Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Gry na konsole

Gry na konsole PlayStation5 – Ranking TOP10 gier konsolowych

Pomagamy w wyborze dobrych Gier na konsole PlayStation5. Poniższe zestawienia są aktualne na listopad 2022 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych Gier na konsole PlayStation5,
 • TOP10 najtańszych Gier na konsole PlayStation5,
 • TOP5 innych rekomendowanych gier na PlayStation.

Jakie Gry na konsole PlayStation5 najlepiej wybrać? Ranking na listopad 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Gry na konsole PlayStation5, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking Gier na konsole PlayStation5, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  Thq nordic Way of the hunter gra na ps5

Thq nordic Way of the hunter gra na ps5 Najniższa Cena Online Way of the Hunter na konsole PS5 OPIS GRY: Zostań nowym właścicielem domku myśliwskiego położonego w pobliżu fantastycznych siedlisk pełnych zwierzyny. Odkrywaj ogromne, otwarte światy i poluj z użyciem niesamowitych broni. Ciesz się łowami nieprzeciętnymi w samotności lub ze znajomymi w grze kooperacyjnej. To autentyczne przeżycie łowieckie pozwoli ci odkryć i polować na obszernych obszarach w Stanach Zjednoczonych i w Europie. Zobacz świetnie odwzorowane zwierzęta w ich pięknych, naturalnych siedliskach, a także posługuj się szczegółowo odtworzonymi i wyjątkowo realistycznymi broniami.Staw czoła wyzwaniom etycznego myślistwa, opartym na kanwie atrakcyjnej historii… albo po prostu do woli ciesz się bogatym środowiskiem gry. parametry GRY:- Dziesiątki szczególnie szczegółowo odtworzonych gatunków zwierząt z realistycznymi modelami zachowań, które zapewnią ci wciągające polowania.- Ciesz się idealnymi łowami razem ze znajomymi dzięki trybowi kooperacyjnemu.- Poluj jak profesjonalista dzięki funkcjom rejestrowania tropów zwierząt, analizy plam krwi i inspekcji strzału ze śledzeniem kuli (nagrania z tej kamery można przewijać do tyłu).- Dwa ogromne obszary łowieckie, każdy po ok 142 km².- Realistyczna balistyka i symulacja fizyki nabojów.- Wyszukane i naturalne animacje zwierząt oraz ich reakcji po tym, gdy wyczują gracza.- atrakcyjna fabuła demonstrująca problemy związane z rodzinnym polowaniem, rywalizację i dzieje towarzyszących im przyjaźni.- System inspekcji strzału z dającymi się przewijać nagraniami z kamery w naboju.
 • Producent THQ Nordic 

5 ★  Chernobylite ps5 marki Perp games

Chernobylite ps5 marki Perp games Najniższa Cena Online Specjalna wydanie pudełkowe zawierające drukowaną mapę Strefy Wykluczenia, cyfrowy artbook i dużo więcej! "Chernobylite" to gra wideo z gatunku survival-horror, której akcja toczy się w czarnobylskiej Strefie Wykluczenia. Spisek, horror, przetrwanie, miłość i obsesja. To wszystko w formie nieliniowej, interaktywnej opowieści, igrającej z pojęciami prawdy i kłamstwa, rzeczywistości i fikcji, nauki i fantazji. Czeka cię luźna eksploracja świata, dużo i potyczek oraz oryginalny system wytwarzania przedmiotów. Przetrwaj wystarczająco długo, by odkryć wszystkie mroczne sekrety czarnobylskiej Strefy Wykluczenia. Skradanie się, przetrwanie i walka Przetrwanie w Strefie nie jest nietrudne, a każdy dzień przynosi świeże wyzwania, gdy towarzysze giną, a zapasy się kurczą. Skradaj się, by uniknąć wykrycia lub angażuj się w otwartą walkę z bronią. Niebezpieczeństwo czai się za każdym rogiem. Budowanie bazy i rzemiosło Zbuduj bazę, z której będziesz mógł planować swoje codzienne działania i wyprawy. Wykorzystaj stacje robocze do tworzenia gadżetów, pułapek i broni lub zmodyfikuj istniejące wyposażenie do swoich potrzeb. Zarządzanie zasobami i drużyną Towarzysze są kluczem do twojego przetrwania i zakończenia twojej podróży. Każdy dzień wymaga dokładnego planowania i przydzielania zasobów oraz zadań swoim towarzyszom. Nieliniowa fabuła i strategia Żadna rozgrywka nie jest taka sama. Podobnie jak twoje wybory, historia jest w twoich rękach. Rozsądnie zdecyduj, czy zaufać swoim towarzyszom, czy nie, wykorzystaj zasoby do przetrwania albo badań, staw czoła konfliktom albo unikaj ich. Przyszłość zależy od ciebie. Wersja na PlayStation 5 wprowadza ray tracing i udoskonala jeszcze bardziej hiperrealistyczną oprawę wizualną gry. Wersja next-gen to także dwa świeże profile graficzne: 4K (Dynamic) 30 FPS i 1080p (Ultra Details) 60 FPS. Dodaje funkcje dla kontrolerów DualSense, takie jak zaawansowane wibracje i adaptacyjne triggery oraz kompatybilność z funkcją PlayStation Activity Card.
 • Producent Perp Games 

6 ★  Call of Duty Black Ops Cold War PS 5 (5030917292552)

Call of Duty Black Ops Cold War PS 5 (5030917292552) Najniższa Cena Online Witamy na krawędzi zagłady. Kultowa linia Black Ops powraca z Call of Duty®: Black Ops Cold War, bezpośrednią kontynuacją gry, od której wszystko się zaczęło – Call of Duty®: Black Ops. Black Ops Cold War wrzuca graczy w sam środek dynamicznego zimnowojennego konfliktu z początku lat 80. W emocjonującej kampanii dla jednego gracza trafisz w sam środek globalnego spisku u boku znanych bohaterów, takich jak Woods, Mason i Hudson i nowych agentów, by stawić czoła snutej od dekad intrydze. Opis gry: Kultowa linia Black Ops powraca z Call of Duty®: Black Ops Cold War, czyli bezpośrednią kontynuacją uznanego przez miłośników oryginalnego Call of Duty®: Black Ops. Black Ops Cold War wrzuca graczy w sam środek dynamicznego zimnowojennego konfliktu z początku lat 80. W czasie wciągającej kampanii dla jednego gracza staniesz twarzą w twarz z historycznymi postaciami i odkryjesz okrutną prawdę podczas walki w znanych miejscach, takich jak Berlin Wschodni, Wietnam, Turcja czy główna siedziba KGB. Jako wytworny agent będziesz tropić tajemniczą postać o kryptonimie Perseus, której misją jest zburzenie światowej równowagi sił i zmiana biegu historii. Odkryj mroczne źródło tego globalnego spisku u boku znanych bohaterów, takich jak Woods, Mason i Hudson oraz nowych agentów stawiających czoła snutej od dekad intrydze. Poza kampanią gracze mogą użyć arsenał broni i sprzętu z epoki zimnej wojny w nowej generacji trybu wieloosobowego i zombie. Witamy na krawędzi. Witamy w Call of Duty®: Black Ops Cold War.
 • Producent Activision 
Powiązania gamingowe:  Gry na konsole Milestone - Ranking TOP10 gier konsolowych

8 ★  Microids Beyond a steel sky - edycja steel book ps5

Microids Beyond a steel sky - edycja steel book ps5 Najniższa Cena Online Gra PlayStation 5 Beyond a Steel Sky a SteelBook Edition Beyond A Steel Sky to długo oczekiwana kontynuacja kultowego klasyka Beneath a Steel Sky od twórcy serii Broken Sword Charlesa Cecila i pod kierownictwem artystycznym Dave'a Gibbonsa, legendarnego autorakomiksów stojącego pomiędzy innymi za Watchmen.Nazywasz się Robert Foster. W brutalnym ataku uprowadzono dziecko, a ty przyrzekłeś sprowadzić je do domu. Trop zaprowadził cię do Union City, jednego z ostatnich mega-miast w świecie spustoszonym przez wojny i krach systemów politycznych.Union City to utopia, której mieszkańcy kochają życie pod kontrolą altruistycznej sztucznej inteligencji: za każdym razem życzliweandroidy, designerskie mieszkania, place i bary. Czegotunie kochać? lecz to miasto ma swoją ciemną stronę...Beyond a Steel Sky to dramatyczny, pełenhumoru, cyberpunkowy thriller, w którym wciągające łamigłówki napędzają szybką narrację osadzoną w dynamicznym świecie gry, który reaguje na działania gracza i zmienia się pod ich wpływem.parametry GRY: Świat-Przygoda osadzona w dynamicznym świecie, zamieszkanym przez mające wolnąwolę postacie kierowane motywacjami, które gracz może zmienić. W połączeniu z specyficznym narzędziem hakerskim, z wyborów graczy wynika sporo rozwiązań zagadek. Opowieść Ujawnij mroczne spiskiipokonaj przerażającego antagonistę w tym dramatycznym, humorystycznym, cyberpunkowym thrillerze, który porusza współczesne tematy: kontrolę społeczną, sztuczną inteligencję i całkowitą inwigilację. Łamigłówki -Inteligentne zagadki przeplatają się z intrygującą, dramatyczną narracją, aby zapewnić wciągającą rozgrywkę. Wygląd -efektownie szczegółowy, stylizowany na powieść graficznąświat, wytworzony poprzez umysł legendarnego artysty komiksowego Dave'a Gibbonsa.
 • Producent Microids 

10 ★  Squareenix Stranger of paradise final fantasy origin ps5

Squareenix Stranger of paradise final fantasy origin ps5 Najniższa Cena Online Gra PlayStation 5 Stranger of Paradise Final Fantasy Origin STRANGER OF PARADISE FINAL FANTASY ORIGIN to nowa gra RPG akcji produkowana poprzez Square Enix Ltd. We współpracy z Team NINJA od KOEI TECMO GAMES, która wnosi nową, śmiałą wizję do serii FINAL FANTASY. Pamięć o ich walce spoczywa głęboko w ich sercach...Walcz na swój sposób w okrutnych bitwach wykorzystując najróżniejsze środki, aby zniszczyć swoich wrogów. Dzięki wielu opcjom trudności oraz szerokiemu wyborowi profesji i broni regulowanych do swych potrzeb, możesz wybrać skrupulatnie to, jak chcesz walczyć. Czy przywrócenie światła kryształów przyniesie wnętrze, czy nową formę ciemności?...A może coś zupełnie innego? NAJOKRUTNIEJSZE I najszczególniej DYNAMICZNE BITWY W serii FFHistorię napędzają liczne fragmenty wymagającej akcji. Oprócz dynamicznych zdolności broni, bitwy są przerywane ikonicznymi akcjami i umiejętnościami znanymi z serii FF. Po wyczerpaniu wskaźnika Break przeciwnika do zera zadaj mu ostateczny cios przy pomocy Soul Burst, roztrzaskując skrystalizowanego wroga na kawałki. PRZEŁĄCZAJ SIĘ między DWOMA ZADANIAMI w trakcie WALKIRóżne typy broni, takie jak miecze, sztylety i włócznie, określają profesję postaci, gdy jest w nie wyekwipowana. Zdobywaj świeże umiejętności i profesje dzięki systemowi ulepszania postaci, zwanemu drzewkiem profesji. Aby dopełnić obrazu, wyposażone bronie i ekwipunek są odzwierciedlone w wyglądzie postaci. NIEKOŃCZĄCE SIĘ ŁUPY, zaawansowanE RZEMIOSŁO I WIZUALNE dostosowanIE POSTACIPo raz pierwszy w serii FINAL FANTASY niebędącej grą MMO, każdy komponent ekwipunku będzie optycznie przedstawiony w grze. Bogaty i satysfakcjonujący system rzemiosła i wielkie łupy pozwolą ci dostosować całą twoją drużynę i zdecydować, jak wyglądasz i grasz. TRYB WIELOOSOBOWYDoświadcz gry kooperacyjnej w grupie do 3 graczy dzięki wieloosobowemu trybowi online. Ciesz się główną fabułą i misjami pobocznymi razem z przyjaciółmi.
 • Producent SquareEnix 

Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Najtańsze Gry na konsole PlayStation5 – Ranking listopad 2022 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze Gry na konsole PlayStation5, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Gier na konsole PlayStation5 jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  Assassin's creed valhalla dawn of ragnarok ps5 marki Ubisoft

Assassin's creed valhalla dawn of ragnarok ps5 marki Ubisoft Najniższa Cena Online Premia za wczesne zamówienie Zgarnij nagrodę za zakup przedpremierowy**: komplet Zmierzchu. Mieści on skórkę kruka Posłaniec Dellingra, wierzchowca Ryś Havardra, komplet wyposażenia Zmierzch, a także normański topór Algurnira. ** Oferta może ulec zmianie. Dostęp do treści wymaga podstawowej wersji gry Assassin’s Creed Valhalla. Gra jest sprzedawana oddzielnie. Zestaw Zmierzchu może być w dowolnym momencie udostępniony do sprzedaży i/lub rozdawany oddzielnie w formie podarunków, jeśli tak postanowi Ubisoft. Oferta komplet Zmierzchu wygasa 9 kwietnia. Wydanie Assassin’s Creed® Valhalla: Dawn of Ragnarök obejmuje: Kod do pobrania rozszerzenia* Świt Ragnaröku – wydanie pudełkowe nie mieści płyty Kopertę, zawierającą cztery litografie, które nawiązują do grafiki z zwiększenia Assassin’s Creed Valhalla: Świt Ragnaröku W Assassin’s Creed® Valhalla: Świt Ragnaröku, najszczególniej ambitnym powiększeniu fabularnym w dziejach linii, Eivor musi pokierować losem Odyna, nordyckiego boga wojny i mądrości. Wykorzystaj świeże boskie moce, podejmując się niewykonalnego zadania w zapierającym dech świecie. Poznaj legendarną wikińską sagę i uratuj swego syna w obliczu zagłady bogów. Początek wojny. Koniec świata. Oto Świt Ragnaröku. Najważniejsze części ZAWŁADNIJ BOSKIMI MOCAMI Wchłaniaj świeże zdolności od pokonanych wrogów, przybierz postać kruka, aby dokonywać widowiskowych egzekucji, zamień swoją skórę w lawę, aby lepiej się bronić i korzystaj z wielu innych nowinek. PODRÓŻ poprzez NORDYCKIE MITY Eivor musi zabrać w swoje ręce los Odyna i udać się do mitycznego królestwa krasnoludów, Svartalfheimu, pięknego świata, który jednak zmaga się z najazdem wroga. WALCZ Z NOWYMI WROGAMI Z OGNIA I LODU Staw czoła Jotunom, lodowym wrogom z Jotunheimu, Muspelom, nowym ognistym przeciwnikom z Muspelheimu oraz Surtrowi, nieprzemijalnemu olbrzymowi, który na pewno jest najpotężniejszym z dotychczasowych wrogów Odyna. POZNAJ SAGĘ SAMEGO ODYNA Jako Odyn podejmij się niewykonalnego zadania i spróbuj wyrwać swego syna, Baldura, ze szponów zaciekłego wroga. Twoja podróż zmusi cię do stawienia czoła własnemu przeznaczeniu w obliczu nieuchronnej zagłady niesionej poprzez Ragnarök. WALCZ NA ZUPEŁNIE NOWEJ ARENIE Podejmij wyzwanie Walkirii i dowiedź swej biegłości w walce i na arenie bitewnej. Zwiększaj poziom trudności, aby zdobywać cenniejsze nagrody, stawiając czoła tak nowym jak i znanym już przeciwnikom w serii śmiałych prób.
 • Producent Ubisoft 

2 ★  Lawn mowing simulator - edycja landnark gra na ps5 marki Curve games

Lawn mowing simulator - edycja landnark gra na ps5 marki Curve games Najniższa Cena Online REALISTYCZNE DOŚWIADCZENIE W KOSZENIU TRAWNIKA! Poznaj piękno i detale koszenia brytyjskiej wsi w Lawn Mowing Simulator, jedynym symulatorze, który pozwala jeździć na autentycznych, rozbudowanych kosiarkach licencjonowanych poprzez prestiżowych producentów Toro, SCAG i STIGA i rozwijać swoją producenta. PUDEŁKOWA EDYCJA mieści 2 dodatki DLC: ANCIENT BRITAIN DLC (o wartości 4,99€): Dzięki dodatkowi Ancient Britain DLC będziesz mógł odkrywać przeważnie brytyjskie ruiny, jednocześnie spokojnie kosząc trawniki w tych miejscach. Odkryj cztery zupełnie nowe lokacje: - The Royal Stones: odnajdziesz tu dość dziwaczne miejsce, z dwoma kamiennymi kręgami - ich znaczenie historyczne jest nadal dyskutowane, ale jedno jest pewne, przydałby im się porządek! Korzystając z przystępnych narzędzi i nowej podkaszarki, Twoim zadaniem jest obejść te starożytne ruiny i skrupulatnie je uporządkować. - Tor Druidów: Ukryte w spokojnej dolinie leżą starożytne megality, zapomniane przez współczesny świat. Przyczyń się do przywrócenia tego miejsca do życia! - The Ancient Aurochs: Jeden z najstarszych brytyjskich zajazdów, to urocze miejsce wydaje się być rewelacyjne do spędzenia dnia na koszeniu. - Aurochs Hill: Fascynujące miejsce, w którym znajduje się malowidło polne z epoki brązu. Położone na stromym zboczu, z misternie wyciętym wzorem wokół malowidła, może okazać się najtrudniejszym zadaniem. Pamiętaj, by działać powoli, ponieważ każde zniszczenie tego historycznego miejsca będzie wiązało się z wysoką grzywną. DINO SAFARI DLC (o wartości 4,99€): Dino Safari po raz pierwszy otworzyło swoje podwoje w 1994 roku,wykorzystać powszechną obsesję na punkcie wszelkiego, co prehistoryczne, i z dumą kontynuuje swoją działalność do dziś. Ta ukochana lokalizacja jest jedną z głównych atrakcji turystycznych w okolicy, przenosząc zarówno dzieci, jak i dorosłych w minione czasy wokół dumnego, centralnego wulkanu. Istnieją cztery główne strefy, w których znajduje się osiem dinozaurów, a ich tereny wymagają opieki... Jeśli jesteś wystarczająco odważny! - Wybieg T-Rexa: Okryty złą sławą Tyranozaurus Rex jest ulubionym dinozaurem wielu osób, a jego ślady można znaleźć na wybiegu T-Rexa. Ostrożnie przycinaj je, żeby pozostały widoczne i idealne dla gości Dino Safari! - Kanion Kredowy: Kanion Kredowy jest domem nie tylko dla bardziej specyficznych archaicznych stworzeń, lecz także dla kawiarni, w której wszystkie grupy wiekowe mogą coś przekąsić. Niestety, maniery niektórych gości ponadto można określić jako archaiczne - musisz więc zadbać o utrzymanie tego terenu w wyśmienitym stanie, równocześnie przez koszenie, jak i sprzątanie śmieci. - Dolina roślinożerców: Stada łagodnych olbrzymów "wędrują" poprzez Dolinę roślinożerców - a goście Dino Safari nieraz korzystają z zacienionego miejsca pod Brachiozaurem albo pikniku z Parazaurolophusem. Najmłodsi goście Dino Safari mogą ponadto korzystać z placu zabaw w Dolinie Roślinożerców, dlatego tak ważne jest, żeby strefa ta była jak najmocniej czysta i zadbana. - Zagroda Raptorów: Podążaj krętą ścieżką poprzez gęste zarośla do Zagrody Raptorów, prawdopodobnie najszczególniej niebezpiecznej ze wszelkich stref Dino Safari. Upewnij się,nawet najbardziej przerażeni goście zatrzymają się na chwilę, aby podziwiać bezbłędnie czyste otoczenie, zanim zaczną uciekać przed zamieszkującymi go welociraptorami. właściwości gry: AUTENTYCZNE DOŚWIADCZENIE W KOSZENIU TRAWNIKÓW: Wykonuj kontrole terenu, ustawiaj wysokość ostrza i mierz obciążenie silnika, realizując zróżnicowane zlecenia w trybie kariery, trybie luźnym albo trybie wyzwań. Podejdź jeszcze dalej do koszenia, korzystając z kilku przystawek, takich jak rolki do pasów, zestawy do mulczowania, zbieracze trawy, recyklery, tarcze bijakowe i inne. ładne, WIEJSKIE, BRYTYJSKIE KRAJOBRAZY: Akcja Symulatora Koszenia Trawnika ma miejsce w efektownym brytyjskim miasteczku na wsi. Ruchliwa dzielnica mieszkalna, obszerne tereny zamkowe, urokliwe domki letniskowe i rozległe pola jeździeckie to tylko niektóre z miejsc, które czekają na Twoje ostrza. LICENCJONOWANI PRODUCENCI KOSIAREK Z PRAWDZIWEGO ŚWIATA: Toro, SCAG i STIGA, a ich maszyny są pieczołowicie odtworzone. W podstawowej wersji gry dostępnych jest 12 kosiarek. starannE I UWAŻNE ZARZĄDZANIE FIRMĄ: Zbuduj od podstaw własną firmę zajmującą się pielęgnacją trawników. Kupuj i modernizuj swoją siedzibę, zatrudniaj pracowników, kupuj reklamy i bilansuj księgi rachunkowe w miarę rozwoju i rozbudowy marki.
 • Producent Curve Games 
Powiązania gamingowe:  Gry na konsole Nintendo Switch - Ranking TOP10 gier konsolowych

3 ★  Immortals Fenyx Rising PL (PS5)

Immortals Fenyx Rising PL (PS5) Najniższa Cena Online Zamów przed premierą i odbierz dopełniające zadanie – Opowieść o ogniu i błyskawicach – odkryj historię Heliosa i Faetona! Immortals Fenyx Rising™ ożywia wspaniałą mitologiczną przygodę. Wciel się w Fenyxa, nowego skrzydlatego bohatera, który musi ocalić greckich bogów i ich dom od mrocznej klątwy. Zmierz się z mitologicznymi bestiami, opanuj legendarne boskie moce i pokonaj Tyfona, najszczególniej zabójczego tytana w greckiej mitologii, w trakcie epickiej i ponadczasowej walki. Stawką tego starcia jest los świata, a ty jesteś ostatnią nadzieją bogów. Immortals Fenyx Rising to świeże spojrzenie na gatunek akcji i przygody w otwartym świecie. Gra mieści dynamiczną akcję, walkę i historie, inspirowane grecką mitologią. Poruszaj się bez przeszkód po spektakularnie stylizowanym świecie i korzystaj z niesamowitych zdolności, przekazanych ci przez bogów, aby walczyć z budzącymi grozę potworami z mitologii. Zdradliwe próby, heroiczne czyny, a nawet kraina umarłych czekają na popis twojej odwagi. Poznaj opowieść o bogach i potworach. Zostań legendą, jaka jest ci pisana. parametry gry KORZYSTAJ Z MOCY BOGÓW Bogowie Olimpu pobłogosławili ci i wręczyli dary: skrzydła Dedala, miecz Achillesa, łuk Odyseusza i nie tylko. Masz także do dyspozycji legendarne moce, które pomogą ci zmienić wyniki twoich starć. Użyj ich, aby walczyć z mitycznymi potworami, rozwiązywać starożytne łamigłówki i odkrywać ogromny otwarty świat. ZMIERZ SIĘ Z MITYCZNYMI WROGAMI Stań oko w oko z takimi legendarnymi bestiami jak Cyklop, Meduza czy Minotaur, i walcz z plugawymi wersjami bohaterów, na przykład z Achillesem. Walcz z nimi podczas dynamicznych starć w powietrzu i wręcz. Łącz przyznane ci przez bogów zdolności i uzbrojenie. ODKRYJ STYLIZOWANY OTWARTY ŚWIAT Poznaj atrakcyjnie renderowany i tętniący życiem świat fantasy. Przemierzaj, wspinaj się, a choćby lataj nad siedmioma oryginalnymi regionami, inspirowanymi najróżniejszymi bóstwami. PRZETRWAJ BOHATERSKIE PRÓBY Użyj sprytu i zdolności specjalnych, żeby rozwiązać łamigłówki i dostać się do skarbców. Weź także udział w strategicznych starciach z bossami,rozszerzyć swoją moc i ulepszyć umiejętności. NAPISZ WŁASNĄ LEGENDĘ Zmodyfikuj wygląd swojej postaci i odkryj świeże pancerze i wyposażenie, inspirowane grecką mitologią. Zbieraj materiały w całym świecie i generujej mocne przedmioty i udoskonalaj wyposażenie, podczas drogi ku wypełnieniu własnego przeznaczenia.
 • Producent Ubisoft 

4 ★  Watch dogs legion pl (ps5) marki Ubisoft

Watch dogs legion pl (ps5) marki Ubisoft Najniższa Cena Online W niedalekiej przyszłości Londyn stoi w obliczu upadku. Po niszczycielskich atakach terrorystycznych wstrząsających miastem, wszechwidzące państwo autorytarne uciska ludzi, skorumpowana prywatna korporacja wojskowa kontroluje ulice, a konkretny syndykat przestępczy żeruje na bezbronnych. Los Londynu zależy od ciebie i twojej zdolności do utworzenia ruchu oporu i prowadzenia walki. WATCH DOGS: LEGION to nowoczesna gra, która umożliwia werbowanie wszystkich mieszkańców i grę dowolną postacią napotkaną w kultowym mieście, jakim jest Londyn. Możesz wcielić się w każdą postać w otwartym świecie – wszyscy posiadają tu swoją historię, osobowość i umiejętności, które pomogą Ci stworzyć własny, niepowtarzalny zespół. Rekrutuj znajomych i dołącz do walki w trybie wieloosobowym online, żeby odbić Londyn w trakcie misji kooperacyjnych dla czterech graczy, wyzwań końcowych, specjalnych trybów gry i wydarzeń. Witaj w ruchu oporu! GRAJ DOWOLNĄ POSTACIĄ Rekrutuj dowolne postaci z całej populacji Londynu do swego ruchu oporu: od agenta MI6 po bezkompromisowego pięściarza lub niepozornej staruszki... Każdy, kogo zobaczysz, ma specyficzną historię, osobowość i umiejętności i może dołączyć do twojego zespołu. PERSONALIZUJ swych REKRUTÓW Spersonalizuj wszystkich członków swego ruchu oporu i awansuj ich, wytwarzając najróżniejsze zestawy umiejętności, od hakowania po skradanie się, aż po trening szturmowy. Personalizuj ich jeszcze bardziej szczegółowo za pomocą specyficznych strojów i stylowych masek. WOLNOŚĆ I KONSEKWENCJE Graj w grę tak, jak chcesz. Zupełnie nowy system walki wręcz, a także obszerny wybór broni i umiejętności oznacza, iż twoje podejście do walki przekłada się na realne konsekwencje. OTWARTY ŚWIAT LONDYNU Odkryj rozległy, otwarty świat miasta i sprawdź dużo znanych zabytków Londynu, m.in. Trafalgar Square, Big Ben, Tower Bridge, czy London Eye – i podejmuj działania poboczne, takie jak walka na pięści, freestyle football, nielegalne kontrakty kurierskie czy street art. STWÓRZ ZESPOŁ Z PRZYJACIÓŁMI Zaproś swój zespół do gry w sieci i połącz siły z maksymalnie trzema przyjaciółmi, żeby razem swobodnie odkrywać świat lub podejmować się całkiem nowych misji opartych na współpracy i stawiać czoła wyzwaniom pozostałym pod koniec gry. Ciesz się gratisowymi regularnymi aktualizacjami, zyskując nowe tryby online, nagrody i wydarzenia tematyczne. opis i fotografie ze strony XBox Polska
 • Producent Ubisoft 

5 ★  UBISOFT Assassin's Creed Valhalla - Dawn of Ragnarok DLC PS5

UBISOFT Assassin's Creed Valhalla - Dawn of Ragnarok DLC PS5 Najniższa Cena Online · zwiększenie fabularne Świt Ragnaröku wymaga podstawowej wersji gry Assassin’s Creed Valhalla · wewnątrz znajduje się kod do pobrania zawartości – nie ma w niej płyty W Assassin’s Creed Valhalla: Świt Ragnaröku, najmocniej ambitnym rozszerzeniu fabularnym w dziejach serii, Eivor musi pokierować losem Odyna, nordyckiego boga wojny i mądrości. Wykorzystaj świeże boskie moce, podejmując się niewykonalnego zadania w zapierającym dech świecie. Poznaj legendarną wikińską sagę i uratuj swego syna w obliczu zagłady bogów. Początek wojny. Koniec świata. Oto Świt Ragnaröku. Najważniejsze elementy ZAWŁADNIJ BOSKIMI MOCAMI Wchłaniaj świeże zdolności od pokonanych wrogów, przybierz postać kruka, by dokonywać widowiskowych egzekucji, zamień swoją skórę w lawę, aby lepiej się bronić i korzystaj z wielu innych nowinek. PODRÓŻ przez NORDYCKIE MITY Eivor musi zabrać w swoje ręce los Odyna i udać się do mitycznego królestwa krasnoludów, Svartalfheimu, efektownego świata, który jednak zmaga się z najazdem wroga. WALCZ Z NOWYMI WROGAMI Z OGNIA I LODU Staw czoła Jotunom, lodowym wrogom z Jotunheimu, Muspelom, nowym ognistym przeciwnikom z Muspelheimu, a także Surtrowi, nieśmiertelnemu olbrzymowi, który niewątpliwie jest najpotężniejszym z dotychczasowych wrogów Odyna. POZNAJ SAGĘ SAMEGO ODYNA Jako Odyn podejmij się niewykonalnego zadania i spróbuj wyrwać swego syna, Baldura, ze szponów zaciekłego wroga. Twoja podróż zmusi cię do stawienia czoła własnemu przeznaczeniu w obliczu nieuchronnej zagłady niesionej przez Ragnarök. WALCZ NA ZUPEŁNIE NOWEJ ARENIE Podejmij wyzwanie Walkirii i dowiedź swej biegłości w walce i na arenie bitewnej. Powiększaj poziom trudności, aby zdobywać cenniejsze nagrody, stawiając czoła tak nowym jak i znanym już przeciwnikom w serii śmiałych prób. Zawartość Wydanie Assassin’s Creed® Valhalla: Dawn of Ragnarök obejmuje: · Kod do pobrania zwiększenia* Świt Ragnaröku – wydanie pudełkowe nie posiada płyty · Kopertę, zawierającą cztery litografie, które nawiązują do grafiki z zwiększenia Assassin’s Creed Valhalla: Świt Ragnaröku * by uzyskać dostęp do powiększenia fabularnego Świt Ragnaröku, należy posiadać podstawową wersję gry Assassin’s Creed Valhalla Premia za wczesne zamówienie Zgarnij nagrodę za zakup przedpremierowy**: pakiet Zmierzchu. Zawiera on skórkę kruka Posłaniec Dellingra, wierzchowca Ryś Havardra, komplet wyposażenia Zmierzch i normański topór Algurnira. ** Oferta może ulec zmianie. Dostęp do treści wymaga podstawowej wersji gry Assassin’s Creed Valhalla. Gra jest sprzedawana oddzielnie. Pakiet Zmierzchu może być w dowolnym momencie udostępniony do sprzedaży i/lub rozdawany oddzielnie w formie podarunków, jeśli tak postanowi Ubisoft. Oferta zestaw Zmierzchu wygasa 9 kwietnia.
  Powiązania gamingowe:  Gry na konsole Paradox Interactive - Ranking TOP10 gier konsolowych

  7 ★  Electronic arts F1 2021 ps5 (5030933124820)

  Electronic arts F1 2021 ps5 (5030933124820) Najniższa Cena Online F1® 2021 Każda historia ma swój początek w F1® 2021, oficjalnej grze sezonu 2021 FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP™. Wypróbuj świeże komponenty rozgrywki, w tym ekscytujący tryb fabularny „Droga do sławy", karierę dwuosobową i tryb „Real-Season Start", w którym rozegrasz wyjątkowo realistyczny sezon. Zaprowadź swój zespół na podium w uznanym trybie „Mój zespół" albo rywalizuj w trybie wieloosobowym lub na podzielonym ekranie. Zostań częścią największego widowiska motorowego na świecie, ścigając się wśród dwudziestu prawdziwych kierowców reprezentujących dziesięć kultowych zespołów w sezonie 2021:- „Droga do sławy" – ekscytujący tryb fabularny- nowe tryby rozgrywki: kariera dwuosobowa i „Real-Season Start"- popularny tryb „Mój zespół", rozgrywka wieloosobowa i na podzielonym ekranie* żeby pobrać ostateczne wersje bolidów F1® 2021, wszystkie tory na sezon, uzupełniającą zawartość i aktualizację F2™ 2021, Ci potrzeba połączenia z internetem. • OFICJALNA GRA SEZONU 2021 FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP™• „Droga do sławy" – ekscytujący tryb fabularny.• nowe tryby: kariera dwuosobowa i „Real-Season Start".• Tryb „Mój zespół" – stwórz kierowcę, wybierz sponsora i dostawcę silnika, zatrudnij drugiego kierowcę i stań na czele jedenastego zespołu F1.• System statystyk kierowcy wzbogacony o skupienie oraz nowe kluczowe wydarzenia działu.• Tryb podzielonego ekranu dla dwóch graczy.• Mniej wymagające opcje gry dla okazjonalnych graczy i specjalne ustawienia dla nowoczesnych.• lubiany tryb kariery z odświeżonymi działaniami badawczo-rozwojowymi i programami treningowymi oraz nowym prędkim treningiem.• Formuła 2 jako opcja przygotowania do F1® – sezon 2020 lub 2021 w wersji krótkiej, średniej lub pełnej*.• Rozgrywki e-sportowe – kwalifikacje online, aktualności i możliwość oglądania zawodów linii F1® Esports Challenger i Pro Series.• nowe komponenty rozgrywki: próba czasowa, krótsze sezony, tryb Grand Prix™ i możliwość ponownego przeżycia kluczowych chwil dzięki funkcji „interesujące momenty" i powtórkom.• Rywalizuj z innymi graczami w trybie wieloosobowym: wyścigi rankingowe i towarzyskie, nowa funkcja szybkiego dołączania, ligi, własne malowania i cotygodniowe wydarzenia. Gra F1® 2021 – oficjalny towar na sezon FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP. © 2021 Electronic Arts Inc. Logo F1, FORMULA 1, F1 i powiązane znaki są znakami towarowymi Formula One Licensing BV, spółki Formula 1. Gra na licencji Formula One World Championship Limited. Logo F2 FIA FORMULA 2 CHAMPIONSHIP, FORMULA 2, F2 i powiązane znaki są znakami handlowymi Federation Internationale de l’Automobile, użytkowanymi na licencji. Wszelkie prawa opatentowane. Pre-order: • pakiet zawartości „Droga do sławy"• Ścigaj się w grze F1® 2021 jako jedna z fikcyjnych gwiazd nowego trybu „Droga do sławy" – Devon Butler, Aiden Jackson lub Casper Akkerman – wykorzystując wyjątkowe przedmioty w grze:• awatar postaci | malowanie bolidu | kombinezon | rękawice | kask | zwycięskie okrzyki• 5000 szt. Wirtualnej waluty PitCoin do wydania w grze
  • Producent Electronic Arts 

  8 ★  UBISOFT Assassin's Creed Valhalla PS5

  UBISOFT Assassin's Creed Valhalla PS5 Najniższa Cena Online

   9 ★  Battlefield 2042 PS5, 1107761

   Battlefield 2042 PS5, 1107761 Najniższa Cena Online Battlefield™ 2042 to pierwszoosobowa strzelanka będąca powrotem do wojny totalnej, z której słynie ta kultowa linia gier. W niedalekiej przyszłości porządek na świecie został zachwiany. Dynamicznie zmieniające się pola bitew będą wymagały od Ciebie adaptacji i przezwyciężania trudności za pomocą Twojego oddziału i postępowego arsenału. Battlefield™ 2042 oddaje w wasze ręce globalne pola bitew o niezrównanej dotąd skali dzięki wsparciu rozgrywki dla 128* graczy. Na graczy czeka tu ogromna moc wrażeń, od zaktualizowanych trybów gry wieloosobowej, takich jak Podbój czy Przełamanie, po zupełnie nową Strefę Zagrożenia.Świat pogrążony w chaosieRok 2042 – arcytrudne wydarzenia klimatyczne i walki o zasoby zmieniły układ sił na świecie. Stany Zjednoczone i Rosja stoją u progu wojny, w trakcie gdy bezpaństwowi weterani tworzą niezależne grupy zwane oddziałami specjalnymi. Walcz, by kształtować przyszłość w tym nieznanym dotąd teatrze wojny.128 graczy równocześniePo raz pierwszy w historii Battlefield do wojny totalnej może dołączyć 128 graczy jednocześnie*. Ta niesamowita liczba graczy zagwarantuje zupełnie świeże możliwości rozgrywki i pozwala brać udział w atrakcyjnych wydarzeniach. Poczuj jeszcze wyraźniej niżeli wcześniej emocje towarzyszące prowadzonym na wielką skalę bitwom, podczas których wszystko może się zdarzyć.*Tylko na Xbox Series X|S, PlayStation®5 oraz PC. W wersjach na Xbox One i PlayStation®4 maksymalna ilość graczy to 64.Rozległe i dynamiczne terenySiedem ogromnych, zaprojektowanych w nowatorski sposób map pozwoli Ci w jeszcze większym stopniu poczuć skalę olbrzymiego konfliktu zbrojnego. Każde pole bitwy to osobna przestrzeń gry, mieszcząca rozmaite obszary walki, co pozwala na bardzo różną rozgrywkę, w tym przy użyciu sprzętów – jednocześnie czołgi, jak i myśliwce mają więcej miejsca na prowadzenie działań. nowe mapy kreujeją nieustannie zmieniające się warunki bojowe i stawiają różnorodne wyzwania. Na bieżąco reaguj na dynamiczne wydarzenia i kataklizmy, przykładowo na burzę piaskową na pustyniach Kataru, rakietę wystrzeloną z centrum kosmicznego Gujany Francuskiej czy tornada zagrażające betonowym dżunglom Korei Południowej.Najnowocześniejszy arsenałWykaż się bojową kreatywnością, używając całej gamy ultranowoczesnych typów broni, pojazdów, odrzutowców, śmigłowców i nieznanego wcześniej sprzętu z 2042 r. Wzywaj na pole bitwy robotycznego psa, strzelajz pistoletu służącego do reanimowania towarzyszy na odległość, przemieszczaj się za pomocą haka z liną, zakładaj wingsuit, używaj drona zwiadowczego i innego sprzętu.SpecjaliściWybierz swoją rolę na polu bitwy i twórz wyjątkowe oddziały, korzystając z nowego systemu specjalistów. Specjaliści zostali oparci na czterech prawidłowo znanych klasach i każdyz nich ma własną specjalizację, a także cechę, a całą resztę wyposażenia można w pełni spersonalizować. Wybranie i wyposażenie specjalisty pozwolą związać go do pozostałych członków drużyny i reagowaćw każdej sytuacji na p...
   • Producent Electronic Arts 

   Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


   Podsumowanie, czyli Jakie Gry na konsole PlayStation5 najlepsze?

   Najlepsze Gry na konsole PlayStation5 w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


   Najtańsze Gry na konsole PlayStation5 w Rankingach – nasze TOP3


   Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


   Dobre gry na PlayStation – TOP5 listopad 2022

   Jeżeli żadne z powyższych Gier na konsole PlayStation5 nie spełniły oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie rekomendowanych innych gier na PlayStation.


   ZOSTAW ODPOWIEDŹ

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *