Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Gry na konsole

Gry na konsole Nacon – Ranking TOP10 gier konsolowych

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych Gier na konsole od Nacon. Poniższe zestawienia są aktualne na kwiecień 2024 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych Gier na konsole od Nacon,
 • TOP10 najtańszych promocyjnych Gier na konsole od Nacon,
 • TOP5 innych rekomendowanych gier na konsole.

Jakie Gry na konsole Nacon najlepiej wybrać? Ranking na kwiecień 2024

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Gry na konsole Nacon, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking Gier na konsole od Nacon, wraz z informacją o produktach, jest aktualizowany na bieżąco.

6 ★  Ad Infinitum - Gra na PS5

Ad Infinitum - Gra na PS5 Najniższa Cena Online Uwięziony między ścianami domu rodzinnego i okopami I wojny światowej, próbujesz zrozumieć swoją przeszłość i odzyskać kontrolę nad własnym życiem. PRZEŁAMANIE procesu Czy koszmar wojny kiedykolwiek się skończy? Czy pewnego dnia zaznasz wreszcie spokoju? W Ad Infinitum wcielasz się w postać niemieckiego żołnierza dręczonego okropnościami sporej Wojny. Kiedy twój umysł wędruje między wspomnieniami z domu rodzinnego a frontowymi okopami, próbujesz przerwać niekończący się cykl cierpienia. pomiędzy JAWĄ A SNEM Budzisz się w swym pokoju, niezmieniony od dzieciństwa, w zaniedbanej i opuszczonej posiadłości. Nagle w niewyjaśniony sposób przenosisz się do okopów, w których grozę wojny przyćmiewają nikczemne i jeszcze bardziej przerażające potwory. Niezdolny do odróżnienia rzeczywistości od snu, musisz walczyć, żeby odzyskać kontrolę nad swym życiem. KOSZMARY STAJĄ SIĘ RZECZYWISTOŚCIĄ W głębokich zakamarkach twojego umysłu budzą się do życia nieopisane koszmary. By uciec przed śmiertelnymi pułapkami i przerażającymi monstrami, musisz zrozumieć źródło istnienia i motywację każdej z tych istot i rozwiązać stojące przed tobą zagadki. Zagrożenie czyha na każdym kroku, poczynając od ślepych demonów, które słyszą choćby najdelikatniejszy krok, po ohydne, rozczłonkowane marionetki błąkające się w mroku. ROZBITA RODZINA Skutki wojny są odczuwane w dodatku z dala od frontu. Zerwij zasłonę skrywającą sekrety twojej rozbitej poprzez Wielką Wojnę rodziny i spróbuj przypomnieć sobie przeszłość. Przemierzając kolejne obszary i rozwiązując zagadki i łamigłówki między swym domem i drutem kolczastym ziemi niczyjej, odsłaniasz rozdział w historii niemieckiej rodziny wyniszczonej poprzez wojnę.
 • Producent Nacon 
Powiązania gamingowe:  Gry na PS4 do 250 zł - Ranking TOP10 gier konsolowych

7 ★  Zorro The Chronicles Gra na Nintendo Switch, SWITCHZORROUK3

Zorro The Chronicles Gra na Nintendo Switch, SWITCHZORROUK3 Najniższa Cena Online Wciel się w Zorro albo jego siostrę Ines w tej pełnej potajemnych działań i dynamicznej akcji grze inspirowanej serialem animowanym pt. Kroniki Zorro. Uwalniaj uwięzionych, walcz o sprawiedliwość i ośmieszaj sierżanta Garcię, podpisując się na koniec czubkiem swej szpady! Przygoda czeka! Zorro The chronicles to inspirowana serialem telewizyjnym ekscytująca i pełna humoru gra z wieloma scenariuszami walki i eksploracji. W tej epickiej przygodzie przenosisz się do świata znanego z serialu animowanego Kroniki Zorro. Broń bezbronnych i niewinnych przed niegodziwym generałem i jego żołnierzami, próbując przywrócić rządy prawa w XIX-wiecznej hiszpańskiej Kalifornii. Zostań prawdziwym bohaterem i walcz o sprawiedliwość. Możesz grać jako Zorro lub jego siostra Ines. Odblokuj świeże manewry i zyskaj kolejne stopnie dla swoich bohaterów. Bądź nadzwyczajnym szermierzem! Wytrącaj przeciwników z równowagi umiejętnościami szermierczymi, rozbrajaj ich przy pomocy bicza lub trafień szpadą i wykonuj spektakularne manewry! Wykorzystaj swoje akrobatyczne zdolności i refleks, aby unikać ataków, a na koniec pozostaw po sobie narysowaną czubkiem szpady literę „Z"! Dokonuj właściwych wyborów! Pokonaj 18 poziomów, adaptując swoje poczynania do sytuacji i przeciwników. Użyj sprytu, aby zaskakiwać przeciwników, przekradać się obok nich i przeszukiwać okolicę, albo walcz otwarcie w szermierczych pojedynkach. interesujące postacie Poznaj szereg kolorowych postaci znanych z serialu animowanego Kroniki Zorro. Niektóre z nich będą twoimi zaciekłymi wrogami, natomiast inne pomogą ci w walce o sprawiedliwość.
 • Producent Nacon 

8 ★  War hospital gra na ps5 marki Nacon

War hospital gra na ps5 marki Nacon Najniższa Cena Online Stojąc na czele szpitala polowego w trakcie I wojny światowej, będziesz podejmować decyzje potrzebne do tego, aby zapewnić przetrwanie żołnierzom i wesprzeć front. To właśnie Ty jesteś ostatnim bastionem ludzkości w tej narracyjnej grze strategicznej. Jest rok 1918. Jako major Henry Wells, emerytowany brytyjski lekarz wojenny, zostałeś zaangażowany do objęcia dowództwa nad szpitalem polowym pogrążonym w koszmarze I wojny światowej. Cierpiący na brak personelu i sprzętu szpital jest ostatnią nadzieją dla wielu żołnierzy na froncie francuskim. Twoim głównym celem jest podniesienie na duchu swojego zespołu i wsparcie linii frontu poprzez leczonych poprzez Ciebie żołnierzy. aby to osiągnąć, musisz zarządzać swoim szpitalem tak, aby móc przyjąć licznych rannych, których przybywa po każdej bitwie. Przyjmuj pacjentów i segreguj ich według stopnia obrażeń zanim zaczniesz ich leczyć, zaplanujesz operację lub zrezygnujesz z ich dalszego leczenia... Pomimo stale rosnących potrzeb, zasoby są ograniczone... Naucz się przypasowywać do każdej sytuacji, dokonując nieprzystępnych moralnie decyzji. Podejmuj decyzje, jak usprawnić swoją organizację i wykorzystywać najnowsze technologie na zapotrzebowania medycyny wojennej. - Gra o tematyce wojennej celebrująca życie, a nie śmierć. - Wyzwania, które stawiają Cię twarzą w twarz z wyzwaniami jednej z najbardziej krwawych wojen. - Zarządzasz swym personelem, jego misjami i jego zmęczeniem. Lekarze, pielęgniarki, inżynierowie - to Ty decydujesz, kogo z nich zatrudnisz. - Podejmujesz wybory dotyczące fabuły, które mają rzeczywisty wpływ na przebieg gry. - Masz możliwość prowadzenia badań i wprowadzania ulepszeń w celu sprostania nowym potrzebom. - Gra wyprodukowana przy wsparciu Imperial War Museum zagwarantuje bardziej autentyczne wrażenia.
 • Producent Nacon 

9 ★  Nacon The lord of the rings gollum pl (ps5)

Nacon The lord of the rings gollum pl (ps5) Najniższa Cena Online The Lord of the Rings: Gollum™ to oficjalna adaptacja oparta na dziełach literackich J.R.R. Tolkiena. Nie ma nic więcej do stracenia… Jak daleko zawędruje, by odzyskać swój skarb? Tocząca się równolegle do wydarzeń przedstawionych w Drużynie Pierścienia ™ gra przygodowa akcji The Lord of the Rings: Gollum gwarantuje rewelacyjną interaktywną rozrywkę. Wciel się w enigmatycznego Golluma w trakcie niebezpiecznej wyprawy i dowiedz się, jak przechytrzył najpotężniejszych mieszkańców Śródziemia. NIEOPOWIEDZIANA HISTORIA Gollum przetrwał niebezpieczeństwa, o których wielu nie ośmieliłoby się choćby mówić, a powodowało nim pragnienie, by znów trzymać w ręce to, co zostało mu skradzione. Ale jego rozpaczliwe dążenia stanowią centralny element powieści J.R.R. Tolkiena, nigdy nie zostały opisane ze wszystkimi szczegółami. Po raz pierwszy możesz być świadkiem nieopowiedzianej historii Golluma, którą przedstawiono tak, aby jak najwierniej nawiązywała do treści książek Tolkiena. Podczas swej niezwykłej wędrówki – od momentu ucieczki z Mordoru, gdzie zdołał wymknąć się Rzecznikowi Saurona oraz pajęczycy Szelobie, po lochy króla elfów Thranduila, ojca Legolasa – Gollum przeżył sporo różnych przygód. WALKA I SKRADANIE Po tym, jak Pierścień deprawował go poprzez setki lat, Gollum rozwinął niezwykłą zwinność i spryt. Użyj jego oryginalnych zdolności podczas wędrówki poprzez legendarne miejsca (czasami położone szczególnie wysoko). Znajdź swoją drogę, nie dając złapać się orkom w trakcie wspinaczki na szczyt wieży Barad-dûr oraz wymykając się elfom w Mrocznej Puszczy. lecz Gollum nie jest wojownikiem, potrafi z wielką wprawą udusić nieostrożnego przeciwnika, gdy tylko nadarzy się okazja… Może także poszukać bardziej pomysłowego i mniej ryzykownego wyjścia z sytuacji. JEDNA POSTAĆ, DWIE OSOBOWOŚCI Gollum to jedna z najszczególniej fascynujących postaci w uniwersum Władcy Pierścieni. W ciągu 500 lat swojego życia doświadczył wydarzeń, które zniszczyłyby najtwardszego. A jednak Gollum nie pęka, a tylko ugina się i dopasowuje… Udręczony poprzez rozdwojenie jaźni, potrafi być bezwzględny i okrutny jako Gollum, a jednocześnie przyjazny i rozważny jako Smeagol. To ty musisz zdecydować, która z osobowości zatriumfuje. Podejmuj niełatwe decyzje moralne, które zdecydują o przyszłości twoich niepewnych sojuszy.
 • Producent Nacon 

10 ★  Nacon The lord of the rings: gollum - gra na xbox series x / xbox one (3665962016079)

Nacon The lord of the rings: gollum - gra na xbox series x / xbox one (3665962016079) Najniższa Cena Online Data premiery:25.05.2023;przystępne wyłącznie na Xbox Series:nie;Edycja:typowa;Funkcje sieciowe:tak;Funkcje sieciowe rodzaj:dodatki do gry;Gatunek:akcja, przygodowa;Kod regionu:region 2;Nośnik:płyta Blu-ray;Opis:Wciel się w tajemniczego Golluma podczas niebezpiecznej wyprawy i dowiedz się, jak przechytrzył najpotężniejszych mieszkańców Śródziemia.;Platforma:Xbox Series X, Xbox One;Przedsprzedaż (preorder):tak;Przedział wiekowy (PEGI):16+;Ratingi:Przemoc;rodzaj wydania:podstawowe;Tryb gry:singleplayer (jednoosobowy);Twórca:Daedalic Entertainment;Tytuł gry (wariantowanie):The Lord of the Rings Gollum;Wersja:fizyczna;Wersja językowa:polska (napisy), angielska;Wydawca:Nacon;Wyjście video HD:2160p, 1080p, 1080i, 720p;oczekiwania sprzętowe:konsola Xbox One, konsola Xbox Series X;wymogi systemowe:tryb dla wielu graczy online na konsoli wymaga subskrypcji Xbox (sprzedawanej osobno), gra wykorzystuje funkcję "Inteligentne Pobieranie", umożliwiając dostęp do tytułu jednocześnie na konsoli Xbox One, jak i Xbox Series X...
 • Producent Nacon 
Powiązania gamingowe:  Gry PS4 sportowe - Ranking TOP10 gier konsolowych

Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Najtańsze Gry na konsole Nacon – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze Gry na konsole Nacon, często występujące na wyprzedażach i w promocjach, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Gier na konsole od Nacon jest aktualizowany na bieżąco.

2 ★  Kroniki Zorro Gra PS4 (3665962014013)

Kroniki Zorro Gra PS4 (3665962014013) Najniższa Cena Online Wciel się w Zorro albo jego siostrę Ines w tej pełnej potajemnych działań i dynamicznej akcji grze inspirowanej serialem animowanym pt. Kroniki Zorro. Uwalniaj uwięzionych, walcz o sprawiedliwość i ośmieszaj sierżanta Garcię, podpisując się na koniec czubkiem swej szpady! Przygoda czeka! Zorro The chronicles to inspirowana serialem telewizyjnym ekscytująca i pełna humoru gra z wieloma scenariuszami walki i eksploracji. W tej epickiej przygodzie przenosisz się do świata znanego z serialu animowanego Kroniki Zorro. Broń bezbronnych i niewinnych przed niegodziwym generałem i jego żołnierzami, próbując przywrócić rządy prawa w XIX-wiecznej hiszpańskiej Kalifornii. Zostań prawdziwym bohaterem i walcz o sprawiedliwość. Możesz grać jako Zorro albo jego siostra Ines. Odblokuj nowe manewry i zyskaj kolejne stopnie dla swoich bohaterów. Bądź perfekcyjnym szermierzem! Wytrącaj przeciwników z równowagi umiejętnościami szermierczymi, rozbrajaj ich przy pomocy bicza albo trafień szpadą i wykonuj piękne manewry! Wykorzystaj swoje akrobatyczne zdolności i refleks, żeby unikać ataków, a na koniec pozostaw po sobie narysowaną czubkiem szpady literę „Z"! Dokonuj właściwych wyborów! Pokonaj 18 poziomów, adaptując swoje poczynania do sytuacji i przeciwników. Użyj sprytu, żeby zaskakiwać przeciwników, przekradać się obok nich i przeszukiwać okolicę, albo walcz otwarcie w szermierczych pojedynkach. interesujące postacie Poznaj szereg barwnych postaci znanych z serialu animowanego Kroniki Zorro. Niektóre z nich będą twoimi zaciekłymi wrogami, natomiast inne pomogą ci w walce o sprawiedliwość.
 • Producent NACON 
 • Wersja językowa polska 

3 ★  Nacon Clash artifacts of chaos (zeno edition) (ps5) // wysyłka 24h // dostawa także w weekend! // tel. 48 660 20 30

Nacon Clash artifacts of chaos (zeno edition) (ps5) // wysyłka 24h // dostawa także w weekend! // tel. 48 660 20 30 Najniższa Cena Online Wcielasz się w Pseudo, mistrza sztuk walki żyjącego jak odludek w dziwnej krainie Zenozoik. Kiedy na swojej drodze spotykasz Chłopaka, śladowego stworka, którego enigmatyczne moce przyciągnęły uwagę Władczyni Artefaktów Gemini, postanawiasz go bronić. Nie masz jednak pojęcia, iż w całą historię wplątane są dużo potężniejsze siły. WYRUSZ NA WĘDRÓWKĘ przez ZENOZOIK Świat i cywilizacje Zenozoiku nawiązują do surrealizmu i punk fantasy. Pełno tam fascynujących postaci, stworzeń i krajobrazów. Przemierzaj tę niebanalną krainę i odkrywaj jej ścieżki, mieszkańców i starożytne tajemnice. ZMIAŻDŻ PRZECIWNIKÓW Twoja najważniejsza broń to pięści i prędkość. Atakuj, stosuj uniki, ogłuszaj, blokuj, kontruj i wykonuj ataki specjalne. Przełącz na widok z pierwszej osoby i korzystaj z niepowtarzalnych technik: tylko od ciebie zależy, czy wykorzystasz okazję do odniesienia zwycięstwa i unikniesz błędów, które mogą okazać się fatalne w skutkach. ZMODYFIKUJ styl WALKI Naucz się różnych sztuk walki podczas wędrówki i stosuj je dowolnie w zależności od sytuacji, typu przeciwnika i własnych preferencji. Zwycięstwa pozwolą ci poprawić swoje statystyki i wzmocnić ataki, dzięki czemu będziesz w stanie wypracować własny fason walki. STAW CZOŁA WYZWANIU RYTUAŁU Przed walką możesz rzucić przeciwnikowi wyzwanie w grze w kości, a jej zwycięzca określi zasady starcia – z zasady prawidłowe dla siebie. Można przywołać potwora jako sojusznika, spowić teren walki mgłą, ograniczyć ruchy przeciwnika… Choć sama gra nie decyduje o końcowym wyniku walki, w razie wygranej Rytuał zagwarantuje sporą przewagę. Lecz jeżeli przegrasz, stanie przed tobą poważne wyzwanie. ciekawA FABUŁA Poszukiwanie sporych Artefaktów, które posiadają pomóc w pokonaniu Gemini, zabierze cię dalej, niżeli kiedykolwiek to sobie wyobrażałeś. Walcząc ze ścigającymi was najemnikami i wzmacniając swoją przyjaźń z Chłopakiem, musisz zmierzyć się z własną przeszłością i dotrzeć do źródła chaosu, który zapanował wśród mieszkańców Zenozoiku. Akcja Clash: Artifacts of Chaos rozgrywa się w tym samym uniwersum co Zeno Clash i Zeno Clash II, lecz gra stanowi całkowicie niezależną całość.
 • Producent Nacon 

5 ★  Nacon Monster truck championship gra xbox one (kompatybilna z xbox series x)

Nacon Monster truck championship gra xbox one (kompatybilna z xbox series x) Najniższa Cena Online Monster Truck Championship to unikatowa gra symulacyjna na Xbox One. Gracze wchodzą na pokład gigantycznej ciężarówki,zabrać udział w najróżniejszych zawodach. W Monster Truck Championship gracze mogą ścigać się na 25 torach w rozmaitych miastach w całych Stanach Zjednoczonych. Gra rozmaite tryby gry do wyboru: fason dowolny, wyścig, zniszczenie, atak na czas i tryb online, w którym może grać do ośmiu graczy. Kierowcy mogą wybierać spomiędzy 18 w pełni konfigurowalnych pojazdów z możliwością poprawy przyśpieszenia. Monster Truck Championship również tryb kariery, w którym gracze biorą udział w najróżniejszych turniejach. Gra oferuje dużo funkcji rozszerzających realizm, takich jak okrzyki tłumu, standardowy gang warkotu silników i dźwięki uszkodzeń w trakcie zderzeń.
 • Producent Nacon 
Powiązania gamingowe:  Gry na konsole Rebellion - Ranking TOP10 gier konsolowych

6 ★  Zorro The Chronicles Gra na Nintendo Switch, SWITCHZORROUK3

Zorro The Chronicles Gra na Nintendo Switch, SWITCHZORROUK3 Najniższa Cena Online Wciel się w Zorro lub jego siostrę Ines w tej pełnej potajemnych działań i dynamicznej akcji grze inspirowanej serialem animowanym pt. Kroniki Zorro. Uwalniaj uwięzionych, walcz o sprawiedliwość i ośmieszaj sierżanta Garcię, podpisując się na koniec czubkiem swojej szpady! Przygoda czeka! Zorro The bronicles to inspirowana serialem telewizyjnym ekscytująca i pełna humoru gra z wieloma scenariuszami walki i eksploracji. W tej epickiej przygodzie przenosisz się do świata znanego z serialu animowanego Kroniki Zorro. Broń bezbronnych i niewinnych przed niegodziwym generałem i jego żołnierzami, próbując przywrócić rządy prawa w XIX-wiecznej hiszpańskiej Kalifornii. Zostań prawdziwym bohaterem i walcz o sprawiedliwość. Możesz grać jako Zorro lub jego siostra Ines. Odblokuj świeże manewry i zyskaj kolejne poziomy dla swych bohaterów. Bądź genialnym szermierzem! Wytrącaj przeciwników z równowagi umiejętnościami szermierczymi, rozbrajaj ich za pomocą bicza albo trafień szpadą i wykonuj błyskotliwe manewry! Wykorzystaj swoje akrobatyczne zdolności i refleks, żeby unikać ataków, a na koniec pozostaw po sobie narysowaną czubkiem szpady literę „Z"! Dokonuj właściwych wyborów! Pokonaj 18 poziomów, adaptując swoje poczynania do sytuacji i przeciwników. Użyj sprytu, by zaskakiwać przeciwników, przekradać się obok nich i przeszukiwać okolicę, albo walcz otwarcie w szermierczych pojedynkach. interesujące postacie Poznaj szereg kolorowych postaci znanych z serialu animowanego Kroniki Zorro. Niektóre z nich będą twoimi zaciekłymi wrogami, natomiast inne pomogą ci w walce o sprawiedliwość.
 • Producent Nacon 

9 ★  Blood Bowl 3: Brutal Edition Gra PS4

Blood Bowl 3: Brutal Edition Gra PS4 Najniższa Cena Online Brutalne, szalone, taktyczne – to właśnie BLOOD BOWL! Krwawe mecze futbolu w wersji fantasy powracają w nowej grze z aktualnymi zasadami planszówki i dodatkową zawartością. Miażdż przeciwników w drodze na szczyt – ich miejsce jest na cmentarzu! Zapnij buty, załóż hełm, dostosuj naramienniki i napierśnik… i wetknij za pas zaostrzony sztylet (tylko dyskretnie). • Bez litości, ale nie bezmyślnie – Pokieruj drużyną złożoną z członków 12 przystępnych frakcji, z których każda ma odmienną charakterystykę. Utrudnij poczynania przeciwników, mądrze rozstawiając swych graczy, wykonuj uniki i bezlitośnie eliminuj tych, którzy stoją ci na drodze, aby dotrzeć do pola punktowego rywala i zdobyć decydujące przyłożenie! Oczywiście najzdolniejsi stratedzy będą mieli przewagę, lecz czy to nie za niedużo? wystarczy, iż rozszalały troll pożre swego kolegę z drużyny, zmieniając w ten sposób przebieg rozgrywki. • To ty tutaj rządzisz – Twórz zawodników, zmieniaj ich wygląd, emblematy i pancerze; zatrudnij cheerleaderki i trenera, a następnie rywalizuj w najtrudniejszych zawodach rozgrywanych w Starym Świecie. Nowa kampania dla jednego gracza Pewien agent dostrzegł twoje osiągnięcia trenerskie i postanowił zapłacić twojej drużynie za udział w nowym wydarzeniu Blood Bowl: starciu sponsorów. Dasz radę zniszczyć swoich przeciwników? • Rywalizuj z najkorzystniejszymi drużynami sponsorskimi w Starym Świecie • Zmierz się z gwiazdami, które stały się ambasadorami producenta (wśród nich m.in. Legendarny Griff Oberwald) • Zagraj zawodnikami wybranej frakcji i wykorzystuj swoją drużynę w innych trybach gry Tryby rywalizacji o nieograniczonych możliwościach Oprócz kampanii i meczów towarzyskich przeciwko innym graczom albo SI w Blood Bowl 3 dostępny jest nowy tryb rywalizacji, w którym można zmierzyć się z graczami ze wszystkich poziomów i z całego świata: • Sezony z oficjalną drabinką rozgrywek • System ligowy z nowymi opcjami zarządzania i możliwością tworzenia własnych turniejów z preferowanymi ustawieniami (stadiony, boiska, czas gry, frakcje itd.) • Regularne wyzwania w tymczasowych trybach gry
 • Producent NACON 
 • Gatunek strategia 
 • Wersja językowa polska 

Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Podsumowanie, czyli Jakie Gry na konsole Nacon najlepsze?

Najlepsze Gry na konsole Nacon w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Gry na konsole Nacon w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Rekomendowane gry na konsole – Ranking kwiecień 2024

Jeżeli żadne z powyższych Gier na konsole od Nacon nie spełniły oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie dobrych innych gier na konsole.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *