Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Gry komputerowe

Gry komputerowe do 80 zł – Ranking TOP10 gier na PC

Pomagamy w wyborze dobrych Gier na PC do 80 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na kwiecień 2024 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych Gier na PC do 80 zł,
 • TOP10 najtańszych promocyjnych Gier na PC do 80 zł,
 • TOP5 innych rekomendowanych gier na komputer.

Jakie Gry komputerowe do 80 zł najlepiej wybrać? Ranking na kwiecień 2024

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Gry komputerowe do 80 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking Gier na PC do 80 zł, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

2 ★  Dodatek do gry the sims 4 licealne lata na pc/mac marki Electronic arts

Dodatek do gry the sims 4 licealne lata na pc/mac marki Electronic arts Najniższa Cena Online Wydanie nie zawiera płyty z grą. W pudełku znajduje się wyłącznie klucz aktywacyjny. *WYMAGANA JEST GRA THE SIMS 4 (SPRZEDAWANA OSOBNO) i WSZYSTKIE AKTUALIZACJE DO NIEJ. ZOB. Nieduże oczekiwania SYSTEMOWE DLA kompletU. The Sims™ 4 Licealne lata Bądź prawidłowym (albo kiepskim) uczniem, bierz udział w aktywnościach pozaszkolnych, odkrywaj własną estetykę i tożsamość i żyj pełnią nastoletniego życia dzięki The Sims 4 Licealne lata Dodatek. Przeżyj ponadczasowe doświadczenia nastolatków, takie jak udział w szkolnym balu, robienie psikusów, eksperymentowanie z własną tożsamością i trendami, a także poznawanie przyjaciół i rywali w trakcie dodatkowych aktywności. Jest dużo do zrobienia, zanim nastolatkowie skończą szkołę – będą chodzić na zajęcia, rozmawiać z nauczycielami, a choćby zarabiać jako influencerzy czy streamerzy! Poznaj licealne życie Czekają na Ciebie wszystkie wzloty i upadki licealnych lat. Będziesz osobiście uczestniczyć w zajęciach, poznawać swoich nauczycieli, spędzać czas w kafeterii, a nawet dekorować swoją szkolną szafkę. Najcenniejsze chwile możesz przeżyć w trakcie obijania się razem z paczką znajomych po lekcjach. ponadczasowe nastoletnie chwile Przetańcz całą noc na szkolnym balu i świętuj ceremonię wręczenia dyplomów razem z rodziną i znajomymi (jeśli nadążysz z odrabianiem zadań domowych). Poza tymi ważnymi chwilami Simowie będą także poznawać przyjaciół na całe życie czy brać udział w pozaszkolnych aktywnościach, a to wszystko podczas burzliwego okresu dojrzewania. Nie bój się zmian Liceum to czas odkrywania siebie. Zdobądź się na zaproszenie swojej sympatii na randkę albo pójście na wagary (tylko nie daj się złapać dyrektorowi). Nastoletni Simowie będą kształtować swoje gusta i odkrywać nowe okazje do robienia zamieszania. Robienie psikusów i wymykanie się z domu po zmroku grozi konsekwencjami, więc uważaj, aby nikt Cię nie przyłapał. Odkryj własny styl Udekoruj sypialnię po swemu, dobieraj strój z użyciem ubrań oferowanych przez sprzedawców z Depop i zostań Simfluencerem. Nastoletni Simowie mogą zarabiać simoleony dzięki sprzedawaniu strojów i promowaniu zaprojektowanych stylizacji w Trendi, gdy siedzą w swym pokoju – teraz bardziej interaktywnym niżeli kiedykolwiek. Używaj tabletu, czytaj książkę w łóżku albo rozpocznij bitwę na poduszki!
 • Producent Electronic Arts 
 • Wersja językowa polska 

4 ★  Electronic arts The sims 4: razem raźniej gra na pc

Electronic arts The sims 4: razem raźniej gra na pc Najniższa Cena Online The Sims™ 4 Wiejska sielanka Dodatek* pozwoli Ci się cieszyć urokiem życia na wsi dzięki zwierzęcym przyjaciołom, żywności z ogrodu i zżytej społeczności. Gotuj z rodziną w domu, używając najświeższych składników. Przemierzaj las i zaprzyjaźniaj się z zamieszkującymi go stworzeniami, zbieraj żywność lub udaj się do miasta, żeby poznać mieszkańców. Niezależnie od tego, czy Simowie chcą przytulić krowę, zaprzyjaźnić się (lub poróżnić) z kurczakami czy także wyhodować największe warzywa w okolicy – na wsi czeka sporo nowych doświadczeń i możliwości interakcji z otaczającym światem. *WYMAGANA JEST GRA THE SIMS 4 (SPRZEDAWANA OSOBNO) oraz WSZYSTKIE AKTUALIZACJE DO NIEJ. ZOB. Niewielkie wymagania SYSTEMOWE DLA pakietU. GŁÓWNE właściwości: HODUJ ZWIERZĘTA I PRZYJAŹNIJ SIĘ Z NIMI Wiejska krowa daje świeże (smakowe!) mleko, a kury znoszą jajka w kurniku. Zbieraj lamią wełnę i wykorzystuj ją w twórczy sposób. Strzeż się jednak lisów – te cwane stworzenia uwielbiają jajka! Rozglądaj się w lesie za dzikimi zwierzętami, takimi jak króliki i ptaki. Zdobądź ich zaufanie, a obdarują Cię prezentami, a także pomogą w ogrodzie. ŻYJ Z TEGO, CO DAJE NATURA Spraw, by cała rodzina poprawnie się bawiła w kuchni oraz w ogrodzie. Nowe przepisy i wyzwania parceli wymagają wykorzystania świeżych elementów do przygotowania każdego posiłku. Niezależnie od tego, czy chodzi o własne plony Simów, produkty z wiejskiego targu czy żywność skatalogowaną w lesie – świeże jest najlepsze! Masz ochotę na wyzwanie? Wyhoduj olbrzymie rośliny użytkowe i weź udział w konkursie na jarmarku w Finchwick. CIESZ SIĘ ŻYCIEM NA WSI Henford-on-Bagley to niewielka wioska, w której wszyscy się znają. Weź ze sobą kosz piknikowy i obręcz do haftu krzyżykowego, udaj się do pubu „U gnoma" i zrelaksuj się z miejscowymi po długim dniu. Zdobywaj unikatowe prezenty, dowiedz się czegoś od mieszkańców na temat życia miasteczka albo pochwal się swoją najlepszą krową albo kurczakiem na jarmarku w Finchwick.
 • Producent Electronic Arts 
 • Wersja językowa polska 

5 ★  Electronic arts The sims 4: ranczo - gra na pc

Electronic arts The sims 4: ranczo - gra na pc Najniższa Cena Online Wydanie nie gromadzi płyty z grą. W pudełku znajduje się wyłącznie klucz aktywacyjny. *WYMAGANA JEST GRA THE SIMS 4 (SPRZEDAWANA OSOBNO) i WSZYSTKIE AKTUALIZACJE DO NIEJ. ZOB. Znikome kryteria SYSTEMOWE DLA kompletU. W The Sims 4 Ranczo Dodatek czeka cię ciężka praca i dobra zabawa ze zwierzęcymi przyjaciółmi na własnym kawałku ziemi. Hoduj i trenuj majestatyczne konie, formując z nimi więź. Są to nowi członkowie rodziny, których możesz dowolnie personalizować. Opiekuj się także owcami i kozami miniaturkami albo zarabiaj na życie, sprzedając domowy nektar. Wiedź własne, specyficzne życie na ranczu WIEDŹ prawidłowE ŻYCIE Wstań wcześnie rano i rozejrzyj się po rozległej wiejskiej okolicy, a zrozumiesz, iż Twoja ciężka praca się opłaca. Możesz całymi dniami dbać o zadowolenie i czystość swoich zwierząt, zbierać trawę preriową, by je nakarmić, zgarniać koński obornik do nawożenia roślin czy sprzedawać nektar własnej produkcji. A wszystko to na zaprojektowanym przez siebie ranczu – zdecyduj, czy będzie na nim konwencjonalny domek, czy duża, czerwona stodoła. BUDUJ WIĘŹ ZE ZWIERZĘTAMI Zapełnij swoje ranczo zwierzęcymi przyjaciółmi i wiedź życie w ich towarzystwie! Twoje konie – w tym przeurocze źrebięta – są częścią rodziny i mogą wchodzić w dużo nieszablonowych interakcji równocześnie z Simami, jak i z innymi końmi. Opiekuj się kozami i owcami miniaturkami i zapraszaj sąsiadów, by przekonali się o ich uroku. DOŁĄCZ DO AKTYWNEJ SPOŁECZNOŚCI Na ranczu nie brak chwil spokoju i samotności, lecz życie towarzyskie też tu kwitnie. Twoi Simowie mogą wybrać się do miasta, aby spotkać się w barze z przyjaciółmi, zaszaleć na parkiecie albo potrenować w centrum jeździeckim, albo zorganizować wydarzenia na własnym terenie, np. Plenerowe przyjęcia albo tańce. Mogą także zatrudnić ranczerskiego robotnika do pomocy. HODUJ KONIE Konie są częścią rodziny. Personalizuj swych kopytnych przyjaciół w trybie Stwórz Sima lub zdobywaj świeże konie, ratując je lub nabywając. Na Twoim ranczu mogą też urodzić się źrebięta. Simowie będą rozwijać umiejętność jazdy konnej, a konie trenować zwinność i skoki. W centrum jeździeckim wyszkolone konie i jeźdźcy mogą choćby zdobywać nagrody.
 • Producent Electronic Arts 
 • Wersja językowa polska 
Powiązania gamingowe:  Gry komputerowe MMO - Ranking TOP10 gier na PC

6 ★  Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville Gra na PC (5035224121731)

Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville Gra na PC (5035224121731) Najniższa Cena Online PLANTS VS. ZOMBIES™: BITWA O NEIGHBORVILLE Czas skopać parę ogródków! Witaj w Neighborville – oazie spokoju, gdzie wiecznie zielony konflikt pomiędzy tymi, co nie posiadają mózgów, i tymi, co mają korzenie, już rozpoczyna kiełkować! Obojętnie, czy chwycisz za widły, czy schowasz głowę w piasek, nie jesteś mu w stanie zapobiec. Czas skopać parę ogródków! Rośliny i zombie rozpoczynają walkę o każdy skrawek Neighborville. Modyfikuj postacie przed bitwą Przyczyń się do rozkwitu konfliktu pomiędzy roślinami i zombie razem z 20 klasami w pełni modyfikowalnych postaci (łącznie z klasą drużynową dla każdej z grup). Korzystaj z unikatowych umiejętności postaci i doświadczaj dreszczyku emocji, walcząc w sześciu trybach PvP, gdzie czeka na ciebie całkiem nowa arena. Zagarnij każdy skrawek Neighborville Napięcie pomiędzy wrogimi siłami objęło trzy dodatkowe regiony, a także tryb PvE. Skompletuj trzyosobową drużynę w Szałowym Parku i odbij Zdziwaczały Las, Urwistą Górę i Centrum Miasta! Grunt to rozwój! Graj z przyjaciółmi we wszystkich trybach Połącz siły w lokalnej grze na podzielonym ekranie* w każdym trybie. Razem z maksymalnie trzema innymi graczami rusz do bitwy, swobodnie eksplorując kolejne regiony, albo dołącz do rywalizacji online i zmierz się z maksymalnie 24 graczami w gigantycznej sąsiedzkiej rozróbie. * LOKALNY TRYB WSPÓŁPRACY NA PODZIELONYM EKRANIE dostępnY WYŁĄCZNIE NA PS4/XBOX ONE.
 • Producent Electronic Arts 
 • Wersja językowa polska 

7 ★  Electronic arts, inc. Zestaw the sims 4 + the sims 4 uniwersytet pl pc (5030937124017)

Electronic arts, inc. Zestaw the sims 4 + the sims 4 uniwersytet pl pc (5030937124017) Najniższa Cena Online CHŁOŃ WIEDZĘ Witamy w Britechester! Rozpocznij nowy rozdział w życiu Twojego Sima. Zapisz się na historyczny Uniwersytet Britechester lub postępowy Instytut Foxbury. Mieszkaj w akademiku lub poza kampusem, zwiedzaj Britechester na rowerze, spędzaj czas w klubie studenckim i ucz się w bibliotece. Kibicuj podczas szkolnych wydarzeń i noś szkolne barwy z dumą. SPOTYKAJ SIĘ, ZAPRZYJAŹNIAJ I POZNAWAJ To od Twojego Sima zależy, jak będzie wyglądało jego uczelniane życie. Może się uczyć całą noc, by skończyć pracę domową, albo zrelaksować się i korzystnie wyspać. Dzięki aktywnościom, takim jak sok-pong, żonglowanie piłką czy spędzanie czasu ze współlokatorami robienie sobie przerwy jeszcze nigdy nie było tak przyjemne! Twój Sim może dołączyć do organizacji związanych z robotyką, dyskutowaniem, sztuką, lub choćby do tajnego stowarzyszenia. w trakcie roku akademickiego Simowie mogą się stać najkorzystniejszymi wersjami samych siebie i odkryć, co powinni robić w życiu. TWÓRZ NIEZWYKŁYCH SIMÓW Korzystaj z rozmaitości dostępnych Simów i dopasowuj ich wygląd, dynamiczną osobowość i życiowe aspiracje. Rozbudowane narzędzia do personalizacji pozwolą Ci wcielić w życie najistotniej zakręcone pomysły. Stwórz siebie, swoich przyjaciół, ulubione gwiazdy lub wymyślone postacie. Zmieniaj strój Simów w zależności od nastroju, nadaj ich życiu cel dzięki cechom i aspiracjom oraz twórz historie, które wzbogacą świat gry. ZBUDUJ wyśmienitY DOM W trybie budowania bez zbędnego wysiłku zaprojektujesz i zbudujesz rewelacyjne domy dla swych Simów. Stwórz dom marzeń – rozplanuj wnętrza, wybierz meble i przypasuj ukształtowanie terenu. Możesz też dodać basen, piwnicę czy ogród albo przebudować całość, kiedy w głowie zrodzi Ci się nowy pomysł. EKSPLORUJ TĘTNIĄCE ŻYCIEM ŚWIATY Podróżuj pomiędzy lokacjami, odkrywaj atrakcyjne, nieszablonowe otoczenia i odwiedzaj urzekające lokale. Twoi Simowie mogą odwiedzać nowe społeczności, aby poszerzać krąg znajomych, i spotykać się z przyjaciółmi i wyprawiać niezapomniane przyjęcia. WŁĄCZAJ DO GRY nowe PRZEŻYCIA Szukaj nowych inspiracji w Galerii, dzięki której możesz dodawać do swej gry zawartość wytwarzaną przez społeczność graczy albo udostępniać światu własne dzieła. Pobieraj ulubionych Simów, gotowe domy i pokoje, dodawaj je do ulubionych i zostawiaj komentarze....
 • Producent Electronic Arts, Inc. 
 • Wersja językowa polska 
 • Wersja pudełkowa 

8 ★  Gra PC The Sims 4 Psy i Koty Dodatek

Gra PC The Sims 4 Psy i Koty Dodatek Najniższa Cena Online Twórz różnorodne rasy psów i kotów, zmieniaj życie swoich Simów dzięki przyjaźni zwierzęcych pupili i dbaj o zdrowie miejscowych zwierzaków jako weterynarz w The Sims™ 4 Psy i koty. świeże, konkretne narzędzie Stwórz Zwierzaka pozwala Ci przystosować wszystkie atrybuty psów i kotów – od unikatowego wyglądu po cechy zachowania. Po raz pierwszy w historii serii możesz także ubierać zwierzaki w wyraźne stroje! Ci wspaniali, wierni towarzysze odmienią życie Twoich Simów na sporo nowych sposobów. Lecz zwierzęce dolegliwości i prowadź własną klinikę weterynaryjną w atrakcyjnym nadmorskim świecie, w którym na Twoich Simów i ich zwierzaki czeka sporo nowych atrakcji.GŁÓWNE atrybuty:- Twórz psy i koty. Przy pomocy konkretnego narzędzia Stwórz Zwierzaka możesz zespalać cechy psów, kotów, szczeniaków i kociąt do preferencji Twoich Simów. Wybieraj podopiecznych spośród wielu zróżnicowanych ras, dawaj im unikatową osobowość i modyfikuj ich wygląd. Dowolnie zmieniaj wzory na ich sierści, by odtworzyć wygląd swoich własnych zwierzaków, powołać do życia wymarzonych pupili albo po prostu zaszaleć z fantazyjnymi kombinacjami. Po raz pierwszy w historii serii możesz również uzupełniać wygląd swoich czworonogów przy pomocy wyrazistych strojów i akcesoriów. - Buduj więź ze zwierzakami. Doświadczaj zwierzęcej przyjaźni i radości, którą futrzaści towarzysze wnoszą do życia Twoich Simów. Psy i koty podążają własnymi ścieżkami i tworzą z Simami unikatowe więzi w oparciu o codzienne interakcje. Simowie opiekują się zwierzakami, szkolą je i bawią się z nimi. Podopieczni za to potrafią dokazywać i niejednokrotnie zachowują się naprawdę dziwacznie!- Zostań weterynarzem i prowadź klinikę. Zbuduj lecznicę weterynaryjną, zatrudnij oddany pracy personel i rozwijaj karierę jako najszczególniej obiecujący weterynarz w mieście. Masz całkowitą kontrolę nad działalnością kliniki – od typu świadczonych usług po koszty leczenia. Twoi Simowie mogą diagnozować i leczyć choroby zwierzaków. Pchły i inne niepokaźne przypadłości można zwalczyć przy pomocy trafnych lekarstw, ale czasem trzeba się uciec do nieprzystępnych operacji.- Zwiedzaj Brindleton Bay. Odkryj nadmorski krajobraz Brindleton Bay – nowy świat, w którym na Twoich Simów i ich zwierzaki czeka mnóstwo plenerowych atrakcji. Bawcie się w aportowanie w dokach portowych, urządzajcie sobie spacery do latarni morskiej lub odwiedźcie park, żeby poćwiczyć na torze przeszkód i spotkać się z innymi miłośnikami czworonogów. Miej oczy szeroko otwarte – w okolicy błąkają się bezdomne zwierzaki, którym Twoi Simowie mogą zapewnić kochający dom.WYMAGA GRY THE SIMS 4 (SPRZEDAWANEJ OSOBNO) I wszelkich JEJ AKTUALIZACJI.oczekiwania sprzętowe- System operacyjny: Windows XP SP3 / Vista SP2 / Windows 7 SP1 / Windows 8, 8.1- Procesor: Intel Core 2 Duo 1,8 GHz albo AMD Athlon 64 Dual-Core 4000+ lepszy- Pamięć RAM: 2 GB- Karta graficzna: zgodna z DirectX 9.0c, posiadająca 128 MB VRAM i sprzętową obsługę Pixel Shader 3.0 (Nvidia GeForce 6600 GT albo ATI Radeon x1300)- Karta dźwiękowa: zgodna z DirectX
 • Producent Electronic Arts 
 • Wersja językowa polska 
 • Gatunek strategia 
 • PEGI (wiek gracza) 12+ 
 • Wersja pudełkowa 

9 ★  Plants vs Zombies Battle for Neighborville PC (5035224121731)

Plants vs Zombies Battle for Neighborville PC (5035224121731) Najniższa Cena Online Plants vs Zombies Battle for Neighborville PC Witaj w Neighborville – oazie spokoju, gdzie wiecznie zielony konflikt między tymi, co nie mają mózgów, i tymi, co mają korzenie, już zaczyna kiełkować! Obojętnie, czy chwycisz za widły, czy schowasz głowę w piasek, nie jesteś mu w stanie zapobiec. Czas skopać parę ogródków! Rośliny i zombie rozpoczynają walkę o każdy skrawek Neighborville. Modyfikuj postacie przed bitwą Przyczyń się do rozkwitu konfliktu pomiędzy roślinami i zombie razem z 20 klasami w pełni modyfikowalnych postaci (łącznie z klasą drużynową dla każdej z grup). Korzystaj z wyjątkowych umiejętności postaci i doświadczaj dreszczyku emocji, walcząc w sześciu trybach PvP, gdzie czeka na ciebie całkiem nowa arena. Zagarnij każdy skrawek Neighborville Napięcie pomiędzy wrogimi siłami objęło trzy dodatkowe regiony oraz tryb PvE. Skompletuj trzyosobową drużynę w Szałowym Parku i odbij Zdziwaczały Las, Urwistą Górę Centrum Miasta! .....Grunt to rozwój! Graj z przyjaciółmi we wszelkich trybach Graj na podzielonym ekranie. Możesz maksymalniez trzema innymi graczami ruszyć do bitwy, luźno eksplorując kolejne regiony, albo dołączyć do rywalizacji online i zmierzyć się z maksymalnie 24 graczami w gigantycznej sąsiedzkiej bijatyce. Gatunek: Akcja StrzelankaNośnik: DVDPrzedział wiekowy (PEGI): 7+Tryb gry: Multiplayer SingleplayerWersja językowa: Polska (napisy)Platforma: PCtyp: Grawymogi systemowe: Tryb multiplayer wymaga połączenia z internetem
 • Producent Electronic Arts 
 • Wersja pudełkowa 

10 ★  Farming Simulator 19 - Edycja Ambassador Gra na PC

Farming Simulator 19 - Edycja Ambassador Gra na PC Najniższa Cena Online Data premiery:21.06.2022;Edycja:Ambassador;Funkcje sieciowe:tak;Funkcje sieciowe (świeże):dodatki do gry;Gatunek:symulacja;Klucz / Platforma:Giants;Kod regionu:region 2;Nośnik:płyta DVD / kod aktywacyjny w pudełku;Opis:niezrównana symulacja rolnictwa powraca w kompletnej edycji Ambasador. Zostań progresywnym rolnikiem i rozwijaj swoją farmę w dwóch olbrzymich środowiskach: amerykańskim i europejskim.;Platforma:komputer PC;Przedsprzedaż (preorder):tak;Przedział wiekowy (PEGI):3+;wariant wydania:specjalne;Tryb:singleplayer (jednoosobowy), multiplayer (wieloosobowy);Twórca:Giants Software;Tytuł gry (wariantowanie):Farming Simulator 19;Wersja:fizyczna;Wersja językowa:polska (napisy);Wydawca:GIANTS Software;Wyjście wideo HD:1080p, 1080i, 720p...
 • Producent GIANTS Software 
Powiązania gamingowe:  Gry komputerowe do 20 zł - Ranking TOP10 gier na PC

Polecane zestawienia gier komputerowych na PC:


Najtańsze Gry komputerowe do 80 zł – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze Gry komputerowe do 80 zł, często oferowane w promocjach i na wyprzedażach, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Gier na PC do 80 zł jest aktualizowany na bieżąco.

3 ★  Stolen realm marki Sklepzgrami

Stolen realm marki Sklepzgrami Najniższa Cena Online Stolen Realm to taktyczna gra rodzaju roguelike z kooperacją online, w której możesz kontrolować do 6 bohaterów, wyruszając na przygodę w świecie fantastycznym o niskiej polifonii. Prekursorski system walki turowej pozwala wszystkim drużynom na jednoczesne podejmowanie działań, tworząc szybkie starcia łączące głębię taktyczną gier takich jak Divinity: Original Sin z emocjami dynamicznego RPG akcji. Każda bitwa dostosowuje się do liczby graczy, dzięki temu możesz łatwo dołączać i opuszczać grę choćby w trakcie tej samej rozgrywki! Wysoce konfigurowalny system klas pozwala Ci kreować konwencjonalne klasy RPG lub łamać schematy, aby stworzyć własnego, specyficznego bohatera, czerpiąc z puli setek realnych umiejętności. Stwórz rzucającego zaklęcia zabójcę, kapłana zrodzoną z mrozu albo rycerza przesiąkniętego cieniem. Dalszą personalizację zapewni Ci zdobywanie i przekuwanie łupów, które naprawdę zmieniają Twój sposób gry: włódaj Abaddonem Pogromcą Dusz, mitycznym maczugą, która ożywia zabitych wrogów jako szkieletowych wojowników walczących dla Ciebie, albo wyciągnij Krwawnika, przeklęty miecz, który daje uzupełniającą moc kosztem Twojej życiowej siły. Wydarzenia przypominające D&D, w których rzuty oparte na atrybutach będą miały trwały wpływ na Twoją postać, dodają kolejną warstwę do tworzenia postaci, która jest naprawdę Twoja. W tym tytule wszystko jest realne, a najważniejsze są trudne wybory. Stolen Realm zachowuje najważniejsze części RPG, dzięki czemu możesz spędzać cały czas na walce, budowaniu swoich postaci i podejmowaniu ważnych decyzji, które determinują Twoją dalszą drogę albo wpływają na Twoją postać, zamiast gubić się w pobocznych zadaniach i innych zbędnych elementach. Po każdej bitwie wybierz swoją ścieżkę między wydarzeniami fabularnymi, zbieraniem zasobów, sklepami i skarbcami, aż dotrzesz do finałowego bossa każdej proceduralnie generowanej przygody. Jeśli lubisz wyzwania, powiększ poziom trudności za pomocą 6 najróżniejszych poziomów - albo wybierz Tryb Hardcore z permadeath, gdzie każda bitwa może być Twoją ostatnią! Gra oferuje na dodatek Tryb Roguelike, szybką wersję gry, w której możesz bratać i wiązać buildy, które są po prostu niemożliwe w konwencjonalnej kampanii! Napisz historię swym mieczem i magią. Zdobywaj chwałę i honor na polu bitwy. Odzyskaj Stolen Realm!
 • Producent Sklepzgrami 

4 ★  Killer Frequency, KG-165809

Killer Frequency, KG-165809 Najniższa Cena Online Jest późno, ciemność już dawno ogarnęła budynek stacji radiowej KFAM w miasteczku Gallows Creek, gdzieś po środku USA. Czujesz, iż coś wisi w powietrzu. Właśnie rozpoczęła się Twoja zmiana i zadzwonił telefon. Następstwa tego, co zaraz usłyszysz, zmienią bieg historii... Niepowtarzalne radiowe doświadczenie, inspirowane komediami grozy: Wciel się w rolę prezentera radiowego w przygodzie inspirowanej slasherami z lat osiemdziesiątych. Chociaż dziś nie przypada piątek 13, to do Halloween zostało mało czasu. Groza czai się w każdym kącie... Podejmuj decyzje i rozwiązuj zagadki: Korzystaj z zaawansowanych opcji dialogowych, aby rozmawiać ekscentrycznimi mieszkańcami miasteczka, w tym z potencjalnymi ofiarami i podejrzanymi. Eksploruj swoje otoczenie, zbieraj wskazówki, podejmuj decyzje, rozwiązuj satysfakcjonujące zagadki i pomóż każdemu ze swych rozmówców przetrwać noc. Angielski dubbing i retro muzyka: Rozkoszuj się w pełni udźwiękowionymi dialogami, gdy w tle przygrywa muzyka rodem z lat osiemdziesiątych. Ścieżka dźwiękowa została zainspirowana największymi hitami ubiegłej epoki, od rockowych klasyków, po synthwave'owe i elektroniczne przeboje. Autentyczna estetyka lat 80': Eksploruj ponad 1 km² autentycznie odwzorowanej stacji radiowej i używaj przedmiotów z zamierzchłej epoki, takich jak odtwarzacz kaset magnetofonowych, albo gramofon.
 • Producent Sklepzgrami 

5 ★  Overcooked! all you can eat marki Sklepzgrami

Overcooked! all you can eat marki Sklepzgrami Najniższa Cena Online Gry Overcooked! i Overcooked! 2 wraz z całą dopełniającą zawartością zostały odnowione i połączone w tej pysznej, kompletnej edycji! Zakosztuj kulinarnego chaosu, odkrywając setki stopni i grając w trybie współpracy w coraz to groźniejszych i dziwniejszych kuchniach. Overcooked! — dzisiaj online Po raz pierwszy gra Overcooked! ma w pełni zintegrowany tryb gry wieloosobowej online. Podziwiaj ulubione kuchnie z pierwszej gry we znakomitej oprawie 4K i graj ONLINE! Wieloplatformowy tryb gry wieloosobowej Zakosztuj kulinarnego chaosu ze wszystkimi znajomymi dzięki wieloplatformowemu trybowi wieloosobowemu i funkcji czatu głosowego. Wspólna kolejka gry wieloosobowej oznacza krótszy czas oczekiwania na grę i więcej czasu na kulinarną rozwałkę! Uczta dla oczu! Dzięki niesamowitej oprawie 4K obie gry z serii Overcooked! wyglądają teraz lepiej niż kiedykolwiek. Pyszna nowa zawartość! świeże poziomy, nowi kucharze, nowy wymiar chaosu — tylko w edycji Overcooked! Wszystko do zjedzenia. Mnóstwo trybów! Gracze mają do dyspozycji tryb kampanii, przetrwania i ćwiczeniowy i wprowadzony w edycji Wszystko do zjedzenia tryb wspomagania! Ten ostatni obejmuje liczne opcje dla kucharzy preferujących spokojniejszą rozgrywkę – więcej czasu na przyrządzenie potraw, dłuższe rundy i możliwość pomijania stopni. Gra przystępna dla wszelkich! Overcooked! Wszystko do zjedzenia gromadzi opcje ułatwień dostępu, dzięki którym jak najwięcej graczy może dołączyć do kulinarnej zabawy, w tym skalowalny interfejs, czcionkę dla dyslektyków i tryb dla daltonistów. Wróć do Cebulowego Królestwa na niezapomnianą ucztę w Overcooked! Wszystko do zjedzenia.
 • Producent Sklepzgrami 

6 ★  Ea app Need for speed: rivals (5030943112268)

Ea app Need for speed: rivals (5030943112268) Najniższa Cena Online Zdobądź kompletną grę Need for Speed Rivals. Pobierz całkowitą wersję gry, a także wszystkie sześć pakietów zawartości do pobrania dzięki Edycji Kompletnej. Najważniejsze właściwości 6 dodatkowych zestawów — Zdobądź zestaw „Po prostu Jaguar", pakiet Ferrari Edizioni Speciali, pakiet łączony Concept Lamborghini, Koenigsegg Agera One, pakiet filmowy i komplet pełnego garażu. Ścigaj się ze znajomymi — Stwórz własny wyścig i połącz go z pościgiem znajomego. 2 różne wydarzenia nigdy nie będą identyczne. Nie chcesz grać z innymi? Redview County może być tylko twoje. Pokaż kierowcom i gliniarzom sterowanym poprzez nowoczesną SI, gdzie ich miejsce. Rywalizacja o wysokie stawki – Kierowcy są samotnymi wilkami szukającymi chwały, wytwarzającymi zwrotne auta asygnowane do ścigania się z zawrotną prędkością i epickich pościgów. Policjanci działają w zespołach i wykorzystują każdą możliwość, aby ścigać i łapać kierowców. Przełączaj role, kiedy tylko zechcesz, i obserwuj, jak stawki rosną w nowym systemie punktacji, w którym musisz walczyć o punkty Speed. Twój samochód, twoja tożsamość – Personalizuj samochody dzięki modyfikacjom osiągów i stylów. Wzmocnij swój samochód przy pomocy najnowszych ulepszeń technologii pościgowych i personalizuj nadwozie dzięki lakierom, barwom, tablicom rejestracyjnym, felgom i dekalom, a potem pochwal się autem przed światem. Technologie pościgów i ucieczek — Skorzystaj z najnowszych technologii i modyfikacji, aby na bieżąco zmieniać swoją strategię pościgu bądź ucieczki. Podczas ucieczek przed policjantami kierowcy korzystają z turbo, zakłócaczy czy impulsów elektromagnetycznych. Gliniarze będą przygotowani do agresywnych zatrzymań. Rozstawią emitery fal, kolczatki, blokady i wezwą wsparcie helikoptera.
 • Producent EA App 
 • Wersja językowa polska 
 • Gatunek wyścigi 
 • PEGI (wiek gracza) 7+ 
 • Wersja pudełkowa 
 • Tryb Multiplayer tak 
Powiązania gamingowe:  Gry komputerowe od producenta Gaming Minds - Ranking TOP10 gier na PC

7 ★  Call of Duty 4: Modern Warfare, KG-1136

Call of Duty 4: Modern Warfare, KG-1136 Najniższa Cena Online Najnowszy thriller akcji od nagradzanego zespołu Infinity Ward, twórców serii Call of Duty®, oferuje najszczególniej intensywne i kinowe wrażenia z rozgrywki, jakie kiedykolwiek powstały. Call of Duty 4: Modern Warfare uzbraja graczy w arsenał postępowej, progresywnej broni palnej i przenosi ich w najistotniej niebezpieczne punkty zapal... Jako żołnierz piechoty morskiej USA i żołnierz brytyjskich SAS, walczący w historii pełnej zwrotów akcji, gracze wykorzystują nowoczesną technikę, potężną broń palną oraz skoordynowane ataki naziemne i powietrzne na polu bitwy, gdzie szybkość, celność i komunikacja są kluczowe do zwycięstwa. Ta epicka gra proponuje także głęboką rozgrywkę wieloosobową, zapewniając fanom online zupełnie nową społeczność, uzależniającą i konfigurowalną rozgrywkę. Autentyczna Broń zaawansowana: Gra dostępny arsenał ponad 70 nowych i autentycznych broni i wyposażenia, od karabinów szturmowych z celownikami laserowymi, min przeciwpiechotnych, karabinów snajperskich kalibru.50 i karabinów maszynowych M-249 SAW. Z dodatkowymi akcesoriami, takimi jak gogle noktowizyjne i kombinezony maskujące, Call of Duty 4: Modern Warfare zagwarantuje graczom pełne wyposażenie do wykonania misji. Skkoordynowany Atak i Wsparcie: proponując najszczególniej emocjonujący thriller akcji w historii, gra obejmuje postępową walkę od żołnierza do satelity, gdzie wsparcie lotnicze jest kluczowe do sukcesu. Adrenalina rośnie, gdy gracze zjeżdżają na linie z helikopterów szturmowych, jadą w armadzie śmigłowców szturmowych, wykorzystują samoloty do niszczenia wrogich fortów, a choćby atakują wrogów z tysięcy metrów nad ziemią w najnowocześniejszym śmigłowcu szturmowym. Grafika i Dźwięk o Jakości Kinowej: Dzięki oszałamiającej grafice nowej generacji gracze zostaną wciągnięci w kinową intensywność Call of Duty 4: Modern Warfare. Niesamowite efekty specjalne, w tym realistyczna głębia ostrości, oświetlenie obrzeżne, samookreskowanie postaci, strumieniowanie tekstur oraz efekty fizyczne wciągną graczy w najbardziej fotorealistyczne doświadczenie w grach. Połącz realistyczną grafikę i realistyczne rozmowy bojowe z nagradzanym projektem dźwiękowym Call of Duty, a gracze staną twarzą w twarz z bitwą, jakiej nigdy wcześniej nie doświadczyli. Bezprecedensowa Głębia Trybu Wieloosobowego: Tryb wieloosobowy jest oparte na sukcesie Call of Duty 2, oferując trwałe doświadczenie online dla pokaźniejszej interakcji społeczności. Gracze mogą wytwarzać własne klasy, dopasowując wyposażenie do swego stylu gry, zdobywać punkty doświadczenia, odblokowywać świeże umiejętności i ulepszenia, a także korzystać z matchmakingu i tablic liderów. Tryb wieloosobowy w Call of Duty 4: Modern Warfare dostępną i uzależniającą rozgrywkę online dla wszelkich.
 • Producent STEAM 

8 ★  Sklepzgrami Wiedźmin 3 edycja kompletna goty gog

Sklepzgrami Wiedźmin 3 edycja kompletna goty gog Najniższa Cena Online Nazywasz się Geralt z Rivii i jesteś wiedźminem w świecie zniszczonym wojną i pełnym krwiożerczych bestii. Twoje zadanie? Musisz odnaleźć Ciri — swoją przybraną córkę obdarzoną mocą zdolną uratować świat albo pogrążyć go w ruinie. Wiedźmin 3: Dziki Gon - Edycja Kompletna składa się z podstawowej wersji gry proponującej ponad 100 godzin rozgrywki w otwartym świecie oraz dwóch ogromnych rozszerzeń fabularnych: Serca z Kamienia, a także Krew i Wino, które dają dodatkowe 50 godzin zabawy! Oprócz całej wydanej wcześniej uzupełniającej zawartości ta edycja gry Wiedźmin 3: Dziki Gon mieści. Dedykowany tryb foto, zupełnie świeże przedmioty inspirowane serialem Wiedźmin od Netfliksa — miecze, pancerze, a także alternatywne stroje — i nie tylko! GRA USPRAWNIONA Z MYŚLĄ SPRZĘCIE NOWEJ GENERACJI Odkrywaj specyficzny świat mrocznego fantasy jak nigdy przedtem. Niniejsze wydanie gry Wiedźmin 3: Dziki Gon wzbogacone jest o szereg usprawnień wizualnych i technicznych, w tym liczne ulepszenia graficzne, szybsze czasy ładowania, zintegrowany obszerny wybór modów wytworzonych przez społeczność, ray tracing w czasie rzeczywistym i dużo więcej — przygotowanych z myślą o dopełniającej mocy najnowszego sprzętu komputerowego. GRAJ JAKO perfekcyjnie WYSZKOLONY ŁOWCA POTWORÓW Wiedźmini — od wczesnego dzieciństwa poddawani mutacjom i rygorystycznym treningom — charakteryzują się nadludzkimi zdolnościami, siłą i refleksem. Tym samym stanowią jedyną przeciwwagę dla gnębiących świat potworów. Siej postrach jako profesjonalny łowca potworów uzbrojony w srebrne i stalowe ostrza, eliksiry mutagenne i magię bojową. Poluj na zróżnicowane, nieprzeciętne nigdzie indziej, stwory — od dzikich bestii grasujących na górskich przełęczach po magiczne drapieżniki czające się w zaułkach gęsto zaludnionych miast. Zapłatę wykorzystuj na udoskonalanie uzbrojenia i pancerza lub wydawaj na zakłady w wyścigach konnych, grę w karty, pojedynki na pięści i inne rozrywki. WKROCZ DO OTWARTEGO, MROCZNEGO ŚWIATA FANTASY Olbrzymi, otwarty świat Wiedźmina, stworzony z myślą o niekończących się przygodach, wyznacza świeże standardy w zakresie rozmiaru, głębi i złożoności. Podróżuj poprzez fantastyczny otwarty świat: badaj zapomniane ruiny, jaskinie i wraki okrętów; odwiedzaj miasta, żeby handlować z kupcami oraz kowalami; poluj na pokaźnych równinach, w górach i na morzu. Utrzymuj kontakty ze zdradzieckimi generałami, przebiegłymi wiedźmami i zepsutymi członkami rodzin królewskich, aby otrzymywać zlecenia na swe usługi. Dokonuj wyborów wykraczających poza prosty podział na dobro i zło, a następnie mierz się z daleko idącymi konsekwencjami. PODĄŻAJ TROPEM DZIECKA niespodziewanKI Przyjmij najważniejsze w życiu zlecenie i spróbuj odnaleźć swoją przybraną córkę obdarzoną mocą zdolną uratować świat lub pogrążyć go w ruinie. Przemierzaj ogarnięty wojną świat tropem Ciri, w której żyłach płynie Stara Krew, dająca jej unikatową moc. Stań do nierównej walki z okrutnymi władcami, duchami dziczy, a nawet grozą z innego wymiaru. Wybierz własną drogę w świecie, który być może nie zasługuje na ratunek.
 • Producent Sklepzgrami 

9 ★  Planetary Annihilation: TITANS

Planetary Annihilation: TITANS Najniższa Cena Online NASZ RTS SIĘ ROZRASTA TITANS to ogromny samodzielny dodatek do i tak już dużej gry RTS Planetary Annihilation. Rozszerzenie mieści podstawową wersję gry, a także całą masę nowości: Dziesiątkuj wrogów 5 olbrzymimi superjednostkami klasy Titan, jak wstrząsający bot Atlas czy piorunujący statek powietrzny Zeus! Poszerz swój arsenał strategiczny o 18 nowych jednostek, m.in. Uniwersalne czołgi poduszkowe, niezłomne okręty orbitalne i żarłoczne roje nanobotów! Wznieś swoją grę na wyższy poziom dzięki nowym planetom z wielowarstwową rzeźbą terenu – zarówno w trybie dla jednego gracza, jak i wieloosobowym. Oswój się szybciej z regułami gry za sprawą nowego, ulepszonego samouczka, a potem podnieś sobie poprzeczkę, włączając tryb Bounty w potyczce z SI albo innymi graczami. Poza tym dostaniesz wszystko, co podobało Ci się dotąd w Planetary Annihilation: Epicka skala – kieruj armiami sięgającymi tysięcy jednostek na wielu planetach – na lądzie, morzu, w powietrzu, a choćby na orbicie. Epicki tryb pojedynczego gracza – wojna galaktyczna to nowa odsłona tradycyjnych kampanii RTS, w których gracze toczą bitwy w dynamicznej galaktyce z proceduralnie wytwarzaną zawartością. Każda rozgrywka różni się od poprzednich. Epicki tryb wieloosobowy – graj z maksymalnie 10 znajomymi (lub wrogami) w rozległych meczach Free for All i drużynowych. Albo rywalizuj w ligach rankingowych 1v1. Destrukcja planet – kończ wojny, druzgocąc planety ogromnymi laserami, zderzeniami asteroid czy nowym pogromcą planet, Titanem rodzaju Ragnarok! zaawansowane dowodzenie i sterowanie – automatyzuj swoje wojska dzięki instynktownej kontroli i wygodnym funkcjom. Łatwo twórz i zarządzaj wielkimi armiami i liniami produkcyjnymi – na wielu frontach i planetach jednocześnie! Powtórki – oglądaj nagrania z przebiegu meczów jeszcze w czasie ich trwania. Wyszukuj punkty zwrotne bitew, przewijając grę do dowolnego miejsca i używaj funkcji Odtwórz stąd, aby odwrócić bieg batalii na swoją korzyść.
 • Producent Sklepzgrami 

10 ★  Detroit: Become Human, KG-78715

Detroit: Become Human, KG-78715 Najniższa Cena Online DETROIT 2038. Technika rozwinęła się tak, iż adroidy podobne do ludzi są wszędzie. Mówią, ruszają się i zachowują jak ludzie, lecz nadal są tylko maszynami służącymi ludzkości. Wciel się w trzech rozmaitych androidów i zobacz ich oczami świat na krawędzi chaosu - być może naszą przyszłość. Twoje decyzje dramatycznie zmienią rozwój dynamicznych, złożonych wydarzeń w miarę rozwoju gry. Staniesz przed dylematami moralnymi i będziesz decydować kto ma żyć, a kto zginąć. Posiadając tysiące wyborów i dziesiątki realnych zakończeń, jak wpłyniesz na przyszłość Detroit i los ludzkości? ODEGRAJ SWOJĄ ROLĘ W TRZYMAJĄCEJ W NAPIĘCIU FABULE Wejdź do świata, w którym dylematy moralne i skomplikowane decyzje mogą transformować androidy-niewolników w rewolucjonistów zmieniających świat. Odkryj co znaczy być człowiekiem z perspektywy osoby z zewnątrz - i przejrzyj świat oczami maszyny. ICH ŻYCIE, ICH WYBORY Ukształtuj ambitną, złożoną historię, gdzie Twoje decyzje nie tylko wpływają na losy trzech głównych bohaterów, ale też na całe miasto Detroit.. Sposób, w jaki kontrolujesz Karę, Connora i Markusa może oznaczać wybór między życiem i śmiercią, ale jeżeli jedno z nich zapłaci tę najwyższą cenę - historia trwa nadal... NIEZLICZONE ŚCIEŻKI, NIEZLICZONE ZAKOŃCZENIA Każda Twoja decyzja, nieważne jak drobna, wpłynie w wynik wydarzeń. Żadne przejście nie będzie dokładnie takie samo: powtarzaj je kilka razy, by odkrywać zupełnie inne zakończenia. PEŁNA OPTYMALIZACJA NA KOMPUTER PC Detroit: Become Human jest już w wersji na komputer PC i proponuje fantastyczną grafikę, rozdzielczość 4K, szybkość wyświetlania klatek 60 fps i całkowitą integrację jednocześnie z myszką i klawiaturą, jak i ze sterownikami na gamepadzie dla osiągnięcia jak najpełniejszej gry Detroit: Doświadczenia z Become Human do dnia dzisiejszego.
 • Producent Sklepzgrami 

Polecane zestawienia gier komputerowych na PC:


Podsumowanie, czyli Jakie Gry komputerowe do 80 zł najlepsze?

Najlepsze Gry komputerowe do 80 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Gry komputerowe do 80 zł w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier komputerowych na PC:


Polecane gry na komputer – Zestawienie kwiecień 2024

Jeżeli żadne z powyższych Gier na PC do 80 zł nie spełniły oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie dobrych innych gier na komputer.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *