Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Gry na konsole

Gry PS4 Traveller’s Tales – Ranking TOP10 gier konsolowych

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych Gier PS4 od wytwórni Traveller’s Tales. Poniższe zestawienia są aktualne na grudzień 2023 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych Gier PS4 od wytwórni Traveller’s Tales,
 • TOP10 najtańszych promocyjnych Gier PS4 od wytwórni Traveller’s Tales,
 • TOP5 innych rekomendowanych gier na konsole PlayStation4.

Jakie Gry PS4 Traveller’s Tales najlepiej wybrać? Ranking na grudzień 2023

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Gry PS4 Traveller’s Tales, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking Gier PS4 od wytwórni Traveller’s Tales, wraz z informacją o produktach, jest aktualizowany każdego dnia.

1 ★  Lego batman 3: poza gotham (ps4) marki Traveller's tales

Lego batman 3: poza gotham (ps4) marki Traveller's tales Najniższa Cena Online LEGO Batman 3: Beyond Gotham to kolejna odsłona popularnej linii gier zręcznościowo-przygodowych, która na całym świecie sprzedała się w ponad 100 milionach egzemplarzy. Produkcja studia Traveller's Tales to już trzecia gra z cyklu, która pozwala nam wcielić się Batmana oraz dziesiątki superbohaterów i łotrów zasiedlających karty komiksów DC. Poprzednie dwie części Lego Batman ukazały się w 2008 i 2012 roku. Historia w Beyond Gotham, jak wskazuje sam tytuł, zabierze nas z ulic Gotham City w zupełnie nowe i niezbadane regiony fikcyjnego uniwersum DC. Udamy się w przestrzeń kosmiczną, by zwiedzić mnóstwo fantastycznych i obcych planet. Fabuła skupia się na wysiłkach Ligi Sprawiedliwości, która wraz z Batmanem i wieloma znanymi superłotrami, będzie starała się zapobiec kryzysowi grożącemu Ziemi. Brainiac, nemezis Supermana, przy użyciu pierścieni mocy skradzionych Zielonym Latarniom zniżył naszą planetę i dołączył ją do swej dziwacznej serii trofeów. Bohaterska drużyna, w której wynajdzie się w sumie 150 grywalnych postaci, musi udać się w międzygwiezdną podróż, aby odzyskać pierścienie i pokonać Brainiaca. Autorzy odtworzyli mnóstwo ikonicznych lokacji z kart komiksów. Zwiedzimy kwaterę główną Ligi Sprawiedliwości oraz liczne obce światy z uniwersum DC. Podobnie jak w wielu innych grach LEGO, wszystkie dialogi postaci są zdubbingowane, w części także przez aktorów znanych z animowanych kolekcji TV. Mechanika rozgrywki nie różni się bardzo od rozwiązań znanych z LEGO Batman 2: DC Super Heroes. Fani linii szybko odnajdą się w trójwymiarowym świecie gry, przedstawionym z perspektywy trzeciej osoby. w trakcie zabawy nadal korzystamy z prostego systemu walki, a w wybranych miejscach stawiamy konstrukcje z klocków. Powracają także różnorodnego rodzaju ukryte bonusy i nieprzewidzianki, pozwalające odblokowywać nowe postacie. Nie oznacza to, że twórcy nie przygotowali żadnych nowości. Wyraźnie rozszerzono listę przystępnego wyposażenia i gadżetów. W zależności od wybranej postaci możemy używać np. Wielu różnych kombinezonów czy umiejętności. Batman skorzysta np. Ze swoich specjalistycznych kostiumów, a Cyborg będzie mógł zmieniać rozmiar lub wykorzystywać gadżety, aby pozostawać niezauważonym przez przeciwników. Nowinką są także hakerskie mini-gry, oferujące przeróżne zadania, polegające pomiędzy innymi na pokonywaniu labiryntów, wyścigach, walce na arenach itd. Ponieważ w trakcie zabawy wynajdziemy się w kosmosie, nie zabrakło na dodatek stopni w otwartej przestrzeni i stanie nieważkości, także takich w których zasiądziemy za sterami gwiezdnego myśliwca. Warto zaznaczyć, że w grze nie zabrakło trybu dwuosobowej kooperacji na podzielonym ekranie, będącego jedną z najbardziej charakterystycznych i uwielbianych cech serii....
 • Producent Traveller's Tales 
 • PEGI (wiek gracza) 7+ 
 • Gatunek zręcznościowa 
 • Wersja językowa polska 
Powiązania gamingowe:  Gry na konsole Xbox One - Ranking TOP10 gier konsolowych

2 ★  LEGO Marvel Super Heroes PL (PS4)

LEGO Marvel Super Heroes PL (PS4) Najniższa Cena Online LEGO Marvel Super Heroes jest kolejną odsłoną stanowczo lubianego procesu familijnych zręcznościówek, rozgrywających się w światach zbudowanych z plastikowych klocków LEGO. Gra pozostała oparta na przystępnych w sklepach z zabawkami pakietach z linii Marvel Super Heroes i pozwala wcielić się w najpopularniejszych superbohaterów, takich jak Kapitan Ameryka, Thor, Hulk czy Spider-man. Za produkcję odpowiada brytyjskie studio Traveller's Tales, od lat z sukcesem dostarczające kolejne tytuły z linii. Przygotowana specjalnie z myślą o grze oryginalna historia zaczyna się gdy Nick Fury z agencji S.H.I.E.L.D. Prosi o pomoc najkorzystniejszych superbohaterów,dopasujeli swoje siły i uratowali świat przed rożnego typu zagrożeniami. W trakcie podzielonej na części kampanii dzielni herosi zmierzą się, między innymi, z pożerającym planety konkretnym Galactusem czy podstępnym Lokim. Konwencjonalnie już scenariusz jest pełen humoru i gagów, zrozumiałych dla każdego odbiorcy bez względu na wiek. Dodatkowo, twórcy zawarli w nim szereg różnorodnych nawiązań do wydarzeń i postaci z długiej historii komiksowego uniwersum Marvela. W trakcie przygód przemierzamy dużo nowojorskich lokacji oraz wybieramy się w podróż poza Ziemię. Jeżeli chodzi o model rozgrywki to nie uległ on pokaźniejszym zmianom w kontraście do poprzednich odsłon procesu, ponieważ już dawno znalazły one złotą formułę, która wraz z kolejnymi odsłonami jest tylko polepszana i powiększana. Gracz przejmuje kontrolę nad wybranym bohaterem i przemierza kolejne etapy, pokonując napotkanych po drodze wrogów, rozwiązując przygotowane przez twórców zagadki, a także wynajdując przeróżne ukryte przedmioty. W trakcie zabawy możemy odblokować ponad sto różnorodnych postaci, w tym wielu czarnych charakterów i superbohaterów. Każdy z nich ma własny zestaw umiejętności odpowiadający tym z kart komiksów. Ponownie również zasiadamy za sterami różnorodnych pojazdów, uatrakcyjniających rozgrywkę. Warto wyróżnić, że gracze nie są skazani na samotną zabawę. Deweloperzy przygotowali bowiem już klasycznie możliwość kooperacji dla dwóch graczy na podzielonym ekranie.
 • Producent Traveller's Tales 
 • PEGI (wiek gracza) 7+ 
 • Gatunek zręcznościowa 
 • Wersja językowa polska 

Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Najtańsze Gry PS4 Traveller’s Tales – Ranking grudzień 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze Gry PS4 Traveller’s Tales, często występujące na wyprzedażach i w promocjach, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Gier PS4 od wytwórni Traveller’s Tales jest aktualizowany na bieżąco.

Powiązania gamingowe:  Gry na konsole Netgear - Ranking TOP10 gier konsolowych

1 ★  LEGO Marvel Super Heroes PL (PS4)

LEGO Marvel Super Heroes PL (PS4) Najniższa Cena Online LEGO Marvel Super Heroes jest kolejną odsłoną stanowczo modnego cyklu familijnych zręcznościówek, rozgrywających się w światach zbudowanych z plastikowych klocków LEGO. Gra została oparta na przystępnych w sklepach z zabawkami kompletach z linii Marvel Super Heroes i pozwala wcielić się w najpopularniejszych superbohaterów, takich jak Kapitan Ameryka, Thor, Hulk czy Spider-man. Za produkcję odpowiada brytyjskie studio Traveller's Tales, od lat z sukcesem dostarczające kolejne tytuły z kolekcji. Przygotowana specjalnie z myślą o grze oryginalna historia rozpoczyna się gdy Nick Fury z agencji S.H.I.E.L.D. Prosi o pomoc najkorzystniejszych superbohaterów,zjednoczyli swoje siły i uratowali świat przed rożnego rodzaju zagrożeniami. Podczas podzielonej na części kampanii dzielni herosi zmierzą się, pomiędzy innymi, z pożerającym planety konkretnym Galactusem czy podstępnym Lokim. Klasycznie już scenariusz jest pełen humoru i gagów, zrozumiałych dla każdego odbiorcy bez względu na wiek. Dodatkowo, twórcy zawarli w nim szereg przeróżnych nawiązań do wydarzeń i postaci z długiej historii komiksowego uniwersum Marvela. Podczas przygód przemierzamy sporo nowojorskich lokacji, a także wybieramy się w podróż poza Ziemię. Jeżeli chodzi o model rozgrywki to nie uległ on pokaźniejszym zmianom w kontraście do poprzednich odsłon cyklu, ponieważ już dawno znalazły one złotą formułę, która wraz z kolejnymi odsłonami jest jedynie udoskonalana i zwiększana. Gracz przejmuje kontrolę nad wybranym bohaterem i przemierza kolejne etapy, pokonując napotkanych po drodze wrogów, rozwiązując przygotowane przez twórców zagadki oraz wynajdując różne ukryte przedmioty. Podczas zabawy możemy odblokować ponad sto różnorodnych postaci, w tym wielu czarnych charakterów i superbohaterów. Każdy z nich ma własny zestaw umiejętności odpowiadający tym z kart komiksów. Ponownie też zasiadamy za sterami różnych pojazdów, uatrakcyjniających rozgrywkę. Warto uwydatnić, iż gracze nie są skazani na samotną zabawę. Deweloperzy przygotowali bowiem już konwencjonalnie możliwość kooperacji dla dwóch graczy na podzielonym ekranie.
 • Producent Traveller's Tales 
 • PEGI (wiek gracza) 7+ 
 • Gatunek zręcznościowa 
 • Wersja językowa polska 

2 ★  Lego batman 3: poza gotham (ps4) marki Traveller's tales

Lego batman 3: poza gotham (ps4) marki Traveller's tales Najniższa Cena Online LEGO Batman 3: Beyond Gotham to kolejna odsłona lubianej linii gier zręcznościowo-przygodowych, która na całym świecie sprzedała się w ponad 100 milionach egzemplarzy. Produkcja studia Traveller's Tales to już trzecia gra z procesu, która pozwala nam wcielić się Batmana oraz dziesiątki superbohaterów i łotrów zasiedlających karty komiksów DC. Poprzednie dwie części Lego Batman ukazały się w 2008 i 2012 roku. Historia w Beyond Gotham, jak wskazuje sam tytuł, zabierze nas z ulic Gotham City w zupełnie nowe i niezbadane regiony fikcyjnego uniwersum DC. Udamy się w przestrzeń kosmiczną, by zwiedzić sporo fantastycznych i obcych planet. Fabuła skupia się na wysiłkach Ligi Sprawiedliwości, która wraz z Batmanem, a także wieloma znanymi superłotrami, będzie starała się zapobiec kryzysowi grożącemu Ziemi. Brainiac, nemezis Supermana, przy użyciu pierścieni mocy skradzionych Zielonym Latarniom ograniczył naszą planetę i dołączył ją do swojej dziwacznej serii trofeów. Bohaterska drużyna, w której wyszuka się w sumie 150 grywalnych postaci, musi udać się w międzygwiezdną podróż, żeby odzyskać pierścienie i pokonać Brainiaca. Autorzy odtworzyli niemało ikonicznych lokacji z kart komiksów. Zwiedzimy kwaterę główną Ligi Sprawiedliwości, a także liczne obce światy z uniwersum DC. Podobnie jak w wielu innych grach LEGO, wszystkie dialogi postaci są zdubbingowane, w części także poprzez aktorów znanych z animowanych kolekcji TV. Mechanika rozgrywki nie różni się bardzo od rozwiązań znanych z LEGO Batman 2: DC Super Heroes. Fani linii momentalnie odnajdą się w trójwymiarowym świecie gry, przedstawionym z perspektywy trzeciej osoby. w trakcie zabawy nadal korzystamy z prostego systemu walki, a w wybranych miejscach stawiamy konstrukcje z klocków. Powracają także przeróżnego rodzaju ukryte bonusy i nieoczekiwanki, pozwalające odblokowywać nowe postacie. Nie oznacza to, że twórcy nie przygotowali żadnych nowości. Pokaźnie rozszerzono listę przystępnego wyposażenia i gadżetów. W zależności od wybranej postaci możemy używać np. Wielu różnorodnych kombinezonów czy umiejętności. Batman skorzysta np. Ze swych specjalistycznych kostiumów, a Cyborg będzie mógł zmieniać rozmiar albo wykorzystywać gadżety, aby pozostawać niezauważonym przez przeciwników. Nowinką są także hakerskie mini-gry, oferujące przeróżne zadania, polegające pomiędzy innymi na pokonywaniu labiryntów, wyścigach, walce na arenach itd. Ponieważ w trakcie zabawy znajdziemy się w kosmosie, nie zabrakło dodatkowo stopni w otwartej przestrzeni i stanie nieważkości, także takich w których zasiądziemy za sterami gwiezdnego myśliwca. Warto zaznaczyć, iż w grze nie zabrakło trybu dwuosobowej kooperacji na podzielonym ekranie, będącego jedną z najistotniej standardowych i cenionych cech serii....
 • Producent Traveller's Tales 
 • PEGI (wiek gracza) 7+ 
 • Gatunek zręcznościowa 
 • Wersja językowa polska 
Powiązania gamingowe:  Gry na konsole Giants Software - Ranking TOP10 gier konsolowych

Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Podsumowanie, czyli Jakie Gry PS4 Traveller’s Tales najlepsze?

Najlepsze Gry PS4 Traveller’s Tales w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Gry PS4 Traveller’s Tales w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Polecane gry na konsole PlayStation4 – Ranking grudzień 2023

Jeżeli żadne z powyższych Gier PS4 od wytwórni Traveller’s Tales nie spełniły oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie dobrych innych gier na konsole PlayStation4.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *