Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Gry komputerowe

Gry komputerowe do 60 zł – Ranking TOP10 gier na PC

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych Gier na PC do 60 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na grudzien 2022 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych Gier na PC do 60 zł,
  • TOP10 najtańszych Gier na PC do 60 zł,
  • TOP5 innych rekomendowanych gier komputerowych na PC.

Jakie Gry komputerowe do 60 zł najlepiej wybrać? Ranking na grudzien 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Gry komputerowe do 60 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking Gier na PC do 60 zł, wraz z informacją o produktach, jest aktualizowany na bieżąco.

6 ★  Yooka-Laylee (PC/MAC/LX) KLUCZ (5908305229568)

Yooka-Laylee (PC/MAC/LX) KLUCZ (5908305229568) Najniższa Cena Online Gra Yooka-Laylee i Niezdobyta Forteca kolorowa platformówka, po raz pierwszy w polskiej wersji językowej (napisy) będzie przystępna od 8 października 2019 r. Na komputery osobiste. Warto przypomnieć, iż tego samego dnia gra Yooka-Laylee and the Impossible Lair ukaże się dodatkowo w angielskiej wersji językowej na na konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Zamów przed premierą,dostać "Trowzer’s Top Tonic Pack" i grać z pokaźniejszą ilością toników! Z paczką najlepszych toników "Trowzer’s Top Tonic Pack" gracze będą mieli jeszcze obszerniejszą swobodę przy dostosowywaniu sposobu gry! Trowzer’s Top Tonic Pack zawiera: - Tonik Largee Head, dzięki któremu Laylee dostanie komicznie wielką głowę! - Tonik Glow Worm, no cóż, nie zmieni Yooka i Laylee w robaki, lecz sprawi, że się zaświecą! - Tonik D.I.S.C.O przeobrazi każdy poziom w platformówkową imprezę! - Tonik Yooka 64 będzie powiewem nostalgii dla każdego fana retro, bez zbędnych polygonów! Yooka-Laylee i Niezdobyta Forteca to całkiem nowa platformowa przygoda od twórców Donkey Kong Country. Gdy Capital B – arcywróg dwójki przyjaciół – snuje intrygi, muszą raz jeszcze wkroczyć do akcji i uratować sytuację. Aby udaremnić jego nikczemny plan wykorzystania urządzenia „Rojoumysł" w celu podporządkowania sobie królestwa pszczół, nasi bohaterowie muszą podjąć walkę w Niezdobytej Fortecy Capitala B. Sytuacja wygląda groźnie, ale z pomocą Królowej Phoebee i jej Królewskiego Pszczołotalionu Yooka i Laylee mają szansę wyjść ze starcia zwycięsko! charakterystyczne atrybuty gry: - Platformówka 2,5D – Każdy poziom znamionuje się piękną, bogatą grafiką o znacznym stopniu szczegółowości i głębi. Yookę, Laylee i całe dużo kolorowych postaci (dobrych i złych) wytwarzano w oszałamiającej technologii 2,5D. - Świat w 3D – Świat jest nie tylko miejscem mieszczącym w sobie kolejne stopnie. Zapewnia zupełnie osobną rozgrywkę! Odkrywaj i odblokowuj więcej poziomów 2D, osiągając cele i rozwiązując łamigłówki, ratując Królewski Pszczołotalion i znajdując przedmioty. - Alternatywne wersje poziomów – Myślisz, iż znasz jakiś poziom? Spróbuj rozegrać jego alternatywną wersję! Użyj przełączników w świecie,wytwarzać nowe krajobrazy. Podłącz elektryczność, zanurz je w wodzie, zamroź albo dosłownie wywróć do góry nogami, wytwarzając całkiem nowe wyzwania! Starcie w Niezdobytej Fortecy – Gracze mogą podjąć się konfrontacji w Niezdobytej Fortecy Capitala B w dowolnym momencie. Tym niemniej bez pomocy Królewskiego Pszczołotalionu może się ona okazać zbyt pokaźnym wyzwaniem. Uwalniaj pszczoły, kończąc poziomy, a wzmocnią twoją obronę, gdy będziesz pokonywać podstępne pułapki Capitala B!...
  • Producent 2K Games 
  • Wersja językowa angielska 
  • Gatunek akcja 
  • PEGI (wiek gracza) 12+ 
  • Wersja cyfrowa 

7 ★  Rocket Arena - Edycja Mityczna PC

Rocket Arena - Edycja Mityczna PC Najniższa Cena Online Data premiery:14.07.2020;Edycja:Mityczna;Funkcje sieciowe:tak;Funkcje sieciowe (nowe):dodatki do gry, opcjonalne zakupy w grze;Gatunek:strzelanka;Kod regionu:region 2;Nośnik:płyta DVD;Platforma:komputer PC;Przedsprzedaż (preorder):nie;Przedział wiekowy (PEGI):12+;Ratingi:Przemoc, Online;rodzaj wydania:specjalne;Tryb:multiplayer (wieloosobowy);Twórca:Final Strike Games;Tytuł gry (wariantowanie):Rocket Arena;Wersja:fizyczna;Wersja językowa:polska (napisy);Wydawca:Electronic Arts;Wyjście wideo HD:2160p, 1080p, 1080i, 720p;wymagania sprzętowe: Windows 7 64-bit, procesor Phenom X3 8650 / Core i3 ulepszony, 4 GB RAM, grafika Radeon HD 4850 / GeForce GTX 460 udoskonalony, DirectX: Wersja 11;kryteria sprzętowe (1): 30 GB przystępnej przestrzeni, szerokopasmowe połączenie internetowe...
  • Producent Electronic Arts 
Powiązania gamingowe:  Gry komputerowe do 10 zł - Ranking TOP10 gier na PC

Polecane zestawienia gier komputerowych na PC:


Najtańsze Gry komputerowe do 60 zł – Ranking grudzien 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze Gry komputerowe do 60 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Gier na PC do 60 zł jest aktualizowany na bieżąco.


Polecane zestawienia gier komputerowych na PC:


Podsumowanie, czyli Jakie Gry komputerowe do 60 zł najlepsze?

Najlepsze Gry komputerowe do 60 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Gry komputerowe do 60 zł w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier komputerowych na PC:


Najlepsze gry komputerowe na PC – Ranking grudzien 2022

Jeżeli żadne z powyższych Gier na PC do 60 zł nie spełniły oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie chętnie wybieranych innych gier komputerowych na PC.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *