Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Gry komputerowe

Gry komputerowe do 50 zł – Ranking TOP10 gier na PC

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych Gier na PC do 50 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na listopad 2022 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych Gier na PC do 50 zł,
  • TOP10 najtańszych Gier na PC do 50 zł,
  • TOP5 innych rekomendowanych gier komputerowych.

Jakie Gry komputerowe do 50 zł najlepiej wybrać? Ranking na listopad 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Gry komputerowe do 50 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking Gier na PC do 50 zł, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

3 ★  Electronic arts The sims 4: przytulny i czyściutki zestaw startowy gra pc

Electronic arts The sims 4: przytulny i czyściutki zestaw startowy gra pc Najniższa Cena Online Data premiery:18.10.2022;Edycja:typowa + dodatek;Funkcje sieciowe:tak;Funkcje sieciowe (nowe):dodatki do gry, opcjonalne zakupy w grze;Gatunek:dla dzieci/familijna, symulacja;Klucz / Platforma:Origin;Kod regionu:region 2;Nośnik:płyta DVD / kod aktywacyjny w pudełku;Opis:Uwolnij wyobraźnię w The Sims 4! Ten zestaw zapewni Ci komfortowy start dzięki The Sims 4 obszernepranie Akcesoria i The Sims 4 Wiejska kuchnia seria.;Platforma:komputer PC;Przedsprzedaż (preorder):nie;Przedział wiekowy (PEGI):12+;Ratingi:Seks, Przemoc, Zakupy w grze;rodzaj wydania:podstawowe;Tryb:singleplayer (jednoosobowy);Twórca:Maxis;Tytuł gry (wariantowanie):The Sims4;Wersja:fizyczna;Wersja językowa:polska (napisy);Wydawca:Electronic Arts;Wyjście video HD:1080p, 1080i, 720p;kryteria sprzętowe:Windows XP (SP3)/Vista (SP2)/7 (SP1)/8/8.1,1,8 GHz Intel Core 2 Duo/AMD Athlon 64 Dual-Core 4000+ albo odpowiednik, 2 GB RAM,NVIDIA GeForce 6600 ulepszona, ATI Radeon X1300 udoskonalona, Intel GMA X4500 udoskonalona, dysk 10 GB;oczekiwania sprzętowe (1):Do aktywacji artykułu wymagane jest połączenie z internetem...
  • Producent ELECTRONIC ARTS 
Powiązania gamingowe:  Gry komputerowe od producenta Curve Digital Games - Ranking TOP10 gier na PC

Polecane zestawienia gier komputerowych na PC:


Najtańsze Gry komputerowe do 50 zł – Ranking listopad 2022 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze Gry komputerowe do 50 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Gier na PC do 50 zł jest aktualizowany na bieżąco.


Polecane zestawienia gier komputerowych na PC:


Podsumowanie, czyli Jakie Gry komputerowe do 50 zł najlepsze?

Najlepsze Gry komputerowe do 50 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Gry komputerowe do 50 zł w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier komputerowych na PC:


Rekomendowane gry komputerowe – TOP5 listopad 2022

Jeżeli żadne z powyższych Gier na PC do 50 zł nie spełniły oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie rekomendowanych innych gier komputerowych.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *