Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Gry na konsole

Gry do konsoli do 300 zł – Ranking TOP10 gier konsolowych

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych Gier do konsoli do 300 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na listopad 2023 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych Gier do konsoli do 300 zł,
 • TOP10 najtańszych promocyjnych Gier do konsoli do 300 zł,
 • TOP5 innych rekomendowanych gier na konsole.

Jakie Gry do konsoli do 300 zł najlepiej wybrać? Ranking na listopad 2023

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Gry do konsoli do 300 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking Gier do konsoli do 300 zł, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  Tracer Kierownica Roadster 4 in 1 PC/PS3/PS4/XOne (5907512864869)

Tracer Kierownica Roadster 4 in 1 PC/PS3/PS4/XOne (5907512864869) Najniższa Cena Online Wyścigi samochodowe to Twój żywioł? Wczuj się w wyścig z kierownicą Roadster i zostaw przeciwników w tyle. Wysokiej jakości kierownica Roadster jest kompatybilna zarówno z konsolami PS3/PS4/Xbox One, jak i komputerami PC. -Kąty skrętu 270o. -8 analogowych przycisków akcji. -8 przycisków z funkcją relokacji. -3 poziomy regulacji czułości. Realizm w grze Kierownica działa stanowczo cicho i płynnie. Skrzynia biegów i osobny moduł z pedałem hamulca i gazu urealni Twoje centrum sterowania, umożliwiając szybką reakcję, przyspieszenie, a także wygodne hamowanie i zmianę biegów. Twoja jazda będzie tak dynamiczna, jakbyś siedział za kierownicą prawdziwego samochodu rajdowego. Kąty skrętu o 270 poziomów pozwolą w pełni wczuć się w wyścig. Urządzenie można przymocować do podłoża za pomocą przyssawek, co zagwarantuje stabilność kierownicy podczas zaciętych wyścigów. Komfort i solidność Zbudowana z wysokiej jakości materiałów kierownica gamingowa Roadster jest urządzeniem bezusterkowym i szczególnie wytrzymałym. Przyciski odpowiadające za realizowane manewry oraz 8-kierunkowy analogowy D-pad zostały wbudowane w kierownicę, żeby dostęp do nich był prędki i wygodny. Pewny chwyt Ciesz się realistycznymi wrażeniami z gry i wygodą kierownicy wyścigowej. Pokrycie kierownicy perforowaną gumą sprawia, że urządzenie nie przesuwa się w dłoniach, kiedy pędzisz poprzez tor. Cztery wskaźniki LED umieszczone na kierownicy pomagają utrzymać kontrolę nad przyspieszaniem bez konieczności odrywania wzroku od toru. Specyfikacja: - Przycisk Home dla konsoli PS3 / PS4 / XBOX One; - Kompatybilność ze wszystkimi konsolami PS4 / PS3 / XBOX One, w tym w wersji amerykańskiej, japońskiej i europejskiej; - Cztery wskaźniki LED PS3 - Obsługuje Windows 2000 / XP / VISTA / 7/10; - 8-kierunkowy analogowy D-pad z 4 przyciskami: góra, dół, lewo, prawo i cztery kąty 45 poziomów; - 8 przycisków analogowych: X / 2A, 0 / 3 / B,? / 4 / Y,? / 1 / X, R1 / 6 / RB, R2 / 8 / RT, L1 / 5 / LB i L2 / 7 / LT; - 4 przyciski cyfrowe: OPCJE / 10 / menu, SHARE / 9 / view, L3 / 11 / SL, R3 / 12 / SR; - 8 przycisków z funkcją relokacji: R-wing, L-wing, pedał hamulca, pedał przyspieszenia, L3, R3, drążek zmiany biegów (L2 / 7 / LB, R2 / 8 / RT); - Kąty skrętu 270 °; - 3 poziom regulacji czułości; - Przyspieszenie sprężynowe. Sterowniki do PC do pobrania z www. Uwaga! Do podłączenia pada PS4 do kierownicy należy używać klasycznego 4 żyłowego kabla USB ( brak w komplecie),przewód USB dwużyłowy do zasilania sprzętów przenośnych nie pasuje do użycia z kierownicą.
 • Producent Tracer 

2 ★  EA Gra PlayStation 4 EA Sports FC 24 (5030936125190)

EA Gra PlayStation 4 EA Sports FC 24 (5030936125190) Najniższa Cena Online Gra PlayStation 4 EA Sports FC 24 EA SPORTS FC 24 to nowa era The Worlds Game: ponad 19 000 zawodników, 700 zespołów i 30 lig w pełni licencjonowanych grających w jednym zespole w tym najszczególniej realistycznym piłkarskim doświadczeniu w historii. Zanurz się w świecie gry jeszcze głębiej dzięki trzem zaawansowanym technologiom wznoszącym realizm w każdym meczu na nieporównany dotąd poziom: HyperMotionV, stylom gry zoptymalizowane poprzez dane marki Opta i zrewolucjonizowanemu silnikowi Frostbite. HyperMotionV perfekcyjnie odwzorowuje prawdziwy futbol, wykorzystując do tego informacje wolumetryczne z ponad 180 zawodowych meczów piłki nożnej kobiet i mężczyzn, dzięki czemu ruchy w grze precyzyjnie odzwierciedlają akcje z prawdziwych boisk. Style gry ożywiają sportowców dzięki interpretacji informacji firmy Opta i z innych źródeł, która jest przekuwana w popisowe umiejętności powiększające realizm i nadające jednostkowość każdemu zawodnikowi i zawodniczce. Dzięki zrewolucjonizowanemu silnikowi Frostbite The Worlds Game przedstawia niespotykany dotąd realizm, a każdy mecz proponuje nowy poziom immersji. Rozwijaj klubowe legendy i ulepszaj swoich zawodników dzięki nowym ewolucjom Ultimate Team, a także stwórz wymarzoną jedenastkę z piłkarkami i piłkarzami grającymi ramię w ramię. Napisz własną historię w karierach zawodnika i menedżera, a także dołącz do przyjaciół na boisku dzięki funkcjom crossplay w Klubach oraz VOLTA FOOTBALL. EA SPORTS FC 24 to kolejny rozdział przyszłości futbolu pełnej innowacji. Ta gra posiada opcjonalne zakupy wirtualnej waluty w grze, którą można użyć do nabywania wirtualnych przedmiotów w grze, w tym losowo wybranych, wirtualnych przedmiotów w grze.
 • Producent EA 

3 ★  EA Sports FC 24 Gra PlayStation 5 ELECTRONIC ARTS

EA Sports FC 24 Gra PlayStation 5 ELECTRONIC ARTS Najniższa Cena Online kup w przedsprzedaży Edycję charakterystyczną EA SPORTS FC™ 24 do 29 września, a otrzymasz: Gwiazdę z okładki na wypożyczeniu (10 meczów)2 ambasadorów do wyboru na wypożyczeniu (do wyboru 1 pan i 1 kobieta na 5 meczów)Odblokowane miejsce na style gry w „Klubach"uzupełniające punkty osobowości piłkarzy w karierze zawodnika5-gwiazdkowego trenera przystępnego do zatrudnienia w karierze menedżera Zagraj przed 1 listopada,dostać status założyciela*. EA SPORTS FC™ 24 to nowa era The World’s Game: ponad 19 000 zawodników, 700 zespołów i 30 lig – w pełni licencjonowanych – grających w jednym zespole w tym najistotniej realistycznym piłkarskim doświadczeniu w historii. Zanurz się w świecie gry jeszcze głębiej dzięki trzem progresywnym technologiom wznoszącym realizm w każdym meczu na niezrównany dotąd poziom: HyperMotionV**, stylom gry zoptymalizowane przez informacje firmy Opta i zrewolucjonizowanemu silnikowi Frostbite™. HyperMotionV świetnie odwzorowuje prawdziwy futbol, wykorzystując do tego dane wolumetryczne z ponad 180 zawodowych meczów piłki nożnej pań i mężczyzn, dzięki czemu ruchy w grze skrupulatnie odzwierciedlają akcje z prawdziwych boisk. Style gry ożywiają sportowców dzięki interpretacji danych firmy Opta i z innych źródeł, która jest przekuwana w popisowe umiejętności powiększające realizm i nadające indywidualność każdemu zawodnikowi i zawodniczce. Dzięki zrewolucjonizowanemu silnikowi Frostbite™ The World’s Game ukazuje niesłychany dotąd realizm, a każdy mecz oferuje nowy poziom immersji. Rozwijaj klubowe legendy i poprawiaj swych zawodników dzięki nowym ewolucjom Ultimate Team™ i stwórz wymarzoną jedenastkę z piłkarkami i piłkarzami grającymi ramię w ramię. Napisz własną historię w karierach zawodnika i menedżera, a także dołącz do przyjaciół na boisku dzięki funkcjom crossplay*** w „Klubach", a także VOLTA FOOTBALL™. EA SPORTS FC™ 24 to kolejny rozdział przyszłości futbolu pełnej innowacji. Ta gra zawiera opcjonalne zakupy wirtualnej waluty w grze, którą można wykorzystać do nabywania wirtualnych przedmiotów w grze, w tym losowo wybranych, wirtualnych przedmiotów w grze. "FC Points nie są przystępne w Belgii. *zastosowanie posiadają warunki i ograniczenia. Więcej informacji na stronie https://www.ea.com/games/ea-sports-fc/fc-24/game-offer-and-disclaimers. **technika HyperMotionV jest dostępna tylko w wersji na PlayStation 5. ***Crossplay jest dostępny w solidnych trybach gry na platformach tej samej generacji. Crossplay nie jest dostępny w wersji na Switch. © 2023 Electronic Arts Inc. Electronic Arts, EA, EA SPORTS, logo EA SPORTS, EA SPORTS FC, logo EA SPORTS FC, Frostbite, logo Frostbite, Ultimate Team i VOLTA FOOTBALL są znakami towarowymi Electronic Arts Inc."
 • Producent Electronic Arts 
Powiązania gamingowe:  Gry do konsoli do 500 zł - Ranking TOP10 gier konsolowych

5 ★  Ea sports fc 24 gra playstation 4 marki Electronic arts

Ea sports fc 24 gra playstation 4 marki Electronic arts Najniższa Cena Online kup w przedsprzedaży Edycję typową EA SPORTS FC™ 24 do 29 września, a otrzymasz: Gwiazdę z okładki na wypożyczeniu (10 meczów)2 ambasadorów do wyboru na wypożyczeniu (do wyboru 1 pan i 1 kobieta na 5 meczów)Odblokowane miejsce na style gry w „Klubach"dopełniające punkty osobowości piłkarzy w karierze zawodnika5-gwiazdkowego trenera dostępnego do zatrudnienia w karierze menedżera Zagraj przed 1 listopada,otrzymać status założyciela*. "Gra EA SPORTS FC™ 24 zawiera wersje na konsole PS4™ i PS5™. EA SPORTS FC™ 24 to nowa era The World’s Game: ponad 19 000 zawodników, 700 zespołów i 30 lig – w pełni licencjonowanych – grających w jednym zespole w tym najbardziej realistycznym piłkarskim doświadczeniu w historii. Zanurz się w świecie gry jeszcze głębiej dzięki trzem progresywnym technologiom wznoszącym realizm w każdym meczu na nieporównany dotąd poziom: HyperMotionV**, stylom gry zoptymalizowane poprzez informacje marki Opta, a także zrewolucjonizowanemu silnikowi Frostbite™. HyperMotionV nieprzeciętnie odwzorowuje prawdziwy futbol, wykorzystując do tego informacje wolumetryczne z ponad 180 zawodowych meczów piłki nożnej kobiet i panów, dzięki temu ruchy w grze precyzyjnie odzwierciedlają akcje z prawdziwych boisk. Style gry ożywiają sportowców dzięki interpretacji danych marki Opta i z innych źródeł, która jest przekuwana w popisowe umiejętności rozszerzające realizm i nadające jednostkowość każdemu zawodnikowi i zawodniczce. Dzięki zrewolucjonizowanemu silnikowi Frostbite™ The World’s Game ukazuje niespotykany dotąd realizm, a każdy mecz proponuje nowy poziom immersji. Rozwijaj klubowe legendy i udoskonalaj swych zawodników dzięki nowym ewolucjom Ultimate Team™ i stwórz wymarzoną jedenastkę z piłkarkami i piłkarzami grającymi ramię w ramię. Napisz własną historię w karierach zawodnika i menedżera, a także dołącz do przyjaciół na boisku dzięki funkcjom crossplay*** w „Klubach" i VOLTA FOOTBALL™. EA SPORTS FC™ 24 to kolejny rozdział przyszłości futbolu pełnej innowacji. Ta gra zawiera opcjonalne zakupy wirtualnej waluty w grze, którą można zastosować do nabywania wirtualnych przedmiotów w grze, w tym losowo wybranych, wirtualnych przedmiotów w grze. "FC Points nie są przystępne w Belgii. *użycie mają warunki i ograniczenia. Więcej informacji na stronie https://www.ea.com/games/ea-sports-fc/fc-24/game-offer-and-disclaimers. **technika HyperMotionV jest dostępna tylko w wersji na PlayStation 5. ***Crossplay jest przystępny w solidnych trybach gry na platformach tej samej generacji. Crossplay nie jest przystępny w wersji na Switch. © 2023 Electronic Arts Inc. Electronic Arts, EA, EA SPORTS, logo EA SPORTS, EA SPORTS FC, logo EA SPORTS FC, Frostbite, logo Frostbite, Ultimate Team, a także VOLTA FOOTBALL są znakami towarowymi Electronic Arts Inc."
 • Producent Electronic Arts 
 • Wersja językowa polska 

7 ★  Call of Duty: Vanguard Gra xbox one KOCH MEDIA (5030917295539)

Call of Duty: Vanguard Gra xbox one KOCH MEDIA (5030917295539) Najniższa Cena Online Zamów przed premierą,otrzymać wczesny dostęp do otwartej bety* Minęły lata, odkąd świat pogrążył się w największym i najbrutalniejszym w historii konflikcie zbrojnym, ale losy II wojny światowej zaczynają się odwracać. Kilkoro wybranków musi wykonać misję, która może przechylić szalę zwycięstwa. Jedna z najbardziej uwielbianych linii gier, Call of Duty powraca w nowej odsłonie, Call of Duty: Vanguard, w której gracze wezmą udział w globalnym konflikcie, wcielając się w bohaterów II wojny światowej, uwikłanych w wydarzenia, które skrzyżowały ich drogi. Vanguard został opracowany poprzez Sledgehammer Games jako gra z wciągającą historią o grupie żołnierzy z najróżniejszych krajów i środowisk, którzy stają ramię w ramię, aby odwrócić losy wojny i zostać jedną z pierwszych jednostek nazywanych dziś siłami specjalnymi. Oto ich historia. Oto Call of Duty: Vanguard. Podążając śladami tych niestrudzonych żołnierzy, gracze wezmą udział w najważniejszych bitwach II wojny światowej i będą walczyć o zwycięstwo na frontach w Europie Wschodniej i Zachodniej, na Pacyfiku i w Afryce Północnej. Czy to będzie starcie myśliwców nad wyspami Midway, obrona Stalingradu ze snajperską precyzją, desant nad Francją, czy przedzieranie się przez linie wroga w Afryce Północnej, kampania w Call of Duty: Vanguard pozwoli graczom przeżyć wciągające przygody bohaterów w trakcie konfliktu zbrojnego o niespotykanej wcześniej skali i poznać wstrząsające opowieści tych, którzy odwrócili losy wojny i na zawsze zmienili bieg historii. Poza kampanią globalny konflikt zbrojny ogarnia także inne komponenty wyjątkowej zawartości, dostarczając wrażeń, pomiędzy innymi, w ekscytujących trybach wieloosobowych i kooperacyjnych. Gracze stawią czoła zmieniającemu się obliczu wojny i dostaną szansę, by odegrać kluczową rolę w kultowej kampanii Call of Duty i zaistnieć w trybie wieloosobowym. Będą też mieli okazję wykazać się odwagą, starając się odeprzeć niekończące się ataki nieumarłych w przerażającym trybie Zombie opracowanym poprzez Treyarch Studios. W Call of Duty: Vanguard pojawi się także po premierze nowa, niemająca sobie równych, integracja z Call of Duty: Warzone oferująca grę i postępy międzyplatformowe i międzygeneracyjne, a także całe sporo zaplanowanej, bezpłatnej zawartości, w tym: świeże mapy wieloosobowe, tryby, wydarzenia sezonowe, uroczystości i nie tylko. Bitwy na tych frontach wpisały się na karty historii. Zwycięstwa nie byłyby realne bez taktyki. Pamięć o nich żyje dzięki odpowiedzialnym za nie bohaterom. Nadszedł czas, aby wcielić się w nich i podjąć największe wyzwanie, przed którym stanęła ludzkość. Nadszedł czas, aby podjąć walkę na każdym froncie.
 • Producent KOCH MEDIA 

8 ★  UFC 4xbox one ELECTRONIC ARTS

UFC 4xbox one ELECTRONIC ARTS Najniższa Cena Online ea sports™ ufc® 4wykreuj swoją legendę w ea sports™ ufc 4.w ea sports ufc 4 zawodnika, w którego się wcielasz, kształtują twój styl walki, twoje osiągnięcia i osobowość. Niezależnie od tego, jak i gdzie grasz, w ea sports ufc 4 to ty jesteś gwiazdą każdej walki.wykorzystaj na stronie microsoft.com/redeemkarta kredytowa nie jest wymaganamusisz zaakceptować umowę o świadczenie usług marki microsoft (microsoft.com/msa). Gra może wymagać aktualizacji online. Funkcje i usługi online mogą się różnić w zależności od kraju i mogą zostać z czasem zmienione albo wycofane.gra na konsoli xbox wymaga konta xbox live gold (subskrypcja jest sprzedawana osobno, xbox.com/live/gold). Gra obejmuje zakupy w aplikacji. Kodów nie można zwrócić, z wyjątkiem przypadków wymaganych odpowiednimi przepisami.xbox: wymagane do 26gb wolnego miejsca na dysku twardym konsoli (może ulec zmianie). Niektóre funkcje i aktualizacje wymagają dodatkowego miejsca na dysku twardym konsoli, akcesoriów, przepustowości łącza (mają użycie opłaty dla usługodawcy internetowego) i konta microsoft®, xbox live® i/albo xbox live gold (xbox.com/games). Usługa xbox live nie jest dostępna w niektórych krajach (xbox.com/live/countries).tryb dla wielu graczy online na konsoli xbox wymaga konta xbox live gold (sprzedawanego osobno).ostrzeżenie: niektóre osoby mogą odczuć ataku epilepsji na skutek oddziaływania migających świateł albo określonych kombinacji obrazów spotykanych w grach wideo. (xbox.com/xboxone/healthandsafety).do gry może być wymagane połączenie z internetem, konto ea lub konto na adekwatnej platformie musisz zaakceptować warunki (terms.ea.com) i zasady ochrony danych osobowych (privacy.ea.com). Obowiązują ograniczenia wiekowe. Więcej informacji na stronie: http:o.ea.com/ea/child-access. Ea może zaprzestać udostępniania funkcji po 30 dniach od zamieszczenia optymalnej danych na stronie ea.com/service-updates. Gra może zawierać bezpłatne, stopniowe aktualizacje. Gra może wymagać obowiązkowych
  Powiązania gamingowe:  Gry na konsole Survios - Ranking TOP10 gier konsolowych

  10 ★  Call of duty: vanguard gra xbox series koch media marki Activision

  Call of duty: vanguard gra xbox series koch media marki Activision Najniższa Cena Online Zamów przed premierą,otrzymać wczesny dostęp do otwartej bety* Minęły lata, odkąd świat pogrążył się w największym i najbrutalniejszym w historii konflikcie zbrojnym, lecz losy II wojny światowej zaczynają się odwracać. Kilkoro wybranków musi wykonać misję, która może przechylić szalę zwycięstwa. Jedna z najszczególniej uwielbianych serii gier, Call of Duty powraca w nowej odsłonie, Call of Duty: Vanguard, w której gracze wezmą udział w globalnym konflikcie, wcielając się w bohaterów II wojny światowej, uwikłanych w wydarzenia, które skrzyżowały ich drogi. Vanguard został opracowany przez Sledgehammer Games jako gra z wciągającą historią o grupie żołnierzy z przeróżnych krajów i środowisk, którzy stają ramię w ramię, aby odwrócić losy wojny i zostać jedną z pierwszych jednostek nazywanych dziś siłami specjalnymi. Oto ich historia. Oto Call of Duty: Vanguard. Podążając śladami tych niestrudzonych żołnierzy, gracze wezmą udział w najważniejszych bitwach II wojny światowej i będą walczyć o zwycięstwo na frontach w Europie Wschodniej i Zachodniej, na Pacyfiku i w Afryce Północnej. Czy to będzie starcie myśliwców nad wyspami Midway, obrona Stalingradu ze snajperską precyzją, desant nad Francją, czy przedzieranie się poprzez linie wroga w Afryce Północnej, kampania w Call of Duty: Vanguard pozwoli graczom przeżyć wciągające przygody bohaterów w trakcie konfliktu zbrojnego o niezrównanej wcześniej skali i poznać wstrząsające opowieści tych, którzy odwrócili losy wojny i na za każdym razem zmienili bieg historii. Poza kampanią globalny konflikt zbrojny ogarnia także inne elementy wyjątkowej zawartości, dostarczając wrażeń, między innymi, w ekscytujących trybach wieloosobowych i kooperacyjnych. Gracze stawią czoła zmieniającemu się obliczu wojny i dostaną szansę, aby odegrać kluczową rolę w kultowej kampanii Call of Duty i zaistnieć w trybie wieloosobowym. Będą też mieli okazję wykazać się odwagą, starając się odeprzeć niekończące się ataki nieumarłych w przerażającym trybie Zombie opracowanym przez Treyarch Studios. W Call of Duty: Vanguard pojawi się też po premierze nowa, niemająca sobie równych, integracja z Call of Duty: Warzone oferująca grę i postępy międzyplatformowe i międzygeneracyjne i całe sporo zaplanowanej, darmowej zawartości, w tym: świeże mapy wieloosobowe, tryby, wydarzenia sezonowe, uroczystości i nie tylko. Bitwy na tych frontach wpisały się na karty historii. Zwycięstwa nie byłyby realne bez taktyki. Pamięć o nich żyje dzięki odpowiedzialnym za nie bohaterom. Nadszedł czas, aby wcielić się w nich i podjąć największe wyzwanie, przed którym stanęła ludzkość. Nadszedł czas, żeby podjąć walkę na każdym froncie.
  • Producent Activision 

  Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


  Najtańsze Gry do konsoli do 300 zł – Ranking listopad 2023 wg ceny

  Tabela TOP10 zawiera najtańsze Gry do konsoli do 300 zł, często występujące na wyprzedażach i w promocjach, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Gier do konsoli do 300 zł jest aktualizowany na bieżąco.

  6 ★  Hot wheels unleashed 2 turbocharged - edycja pure fire - gra na ps5 marki Milestone

  Hot wheels unleashed 2 turbocharged - edycja pure fire - gra na ps5 marki Milestone Najniższa Cena Online ZAWARTOŚĆ EDYCJI PURE FIRE: Pełna wersja gry HOT WHEELS UNLEASHED 2 — Turbocharged™Fizyczny pojazd Twin Mill™ z niesamowitym malowaniempakiet HOT WHEELS UNLEASHED™ 2 Rust and Fast, zawierający dwa pojazdy (Mod Rod i FusionBusta™),komplet HOT WHEELS UNLEASHED™ 2 Unstoppables, zawierający dwa pojazdy (F1 Racer i Sand Burner™),zestaw HOT WHEELS UNLEASHED™ 2 Speed Kings, zawierający dwa pojazdy (Impavido 1™ i Electro Silhouette™),komplet HOT WHEELS UNLEASHED™ 2 Just a Scratch, zawierający dwa pojazdy (Speed Bump™ i Sudden Stop™) OPIS GRY: ZNOWU TO ZROBILIŚMY! Jeśli uważasz, że pierwsza część była niesamowita, zapnij pasy, bo zabawa dopiero się początkuje! atrybuty GRY: - Więcej kółek do zabawy: po pierwsze, zrób miejsce na wirtualnych półkach, bo będziesz posiadać dostęp do ponad 130 pojazdów o jeszcze pokaźniejszym zróżnicowaniu! Tak, to nie tylko Hot Wheels™ Originals, ale także Hot Wheels™ Monster Trucks i pojazdy ze świata rozrywki. Teraz możesz jeździć dodatkowo na motocyklach i quadach, każdy z własnym, specyficznym stylem jazdy do pokonywania każdego toru w najszczególniej strategiczny sposób! całkowicie nowy system określi kategorię pojazdów, które można ulepszyć przy pomocy asygnowanego drzewka umiejętności, bezpośrednio wpływającego na ich osiągi. Sprawdź, jak twój pojazd staje się nie do zatrzymania! - świeże miejsca w których zamieszkasz: Niezależnie czy to podwórko domu na przedmieściach, czy pole do minigolfa w wiosce na Dzikim Zachodzie, twoje tory będą otoczone najatrakcyjniejszymi środowiskami! Odkryj 5 zupełnie nowych lokacji, poznaj ich sekrety, a poczujesz się jak w domu zarówno tam, jak i na podium. Nowe tereny to kolejna fantastyczna nowość, która sprawi, że wyścigi będą jeszcze bardziej ekscytujące i wymagające. Trawa, piasek i nie tylko posiadają bezpośredni wpływ na prowadzenie pojazdu, o czym należy pamiętać przy jego wyborze. Strategia odgrywa dzisiaj jeszcze pokaźniejszą rolę! - Pokaż, co potrafisz: Zanim zaimponujesz przeciwnikom nieprzeciętnym zwycięstwem, zaskocz ich nowymi, szalonymi ruchami! Oprócz dryfu i przyspieszenia możesz dzisiaj popisać się bocznym doskokiem i pojedynczym lub podwójnym skokiem. Używaj ich mądrze i we właściwym czasie, aby wpaść na rywali i zrzucić ich z toru… lub po prostu ominąć te bariery! A dzięki nowym skokom możesz wyprzedzać ruch uliczny oraz znaleźć świeże, tajne skróty! - Tak jak lubisz: Czy jesteś śmiałkiem, który zamienia każdy wyścig w czystą adrenalinę? A może typem, który lubi sprawdzać swoje granice? Czy powiedziałeś „fan dużych zderzeń"? Cóż, HOT WHEELS UNLEASHED 2 — Turbocharged™ oferuje to wszystko i mnóstwo więcej. Przeróżne tryby gry, niezależnie od tego, co oznacza dla ciebie „zabawa", lokalnie i w sieci. - Uwolnij swoją kreatywność: najbardziej szanowane edytory powracają! Stwórz tor swych marzeń przy pomocy mocnego edytora torów lub skorzystaj z najlepszych dzieł społeczności! A błyskotliwe tory wymagają niesamowitych samochodów. Nowy i lepszy edytor malowania wszystkim, czego potrzebujesz: dzięki nowym narzędziom, takim jak edycja naklejek, możesz projektować i zapisywać wzory i kształty, by stworzyć arcydzieło. Jesteśmy pewni,najlepszy z nich powstanie w twojej wyobraźni! - To nowa historia: Dosłownie. Nowy tryb kampanii proponuje zupełnie nową i oryginalną przygodę z fabułą! Tylko ty możesz uratować miasto przed atakiem potworów. Jak? Łatwo: wygrywając ekscytujących, specjalne wyścigi i wyzwania! Okej, w rzeczywistości nie będzie to takie proste…z całą pewnością ekscytujące! Przygotuj się więc na zostanie nie tylko zwycięzcą, lecz prawdziwym bohaterem!
  • Producent Milestone 
  Powiązania gamingowe:  Gry PS4 symulacje - Ranking TOP10 gier konsolowych

  9 ★  Milestone Hot wheels unleashed 2 turbocharged - edycja pure fire - gra na nintendo switch (8057168508222)

  Milestone Hot wheels unleashed 2 turbocharged - edycja pure fire - gra na nintendo switch (8057168508222) Najniższa Cena Online ZAWARTOŚĆ EDYCJI PURE FIRE: Pełna wersja gry HOT WHEELS UNLEASHED 2 — Turbocharged™Fizyczny pojazd Twin Mill™ z niesamowitym malowaniempakiet HOT WHEELS UNLEASHED™ 2 Rust and Fast, zawierający dwa pojazdy (Mod Rod i FusionBusta™),pakiet HOT WHEELS UNLEASHED™ 2 Unstoppables, zawierający dwa pojazdy (F1 Racer i Sand Burner™),komplet HOT WHEELS UNLEASHED™ 2 Speed Kings, zawierający dwa pojazdy (Impavido 1™ i Electro Silhouette™),komplet HOT WHEELS UNLEASHED™ 2 Just a Scratch, zawierający dwa pojazdy (Speed Bump™ i Sudden Stop™) OPIS GRY: ZNOWU TO ZROBILIŚMY! Jeśli uważasz, że pierwsza część była niesamowita, zapnij pasy, bo zabawa dopiero się początkuje! atrybuty GRY: - Więcej kółek do zabawy: po pierwsze, zrób miejsce na wirtualnych półkach, bo będziesz mieć dostęp do ponad 130 pojazdów o jeszcze większym zróżnicowaniu! Tak, to nie tylko Hot Wheels™ Originals, ale także Hot Wheels™ Monster Trucks i pojazdy ze świata rozrywki. Dzisiaj możesz jeździć dodatkowo na motocyklach i quadach, każdy z własnym, unikalnym stylem jazdy do pokonywania każdego toru w najbardziej strategiczny sposób! w całości nowy system określi kategorię pojazdów, które można ulepszyć przy pomocy dedykowanego drzewka umiejętności, bezpośrednio wpływającego na ich osiągi. Sprawdź, jak twój pojazd staje się nie do zatrzymania! - nowe miejsca w których zamieszkasz: Niezależnie czy to podwórko domu na przedmieściach, czy pole do minigolfa w wiosce na Dzikim Zachodzie, twoje tory będą otoczone najbłyskotliwiejszymi środowiskami! Odkryj 5 zupełnie nowych lokacji, poznaj ich sekrety, a poczujesz się jak w domu zarówno tam, jak i na podium. Świeże tereny to kolejna fantastyczna nowość, która sprawi, że wyścigi będą jeszcze bardziej ekscytujące i wymagające. Trawa, piasek i nie tylko mają bezpośredni wpływ na prowadzenie pojazdu, o czym należy pamiętać przy jego wyborze. Strategia odgrywa teraz jeszcze pokaźniejszą rolę! - Pokaż, co potrafisz: Zanim zaimponujesz przeciwnikom perfekcyjnym zwycięstwem, zaskocz ich nowymi, szalonymi ruchami! Oprócz dryfu i przyspieszenia możesz dzisiaj popisać się bocznym doskokiem, a także pojedynczym lub podwójnym skokiem. Używaj ich mądrze i we właściwym czasie, by wpaść na rywali i zrzucić ich z toru… albo po prostu ominąć te bariery! A dzięki nowym skokom możesz wyprzedzać ruch uliczny oraz znaleźć świeże, tajne skróty! - Tak jak uwielbiasz: Czy jesteś śmiałkiem, który zamienia każdy wyścig w czystą adrenalinę? A może typem, który lubi sprawdzać swoje granice? Czy powiedziałeś „fan dużych zderzeń"? Cóż, HOT WHEELS UNLEASHED 2 — Turbocharged™ oferuje to wszystko i sporo więcej. Różnorodne tryby gry, niezależnie od tego, co oznacza dla ciebie „zabawa", lokalnie i w sieci. - Uwolnij swoją kreatywność: najbardziej lubiane edytory powracają! Stwórz tor swoich marzeń przy pomocy mocnego edytora torów albo skorzystaj z najlepszych dzieł społeczności! A atrakcyjne tory wymagają niesamowitych samochodów. Nowy i udoskonalony edytor malowania wszystkim, czego potrzebujesz: dzięki nowym narzędziom, takim jak edycja naklejek, możesz projektować i zapisywać wzory i kształty, żeby stworzyć arcydzieło. Jesteśmy pewni,najlepszy z nich powstanie w twojej wyobraźni! - To nowa historia: Dosłownie. Nowy tryb kampanii proponuje zupełnie nową i oryginalną przygodę z fabułą! Tylko ty możesz uratować miasto przed atakiem potworów. Jak? Łatwo: wygrywając ekscytujących, specjalne wyścigi i wyzwania! Okej, w rzeczywistości nie będzie to takie proste…z pewnością ekscytujące! Przygotuj się więc na zostanie nie tylko zwycięzcą, lecz prawdziwym bohaterem!
  • Producent Milestone 

  Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


  Podsumowanie, czyli Jakie Gry do konsoli do 300 zł najlepsze?

  Najlepsze Gry do konsoli do 300 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


  Najtańsze Gry do konsoli do 300 zł w Rankingach – nasze TOP3


  Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


  Najlepsze gry na konsole – TOP5 listopad 2023

  Jeżeli żadne z powyższych Gier do konsoli do 300 zł nie spełniły oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie rekomendowanych innych gier na konsole.


  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *