Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Gry na konsole

Gry na konsole Sega – Ranking TOP10 gier konsolowych

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych Gier na konsole od Sega. Poniższe zestawienia są aktualne na listopad 2022 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych Gier na konsole od Sega,
 • TOP10 najtańszych Gier na konsole od Sega,
 • TOP5 innych rekomendowanych gier na konsole.

Jakie Gry na konsole Sega najlepiej wybrać? Ranking na listopad 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Gry na konsole Sega, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking Gier na konsole od Sega, wraz z informacją o produktach, jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  Sonic frontiers gra na ps4 (kompatybilna z ps5) marki Sega

Sonic frontiers gra na ps4 (kompatybilna z ps5) marki Sega Najniższa Cena Online Poznaj Sonica jak nigdy dotąd! W poszukiwaniu zaginionych szmaragdów Chaosu Sonic zostaje uwięziony na starożytnej wyspie pełnej niezwykłych stworzeń. Walcz z hordami solidnych wrogów, odkrywając zapierający dech w piersiach świat akcji, przygód i tajemnic. Przyspiesz jak nigdy dotąd i poczuj dreszczyk emocji związany z szybką grą platformową w otwartych przestrzeniach, ścigając się po pięciu ogromnych wyspach Starfall. Rzuć się w wir przygody, władaj mocą Pradawnych i walcz, aby powstrzymać nowych, zagadkowych wrogów. Witamy w ewolucji gier Sonic! ZAMÓW W PRZEDSPRZEDAŻY,dostać: Poznaj zupełnie nową platformówkę z otwartą strefą Ścigaj się po pięciu ogromnych wyspach świata, pełnych gęstych lasów, przelewających się wodospadów i skwierczących pustynnych krajobrazów, z których każda ma swoje własne, specyficzne wyzwania platformowe i sekrety do odkrycia. Niesłychana szybka wolność Przemierzaj wyspy Starfall i przejrzyj, co każda z nich ma do zaoferowania z prędkością, którą może zapewnić tylko Sonic. Wytyczaj szlak według własnego uznania i odkrywaj zadania poboczne, rozwiązuj zagadki, skaluj ogromne struktury, wędkuj i napotkaj po drodze przyjazną twarz albo dwie... Rzuć wyzwanie w cyberprzestrzeni Odkryj portale rozrzucone po wyspie i zapuść się na poziomy Cyber Space przez portale, gdzie czeka na ciebie standardowa platformówka 3D z prędkością Sonica, pełna wyzwań, które wystawią twoje umiejętności na próbę. Walka z użyciem mocy cybernetycznych Wyspy Starfall są domem dla dziwnych stworzeń, których Sonic nigdy wcześniej nie spotkał. Korzystaj z całkowicie nowego systemu walki i ulepszeń w drzewku umiejętności, aby walczyć strategicznie, łącząc ruchy takie jak uniki, parowanie, kontry, combosy i nową umiejętność Cyloop, aby pokonać tajemniczych przeciwników i kolosalnych tytanów. Nowa przygoda pełna tajemnic i intryg Zostań Soniciem i wyrusz w podróż, aby odkryć tajemnice pozostałości starożytnej cywilizacji nękanej poprzez hordy robotów. Nie mając nic oprócz garści pytań i bezcielesnego głosu, który Cię poprowadzi, wyrusz na ratunek swoim przyjaciołom i zagadkowym mieszkańcom Starfall Islands przed kolosalnym, zmechanizowanym zagrożeniem.
 • Producent Sega 
 • Wersja językowa polska 

2 ★  Sega Yakuza: like a dragon xbox one (5055277039715)

Sega Yakuza: like a dragon xbox one (5055277039715) Najniższa Cena Online Edycja gromadzi steelbook oraz bonus legendarny komplet strojów, rozpoznawalnych z innych części kolekcji, dla postaci w grze Yakuza: Like a Dragon. Wydanie premierowe Day Ichi Steelbook Edition jest przystępne w cenie edycji standardowej do wyczerpania zapasów. POWSTAŃ Z SAMEGO DNA Ichiban Kasuga to niskiej rangi członek niepokaźnej rodziny Yakuza z Tokio, któremu grozi 18-letni wyrok więzienia za przestępstwo, którego nie popełnił. Nie marnując wiary, wiernie odbywa wyrok, żeby powrócić do społeczeństwa, i żeby odkryć, że nikt na wolności na niego nie czekał, a jego klan został zniszczony poprzez człowieka, którego najbardziej szanował. Zdezorientowany i samotny wyrusza na misję, żeby odkryć prawdę o zdradzie swojej rodziny, i by odzyskać swoje życie, stając się niezwykłym bohaterem dla wszelkich wyrzutków, których spotka na swej drodze. PRZEJDŹ DROGĘ OD CHŁOPCA DO BICIA DO SMOKA W DYNAMICZNYM SYSTEMIE WALKI RPG Doświadcz dynamicznego systemu walki RPG jak nigdzie indziej. Przełączaj się między 19 unikalnymi zadaniami - od ochroniarza do muzyka, i używaj pola walki jako broni. Chwyć za kije, parasole, rowery, znaki drogowe i wszystko, co masz do dyspozycji, by rozbijać czaszki! WEJDŹ DO PODZIEMNEGO PLACU ZABAW W przerwach pomiędzy rozwalaniem głów, zrelaksuj się odwiedzając lokalne salony gier ciesząc się klasycznymi grami SEGA, rywalizuj z miejscowymi w wyścigach gokartów wokół Yokohamy, ukończ 50 specyficznych misji, albo po prostu ciesz się współczesnym japońskim miastem. Za rogiem za każdym razem jest coś nowego. właściwości gry: Wciel się w Ichiban Kasuga, członka Yakuzy zdradzonego przez człowieka, któremu ufał najistotniejRozbijaj czaszki w dynamicznym systemie walki RPGPole walki to twoja broń używaj kijów, parasoli, rowerów, znaków drogowych i wszystkiego co jest do twojej dyspozycji, żeby pokonać wrogówZrekrutuj do 7 wyrzutków do swej bandySpędzaj czas z członkami bandy, by rozwijać ich umiejętności i odblokowywać solidne kompilacje ciosówZnajduj, wykuwaj i polepszaj broń, aby pokonać nawet najsilniejszych wrogów19 oryginalnych zadań (+2 zadania DLC)Ponad 100 umiejętności bojowychPonad 15 zabawnych mini gier50 opcjonalnych misji tchnie życie w Japońskie miasto Jokohama
 • Producent Sega 
 • Wersja językowa angielska 

5 ★  Sega Soul hackers 2 gra na xbox series x / xbox one

Sega Soul hackers 2 gra na xbox series x / xbox one Najniższa Cena Online Poznaj nadprzyrodzoną grę RPG ze atrakcyjnymi postaciami i mroczną atmosferą cyberpunkowej Japonii. To do agentów Aion należy odszyfrowanie przeznaczenia i uratowanie świata przed zagładą! Wśród świateł neonów i postępu technicznego komercyjne udogodnienia pochłaniają ludzi. W cieniu trwa wojna między Yatagarasu i Stowarzyszeniem Zjaw – piekielnymi przyzywaczami, którzy władają nieziemskimi mocami „demonów". Istniejący w tajemniczym morzu ludzkich informacji cyfrowy zbiorowy umysł przekształcił się w prawdziwą nienaturalną inteligencję: Aion. Obserwując ludzkość z daleka, Aion stwierdza na podstawie obliczeń, że świat zostanie zniszczony w wyniku nieuniknionej katastrofy. Stwarza więc dwie agentki, które posiadają zapobiec kataklizmowi: Ringo i Figue. Razem agentki Aion muszą zbadać efekt motyla i nie dopuścić do apokalipsy. parametry: Zbadaj zjawisko końca świata jako Ringo, agentka Aion, która musi ocalić ludzkość przed apokalipsą.Eksploruj nadprzyrodzony świat RPG pełen przyzywaczy i niebezpieczeństw czyhających wśród neonów cyberpunkowej Japonii.Gromadź demony i odblokowuj kombinacje, aby stworzyć nowych, silniejszych demonicznych sprzymierzeńców, a także wykorzystać ich zabójcze zdolności przeciw twoim wrogom.Zacieśnij więzi z członkami zespołu i zagłęb się w ich dusze, przeżywając ich ostatnie przygody i odkrywając prawdę o ich – i twojej historii.
 • Producent Sega 
Powiązania gamingowe:  Gry na konsole Assemble - Ranking TOP10 gier konsolowych

6 ★  Soul Hackers 2 Gra na PS4 (Kompatybilna z PS5) (5055277046836)

Soul Hackers 2 Gra na PS4 (Kompatybilna z PS5) (5055277046836) Najniższa Cena Online Poznaj nadprzyrodzoną grę RPG ze ciekawymi postaciami i mroczną atmosferą cyberpunkowej Japonii. To do agentów Aion należy odszyfrowanie przeznaczenia i uratowanie świata przed zagładą! Wśród świateł neonów i postępu technicznego komercyjne udogodnienia pochłaniają ludzi. W cieniu trwa wojna pomiędzy Yatagarasu i Stowarzyszeniem Zjaw – piekielnymi przyzywaczami, którzy władają nieziemskimi mocami „demonów". Istniejący w nieodgadnionym morzu ludzkich danych cyfrowy zbiorowy umysł przekształcił się w prawdziwą nienaturalną inteligencję: Aion. Obserwując ludzkość z daleka, Aion stwierdza na podstawie obliczeń, iż świat zostanie zniszczony w wyniku nieuniknionej katastrofy. Buduje więc dwie agentki, które posiadają zapobiec kataklizmowi: Ringo i Figue. Razem agentki Aion muszą zbadać efekt motyla i nie dopuścić do apokalipsy. właściwości: Zbadaj zjawisko końca świata jako Ringo, agentka Aion, która musi ocalić ludzkość przed apokalipsą.Eksploruj nadprzyrodzony świat RPG pełen przyzywaczy i niebezpieczeństw czyhających wśród neonów cyberpunkowej Japonii.Gromadź demony i odblokowuj kombinacje, aby stworzyć nowych, silniejszych demonicznych sprzymierzeńców, a także zastosować ich zabójcze zdolności przeciw twoim wrogom.Zacieśnij więzi z członkami zespołu i zagłęb się w ich dusze, przeżywając ich ostatnie przygody i odkrywając prawdę o ich – oraz twojej historii.
 • Producent Sega 
 • Wersja językowa angielska 

8 ★  Sega Humankind - edycja heritage gra na ps5

Sega Humankind - edycja heritage gra na ps5 Najniższa Cena Online PS5 Humankind Heritage Edition Przedsprzedaż. Planowana data premiery 04.11.2022. Data premiery i wysyłki może ulec zmianie.HUMANKIND™ Heritage Edition to historyczna gra strategiczna, w której kształtujesz od nowa dzieje ludzkości – łącząc kultury, żeby stworzyć cywilizację unikatową jak ty. Dzisiaj także na PS4 i PS5.HUMANKIND™ Heritage Edition zawiera:• Grę HUMANKIND™• Cultures of Africa Pack• Cultures of Latin America Pack• Notre-Dam PackSTWÓRZ WŁASNĄ CYWILIZACJĘŁącz do 60 historycznych kultur, przewodząc ludziom od starożytności po współczesność. Zacznij skromnie jako neolityczne plemię, wkrocz w starożytność jako Babilończycy, w epokę klasyczną wejdź jako Majowie, w przeciętniewiecze jako Umajjadzi, we wczesną nowożytność jako Brytyjczycy i tak dalej. Każda kultura posiada specjalne cechy i premie, które pozwalają na tworzenie niemal nieskończonej liczby kompozycji.TO WIĘCEJ niż HISTORIA. TO TWOJE DZIEDZICTWOMierz się z historycznymi wydarzeniami, podejmuj ważne decyzje moralne i dokonuj przełomów naukowych. Odkrywaj naturalne dziedzictwo planety i wpraw w ruch rozwój najwspanialszych zdobyczy ludzkości. Każdy element rozgrywki jest zgodny z wiedzą historyczną. Połącz je, żeby stworzyć własną wizję świata.ZAPISZ SIĘ W HISTORII ŚWIATAPodróż jest ważniejsza od celu. Sława to nowy, uniwersalny sposób na zwycięstwo. Każde obfite osiągnięcie, każdy dobór moralny i wygrana bitwa będą generować twoją sławę i zapiszą się w historii. Zwycięży gracz, który zdobędzie największą sławę. Czy to właśnie Ty najszczególniej wpłyniesz na świat?OPANUJ DO PERFEKCJI TAKTYCZNE BITWY NA LĄDZIE, MORZU I W POWIETRZUKażda bitwa w grze HUMANKIND™ jest jak partia gry planszowej rozegrana na mapie świata. Rozdzielaj swoje armie i dowódź poszczególnymi jednostkami, w tym oryginalnymi jednostkami twojej kultury wraz z ich unikatowymi zdolnościami. Stwórz broń oblężniczą i zajmuj miasta. Walcz w olbrzymich bitwach na przestrzeni wielu tur – i nie wahaj się przysyłać wsparcia!przypasuj swego PRZYWÓDCĘW HUMANKIND™ grasz jako przywódca twojego społeczeństwa poprzez wykonany i przypasowany poprzez ciebie awatar! Wraz z rozwojem rozgrywki twój awatar będzie się widocznie zmieniać, tak jak i zmienia się twoja cywilizacja. Przywódcę będzie można rozwinąć przez system postępów w grze, odblokowując nowe wyglądy, którymi można się popisać przed znajomymi i nieznajomymi w rozgrywkach wieloosobowych do 8 graczy.
 • Producent Sega 

9 ★  Sega Sonic frontiers switch

Sega Sonic frontiers switch Najniższa Cena Online Poznaj Sonica jak nigdy dotąd! W poszukiwaniu zaginionych szmaragdów Chaosu Sonic zostaje uwięziony na starożytnej wyspie pełnej niezwykłych stworzeń. Walcz z hordami solidnych wrogów, odkrywając zapierający dech w piersiach świat akcji, przygód i tajemnic. Przyspiesz jak nigdy dotąd i poczuj dreszczyk emocji związany z szybką grą platformową w otwartych przestrzeniach, ścigając się po pięciu ogromnych wyspach Starfall. Rzuć się w wir przygody, władaj mocą Pradawnych i walcz, by powstrzymać nowych, enigmatycznych wrogów. Witamy w ewolucji gier Sonic! ZAMÓW W PRZEDSPRZEDAŻY,otrzymać: Poznaj zupełnie nową platformówkę z otwartą strefą Ścigaj się po pięciu ogromnych wyspach świata, pełnych gęstych lasów, przelewających się wodospadów i skwierczących pustynnych krajobrazów, z których każda ma swoje własne, unikalne wyzwania platformowe i sekrety do odkrycia. Niezrównana szybka wolność Przemierzaj wyspy Starfall i zobacz, co każda z nich ma do zaoferowania z prędkością, którą może zapewnić tylko Sonic. Wytyczaj szlak według własnego uznania i odkrywaj zadania poboczne, rozwiązuj zagadki, skaluj ogromne struktury, wędkuj i napotkaj po drodze przychylną twarz lub dwie... Rzuć wyzwanie w cyberprzestrzeni Odkryj portale rozrzucone po wyspie i zapuść się na poziomy Cyber Space poprzez portale, gdzie czeka na ciebie charakterystyczna platformówka 3D z szybkością Sonica, pełna wyzwań, które wystawią twoje umiejętności na próbę. Walka z wykorzystaniem mocy cybernetycznych Wyspy Starfall są domem dla dziwnych stworzeń, których Sonic nigdy wcześniej nie spotkał. Korzystaj z kompletnie nowego systemu walki i ulepszeń w drzewku umiejętności, aby walczyć strategicznie, łącząc ruchy takie jak uniki, parowanie, kontry, combosy i nową umiejętność Cyloop, żeby pokonać zagadkowych przeciwników i kolosalnych tytanów. Nowa przygoda pełna tajemnic i intryg Zostań Soniciem i wyrusz w podróż, aby odkryć tajemnice pozostałości starożytnej cywilizacji nękanej przez hordy robotów. Nie mając nic oprócz garści pytań i bezcielesnego głosu, który Cię poprowadzi, wyrusz na ratunek swym przyjaciołom i enigmatycznym mieszkańcom Starfall Islands przed kolosalnym, zmechanizowanym zagrożeniem.
 • Producent Sega 

Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Najtańsze Gry na konsole Sega – Ranking listopad 2022 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze Gry na konsole Sega, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Gier na konsole od Sega jest aktualizowany na bieżąco.

Powiązania gamingowe:  Gry do konsoli do 250 zł - Ranking TOP10 gier konsolowych

1 ★  Super Monkey Ball Banana Mania - Edycja Launch Nintendo Switch (5055277044627)

Super Monkey Ball Banana Mania - Edycja Launch Nintendo Switch (5055277044627) Najniższa Cena Online Data premiery:5.10.2021;dostępne wyłącznie na Nintendo:nie;Edycja:charakterystyczna;Funkcje sieciowe:tak;Gatunek:dla dzieci/familijna, zręcznościowa;Kod regionu:region 2;Nośnik:kartridż;Platforma:Nintendo Switch;Przedsprzedaż (preorder):tak;Przedział wiekowy (PEGI):3+;wariant wydania:podstawowe;Tryb:singleplayer (jednoosobowy), multiplayer (wieloosobowy);Twórca:RRG Studio;Tytuł gry (wariantowanie):Super Monkey Ball Banana Mania;Wersja językowa:angielska;Wydawca:Sega;Wyjście wideo HD:1080p, 1080i, 720p;kryteria sprzętowe:konsola Nintendo Switch;oczekiwania systemowe:gra online sieciowa wymaga opłacania abonamentu Nintendo Switch Online...
 • Producent Sega 

4 ★  Humankind - edycja heritage gra na ps4 (kompatybilna z ps5) marki Sega

Humankind - edycja heritage gra na ps4 (kompatybilna z ps5) marki Sega Najniższa Cena Online PS4 Humankind Heritage Edition Przedsprzedaż. Planowana data premiery 04.11.2022. Data premiery i wysyłki może ulec zmianie.HUMANKIND™ Heritage Edition to historyczna gra strategiczna, w której kształtujesz od nowa dzieje ludzkości – łącząc kultury, aby stworzyć cywilizację nieszablonową jak ty. Teraz także na PS4 i PS5.HUMANKIND™ Heritage Edition mieści:• Grę HUMANKIND™• Cultures of Africa Pack• Cultures of Latin America Pack• Notre-Dam PackSTWÓRZ WŁASNĄ CYWILIZACJĘŁącz do 60 historycznych kultur, przewodząc ludziom od starożytności po współczesność. Zacznij skromnie jako neolityczne plemię, wkrocz w starożytność jako Babilończycy, w epokę konwencjonalną wejdź jako Majowie, w przeciętniewiecze jako Umajjadzi, we wczesną nowożytność jako Brytyjczycy i tak dalej. Każda kultura ma specjalne parametry i premie, które pozwalają na tworzenie niemal nieskończonej liczby kompozycji.TO WIĘCEJ niżeli HISTORIA. TO TWOJE DZIEDZICTWOMierz się z historycznymi wydarzeniami, podejmuj ważne decyzje moralne i dokonuj przełomów naukowych. Odkrywaj naturalne dziedzictwo planety i wpraw w ruch rozwój najwspanialszych zdobyczy ludzkości. Każdy element rozgrywki jest zgodny z wiedzą historyczną. Połącz je, by stworzyć własną wizję świata.ZAPISZ SIĘ W HISTORII ŚWIATAPodróż jest ważniejsza od celu. Sława to nowy, uniwersalny sposób na zwycięstwo. Każde obfite osiągnięcie, każdy wybór moralny i wygrana bitwa będą wytwarzać twoją sławę i zapiszą się w historii. Zwycięży gracz, który zdobędzie największą sławę. Czy to właśnie Ty najmocniej wpłyniesz na świat?OPANUJ DO PERFEKCJI TAKTYCZNE BITWY NA LĄDZIE, MORZU I W POWIETRZUKażda bitwa w grze HUMANKIND™ jest jak partia gry planszowej rozegrana na mapie świata. Rozdzielaj swoje armie i dowódź poszczególnymi jednostkami, w tym unikalnymi jednostkami twojej kultury wraz z ich unikatowymi zdolnościami. Stwórz broń oblężniczą i zajmuj miasta. Walcz w olbrzymich bitwach na przestrzeni wielu tur – i nie wahaj się przysyłać wsparcia!dopasuj swego PRZYWÓDCĘW HUMANKIND™ grasz jako przywódca twojego społeczeństwa przez tworzony i przypasowany poprzez ciebie awatar! Wraz z rozwojem rozgrywki twój awatar będzie się wizualnie zmieniać, tak jak i zmienia się twoja cywilizacja. Przywódcę będzie można rozwinąć przez system postępów w grze, odblokowując nowe wyglądy, którymi można się popisać przed znajomymi i nieznajomymi w rozgrywkach wieloosobowych do 8 graczy.
 • Producent Sega 
 • Gatunek strategia 
 • Wersja językowa polska 

5 ★  Sega Humankind - edycja heritage gra na ps5

Sega Humankind - edycja heritage gra na ps5 Najniższa Cena Online PS5 Humankind Heritage Edition Przedsprzedaż. Planowana data premiery 04.11.2022. Data premiery i wysyłki może ulec zmianie.HUMANKIND™ Heritage Edition to historyczna gra strategiczna, w której kształtujesz od nowa dzieje ludzkości – łącząc kultury, by stworzyć cywilizację wyjątkową jak ty. Teraz także na PS4 i PS5.HUMANKIND™ Heritage Edition posiada:• Grę HUMANKIND™• Cultures of Africa Pack• Cultures of Latin America Pack• Notre-Dam PackSTWÓRZ WŁASNĄ CYWILIZACJĘŁącz do 60 historycznych kultur, przewodząc ludziom od starożytności po współczesność. Zacznij skromnie jako neolityczne plemię, wkrocz w starożytność jako Babilończycy, w epokę konwencjonalną wejdź jako Majowie, w średniowiecze jako Umajjadzi, we wczesną nowożytność jako Brytyjczycy i tak dalej. Każda kultura posiada specjalne atrybuty i premie, które umożliwiają tworzenie niemal nieskończonej liczby kompozycji.TO WIĘCEJ niż HISTORIA. TO TWOJE DZIEDZICTWOMierz się z historycznymi wydarzeniami, podejmuj ważne decyzje moralne i dokonuj przełomów naukowych. Odkrywaj naturalne dziedzictwo planety i wpraw w ruch rozwój najwspanialszych zdobyczy ludzkości. Każdy komponent rozgrywki jest zgodny z wiedzą historyczną. Połącz je, by stworzyć własną wizję świata.ZAPISZ SIĘ W HISTORII ŚWIATAPodróż jest ważniejsza od celu. Sława to nowy, uniwersalny sposób na zwycięstwo. Każde obszerne osiągnięcie, każdy wybór moralny i wygrana bitwa będą tworzyć twoją sławę i zapiszą się w historii. Zwycięży gracz, który zdobędzie największą sławę. Czy to właśnie Ty najszczególniej wpłyniesz na świat?OPANUJ DO PERFEKCJI TAKTYCZNE BITWY NA LĄDZIE, MORZU I W POWIETRZUKażda bitwa w grze HUMANKIND™ jest jak partia gry planszowej rozegrana na mapie świata. Rozdzielaj swoje armie i dowódź poszczególnymi jednostkami, w tym specyficznymi jednostkami twojej kultury wraz z ich nieszablonowymi zdolnościami. Stwórz broń oblężniczą i zajmuj miasta. Walcz w olbrzymich bitwach na przestrzeni wielu tur – i nie wahaj się przysyłać wsparcia!przystosuj swego PRZYWÓDCĘW HUMANKIND™ grasz jako przywódca twojego społeczeństwa przez tworzony i dostosowany przez ciebie awatar! Wraz z rozwojem rozgrywki twój awatar będzie się optycznie zmieniać, tak jak i zmienia się twoja cywilizacja. Przywódcę będzie można rozwinąć przez system postępów w grze, odblokowując nowe wyglądy, którymi można się popisać przed znajomymi i nieznajomymi w rozgrywkach wieloosobowych do 8 graczy.
 • Producent Sega 

6 ★  Sonic frontiers gra na ps4 (kompatybilna z ps5) marki Sega

Sonic frontiers gra na ps4 (kompatybilna z ps5) marki Sega Najniższa Cena Online Poznaj Sonica jak nigdy dotąd! W poszukiwaniu zaginionych szmaragdów Chaosu Sonic zostaje uwięziony na starożytnej wyspie pełnej niezwykłych stworzeń. Walcz z hordami potężnych wrogów, odkrywając zapierający dech w piersiach świat akcji, przygód i tajemnic. Przyspiesz jak nigdy dotąd i poczuj dreszczyk emocji związany z szybką grą platformową w otwartych przestrzeniach, ścigając się po pięciu ogromnych wyspach Starfall. Rzuć się w wir przygody, władaj mocą Pradawnych i walcz, aby powstrzymać nowych, tajemniczych wrogów. Witamy w ewolucji gier Sonic! ZAMÓW W PRZEDSPRZEDAŻY,dostać: Poznaj zupełnie nową platformówkę z otwartą strefą Ścigaj się po pięciu ogromnych wyspach świata, pełnych gęstych lasów, przelewających się wodospadów i skwierczących pustynnych krajobrazów, z których każda ma swoje własne, specyficzne wyzwania platformowe i sekrety do odkrycia. Nieporównana szybka wolność Przemierzaj wyspy Starfall i zobacz, co każda z nich ma do zaoferowania z szybkością, którą może zapewnić tylko Sonic. Wytyczaj szlak według własnego uznania i odkrywaj zadania poboczne, rozwiązuj zagadki, skaluj ogromne struktury, wędkuj i napotkaj po drodze przyjazną twarz albo dwie... Rzuć wyzwanie w cyberprzestrzeni Odkryj portale rozrzucone po wyspie i zapuść się na stopnie Cyber Space poprzez portale, gdzie czeka na ciebie typowa platformówka 3D z szybkością Sonica, pełna wyzwań, które wystawią twoje umiejętności na próbę. Walka z zastosowaniem mocy cybernetycznych Wyspy Starfall są domem dla dziwnych stworzeń, których Sonic nigdy wcześniej nie spotkał. Korzystaj z kompletnie nowego systemu walki i ulepszeń w drzewku umiejętności, żeby walczyć strategicznie, łącząc ruchy takie jak uniki, parowanie, kontry, combosy i nową umiejętność Cyloop, by pokonać zagadkowych przeciwników i kolosalnych tytanów. Nowa przygoda pełna tajemnic i intryg Zostań Soniciem i wyrusz w podróż, aby odkryć tajemnice pozostałości starożytnej cywilizacji nękanej poprzez hordy robotów. Nie posiadając nic oprócz garści pytań i bezcielesnego głosu, który Cię poprowadzi, wyrusz na ratunek swym przyjaciołom i enigmatycznym mieszkańcom Starfall Islands przed kolosalnym, zmechanizowanym zagrożeniem.
 • Producent Sega 
 • Wersja językowa polska 
Powiązania gamingowe:  Gry PS4 Rebellion - Ranking TOP10 gier konsolowych

7 ★  Soul Hackers 2 Gra na PS4 (Kompatybilna z PS5) (5055277046836)

Soul Hackers 2 Gra na PS4 (Kompatybilna z PS5) (5055277046836) Najniższa Cena Online Poznaj nadprzyrodzoną grę RPG ze atrakcyjnymi postaciami i mroczną atmosferą cyberpunkowej Japonii. To do agentów Aion należy odszyfrowanie przeznaczenia i uratowanie świata przed zagładą! Wśród świateł neonów i postępu technicznego komercyjne udogodnienia pochłaniają ludzi. W cieniu trwa wojna między Yatagarasu i Stowarzyszeniem Zjaw – piekielnymi przyzywaczami, którzy władają nieziemskimi mocami „demonów". Istniejący w zagadkowym morzu ludzkich danych cyfrowy zbiorowy umysł przekształcił się w prawdziwą nienaturalną inteligencję: Aion. Obserwując ludzkość z daleka, Aion stwierdza na podstawie obliczeń, że świat zostanie zniszczony w wyniku nieuniknionej katastrofy. Kreuje więc dwie agentki, które mają zapobiec kataklizmowi: Ringo i Figue. Razem agentki Aion muszą zbadać efekt motyla i nie dopuścić do apokalipsy. właściwości: Zbadaj zjawisko końca świata jako Ringo, agentka Aion, która musi ocalić ludzkość przed apokalipsą.Eksploruj nadprzyrodzony świat RPG pełen przyzywaczy i niebezpieczeństw czyhających wśród neonów cyberpunkowej Japonii.Gromadź demony i odblokowuj kompilacje, by stworzyć nowych, silniejszych demonicznych sprzymierzeńców oraz zastosować ich zabójcze zdolności przeciw twoim wrogom.Zacieśnij więzi z członkami zespołu i zagłęb się w ich dusze, przeżywając ich ostatnie przygody i odkrywając prawdę o ich – oraz twojej historii.
 • Producent Sega 
 • Wersja językowa angielska 

9 ★  Sega Soul hackers 2 gra na xbox series x / xbox one

Sega Soul hackers 2 gra na xbox series x / xbox one Najniższa Cena Online Poznaj nadprzyrodzoną grę RPG ze atrakcyjnymi postaciami i mroczną atmosferą cyberpunkowej Japonii. To do agentów Aion należy odszyfrowanie przeznaczenia i uratowanie świata przed zagładą! Wśród świateł neonów i postępu technicznego komercyjne udogodnienia pochłaniają ludzi. W cieniu trwa wojna między Yatagarasu i Stowarzyszeniem Zjaw – piekielnymi przyzywaczami, którzy władają nieziemskimi mocami „demonów". Istniejący w zagadkowym morzu ludzkich informacji cyfrowy zbiorowy umysł przekształcił się w prawdziwą nienaturalną inteligencję: Aion. Obserwując ludzkość z daleka, Aion stwierdza na podstawie obliczeń, że świat zostanie zniszczony w wyniku nieuniknionej katastrofy. Wytwarza więc dwie agentki, które posiadają zapobiec kataklizmowi: Ringo i Figue. Razem agentki Aion muszą zbadać efekt motyla i nie dopuścić do apokalipsy. cechy: Zbadaj zjawisko końca świata jako Ringo, agentka Aion, która musi ocalić ludzkość przed apokalipsą.Eksploruj nadprzyrodzony świat RPG pełen przyzywaczy i niebezpieczeństw czyhających wśród neonów cyberpunkowej Japonii.Gromadź demony i odblokowuj kompilacje, żeby stworzyć nowych, silniejszych demonicznych sprzymierzeńców i użyć ich zabójcze zdolności przeciw twoim wrogom.Zacieśnij więzi z członkami zespołu i zagłęb się w ich dusze, przeżywając ich ostatnie przygody i odkrywając prawdę o ich – oraz twojej historii.
 • Producent Sega 

10 ★  Sega Sonic frontiers gra na xbox series x / xbox one (5055277048502)

Sega Sonic frontiers gra na xbox series x / xbox one (5055277048502) Najniższa Cena Online Poznaj Sonica jak nigdy dotąd! W poszukiwaniu zaginionych szmaragdów Chaosu Sonic zostaje uwięziony na starożytnej wyspie pełnej niezwykłych stworzeń. Walcz z hordami solidnych wrogów, odkrywając zapierający dech w piersiach świat akcji, przygód i tajemnic. Przyspiesz jak nigdy dotąd i poczuj dreszczyk emocji związany z szybką grą platformową w otwartych przestrzeniach, ścigając się po pięciu ogromnych wyspach Starfall. Rzuć się w wir przygody, władaj mocą Pradawnych i walcz, żeby powstrzymać nowych, tajemniczych wrogów. Witamy w ewolucji gier Sonic! ZAMÓW W PRZEDSPRZEDAŻY,otrzymać: Poznaj zupełnie nową platformówkę z otwartą strefą Ścigaj się po pięciu ogromnych wyspach świata, pełnych gęstych lasów, przelewających się wodospadów i skwierczących pustynnych krajobrazów, z których każda ma swoje własne, unikalne wyzwania platformowe i sekrety do odkrycia. Niesłychana szybka wolność Przemierzaj wyspy Starfall i zobacz, co każda z nich ma do zaoferowania z prędkością, którą może zapewnić tylko Sonic. Wytyczaj szlak według własnego uznania i odkrywaj zadania poboczne, rozwiązuj zagadki, skaluj ogromne struktury, wędkuj i napotkaj po drodze przychylną twarz albo dwie... Rzuć wyzwanie w cyberprzestrzeni Odkryj portale rozrzucone po wyspie i zapuść się na stopnie Cyber Space poprzez portale, gdzie czeka na ciebie typowa platformówka 3D z szybkością Sonica, pełna wyzwań, które wystawią twoje umiejętności na próbę. Walka z zastosowaniem mocy cybernetycznych Wyspy Starfall są domem dla dziwnych stworzeń, których Sonic nigdy wcześniej nie spotkał. Korzystaj z w pełni nowego systemu walki i ulepszeń w drzewku umiejętności, żeby walczyć strategicznie, łącząc ruchy takie jak uniki, parowanie, kontry, combosy i nową umiejętność Cyloop, żeby pokonać tajemniczych przeciwników i kolosalnych tytanów. Nowa przygoda pełna tajemnic i intryg Zostań Soniciem i wyrusz w podróż, aby odkryć tajemnice pozostałości starożytnej cywilizacji nękanej przez hordy robotów. Nie mając nic oprócz garści pytań i bezcielesnego głosu, który Cię poprowadzi, wyrusz na ratunek swym przyjaciołom i nieodgadnionym mieszkańcom Starfall Islands przed kolosalnym, zmechanizowanym zagrożeniem.
 • Producent Sega 

Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Podsumowanie, czyli Jakie Gry na konsole Sega najlepsze?

Najlepsze Gry na konsole Sega w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Gry na konsole Sega w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Rekomendowane gry na konsole – Zestawienie listopad 2022

Jeżeli żadne z powyższych Gier na konsole od Sega nie spełniły oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie chętnie wybieranych innych gier na konsole.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *