Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Gry komputerowe

Gry komputerowe PEGI 7+ – Ranking TOP10 gier na PC

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych Gier na PC 7+. Poniższe zestawienia są aktualne na kwiecień 2024 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych Gier na PC 7+,
 • TOP10 najtańszych promocyjnych Gier na PC 7+,
 • TOP5 innych rekomendowanych gier na PC.

Jakie Gry komputerowe 7+ najlepiej wybrać? Ranking na kwiecień 2024

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Gry komputerowe PEGI 7+, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking Gier na PC 7+, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

1 ★  Ea app Need for speed: rivals (5030943112268)

Ea app Need for speed: rivals (5030943112268) Najniższa Cena Online Zdobądź kompletną grę Need for Speed Rivals. Pobierz pełną wersję gry i wszystkie sześć kompletów zawartości do pobrania dzięki Edycji Kompletnej. Najważniejsze właściwości 6 dodatkowych pakietów — Zdobądź komplet „Po prostu Jaguar", zestaw Ferrari Edizioni Speciali, komplet łączony Concept Lamborghini, Koenigsegg Agera One, komplet filmowy, a także komplet pełnego garażu. Ścigaj się ze znajomymi — Stwórz własny wyścig i połącz go z pościgiem znajomego. 2 różne wydarzenia nigdy nie będą identyczne. Nie chcesz grać z innymi? Redview County może być tylko twoje. Pokaż kierowcom i gliniarzom sterowanym przez progresywną SI, gdzie ich miejsce. Rywalizacja o wysokie stawki – Kierowcy są samotnymi wilkami szukającymi chwały, stwarzającymi zwrotne auta przeznaczone do ścigania się z zawrotną szybkością i epickich pościgów. Policjanci działają w zespołach i wykorzystują każdą możliwość, aby ścigać i łapać kierowców. Przełączaj role, kiedy tylko zechcesz, i obserwuj, jak stawki rosną w nowym systemie punktacji, w którym musisz walczyć o punkty Speed. Twój samochód, twoja tożsamość – Personalizuj samochody dzięki modyfikacjom osiągów i stylów. Wzmocnij swój samochód za pomocą najnowszych ulepszeń technologii pościgowych i personalizuj nadwozie dzięki lakierom, barwom, tablicom rejestracyjnym, felgom i dekalom, a potem pochwal się autem przed światem. Technologie pościgów i ucieczek — Skorzystaj z najnowszych technice i modyfikacji, by na bieżąco zmieniać swoją strategię pościgu bądź ucieczki. W trakcie ucieczek przed policjantami kierowcy korzystają z turbo, zakłócaczy czy impulsów elektromagnetycznych. Gliniarze będą przygotowani do zadziornych zatrzymań. Rozstawią emitery fal, kolczatki, blokady i wezwą wsparcie helikoptera.
 • Producent EA App 
 • Wersja językowa polska 
 • Gatunek wyścigi 
 • PEGI (wiek gracza) 7+ 
 • Wersja pudełkowa 
 • Tryb Multiplayer tak 
Powiązania gamingowe:  Gry komputerowe akcje - Ranking TOP10 gier na PC

Polecane zestawienia gier komputerowych na PC:


Najtańsze Gry komputerowe 7+ – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze Gry komputerowe PEGI 7+, często oferowane w promocjach i na wyprzedażach, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Gier na PC 7+ jest aktualizowany na bieżąco.

Powiązania gamingowe:  Gry komputerowe PEGI 16+ - Ranking TOP10 gier na PC

1 ★  Ea app Need for speed: rivals (5030943112268)

Ea app Need for speed: rivals (5030943112268) Najniższa Cena Online Zdobądź kompletną grę Need for Speed Rivals. Pobierz pełną wersję gry i wszystkie sześć kompletów zawartości do pobrania dzięki Edycji Kompletnej. Najważniejsze parametry 6 dodatkowych pakietów — Zdobądź komplet „Po prostu Jaguar", komplet Ferrari Edizioni Speciali, pakiet łączony Concept Lamborghini, Koenigsegg Agera One, komplet filmowy, a także komplet pełnego garażu. Ścigaj się ze znajomymi — Stwórz własny wyścig i połącz go z pościgiem znajomego. 2 rozmaite wydarzenia nigdy nie będą identyczne. Nie chcesz grać z innymi? Redview County może być tylko twoje. Pokaż kierowcom i gliniarzom sterowanym przez progresywną SI, gdzie ich miejsce. Rywalizacja o wysokie stawki – Kierowcy są samotnymi wilkami szukającymi chwały, stwarzającymi zwrotne auta przeznaczone do ścigania się z zawrotną prędkością i epickich pościgów. Policjanci działają w zespołach i wykorzystują każdą możliwość, żeby ścigać i łapać kierowców. Przełączaj role, kiedy tylko zechcesz, i obserwuj, jak stawki rosną w nowym systemie punktacji, w którym musisz walczyć o punkty Speed. Twój samochód, twoja tożsamość – Personalizuj samochody dzięki modyfikacjom osiągów i stylów. Wzmocnij swój samochód przy pomocy najnowszych ulepszeń technice pościgowych i personalizuj nadwozie dzięki lakierom, barwom, tablicom rejestracyjnym, felgom i dekalom, a potem pochwal się autem przed światem. Technologie pościgów i ucieczek — Skorzystaj z najnowszych technice i modyfikacji, by na bieżąco zmieniać swoją strategię pościgu bądź ucieczki. Podczas ucieczek przed policjantami kierowcy korzystają z turbo, zakłócaczy czy impulsów elektromagnetycznych. Gliniarze będą przygotowani do zadziornych zatrzymań. Rozstawią emitery fal, kolczatki, blokady i wezwą wsparcie helikoptera.
 • Producent EA App 
 • Wersja językowa polska 
 • Gatunek wyścigi 
 • PEGI (wiek gracza) 7+ 
 • Wersja pudełkowa 
 • Tryb Multiplayer tak 
Powiązania gamingowe:  Gry komputerowe od producenta 11 Bit Studios - Ranking TOP10 gier na PC

Polecane zestawienia gier komputerowych na PC:


Podsumowanie, czyli Jakie Gry komputerowe 7+ najlepsze?

Najlepsze Gry komputerowe PEGI 7+ w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Gry komputerowe PEGI 7+ w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier komputerowych na PC:


Dobre gry na PC – Zestawienie kwiecień 2024

Jeżeli żadne z powyższych Gier na PC 7+ nie spełniły oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie dobrych innych gier na PC.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *