Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Gry na konsole

Gry do konsoli do 60 zł – Ranking TOP10 gier konsolowych

Pomagamy w wyborze dobrych Gier do konsoli do 60 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na kwiecień 2024 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych Gier do konsoli do 60 zł,
  • TOP10 najtańszych promocyjnych Gier do konsoli do 60 zł,
  • TOP5 innych rekomendowanych gier na konsole.

Jakie Gry do konsoli do 60 zł najlepiej wybrać? Ranking na kwiecień 2024

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Gry do konsoli do 60 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking Gier do konsoli do 60 zł, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  Minecraft Deluxe Collection 15 Rocznica [kod aktywacyjny] Gra na Xbox Series X/S, Xbox One (4255663379512)

Minecraft Deluxe Collection 15 Rocznica [kod aktywacyjny] Gra na Xbox Series X/S, Xbox One (4255663379512) Najniższa Cena Online przystępne wyłącznie na Xbox Series:nie;Edycja:Cyfrowa Deluxe;Funkcje sieciowe:tak;Funkcje sieciowe typ:dodatki do gry, opcjonalne zakupy w grze;Gatunek:zręcznościowa;Kod regionu:region 2;Nośnik:płyta Blu-ray;Opis:Minecraft składa się z bloków, stworzeń i społeczności! Przygoda solo albo razem: każdy sposób gry jest dobry. Chyba że kopiesz prosto w dół.;Opis:Wersja Deluxe Collection posiada 1600 Minecoins, pięć map, trzy komplety skórek, jeden pakiet tekstur, pięć przedmiotów kreatora postaci i trzy emotki.;Platforma:Xbox Series X, Xbox One;Przedsprzedaż (preorder):tak;Przedział wiekowy (PEGI):7+;Ratingi:Przemoc;typ wydania:specjalne;Tryb gry:multiplayer (wieloosobowy), singleplayer (jednoosobowy);Twórca:Mojang/4J Studios;Tytuł gry (wariantowanie):Minecraft;Wersja:fizyczna;Wersja językowa:polska (napisy), angielska;Wydawca:Microsoft Studios;Wyjście wideo HD:2160p, 1080p, 1080i, 720p;oczekiwania sprzętowe:konsola Xbox Series X, konsola Xbox Series S, konsola Xbox One;wymagania systemowe:tryb dla wielu graczy online na konsoli wymaga subskrypcji Xbox (sprzedawanej osobno), wymaga połączenia z internetem, gra wykorzystuje funkcję "Inteligentne Pobieranie", umożliwiając dostęp do tytułu równocześnie na konsoli Xbox One, jak i Xbox Series X...
  • Producent Microsoft 

3 ★  Goliath gra karciana imprezowa you had one job (8720077262669)

Goliath gra karciana imprezowa you had one job (8720077262669) Najniższa Cena Online Gra karciana imprezowa You Had One Job "NIE RZUCAJ ROBOTY ZANIM NIE BĘDZIESZ MIAŁ KOLEJNEJ!"W tej zwariowanej firmie wszyscy posiadają dziwaczne zadania, więc delegowanie obowiązków jest podstawą.Wspinaj się po szczeblach kariery, zapamiętując gesty i dźwięki demonstrujące wykonywane obowiązki - własne i innych osób.podczas rywalizacji mimo pośpiechu nie możesz zapomnieć o utrzymaniu rytmu.Zrób swoje a następnie przekaż kolejkę wykonując gest pracy następnego gracza.Wybrany gracz musi powtórzyć gest obrazujący jego pracę, a potem wyróżnić kolejną osobę.Gracz, który się pomyli za karę dostaje kartę oceny pracownika.Trzy nagany oznaczają zwolnienie z pracy! Na koniec zachowa posadę tylko jedna osoba.Będziesz stosować podłe zagrywki żeby zdobyć przewagę? A może po prostu dobrze zapamiętasz co każdy robi? Kto wie!Może pomylisz się tyle razy,że stracisz robotę na co Twoi współpracownicy zareagują okrzykiem,,WTOPA!!!''Super zabawna i wciągająca gra towarzyska!Indeks handlowy: GXP-856723Kod kreskowy: 8720077262669Wiek lub rocznik: od 12 lat
  • Producent Goliath 
Powiązania gamingowe:  Gry na Nintendo do 300 zł - Ranking TOP10 gier konsolowych

6 ★  Sklepzgrami Assassin's creed 3 remastered xbox one

Sklepzgrami Assassin's creed 3 remastered xbox one Najniższa Cena Online Przeżyj ponownie lub po raz pierwszy amerykańską wojnę o niepodległość w Assassin's Creed® III Remastered, z udoskonaloną grafiką i mechaniką rozgrywki. Otrzymasz też Assassin's Creed Liberation i całą zawartość DLC dla jednego gracza. WALCZ O WOLNOŚĆ Rok 1775. Amerykańskie kolonie wkrótce się zbuntują. Jako Connor, rdzenny amerykański asasyn, walcz o wolność swego ludu i całego narodu. Od tętniących życiem ulic miast po ogarnięte chaosem pola bitew, likwiduj swoich wrogów na przeróżne sposoby, korzystając z szerokiego arsenału broni. Nowe WRAŻENIA GRAFICZNE I ROZGRYWKA Zagraj w kultową grę Assassin's Creed III z ulepszoną grafiką, w rozdzielczości 4K, z nowymi modelami postaci, doszlifowanym renderingiem otoczenia i nie tylko. Mechanika rozgrywki dodatkowo została ulepszona, dzięki temu wrażenia są jeszcze lepsze. DODATKOWA ZAWARTOŚĆ załączono wszystkie DLC dla jednego gracza z oryginału, w tym „Tyranię Króla Waszyngtona" i całą grę Assassin's Creed Liberation Remastered.
  • Producent Sklepzgrami 
Powiązania gamingowe:  Gry PS4 Mojang AB - Ranking TOP10 gier konsolowych

Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Najtańsze Gry do konsoli do 60 zł – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze Gry do konsoli do 60 zł, często występujące na wyprzedażach i w promocjach, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Gier do konsoli do 60 zł jest aktualizowany na bieżąco.

3 ★  Mafia II Definitive Edition XBOX One, KG-83732

Mafia II Definitive Edition XBOX One, KG-83732 Najniższa Cena Online Druga część sagi Mafia – Empire Bay, NY, lata 40. I 50. Niesamowicie zremasterowana w HD, gra demonstruje życie gangstera w złotej erze zorganizowanej przestępczości. Vito Scaletta włącza się w sprawy mafii, chcąc spłacić długi swojego ojca. Wraz z kolegą, Joem, Vito pnie się w górę hierarchii, popełniając przestępstwa, z którymi wiążą się pokaźne zyski... Ale i konsekwencje. Historia kryminalna ze złotej ery mafii: Fabuła inspirowana kultowymi historiami mafijnymi, pełna blichtru, ale i poczucia niemożności ucieczki przed konsekwencjami swych czynów. Empire Bay, NY: Powojenne Empire Bay to ogromne amerykańskie miasto pełne możliwości, w którym kwitnie przemysł i przestępczość. Kompletna, zremasterowana produkcja: Po raz pierwszy w historii przeżyj wszystkie historie Mafii II dzięki jednemu kompletowi i w jakości HD. Zdobądź Mafię II: Edycję Ostateczną, aby odblokować skórzaną kurtkę i samochód Vito w Edycjach Ostatecznych Mafii i Mafii III.
  • Producent Sklepzgrami 
Powiązania gamingowe:  Gry na konsole Paradox Interactive - Ranking TOP10 gier konsolowych

5 ★  Minecraft Deluxe Collection 15 Rocznica [kod aktywacyjny] Gra na Xbox Series X/S, Xbox One (4255663379512)

Minecraft Deluxe Collection 15 Rocznica [kod aktywacyjny] Gra na Xbox Series X/S, Xbox One (4255663379512) Najniższa Cena Online przystępne wyłącznie na Xbox Series:nie;Edycja:Cyfrowa Deluxe;Funkcje sieciowe:tak;Funkcje sieciowe typ:dodatki do gry, opcjonalne zakupy w grze;Gatunek:zręcznościowa;Kod regionu:region 2;Nośnik:płyta Blu-ray;Opis:Minecraft składa się z bloków, stworzeń i społeczności! Przygoda solo lub razem: każdy sposób gry jest dobry. Chyba iż kopiesz prosto w dół.;Opis:Wersja Deluxe Collection mieści 1600 Minecoins, pięć map, trzy pakiety skórek, jeden pakiet tekstur, pięć przedmiotów kreatora postaci i trzy emotki.;Platforma:Xbox Series X, Xbox One;Przedsprzedaż (preorder):tak;Przedział wiekowy (PEGI):7+;Ratingi:Przemoc;rodzaj wydania:specjalne;Tryb gry:multiplayer (wieloosobowy), singleplayer (jednoosobowy);Twórca:Mojang/4J Studios;Tytuł gry (wariantowanie):Minecraft;Wersja:fizyczna;Wersja językowa:polska (napisy), angielska;Wydawca:Microsoft Studios;Wyjście wideo HD:2160p, 1080p, 1080i, 720p;wymagania sprzętowe:konsola Xbox Series X, konsola Xbox Series S, konsola Xbox One;wymagania systemowe:tryb dla wielu graczy online na konsoli wymaga subskrypcji Xbox (sprzedawanej osobno), wymaga połączenia z internetem, gra wykorzystuje funkcję "Inteligentne Pobieranie", umożliwiając dostęp do tytułu zarówno na konsoli Xbox One, jak i Xbox Series X...
  • Producent Microsoft 

Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Podsumowanie, czyli Jakie Gry do konsoli do 60 zł najlepsze?

Najlepsze Gry do konsoli do 60 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Gry do konsoli do 60 zł w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Najlepsze gry na konsole – Zestawienie kwiecień 2024

Jeżeli żadne z powyższych Gier do konsoli do 60 zł nie spełniły oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie rekomendowanych innych gier na konsole.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *