Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Gry na konsole

Gry PS4 Sega – Ranking TOP10 gier konsolowych

Pomagamy w wyborze dobrych Gier PS4 od wytwórni Sega. Poniższe zestawienia są aktualne na kwiecień 2024 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych Gier PS4 od wytwórni Sega,
 • TOP10 najtańszych promocyjnych Gier PS4 od wytwórni Sega,
 • TOP5 innych rekomendowanych gier na PS4.

Jakie Gry PS4 Sega najlepiej wybrać? Ranking na kwiecień 2024

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Gry PS4 Sega, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking Gier PS4 od wytwórni Sega, wraz z informacją o produktach, jest aktualizowany każdego dnia.

1 ★  Like a Dragon Infinite Wealth - Gra na PS4 (5055277052783)

Like a Dragon Infinite Wealth - Gra na PS4 (5055277052783) Najniższa Cena Online Data premiery:26.01.2024;dostępne wyłącznie na PlayStation:nie;Działa z PlayStation Move:nie;Edycja:typowa;Funkcje sieciowe:nie;Gatunek:przygodowa, akcja, RPG;Kod regionu:region 2;Nośnik:płyta Blu-ray;Opis:Historie dwójki bohaterów splatają się ze sobą zrządzeniem losu… albo być może przez coś bardziej złowrogiego…;Platforma:Playstation 4;Przedsprzedaż (preorder):tak;Przedział wiekowy (PEGI):18+;Ratingi:Wulgarny język, Przemoc;wariant wydania:podstawowe;Tryb:singleplayer (jednoosobowy);Twórca:Ryu ga Gotoku Studio;Tytuł gry (wariantowanie):Like a Dragon Infinite Wealth;Wersja:fizyczna;Wersja językowa:angielska;Współpraca PlayStation VR:nie;Wydawca:Sega;Wyjście wideo HD:1080p, 1080i, 720p;wymogi sprzętowe:konsola PlayStation 4, konsola PlayStation 5;wymogi systemowe:tryb dla wielu graczy online na konsoli wymaga subskrypcji PlayStation Plus (sprzedawanej osobno), żeby można było grać w tę grę na PS5, może być potrzebna aktualizacja oprogramowania systemu do najnowszej wersji, gra będzie działać na PS5, ale niektóre funkcje z wersji na PS4 mogą być nieobecne...
 • Producent Sega 
 • Gatunek akcja 
 • Wersja językowa angielska 
Powiązania gamingowe:  Gry PS4 Activision - Ranking TOP10 gier konsolowych

3 ★  Soul Hackers 2 Gra na PS4 (Kompatybilna z PS5) (5055277046836)

Soul Hackers 2 Gra na PS4 (Kompatybilna z PS5) (5055277046836) Najniższa Cena Online Poznaj nadprzyrodzoną grę RPG ze interesującymi postaciami i mroczną atmosferą cyberpunkowej Japonii. To do agentów Aion należy odszyfrowanie przeznaczenia i uratowanie świata przed zagładą! Wśród świateł neonów i postępu technologicznego komercyjne udogodnienia pochłaniają ludzi. W cieniu trwa wojna pomiędzy Yatagarasu i Stowarzyszeniem Zjaw – piekielnymi przyzywaczami, którzy władają nieziemskimi mocami „demonów". Istniejący w enigmatycznym morzu ludzkich informacji cyfrowy zbiorowy umysł przekształcił się w prawdziwą nienaturalną inteligencję: Aion. Obserwując ludzkość z daleka, Aion stwierdza na podstawie obliczeń, iż świat zostanie zniszczony w wyniku nieuniknionej katastrofy. Wytwarza więc dwie agentki, które mają zapobiec kataklizmowi: Ringo i Figue. Razem agentki Aion muszą zbadać efekt motyla i nie dopuścić do apokalipsy. cechy: Zbadaj zjawisko końca świata jako Ringo, agentka Aion, która musi ocalić ludzkość przed apokalipsą.Eksploruj nadprzyrodzony świat RPG pełen przyzywaczy i niebezpieczeństw czyhających wśród neonów cyberpunkowej Japonii.Gromadź demony i odblokowuj kompilacje, aby stworzyć nowych, silniejszych demonicznych sprzymierzeńców oraz użyć ich zabójcze zdolności przeciw twoim wrogom.Zacieśnij więzi z członkami zespołu i zagłęb się w ich dusze, przeżywając ich ostatnie przygody i odkrywając prawdę o ich – oraz twojej historii.
 • Producent Sega 
 • Wersja językowa angielska 

Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Najtańsze Gry PS4 Sega – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze Gry PS4 Sega, często występujące na wyprzedażach i w promocjach, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Gier PS4 od wytwórni Sega jest aktualizowany na bieżąco.

Powiązania gamingowe:  Gry PS4 2K Games - Ranking TOP10 gier konsolowych

1 ★  Sonic Colours Ultimate Limited Edition Gra playstation 4 CENEGA, KGP4SONICCUL

Sonic Colours Ultimate Limited Edition Gra playstation 4 CENEGA, KGP4SONICCUL Najniższa Cena Online Data premiery:1.10.2021;dostępne wyłącznie na PlayStation:nie;Działa z PlayStation Move:nie;Edycja:charakterystyczna;Funkcje sieciowe:nie;Gatunek:dla dzieci/familijna, platformowa, zręcznościowa;Kod regionu:region 2;Nośnik:płyta Blu-ray;Platforma:Playstation 4;Przedsprzedaż (preorder):nie;Przedział wiekowy (PEGI):12+;typ wydania:podstawowe;Tryb:singleplayer (jednoosobowy);Twórca:Sega;Tytuł gry (wariantowanie):Sonic Colours Ultimate;Wersja:fizyczna;Wersja językowa:polska (napisy);Współpraca PlayStation VR:nie;Wydawca:Sega;Wyjście video HD:1080p, 1080i, 720p;wymagania sprzętowe:konsola PlayStation 4, konsola PlayStation 5;wymogi systemowe:tryb dla wielu graczy online na konsoli wymaga subskrypcji PlayStation Plus (sprzedawanej osobno), aby można było grać w tę grę na PS5, może być potrzebna aktualizacja oprogramowania systemu do najnowszej wersji, gra będzie działać na PS5, ale niektóre funkcje z wersji na PS4 mogą być nieobecne...
 • Producent Sega 
 • Gatunek przygodowa 

2 ★  Soul Hackers 2 Gra na PS4 (Kompatybilna z PS5) (5055277046836)

Soul Hackers 2 Gra na PS4 (Kompatybilna z PS5) (5055277046836) Najniższa Cena Online Poznaj nadprzyrodzoną grę RPG ze interesującymi postaciami i mroczną atmosferą cyberpunkowej Japonii. To do agentów Aion należy odszyfrowanie przeznaczenia i uratowanie świata przed zagładą! Wśród świateł neonów i postępu technicznego komercyjne udogodnienia pochłaniają ludzi. W cieniu trwa wojna pomiędzy Yatagarasu i Stowarzyszeniem Zjaw – piekielnymi przyzywaczami, którzy władają nieziemskimi mocami „demonów". Istniejący w nieodgadnionym morzu ludzkich danych cyfrowy zbiorowy umysł przekształcił się w prawdziwą sztuczną inteligencję: Aion. Obserwując ludzkość z daleka, Aion stwierdza na podstawie obliczeń, iż świat zostanie zniszczony w wyniku nieuniknionej katastrofy. Tworzy więc dwie agentki, które posiadają zapobiec kataklizmowi: Ringo i Figue. Razem agentki Aion muszą zbadać efekt motyla i nie dopuścić do apokalipsy. właściwości: Zbadaj zjawisko końca świata jako Ringo, agentka Aion, która musi ocalić ludzkość przed apokalipsą.Eksploruj nadprzyrodzony świat RPG pełen przyzywaczy i niebezpieczeństw czyhających wśród neonów cyberpunkowej Japonii.Gromadź demony i odblokowuj kompilacje, żeby stworzyć nowych, silniejszych demonicznych sprzymierzeńców oraz wykorzystać ich zabójcze zdolności przeciw twoim wrogom.Zacieśnij więzi z członkami zespołu i zagłęb się w ich dusze, przeżywając ich ostatnie przygody i odkrywając prawdę o ich – oraz twojej historii.
 • Producent Sega 
 • Wersja językowa angielska 
Powiązania gamingowe:  Gry na PS4 do 300 zł - Ranking TOP10 gier konsolowych

Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Podsumowanie, czyli Jakie Gry PS4 Sega najlepsze?

Najlepsze Gry PS4 Sega w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Gry PS4 Sega w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Dobre gry na PS4 – Zestawienie kwiecień 2024

Jeżeli żadne z powyższych Gier PS4 od wytwórni Sega nie spełniły oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie chętnie wybieranych innych gier na PS4.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *