Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Gry na konsole

Gry do konsoli do 250 zł – Ranking TOP10 gier konsolowych

Pomagamy w wyborze dobrych Gier do konsoli do 250 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na kwiecień 2024 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych Gier do konsoli do 250 zł,
 • TOP10 najtańszych promocyjnych Gier do konsoli do 250 zł,
 • TOP5 innych rekomendowanych gier na konsole.

Jakie Gry do konsoli do 250 zł najlepiej wybrać? Ranking na kwiecień 2024

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Gry do konsoli do 250 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking Gier do konsoli do 250 zł, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

1 ★  Unknown 9: Awakening (PS4) (3391892025002)

Unknown 9: Awakening (PS4) (3391892025002) Najniższa Cena Online Uwierz w nieznane Zanurz się w ciekawy świat Unknown 9 i ujawnij jego tajemnice. Wciel się w Haroonę, kwestorkę z wrodzoną zdolnością podróżowania po Uskoku, wymiarze przenikającym się z rzeczywistością. Poszukując mocnej, ukrytej wiedzy, musisz okiełznać unikatowe połączenie z Uskokiem, żeby skierować jego moc do naszego świata… Nie łudź się jednak, że taka siła pozostanie niezauważona – Haroona szybko staje się celem Dominujących, frakcji chcącej wykorzystać Uskok, aby zmienić bieg historii ludzkości. Wciel się w Haroonę – graj jako odważna dziewczyna obdarzona mocą podróżowania do równoległego Uskoku i kierowania mocy tego rozmiaru do swego świata. Okiełznaj połączenie z Uskokiem – wykorzystaj mistrzostwo rozmiaru i wybierz własny fason gry. Przejmuj kontrolę nad wrogami, unikaj pocisków, rozpływaj się niepostrzeżenie, raź przeciwników umbrycką energią i nie tylko. Przemierzaj rozległy świat – od pustyń Mauretanii i groźnych indyjskich dżungli po gotyckie krajobrazy XIX-wiecznej Portugalii: odwiedzaj najmocniej nieodgadnione miejsca, które czekają na odkrycie. Poznaj uniwersum Unknown 9 – gra Unknown 9: Awakening leży w sercu splecionych historii opowiadanych przez rozmaite produkty uniwersum Unknown 9, którego wydarzenia i bohaterowie składają się na istotnie obszerniejszy Świat Opowieści.
 • Producent Xzone 
 • Gatunek akcja 
 • Wersja językowa angielska 

2 ★  Cities: Skylines II Day One Edition PL (PS5) - Edycja premierowa

Cities: Skylines II Day One Edition PL (PS5) - Edycja premierowa Najniższa Cena Online ZAWARTOŚĆ EDYCJI PREMIEROWEJ: Pełna gra na wybraną platformę w pudełkuCyfrowy dodatek przedsprzedażowy (komplet nieszablonowych budynków i mapa wzorowana na Tampere w Finlandii, gdzie studio ma siedzibę) OPIS GRY: Jeśli możesz coś sobie wyobrazić, możesz to zbudować! Zbuduj miasto od podstaw i przekształć je w kwitnącą metropolię swoich marzeń. Czegoś takiego jeszcze nie było. Dzięki innowacyjnej symulacji i dynamicznej gospodarce w grze Cities: Skylines II możesz tworzyć świat bez ograniczeń. Połóż fundamenty pod swoje miasto. Wytycz drogi, zbuduj infrastrukturę i wdróż systemy niezbędne w powszednim życiu. Wszystko jest w Twoich rękach. Rozwój miasta też zależy od ciebie, jednak pamiętaj o właściwej strategii. Każda decyzja niesie za sobą konsekwencje. Dasz radę wzmocnić lokalny przemysł, równocześnie upraszczając gospodarkę przy pomocy handlu? Co zrobisz, by dzielnice mieszkalne mogły się prężnie rozwijać, a w centrum miasta nadal tętniło życie? W jaki sposób zaspokoisz zapotrzebowania i pragnienia mieszkańców, nie wywołując deficytu budżetowego? Twoje miasto nigdy nie śpi. Z czasem się zmienia — jak każdy żywy organizm. Niektóre zmiany zachodzą powoli i stopniowo, w trakcie gdy inne są nagłe i nieoczekiwane. Zmieniają się pory roku, dzień ustępuje miejsca nocy, a ty musisz działać, gdy nie wszystko idzie zgodnie z planem. Społeczność budowniczych stale się powiększa, co przekłada się na pokaźniejsze możliwości budowy przełomowego miasta dzięki modyfikacjom. W grze Cities: Skylines II są one teraz łatwiej przystępne. najbardziej realistyczna i szczegółowa gra o budowaniu miast, Cities: Skylines II, pozwala ci używać wyobraźni i rozwiązywać problemy jak nigdy przedtem. Zainspiruj się piękną grafiką o wysokiej rozdzielczości i zbuduj miasto Twoich marzeń. atrybuty GRY: - progresywna symulacja. nienaturalna inteligencja i złożony system gospodarczy sprawiają, że Twoje decyzje wpływają na losy miasta — pamiętaj o tym, planując, rozwiązując problemy i reagując na zmiany. - Nieskończone możliwości na wielką skalę. W grze Cities: Skylines II możesz kreować bez ograniczeń. Buduj wysokie drapacze chmur i zagospodaruj całą mapę, jak nigdy przedtem. Miasto jest Twoje. - Miasta, które żyją. Twoje decyzje kształtują życie wszelkich mieszkańców, definiując ich. Od miłości i straty po obfitość i dobrobyt — śledź wzloty i upadki każdego mieszkańca. - Dynamiczny świat. Wybierz mapę i nadaj miastu klimat. Staw czoła siłom natury i rozbuduj miasto w obliczu rosnącego poziomu skażeń, zmiennej pogody i wyzwań stawianych przez pory roku.
 • Producent PLAION 
 • Gatunek strategia 
 • Wersja językowa polska 

3 ★  Thq nordic Disney epic mickey rebrushed gra na ps5

Thq nordic Disney epic mickey rebrushed gra na ps5 Najniższa Cena Online Disney Epic Mickey: Rebrushed wskrzesza magię Disneya w tętniącej życiem platformówce 3D. Ten błyskotliwy remake wysyła Myszkę Miki w epicką podróż przez Pustkowia, królestwo zapomnianych postaci Disneya. Jako Miki zanurzysz się w fantastycznym świecie i, posiadając do dyspozycji farbę i rozcieńczalnik, ukształtujesz swoją przygodę i losy tego alternatywnego świata. Każde pociągnięcie magicznego pędzla ma znaczenie! Użyj farby, by przywrócić piękno i harmonię, lub rozcieńczalnika, by zmienić otoczenie i odkryć sekrety. Twoje wybory wpływają na los Mikiego i zmieniają wynik tej artystycznej odysei. Czy uda ci się zostać niezwykłym bohaterem, którego potrzebują Pustkowia? Przemierzając krainę Pustkowi, napotkasz przeróżne kultowe postacie, takie jak Królik Oswald, pierwsze z dzieł Walta Disneya. Zbieraj wirtualne przypinki Disneya, stawiaj czoła kreatywnym wyzwaniom i odkrywaj sekrety, eksplorując tradycyjne stopnie platformowe inspirowane filmami animowanymi i krótkometrażowymi. Gra Disney Epic Mickey: Rebrushed, pierwotnie wytwarzana poprzez Warrena Spectora, a następnie opracowana na nowo poprzez Purple Lamp, wykorzystuje najnowocześniejszą grafikę i lepsze sterowanie, gwarantując drugie życie uwielbianemu klasykowi. Poznaj nowe umiejętności Myszki Miki, takie jak zryw, uderzenie w ziemię i sprint. Wciągająca fabuła gry sprawia, iż jest to niezapomniana przygoda równocześnie dla długoletnich wielbicieli, jak i dla nowych graczy. Dołącz do Myszki Miki i odkryj tajemnice Pustkowi w tym hołdzie dla dziedzictwa Disneya. cechy GRY: Odkryj Pustkowia w nowym wydaniu, pełne nieśmiertelnych postaci i historii Disneya.Władaj magicznym pędzlem i maluj,kreować lub rozcieńczaj, żeby zmieniać. Każdy dobór kształtuje twoją przygodę.Poznaj Królika Oswalda, oryginalną gwiazdę Disneya, w bogatym, opartym na narracji świecie.Ciesz się innowacyjną rozgrywką z nowymi umiejętnościami i udoskonaloną grafiką w konwencjonalnym otoczeniu.teraz Miki ma świeże ruchy, takie jak zryw, uderzenie w ziemię i sprint.Wysoki potencjał regrywalności dzięki wielu zakończeniom opartym na unikalnym stylu i decyzjach gracza.
 • Producent THQ Nordic 
Powiązania gamingowe:  Gry na konsole Crytek - Ranking TOP10 gier konsolowych

4 ★  Disney Epic Mickey Rebrushed Gra na Nintendo Switch (9120131601318)

Disney Epic Mickey Rebrushed Gra na Nintendo Switch (9120131601318) Najniższa Cena Online Disney Epic Mickey: Rebrushed wskrzesza magię Disneya w tętniącej życiem platformówce 3D. Ten piękny remake wysyła Myszkę Miki w epicką podróż przez Pustkowia, królestwo zapomnianych postaci Disneya. Jako Miki zanurzysz się w fantastycznym świecie i, mając do dyspozycji farbę i rozcieńczalnik, ukształtujesz swoją przygodę i losy tego alternatywnego świata. Każde pociągnięcie magicznego pędzla ma znaczenie! Użyj farby, żeby przywrócić piękno i harmonię, albo rozcieńczalnika, by zmienić otoczenie i odkryć sekrety. Twoje wybory wpływają na los Mikiego i zmieniają wynik tej artystycznej odysei. Czy uda ci się zostać niezwykłym bohaterem, którego potrzebują Pustkowia? Przemierzając krainę Pustkowi, napotkasz różnorodne kultowe postacie, takie jak Królik Oswald, pierwsze z dzieł Walta Disneya. Zbieraj wirtualne przypinki Disneya, stawiaj czoła kreatywnym wyzwaniom i odkrywaj sekrety, eksplorując klasyczne stopnie platformowe inspirowane filmami animowanymi i krótkometrażowymi. Gra Disney Epic Mickey: Rebrushed, pierwotnie wykonana przez Warrena Spectora, a następnie opracowana na nowo poprzez Purple Lamp, wykorzystuje najnowocześniejszą grafikę i ulepszone sterowanie, zapewniając drugie życie uznanemu klasykowi. Poznaj świeże umiejętności Myszki Miki, takie jak zryw, uderzenie w ziemię i sprint. Wciągająca fabuła gry powoduje, iż jest to niezapomniana przygoda jednocześnie dla długoletnich wielbicieli, jak i dla nowych graczy. Dołącz do Myszki Miki i odkryj tajemnice Pustkowi w tym hołdzie dla dziedzictwa Disneya. parametry GRY: Odkryj Pustkowia w nowym wydaniu, pełne nieprzemijalnych postaci i historii Disneya.Władaj magicznym pędzlem i maluj,kreować lub rozcieńczaj, aby zmieniać. Każdy wybór kształtuje twoją przygodę.Poznaj Królika Oswalda, oryginalną gwiazdę Disneya, w bogatym, opartym na narracji świecie.Ciesz się nowoczesną rozgrywką z nowymi umiejętnościami i udoskonaloną grafiką w klasycznym otoczeniu.dzisiaj Miki ma świeże ruchy, takie jak zryw, uderzenie w ziemię i sprint.Wysoki potencjał regrywalności dzięki wielu zakończeniom opartym na oryginalnym stylu i decyzjach gracza.
 • Producent THQ Nordic 

6 ★  Cenega Metal gear solid master collection volume 1 (nsw) (4012927086063)

Cenega Metal gear solid master collection volume 1 (nsw) (4012927086063) Najniższa Cena Online Zamów w przedsprzedaży,dostać kod na trzy dopełniające utwory. „METAL GEAR SOLID: MASTER COLLECTION Vol. 1" mieści „Metal Gear Solid", „Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty", „Metal Gear Solid 3: Snake Eater" i widocznie więcej dodatkowej zawartości. Na dodatkową zawartość składają się trzy cyfrowe księgi ze scenariuszami zawierające każdą linijkę dialogową, która znalazła się w trzech pierwszych odsłonach procesu. W skład zestawu wchodzą dodatkowo trzy cyfrowe księgi szczegółowo opisujące historię i postacie. W „METAL GEAR SOLID: MASTER COLLECTION Vol. 1" znajdą się także dwie cyfrowe powieści graficzne wykonane przez wielokrotnie nagradzaną ilustratorkę Ashley Wood. „Metal Gear Solid: Digital Graphic Novel" to w pełni udźwiękowione, cyfrowe komiksy pokazujące wydarzenia z Metal Gear Solid, a także Metal Gear Solid 2 za pomocą przepięknych, dynamicznie animowanych paneli. Gry zawarte w kolekcji: Metal GearMetal Gear 2: Solid SnakeMetal Gear Solid (zawiera misje VR/specjalne misje)Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty (wersja z linii HD)• Metal Gear Solid 3: Snake Eater (wersja z kolekcji HD)Metal Gear (wersja NES/FC)Snake's Revenge wideo: Metal Gear Solid: Digital Graphic NovelMetal Gear Solid 2: Digital Graphic Novel Cyfrowe książki: Metal Gear Solid: Screenplay BookMetal Gear Solid: Master BookMetal Gear Solid 2: Screenplay BookMetal Gear Solid 2: Master BookMetal Gear Solid 3: Screenplay BookMetal Gear Solid 3: Master BookMetal Gear & Metal Gear 2: Screenplay BookMetal Gear & Metal Gear 2: Master Book Oryginalna ścieżka dźwiękowa: Metal Gear Solid: Cyfrowa Oryginalna ścieżka dźwiękowa Wydanie na konsolę Nintendo Switch wymaga pobrania około 30 GB danych* Materiały dodatkowe należy pobrać osobno (wymaga około 30 GB danych). *rozmiar gry może ulec zmianie
 • Producent Cenega 

7 ★  The Last Faith Edycja Nycrux Gra na Xbox Series X / Xbox One

The Last Faith Edycja Nycrux Gra na Xbox Series X / Xbox One Najniższa Cena Online Data premiery:16.08.2024;dostępne wyłącznie na Xbox Series:nie;Edycja:charakterystyczna;Funkcje sieciowe:tak;Funkcje sieciowe rodzaj:dodatki do gry;Gatunek:akcja, przygodowa, souls-like;Kod regionu:region 2;Nośnik:płyta Blu-ray;Opis:I przeklęci, i błogosławieni zostaną osądzeni. Nie pozwól niczemu cię powstrzymać Wkrocz w sponiewierany świat The Last Faith jako Eryk, który budzi się pozbawiony swych niedawnych wspomnień.;Opis:Wkrótce orientuje się, iż ściga się z czasem i pogarszającym się stanem umysłu i świadomości. Pragnienie uniknięcia ponurego losu popycha go ku przeklętej misji wypełnionej starożytnymi religiami i bóstwami.;Platforma:Xbox Series X, Xbox One;Przedsprzedaż (preorder):tak;Przedział wiekowy (PEGI):16+;Ratingi:Przemoc;rodzaj wydania:podstawowe;Tryb gry:singleplayer (jednoosobowy);Twórca:Kumi Souls Games;Tytuł gry (wariantowanie):The Last Faith;Wersja:fizyczna;Wersja językowa:polska (napisy), angielska;Wydawca:U&I Entertainment;Wyjście wideo HD:2160p, 1080p, 1080i, 720p;wymagania sprzętowe:konsola Xbox Series X, konsola Xbox One;oczekiwania systemowe:tryb dla wielu graczy online na konsoli wymaga subskrypcji Xbox (sprzedawanej osobno)...
 • Producent UIG Entertainment 
Powiązania gamingowe:  Gry PS4 Codemasters - Ranking TOP10 gier konsolowych

Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Najtańsze Gry do konsoli do 250 zł – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze Gry do konsoli do 250 zł, często występujące na wyprzedażach i w promocjach, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Gier do konsoli do 250 zł jest aktualizowany na bieżąco.

6 ★  Gungrave G.O.R.E Edycja Premierowa PL (PS4) (4020628631161)

Gungrave G.O.R.E Edycja Premierowa PL (PS4) (4020628631161) Najniższa Cena Online DODATKOWA ZAWARTOŚĆ CYFROWA W EDYCJI PREMIEROWEJ: Gungrave G.O.R.E - GRAVE RONIN ŚMIERCI i GRAVE O.D. Zostań ponurym żniwiarzem i koś wrogów w wielkim stylu, przywdziewając skórkę Grave Ronin Śmierci, której autorką jest Ikumi Nakamura. Chcesz cofnąć czas do roku 2004 i przedawkować oldschoolową akcję? Skórka Grave O.D. Załatwi sprawę, zmieniając twoją przygodę w podróż śladami wspomnień. UWAGA DODATKOWA DO WERSJI NA KONSOLĘ PLAYSTATION 4: Gungrave G.O.R.E w wydaniu pudełkowym na PlayStation 4 zadziała także na konsoli PlayStation 5, a dzięki bezpłatnej aktualizacji gracz otrzyma dostęp do edycji zoptymalizowanej pod kątem nowszej platformy. Do wykonania aktualizacji wymagane jest połączenie z internetem. UWAGA DODATKOWA DO WERSJI NA KONSOLE XBOX: Dzięki technice Smart Delivery Gungrave G.O.R.E w wydaniu pudełkowym na konsole Xbox zadziała na Xbox One, Xbox One X i Xbox Series X umożliwiając dostęp do edycji zoptymalizowanej pod kątem każdej z tych platform. Do pierwszego uruchomienia niektórych wersji niezbędne jest połączenie z internetem. OPIS GRY: Gungrave G.O.R.E to stylowa trzecioosobowa strzelanka południowokoreańskiego studia IGGYMOB, w której wcielasz się w rolę Grave’a, uzbrojonego po zęby wskrzeszonego antybohatera ze swych marzeń, koszącego zastępy wrogów gradem pocisków. Gungrave G.O.R.E to historia o zemście, miłości i lojalności, przekazana jako spektakularna, trzecioosobowa strzelanka, łącząca wszystkie najkorzystniejsze cechy rozgrywki gamingowej Wschodu i Zachodu. parametry GRY: G.O.R.E - Jako tytułowa postać (Gunslinger of Resurrection), wcielasz się w rolę twardziela-antybohatera, nieprzeciętnej maszyny do zabijania, aby brutalnie rozprawiać się z wrogami. Ukrywanie się i odwrót nie są dla Grave’a opcją. Liczy się wyłącznie frontalny atak po trupach wrogów. Wykańczaj wrogów w wielkim stylu, z wielkim hukiem - Stylowa trzecioosobowa strzelanka z elementami sztuk walki zagwarantuje niesłabnące tempo akcji w trakcie eliminowania wrogów gradem pocisków. Korzystaj z niekończącej się amunicji pistoletów Cerberus, a także wielozadaniowej trumny EVO-coffin, żeby wykonywać combo, zadając szyku i jak najwięcej obrażeń. Niech dokona się zemsta - Przygotuj się na szaloną przygodę, epicką i wzruszającą opowieść o zemście, miłości i lojalności, która poprzez ponad 12 godzin rozgrywki w trybie fabularnym utrzyma w napięciu równocześnie miłośników gry Gungrave, jak i grających po raz pierwszy. wspaniałe widoki - Wyrusz w epicką podróż po południowo-wschodniej Azji wzorowanej na prawdziwych miejscach, lecz dużo mroczniejszej.
 • Producent PLAION 
 • Gatunek akcja 
 • Wersja językowa polska 
Powiązania gamingowe:  Gry PS4 Wired Productions - Ranking TOP10 gier konsolowych

9 ★  Koch Tropico 6 - next gen edition gra xbox series media (4260458362822)

Koch Tropico 6 - next gen edition gra xbox series media (4260458362822) Najniższa Cena Online Sumienie El Presidente nigdy nie było czystsze, w natywnej rozdzielczości 4K po raz pierwszy na konsolach, w tej starannie poprawionej wersji Tropico 6Next Gen Edition, wynoszącej seksowny urok tropikalnych wysp na zupełnie nowy poziom. W czasach politycznej zawieruchy i społecznych niepokojów ludzie wyczekują wizjonerów, którzy pokierują swym krajem w sposób zapobiegliwy i pomysłowy. Wykaż się raz jeszcze jako budzący strach dyktator albo pokojowy mąż stanu w państwie-wyspie Tropico i kształtuj przeznaczenie narodu poprzez cztery najróżniejsze epoki. Mierz się z nowymi wyzwaniami na scenie międzynarodowej i za każdym razem miej na względzie zapotrzebowania swych obywateli. Zarządzaj wielkimi archipelagami, buduj mosty, by jednoczyć wyspy i korzystaj z nowych środków transportu oraz innowacyjnej infrastruktury. Wysyłaj agentów, by wykradli cuda świata, jak Statua Wolności i Wieża Eiffla. Przystosuj pałac do swoich upodobań i wygłaszaj płomienne mowy z balkonu, aby zdobyć poparcie poddanych. W Tropico 6Next Gen Edition ulice na twojej wyspie będą bardziej ruchliwe, plaże i widoki piękniejsze, a wzrok El Presidente jeszcze bardziej sokoli. Gracze otrzymają także DLC The Llama of Wall Street oraz zestaw El Prez Pack, zawierający dodatkową misję, nowe budynki,nowe opcje regulowania pałacu, stroje dla El Presidente i mnóstwo więcej! cechy GRY: Zagraj w Tropico 6Next Gen Edition na konsoli w natywnej rozdzielczości 4K i przejrzyj, jak ruchliwe stały się ulice. Po raz pierwszy w serii graj na obszernych archipelagach. Zarządzaj wieloma wyspami jednocześnie i pokonuj zróżnicowane nowe wyzwania. Wysyłaj agentów do obcych krajów, aby wykradali światowe cuda i zabytki, a następnie dodawaj je do swej serii. Buduj mosty i tunele, transportuj obywateli i turystów taksówkami, autobusami oraz kolejkami linowymi. Tropico 6Next Gen Edition oferuje całkiem świeże możliwości w zakresie transportu i infrastruktury. Przypasuj wygląd swego pałacu i wybieraj spośród ekskluzywnych dodatków. Przeprojektowany system rozwoju oparty na politycznych aspektach bycia najpotężniejszym światowym dyktatorem. Powracają mowy wyborcze! Przemawiaj do ludu i składaj obietnice, których nie jesteś w stanie dotrzymać. Tropico 6Next Gen Edition zawiera tryb dla wielu graczy, pozwalający na wspólną zabawę maksymalnie 4 osób. Zawiera cyfrową ścieżkę dźwiękową, DLC The Llama of Wall Street, i zestaw El Prez Pack zawierający świeże mechaniki gry, więcej budynków i mnóstwo więcej uzupełniającej zawartości!
 • Producent KOCH 

10 ★  Tactics Ogre: Reborn (PS4)

Tactics Ogre: Reborn (PS4) Najniższa Cena Online Tactics Ogre: Reborn™ to gra bazująca na wersji z 2011 roku, lecz z ulepszoną grafiką i dźwiękiem i zaktualizowanym projektem gry. Weterani Tactics Ogre doświadczą tytułu, który przewyższy ich najmilsze wspomnienia, podczas gdy gracze, którzy dopiero poznają Tactics Ogre, odkryją zabawę niepodobną do żadnej innej, której kiedykolwiek doświadczyli. Odnowiona i głębsza niż kiedykolwiek gra pozwala zanurzyć się w świecie i intrydze Tactics Ogre jak nigdy dotąd. Wyspy Valerian, klejnoty Morza Obero. Poprzez długi czas były centrum handlu morskiego, a ich mieszkańcy poprzez wieki walczyli o panowanie nad ich brzegami. W końcu pojawił się człowiek, który położył kres temu konfliktowi: Dorgalua Oberyth. Ale historia zna go jako "Króla Dynastii". Król Dorgalua starał się stłumić nienawiść wśród mieszkańców wysp i przez pół wieku Valeria cieszyła się dobrobytem. Jednak po śmierci króla wojna domowa wybuchła na nowo. Trzy frakcje walczyły o w niej o władzę: Bakram, który stanowił większość szlachty Valerii; Galgastani, których ludność stanowiła większość populacji wysp; i Walister, którzy był nieliczny. Wkrótce wyspy zostały podzielone między Bakram i Galgastani, a na ziemi zapanował nieprzystępny wnętrze. Nikt jednak nie wierzył, że będzie trwał wiecznie... parametry gry: Twoje wybory wpływają na rozwój historii, a nawet na jej zakończenie. System gry zezwala na mnóstwo fabularnych ścieżek i zakończeń. Historia śledzona jest oczami młodego człowieka o imieniu Denam. Decyzje, które podejmuje, zmienią losy tych, którzy go otaczają, i przesuną bieg historii Valerii.To zacięte taktyczne bitwy na trójwymiarowych polach bitew. W całości odnowiona SI zezwala na wrogom dostosowanie ich taktyki do sytuacji, gwarantując system walki, który zawsze trzyma w napięciu i nigdy się nie nudzi.Wieloklasowy system zarządzania poziomami zastosowany w Tactics Ogre (2010) został zmodyfikowany na system stopni dla poszczególnych jednostek. Wyznaczaj sobie drogę przez nieskończone kompozycje klas, wyposażenia, umiejętności i magii.Ciesz się licznymi usprawnieniami w zakresie grywalności, takimi jak możliwość dopasowania szybkości walki, automatyczny zapis, a także kompletna przebudowa sterowania i interfejsu użytkownika, dzięki którym wejście do gry jest łatwiejsze niżeli kiedykolwiek.niespotykana szczegółowość postaci i tła z oryginalnego Tactics Ogre (1995) została odtworzona w wysokiej rozdzielczości, a szczegółowy pixel art, który nadaje grze unikalny charakter, został zachowany i udoskonalony.Przerywniki filmowe są w pełni udźwiękowione w języku angielskim i japońskim, a cała muzyka została nagrana na nowo z udziałem żywych wykonawców! Głosy ożywiają złożone motywacje postaci, które tworzą frakcje i zmieniające się sojusze polityczne tej epickiej historii.Ciesz się bogactwem endgamowej zawartości, takiej jak 100-poziomowy Pałac Umarłych. Świat niekończących się opowieści i intryg czeka!
 • Producent Cenega 
 • Wersja językowa angielska 

Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Podsumowanie, czyli Jakie Gry do konsoli do 250 zł najlepsze?

Najlepsze Gry do konsoli do 250 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Gry do konsoli do 250 zł w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Dobre gry na konsole – TOP5 kwiecień 2024

Jeżeli żadne z powyższych Gier do konsoli do 250 zł nie spełniły oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie rekomendowanych innych gier na konsole.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *