Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Gry komputerowe

Gry komputerowe do 100 zł – Ranking TOP10 gier na PC

Pomagamy w wyborze dobrych Gier na PC do 100 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na listopad 2023 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych Gier na PC do 100 zł,
 • TOP10 najtańszych promocyjnych Gier na PC do 100 zł,
 • TOP5 innych rekomendowanych gier komputerowych.

Jakie Gry komputerowe do 100 zł najlepiej wybrać? Ranking na listopad 2023

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Gry komputerowe do 100 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking Gier na PC do 100 zł, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

1 ★  Wydawnictwo pasterz Złoty pakiet: gry biblijne cd/dvd -. (9788392380085)

Wydawnictwo pasterz Złoty pakiet: gry biblijne cd/dvd -. (9788392380085) Najniższa Cena Online komplet posiada cztery programy: 1. Być uczniem Jezusa. Gra Przygodowa Gra Być uczniem Jezusa to przygoda w świecie pierwszych chrześcijan. Przenosi w miejsca, w których kilkadziesiąt lat wcześniej żył i nauczał Jezus Chrystus. Zadaniem grającego jest dostarczenie listu apostoła św. Pawła do jednej z gmin chrześcijańskich. 2. Komputerowy Quiz Biblijny Komputerowy Quiz Biblijny zezwala na zdobycie rzetelnej wiedzy na temat Starego i Nowego Testamentu. Quiz Biblijny gromadzi 600 pytań, które są tematycznie podzielone na dziesięć grup. Użytkownik programu może wybrać poziom trudności pytań i tematykę zadań i zagrać z drugą osobą. 3. Kraina Biblijna. Gra Przygodowa Gra przygodowa Kraina Biblijna to wyprawa przez opowieści z Biblii. Na grających czeka tu zwiedzanie krainy pełnej zadań (krzyżówek klasycznych, rebusowych, obrazkowych, wersetów biblijnych itp.). Gracz zbierając przedmioty do swej skrzyni i posługując się nimi we właściwy sposób oraz zapełniając swoje trzy garnce podarunkami, przejdzie kolejne etapy drogi. 4. 100 Gier Biblijnych Multimedialny program 100 Gier Biblijnych zawiera 20 historii biblijnych oraz 100 gier i zabaw związanych tematycznie z opowieściami. Historie są opowiedziane poprzez lektora, towarzyszą im bajecznie kolorowe ilustracje oraz muzyka tworząca niezapomniany klimat. Każdy wynajdzie tu coś dla siebie.
 • Producent Wydawnictwo Pasterz 
 • Wersja pudełkowa 

2 ★  Activision Boa singularity (5903034004868)

Activision Boa singularity (5903034004868) Najniższa Cena Online wersja językowa: polskaSingularity to gra akcji ukazana z perspektywy pierwszej osoby. Produkt został wykonany poprzez studio Raven Software, autorów linii Soldier of Fortune, Star Wars Jedi Knight, czwartego Quake’a oraz Wolfensteina.Wcielamy się w pilota oddziału zwiadowczego, który został wysłany na misję zbadania tajemniczej postsowieckiej wyspy. Po niefortunnym lądowaniu okazuje się, że miejscem targają dziwne siły, przerzucające je wciąż w czasie między latami 60-tymi XX wieku i teraźniejszością. Naszym zadaniem jest rozwikłanie zagadki nieudanego eksperymentu, który miał zmienić oblicze Zimnej Wojny i zmierzenie się z konkurencją, pragnącą przejąć kontrolę nad mocnymi właściwościami pierwiastka einsteinium.Najważniejszym elementem Singularity jest urządzenie Time Device Machine, które uzyskujemy już na początku zabawy. Za jego pomocą możemy niejako odmładzać albo postarzać przedmioty, a także przeciwników. Zadziwiająca technika potrafi przykładowo przywrócić skorodowany most lub beczkę do świetności w mgnieniu oka albo spowodować nagłe zestarzenie się przeciwnika. Time Device Machine pozwala rozwiązać niemało atrakcyjnych zagadek i łamigłówek, a także podejrzeć zapisane w wielu miejscach dane. Cofając czas odczytujemy przykładowo kasety magnetofonowe lub zniszczone dokumenty.Oprócz tego wielokrotnie w trakcie misji natrafiamy na portale czasowe, przenoszące nas do lat 60-tych XX wieku. Nieraz musimy więc dokonać czegoś w przeszłości, żeby zmienić przyszłość i np. Odblokować dalsze przejście albo znaleźć rozwiązanie danej sytuacji. Na wyspie znajduje sięmnóstwo innych technologii, jak np. Deadlock, zatrzymujący czas w pobliżu. Unikalne podejście twórców do zabaw czasem reprezentują także dziwaczne kreatury i mutanty, jakie dużo razy napotykamy. Powstały one wskutek czasoprzestrzennych anomalii i głównie są wyjątkowo groźne. Niektóre z nich, tak zwane zjawy i fantomy, są echami wydarzeń z przeszłości i czasem zdradzają pewne wskazówki.Całość została opracowana przy użyciu produktywnego silnika graficznego Unreal Engine 3.0, który wykorzystuje dużo zaawansowanych efektów specjalnych. Warto zwrócić uwagę wyjątkowo na rozmaite stylistyki układów rozgrywanych w odmiennych realiach czasowych i historycznych.
 • Producent Activision 
 • Wersja językowa polska 
 • Gatunek strzelanina 
 • PEGI (wiek gracza) 18+ 

3 ★  Cenega Farming simulator 22: pumps n' hoses pack dodatek do gry (4064635100715)

Cenega Farming simulator 22: pumps n' hoses pack dodatek do gry (4064635100715) Najniższa Cena Online Gra PC Farming Simulator 22 Pumps n Hoses Pack Podkręć swoją działalność rolniczą dzięki systemom pępowinowym, separacji obornika i konfigurowalnym biogazowniom! znaczny wybór nowych maszyn, narzędzi i budynków pozwoli ci rozbudować infrastrukturę dystrybucji obornika i magazynowania zasobów w twoim gospodarstwie.Dzięki ponad 30 nowym przedmiotom od holenderskiego producenta SCHOUTEN, niemieckich specjalistów z dziedziny stalowych pojemników do przechowywania Stallkamp i producenta technice biogazu BVL do Farming Simulator 22 zostają wprowadzone nowe funkcje rozgrywki.Systemy rozprowadzania obornika i gnojówkiWprowadź do gospodarstwa systemy pępowinowe! Zastąp ciężkie zbiorniki na obornik przymocowywanymi do ciągnika wleczonymi wężami różnych długości i wyjątkowo lekkimi rozlewaczami, dzięki którym możesz chronić glebę i nawozić pola z wygodą i wysoką efektywnością mobilnych jednostek pompujących, takich jak wozy i przyczepy zaparkowane w pobliżu. W razie potrzeby łącz węże o długości setek metrów tak, aby zapewnić efektywność nawożenia pól. Nie zapomnij o poprawie warunków pompowania dzięki dodatkowym zbiornikom na wodę i kompresorom!Separacja obornikaSeparatory płynnego obornika dają ci możliwość oddzielenia frakcji płynnej i stałej, co powiększa wszechstronność wykorzystania zasobów. przystępne są liczne stacjonarne i przenośne separatory. Zdecyduj, czy chcesz wykorzystać stałą frakcję obornika jako podściółkę w gospodarstwie mlecznym, sprzedać ją dla zysku, czy użyć jako nawozu na polach jak wersję płynną. Wyciśnij jak najwięcej ze swego obornika!Konfiguracja biogazowniUlepsz swoją biogazownię, konfigurując ją według własnych potrzeb i preferencji. Główny obiekt może zostać spersonalizowany przez sprężyste dodawanie zróżnicowanych modułów. Zdecyduj, gdzie w swej wysokowydajnej biogazowni umieścisz układ podawania, komory fermentacyjne, zbiorniki gazu, agregat prądotwórczy i inne części składowe o różnorodnych wymiarach, w tym pochodnię do spalania nadmiaru gazu.ilość graczy: DLC w zestawie: Akcesoria w komplecie: wymogi sprzętowe: Video:...
 • Producent Cenega 
 • Wersja językowa polska 
Powiązania gamingowe:  Gry komputerowe od producenta Blizzard Entertainment - Ranking TOP10 gier na PC

7 ★  Gra PC CDP.PL Dungeons (T)

Gra PC CDP.PL Dungeons (T) Najniższa Cena Online Pokonaj legendarne potwory w Dungeons & Dragons: Dark Alliance! Połącz siły z grupą do czterech znajomych i walcz z kultowymi potworami z Dungeons & Dragons w nowej grze akcji RPG Dungeons & Dragons: Dark Alliance. Dark Alliance ożywia świat Dungeons & Dragons w niesamowitej grze akcji RPG, wypełnionej dynamiczną współpracą i walkami w czasie rzeczywistym. Mroźne olbrzymy i mściwe smoki panoszą się bez kontroli po Dolinie Lodowego Wichru, a armie zła z każdym dniem stają się coraz silniejsze. teraz czterech bohaterów musi odpierać ataki potworów i bronić świata przed mrokiem. Wybierz bohatera i dołącz do maksymalnie czworga znajomych, aby walczyć z legendarnymi potworami. Eksploruj mroźny świat Doliny Lodowego Wichru, pokonując mocnych bossów, zdobywając świetny sprzęt i odblokowując świeże umiejętności, które pomogą w podejmowaniu jeszcze pokaźniejszych wyzwań. Uzbrój drużynę. Walcz jak diabli. Parametry GRY: Pokonaj niepokonane potwory - Dark Alliance stawia graczy przeciwko niektórym z najistotniej legendarnych potworów ze świata Dungeons & Dragons. Mroźne Olbrzymy, Obserwatorzy, Białe Smoki - zbierz siłę, żeby pokonać ich wbrew wszelkim przeciwnościom. Walcz u boku znajomych - dołącz do maksymalnie czworga znajomych i walczcie razem w dynamicznym trybie współpracy z ekscytującymi walkami w czasie rzeczywistym. Stań naprzeciwko niepowstrzymanym potworom, zbyt potężnym, by dało się je pokonać w pojedynkę i daj im posmakować niszczycielskich ataków. Wybierz swego bohatera - Graj jako jedno z czworga najróżniejszych bohaterów, każde z własnym, oryginalnym stylem gry i regulowanymi umiejętnościami. Wykonuj misje i pokonuj bossów, odblokowując świeże umiejętności i zdobywając potężny sprzęt, który pozwoli graczom podjąć jeszcze obszerniejsze wyzwania. Przemierzaj mroźną krainę - Dark Alliance ożywia świat Dungeons & Dragons, jak nigdy dotąd. Eksploruj mroźny i niebezpieczny świat Doliny Lodowego Wichru, broniąc swej ojczyzny przed armiami odrażających potworów. Ułatwione zebranie drużyny - klienci Dark Alliance na PlayStation 4 dostaną kod umożliwiający aktualizację do wersji na PlayStation 5 i vice versa. Posiadacze konsoliXbox One lub Xbox Series X|S będą musieli nabyć grę tylko raz, po czym otrzymają ją na obie z tych platform dzięki usłudze Smart Delivery.
 • Producent Kalypso Media 
 • Wersja językowa angielska 
 • Gatunek RPG 
 • Wersja pudełkowa 

10 ★  Farming Simulator 22 Platinum Expansion Dodatek do Gry CENEGA

Farming Simulator 22 Platinum Expansion Dodatek do Gry CENEGA Najniższa Cena Online ZAMÓW W PRZEDSPRZEDAŻY,dostać: BM-Volvo LM 845 Zdobądź pierwszą, kultową przegubową ładowarkę Volvo – BM-Volvo LM 845. Ciężka, skuteczna i wszechstronna ładowarka kołowa do wielu zadań w gospodarstwie. Volvo T 425 Prawdziwy klasyk – wcielenie wygody, mocy i wytrwałości: Volvo T 425 powraca w Farming Simulator 22, kontynuując swoje bogate dziedzictwo na wirtualnych polach. mieści powiększenie Platinum – jeszcze więcej dodatków! UWAGA! GRA WYMAGA POŁĄCZENIA Z INTERNETEM! Oprócz rozbudowanej podstawowej wersji gry, Platinum Edition zawiera zupełnie świeże zwiększenie Platinum. Daje ono dostęp do Silverrun Forest, nowej mapy inspirowanej leśnymi obszarami Wybrzeża Północno-Zachodniego, i zagwarantuje świeże możliwości. Chwyć istotniki do drzew, by stawić czoła misjom związanym z leśnictwem, a nawet buduj łodzie! W Silverrun Forest wyszukasz sporo miejsc i łańcuchów produkcji, które będą się rozwijać dzięki dostarczanemu poprzez ciebie drewnu. Wybieraj spomiędzy wielu nowych maszyn uznanego szwedzkiego producenta Volvo, który debiutuje w serii Farming Simulator, i jeszcze bardziej poszerz swoją flotę o sprzęt takich firm jak John Deere, Komatsu, Pfanzelt, Koller, Schwarzmüller, IMPEX i mnóstwo innych. Rozszerzenie mieści ponad 40 autentycznych pojazdów i narzędzi, dzięki którym wzbogacisz swoją wiedzę z dziedziny rolnictwa i leśnictwa o zagadnienia pozyskiwania drewna i sadzenia drzew – bez względu na to, czy podejmiesz się wyzwania samodzielnie, czy zajmiesz się rolnictwem ze znajomymi w trybie wieloosobowym. Ponad 100 prawdziwych firm, w tym nowość – Volvo!Ponad 500 autentycznych pojazdów i narzędzigromadzi wersję podstawową gry i powiększenie Platinum4 zróżnicowane amerykańskie i europejskie scenerieduży dobór plonów, zwierząt i drzewWyzwania sezonowe, łańcuchy produkcji, cechowanie drzew i więcej!Międzyplatformowy tryb wieloosobowy – prowadź gospodarstwo z innymiModHub – gratisowa zawartość wykonana poprzez społeczność
 • Producent GIANTS Software 
 • Wersja językowa polska 
Powiązania gamingowe:  Gry komputerowe od producenta Haemimont Games - Ranking TOP10 gier na PC

Polecane zestawienia gier komputerowych na PC:


Najtańsze Gry komputerowe do 100 zł – Ranking listopad 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze Gry komputerowe do 100 zł, często oferowane w promocjach i na wyprzedażach, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Gier na PC do 100 zł jest aktualizowany na bieżąco.

2 ★  Gra PC CDP.PL Dungeons (T)

Gra PC CDP.PL Dungeons (T) Najniższa Cena Online Pokonaj legendarne potwory w Dungeons & Dragons: Dark Alliance! Połącz siły z grupą do czterech znajomych i walcz z kultowymi potworami z Dungeons & Dragons w nowej grze akcji RPG Dungeons & Dragons: Dark Alliance. Dark Alliance ożywia świat Dungeons & Dragons w niesamowitej grze akcji RPG, wypełnionej dynamiczną współpracą i walkami w czasie rzeczywistym. Mroźne olbrzymy i mściwe smoki panoszą się bez kontroli po Dolinie Lodowego Wichru, a armie zła z każdym dniem stają się coraz silniejsze. dzisiaj czterech bohaterów musi odpierać ataki potworów i bronić świata przed mrokiem. Wybierz bohatera i dołącz do maksymalnie czworga znajomych, aby walczyć z legendarnymi potworami. Eksploruj mroźny świat Doliny Lodowego Wichru, pokonując konkretnych bossów, zdobywając znakomity sprzęt i odblokowując świeże umiejętności, które pomogą w podejmowaniu jeszcze większych wyzwań. Uzbrój drużynę. Walcz jak diabli. Parametry GRY: Pokonaj niepokonane potwory - Dark Alliance stawia graczy przeciwko niektórym z najszczególniej legendarnych potworów ze świata Dungeons & Dragons. Mroźne Olbrzymy, Obserwatorzy, Białe Smoki - zbierz siłę, by pokonać ich wbrew wszelkim przeciwnościom. Walcz u boku znajomych - dołącz do maksymalnie czworga znajomych i walczcie razem w dynamicznym trybie współpracy z ekscytującymi walkami w czasie rzeczywistym. Stań naprzeciwko niepowstrzymanym potworom, zbyt konkretnym, żeby dało się je pokonać w pojedynkę i daj im posmakować niszczycielskich ataków. Wybierz swojego bohatera - Graj jako jedno z czworga rozmaitych bohaterów, każde z własnym, specyficznym stylem gry i dostosowywanymi umiejętnościami. Wykonuj misje i pokonuj bossów, odblokowując świeże umiejętności i zdobywając mocny sprzęt, który pozwoli graczom podjąć jeszcze pokaźniejsze wyzwania. Przemierzaj mroźną krainę - Dark Alliance ożywia świat Dungeons & Dragons, jak nigdy dotąd. Eksploruj mroźny i niebezpieczny świat Doliny Lodowego Wichru, broniąc swej ojczyzny przed armiami odrażających potworów. Ułatwione zebranie drużyny - konsumenci Dark Alliance na PlayStation 4 dostaną kod umożliwiający aktualizację do wersji na PlayStation 5 i vice versa. Posiadacze konsoliXbox One albo Xbox Series X|S będą musieli nabyć grę tylko raz, po czym otrzymają ją na obie z tych platform dzięki usłudze Smart Delivery.
 • Producent Kalypso Media 
 • Wersja językowa angielska 
 • Gatunek RPG 
 • Wersja pudełkowa 

5 ★  Electronic arts Command & conquer remastered gra na pc (4251976726814)

Electronic arts Command & conquer remastered gra na pc (4251976726814) Najniższa Cena Online Data premiery:5.06.2020;Edycja:Cyfrowa;Funkcje sieciowe:tak;Gatunek:RTS;Informacja ESD:UWAGA Ten artykuł nie podlega zwrotowi i anulacji;Klucz / Platforma:Origin (EA App);Kod regionu:region 2;Nośnik:kod aktywacyjny ESD;Opis:Obejmuje wszystkie 3 zestawy rozszerzeń, odbudowany tryb wielu graczy, zmodernizowany interfejs, edytor map, galerię z dodatkowymi, niepublikowanymi ujęciami filmowymi i ponad 7 godzin zremasterowanej, muzyki skomponowanej przez Franka Klepackiego;Platforma:komputer PC;Przedsprzedaż (preorder):nie;Przedział wiekowy (PEGI):16+;Przypisy (cyfrowe wersje):kod EA;Ratingi:Przemoc;typ wydania:podstawowe;Tryb:multiplayer (wieloosobowy), singleplayer (jednoosobowy);Twórca:Petroglyph;Tytuł gry (wariantowanie):Command & Conquer Remastered;Wersja:fizyczna;Wersja językowa:polska (napisy), angielska;Wydawca:Electronic Arts;Wyjście wideo HD:2160p, 1080p, 1080i, 720p;wymogi systemowe:Wymaga 64-bitowego procesora i systemu operacyjnego, procesor Intel Core 2 Duo E4600 @ 2.4ghz lub AMD Athlon 64 X2 6400 @ 2.4ghz, 4 GB RAM, grafika VIDIA GeForce GT 420 lub ATI Radeon HD 5570;oczekiwania systemowe (1):DirectX: Wersja 11, Szerokopasmowe połączenie internetowe, 32 GB przystępnej przestrzeni...
 • Producent Electronic Arts 
Powiązania gamingowe:  Gry komputerowe cyfrowe - Ranking TOP10 gier na PC

6 ★  Farming Simulator 22 Platinum Expansion Dodatek do Gry CENEGA

Farming Simulator 22 Platinum Expansion Dodatek do Gry CENEGA Najniższa Cena Online ZAMÓW W PRZEDSPRZEDAŻY,dostać: BM-Volvo LM 845 Zdobądź pierwszą, kultową przegubową ładowarkę Volvo – BM-Volvo LM 845. Ciężka, skuteczna i wszechstronna ładowarka kołowa do wielu zadań w gospodarstwie. Volvo T 425 Prawdziwy klasyk – wcielenie wygody, mocy i wytrwałości: Volvo T 425 powraca w Farming Simulator 22, kontynuując swoje bogate dziedzictwo na wirtualnych polach. posiada zwiększenie Platinum – jeszcze więcej dodatków! UWAGA! GRA WYMAGA POŁĄCZENIA Z INTERNETEM! Oprócz rozbudowanej podstawowej wersji gry, Platinum Edition gromadzi zupełnie świeże rozszerzenie Platinum. Daje ono dostęp do Silverrun Forest, nowej mapy inspirowanej leśnymi obszarami Wybrzeża Północno-Zachodniego,, a także zapewnia świeże możliwości. Chwyć istotniki do drzew, żeby stawić czoła misjom związanym z leśnictwem, a choćby buduj łodzie! W Silverrun Forest znajdziesz niemało miejsc, a także łańcuchów produkcji, które będą się rozwijać dzięki dostarczanemu przez ciebie drewnu. Wybieraj spomiędzy wielu nowych sprzętów lubianego szwedzkiego producenta Volvo, który debiutuje w kolekcji Farming Simulator, i jeszcze bardziej poszerz swoją flotę o sprzęt takich firm jak John Deere, Komatsu, Pfanzelt, Koller, Schwarzmüller, IMPEX i sporo innych. Powiększenie posiada ponad 40 autentycznych pojazdów i narzędzi, dzięki którym wzbogacisz swoją wiedzę z dziedziny rolnictwa i leśnictwa o zagadnienia pozyskiwania drewna i sadzenia drzew – bez względu na to, czy podejmiesz się wyzwania samodzielnie, czy zajmiesz się rolnictwem ze znajomymi w trybie wieloosobowym. Ponad 100 prawdziwych firm, w tym nowość – Volvo!Ponad 500 autentycznych pojazdów i narzędzigromadzi wersję podstawową gry i rozszerzenie Platinum4 rozmaite amerykańskie i europejskie sceneriewielki wybór plonów, zwierząt i drzewWyzwania sezonowe, łańcuchy produkcji, cechowanie drzew i więcej!Międzyplatformowy tryb wieloosobowy – prowadź gospodarstwo z innymiModHub – darmowa zawartość wytwarzana przez społeczność
 • Producent GIANTS Software 
 • Wersja językowa polska 

7 ★  Giants software Farming simulator 22 premium expansion - dodatek do gry na pc

Giants software Farming simulator 22 premium expansion - dodatek do gry na pc Najniższa Cena Online UWAGA! GRA WYMAGA PODSTAWOWEJ WERSJI GRY FARMING SIMULATOR 22! (sprzedawana oddzielnie) Prosto z pola: warzywa, mapa, producenta i maszyny Odśwież swoją rozgrywkę w Farming Simulator 22 za pomocą dodatku Premium Expansion i hoduj nowe warzywa na nowej mapie! Używaj wyspecjalizowanych maszyn do zasiewu, zbiorów i transportu. Poznaj nowe marki, świeże łańcuchy produkcji i nie tylko. Nowa mapa: Zielonka wita! Nasze nowe środowisko rolnicze jest zainspirowane Europą Środkową i przypomina najróżniejsze krajobrazy krajów tego regionu. Zielone pola pełne żyznej gleby pomiędzy stawami i rzekami świetnie nadają się pod bogate plony i obszerne przedsięwzięcia. nowe plony: powrót do korzeni Lista upraw poszerza się o marchew, pasternak i buraka czerwonego. Te pożywne rośliny okopowe rosną w rządkach i wymagają specjalnego sprzętu – na przykład samobieżnego kombajnu unoszącego ZKIV marki Dewulf. Świeże łańcuchy produkcji umożliwiają produkcję smakowitych zup i żywności w puszkach z skategoryzowanych warzyw. Możesz dzisiaj także stwarzać czipsy ziemniaczane! Ponad 35 nowych pojazdów i narzędzi Wierne cyfrowe wersje ponad 35 autentycznych pojazdów i urządzeń dodatkowo Premium Expansion oferują więcej szczegółów niżeli kiedykolwiek. W serii pojawiają się po raz pierwszy marki Dewulf, Gorenc, Agrio i WIFO. Do garażu trafiają także BEDNAR, Fiat, GRIMME, Kverneland, SaMASZ i inne. Przygotuj powierzchnię uprawną do uprawy warzyw i stwórz pojemne ścieżki przy pomocy GRIMME GF 400 i GF 800, sadź przy pomocy kolekcji Kverneland Miniair Nova i zbieraj plony samobieżnymi i ciągniętymi kombajnami Dewulf, transportując je sprzętem WIFO. Naucz się sprawnie wykorzystywać te maszyny i narzędzia znanych marek!
 • Producent GIANTS Software 
 • Wersja językowa polska 

10 ★  Cenega Farming simulator 22: pumps n' hoses pack dodatek do gry (4064635100715)

Cenega Farming simulator 22: pumps n' hoses pack dodatek do gry (4064635100715) Najniższa Cena Online Gra PC Farming Simulator 22 Pumps n Hoses Pack Podkręć swoją działalność rolniczą dzięki systemom pępowinowym, separacji obornika i konfigurowalnym biogazowniom! szeroki wybór nowych maszyn, narzędzi i budynków pozwoli ci rozbudować infrastrukturę dystrybucji obornika i magazynowania zasobów w twoim gospodarstwie.Dzięki ponad 30 nowym przedmiotom od holenderskiego producenta SCHOUTEN, niemieckich specjalistów z dziedziny stalowych pojemników do przechowywania Stallkamp, a także producenta technice biogazu BVL do Farming Simulator 22 zostają wprowadzone nowe funkcje rozgrywki.Systemy rozprowadzania obornika i gnojówkiWprowadź do gospodarstwa systemy pępowinowe! Zastąp ciężkie zbiorniki na obornik przymocowywanymi do ciągnika wleczonymi wężami różnorodnych długości, a także wyjątkowo lekkimi rozlewaczami, dzięki którym możesz bronić glebę i nawozić pola z wygodą i wysoką sprawnością przenośnych jednostek pompujących, takich jak wozy i przyczepy zaparkowane w pobliżu. W razie zapotrzebowania łącz węże o długości setek metrów tak, aby zapewnić produktywność nawożenia pól. Nie zapomnij o poprawie warunków pompowania dzięki dodatkowym zbiornikom na wodę i kompresorom!Separacja obornikaSeparatory płynnego obornika dają ci możliwość oddzielenia frakcji płynnej i stałej, co powiększa wszechstronność użycia zasobów. dostępne są liczne stacjonarne i przenośne separatory. Zdecyduj, czy chcesz użyć stałą frakcję obornika jako podściółkę w gospodarstwie mlecznym, sprzedać ją dla zysku, czy wykorzystać jako nawozu na polach jak wersję płynną. Wyciśnij jak najwięcej ze swojego obornika!Konfiguracja biogazowniUlepsz swoją biogazownię, konfigurując ją według własnych potrzeb i preferencji. Główny obiekt może zostać spersonalizowany poprzez rozciągliwe dodawanie przeróżnych modułów. Zdecyduj, gdzie w swojej wysokowydajnej biogazowni umieścisz układ podawania, komory fermentacyjne, zbiorniki gazu, agregat prądotwórczy i inne części składowe o zróżnicowanych rozmiarach, w tym pochodnię do spalania nadmiaru gazu.ilość graczy: DLC w komplecie: Akcesoria w komplecie: oczekiwania sprzętowe: Video:...
 • Producent Cenega 
 • Wersja językowa polska 

Polecane zestawienia gier komputerowych na PC:


Podsumowanie, czyli Jakie Gry komputerowe do 100 zł najlepsze?

Najlepsze Gry komputerowe do 100 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Gry komputerowe do 100 zł w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier komputerowych na PC:


Dobre gry komputerowe – Ranking listopad 2023

Jeżeli żadne z powyższych Gier na PC do 100 zł nie spełniły oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie dobrych innych gier komputerowych.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *