Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Gry na konsole

Gry PS4 zręcznościowe – Ranking TOP10 gier konsolowych

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych Gier PS4 zręcznościowych. Poniższe zestawienia są aktualne na maj 2022 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych Gier PS4 zręcznościowych,
 • TOP10 najtańszych Gier PS4 zręcznościowych,
 • TOP5 innych rekomendowanych gier na PlayStation4.

Jakie Gry PS4 zręcznościowe najlepiej wybrać? Ranking na maj 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Gry PS4 zręcznościowe, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking Gier PS4 zręcznościowych, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Wb games Lego marvel super heroes 2 (5051892210812) ☆

Wb games Lego marvel super heroes 2 (5051892210812) Najniższa Cena Online „Dzięki zupełnie nowej wielowątkowej fabule LEGO® Marvel Super Heroes 2 zawierać będzie niesamowite funkcje rozgrywki, takie jak umiejętność postaci do manipulacji czasem czy czteroosobowy rywalizacyjny tryb bitwy superbohaterów" – mówi Tom Stone, dyrektor zarządzający w TT Games. „obszerna gama zupełnie nowych postaci z uniwersum Marvela, a także znanych bohaterów w nowych przebraniach bez wątpienia sprawi, iż gra olśni zarówno wielbicieli LEGO® oraz Marvela, jak i nowych użytkowników".„Grupa LEGO® jest zachwycona możliwością kontynuacji przygód legendarnych postaci Marvela w zupełnie nowej odsłonie z serii LEGO®" – stwierdza Sean McEvoy, wicedyrektor ds. Gier wideo w Grupie LEGO®. „zarówno młodzi, jak i starsi fani niewątpliwie z przyjemnością zagrają w tę nową kosmiczną sagę w uniwersum Marvela widzianym z unikatowej perspektywy LEGO®".„Ponieważ zależy nam na stworzeniu olśniewających gier dla entuzjastów Marvela w każdym wieku, ponowna współpraca z niesamowitymi zespołami LEGO®, Warner Bros. Interactive Entertainment i TT Games była tylko kwestią czasu" – rzekł Jay Ong, starszy wicedyrektor ds. Gier i innowacji w Marvel Entertainment. „LEGO® Marvel Super Heroes 2 przeniesie postacie z marvelowskich historii prosto do wyjątkowego świata LEGO® proponującego sporo godzin fantastycznych, oryginalnych przygód".Gracze będą musieli zmierzyć się z podróżującym w czasie Kangiem Zdobywcą w niesamowitych bitwach odbywających się w Chronopolis na przestrzeni różnych epok, od starożytnego Egiptu i Dzikiego Zachodu po Saakar, a także Nowy Jork 2099 roku. W przygodach tych weźmie udział cały szereg słynnych bohaterów, m.in. Kapitan Ameryka (jako kowboj), Spider-Man z roku 2099, Thor, Hulk, Strażnicy Galaktyki, Czarna Pantera, Kapitan Marvel, Doktor Strange, Zielony Goblin i dziesiątki innych superbohaterów i superzłoczyńców z uniwersum Marvela. Pełne humoru LEGO® optymalnego dla zwolenników w każdym wieku LEGO® Marvel Super Heroes 2 zawierać będzie tryb wieloosobowy dla czterech graczy, który pozwoli grać w kooperacji lub rywalizować z rodziną i przyjaciółmi.oczekiwania sprzętowe- Konsola PlayStation 4.- Gra sieciowa wymaga opłacania abonamentu PlayStation Plus.
 • Producent WB Games 
 • PEGI (wiek gracza) 7+ 
 • Gatunek zręcznościowa 
 • Wersja językowa polska 

☆ Lego batman 3: poza gotham (ps4) marki Traveller's tales ☆

Lego batman 3: poza gotham (ps4) marki Traveller's tales Najniższa Cena Online LEGO Batman 3: Beyond Gotham to kolejna odsłona lubianej serii gier zręcznościowo-przygodowych, która na całym świecie sprzedała się w ponad 100 milionach egzemplarzy. Produkcja studia Traveller's Tales to już trzecia gra z procesu, która pozwala nam wcielić się Batmana oraz dziesiątki superbohaterów i łotrów zasiedlających karty komiksów DC. Poprzednie dwie części Lego Batman ukazały się w 2008 i 2012 roku. Historia w Beyond Gotham, jak wskazuje sam tytuł, zabierze nas z ulic Gotham City w zupełnie nowe i niezbadane regiony fikcyjnego uniwersum DC. Udamy się w przestrzeń kosmiczną, żeby zwiedzić dużo fantastycznych i obcych planet. Fabuła skupia się na wysiłkach Ligi Sprawiedliwości, która wraz z Batmanem oraz wieloma znanymi superłotrami, będzie starała się zapobiec kryzysowi grożącemu Ziemi. Brainiac, nemezis Supermana, przy użyciu pierścieni mocy skradzionych Zielonym Latarniom zmniejszył naszą planetę i dołączył ją do swojej dziwacznej linii trofeów. Bohaterska drużyna, w której znajdzie się w sumie 150 grywalnych postaci, musi udać się w międzygwiezdną podróż, aby odzyskać pierścienie i pokonać Brainiaca. Autorzy odtworzyli dużo ikonicznych lokacji z kart komiksów. Zwiedzimy kwaterę główną Ligi Sprawiedliwości oraz liczne obce światy z uniwersum DC. Podobnie jak w wielu innych grach LEGO, wszystkie dialogi postaci są zdubbingowane, w części także poprzez aktorów znanych z animowanych linii TV. Mechanika rozgrywki nie różni się bardzo od rozwiązań znanych z LEGO Batman 2: DC Super Heroes. Fani kolekcji szybko odnajdą się w trójwymiarowym świecie gry, przedstawionym z perspektywy trzeciej osoby. podczas zabawy nadal korzystamy z prostego systemu walki, a w wybranych miejscach stawiamy konstrukcje z klocków. Powracają także różnego rodzaju ukryte bonusy i nieprzewidzianki, zezwalające odblokowywać nowe postacie. Nie oznacza to, że twórcy nie przygotowali żadnych nowości. Znacznie powiększono listę dostępnego wyposażenia i gadżetów. W zależności od wybranej postaci możemy używać np. Wielu zróżnicowanych kombinezonów czy umiejętności. Batman skorzysta np. Ze swoich specjalistycznych kostiumów, a Cyborg będzie mógł zmieniać wymiar albo wykorzystywać gadżety, aby pozostawać niezauważonym przez przeciwników. Nowinką są także hakerskie mini-gry, oferujące najróżniejsze zadania, polegające pomiędzy innymi na pokonywaniu labiryntów, wyścigach, walce na arenach itd. Ponieważ w trakcie zabawy odnajdziemy się w kosmosie, nie zabrakło ponadto poziomów w otwartej przestrzeni i stanie nieważkości, także takich w których zasiądziemy za sterami gwiezdnego myśliwca. Warto zaznaczyć, iż w grze nie zabrakło trybu dwuosobowej kooperacji na podzielonym ekranie, będącego jedną z najszczególniej typowych i uznanych cech serii....
 • Producent Traveller's Tales 
 • PEGI (wiek gracza) 7+ 
 • Gatunek zręcznościowa 
 • Wersja językowa polska 
Powiązania gamingowe:  Gry na konsole Pearl Abyss - Ranking TOP10 gier konsolowych

☆ LEGO Marvel Super Heroes PL (PS4) ☆

LEGO Marvel Super Heroes PL (PS4) Najniższa Cena Online LEGO Marvel Super Heroes jest kolejną odsłoną wyjątkowo lubianego procesu familijnych zręcznościówek, rozgrywających się w światach zbudowanych z plastikowych klocków LEGO. Gra została oparta na przystępnych w sklepach z zabawkami zestawach z linii Marvel Super Heroes i pozwala wcielić się w najpopularniejszych superbohaterów, takich jak Kapitan Ameryka, Thor, Hulk czy Spider-man. Za produkcję odpowiada brytyjskie studio Traveller's Tales, od lat z sukcesem dostarczające kolejne tytuły z serii. Przygotowana specjalnie z myślą o grze oryginalna historia rozpoczyna się gdy Nick Fury z agencji S.H.I.E.L.D. Prosi o pomoc najkorzystniejszych superbohaterów,dopasujeli swoje siły i uratowali świat przed rożnego typu zagrożeniami. Podczas podzielonej na części kampanii dzielni herosi zmierzą się, pomiędzy innymi, z pożerającym planety solidnym Galactusem czy podstępnym Lokim. Klasycznie już scenariusz jest pełen humoru i gagów, zrozumiałych dla każdego odbiorcy bez względu na wiek. Ponadto, twórcy zawarli w nim szereg przeróżnych nawiązań do wydarzeń i postaci z długiej historii komiksowego uniwersum Marvela. Podczas przygód przemierzamy dużo nowojorskich lokacji, a także wybieramy się w podróż poza Ziemię. Jeżeli chodzi o model rozgrywki to nie uległ on pokaźniejszym zmianom w porównaniu do poprzednich odsłon procesu, ponieważ już dawno znalazły one złotą formułę, która wraz z kolejnymi odsłonami jest wyłącznie ulepszana i rozszerzana. Gracz przejmuje kontrolę nad wybranym bohaterem i przemierza kolejne etapy, pokonując napotkanych po drodze wrogów, rozwiązując przygotowane przez twórców zagadki, a także znajdując zróżnicowane ukryte przedmioty. W trakcie zabawy możemy odblokować ponad sto najróżniejszych postaci, w tym wielu czarnych charakterów i superbohaterów. Każdy z nich posiada własny zestaw umiejętności odpowiadający tym z kart komiksów. Ponownie również zasiadamy za sterami zróżnicowanych pojazdów, uatrakcyjniających rozgrywkę. Warto zaakcentujeć, iż gracze nie są skazani na samotną zabawę. Deweloperzy przygotowali bowiem już klasycznie możliwość kooperacji dla dwóch graczy na podzielonym ekranie.
 • Producent Traveller's Tales 
 • PEGI (wiek gracza) 7+ 
 • Gatunek zręcznościowa 
 • Wersja językowa polska 

Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Najtańsze Gry PS4 zręcznościowe – Ranking maj 2022 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze Gry PS4 zręcznościowe, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Gier PS4 zręcznościowych jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Wb games Lego marvel super heroes 2 (5051892210812) ☆

Wb games Lego marvel super heroes 2 (5051892210812) Najniższa Cena Online „Dzięki zupełnie nowej wielowątkowej fabule LEGO® Marvel Super Heroes 2 zawierać będzie niesamowite funkcje rozgrywki, takie jak umiejętność postaci do manipulacji czasem czy czteroosobowy rywalizacyjny tryb bitwy superbohaterów" – mówi Tom Stone, dyrektor zarządzający w TT Games. „szeroka gama zupełnie nowych postaci z uniwersum Marvela, a także znanych bohaterów w nowych przebraniach z całą pewnością sprawi, iż gra zachwyci równocześnie entuzjastów LEGO® oraz Marvela, jak i nowych użytkowników".„Grupa LEGO® jest zachwycona możliwością kontynuacji przygód legendarnych postaci Marvela w zupełnie nowej odsłonie z linii LEGO®" – stwierdza Sean McEvoy, wicedyrektor ds. Gier video w Grupie LEGO®. „jednocześnie młodzi, jak i starsi fani niewątpliwie z przyjemnością zagrają w tę nową kosmiczną sagę w uniwersum Marvela widzianym z wyjątkowej perspektywy LEGO®".„Ponieważ zależy nam na stworzeniu olśniewających gier dla wielbicieli Marvela w każdym wieku, ponowna współpraca z niesamowitymi zespołami LEGO®, Warner Bros. Interactive Entertainment i TT Games była tylko kwestią czasu" – rzekł Jay Ong, starszy wicedyrektor ds. Gier i innowacji w Marvel Entertainment. „LEGO® Marvel Super Heroes 2 przeniesie postacie z marvelowskich historii prosto do nieszablonowego świata LEGO® proponującego niemało godzin fantastycznych, oryginalnych przygód".Gracze będą musieli zmierzyć się z podróżującym w czasie Kangiem Zdobywcą w niesamowitych bitwach odbywających się w Chronopolis na przestrzeni najróżniejszych epok, od starożytnego Egiptu i Dzikiego Zachodu po Saakar, a także Nowy Jork 2099 roku. W przygodach tych weźmie udział cały szereg popularnych bohaterów, m.in. Kapitan Ameryka (jako kowboj), Spider-Man z roku 2099, Thor, Hulk, Strażnicy Galaktyki, Czarna Pantera, Kapitan Marvel, Doktor Strange, Zielony Goblin i dziesiątki innych superbohaterów i superzłoczyńców z uniwersum Marvela. Pełne humoru LEGO® adekwatnego dla fanów w każdym wieku LEGO® Marvel Super Heroes 2 zawierać będzie tryb wieloosobowy dla czterech graczy, który pozwoli grać w kooperacji albo rywalizować z rodziną i przyjaciółmi.oczekiwania sprzętowe- Konsola PlayStation 4.- Gra sieciowa wymaga opłacania abonamentu PlayStation Plus.
 • Producent WB Games 
 • PEGI (wiek gracza) 7+ 
 • Gatunek zręcznościowa 
 • Wersja językowa polska 
Powiązania gamingowe:  Gry na konsole Bluehole Studio - Ranking TOP10 gier konsolowych

☆ LEGO Marvel Super Heroes PL (PS4) ☆

LEGO Marvel Super Heroes PL (PS4) Najniższa Cena Online LEGO Marvel Super Heroes jest kolejną odsłoną bardzo lubianego procesu familijnych zręcznościówek, rozgrywających się w światach zbudowanych z plastikowych klocków LEGO. Gra została oparta na przystępnych w sklepach z zabawkami pakietach z linii Marvel Super Heroes i pozwala wcielić się w najpopularniejszych superbohaterów, takich jak Kapitan Ameryka, Thor, Hulk czy Spider-man. Za produkcję odpowiada brytyjskie studio Traveller's Tales, od lat z sukcesem dostarczające kolejne tytuły z serii. Przygotowana specjalnie z myślą o grze oryginalna historia zaczyna się gdy Nick Fury z agencji S.H.I.E.L.D. Prosi o pomoc najkorzystniejszych superbohaterów,skonsolidujeli swoje siły i uratowali świat przed rożnego typu zagrożeniami. W trakcie podzielonej na części kampanii dzielni herosi zmierzą się, pomiędzy innymi, z pożerającym planety solidnym Galactusem czy podstępnym Lokim. Konwencjonalnie już scenariusz jest pełen humoru i gagów, zrozumiałych dla każdego odbiorcy bez względu na wiek. Dodatkowo, twórcy zawarli w nim szereg rozmaitych nawiązań do wydarzeń i postaci z długiej historii komiksowego uniwersum Marvela. Podczas przygód przemierzamy niemało nowojorskich lokacji oraz wybieramy się w podróż poza Ziemię. Jeżeli chodzi o model rozgrywki to nie uległ on pokaźniejszym zmianom w kontraście do poprzednich odsłon procesu, ponieważ już dawno znalazły one złotą formułę, która wraz z kolejnymi odsłonami jest jedynie polepszana i zwiększana. Gracz przejmuje kontrolę nad wybranym bohaterem i przemierza kolejne etapy, pokonując napotkanych po drodze wrogów, rozwiązując przygotowane przez twórców zagadki oraz odnajdując najróżniejsze ukryte przedmioty. Podczas zabawy możemy odblokować ponad sto rozmaitych postaci, w tym wielu czarnych charakterów i superbohaterów. Każdy z nich posiada własny pakiet umiejętności odpowiadający tym z kart komiksów. Ponownie także zasiadamy za sterami najróżniejszych pojazdów, uatrakcyjniających rozgrywkę. Warto podkreślić, że gracze nie są skazani na samotną zabawę. Deweloperzy przygotowali bowiem już konwencjonalnie możliwość kooperacji dla dwóch graczy na podzielonym ekranie.
 • Producent Traveller's Tales 
 • PEGI (wiek gracza) 7+ 
 • Gatunek zręcznościowa 
 • Wersja językowa polska 

☆ Lego batman 3: poza gotham (ps4) marki Traveller's tales ☆

Lego batman 3: poza gotham (ps4) marki Traveller's tales Najniższa Cena Online LEGO Batman 3: Beyond Gotham to kolejna odsłona lubianej linii gier zręcznościowo-przygodowych, która na całym świecie sprzedała się w ponad 100 milionach egzemplarzy. Produkcja studia Traveller's Tales to już trzecia gra z procesu, która pozwala nam wcielić się Batmana oraz dziesiątki superbohaterów i łotrów zasiedlających karty komiksów DC. Poprzednie dwie części Lego Batman ukazały się w 2008 i 2012 roku. Historia w Beyond Gotham, jak wskazuje sam tytuł, zabierze nas z ulic Gotham City w zupełnie świeże i niezbadane regiony fikcyjnego uniwersum DC. Udamy się w przestrzeń kosmiczną, aby zwiedzić mnóstwo fantastycznych i obcych planet. Fabuła skupia się na wysiłkach Ligi Sprawiedliwości, która wraz z Batmanem i wieloma znanymi superłotrami, będzie starała się zapobiec kryzysowi grożącemu Ziemi. Brainiac, nemezis Supermana, przy użyciu pierścieni mocy skradzionych Zielonym Latarniom obniżył naszą planetę i dołączył ją do swej dziwacznej linii trofeów. Bohaterska drużyna, w której wynajdzie się w sumie 150 grywalnych postaci, musi udać się w międzygwiezdną podróż, aby odzyskać pierścienie i pokonać Brainiaca. Autorzy odtworzyli dużo ikonicznych lokacji z kart komiksów. Zwiedzimy kwaterę główną Ligi Sprawiedliwości i liczne obce światy z uniwersum DC. Podobnie jak w wielu innych grach LEGO, wszystkie dialogi postaci są zdubbingowane, w części także poprzez aktorów znanych z animowanych serii TV. Mechanika rozgrywki nie różni się niezwykle od rozwiązań znanych z LEGO Batman 2: DC Super Heroes. Fani kolekcji prędko odnajdą się w trójwymiarowym świecie gry, przedstawionym z perspektywy trzeciej osoby. w trakcie zabawy nadal korzystamy z prostego systemu walki, a w wybranych miejscach stawiamy konstrukcje z klocków. Powracają także zróżnicowanego typu ukryte bonusy i nieprzewidzianki, zezwalające odblokowywać świeże postacie. Nie oznacza to, że twórcy nie przygotowali żadnych nowości. Znacznie zwiększono listę przystępnego wyposażenia i gadżetów. W zależności od wybranej postaci możemy używać np. Wielu różnorodnych kombinezonów czy umiejętności. Batman skorzysta np. Ze swoich specjalistycznych kostiumów, a Cyborg będzie mógł zmieniać wymiar albo wykorzystywać gadżety, by pozostawać niezauważonym przez przeciwników. Nowinką są także hakerskie mini-gry, proponujące różne zadania, polegające pomiędzy innymi na pokonywaniu labiryntów, wyścigach, walce na arenach itd. Ponieważ w trakcie zabawy odszukamy się w kosmosie, nie zabrakło również poziomów w otwartej przestrzeni i stanie nieważkości, także takich w których zasiądziemy za sterami gwiezdnego myśliwca. Warto zaznaczyć, że w grze nie zabrakło trybu dwuosobowej kooperacji na podzielonym ekranie, będącego jedną z najszczególniej charakterystycznych i uznanych cech serii....
 • Producent Traveller's Tales 
 • PEGI (wiek gracza) 7+ 
 • Gatunek zręcznościowa 
 • Wersja językowa polska 
Powiązania gamingowe:  Gry PS4 playlink - Ranking TOP10 gier konsolowych

Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Podsumowanie, czyli Jakie Gry PS4 zręcznościowe najlepsze?

Najlepsze Gry PS4 zręcznościowe w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Gry PS4 zręcznościowe w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Polecane gry na PlayStation4 – Ranking maj 2022

Jeżeli żadne z powyższych Gier PS4 zręcznościowych nie spełniły oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie dobrych innych gier na PlayStation4.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.