Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Gry komputerowe

Gry komputerowe PEGI 12+ – Ranking TOP10 gier na PC

Pomagamy w wyborze dobrych Gier na PC 12+. Poniższe zestawienia są aktualne na listopad 2022 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych Gier na PC 12+,
 • TOP10 najtańszych Gier na PC 12+,
 • TOP5 innych rekomendowanych gier na komputer.

Jakie Gry komputerowe 12+ najlepiej wybrać? Ranking na listopad 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Gry komputerowe PEGI 12+, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking Gier na PC 12+, wraz z informacją o produktach, jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  The sims 3 po zmroku marki Electronic arts

The sims 3 po zmroku marki Electronic arts Najniższa Cena Online Poczuj się jak VIP w mieście pełnym imprez, klubów, sporych sław i… wampirów! Co się stanie, gdy zgasną światła? Już wkrótce wszyscy fani Simów będą posiadać powód, aby do późna zostawać w mieście. Mamy przyjemność poinformować,w wytwarzaniu znajduje się nowy dodatek do The Sims™ 3 – The Sims 3: Po zmroku i trafi on do sklepów jesienią bieżącego roku. Najnowsze zwiększenie do najlepiej sprzedającej się gry na PC w 2009 roku otworzy przed graczami podwoje najmodniejszych klubów w centrum miasta, pozwoli wziąć udział w gorących przyjęciach, a choćby umożliwi koncertowanie z własnym zespołem i pluskanie się po zmroku w jacuzzi. "Społeczność domagała się więcej niebanalnych i nieobliczalnych sytuacji" – powiedział Scott Evans, główny menadżer The Sims Studio. „Dzięki The Sims 3 Po Zmroku gracze będą mieli okazję uczestniczyć w nocnym życiu swoich podopiecznych po zwykłym dniu pracy, zabrać udział w przyjęciach z celebrytami na dachu wieżowca, wdzięczyć się do tłumu entuzjastów podczas koncertów lub zostać najlepszym barmanem w jednym z najgorętszym z klubów w mieście". Gracze uzyskają możliwość zanurzenia się w zgiełk nocnego miasta, gdzie będą mogli stać się miejscowym celebrytą, członkiem zespołu muzycznego czy barmanem.otrzymać dostęp do najistotniej ekskluzywnych klubów, należy adekwatnie zachowywać się przy wejściu, w przeciwnym wypadku Simem zajmą się ochroniarze i będzie on zmuszony szukać mniej oczywistych dróg,otrzymać się do środka. W zależności od nastawienia gracza, może on spędzać czas na zabawach w nocnych klubach albo spróbować życia na krawędzi, odkrywając tajemnicę, jak zostać wampirem. Wszystko zależy tylko od Ciebie – zaszalej na całego w mieście, podejmij nową ścieżkę kariery albo wydaj wytworne przyjęcie na dachu wieżowca. Co się stanie, kiedy zgasną światła?
 • Producent Electronic Arts 
 • Wersja językowa polska 
 • Gatunek symulacja 
 • PEGI (wiek gracza) 12+ 
 • Wersja pudełkowa 
 • Tryb Multiplayer nie 

2 ★  Yooka-Laylee (PC/MAC/LX) KLUCZ (5908305229568)

Yooka-Laylee (PC/MAC/LX) KLUCZ (5908305229568) Najniższa Cena Online Gra Yooka-Laylee i Niezdobyta Forteca kolorowa platformówka, po raz pierwszy w polskiej wersji językowej (napisy) będzie przystępna od 8 października 2019 r. Na komputery osobiste. Warto przypomnieć, iż tego samego dnia gra Yooka-Laylee and the Impossible Lair ukaże się w dodatku w angielskiej wersji językowej na na konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Zamów przed premierą,dostać "Trowzer’s Top Tonic Pack" i grać z obszerniejszą ilością toników! Z paczką najkorzystniejszych toników "Trowzer’s Top Tonic Pack" gracze będą mieli jeszcze pokaźniejszą swobodę przy regulowaniu sposobu gry! Trowzer’s Top Tonic Pack posiada: - Tonik Largee Head, dzięki któremu Laylee dostanie komicznie wielką głowę! - Tonik Glow Worm, no cóż, nie zmieni Yooka i Laylee w robaki, lecz sprawi, iż się zaświecą! - Tonik D.I.S.C.O przeobrazi każdy poziom w platformówkową imprezę! - Tonik Yooka 64 będzie powiewem nostalgii dla każdego fana retro, bez zbędnych polygonów! Yooka-Laylee i Niezdobyta Forteca to całkiem nowa platformowa przygoda od twórców Donkey Kong Country. Gdy Capital B – arcywróg dwójki przyjaciół – snuje intrygi, muszą raz jeszcze wkroczyć do akcji i uratować sytuację. Żeby udaremnić jego nikczemny plan zastosowania urządzenia „Rojoumysł" w celu podporządkowania sobie królestwa pszczół, nasi bohaterowie muszą podjąć walkę w Niezdobytej Fortecy Capitala B. Sytuacja wygląda groźnie, ale z pomocą Królowej Phoebee i jej Królewskiego Pszczołotalionu Yooka i Laylee posiadają szansę wyjść ze starcia zwycięsko! specyficzne właściwości gry: - Platformówka 2,5D – Każdy poziom cechuje się piękną, bogatą grafiką o sporym stopniu szczegółowości i głębi. Yookę, Laylee i całe mnóstwo kolorowych postaci (korzystnych i złych) wytworzono w zniewalającej technologii 2,5D. - Świat w 3D – Świat jest nie tylko miejscem mieszczącym w sobie kolejne poziomy. Zapewnia zupełnie osobną rozgrywkę! Odkrywaj i odblokowuj więcej poziomów 2D, osiągając cele i rozwiązując łamigłówki, ratując Królewski Pszczołotalion i znajdując przedmioty. - Alternatywne wersje stopni – Myślisz, że znasz jakiś poziom? Spróbuj rozegrać jego alternatywną wersję! Użyj przełączników w świecie,wytwarzać świeże krajobrazy. Podłącz elektryczność, zanurz je w wodzie, zamroź albo dosłownie wywróć do góry nogami, stwarzając całkiem świeże wyzwania! Starcie w Niezdobytej Fortecy – Gracze mogą podjąć się konfrontacji w Niezdobytej Fortecy Capitala B w dowolnym momencie. Tym niemniej bez pomocy Królewskiego Pszczołotalionu może się ona okazać zbyt wielkim wyzwaniem. Uwalniaj pszczoły, kończąc stopnie, a wzmocnią twoją obronę, gdy będziesz pokonywać podstępne pułapki Capitala B!...
 • Producent 2K Games 
 • Wersja językowa angielska 
 • Gatunek akcja 
 • PEGI (wiek gracza) 12+ 
 • Wersja cyfrowa 

3 ★  Twierdza Krzyżowiec 2 (PC) (5908305212959)

Twierdza Krzyżowiec 2 (PC) (5908305212959) Najniższa Cena Online Twierdza Krzyżowiec 2 Zbuduj własny zamek, walcz na pustyni! pokaźna wyprawa Wikingów Twierdza Krzyżowiec II to długo oczekiwany następca gry, którą wielu graczy opisuje jako najlepszą symulację średniowiecznego zamku. Po 12 długich latach, studio Firefly ponownie zagości na wirtualnej pustyni, odtwarzając oryginalny klimat towarzyszący szybkiej i wciągającej rozgrywce z oryginalnej Twierdzy Krzyżowiec, wzbogaconej o progresywną grafikę 3D. Krzyżowiec II zespoli konwencjonalną strategię czasu rzeczywistego (RTS) z szalonymi postaciami, szybką rozgrywką całkowitą potyczek, nowymi jednostkami, pułapkami i zamkami.Główne atrybuty: tradycyjna rozgrywka. Znany z poprzedniej, dwuwymiarowej edycji styl rozgrywki odwzorowano dzisiaj w pełnym i ładnym 3D. Energiczne wydarzenia. Burze piaskowe, ataki szarańczy, trzęsienia ziemi i inne! Losowo generowane wydarzenia, które mogą prędko zmienić oblicze rozgrywki i odciąć ciebie, bądź przeciwnika od potrzebnych zasobów. Umiejętności jednostek. Użyj zdolności do ataku i obrony aby pokonać swoich wrogów! Połącz uzupełniające się jednostki, żeby zmienić losy bitwy. Schowaj się za ścianą z tarczbronić się przed łucznikami, zaatakuj mury obronne zamku za pomocą lin z hakami. Przełomowy tryb kooperacji. Podziel się władzą nad swoim zamkiem, dowództwem nad siłami zbrojnymi czy wydobyciem zasobów. Zaplanuj i zrealizuj strategie ruchów wojsk lub oddeleguj drugiego gracza do zarządzania bazą. Pełna integracja ze Steam. W pełni funkcjonalny edytor map, osiągnięcia, karty kolekcjonerskie, zapis w chmurze, warsztat.
 • Wersja językowa polska 
 • Gatunek strategia 
 • PEGI (wiek gracza) 12+ 
 • Wersja pudełkowa 
 • Tryb Multiplayer nie 

4 ★  Outcast 2 PC, KGPCOUTCAST2

Outcast 2 PC, KGPCOUTCAST2 Najniższa Cena Online PC Outcast 2 DATA PREMIERY 31.12.2022 (tymczasowa) Dwadzieścia lat po tym, jak wielokrotnie nagradzana przygodowa gra akcji Outcast rozwinęła gatunek nieliniowych gier z otwartym światem, jej główny bohater powraca na planetę Adelpha w długo oczekiwanym sequelu. Zostaje wskrzeszony poprzez wszechmocnych Yodów i szybko orientuje się, że Talanie są zniewoleni, świat ogołocono z surowców, a przeszłość mężczyzny konsoliduje się z inwazją robotów. Raz jeszcze musi on spróbować ocalić planetę. Twórcy pierwszego Outcasta wznowili współpracę, żeby wzbogacić jego fascynujący świat, zamieszkiwany zarówno poprzez niebezpieczne stworzenia, jak i przez Talan – istniejącą od zamierzchłych czasów rasę, której losy są od wydarzeń z pierwszej części gry nierozerwalnie splecione z losami Ziemi. Wcielasz się w Cuttera Slade’a, byłego amerykańskiego komandosa, którego cierpki humor nie zmienił się od lat dziewięćdziesiątych ani na jotę. Zmienił się jednak świat wokół bohatera – co wpłynie także na niego samego. parametry GRY: Aby ocalić Adelphę, będziesz:- używać plecaka odrzutowego, by skakać, unikać ataków, szybować i ekspresowo przemieszczać się po otwartym świecie gry;- wiązać ze sobą dużo części, wytwarzając genialną broń do walki z najeźdźcami;- w pełni kontrolować tempo nieliniowej opowieści;- przemierzać świat bez granic, odkrywając świątynie i niebezpieczną faunę i florę;- poznawać kulturę Talan, pomagając im w wyzwalaniu wiosek i uzyskując dostęp do pradawnych talańskich mocy wykorzystujących siły natury;- podziwiać piękną, ręcznie wyprodukowaną planetę, słuchając fantastycznej ścieżki dźwiękowej skomponowanej przez Lenniego Moore’a, twórcę muzyki do pierwszej części.
 • Producent THQ Nordic 
 • Wersja językowa polska 
 • Gatunek akcja 
 • PEGI (wiek gracza) 12+ 
 • Wersja pudełkowa 
 • Tryb Multiplayer nie 
Powiązania gamingowe:  Gry komputerowe od producenta Chessbase - Ranking TOP10 gier na PC

5 ★  Spellforce 3, ESD (824550) Darmowy odbiór w 21 miastach!

Spellforce 3, ESD (824550) Darmowy odbiór w 21 miastach! Najniższa Cena Online Gra PC SPELLFORCE 3SpellForce to połączenie gatunków strategii czasu rzeczywistego i RPG. W SpellForce 3 gracze odbywają podróż do korzeni serii i zanurzają się w rozdarty wojną świat Eo,zabrać udział w wydarzeniach prowadzących do katastrofy, która miała miejsce przed akcją pierwszej i drugiej części gry. Sprawuj dowództwo nad oddziałami, wyposażaj i rozwijaj drużynę bohaterów, wzmacniaj armię, podbijaj kluczowe tereny, aby poszerzać swoje terytorium, i bierz udział w przełomowych wydarzeniach, które doprowadzą do rytuału konwokacji.Połączenie RPG i strategii: oryginalny sposób rozgrywki łączący konwencjonalne gatunki strategii i RPG.elementy strategii: Zarządzanie w skali makro (ogólnie pojęta strategia, zajmowanie terenu, zarządzanie obszernymi grupami jednostek).elementy RPG: Zarządzanie drużyną bohaterów (umiejętności wszelkich postaci w drużynie mają przypisane skróty klawiszowe) w czasie bitew.Tworzenie i personalizacja: Zbierz drużynę bohaterów i wybieraj między licznymi kombinacjami bogatych zestawów umiejętności.Wzmacnianie armii i dowodzenie nią: Przygotuj oddziały i stocz bitwę wszech czasów. Korzystaj z szeregu możliwości strategicznych (takich jak ukształtowanie terenu, formacje oddziałów, widoczność czy zwiadowcy), których nie powstydziłby się Sun Zi.Niezwykła historia: Poznaj złożoną i wciągającą historię poprzedzającą wydarzenia, które doprowadziły do rewolucyjnego rytuału konwokacji.najróżniejszy świat: Odkryj barwny świat Eo wraz z jego licznymi intrygami, tajemnicami skarbami.pokaźna kampania dla jednego gracza: Ponad 30 godzin rozgrywki, a nawet więcej, jeśli odkryjesz wszystkie sekrety, które studio Grimlore ukryło w świecie gry.Tryb wieloosobowy: Rozbudowany tryb wieloosobowy z przeróżnymi stylami rozgrywki. Graj we współpracy z innymi graczami albo staw im czoło w bitwach.
 • Producent THQ 
 • Wersja językowa polska 
 • Gatunek RPG 
 • PEGI (wiek gracza) 12+ 
 • Wersja pudełkowa 

6 ★  The sims 3 wymarzone podróże marki Electronic arts

The sims 3 wymarzone podróże marki Electronic arts Najniższa Cena Online Simy po raz pierwszy będą miały okazję odwiedzić prawdziwe miejsca i przeżywać świeże, niesamowite przygody. Lista niespodziewanek, na jakie natrafią podczas eksplorowania egzotycznych miast, jest długa. Twoi podopieczni będą mogli nauczyć się sztuk walki w chińskim Shang Simla, odkryć bogate dziedzictwo kulturowe romantycznego Champs Les Sims we Francji i zgłębiać zagadkowe grobowce Al Simhara w Egipcie. Ta wyprawa na zawsze odmieni ich życie. Poszukiwanie skarbów, zdobywanie nowych umiejętności, poznawanie innej kultury, spotykanie niebanalnych Simów, a nawet sprowadzenie ich ze sobą do domu to wszystko czeka na naszych wirtualnych bohaterów. Gracze będą mogli dzielić się swymi wrażeniami z podróży, umieszczając w Internecie zrobione przez siebie filmy, fotografie i historie. specyficzne cechy: -perfekcyjne przygody - Podejmuj wyzwania, znajduj skarby, zobacz, co się kryje w przepastnych jaskiniach! -nowe krainy - Zwiedzaj słynne miejsca w Chinach, Egipcie i Francji -nowe zdolności - Naucz się nowych umiejętności takich jak fotografia i wykorzystuj nowe okazje. -Egzotyczne części wystroju wnętrz - Urządź dom swoich Simów przy pomocy nowych przedmiotów i artefaktów, które przywiozą z podróży. -bezpłatne punkty SimPoints - W pudełku znajdziesz kod na 1000 punktów SimPoints do zastosowania podczas zakupów w sklepie The Sims 3 Store. kryteria sprzętowe: - Procesor: Pentium 4 2.4 GHz - Pamięć RAM: 1.5 GB RAM - karta grafiki 256 MB (GeForce 6800 udoskonalona) - 6.1 GB HDD - OS: Windows XP SP2/Vista SP1
 • Producent Electronic Arts 
 • Wersja językowa polska 
 • Gatunek symulacja 
 • PEGI (wiek gracza) 12+ 
 • Wersja pudełkowa 
 • Tryb Multiplayer nie 

7 ★  Koch media Wreckreation gra pc

Koch media Wreckreation gra pc Najniższa Cena Online PC Wreckreation DATA PREMIERY 31.12.2023 (tymczasowo) Wreckreation to miejsce na twój własny, osobisty MixWorld, 400-kilometrowe królestwo wyścigów, które możesz kreować, kształtować i niszczyć. Przygotowany poprzez Three Fields Entertainment, twórców gier z kolekcji Burnout i Need for Speed, Wreckreation został zaprojektowany jako najkorzystniejszy otwarty świat który wielbicieli równocześnie jazdy, jak i wyścigów. To kompletny świat według twojego własnego projektu albo wyprodukowany wspólnie ze znajomymi w sieci. We Wreckreation możesz nieprzerwanie starać się prześcignąć, przewyższyć w akrobacjach, a choćby stworzyć największą kraksę jaka udała się tobie lub reszcie świata na torach i trasach zaprojektowanych przez ciebie lub twoich znajomych. Lecz twoje pewnie i tak będą lepsze. właściwości GRY: - Wymieszaj rankingi - Ustanawiaj rekordy na siedem najróżniejszych sposobów, gdziekolwiek i kiedykolwiek jeździsz na każdej ulicy w swym MixWorld: Drift, Air, Near Miss, Stunt, Crash i najbardziej konwencjonalny, Time. - Wymieszaj świat - ogromny, otwarty świat, który możesz odkryć i zaprojektować. Umieszczaj skocznie, pętle, half-pipe'y, ruchome przeszkody i więcej w dowolnych miejscach w swoim MixWorld. Nic cię nie ogranicza! - Wymieszaj samochód - Maluj karoserię, wykończenia, koła, dodawaj płomienie, odgłosy silnika, odcienie szkła, opony, wybierz automatyczną lub manualną zmianę biegów. Wszystko co przyjdzie ci do głowy, możesz dostosować. Każda z tych rzeczy będziedostępna od samego początku. - Wymieszaj muzykę - stacje radiowe to niedoceniani bohaterowie gier wyścigowych. Słuchaj 16 zróżnicowanych kanałów i uzyskuj aktualizacje ze swojego MixWorld lub przesyłaj strumieniowo własne listy bezpośrednio ze Spotify. - Wymieszaj wszystkie tryby - Niezależnie od tego, czy bierzesz udział w prostym wyścigu, czy zawodach kaskaderskich, w których przeskoczenie najdalej i najmocniej atrakcyjne koziołkowanie przy lądowaniu przyniesie punkty twojej drużynie, kontrolujesz rozgrywkę w swym świecie. - Wymieszaj wszystko - W MixWorld możesz być bogiem! Kontroluj pogodę, porę dnia i ruch uliczny! wynajduj puste miejsca i wybuduj struktury, które wpłyną na twój świat poza ich fundamentami. Moc jest w twoich rękach.
 • Producent Koch Media 
 • Wersja językowa polska 
 • Gatunek wyścigi 
 • PEGI (wiek gracza) 12+ 
 • Wersja pudełkowa 
 • Tryb Multiplayer tak 

8 ★  Tempest rising gra pc plaion marki Koch media

Tempest rising gra pc plaion marki Koch media Najniższa Cena Online PC Tempest Rising DATA PREMIERY 31.12.2023 (tymczasowo) konwencjonalna RTS-owa akcja spotyka progresywny styl i skuteczność. Tempest Rising to inspirowana dziełami z lat dziewięćdziesiątych i dwutysięcznych klasyczna gra strategiczna czasu rzeczywistego oparta na budowaniu bazy, osadzona we współczesnej, alternatywnej historii wojennej. Trzy niepowtarzalne frakcje walczą o rzadki obcy minerał o nazwie Tempest. Każda z nich ma własne, specyficzne podejście do ekonomii i sposobu prowadzenia walk i proponuje szeroką gamę strategii dla graczy o każdym stylu. Tempest Rising to w dodatku mapy z neutralnymi strukturami do zdobycia i neutralnymi populacjami do pokonania, głęboką i satysfakcjonującą rozgrywką, kładącą nacisk na strategię i nagradzającą umiejętności,, a także wbudowane opcje personalizacji, które pozwalają graczom podejść do gry na swój sposób jednocześnie w trybie dla jednego, jak i wielu graczy. Wciel się w rolę dowódcy wysoce mobilnego i nowoczesnego korpusu pokojowego Globalnych Sił Obronnych lub twardej i zdesperowanej Dynastii Nawałnicy w 2 kampaniach składających się z 15 misji, zezwalających graczowi dostosować swoją armię do każdej z nich. Obie armie starają się zrozumieć i kontrolować enigmatyczne, lecz przynoszące korzyści pnącza Tempest, rosnące bez opamiętania na rozdartej wojną planecie Ziemi. W mroku czekają inne niebezpieczeństwa, gdy ujawnione zostanie pochodzenie Tempest... atrybuty GRY: - konwencjonalny RTS z budowaniem bazy i szybką, płynną oraz wymagającą walką. - 3 szczególnie się różniące, grywalne frakcje, z których każda cechuje się odmienną ekonomią i stylem gry. - Każda z frakcji to unikalny pakiet jednostek.- 2 atrakcyjne kampanie dla pojedynczego gracza z przerywnikami filmowymi pomiędzy misjami.- Potyczki, niestandardowe rozgrywki i rankingowe gry wieloosobowe z punktacją Elo.
 • Producent Koch Media 
 • Wersja językowa polska 
 • Gatunek strategia 
 • PEGI (wiek gracza) 12+ 
 • Wersja pudełkowa 
 • Tryb Multiplayer tak 

9 ★  Knights of honor ii: sovereign gra pc plaion marki Koch media

Knights of honor ii: sovereign gra pc plaion marki Koch media Najniższa Cena Online PC Knights of Honor II: Sovereign DATA PREMIERY 31.12.2023 (tymczasowo) Zostań królem i walcz o kontrolę nad Europą w tym świeżym spojrzeniu na przeciętniewieczne strategie czasu rzeczywistego. Sovereign zawiera głębię, której pragną gracze, a równocześnie jest grą będącą prawidłowym wejściem do gatunku grand strategy, gdzie przedstawiony świat tętni życiem, oddycha i czeka na podbicie. Wybierz dokładnie członków swojego dworu królewskiego i określ przeznaczenie swego ludu, niezależnie od tego, czy będzie to mnogość, podboje, intrygi, handel czy porażka! Stwórz armię, by bronić swoich ziem lub wytoczyć wojnę wrogowi – możesz nawet wkroczyć do walki bezpośrednio w tej pełnej akcji grze RTS. Droga stoi przed tobą otworem: zostań prawdziwym suwerenem swojego ludu. właściwości GRY: - przystępna gra z gatunku Grand Strategy – Pożądana głębia związana z religią, dyplomacją, rozwojem miasta i nie tylko, ale bez niepotrzebnego zagmatwania. - Rozgrywka w czasie rzeczywistym – średniowieczna Europa ożywa, niepotrzebne są żadne tury. - Dwór królewski – Mianuj marszałków, kleryków, kupców, dyplomatów i szpiegów, żeby egzekwowali twoją wolę w całej krainie. - RTS-owe bitwy – Prowadź swoje armie bezpośrednio w pasjonujących RTS-owych starciach. - Rozbudowany tryb wieloosobowy – Połącz się z wieloma znajomymi, by podjąć wyzwania średniowiecznej Europy.
 • Producent Koch Media 
 • Wersja językowa polska 
 • Gatunek strategia 
 • PEGI (wiek gracza) 12+ 
 • Wersja pudełkowa 
 • Tryb Multiplayer tak 
Powiązania gamingowe:  Gry komputerowe od producenta Microids - Ranking TOP10 gier na PC

10 ★  Civilization Beyond Earth (PC)

Civilization Beyond Earth (PC) Najniższa Cena Online Radość po opuszczeniu Ziemi przez pierwszą falę dużych statków kolonizacyjnych nie trwała długo. Ci, którzy zostali, rozpoczęli krwawy bój o momentalnie wyczerpujące się zasoby spustoszonej rodzimej planety. W tym niespokojnym czasie uformowały się dwie nowe frakcje. Nie kierowały się one idealizmem swych przodków, ale oportunizmem, siłą, brakiem litości, a przeważnie oddaniem sprawie własnego przetrwania. Dziś, niemało dziesięcioleci po lądowaniu na nowej planecie, dumni pionierzy z pierwszych ekspedycji pozaziemskich spoglądają w niebo i widzą, jak ciemnieją na nim statki nowej fali kolonistów. Gra Beyond Earth pozwoliła serii Civilization opuścić realia historyczne i rozpocząć eksplorację realnej przyszłości w świecie science fiction. Rising Tide wyprowadza Beyond Earth na zupełnie nowe tereny na lądzie i pod wodami planety, dając Ci jednocześnie więcej możliwości i rozwiązań dyplomatycznych, z których możesz korzystać, rozgrywając kolejną „jeszcze tylko jedną turę" i kierując swoją frakcję ku nowej wizji ludzkości. atrybuty gry: Skolonizuj ocean: Buduj pływające osiedla i korzystaj z zasobów naturalnych ukrytych pod morzami obcej planety. Wody zamieszkiwane są poprzez rodzime potwory o niezwykłych możliwościach, a obecność tych stworzeń stawia przed graczem nowe wyzwania. Dzięki oceanowi pojawia się mapa, na której można grać wielokrotnie, nowa mechanika rozgrywki, a także możliwości strategiczne dla graczy pragnących osiągnąć dominację na swojej nowej planecie. Aktywne parametry przywódców: zarówno gracze, jak i przywódcy SI odblokowują przez rozgrywkę nowe właściwości i aktywują różne ich kompozycje, odpowiadając w ten sposób na zmieniający się świat. Te dynamiczne zestawy cech dodatkowo rozmaite premie, a także wzbogacają nowy system dyplomacji zarządzany nowymi cechami lęku i szacunku. Świeże, ulepszone opcje dyplomatyczne: ukształtuj krajobraz polityczny, wykorzystując dyplomatyczny kapitał do ulepszania swoich cech i do zmiany stosunków międzynarodowych. Wykorzystuj do własnych celów atrybuty swoich sojuszników. Nowi sponsorzy: Do gry dodano cztery nowe frakcje, w tym Al Falah, nomadycznych odkrywców wywodzących się z bogatych i zahartowanych krajów Bliskiego Wschodu dysponujących bogatym dziedzictwem kulturowym i handlowym. Nowy system artefaktów: Zbieraj i łącz ze sobą mocne obiekty odblokowujące różne korzyści, ulepszenia jednostek i budynki dla swojej frakcji w nowym świecie. Nowe jednostki hybrydowe: Doktryny to ścierające się wizje przyszłości człowieka. Inwestując w kilka z nich zamiast specjalizowania się w tylko jednej, gracze mogą odblokować nieszablonowe jednostki i ulepszenia przystępne dla doktryn hybrydowych. Świeże środowiska: Dodano dwa świeże typy światów. Na światach pierwotnych panuje obfita intensywność wulkaniczna, zaś krajobraz to chaotyczna powierzchnia formującej się planety. Światy lodowe są wyjątkowo stare i zimne, zaś ich...
 • Wersja językowa polska 
 • Gatunek strategia 
 • PEGI (wiek gracza) 12+ 
 • Wersja pudełkowa 
 • Tryb Multiplayer tak 

Polecane zestawienia gier komputerowych na PC:


Najtańsze Gry komputerowe 12+ – Ranking listopad 2022 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze Gry komputerowe PEGI 12+, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Gier na PC 12+ jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  Electronic arts The sims 3 nowoczesny apartament

Electronic arts The sims 3 nowoczesny apartament Najniższa Cena Online Zaprojektuj supernowoczesny apartament dla Twoich Simów i wzbogać ich garderobę o najnowszą serię strojów. Pakiet akcesoriów The Sims 3: innowacyjny apartament to zupełnie nowa jakość wirtualnego życia. Przeobraź dom swych Simów w ekskluzywne miejsce, do życia dzięki zestawowi akcesoriów The Sims 3: innowacyjny apartament . Bogaty zestaw eleganckich obiektów gromadzi m.in. Wszelkie nowinki technologiczne, konsole do gier najnowszej generacji, innowacyjne meble do każdego pomieszczenia i sporo innych niezwy, kle pociągających przedmiotów. Twoi Simowie mogą teraz w pełni przekształcić swoją życiową przestrzeń! Kiedy już skończysz na nowo urządzać ich domy, zajmij się simową garderobą. W komplecie akcesoriów wynajdziesz kolekcję postępowych, wyszukanych, rewelacyjn, ie przypasowanych kreacji. Dzięki The Sims 3: innowacyjny apartament Twoje Simy zaczną zupełnie świeże życie!, luksusowe i progresywne meble do sypialni, salonu, biura, patio i wielu innych pomieszczeń w domu Twoich Simów. Przekształć domy swych Simów w e, leganckie apartamenty dzięki innowacyjnym sofom, ciekawie zaprojektowanym sprzętom i eklektycznym dziełom sztuki. Podaruj swym Simom najnowsze gadżety - płaskie telewizory wysokiej rozdzielczości, konsole do gier, wieże stereo i mnóstwo innych nowinek techn, icznych. Uzupełnij garderobę swych Simów o stroje, które wyprzedzają trendy. Wśród nich wyszukasz wyśmienicie skrojone garnitury i wysmakowane, wyszukane kreacje. Urodzinowe prezenty! linia The Sims obchodzi dziesięciolecie! Z tej okazji ten specjalnie pr, zygotowany zestaw mieści także trzy prawidłowo znane i nad wyraz lubiane przedmioty z The Sims i The Sims 2: wibrujące łóżko w kształcie serca, elektryczną gitarę i akwarium! Wymaga zainstalowania oryginalnej polskiej wersji gry The Sims 3 .
 • Producent Electronic Arts 
 • Wersja językowa polska 
 • Gatunek symulacja 
 • PEGI (wiek gracza) 12+ 
 • Wersja pudełkowa 

5 ★  The Elder Scrolls III: Morrowind GOTY (8716051004370)

The Elder Scrolls III: Morrowind GOTY (8716051004370) Najniższa Cena Online An epic, open-ended single-player RPG, Morrowind allows you to create and play any kind of character imaginable. You can choose to follow the main storyline and find the source of the evil blight that plagues the land, or set off on your own to explore strange locations and develop your character based on their actions throughout the game. Featuring stunning 3D graphics, open-ended gameplay, and an incredible level of detail and interactivity, Morrowind offers a gameplay experience like no other. In Tribunal, you journey to the capital city of Morrowind, called Mournhold, to meet the other two god-kings of Morrowind, Almalexia and Sotha Sil. Your journey will lead you to the Clockwork City of Sotha Sil and massive, epic-sized dungeons, where strange and deadly creatures await you, including goblins, lich lords, and the mysterious Fabricants. Bloodmoon takes you to the frozen Island of Solstheim where you'll experience snow, blizzards, and new creatures, including frost trolls, ice minions, and wolves... Just to name a few. You'll have a choice of stories to follow and have the opportunity to defend the colony, take control over how the colony is built up, and eliminate the werewolves. Or, you can decide to join the werewolves and become one of them, opening up a whole new style of gameplay.
 • Producent UbiSoft 
 • Wersja językowa polska 
 • Gatunek akcja 
 • PEGI (wiek gracza) 12+ 
 • Wersja pudełkowa 
Powiązania gamingowe:  Gry komputerowe przygodowe - Ranking TOP10 gier na PC

8 ★  Cdp.pl Xk regalia: of men and monarchs gra pc (5907610754253)

Cdp.pl Xk regalia: of men and monarchs gra pc (5907610754253) Najniższa Cena Online Twoja historia inicjuje się w dość nieoczekiwany sposób, bo kto żeby się spodziewał, iż w spadku po swym ojcu otrzymasz... Odległe, bajkowe królestwo? Niestety tuż po przybyciu okazuje się, że jest ono potwornie zadłużone i dzisiaj to ty musisz się z tym uporać.Królestwo Ascalii pilnie potrzebuje pomocy. Nie tylko brakuje złota w królewskim skarbcu, ale i cała kraina jest w nieładzie. Finezyjnie mówiąc. Aby przywrócić swojej rodzinie pełnię chwały, trzeba się nieźle napracować. Korzystaj z dyplomacji i z rozwagą zarządzaj miastem, a odniesiesz sukces!W Regalia: Of Men and Monarchs zwiedzisz bajkową krainę, poznasz fabułę pełną zwrotów akcji i nauczysz się rządzić swym królestwem. Weźmiesz udział w turowych bitwach, w których zmierzysz się z szerokim wachlarzem potworów i rzezimieszków, aby zapewnić swojemu królestwu bezpieczeństwo. Przemierzysz aż 6 zróżnicowanych krain pełnych misji gwarantujących ponad 30 godzin zabawy - poznaj bliżej swoich towarzyszy i zawieraj przyjaźnie, a zostaniesz wynagrodzony.parametry GRY:- Polska gra RPG, która odniosła sukces na Kickstarterze!- Ponad 20 specyficznych postaci, które możesz poznać, polubić i włączyć do drużyny. Dbaj o wzajemne relacje i stwórz drużynę ekscentrycznych cudaków- 6 zróżnicowanych regionów do przemierzenia, w których odszukasz bitwy, przygody, mocnych przeciwników - i nie tylko- Wszystko, czego trzeba do bycia dobrym królem: zarządzanie miastem, dyplomacja, ekspedycje- Bezpretensjonalna historia pełna humoru, w której nie brakuje epickości- mnóstwo powodów, żeby zagrać więcej niżeli raz: nie odkryjesz wszystkiego, co przygotowaliśmy w trakcie jednego przejścia- Możliwość tworzenia potężnych broni i przedmiotów- atrakcyjna oprawa graficzna z ręcznie rysowanymi tłami 2DAkcesoria w komplecie- Pudełko z grą Regalia: Of Men and Monarchs- Artbook- Papercraft (2 szt)- Plakat z mapą świata 67x38 cm- Cyfrowy kodeks o świecie grykryteria sprzętowePC:- System operacyjny:Windows 7 SP1 / 8.1 / 10- Procesor: 3.0 GHz Dual-Core - Intel Core 2 Duo E8400 / Athlon 64 X2 6000+- Pamięć RAM: 4 GB- Karta graficzna: 512 MB VRAM DirectX® 9.0c Compatible - Intel HD 4400 / NVIDIA GeForce 9600GT / AMD Radeon HD 3850- Dysk twardy: 5 GB wolnego miejsca- Karta dźwiękowa: zgodna z DirectXMAC:- System operacyjny:Mountain Lion 10.8.5- Procesor: 2.66 GHz Dual-Core - Intel Core 2 Duo E8135- Pamięć RAM: 4 GB- Karta graficzna: 256 MB VRAM- NVIDIA GeForce 9400M / AMD Radeon HD 2600 Pro- Dysk twardy: 5 GB wolnego miejsca- Karta dźwiękowa: zgodna z DirectX
 • Producent CDP.PL 
 • Wersja językowa polska 
 • Gatunek RPG 
 • PEGI (wiek gracza) 12+ 

9 ★  Spellforce 3, ESD (824550) Darmowy odbiór w 21 miastach!

Spellforce 3, ESD (824550) Darmowy odbiór w 21 miastach! Najniższa Cena Online Gra PC SPELLFORCE 3SpellForce to połączenie gatunków strategii czasu rzeczywistego i RPG. W SpellForce 3 gracze odbywają podróż do korzeni kolekcji i zanurzają się w rozdarty wojną świat Eo,zabrać udział w wydarzeniach prowadzących do katastrofy, która miała miejsce przed akcją pierwszej i drugiej części gry. Sprawuj dowództwo nad oddziałami, wyposażaj i rozwijaj drużynę bohaterów, wzmacniaj armię, podbijaj kluczowe tereny, aby poszerzać swoje terytorium, i bierz udział w przełomowych wydarzeniach, które doprowadzą do rytuału konwokacji.Połączenie RPG i strategii: unikalny sposób rozgrywki łączący tradycyjne gatunki strategii i RPG.komponenty strategii: Zarządzanie w skali makro (ogólnie pojęta strategia, zajmowanie terenu, zarządzanie pokaźnymi grupami jednostek).części RPG: Zarządzanie drużyną bohaterów (umiejętności wszystkich postaci w drużynie posiadają przypisane skróty klawiszowe) w czasie bitew.Tworzenie i personalizacja: Zbierz drużynę bohaterów i wybieraj pomiędzy licznymi kompilacjami bogatych zestawów umiejętności.Wzmacnianie armii i dowodzenie nią: Przygotuj oddziały i stocz bitwę wszech czasów. Korzystaj z szeregu możliwości strategicznych (takich jak ukształtowanie terenu, formacje oddziałów, widoczność czy zwiadowcy), których nie powstydziłby się Sun Zi.Niezwykła historia: Poznaj złożoną i wciągającą historię poprzedzającą wydarzenia, które doprowadziły do przełomowego rytuału konwokacji.przeróżny świat: Odkryj barwny świat Eo wraz z jego licznymi intrygami, tajemnicami skarbami.znaczna kampania dla jednego gracza: Ponad 30 godzin rozgrywki, a nawet więcej, jeśli odkryjesz wszystkie sekrety, które studio Grimlore ukryło w świecie gry.Tryb wieloosobowy: Rozbudowany tryb wieloosobowy z najróżniejszymi stylami rozgrywki. Graj we współpracy z innymi graczami albo staw im czoło w bitwach.
 • Producent THQ 
 • Wersja językowa polska 
 • Gatunek RPG 
 • PEGI (wiek gracza) 12+ 
 • Wersja pudełkowa 

10 ★  Twierdza Krzyżowiec 2 (PC) (5908305212959)

Twierdza Krzyżowiec 2 (PC) (5908305212959) Najniższa Cena Online Twierdza Krzyżowiec 2 Zbuduj własny zamek, walcz na pustyni! wielka wyprawa Wikingów Twierdza Krzyżowiec II to długo oczekiwany następca gry, którą wielu graczy opisuje jako najkorzystniejszą symulację średniowiecznego zamku. Po 12 długich latach, studio Firefly ponownie zagości na wirtualnej pustyni, odtwarzając niepowtarzalny klimat towarzyszący szybkiej i wciągającej rozgrywce z oryginalnej Twierdzy Krzyżowiec, wzbogaconej o postępową grafikę 3D. Krzyżowiec II skonsoliduje tradycyjną strategię czasu rzeczywistego (RTS) z szalonymi postaciami, szybką rozgrywką pełną potyczek, nowymi jednostkami, pułapkami i zamkami.Główne parametry: klasyczna rozgrywka. Znany z poprzedniej, dwuwymiarowej edycji styl rozgrywki odwzorowano teraz w pełnym i ładnym 3D. Intensywne wydarzenia. Burze piaskowe, ataki szarańczy, trzęsienia ziemi i inne! Losowo generowane wydarzenia, które mogą prędko zmienić oblicze rozgrywki i odciąć ciebie, bądź przeciwnika od niezbędnych zasobów. Umiejętności jednostek. Użyj zdolności do ataku i obrony aby pokonać swych wrogów! Połącz dodatkowe się jednostki, żeby zmienić losy bitwy. Schowaj się za ścianą z tarczbronić się przed łucznikami, zaatakuj mury obronne zamku za pomocą lin z hakami. Przełomowy tryb kooperacji. Podziel się władzą nad swym zamkiem, dowództwem nad siłami zbrojnymi czy wydobyciem zasobów. Zaplanuj i zrealizuj strategie ruchów wojsk albo oddeleguj drugiego gracza do zarządzania bazą. Pełna integracja ze Steam. W pełni użyteczny edytor map, osiągnięcia, karty kolekcjonerskie, zapis w chmurze, warsztat.
 • Wersja językowa polska 
 • Gatunek strategia 
 • PEGI (wiek gracza) 12+ 
 • Wersja pudełkowa 
 • Tryb Multiplayer nie 

Polecane zestawienia gier komputerowych na PC:


Podsumowanie, czyli Jakie Gry komputerowe 12+ najlepsze?

Najlepsze Gry komputerowe PEGI 12+ w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Gry komputerowe PEGI 12+ w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier komputerowych na PC:


Polecane gry na komputer – TOP5 listopad 2022

Jeżeli żadne z powyższych Gier na PC 12+ nie spełniły oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie rekomendowanych innych gier na komputer.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *