Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Gry na konsole

Gry PS4 Focus Home Interactive – Ranking TOP10 gier konsolowych

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych Gier PS4 od wytwórni Focus Home Interactive. Poniższe zestawienia są aktualne na kwiecień 2024 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych Gier PS4 od wytwórni Focus Home Interactive,
 • TOP10 najtańszych promocyjnych Gier PS4 od wytwórni Focus Home Interactive,
 • TOP5 innych rekomendowanych gier na konsole PlayStation4.

Jakie Gry PS4 Focus Home Interactive najlepiej wybrać? Ranking na kwiecień 2024

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Gry PS4 Focus Home Interactive, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking Gier PS4 od wytwórni Focus Home Interactive, wraz z informacją o produktach, jest aktualizowany na bieżąco.

2 ★  Farming Simulator 22 Gra playstation 4 CENEGA

Farming Simulator 22 Gra playstation 4 CENEGA Najniższa Cena Online Edycja charakterystyczna i kolekcjonerska posiada DLC z zestawem CLAAS XERION SADDLE TRAC, a w nim: - CLAAS XERION 4200 SADDLE TRACd - KAWECO XERION SADDLE TRAC Tanker - KAWECO XERION SADDLE TRAC Semi-Trailed Tanker - KAWECO OPTI-JECT 800 - KAWECO Front-Unit Już w listopadzie powróci lubiana poprzez graczy na całym świecie, sprzedająca się w milionach kopii symulacja rolnicza. Jeszcze pokaźniejsza, jeszcze lepsza i pokaźniejsza aniżeli kiedykolwiek miało to miejsce! Farming Simulator 22 zapewni niesamowitą głębię i największą swobodę gracza w historii tej kolekcji. Do dyspozycji graczy oddano setki urządzeń rolniczych i pojazdów (ponad 400!) dzięki czemu realistyczna symulacja stanie się jeszcze bardziej postępowa! Niezależnie od wieku, każdy prosto zagłębi się w rolnictwo, hodowlę zwierząt (w tym zwierząt domowych) i leśnictwo. Dwie nowe mapy inspirowane USA i Europą, zaktualizowany alpejski region Erlengrat oraz trzy uzupełniające typy upraw położą nacisk na różnice w działalności rolniczej. Twórcy dokonali wszelkich starań by symulacja zapewniała jak największy realizm, wyzwanie i nieprzeciętną atmosferę, wprowadzono więc obecność pór roku! Nie samymi uprawami i hodowlą człowiek żyje, od teraz gracze mogą stale rozszerzać dochody i wpływy po przez produkcje różnorakich produktów takich jak: sok, chleb czy olej. Personalizacja farm i postaci nigdy nie była aż tak rozbudowana. Wprowadzono świeże narzędzia do ustawienia i modyfikacji wyglądu. Oparty na silniku GIANTS Engine 9 Farming Simulator 22 to technologiczny krok w przód, nienaturalna inteligencja zachowuje się bardziej realistycznie, światy są wyraźnie bogatsze i barwne. A nowy silnik powoduje wzrost wydajności na wszelkich systemach parametry gry: 400+ sprzętów rolniczych, nowe kategorie, 100+ autentycznych marekOdprężający tryb wieloosobowy od 1 do 16 graczyświeże uprawy: winogrona, oliwki, sorgoDzięki systemowi pór roku wprowadzono świeże mechaniki do rozgrywki Łańcuchy produkcyjne poszerzające działalność gospodarcząDwie nowe mapy + zaktualizowana mapa alpejskaWięcej opcji personalizacjirozszerzona wydajność na wszelkich systemachWieloletnia strategia rozwoju – największa gra o rolnictwie!
 • Producent Focus Home Interactive 
 • Wersja językowa polska 
Powiązania gamingowe:  Gry PS4 Activision - Ranking TOP10 gier konsolowych

3 ★  Evil West PS4 / PS5

Evil West PS4 / PS5 Najniższa Cena Online PS4 Evil West Przedsprzedaż. Planowana data premiery 22.11.2022. Data premiery i wysyłki może ulec zmianie.Zło nigdy nie śpi... Ale krwawi. Mroczne siły opanowały Dziki Zachód. Jako jeden z ostatnich agentów sekretnej organizacji zwalczającej wampiry, stanowisz finalną linię obrony ludzkości przed zrodzonym w mroku złem. Stań do walki z przerażającymi krwiopijcami żeby stać się Superbohaterem Dzikiego Zachodu i ocalić Zjednoczone Stany Ameryki! Rozpętaj piekło używając broni palnej, napędzanej elektrycznością Rękawicy Bojowej oraz pomysłowych gadżetów. Poluj na wampiry jako samotny łowca lub połącz siły z przyjacielem żeby pokonać zło wspólnie. Przeżyj przygodę zanurzoną w mrocznym odbiciu Dzikiego Zachodu, polepszając swój arsenał i specjalne narzędzia do walki z wampirami. Odblokuj nowe umiejętności by osiągnąć mistrzostwo i stwórz swój własny, unikatowy styl walki z hordami krwiożerczych potworów. - Samotnie albo z przyjacielem zanurz się w wyjątkowym i brutalnym systemie walki. - Poznaj mity i legendy przedstawione w krzywym zwierciadle stylizowanego Dzikiego Zachodu. - Odblokuj i udoskonalaj umiejętności, bronie, a także specjalistyczne gadżety do polowania na potwory. - Przeżyj trzymającą w napięciu przygodę i ocal opanowaną przez mroczne siły Amerykę. Pudełkowa wersja gry Evil West zawiera dodatek Wild Wild East Pack! Rozpraw się z nieumarłymi w fantastycznym stylu dzięki nowemu strojowi i pięciu skórkom do broni.
 • Producent Focus Home Interactive 
 • Gatunek akcja 
 • Wersja językowa polska 

Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Najtańsze Gry PS4 Focus Home Interactive – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze Gry PS4 Focus Home Interactive, często występujące na wyprzedażach i w promocjach, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Gier PS4 od wytwórni Focus Home Interactive jest aktualizowany na bieżąco.

Powiązania gamingowe:  Gry do konsoli do 500 zł - Ranking TOP10 gier konsolowych

1 ★  Farming Simulator 22 Gra playstation 4 CENEGA

Farming Simulator 22 Gra playstation 4 CENEGA Najniższa Cena Online Edycja charakterystyczna i kolekcjonerska gromadzi DLC z kompletem CLAAS XERION SADDLE TRAC, a w nim: - CLAAS XERION 4200 SADDLE TRACd - KAWECO XERION SADDLE TRAC Tanker - KAWECO XERION SADDLE TRAC Semi-Trailed Tanker - KAWECO OPTI-JECT 800 - KAWECO Front-Unit Już w listopadzie powróci lubiana przez graczy na całym świecie, sprzedająca się w milionach kopii symulacja rolnicza. Jeszcze pokaźniejsza, jeszcze lepsza i większa aniżeli kiedykolwiek miało to miejsce! Farming Simulator 22 zapewni niesamowitą głębię, a także największą swobodę gracza w historii tej linii. Do dyspozycji graczy oddano setki maszyn rolniczych i pojazdów (ponad 400!) dzięki czemu realistyczna symulacja stanie się jeszcze bardziej progresywna! Niezależnie od wieku, każdy prosto zagłębi się w rolnictwo, hodowlę zwierząt (w tym zwierząt domowych) i leśnictwo. Dwie nowe mapy inspirowane USA i Europą, zaktualizowany alpejski region Erlengrat i trzy dopełniające warianty upraw położą nacisk na różnice w działalności rolniczej. Twórcy dokonali wszelkich starań by symulacja zapewniała jak największy realizm, wyzwanie i znakomitą atmosferę, wprowadzono więc występowanie pór roku! Nie samymi uprawami i hodowlą człowiek żyje, od teraz gracze mogą stale powiększać dochody i wpływy po poprzez produkcje różnorakich produktów takich jak: sok, chleb czy olej. Personalizacja farm i postaci nigdy nie była aż tak rozbudowana. Wprowadzono świeże narzędzia do ustawienia i modyfikacji wyglądu. Oparty na silniku GIANTS Engine 9 Farming Simulator 22 to technologiczny krok w przód, sztuczna inteligencja zachowuje się bardziej realistycznie, światy są istotnie bogatsze i barwne. A nowy silnik sprawia wzrost sprawności na wszelkich systemach atrybuty gry: 400+ sprzętów rolniczych, świeże kategorie, 100+ autentycznych marekOdprężający tryb wieloosobowy od 1 do 16 graczyświeże uprawy: winogrona, oliwki, sorgoDzięki systemowi pór roku wprowadzono świeże mechaniki do rozgrywki Łańcuchy produkcyjne poszerzające działalność gospodarcząDwie świeże mapy + zaktualizowana mapa alpejskaWięcej opcji personalizacjirozszerzona efektywność na wszystkich systemachWieloletnia strategia rozwoju – największa gra o rolnictwie!
 • Producent Focus Home Interactive 
 • Wersja językowa polska 

2 ★  Evil West PS4 / PS5

Evil West PS4 / PS5 Najniższa Cena Online PS4 Evil West Przedsprzedaż. Planowana data premiery 22.11.2022. Data premiery i wysyłki może ulec zmianie.Zło nigdy nie śpi... Lecz krwawi. Mroczne siły opanowały Dziki Zachód. Jako jeden z ostatnich agentów sekretnej organizacji zwalczającej wampiry, stanowisz finalną linię obrony ludzkości przed zrodzonym w mroku złem. Stań do walki z przerażającymi krwiopijcami aby stać się Superbohaterem Dzikiego Zachodu i ocalić Zjednoczone Stany Ameryki! Rozpętaj piekło używając broni palnej, napędzanej elektrycznością Rękawicy Bojowej, a także pomysłowych gadżetów. Poluj na wampiry jako samotny łowca lub połącz siły z przyjacielem aby pokonać zło wspólnie. Przeżyj przygodę zanurzoną w mrocznym odbiciu Dzikiego Zachodu, ulepszając swój arsenał, a także specjalne narzędzia do walki z wampirami. Odblokuj świeże umiejętności żeby osiągnąć mistrzostwo i stwórz swój własny, unikatowy fason walki z hordami krwiożerczych potworów. - Samotnie albo z przyjacielem zanurz się w unikatowym i brutalnym systemie walki. - Poznaj mity i legendy przedstawione w krzywym zwierciadle stylizowanego Dzikiego Zachodu. - Odblokuj i polepszaj umiejętności, bronie i specjalistyczne gadżety do polowania na potwory. - Przeżyj trzymającą w napięciu przygodę i ocal opanowaną przez mroczne siły Amerykę. Pudełkowa wersja gry Evil West mieści dodatek Wild Wild East Pack! Rozpraw się z nieumarłymi w fantastycznym stylu dzięki nowemu strojowi i pięciu skórkom do broni.
 • Producent Focus Home Interactive 
 • Gatunek akcja 
 • Wersja językowa polska 
Powiązania gamingowe:  Gry PS4 strategie - Ranking TOP10 gier konsolowych

Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Podsumowanie, czyli Jakie Gry PS4 Focus Home Interactive najlepsze?

Najlepsze Gry PS4 Focus Home Interactive w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Gry PS4 Focus Home Interactive w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Rekomendowane gry na konsole PlayStation4 – TOP5 kwiecień 2024

Jeżeli żadne z powyższych Gier PS4 od wytwórni Focus Home Interactive nie spełniły oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie dobrych innych gier na konsole PlayStation4.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *