Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Gry na konsole

Gry na konsole Sega – Ranking TOP10 gier konsolowych

Pomagamy w wyborze dobrych Gier na konsole od Sega. Poniższe zestawienia są aktualne na grudzień 2023 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych Gier na konsole od Sega,
 • TOP10 najtańszych promocyjnych Gier na konsole od Sega,
 • TOP5 innych rekomendowanych gier na konsole.

Jakie Gry na konsole Sega najlepiej wybrać? Ranking na grudzień 2023

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Gry na konsole Sega, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking Gier na konsole od Sega, wraz z informacją o produktach, jest aktualizowany każdego dnia.

4 ★  Sega Soul hackers 2 gra na xbox series x / xbox one

Sega Soul hackers 2 gra na xbox series x / xbox one Najniższa Cena Online Poznaj nadprzyrodzoną grę RPG ze atrakcyjnymi postaciami i mroczną atmosferą cyberpunkowej Japonii. To do agentów Aion należy odszyfrowanie przeznaczenia i uratowanie świata przed zagładą! Wśród świateł neonów i postępu technicznego komercyjne udogodnienia pochłaniają ludzi. W cieniu trwa wojna między Yatagarasu i Stowarzyszeniem Zjaw – piekielnymi przyzywaczami, którzy władają nieziemskimi mocami „demonów". Istniejący w tajemniczym morzu ludzkich informacji cyfrowy zbiorowy umysł przekształcił się w prawdziwą nienaturalną inteligencję: Aion. Obserwując ludzkość z daleka, Aion stwierdza na podstawie obliczeń, że świat zostanie zniszczony w wyniku nieuniknionej katastrofy. Stwarza więc dwie agentki, które posiadają zapobiec kataklizmowi: Ringo i Figue. Razem agentki Aion muszą zbadać efekt motyla i nie dopuścić do apokalipsy. parametry: Zbadaj zjawisko końca świata jako Ringo, agentka Aion, która musi ocalić ludzkość przed apokalipsą.Eksploruj nadprzyrodzony świat RPG pełen przyzywaczy i niebezpieczeństw czyhających wśród neonów cyberpunkowej Japonii.Gromadź demony i odblokowuj kombinacje, aby stworzyć nowych, silniejszych demonicznych sprzymierzeńców, a także wykorzystać ich zabójcze zdolności przeciw twoim wrogom.Zacieśnij więzi z członkami zespołu i zagłęb się w ich dusze, przeżywając ich ostatnie przygody i odkrywając prawdę o ich – i twojej historii.
 • Producent Sega 

5 ★  Like a Dragon Infinite Wealth - Gra na PS4 (5055277052783)

Like a Dragon Infinite Wealth - Gra na PS4 (5055277052783) Najniższa Cena Online Data premiery:26.01.2024;dostępne wyłącznie na PlayStation:nie;Działa z PlayStation Move:nie;Edycja:charakterystyczna;Funkcje sieciowe:nie;Gatunek:przygodowa, akcja, RPG;Kod regionu:region 2;Nośnik:płyta Blu-ray;Opis:Historie dwójki bohaterów splatają się ze sobą zrządzeniem losu… lub być może poprzez coś bardziej złowrogiego…;Platforma:Playstation 4;Przedsprzedaż (preorder):tak;Przedział wiekowy (PEGI):18+;Ratingi:Wulgarny język, Przemoc;typ wydania:podstawowe;Tryb:singleplayer (jednoosobowy);Twórca:Ryu ga Gotoku Studio;Tytuł gry (wariantowanie):Like a Dragon Infinite Wealth;Wersja:fizyczna;Wersja językowa:angielska;Współpraca PlayStation VR:nie;Wydawca:Sega;Wyjście wideo HD:1080p, 1080i, 720p;kryteria sprzętowe:konsola PlayStation 4, konsola PlayStation 5;wymagania systemowe:tryb dla wielu graczy online na konsoli wymaga subskrypcji PlayStation Plus (sprzedawanej osobno), żeby można było grać w tę grę na PS5, może być konieczna aktualizacja oprogramowania systemu do najnowszej wersji, gra będzie działać na PS5, ale niektóre funkcje z wersji na PS4 mogą być nieobecne...
 • Producent Sega 
 • Wersja językowa angielska 
Powiązania gamingowe:  Gry do konsoli do 150 zł - Ranking TOP10 gier konsolowych

6 ★  Soul Hackers 2 Gra na PS4 (Kompatybilna z PS5) (5055277046836)

Soul Hackers 2 Gra na PS4 (Kompatybilna z PS5) (5055277046836) Najniższa Cena Online Poznaj nadprzyrodzoną grę RPG ze ciekawymi postaciami i mroczną atmosferą cyberpunkowej Japonii. To do agentów Aion należy odszyfrowanie przeznaczenia i uratowanie świata przed zagładą! Wśród świateł neonów i postępu technicznego komercyjne udogodnienia pochłaniają ludzi. W cieniu trwa wojna pomiędzy Yatagarasu i Stowarzyszeniem Zjaw – piekielnymi przyzywaczami, którzy władają nieziemskimi mocami „demonów". Istniejący w nieodgadnionym morzu ludzkich danych cyfrowy zbiorowy umysł przekształcił się w prawdziwą nienaturalną inteligencję: Aion. Obserwując ludzkość z daleka, Aion stwierdza na podstawie obliczeń, iż świat zostanie zniszczony w wyniku nieuniknionej katastrofy. Buduje więc dwie agentki, które posiadają zapobiec kataklizmowi: Ringo i Figue. Razem agentki Aion muszą zbadać efekt motyla i nie dopuścić do apokalipsy. właściwości: Zbadaj zjawisko końca świata jako Ringo, agentka Aion, która musi ocalić ludzkość przed apokalipsą.Eksploruj nadprzyrodzony świat RPG pełen przyzywaczy i niebezpieczeństw czyhających wśród neonów cyberpunkowej Japonii.Gromadź demony i odblokowuj kombinacje, aby stworzyć nowych, silniejszych demonicznych sprzymierzeńców, a także zastosować ich zabójcze zdolności przeciw twoim wrogom.Zacieśnij więzi z członkami zespołu i zagłęb się w ich dusze, przeżywając ich ostatnie przygody i odkrywając prawdę o ich – oraz twojej historii.
 • Producent Sega 
 • Wersja językowa angielska 

7 ★  Sonic frontiers gra na ps4 (kompatybilna z ps5) marki Sega

Sonic frontiers gra na ps4 (kompatybilna z ps5) marki Sega Najniższa Cena Online Poznaj Sonica jak nigdy dotąd! W poszukiwaniu zaginionych szmaragdów Chaosu Sonic zostaje uwięziony na starożytnej wyspie pełnej niezwykłych stworzeń. Walcz z hordami solidnych wrogów, odkrywając zapierający dech w piersiach świat akcji, przygód i tajemnic. Przyspiesz jak nigdy dotąd i poczuj dreszczyk emocji związany z szybką grą platformową w otwartych przestrzeniach, ścigając się po pięciu ogromnych wyspach Starfall. Rzuć się w wir przygody, władaj mocą Pradawnych i walcz, aby powstrzymać nowych, zagadkowych wrogów. Witamy w ewolucji gier Sonic! ZAMÓW W PRZEDSPRZEDAŻY,dostać: Poznaj zupełnie nową platformówkę z otwartą strefą Ścigaj się po pięciu ogromnych wyspach świata, pełnych gęstych lasów, przelewających się wodospadów i skwierczących pustynnych krajobrazów, z których każda ma swoje własne, specyficzne wyzwania platformowe i sekrety do odkrycia. Niesłychana szybka wolność Przemierzaj wyspy Starfall i przejrzyj, co każda z nich ma do zaoferowania z prędkością, którą może zapewnić tylko Sonic. Wytyczaj szlak według własnego uznania i odkrywaj zadania poboczne, rozwiązuj zagadki, skaluj ogromne struktury, wędkuj i napotkaj po drodze przyjazną twarz albo dwie... Rzuć wyzwanie w cyberprzestrzeni Odkryj portale rozrzucone po wyspie i zapuść się na poziomy Cyber Space przez portale, gdzie czeka na ciebie standardowa platformówka 3D z prędkością Sonica, pełna wyzwań, które wystawią twoje umiejętności na próbę. Walka z użyciem mocy cybernetycznych Wyspy Starfall są domem dla dziwnych stworzeń, których Sonic nigdy wcześniej nie spotkał. Korzystaj z całkowicie nowego systemu walki i ulepszeń w drzewku umiejętności, aby walczyć strategicznie, łącząc ruchy takie jak uniki, parowanie, kontry, combosy i nową umiejętność Cyloop, aby pokonać tajemniczych przeciwników i kolosalnych tytanów. Nowa przygoda pełna tajemnic i intryg Zostań Soniciem i wyrusz w podróż, aby odkryć tajemnice pozostałości starożytnej cywilizacji nękanej poprzez hordy robotów. Nie mając nic oprócz garści pytań i bezcielesnego głosu, który Cię poprowadzi, wyrusz na ratunek swoim przyjaciołom i zagadkowym mieszkańcom Starfall Islands przed kolosalnym, zmechanizowanym zagrożeniem.
 • Producent Sega 
 • Wersja językowa polska 

10 ★  Football Manager 2024 Console Edition - Gra na PS5 (5055277052233)

Football Manager 2024 Console Edition - Gra na PS5 (5055277052233) Najniższa Cena Online Wiodąca symulacja zarządzania klubem piłkarskim powraca na PlayStation 5 wraz z nowym sezonem. Football Manager 2024 Console Edition pozwala wcielić się w rolę prawdziwego menedżera piłkarskiego, umożliwiając stworzenie drużyny marzeń i sprawdzenie swych umiejętności w starciu z najlepszymi menedżerami na świecie w największych rozgrywkach piłkarskich. właściwości gry: Napisz swoją piłkarską historię, zasiadając za sterami największych klubów świata. Rozpocznij nową podróż na szczyt lub skorzystaj z nowej funkcji umożliwiającej importowanie zapisu gry i przenieś swoją karierę z FM23 Console Edition - dobór należy do Ciebie.Wybierz zwycięską taktykę, korzystając z najpopularniejszych, innowacyjnych rozwiązań współczesnej piłki nożnej albo stwórz własną zwycięską filozofię.Zbuduj swoją drużynę marzeń! Wykorzystaj do maksimum umiejętności swych skautów dzięki największej na świecie bazie informacji i pozyskaj największe gwiazdy i najmocniej utalentowanych graczy.Rozwijaj swych graczy w trakcie treningów, korzystając z nowych narzędzi, żeby przekształcić utalentowanych juniorów w światowej klasy zawodników.Wykaż się umiejętnościami i dokonuj kluczowych zmian, a także poprawek w trakcie meczów. Walcz o prawo do przechwałek przed znajomymi w jednym z trzech trybów online: Zawody, Turniej Gwiazd i Kariera Online
 • Producent Sega 
Powiązania gamingowe:  Gry na konsole Bloober - Ranking TOP10 gier konsolowych

Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Najtańsze Gry na konsole Sega – Ranking grudzień 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze Gry na konsole Sega, często występujące na wyprzedażach i w promocjach, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Gier na konsole od Sega jest aktualizowany na bieżąco.

2 ★  Sonic frontiers gra na ps4 (kompatybilna z ps5) marki Sega

Sonic frontiers gra na ps4 (kompatybilna z ps5) marki Sega Najniższa Cena Online Poznaj Sonica jak nigdy dotąd! W poszukiwaniu zaginionych szmaragdów Chaosu Sonic zostaje uwięziony na starożytnej wyspie pełnej niezwykłych stworzeń. Walcz z hordami potężnych wrogów, odkrywając zapierający dech w piersiach świat akcji, przygód i tajemnic. Przyspiesz jak nigdy dotąd i poczuj dreszczyk emocji związany z szybką grą platformową w otwartych przestrzeniach, ścigając się po pięciu ogromnych wyspach Starfall. Rzuć się w wir przygody, władaj mocą Pradawnych i walcz, aby powstrzymać nowych, tajemniczych wrogów. Witamy w ewolucji gier Sonic! ZAMÓW W PRZEDSPRZEDAŻY,dostać: Poznaj zupełnie nową platformówkę z otwartą strefą Ścigaj się po pięciu ogromnych wyspach świata, pełnych gęstych lasów, przelewających się wodospadów i skwierczących pustynnych krajobrazów, z których każda ma swoje własne, specyficzne wyzwania platformowe i sekrety do odkrycia. Nieporównana szybka wolność Przemierzaj wyspy Starfall i zobacz, co każda z nich ma do zaoferowania z szybkością, którą może zapewnić tylko Sonic. Wytyczaj szlak według własnego uznania i odkrywaj zadania poboczne, rozwiązuj zagadki, skaluj ogromne struktury, wędkuj i napotkaj po drodze przyjazną twarz albo dwie... Rzuć wyzwanie w cyberprzestrzeni Odkryj portale rozrzucone po wyspie i zapuść się na stopnie Cyber Space poprzez portale, gdzie czeka na ciebie typowa platformówka 3D z szybkością Sonica, pełna wyzwań, które wystawią twoje umiejętności na próbę. Walka z zastosowaniem mocy cybernetycznych Wyspy Starfall są domem dla dziwnych stworzeń, których Sonic nigdy wcześniej nie spotkał. Korzystaj z kompletnie nowego systemu walki i ulepszeń w drzewku umiejętności, żeby walczyć strategicznie, łącząc ruchy takie jak uniki, parowanie, kontry, combosy i nową umiejętność Cyloop, by pokonać zagadkowych przeciwników i kolosalnych tytanów. Nowa przygoda pełna tajemnic i intryg Zostań Soniciem i wyrusz w podróż, aby odkryć tajemnice pozostałości starożytnej cywilizacji nękanej poprzez hordy robotów. Nie posiadając nic oprócz garści pytań i bezcielesnego głosu, który Cię poprowadzi, wyrusz na ratunek swym przyjaciołom i enigmatycznym mieszkańcom Starfall Islands przed kolosalnym, zmechanizowanym zagrożeniem.
 • Producent Sega 
 • Wersja językowa polska 

3 ★  Sega Humankind - edycja heritage gra na ps5

Sega Humankind - edycja heritage gra na ps5 Najniższa Cena Online PS5 Humankind Heritage Edition Przedsprzedaż. Planowana data premiery 04.11.2022. Data premiery i wysyłki może ulec zmianie.HUMANKIND™ Heritage Edition to historyczna gra strategiczna, w której kształtujesz od nowa dzieje ludzkości – łącząc kultury, by stworzyć cywilizację wyjątkową jak ty. Teraz także na PS4 i PS5.HUMANKIND™ Heritage Edition posiada:• Grę HUMANKIND™• Cultures of Africa Pack• Cultures of Latin America Pack• Notre-Dam PackSTWÓRZ WŁASNĄ CYWILIZACJĘŁącz do 60 historycznych kultur, przewodząc ludziom od starożytności po współczesność. Zacznij skromnie jako neolityczne plemię, wkrocz w starożytność jako Babilończycy, w epokę konwencjonalną wejdź jako Majowie, w średniowiecze jako Umajjadzi, we wczesną nowożytność jako Brytyjczycy i tak dalej. Każda kultura posiada specjalne atrybuty i premie, które umożliwiają tworzenie niemal nieskończonej liczby kompozycji.TO WIĘCEJ niż HISTORIA. TO TWOJE DZIEDZICTWOMierz się z historycznymi wydarzeniami, podejmuj ważne decyzje moralne i dokonuj przełomów naukowych. Odkrywaj naturalne dziedzictwo planety i wpraw w ruch rozwój najwspanialszych zdobyczy ludzkości. Każdy komponent rozgrywki jest zgodny z wiedzą historyczną. Połącz je, by stworzyć własną wizję świata.ZAPISZ SIĘ W HISTORII ŚWIATAPodróż jest ważniejsza od celu. Sława to nowy, uniwersalny sposób na zwycięstwo. Każde obszerne osiągnięcie, każdy wybór moralny i wygrana bitwa będą tworzyć twoją sławę i zapiszą się w historii. Zwycięży gracz, który zdobędzie największą sławę. Czy to właśnie Ty najszczególniej wpłyniesz na świat?OPANUJ DO PERFEKCJI TAKTYCZNE BITWY NA LĄDZIE, MORZU I W POWIETRZUKażda bitwa w grze HUMANKIND™ jest jak partia gry planszowej rozegrana na mapie świata. Rozdzielaj swoje armie i dowódź poszczególnymi jednostkami, w tym specyficznymi jednostkami twojej kultury wraz z ich nieszablonowymi zdolnościami. Stwórz broń oblężniczą i zajmuj miasta. Walcz w olbrzymich bitwach na przestrzeni wielu tur – i nie wahaj się przysyłać wsparcia!przystosuj swego PRZYWÓDCĘW HUMANKIND™ grasz jako przywódca twojego społeczeństwa przez tworzony i dostosowany przez ciebie awatar! Wraz z rozwojem rozgrywki twój awatar będzie się optycznie zmieniać, tak jak i zmienia się twoja cywilizacja. Przywódcę będzie można rozwinąć przez system postępów w grze, odblokowując nowe wyglądy, którymi można się popisać przed znajomymi i nieznajomymi w rozgrywkach wieloosobowych do 8 graczy.
 • Producent Sega 

4 ★  Soul Hackers 2 Gra na PS4 (Kompatybilna z PS5) (5055277046836)

Soul Hackers 2 Gra na PS4 (Kompatybilna z PS5) (5055277046836) Najniższa Cena Online Poznaj nadprzyrodzoną grę RPG ze atrakcyjnymi postaciami i mroczną atmosferą cyberpunkowej Japonii. To do agentów Aion należy odszyfrowanie przeznaczenia i uratowanie świata przed zagładą! Wśród świateł neonów i postępu technicznego komercyjne udogodnienia pochłaniają ludzi. W cieniu trwa wojna między Yatagarasu i Stowarzyszeniem Zjaw – piekielnymi przyzywaczami, którzy władają nieziemskimi mocami „demonów". Istniejący w zagadkowym morzu ludzkich danych cyfrowy zbiorowy umysł przekształcił się w prawdziwą nienaturalną inteligencję: Aion. Obserwując ludzkość z daleka, Aion stwierdza na podstawie obliczeń, że świat zostanie zniszczony w wyniku nieuniknionej katastrofy. Kreuje więc dwie agentki, które mają zapobiec kataklizmowi: Ringo i Figue. Razem agentki Aion muszą zbadać efekt motyla i nie dopuścić do apokalipsy. właściwości: Zbadaj zjawisko końca świata jako Ringo, agentka Aion, która musi ocalić ludzkość przed apokalipsą.Eksploruj nadprzyrodzony świat RPG pełen przyzywaczy i niebezpieczeństw czyhających wśród neonów cyberpunkowej Japonii.Gromadź demony i odblokowuj kompilacje, by stworzyć nowych, silniejszych demonicznych sprzymierzeńców oraz zastosować ich zabójcze zdolności przeciw twoim wrogom.Zacieśnij więzi z członkami zespołu i zagłęb się w ich dusze, przeżywając ich ostatnie przygody i odkrywając prawdę o ich – oraz twojej historii.
 • Producent Sega 
 • Wersja językowa angielska 
Powiązania gamingowe:  Gry PS4 Mergegames - Ranking TOP10 gier konsolowych

6 ★  Sega Soul hackers 2 gra na xbox series x / xbox one

Sega Soul hackers 2 gra na xbox series x / xbox one Najniższa Cena Online Poznaj nadprzyrodzoną grę RPG ze atrakcyjnymi postaciami i mroczną atmosferą cyberpunkowej Japonii. To do agentów Aion należy odszyfrowanie przeznaczenia i uratowanie świata przed zagładą! Wśród świateł neonów i postępu technicznego komercyjne udogodnienia pochłaniają ludzi. W cieniu trwa wojna między Yatagarasu i Stowarzyszeniem Zjaw – piekielnymi przyzywaczami, którzy władają nieziemskimi mocami „demonów". Istniejący w zagadkowym morzu ludzkich informacji cyfrowy zbiorowy umysł przekształcił się w prawdziwą nienaturalną inteligencję: Aion. Obserwując ludzkość z daleka, Aion stwierdza na podstawie obliczeń, że świat zostanie zniszczony w wyniku nieuniknionej katastrofy. Wytwarza więc dwie agentki, które posiadają zapobiec kataklizmowi: Ringo i Figue. Razem agentki Aion muszą zbadać efekt motyla i nie dopuścić do apokalipsy. cechy: Zbadaj zjawisko końca świata jako Ringo, agentka Aion, która musi ocalić ludzkość przed apokalipsą.Eksploruj nadprzyrodzony świat RPG pełen przyzywaczy i niebezpieczeństw czyhających wśród neonów cyberpunkowej Japonii.Gromadź demony i odblokowuj kompilacje, żeby stworzyć nowych, silniejszych demonicznych sprzymierzeńców i użyć ich zabójcze zdolności przeciw twoim wrogom.Zacieśnij więzi z członkami zespołu i zagłęb się w ich dusze, przeżywając ich ostatnie przygody i odkrywając prawdę o ich – oraz twojej historii.
 • Producent Sega 

7 ★  Football Manager 2024 Console Edition - Gra na PS5 (5055277052233)

Football Manager 2024 Console Edition - Gra na PS5 (5055277052233) Najniższa Cena Online Wiodąca symulacja zarządzania klubem piłkarskim powraca na PlayStation 5 wraz z nowym sezonem. Football Manager 2024 Console Edition pozwala wcielić się w rolę prawdziwego menedżera piłkarskiego, umożliwiając stworzenie drużyny marzeń i sprawdzenie swych umiejętności w starciu z najlepszymi menedżerami na świecie w największych rozgrywkach piłkarskich. właściwości gry: Napisz swoją piłkarską historię, zasiadając za sterami największych klubów świata. Rozpocznij nową podróż na szczyt albo skorzystaj z nowej funkcji umożliwiającej importowanie zapisu gry i przenieś swoją karierę z FM23 Console Edition - dobór należy do Ciebie.Wybierz zwycięską taktykę, korzystając z najpopularniejszych, najnowocześniejszych rozwiązań współczesnej piłki nożnej albo stwórz własną zwycięską filozofię.Zbuduj swoją drużynę marzeń! Wykorzystaj do maksimum umiejętności swych skautów dzięki największej na świecie bazie informacji i pozyskaj największe gwiazdy i najbardziej utalentowanych graczy.Rozwijaj swych graczy w trakcie treningów, korzystając z nowych narzędzi, by przekształcić utalentowanych juniorów w światowej klasy zawodników.Wykaż się umiejętnościami i dokonuj kluczowych zmian, a także poprawek podczas meczów. Walcz o prawo do przechwałek przed znajomymi w jednym z trzech trybów online: Zawody, Turniej Gwiazd i Kariera Online
 • Producent Sega 

Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Podsumowanie, czyli Jakie Gry na konsole Sega najlepsze?

Najlepsze Gry na konsole Sega w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Gry na konsole Sega w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Dobre gry na konsole – TOP5 grudzień 2023

Jeżeli żadne z powyższych Gier na konsole od Sega nie spełniły oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie chętnie wybieranych innych gier na konsole.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *