Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Gry na konsole

Gry do konsoli do 150 zł – Ranking TOP10 gier konsolowych

Pomagamy w wyborze dobrych Gier do konsoli do 150 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na grudzien 2022 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych Gier do konsoli do 150 zł,
 • TOP10 najtańszych Gier do konsoli do 150 zł,
 • TOP5 innych rekomendowanych gier na konsole.

Jakie Gry do konsoli do 150 zł najlepiej wybrać? Ranking na grudzien 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Gry do konsoli do 150 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking Gier do konsoli do 150 zł, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

1 ★  Sony computer ente. The last guardian ps4

Sony computer ente. The last guardian ps4 Najniższa Cena Online The Last Guardian PS4 The Last Guardian to gra action-adventure wytwarzana wspólnie poprzez studio genDESIGN należące do Fumito Uedy, twórcy Ico oraz Shadow of the Colossus, i japoński oddział Sony Computer Entertainment. Tytuł ukazał się wyłącznie na PlayStation 4, choć pierwotnie zapowiedziany był na PlayStation 3. Fabuła The Last Guardian ukazuje nam losy dwójki nietypowych towarzyszów. Pierwszym z nich jest znikomy chłopiec. Drugim natomiast dziwne stworzenie, hybryda przypominająca gryfa. Losy dwójki protagonistów splatają się kiedy oboje są ranni. Postanawiają wydostać się z uwięzi, a droga do wolności prowadzi ich przez sporo niebezpiecznych miejsc, starożytnych ruin, a także zapomnianych miast. Początkowo bohaterowie współpracują ze sobą z konieczności. W miarę upływu czasu zaczynają się jednak zaprzyjaźniać, ratując się regularnie z opresji. Z czasem chłopiec jest w stanie wydawać też polecenia swemu kompanowi, zwanemu Trico, prosząc go np. O to, żeby stanął na tylnych nogach, unosząc w górę łeb i upraszczając przemieszczanie się w górę. Losy dwójki bohaterów błyskawicznie zacieśniają więź pomiędzy nimi, a Trico i chłopiec stają się nienaruszalni...to jednak dopiero początek ich przygody. Mechanika The Last Guardian rozgrywką przypomina poprzednie produkcje Team Ico, a więc stanowi mieszankę gry przygodowej, a także platformowej. Kierując chłopcem, możemy biegać, skakać, wspinać się na obiekty, przenosić przedmioty i operować prostymi mechanizmami. W odróżnieniu od wielu podobnych tytułów, tutaj kluczowe znaczenie ma komunikacja i budowanie relacji z Trico. Autorzy poświęcili dużo czasu i pracy na to, by zbudować wrażenie obcowania z prawdziwym zwierzęciem, które nie za każdym razem chce słuchać naszych poleceń. Żeby udobruchać Trico, możemy karmić go przysmakami i głaskać. Trico z kolei pomaga głównemu bohaterowi na przykład w docieraniu na wyższe półki, w otwieraniu pozornie niedostępnych przejść (różnorakie zagadki środowiskowe), czy w pozbywaniu się przeciwników. W sytuacjach krytycznych musimy dbać o zdrowie naszego stworzenia, np. Poprzez wydobywanie włóczni z jego ciała, gdy zostanie ranny, czy pomagając mu w odpędzaniu pokaźniejszych potworów. W miarę upływu gry Trico poznaje świeże sztuczki, dzięki którym może staranniej wykonywać polecenia chłopca. W grze przystępne jest także tajemnicze lustro. Po oświetleniu z jego pomocą przeszkody czy przeciwnika, możemy sprawić, że z ogona Trico wystrzelone zostaną błyskawice, które trafią w cel. Specyfikacja
 • Producent Sony Computer Ente. 
 • PEGI (wiek gracza) 12+ 
 • Gatunek przygodowa 
 • Wersja językowa angielska 

2 ★  Activision Crash bandicoot 4: najwyższy czas gra nintendo switch plaion

Activision Crash bandicoot 4: najwyższy czas gra nintendo switch plaion Najniższa Cena Online Gra Nintendo Switch Crash Bandicoot 4 Najwyższy Czas Najwyższy czas-dosłownie! Podstępni złoczyńcy Neo Cortexi N. Tropy w końcu uciekli z więzienia i tym razem uwzięli się nie tylko na ten wszechświat, lecz na wszystkie możliwe rozmiary! Tylko Crash i Coco mogą ocalić wieloświat. N. Sanity Beach to miejsce, w którym rozpoczęły się wszystkie przygody Crasha i właśnie tu początkuje sięfabułaCrash 4.poprzez sporo lat odkąd gracze po raz pierwszy zobaczyli N. Sanity Beach nastąpiły zmiany, a całkowicie Crash 4 zauważyszpoważnezmiany w rozgrywce, a nawet w stylu graficznym. Zupełnie świeże moce! Poznaj maski kwantowepotężnych strażników czasoprzestrzeni. Crash i Coco będą korzystać z ich pomocy stawiając czoła szalonym wyzwaniom poprzez całą grę. To Ika-Ika, dająca graczom możliwość natychmiastowego odwrócenia jednym przyciskiem środka ciężkości, Kupuna-Wa, która pozwala graczom spowolnić czas, czy Lani-Loli, pozwalająca na manipulowanie samym istnieniem przedmiotów. Naginaj zasady rzeczywistości i zmieniajotoczenie za pomocą masek, żeby przywrócić porządek w multiwersum. Zaakceptuj szaleństwo! Gry z serii Crash Bandicoot od dawna poszukują nowych i interesujących sposobów na zabawę. W tej części możesz przełączać się pomiędzy Crashem iCoco podczas rozgrywki,także spojrzeć na wszystko z nowej perspektywy dzięki eksploracji alternatywnych linii czasu. Naucz się nowych sztuczek strzelając z blastera Neo Cortexa lub wywołaj zamęt działem próżniowym Dingodilea. Spróbuj także N. Verted, trybu proponującego zupełnie inne doświadczenie z gry i zdobywanie nagród. Jeden rozmiar może w tym modulewymagać przedostania się poprzez neonowe pustkowia, w trakcie gdy inny będzie wymagać od graczy chlapania farbą po całym środowisku, by zobaczyć drogę. atrybuty GRY: Najwyższy czas na całkiem nową, wumpastyczną grę z Crashem Bandicootem! Przeżyj nieprzemijalną przygodę u boku swych ulubionych torbaczy.Neo Cortex i N. Tropy kontratakują! Tym razem uwzięli się nie tylko na ten wszechświat, ale na wszystkie możliwe rozmiary! Crash i Coco muszą ocalić wieloświat, odnajdując cztery maski kwantowe i naginając reguły rzeczywistości.-świeże zdolności? Są. Więcej postaci do grania? Też. Alternatywne wymiary? Oczywiście. Absurdalni bossowie? No ba. Przesoczyste akcje? Przysięgam na dżinsowe szorty. Zaraz, szorty również są? Nie w tym wszechświecie!
 • Producent Activision 
Powiązania gamingowe:  Gry na konsole Microids - Ranking TOP10 gier konsolowych

4 ★  Watch Dogs (XO)

Watch Dogs (XO) Najniższa Cena Online Wersja językowa: polska Wydanie: PL Nośnik: Bluray Watch Dogs Complete gromadzi wszystkie wydane dodatki, w tym Bad Blood, tryb Conspiracy, a także 3 uzupełniające misje. Watch Dogs to trzecioosobowa gra akcji adresowana do posiadaczy komputerów osobistych, a także konsol obecnej i następnej generacji, czyli Xboksa 360, PlayStation 3, Xboksa One, a także PlayStation 4. Produkcja powstała w montrealskim oddziale firmy Ubisoft. obfity, otwarty świat, a potężniej alternatywna wersja Chicago, to miejsce, w którym rozgrywa się scenariusz gry Watch Dogs. Technologie przyszłości umożliwiły stworzenie Głównego Systemu Operacyjnego, do którego podłączone jest miasto – pozwala on zdalnie sterować chociażby sygnalizacją świetlną, pociągami czy także mostami zwodzonymi, jak dodatkowo gromadzi dane o mieszkańcach. Dostęp do tego mocnego narzędzia z poziomu smartfona ma główny bohater Watch Dogs, Aiden Pearce. Niegdyś kryminalista, a aktualnie także wyśmienity haker, postanawia pomścić swych bliskich, którzy zostali zamordowani, wykorzystując do tego celu GSO. Manipulując różnorodnymi obiektami miasta, w tym np. Zmieniając światła i wywołując karambol na drodze, ucieka przed policją lub zatrzymując pociąg w ostatniej chwili wsiada do niego, żeby dorwać swój cel. Wcześniej jednak, rzecz jasna, znajduje jego detalowy opis w bazie systemu. Watch Dogs oferuje nie tylko możliwość eksploracji wirtualnego świata pieszo, lecz pozwala także zasiąść za kierownicą rozmaitych samochodów. Twórcy oddali do dyspozycji gracza ponad sześćdziesiąt różnorakich pojazdów, którymi posłużymy się, chcąc umknąć stróżom prawa czy też dotrzeć na miejsce akcji. Nieodłącznym elementem rozgrywki są jeszcze strzelaniny. W trakcie starć z przeciwnikami możemy używać pistoletów, karabinów i wielu innych typów broni aktywnie przemieszczać się między osłonami. Wirtualne Chicago zaproponowane w Watch Dogs przez twórców tętni życiem, a na każdym kroku można zaobserwować dużo szczegółów. Jednocześnie budynki, samochody, pociągi oraz postacie, są stanowczo bogate w szczegóły. Stworzenie tak innowacyjnej i rozbudowanej oprawy graficznej było osiągalne dzięki wykorzystaniu nowoczesnego silnika graficznego.
 • Producent UBISOFT 
 • Gatunek akcja 
 • PEGI (wiek gracza) 18+ 
 • Tryb multiplayer nie 
 • Wersja językowa polska 

5 ★  Assassin's Creed Odyssey Gold XONE, 3307216073451

Assassin's Creed Odyssey Gold XONE, 3307216073451 Najniższa Cena Online Opis Napisz własną historię i przeżyj niewiarygodne przygody w świecie, w którym każdy wybór ma swoje znaczenie. Skazany na śmierć przez własną rodzinę, wyruszasz na epicką wyprawę, w trakcie której będziesz mógł zmienić się z wygnanego z domu najemnika w legendarnego greckiego herosa. Przy okazji odkryjesz prawdę o swej przeszłości. Wytycz własną ścieżkę po rozdartym wojną świecie. Poznaj historyczne postacie starożytnej Grecji znane z podręczników historii. Zwiedzaj kraj w którym narodziła się zachodnia cywilizacja. Assassin’s Creed® Odyssey stawia na pierwszym miejscu wybory gracza i wprowadza innowacje, jakich w linii Assassin’s Creed jeszcze nie było. Wybierz bohatera, którym chcesz zostać i ukształtuj świat wokół siebie. Poprzez relacje, które zbudujesz z barwnymi postaciami i decyzje, które podejmiesz w trakcie gry, zyskasz możliwość decydowania o swym losie. Spersonalizuj swoje wyposażenie i opanuj świeże, specjalne zdolności, dopasowując zestaw umiejętności bohatera do własnego stylu gry. Walcz w całej Grecji i weź udział w brutalnych bitwach na lądzie i morzu, by stać się prawdziwie legendarnym herosem. Premiera gry w polskiej wersji językowej (napisy) już 5 października 2018 roku. cechy gry STAŃ SIĘ LEGENDARNYM GRECKIM HEROSEM - Po raz pierwszy w historii linii Assassin`s Creed, możesz wybrać bohatera, w którego się wcielisz - Alexiosa lub Kassandrę. Spersonalizuj wyposażenie, rozwiń zdolności i przebuduj swój okręt, aby wkroczyć na ścieżkę legendarnego greckiego herosa.ZANURZ SIĘ W STAROŻYTNEJ GRECJI - Od zaśnieżonych wierzchołków górskich po głębiny Morza Egejskiego, odkryj cały kraj, pełen ciekawych lokacji i miast. Na swej drodze spotkaszdużo atrakcyjnych, historycznych postaci.WYBIERZ WŁASNĄ ŚCIEŻKĘ - Twoje decyzje ukształtują świat wokół ciebie. Autorzy przygotowali 30 godzin wielowątkowych dialogów i liczne zakończenia gry. Poznaj żyjący, dynamiczny świat, który wciąż się zmienia i reaguje na każdą twoją decyzję. WEŹ UDZIAŁ W EPICKICH BITWACH – zobacz swoje siły i zdolności wojownika. Zmień przebieg bitew podczas wojny peloponeskiej. Weź udział w konflikcie między Spartą i Atenami. Walcz w znacznych bitwach, w których biorą udział dwie strony konfliktu po 150 żołnierzy każda.ŻEGLUJ PO MORZU EGEJSKIM - Znajdź zaginione wyspy, wynajdziej ukryte skarby i walcz z całą flotą wrogich okrętów podczas bitew morskich. Spersonalizuj wygląd swojego statku, ulepsz broń tak, żeby pasowała do twoich silnych stron i zwerbuj członków załogi o specyficznych umiejętnościach.KRAINA MITÓW I LEGEND - Odkryj bogaty świat, pełen mitów i legend. Od starożytnych rytuałów po znane posągi, stań oko w oko z legendarnymi postaciami Grecji i odkryj prawdziwe motywy ich działań. Dodatek do zamówień przedpremierowych Bonusowa misja: Niewidomy władca. Poznaj zagadkowego podróżnika, który - gdy jego przeszłość zostanie ujawniona - okaże się być kimś więcej niżeli początkowo się wydawało.
 • Producent UBISOFT 
 • Gatunek TPP 
 • PEGI (wiek gracza) 18+ 
 • Wersja językowa polska 

8 ★  Ubisoft Vr space junkies gra playstation 4 (3307216110699)

Ubisoft Vr space junkies gra playstation 4 (3307216110699) Najniższa Cena Online DIRTY BOWL Jeśli uważasz, iż dotąd kosmos był niebezpieczny... Zaczekaj na starcie w Dirty Bowl! Tam śmierć nadchodzi ze wszelkich kierunków, kiedy się ścigasz i walczysz na Orbitalnych Arenach („Orenach"), zaprojektowanych specjalnie z myślą o likwidacjach i emocjach! PEŁNA ADRENALINY ROZGRYWKA WIELOOSOBOWA Wchodzisz w skład luksusowych plemion zawadiackich Spacersów, którzy toczą boje w zdradliwych starciach 2 na 2 i 1 na 1. POZNAJ WŁASNE CIAŁO System VR śledzi wszystkie twoje ruchy, a więc możesz używać rąk i całego ciała,instynktownie manipulować otoczeniem i uzbrojeniem. Pełne użycie kontrolerów ruchu rzuca cię w sam środek wystrzałowej akcji! PEŁNA NAWIGACJA VR W KOSMOSIE Wykonuj uniki, śmigaj i lataj w niebezpiecznych zakątkach kosmosu i na orbitalnych polach bitew w 360°! Musisz orientować się w otoczeniu i patrzeć w górę i w dół - przeciwnicy nadlatują prędko i uderzają konkretnie, ze wszelkich kierunków! zasobność UZBROJENIA PRZYNOSI... ŚMIERĆ? Szalona broń, od słonecznych blasterów po biokarabiny, pozwala ci atakować z każdego miejsca, wykorzystując obie ręce. Dobierz uzbrojenie stosownie, wytrop i zlikwiduj wrogów. CZEŚĆ, KOCHANIE, SŁYSZYSZ MNIE? W pełni trójwymiarowy dźwięk spowoduje, iż zatopisz się bez reszty w tym wybuchowym otoczeniu. NIE Z TEGO ŚWIATA! Dziwna i cudowna fizyka mikrograwitacji spowoduje, iż będziesz się czuć jak na wirtualnym placu zabaw! Od reakcji łańcuchowych i aktywnego oświetlenia po ulegające zniszczeniu otoczenie......
 • Producent UBISOFT 
 • Gatunek VR 

9 ★  Sniper: ghost warrior contracts gra xbox one marki Ci games

Sniper: ghost warrior contracts gra xbox one marki Ci games Najniższa Cena Online Snajper do wynajęcia Doświadcz czystej rozgrywki snajperskiej na niełatwym terenie Syberii w zupełnie nowym systemie opartym na kontraktach, namawiającym do strategicznego myślenia w angażujących, osiągalnych do przenoszenia misjach. Strzeż się rywalizujących snajperów, którzy nie zawahają się zakłócić twoich najlepszych planów. Planuj, działaj, strzelaj Realizuj kontrakty, które proponują jasne cele ze stałą nagrodą pieniężną i opcjami ukończenia bonusowych wyzwań dla dodatkowych wypłat. Kontrakty, proponujące setki sposobów na pokonanie szerokiej gamy celów, proponują precyzyjną, strategiczną rozgrywkę snajperską w najkorzystniejszym wydaniu. Szeroka grywalność Umowy na czas nieokreślony, nagrody i wyzwania gwarantują dużą dowolność w eliminacji celów i zbieraniu gotówki, aby wymienić je na ulepszenia. Brutalne środowisko Zmierz się z brutalną dzikością Syberii i walcz o przetrwanie w mocno ośnieżonych górach, bujnych lasach i tajnych bazach ukrytych głęboko w zboczu góry. Nowy celownik Tryb lepszego celowania proponuje najmocniej realistyczne wrażenia z intensywnego strzelania z szeroką gamą celów i setkami sposobów ich eliminacji. atrybuty - Skorzystaj z taktycznego systemu oznaczania,wyodrębnić cele do eliminacji. - Maska powiększonej rzeczywistości pozwala skanować otoczenie i oznaczać słabe punkty albo niebanalne obiekty. - Arsenał nowych gadżetów, w tym drony, zdalnie sterowane wieżyczki snajperskie i granaty gazowe. - Popisz się likwidacjami z ukrycia i przeprowadź ciche powalenia - za strategiczną grę otrzymasz nagrody....
 • Producent CI GAMES 
 • Wersja językowa polska 

10 ★  Sony Knack 2 ps4 (0711719864363)

Sony Knack 2 ps4 (0711719864363) Najniższa Cena Online Pom Knackowi zwyciyCzas pokaza wiatu, na co sta najmniejszego bohatera w okolicy. Odkryj porywajc, zrnicowan przygod pen walki, elementw zrcznociowych oraz zagadek i poprowad zmieniajcego wymiar Knacka do zwycistwa.Kurcz si, żeby przechodzi przez wskie korytarze, przekrada si poprzez malutkie przejcia i unika atakw wrogw, albo zwikszaj mas, żeby przeobrazi si w szerokiego golema zdolnego miady przeciwnikw. Korzystaj z ponad 20 rnych ruchw od kopniakw i ciosw pici po potne uderzenia caym ciaem i chwytajce ataki dystansowe.Ci trzeba pomocy?W energicznym trybie wsppracy w kadej chwili moe do ciebie doczy psotny znajomy. Korzystaj ze specjalnych kompilacji ruchw, dziki ktrym zostawisz przeciwnikw w tyle, a choćby wykradniesz swemu kumplowi cenne czci.Zaskakujce umiejtnociKnack moe teraz formuje tarcze, parowa ciosy wrogw, a choćby ogusza przeciwnikw, rzucajc w nich bumerangami z wasnych czci. Wskakuj do czogw i innych sporych pojazdw, aby zdoby przewag, i zbieraj bonusy, ktre pozwol Knackowi przybiera inne formy z niezwykymi umiejtnociami.Przedsmak przygodyWersja demonstracyjna gry Knack 2. Nabierz apetytu na obijanie goblinw, grajc w t pen akcji wersj demonstracyjn posiada take tryb wsppracy na kanapie!EAN: 0711719864363Gwarancja: gwarancja zewnętrznaKod dostawcy: 711719864363Data premiery: 2017-09-06Platforma: PlayStation 4Obsługiwany kontroler ruchu: NieGatunek: Gra akcjiWersja językowa: PolskaTryby gry: Multiplayerwymagania wiekowe: od 7 latNośnik: Blu-raywymogi sprzętowe: Konsola PlayStation 4
 • Producent Sony 
 • Wersja językowa polska 

Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Najtańsze Gry do konsoli do 150 zł – Ranking grudzien 2022 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze Gry do konsoli do 150 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Gier do konsoli do 150 zł jest aktualizowany na bieżąco.

6 ★  Gra PS4 Marvel's Spider-Man, KGP4SPIDERMILE

Gra PS4 Marvel's Spider-Man, KGP4SPIDERMILE Najniższa Cena Online Stan Lee, Steve Ditko i Jack Kirby wspólnie stworzyli dzieło, które aktualnie, po wielu latach, ponownie osiągnęło szczyt popularności. Dziś bohaterów i produkty spod szyldu Marvela możemy zobaczyć wszędzie, nic więc dziwnego, iż w końcu ktoś stwierdził, że po wszelkich doskonałych komiksach i filmach człowiek-pająk zasłużył na porządną grę. Z podobną koncepcją zdawali się zgadzać developerzy ze studia Insomniac Games i włodarze Sony PlayStation, którzy zlecili tym pierwszym przygotowanie tytułu z prawdziwego zdarzenia. I tak oto narodziła się koncepcja Marvels Spider-Man, które ukaże się wytwornie na konsolę PS4. Przywdziej kostium jednego z najmocniej rozpoznawalnych superbohaterów w historii komiksu i uratuj Nowy Jork przed zakusami groźnych przestępców! Wykaż się inwencją i finezją godną herosa! Skacz po dachach budynków, pełzaj po ścianach i huśtaj się na pajęczynce tak jak przystało na prawdziwego pająka. Doświadcz najlepszego do tej pory systemu przemieszczania się na pajęczynie i spuszczaj manto dziesiątkom przeciwników, podobnie jak robił to Batman w serii Arkham. Zagwarantujemy, iż tym razem z wielką siłą wiąże się w głównej mierze nadzwyczajna zabawa, a odpowiedzialność tym razem zostawiamy komu innemu. Mainstreamowe media przywykły do prezentowania zagmatwanej origin story Spider-Mana, próbując osadzić go w istniejącym już świecie. Jednak nie tym razem! Wciel się w dwudziestokilkuletniego Petera Parkera, który na tym etapie jest już weteranem ulicznego superbohaterstwa, a w Nowym Jorku działa już od kilku lat. Jednak Peter Parker nie będzie jedyną grywalną postacią w nowej grze, bo z całą pewnością przyjdzie nam się wcielić jeszcze przynajmniej w Mary Jane Watson, a materiały promocyjne potwierdzają występowanie Milesa Moralesa, czyli młodszej i latynoskiej wersji Spider-Mana. Marvels Spider-Man oferuje niesamowitą fabułę, jakiej nie widzieliście dotąd choćby w komiksach o ulubionym pajęczaku. Przejrzyj zupełnie świeże podejście do jego tradycyjnych przeciwników i poznaj ich od strony, z jakiej wcześniej nie ujęto w żadnym popularnym medium. Na brak popularnych twarzy nie można narzekać. W grze pojawią się między innymi Vulture, Rhino, Wilson Fisk (Kingpin), Skorpion, Shocker i wielu innych. Jednak na pierwszym planie Marvels Spider-Man nie stoi tylko człowiek-pająk,zwykle miasto! Obejrzyj wirtualny Nowy Jork, który wprost ocieka stylem oryginału. To otwarty świat, który zapewnia dziesiątki godzin rewelacyjnej zabawy.
 • Producent Sony 
 • PEGI (wiek gracza) 16+ 
 • Gatunek akcja 
 • Wersja językowa polska 

Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Podsumowanie, czyli Jakie Gry do konsoli do 150 zł najlepsze?

Najlepsze Gry do konsoli do 150 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Gry do konsoli do 150 zł w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Dobre gry na konsole – Ranking grudzien 2022

Jeżeli żadne z powyższych Gier do konsoli do 150 zł nie spełniły oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie dobrych innych gier na konsole.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *