanowania kontrola połączona z rozbudowaną mechaniką powoduje,błyskawicznie nauczysz się grać, lecz zostanie mistrzem trochę zajmie. Wygrywaj, poznając oryginalne historie 20 najróżniejszych bohaterów. Uniwersum znane z kultowych filmów-wciel się w Adonisa Creeda, Rockyego Balboę, albo ich przeciwników, takich jak Apollo Creed, Ivan oraz Viktor Drago, czy Clubber Lang. Przeżyj jeszcze raz konwencjonalne montaże treningowe w optymalnych minigrach Emocje dla całej rodziny-spróbuj posłać na deski swych znajomych i domowników w pełnych adrenaliny starciach w lokalnym trybie dla wielu osób.
  • Producent Survios 
Powiązania gamingowe:  Gry do konsoli do 150 zł - Ranking TOP10 gier konsolowych

Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Najtańsze Gry PS4 Survios – Ranking maj 2022 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze Gry PS4 Survios, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Gier PS4 od wytwórni Survios jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Survios Big rumble boxing: creed champions - edycja day one ps4 / ps5 (4020628694760) ☆

Survios Big rumble boxing: creed champions - edycja day one ps4 / ps5 (4020628694760) Najniższa Cena Online Gra PlayStation 4 Big Rumble Boxing Creed Champions Day One Edition Trenuj, walcz i wygrywaj jak legendy ringu.Masz w sobie to coś, co pozwala zwyciężać w pięściarskich pojedynkach? Wejdź do ringu i pokaż, co potrafisz, w powalającej na łopatki bijatyce prosto z automatów do gier. Załóż rękawice takich legend, jak Adonis Creed czy Rocky Balboa, albo 18 innych dobrze znanych postaci z uniwersum filmów Creed: Narodziny legendy i kolekcji Rocky. Rzuć wyzwanie znajomym i rodzinie w lokalnym trybie wieloosobowym, pełnym mocnych ciosów w intensywnych, bezpośrednich starciach. Możesz także poćwiczyć w klasycznych, znanych z filmów montażach treningowych i zmierzyć się ze światowej klasy przeciwnikami w różnorodnych ekscytujących lokalizacjach, śledząc unikatową historię każdej postaci.Twórcy VRowej gry Creed: Rise to Glory przedstawiają Big Rumble Boxing: Creed Champions, owoc drugiej współpracy producenta Survios i MGM Studios, który przenosi porywająco intensywne walki bokserskie spod marki Creed po raz pierwszy na konsole i PC.parametry GRY: Cios za ciosem-łatwa do opanowania kontrola połączona z rozbudowaną mechaniką powoduje,błyskawicznie nauczysz się grać, lecz zostanie mistrzem trochę zajmie. Wygrywaj, poznając unikalne historie 20 rozmaitych bohaterów. Uniwersum znane z kultowych filmów-wciel się w Adonisa Creeda, Rockyego Balboę, albo ich przeciwników, takich jak Apollo Creed, Ivan, a także Viktor Drago, czy Clubber Lang. Przeżyj jeszcze raz konwencjonalne montaże treningowe w odpowiednich minigrach Emocje dla całej rodziny-spróbuj posłać na deski swych znajomych i domowników w pełnych adrenaliny starciach w lokalnym trybie dla wielu osób.
  • Producent Survios 
Powiązania gamingowe:  Gry do konsoli do 40 zł - Ranking TOP10 gier konsolowych

Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Podsumowanie, czyli Jakie Gry PS4 Survios najlepsze?

Najlepsze Gry PS4 Survios w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Gry PS4 Survios w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Polecane gry na konsole PlayStation4 – Zestawienie maj 2022

Jeżeli żadne z powyższych Gier PS4 od wytwórni Survios nie spełniły oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie rekomendowanych innych gier na konsole PlayStation4.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.