Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Gry komputerowe

Gry komputerowe do 250 zł – Ranking TOP10 gier na PC

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych Gier na PC do 250 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na grudzien 2022 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych Gier na PC do 250 zł,
 • TOP10 najtańszych Gier na PC do 250 zł,
 • TOP5 innych rekomendowanych gier komputerowych na PC.

 

Jakie Gry komputerowe do 250 zł najlepiej wybrać? Ranking na grudzien 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Gry komputerowe do 250 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking Gier na PC do 250 zł, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  Alone in the dark gra pc plaion marki Koch media

Alone in the dark gra pc plaion marki Koch media Najniższa Cena Online PC Alone in the Dark DATA PREMIERY 31.12.2023 (tymczasowo) Horror psychologiczny spotyka się z południowym gotykiem w tym nowym wydaniu klasycznego survival horroru Alone in the Dark. Ten list miłosny do bezprecedensowego oryginału pozwala ci przeżyć przerażającą historię oczami jednego z dwojga bohaterów. Wciel się w Edwarda Carnby'ego lub Emily Hartwood i eksploruj otoczenie, walcz z potworami, rozwiązuj zagadki i odkrywaj niepokojącą prawdę o dworze Derceto... Wujek Emily Hartwood zaginął głęboko na południu w latach 20. XX wieku. Wraz z prywatnym detektywem Edwardem Carnbym, Emily wyrusza w podróż do dworu Derceto, domu dla umysłowo chorych, gdzie ukrywa się coś nieokreślonego. Spotkasz tam dziwnych mieszkańców, koszmarne krainy, niebezpieczne potwory i ostatecznie odkryjesz spisek rodzącego się zła. Gdzieś między rzeczywistością, tajemnicą i szaleństwem czeka na ciebie przygoda, która zakwestionuje twoje dotychczasowe przekonania. Komu możesz zaufać, w co uwierzysz i co zrobisz dalej? właściwości GRY: - Odkryj dwór Derceto w tym nowym wydaniu Alone in the Dark będącym listem miłosnym do kultowej gry grozy z lat 90. - Wróć do korzeni horroru psychologicznego i przeżyj klimatyczną podróż godną gry, która zapoczątkowała ten gatunek. - Zanurz się w świecie pełnym dźwięków, które sprawią, że włos ci się zjeży na skórze. Posłuchaj niepokojącej, ale i hipnotyzującej ścieżki dźwiękowej z gatunku doom jazzu. - Poczuj dreszcz podniecenia, jakiego dostarcza próba przetrwania w świecie, w którym rzeczywistość rozpoczyna się rozpadać, zło czai się w każdym cieniu, a amunicja niezwykle ekspresowo się kończy. - Przeżyj ten koszmar z perspektywy Emily Hartwood lub Edwarda Carnby'ego i odkryj mroczne sekrety gotyckiej rezydencji. - Zanurz się w głębokiej psychologicznej opowieści, która wykracza poza sferę tego, co wyobrażalne, autorstwa Mikaela Hedberga, kultowego pisarza horrorów SOMA i Amnesia.
 • Producent Koch Media 
 • Wersja językowa polska 
 • Gatunek przygodowa 
 • PEGI (wiek gracza) 18+ 
 • Wersja pudełkowa 
 • Tryb Multiplayer nie 

3 ★  Football Manager 2020 PC (5055277036189)

Football Manager 2020 PC (5055277036189) Najniższa Cena Online Zarządzaj klubem piłkarskim W Football Manager 2020 liczy się każda decyzja. Dzięki nowym opcjom i dopracowanej mechanice gry, która wynagradza planowanie i postępy jak nigdy dotąd, możesz rozwijać i szlifować unikatową tożsamość swojego klubu i siebie jako menedżera. Tytuł posiada oficjalną licencję, a także zawartość rozgrywek PKO Bank Polski Ekstraklasy, odzwierciedlając w bezpośredni sposób te spotkania w grze. Kariera menedżera Wyjdź poprzez korytarz z szatni do żyjącego, oddychającego świata piłki nożnej z tobą w samym jego centrum. Tutaj twoje zdanie się liczy. To świat, który wynagradza planowanie i wiedzę, ale w przeciwieństwie do innych gier nie ma z góry zaplanowanego zakończenia lub scenariusza – są tylko niekończące się możliwości, a także szanse. Każdy klub ma swoją własną historię, a twoim zadaniem jest ją stworzyć. CENTRUM ROZWOJU Przejmij całkowitą kontrolę nad działaniami swojej drużyny młodzieżowej w nowym całościowym centrum. Rozwijaj młode gwiazdy od chwili, gdy dołączą do twojego klubu, pomagaj im tworzyć swoją pozycję, aż będą gotowe do walki w podstawowym składzie. WIZJA KLUBU Rozwijaj kulturę, współpracuj z zarządem, osiągaj bieżące cele i wytyczaj kierunek, w którym twój klub będzie podążał w nadchodzących sezonach. Roztaczaj swoją wizję klubu szerzej aniżeli nad samym biurem zarządu - niech wpływa ona na transfery, styl gry i wymagania dotyczące meczów, bo twoim zadaniem jest wzmocnienie tożsamości klubu i osiąganie długoterminowych celów. ŚCIEŻKA CZASU GRY Całkiem nowy sposób na wyznaczenie roli gracza w drużynie. Określ obecny i przyszły czas gry na przestrzeni kontraktu i wytycz drogę od popychadła do gwiazdora. PERSONEL POMOCNICZY świeże role, porady i interakcje spowodują, iż zaangażowanie i znaczenie twojego personelu wzrośnie. Dzięki połączeniom pomiędzy najróżniejszymi aspektami zaplecza gra wyśmienicie odzwierciedla funkcjonowanie prawdziwego klubu. ULEPSZENIA GRAFICZNE Dzięki nowym sylwetkom graczy i menedżerów, ulepszonemu oświetleniu i wizualizacji boiska doświadczysz najdoskonalszej i najmocniej realistycznej symulacji meczu....
 • Producent Sega 
 • Wersja pudełkowa 
Powiązania gamingowe:  Gry komputerowe od producenta Microids - Ranking TOP10 gier na PC

4 ★  Assassin's creed: valhalla gra pc darmowy transport marki Ubisoft

Assassin's creed: valhalla gra pc darmowy transport marki Ubisoft Najniższa Cena Online Opis artykułu Dziewiąty rok naszej ery. Wiking Eivor, stojąc na czele swego klanu, opuszcza umęczoną niekończącymi się wojnami i kurczącymi się zasobami Norwegię i wyrusza poprzez Morze Północne ku bogatym ziemiom zwaśnionych angielskich królestw. Zadanie wikingów: założyć nową, stałą osadę, nie zważając na koszty. W Assassin’s Creed® Valhalla grasz jako Eivor, zaciekły wiking, który wychowywał się wśród opowieści o bitwach i chwale. Eksploruj tajemniczy, przepiękny, otwarty świat ukształtowany w brutalnych czasach angielskich mrocznych wieków. Najeżdżaj na swoich wrogów, rozwijaj osadę i wzmacniaj swoje wpływy polityczne, walcząc o miejsce wśród bogów w Walhalli. Wojny będą wybuchać. Królestwa będą upadać. Oto era wikingów. Wersja PC w pudełku zawiera kod do pobrania gry. Kluczowe części STWÓRZ WŁASNĄ SAGĘ WIKINGÓW – zaawansowane mechanizmy RPG pozwalają ci na kształtowanie rozwoju swojej postaci i wpływanie na otaczający ją świat. Wraz z każdym podjętym wyborem – od sojuszy politycznych przez strategię walki po dialogi i wybór sprzętu – wyznaczysz własną drogę ku chwale. intuicyjnY SYSTEM WALKI – Walcz dwoma rodzajami broni jednocześnie – wywijaj toporami, mieczami, a nawet tarczami i odtwórz zaciekły fason walki wikingów. Ścinaj głowy przeciwnikom, eliminuj ich z daleka albo dyskretnie pozbawiaj ich życia dzięki swemu ukrytemu ostrzu. Zmierz się z wyzwaniem w postaci najmocniej przeróżnych, zabójczych wrogów, jacy kiedykolwiek pojawili się w grze z kolekcji Assassin's Creed. OTWARTY, przeciętnieWIECZNY ŚWIAT – Żegluj od surowych, zagadkowych wybrzeży Norwegii ku pięknym, ale bezlitosnym królestwom Anglii, a choćby jeszcze dalej. Zanurz się w stylu życia wikinga łowiąc ryby, polując, biorąc udział w zabawach pijackich i wielu innych czynnościach. PROWADŹ EPICKIE NAJAZDY – Poprowadź solidne szturmy na saksońskich żołnierzy i ich fortece w całej Anglii. Prowadź swój klan w trakcie zaskakujących ataków z pokładu swej łodzi i plądruj tereny wroga, żeby przywieźć swemu ludowi bogactwa i zasoby. ROZWIJAJ SWOJĄ OSADĘ – Buduj i poprawiaj obiekty, dzięki którym dopasujesz swoją rozgrywkę – czekają na ciebie koszary, kuźnia, warsztat tatuażysty i niemało więcej. Werbuj nowych członków do swojego klanu i własnoręcznie kształtuj swoją przygodę w świecie wikingów. WIKINGOWIE DO WYNAJĘCIA – Stwórz i przystosuj wyjątkowego wikinga w swoim klanie, a potem podziel się nim online ze znajomymi, którzy będą mogli używać go podczas swoich najazdów. Bonus Pre-Orderowy Zamawiając grę przed premierą otrzymasz uzupełniające zadanie "Droga Berserka"!
 • Producent UbiSoft 
 • Wersja językowa polska 

10 ★  Outcast 2 PC, KGPCOUTCAST2

Outcast 2 PC, KGPCOUTCAST2 Najniższa Cena Online PC Outcast 2 DATA PREMIERY 31.12.2022 (tymczasowa) Dwadzieścia lat po tym, jak wielokrotnie nagradzana przygodowa gra akcji Outcast rozwinęła gatunek nieliniowych gier z otwartym światem, jej główny bohater powraca na planetę Adelpha w długo oczekiwanym sequelu. Zostaje wskrzeszony poprzez wszechmocnych Yodów i szybko orientuje się, że Talanie są zniewoleni, świat ogołocono z bezkompromisowców, a przeszłość mężczyzny łączy się z inwazją robotów. Raz jeszcze musi on spróbować ocalić planetę. Twórcy pierwszego Outcasta wznowili współpracę, żeby wzbogacić jego fascynujący świat, zamieszkiwany jednocześnie poprzez niebezpieczne stworzenia, jak i przez Talan – istniejącą od zamierzchłych czasów rasę, której losy są od wydarzeń z pierwszej części gry nierozerwalnie splecione z losami Ziemi. Wcielasz się w Cuttera Slade’a, byłego amerykańskiego komandosa, którego cierpki humor nie zmienił się od lat dziewięćdziesiątych ani na jotę. Zmienił się jednak świat wokół bohatera – co wpłynie także na niego samego. parametry GRY: Aby ocalić Adelphę, będziesz:- używać plecaka odrzutowego, by skakać, unikać ataków, szybować i błyskawicznie przemieszczać się po otwartym świecie gry;- zespalać ze sobą mnóstwo części, tworząc znakomitą broń do walki z najeźdźcami;- w pełni kontrolować tempo nieliniowej opowieści;- przemierzać świat bez granic, odkrywając świątynie oraz niebezpieczną faunę i florę;- poznawać kulturę Talan, pomagając im w wyzwalaniu wiosek i uzyskując dostęp do pradawnych talańskich mocy wykorzystujących siły natury;- podziwiać piękną, ręcznie produkowaną planetę, słuchając fantastycznej ścieżki dźwiękowej skomponowanej poprzez Lenniego Moore’a, twórcę muzyki do pierwszej części.
 • Producent THQ Nordic 
 • Wersja językowa polska 
 • Gatunek akcja 
 • PEGI (wiek gracza) 12+ 
 • Wersja pudełkowa 
 • Tryb Multiplayer nie 

Polecane zestawienia gier komputerowych na PC:


Najtańsze Gry komputerowe do 250 zł – Ranking grudzien 2022 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze Gry komputerowe do 250 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Gier na PC do 250 zł jest aktualizowany na bieżąco.

8 ★  Football Manager 2020 PC (5055277036189)

Football Manager 2020 PC (5055277036189) Najniższa Cena Online Zarządzaj klubem piłkarskim W Football Manager 2020 liczy się każda decyzja. Dzięki nowym opcjom i dopracowanej mechanice gry, która wynagradza planowanie i postępy jak nigdy dotąd, możesz rozwijać i szlifować nieszablonową tożsamość swego klubu i siebie jako menedżera. Tytuł ma oficjalną licencję i zawartość rozgrywek PKO Bank Polski Ekstraklasy, odzwierciedlając w bezpośredni sposób te spotkania w grze. Kariera menedżera Wyjdź poprzez korytarz z szatni do żyjącego, oddychającego świata piłki nożnej z tobą w samym jego centrum. Tutaj twoje zdanie się liczy. To świat, który wynagradza planowanie i wiedzę, ale w przeciwieństwie do innych gier nie ma z góry zaplanowanego zakończenia lub scenariusza – są tylko niekończące się możliwości i szanse. Każdy klub ma swoją własną historię, a twoim zadaniem jest ją stworzyć. CENTRUM ROZWOJU Przejmij całkowitą kontrolę nad działaniami swej drużyny młodzieżowej w nowym całościowym centrum. Rozwijaj młode gwiazdy od chwili, gdy dołączą do twojego klubu, pomagaj im wytwarzać swoją pozycję, aż będą gotowe do walki w podstawowym składzie. WIZJA KLUBU Rozwijaj kulturę, współpracuj z zarządem, osiągaj bieżące cele i wytyczaj kierunek, w którym twój klub będzie podążał w nadchodzących sezonach. Roztaczaj swoją wizję klubu szerzej niż nad samym biurem zarządu - niech wpływa ona na transfery, styl gry i wymogi dotyczące meczów, bo twoim zadaniem jest wzmocnienie tożsamości klubu i osiąganie długoterminowych celów. ŚCIEŻKA CZASU GRY Całkiem nowy sposób na wyznaczenie roli gracza w drużynie. Określ obecny i przyszły czas gry na przestrzeni kontraktu i wytycz drogę od popychadła do gwiazdora. PERSONEL POMOCNICZY świeże role, porady i interakcje spowodują, że zaangażowanie i znaczenie twojego personelu wzrośnie. Dzięki połączeniom między rozmaitymi aspektami zaplecza gra rewelacyjnie odzwierciedla funkcjonowanie prawdziwego klubu. ULEPSZENIA GRAFICZNE Dzięki nowym sylwetkom graczy i menedżerów, ulepszonemu oświetleniu i wizualizacji boiska doświadczysz najdoskonalszej i najbardziej realistycznej symulacji meczu....
 • Producent Sega 
 • Wersja pudełkowa 
Powiązania gamingowe:  Gry komputerowe od producenta Format - Ranking TOP10 gier na PC

9 ★  Assassin's creed: valhalla gra pc darmowy transport marki Ubisoft

Assassin's creed: valhalla gra pc darmowy transport marki Ubisoft Najniższa Cena Online Opis produktu Dziewiąty rok naszej ery. Wiking Eivor, stojąc na czele swojego klanu, opuszcza umęczoną niekończącymi się wojnami i kurczącymi się zasobami Norwegię i wyrusza przez Morze Północne ku bogatym ziemiom zwaśnionych angielskich królestw. Zadanie wikingów: założyć nową, stałą osadę, nie zważając na koszty. W Assassin’s Creed® Valhalla grasz jako Eivor, zaciekły wiking, który wychowywał się wśród opowieści o bitwach i chwale. Eksploruj enigmatyczny, efektowny, otwarty świat ukształtowany w brutalnych czasach angielskich mrocznych wieków. Najeżdżaj na swych wrogów, rozwijaj osadę i wzmacniaj swoje wpływy polityczne, walcząc o miejsce wśród bogów w Walhalli. Wojny będą wybuchać. Królestwa będą upadać. Oto era wikingów. Wersja PC w pudełku zawiera kod do pobrania gry. Kluczowe elementy STWÓRZ WŁASNĄ SAGĘ WIKINGÓW – zaawansowane mechanizmy RPG pozwalają ci na kształtowanie rozwoju swojej postaci i wpływanie na otaczający ją świat. Wraz z każdym podjętym wyborem – od sojuszy politycznych przez strategię walki po dialogi i wybór sprzętu – wyznaczysz własną drogę ku chwale. intuicyjnY SYSTEM WALKI – Walcz dwoma rodzajami broni równocześnie – wywijaj toporami, mieczami, a choćby tarczami i odtwórz zaciekły styl walki wikingów. Ścinaj głowy przeciwnikom, eliminuj ich z daleka albo dyskretnie pozbawiaj ich życia dzięki swemu ukrytemu ostrzu. Zmierz się z wyzwaniem w postaci najmocniej rozmaitych, zabójczych wrogów, jacy kiedykolwiek pojawili się w grze z kolekcji Assassin's Creed. OTWARTY, średnioWIECZNY ŚWIAT – Żegluj od ascetycznych, tajemniczych wybrzeży Norwegii ku atrakcyjnym, lecz bezlitosnym królestwom Anglii, a nawet jeszcze dalej. Zanurz się w stylu życia wikinga łowiąc ryby, polując, biorąc udział w zabawach pijackich i wielu innych czynnościach. PROWADŹ EPICKIE NAJAZDY – Poprowadź konkretne szturmy na saksońskich żołnierzy i ich fortece w całej Anglii. Prowadź swój klan podczas zaskakujących ataków z pokładu swej łodzi i plądruj tereny wroga, żeby przywieźć swemu ludowi bogactwa i zasoby. ROZWIJAJ SWOJĄ OSADĘ – Buduj i poprawiaj obiekty, dzięki którym przystosujesz swoją rozgrywkę – czekają na ciebie koszary, kuźnia, warsztat tatuażysty i dużo więcej. Werbuj nowych członków do swojego klanu i własnoręcznie kształtuj swoją przygodę w świecie wikingów. WIKINGOWIE DO WYNAJĘCIA – Stwórz i dostosuj wyjątkowego wikinga w swym klanie, a potem podziel się nim online ze znajomymi, którzy będą mogli używać go w trakcie swych najazdów. Bonus Pre-Orderowy Zamawiając grę przed premierą otrzymasz uzupełniające zadanie "Droga Berserka"!
 • Producent UbiSoft 
 • Wersja językowa polska 

Polecane zestawienia gier komputerowych na PC:


Podsumowanie, czyli Jakie Gry komputerowe do 250 zł najlepsze?

Najlepsze Gry komputerowe do 250 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Gry komputerowe do 250 zł w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier komputerowych na PC:


Dobre gry komputerowe na PC – TOP5 grudzien 2022

Jeżeli żadne z powyższych Gier na PC do 250 zł nie spełniły oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie dobrych innych gier komputerowych na PC.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *