Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Gry komputerowe

Gry komputerowe logiczne – Ranking TOP10 gier na PC

Pomagamy w wyborze dobrych Gier na PC logicznych. Poniższe zestawienia są aktualne na wrzesień 2023 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych Gier na PC logicznych,
 • TOP10 najtańszych Gier na PC logicznych,
 • TOP5 innych rekomendowanych gier komputerowych na PC.

Jakie Gry komputerowe logiczne najlepiej wybrać? Ranking na wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Gry komputerowe logiczne, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking Gier na PC logicznych, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

1 ★  cdp.pl Yesterday Origins

cdp.pl Yesterday Origins Najniższa Cena Online Kampania opowiada o dalszych losach znanego z poprzedniej części bohatera imieniem John Yesterday. Fabuła toczy się dwutorowo i pozwala nam prześledzić wydarzenia mające miejsce równocześnie współcześnie, jak i w czasach Hiszpańskiej Inkwizycji. Po względem mechanizmów rozgrywki Yesterday Origins stanowi bezpośrednią kontynuację rozwiązań ze swojego poprzednika.otrzymujemy zatem klasyczną przygodówkę point-n-click, w której zajmujemy się na ogół eksplorowaniem lokacji, prowadzeniem rozmów z postaciami niezależnymi, gromadzeniem przedmiotów oraz rozwiązywaniem łamigłówek. Dla mniej doświadczonych graczy przygotowano pomocny system podpowiedzi. Yesterday Origins nie wykorzystuje elementów z poprzednich gier studia.Jest to bowiem pierwsza gra w dorobku Pendulo, która wyprodukowana została w pełnym trójwymiarze. Przestawienie na 3D nie odbyło się jednak kosztem urody gry i całość dalej utrzymana jest w konkretnie kreskówkowej stylistyce.parametry gry:- Bogata fabuła, rozgrywająca się w dwóch okresach historycznych.- Gra opracowana w technologii 3D, gwarantującej całkowicie świeże efekty wizualne, przy jednoczesnym zachowaniu specyficznego stylu artystycznego gier Pendulo.- Opracowany na nowo silnik fizyczny.- Ponad 25 postaci którymi gracz może wchodzić w różne interakcje.- 10 rozmaitych lokacji- Możliwość odwiedzenia wielu krajów, w przeróżnych okresach ich historii. (Francja, Hiszpania, USA, Anglia, Holandia i inne)kryteria sprzętowe- System operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10- Procesor: AMD /Intel Quad-Core 2.2 GHz- Pamięć RAM: 2 GB- Karta graficzna: karta z 512 MB Ram, a także wspierająca Shader Model 4.0- Dysk twardy: 4 GB wolnego miejsca- Karta dźwiękowa: zgodna z DirectX- Napęd: DVD-ROM
 • Producent Anuman 
 • Wersja językowa polska 
 • Gatunek logiczna 
 • PEGI (wiek gracza) 18+ 
 • Wersja pudełkowa 
Powiązania gamingowe:  Gry komputerowe w wersji wielojęzykowej - Ranking TOP10 gier na PC

Polecane zestawienia gier komputerowych na PC:


Najtańsze Gry komputerowe logiczne – Ranking wrzesień 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze Gry komputerowe logiczne, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Gier na PC logicznych jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  cdp.pl Yesterday Origins

cdp.pl Yesterday Origins Najniższa Cena Online Kampania opowiada o dalszych losach znanego z poprzedniej części bohatera imieniem John Yesterday. Fabuła toczy się dwutorowo i pozwala nam prześledzić wydarzenia posiadające miejsce jednocześnie współcześnie, jak i w czasach Hiszpańskiej Inkwizycji. Po względem mechanizmów rozgrywki Yesterday Origins stanowi bezpośrednią kontynuację rozwiązań ze swego poprzednika.otrzymujemy zatem klasyczną przygodówkę point-n-click, w której zajmujemy się z reguły eksplorowaniem lokacji, prowadzeniem rozmów z postaciami niezależnymi, gromadzeniem przedmiotów i rozwiązywaniem łamigłówek. Dla mniej doświadczonych graczy przygotowano pomocny system podpowiedzi. Yesterday Origins nie wykorzystuje elementów z poprzednich gier studia.Jest to bowiem pierwsza gra w dorobku Pendulo, która wytworzona pozostała w pełnym trójwymiarze. Przestawienie na 3D nie odbyło się jednak kosztem urody gry i całość dalej utrzymana jest w konkretnie kreskówkowej stylistyce.cechy gry:- Bogata fabuła, rozgrywająca się w dwóch okresach historycznych.- Gra opracowana w technologii 3D, gwarantującej w całości świeże efekty wizualne, przy jednoczesnym zachowaniu oryginalnego stylu artystycznego gier Pendulo.- Opracowany na nowo silnik fizyczny.- Ponad 25 postaci którymi gracz może wchodzić w przeróżne interakcje.- 10 rozmaitych lokacji- Możliwość odwiedzenia wielu krajów, w różnorodnych okresach ich historii. (Francja, Hiszpania, USA, Anglia, Holandia i inne)kryteria sprzętowe- System operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10- Procesor: AMD /Intel Quad-Core 2.2 GHz- Pamięć RAM: 2 GB- Karta graficzna: karta z 512 MB Ram, a także wspierająca Shader Model 4.0- Dysk twardy: 4 GB wolnego miejsca- Karta dźwiękowa: zgodna z DirectX- Napęd: DVD-ROM
 • Producent Anuman 
 • Wersja językowa polska 
 • Gatunek logiczna 
 • PEGI (wiek gracza) 18+ 
 • Wersja pudełkowa 
Powiązania gamingowe:  Gry komputerowe od producenta Anuman - Ranking TOP10 gier na PC

Polecane zestawienia gier komputerowych na PC:


Podsumowanie, czyli Jakie Gry komputerowe logiczne najlepsze?

Najlepsze Gry komputerowe logiczne w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Gry komputerowe logiczne w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier komputerowych na PC:


Najlepsze gry komputerowe na PC – Zestawienie wrzesień 2023

Jeżeli żadne z powyższych Gier na PC logicznych nie spełniły oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie chętnie wybieranych innych gier komputerowych na PC.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *