Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Gry na konsole

Gry PS4 Paradox Interactive – Ranking TOP10 gier konsolowych

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych Gier PS4 od wytwórni Paradox Interactive. Poniższe zestawienia są aktualne na październik 2023 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych Gier PS4 od wytwórni Paradox Interactive,
  • TOP10 najtańszych Gier PS4 od wytwórni Paradox Interactive,
  • TOP5 innych rekomendowanych gier na konsole PS4.

Jakie Gry PS4 Paradox Interactive najlepiej wybrać? Ranking na październik 2023

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Gry PS4 Paradox Interactive, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking Gier PS4 od wytwórni Paradox Interactive, wraz z informacją o produktach, jest aktualizowany każdego dnia.

1 ★  Empire of Sin PS4 (4020628725952)

Empire of Sin PS4 (4020628725952) Najniższa Cena Online W naszej ofercie TYTUŁ: Empire of Sin PLATFORMA: Playstation 4 STAN: Nowa w folii WERSJA JĘZYKOWA: Angielska najlepszA cena NA RYNKU! Zapraszamy Serdecznie do Zakupu! realny odbiór osobisty po wcześniejszym kontakcie w Kielcach, Radomiu, Rzeszowie i Lublinie Więcej danych o grze: https://www.gry-online.pl/gry/empire-of-sin/ze580a#ps4 Zdjęcie okładki poglądowe Empire of Sin to gra strategiczna od Romero Games i Paradox Interactive, która przeniesie cię w serce bezwzględnego przestępczego półświatka Chicago okresu prohibicji lat 20. XX wieku. Rób przekręty, wykorzystuj swój urok i zastraszaj ludzi, by trafić na sam szczyt i spróbuj utrzymać władzę za wszelką cenę. W tej pełnej wyrazistych postaci grze inspirowanej historiami noir gracze poznają liczne uroki szalonych lat 20, uczestnicząc w brutalnych zakulisowych porachunkach przestępczości zorganizowanej.parametry gry: Stwórz przestępcze imperium: Zbuduj organizację od podstaw, wybierając branżę (nielegalne bary z alkoholem, bimbrownie, burdele, rozbijanie związków zawodowych, płatna protekcja czy też kasyna) i tworząc grupę lojalnych gangsterów, dzięki którym zyskasz szacunek ulicy. Po wyrobieniu sobie renomy zacznij powiększać wpływy, przejmując terytorium rywali i poszerzając działalność o nowe branże.Tętniący życiem świat: Odkrywaj ruchliwe ulice Chicago lat dwudziestych i wchodź w interakcje z szeregiem realistycznych, wiodących swoje własne życie postaci, które będą reagować na twoje czyny (bądź ich brak). Rozmawiaj z nimi, zmuszaj je do określonych działań bądź uwodź, gróź albo zabijaj je, żeby dopiąć swego.Broń terytorium i je powiększaj: Jeśli dojdzie do podmiany uprzejmości z rywalami, a wasza ekipa będzie musiała wysłać konkurencji wyraźny sygnał, czeka was brutalna walka w trybie turowym. Werbuj stosownych gangsterów, aby wytworzyć między nimi synergię, dzięki której zyskasz przewagę podczas walki i łatwiej będzie ci opanować miasto.Wykorzystuj wpływy: Twórz i zrywaj sojusze, przekupuj policjantów i handluj na czarnym rynku,podwyższać status grupy i rozwijać swoją zbrodniczą rodzinę. Pamiętaj jednak, by trzymać swych nieprzyjaciół blisko i posiadać wtyki u nich – a także w całym mieście.mnóstwo dróg do zwycięstwa: Możesz trafić na szczyt dzięki przemocy, wpływom społecznym albo złej sławie – sposobów na zostanie Królem, bądź Królową, Chicago jest dużo. Dzięki zmiennym warunkom startowym i stale zmieniającej się dynamice ekipy, każda gra będzie zupełnie inna.
  • Producent Paradox Interactive 
  • Wersja językowa angielska 
Powiązania gamingowe:  Gry PS4 Maximum Games - Ranking TOP10 gier konsolowych

Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Najtańsze Gry PS4 Paradox Interactive – Ranking październik 2023 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze Gry PS4 Paradox Interactive, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Gier PS4 od wytwórni Paradox Interactive jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  Empire of Sin PS4 (4020628725952)

Empire of Sin PS4 (4020628725952) Najniższa Cena Online W naszej ofercie TYTUŁ: Empire of Sin PLATFORMA: Playstation 4 STAN: Nowa w folii WERSJA JĘZYKOWA: Angielska najkorzystniejszA wartość NA RYNKU! Zapraszamy Serdecznie do Zakupu! realny odbiór osobisty po wcześniejszym kontakcie w Kielcach, Radomiu, Rzeszowie i Lublinie Więcej informacji o grze: https://www.gry-online.pl/gry/empire-of-sin/ze580a#ps4 Zdjęcie okładki poglądowe Empire of Sin to gra strategiczna od Romero Games i Paradox Interactive, która przeniesie cię w serce bezwzględnego przestępczego półświatka Chicago okresu prohibicji lat 20. XX wieku. Rób przekręty, wykorzystuj swój urok i zastraszaj ludzi, żeby trafić na sam szczyt i spróbuj utrzymać władzę za wszelką cenę. W tej pełnej wyrazistych postaci grze inspirowanej historiami noir gracze poznają liczne uroki szalonych lat 20, uczestnicząc w brutalnych zakulisowych porachunkach przestępczości zorganizowanej.cechy gry: Stwórz przestępcze imperium: Zbuduj organizację od podstaw, wybierając branżę (nielegalne bary z alkoholem, bimbrownie, burdele, rozbijanie związków zawodowych, płatna protekcja czy również kasyna) i wytwarzając grupę lojalnych gangsterów, dzięki którym zyskasz szacunek ulicy. Po wyrobieniu sobie renomy zacznij powiększać wpływy, przejmując terytorium rywali i poszerzając działalność o świeże branże.Tętniący życiem świat: Odkrywaj ruchliwe ulice Chicago lat dwudziestych i wchodź w interakcje z szeregiem realistycznych, wiodących swoje własne życie postaci, które będą reagować na twoje czyny (bądź ich brak). Rozmawiaj z nimi, zmuszaj je do określonych działań bądź uwodź, gróź albo zabijaj je, żeby dopiąć swego.Broń terytorium i je zwiększaj: Jeśli dojdzie do wymiany uprzejmości z rywalami, a wasza ekipa będzie musiała wysłać konkurencji wyraźny sygnał, czeka was brutalna walka w trybie turowym. Werbuj odpowiednich gangsterów, żeby wytworzyć między nimi synergię, dzięki której zyskasz przewagę podczas walki i łatwiej będzie ci opanować miasto.Wykorzystuj wpływy: Twórz i zrywaj sojusze, przekupuj policjantów i handluj na czarnym rynku,wznosić status grupy i rozwijać swoją zbrodniczą rodzinę. Pamiętaj jednak, aby trzymać swych nieprzyjaciół blisko i posiadać wtyki u nich – a także w całym mieście.mnóstwo dróg do zwycięstwa: Możesz trafić na szczyt dzięki przemocy, wpływom społecznym albo złej sławie – sposobów na zostanie Królem, bądź Królową, Chicago jest sporo. Dzięki zmiennym warunkom startowym i stale zmieniającej się dynamice ekipy, każda gra będzie zupełnie inna.
  • Producent Paradox Interactive 
  • Wersja językowa angielska 
Powiązania gamingowe:  Gry PS4 wyścigi - Ranking TOP10 gier konsolowych

Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Podsumowanie, czyli Jakie Gry PS4 Paradox Interactive najlepsze?

Najlepsze Gry PS4 Paradox Interactive w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Gry PS4 Paradox Interactive w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Polecane gry na konsole PS4 – TOP5 październik 2023

Jeżeli żadne z powyższych Gier PS4 od wytwórni Paradox Interactive nie spełniły oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie chętnie wybieranych innych gier na konsole PS4.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *