Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Gry na konsole

Gry na konsole Outright Games – Ranking TOP10 gier konsolowych

Pomagamy w wyborze dobrych Gier na konsole od Outright Games. Poniższe zestawienia są aktualne na listopad 2023 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych Gier na konsole od Outright Games,
 • TOP10 najtańszych promocyjnych Gier na konsole od Outright Games,
 • TOP5 innych rekomendowanych gier na konsole.

Jakie Gry na konsole Outright Games najlepiej wybrać? Ranking na listopad 2023

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Gry na konsole Outright Games, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking Gier na konsole od Outright Games, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  Moja Znajoma Świnka Peppa Nintendo Switch (5060528035897)

Moja Znajoma Świnka Peppa Nintendo Switch (5060528035897) Najniższa Cena Online Rozpocznij pełną zabawy przygodę, zaprzyjaźniając się ze świnką Peppą! Postaw pierwsze kroki w świecie Peppy, rozpoczynając od stworzenia i ubrania swojej zwierzęcej postaci. Jeśli chcesz, możesz zostać lisem w kapeluszu pirata. Albo wcielić się w królika przebranego w ładną sukienkę i okulary przeciwsłoneczne – wybór należy do ciebie. Jeszcze zanim zadzwonisz do drzwi domu Peppy, czeka cię cała masa zabawy. To, co wydarzy się w tej historii, zależy tylko od ciebie. Gdziekolwiek się udasz, Peppa zaproponuje atrakcyjne zajęcia – zupełnie tak jak w programie telewizyjnym. Pomożesz Tacie Śwince znaleźć okulary w domu? Rozpoznasz po śladach znalezionych w lesie zwierzę, które tamtędy przeszło? A gdy się rozpada z całą pewnością z ochotą wskoczysz do błotka – tylko nie zapomnij założyć kaloszy! Spotkaszwszelkich ulubionych bohaterów, którzy wprost nie mogą się już doczekać, aż cię poznają. Baw się z Georgem i Mamą Świnką w domu Peppy. Śpiewaj z Madam Gazellą i innymi dziećmi w szkole Peppy. Odwiedź plażę, Śnieżną Górę, muzeum… a choćby Ziemniaczane Miasteczko! Każda rozgrywka jest nową przygodą, ponieważ możesz obierać świeże ścieżki i próbować nowych aktywności razem ze swoja koleżanką, świnką Peppą. GRA Z POLSKIMI GŁOSAMI!STWÓRZ SWOJĄ POSTAĆ – Wybierz i ubierz swego avatara.GRAJ Z PEPPĄ – Ucz się i przeżywaj przygody ze swoją nową koleżanką.ODKRYWAJ ŚWIAT – Odwiedź plażę, las, Ziemniaczane Miasteczko i okolice.ZAWIERAJ ZNAJOMOŚCI – Twoje ulubione postacie z bajki o śwince Peppie pragną cię poznać.OBUDŹ W SOBIE KREATYWNOŚĆ – Młodzi gracze będą gwiazdami we własnej, niepowtarzalnej historii.
 • Producent Outright Games 

2 ★  Outright games Moja znajoma świnka peppa gra playstation 4 cenega

Outright games Moja znajoma świnka peppa gra playstation 4 cenega Najniższa Cena Online Gra PlayStation 4 Moja znajoma Świnka Peppa Rozpocznij pełną zabawy przygodę, zaprzyjaźniając się ze świnką Peppą! Postaw pierwsze kroki w świecie Peppy, rozpoczynając od stworzenia i ubrania swej zwierzęcej postaci. Jeśli chcesz, możesz zostać lisem w kapeluszu pirata. Albo wcielić się w królika przebranego w ładną sukienkę i okulary przeciwsłoneczne wybór należy do ciebie. Jeszcze zanim zadzwonisz do drzwi domu Peppy, czeka cię cała masa zabawy.To, co wydarzy się w tej historii, zależy tylko od ciebie. Gdziekolwiek się udasz, Peppa zaproponuje ciekawe zajęcia zupełnie tak jak w programie telewizyjnym. Pomożesz Tacie Śwince znaleźć okulary w domu? Rozpoznasz po śladach znalezionych w lesie zwierzę, które tamtędy przeszło? A gdy się rozpada z pewnością chętnie wskoczysz do błotka tylko nie zapomnij założyć kaloszy!Spotkaszwszelkich ulubionych bohaterów, którzy wprost nie mogą się już doczekać, aż cię poznają. Baw się z Georgem i Mamą Świnką w domu Peppy. Śpiewaj z Madam Gazellą i innymi dziećmi w szkole Peppy. Odwiedź plażę, Śnieżną Górę, muzeum a nawet Ziemniaczane Miasteczko! Każda rozgrywka jest nową przygodą, ponieważ możesz obierać nowe ścieżki i próbować nowych aktywności razem ze swoja koleżanką, świnką Peppą. GRA Z POLSKIMI GŁOSAMI! STWÓRZ SWOJĄ POSTAĆ Wybierz i ubierz swojego avatara. GRAJ Z PEPPĄ Ucz się i przeżywaj przygody ze swoją nową koleżanką. ODKRYWAJ ŚWIAT Odwiedź plażę, las, Ziemniaczane Miasteczko i okolice. ZAWIERAJ ZNAJOMOŚCI Twoje ulubione postacie z bajki o śwince Peppie pragną cię poznać. OBUDŹ W SOBIE KREATYWNOŚĆ Młodzi gracze będą gwiazdami we własnej, niepowtarzalnej historii.
 • Producent Outright Games 
 • Wersja językowa polska 

3 ★  Pidżamersi: bohaterowie nocy xbox one / xbox series x marki Outright games

Pidżamersi: bohaterowie nocy xbox one / xbox series x marki Outright games Najniższa Cena Online Gra Xbox One/Xbox Series X Pidżamersi Bohaterowie Nocy Kto odważy się zanurzyć w nocnych ciemnościach, by ocalić dzień? Tak, to będziesz ty! Załóż pidżamę i wciel się w bohaterów, takich jak Kotboy, Sowella i Gekson, w najmocniej ekscytującej grze video Pj Masks, jaka dotąd powstała.Tę przygodę dla nieznacznych bohaterów zaczniesz od wizyty w centrum dowodzenia. Użyj swych supermocy takich jak szybkość Kotboya, superloty Sowelli i konkretne mięśnie Geksona aby powstrzymać najpopularniejszych nocnych złoczyńców. Odkryj osiem lokalizacji Pidżamersów od dachów miasta i Góry Tajemnic aż po Księżyc! Z pomocą PJ Robota poznaj świat przyjaźni, pracy zespołowej i niesamowitych ukrytych przedmiotów kolekcjonerskich.Pora snu to optymalny czas na walkę z przestępczością ale czy uda ci się uratować świat przed Romeem, Luną, Nocnym Ninją i innymi złoczyńcami? GRA Z POLSKIMI GŁOSAMI! ZOSTAŃ BOHATEREM Graj jako Kotboy, Sowella i Gekson. ODKRYJ ŚWIAT Odwiedź 8 znanych z Pidżamersów lokalizacji. GRAJ BEZPIECZNIE Korzystaj z komponentów sterujących przeznaczonych dla drobnych bohaterów. POWSTRZYMAJ ZŁOCZYŃCÓW Ocal świat przed Romeem, Luną, Nocnym Ninją i innymi złoczyńcami. SZUKAJ PRZEDMIOTÓW KOLEKCJONERSKICH Znajdź jak najwięcej ukrytych, ciekawych przedmiotów.
 • Producent Outright Games 

4 ★  Outright games Gigantozaur dino kart gra na xbox series x / xbox one

Outright games Gigantozaur dino kart gra na xbox series x / xbox one Najniższa Cena Online Data premiery:3.03.2022;dostępne wyłącznie na Xbox Series:nie;Edycja:typowa;Funkcje sieciowe:tak;Funkcje sieciowe rodzaj:dodatki do gry;Gatunek:dla dzieci/familijna, wyścigi;Kod regionu:region 2;Nośnik:płyta Blu-ray;Opis:Zostań swym ulubionym dinozaurem i ścigaj się wokół Kredalii w mistrzostwach kartingowych prawie tak dużych jak apetyt Gigantozaura!;Opis:Dzięki 15 pełnych przeszkód i odszukak trasom, wsparciu dla młodszych graczy i trybowi dzielonego ekranu dla nawet 4 osób cała rodzina może dołączyć do tej prehistorycznej wyścigowej imprezy!;Platforma:Xbox Series X, Xbox One;Przedsprzedaż (preorder):tak;Przedział wiekowy (PEGI):3+;typ wydania:podstawowe;Tryb gry:singleplayer (jednoosobowy), multiplayer (wieloosobowy);Twórca:Outright Games;Tytuł gry (wariantowanie):Gigantozaur Dino Kart;Wersja:fizyczna;Wersja językowa:polska (dubbing), polska (napisy);Wydawca:Outright Games;Wyjście wideo HD:2160p, 1080p, 1080i, 720p;kryteria sprzętowe:konsola Xbox One, konsola Xbox Series X;wymagania systemowe:gra online sieciowa wymaga opłacania abonamentu Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate, gra wykorzystuje funkcję "Inteligentne Pobieranie", umożliwiając dostęp do tytułu równocześnie na konsoli Xbox One, jak i Xbox Series X...
 • Producent Outright Games 
Powiązania gamingowe:  Gry na konsole Koch Media - Ranking TOP10 gier konsolowych

6 ★  DC LIGA SUPERPETS: Przygody Krypto i Asa Xbox One, KGX1DCLIGASUPE

DC LIGA SUPERPETS: Przygody Krypto i Asa Xbox One, KGX1DCLIGASUPE Najniższa Cena Online Największy wróg Supermana powrócił, aby sprawiać kłopoty zwierzakom w Metropolis. Wykorzystując swój ogromny intelekt i zasoby, Lex Luthor wymyślił plan schwytania wszelkich zabłąkanych zwierząt w całym mieście i umieszczenia ich w swym nowym zoo LexCorp. Psy, koty, ryby, węże, ptaki... To nieistotne, Lex chce uwięzić je wszystkie! by uprowadzić zabłąkane zwierzęta z całego Metropolis Lex wykorzystuje swoją armię LexBotów. Ten nikczemny plan chcą pokrzyżować Krypto i Ace. Bohaterowie muszą powstrzymać Lexa, uratować wszystkie bezdomne zwierzęta i wziąć je do ośrodka adopcyjnego, żeby znalazły nowy kochający dom. Ulubione postacie zwolenników Przełączaj się między Krypto i Ace, którzy zagrają w nadchodzącym filmie. Uzyskaj pomoc od przyjaciół w tym PB, Mertona i Chipa,użyć ich moc w walce z Lexem. Ulepsz swoje moce i sprzęt Pomóż Chipowi, Mertonowi i PB, żeby odblokować nowe i konkretne ulepszenia. Każda kolejna odblokowana zdolność Krypto i Ace będzie tematycznie dopasowana do postaci, od której się jej nauczyli. Na przykład, puszysty przyjaciel Zielonej Latarni - Chip, da Ace moc wystrzeliwania dużej, zielonej wiązki światła, która zniszczy wszystkich wrogów na swojej drodze. Trzy unikalne umiejętności będą przystępne dla każdej postaci w miarę postępów w grze. Zmierz się z nemezis Supermana Walcz z Lexem i jego maszynami: Lex Bot, LexBot Snake, LexBot Octopus i z przeróżnymi odmianami charakterystycznych wrogów, których spotkasz na swojej drodze. Meta gra o adopcji zwierzaków Wykonuj misje w Metropolis i uratuj zabłąkane zwierzątka ze szponów Lexa Luthera. Zwierzęta umieść w swym własnym Ośrodku Adopcji Zwierząt Domowych. Zajmij się ich potrzebami i znajdź im optymalne domy w Metropolii.
 • Producent Outright Games 

9 ★  Outright games Dc liga superpets: przygody krypto i asa ps4 / ps5 (5060528037075)

Outright games Dc liga superpets: przygody krypto i asa ps4 / ps5 (5060528037075) Najniższa Cena Online Największy wróg Supermana powraca, by sprawiać kłopoty zwierzakom z Metropolis. Wykorzystując swój ogromny intelekt i zasoby, Lex Luthor wymyślił plan schwytania wszelkich zabłąkanych zwierząt na całym mieście i umieszczenia ich w swoim nowym zoo LexCorp. Psy, koty, ryby, węże, ptaki... To nie ma znaczenia, Lex chce je wszystkie! Lex wypuszcza armię LexBotów w całym Metropolis, by rozpocząć uprowadzanie zabłąkanych. Ten nikczemny plan nie podoba się Krypto i Ace. Bohaterowie muszą powstrzymać Lexa, uratować wszystkie bezdomne zwierzęta i wziąć je do ośrodka adopcyjnego, żeby znalazły nowy kochający dom. Ulubione postacie wielbicieli Przełączaj się pomiędzy Krypto i Ace, którzy zagrają w nadchodzącym filmie. Uzyskaj pomoc od Krypto, przyjaciół Ace'a, w tym PB, Mertona i Chipa, i wykorzystaj ich moc, aby pomóc w walce z Lexem. Ulepsz swoje moce i sprzęt Pomóż Chipowi, Mertonowi i PB odblokować świeże i konkretne ulepszenia, które pomogą Krypto i Ace w walce z Lexem. Krypto i Ace odblokują nowe umiejętności od swych kolegów superbohaterów. Każda umiejętność będzie tematycznie dopasowana do postaci uczącej gracza tej umiejętności. Na przykład, puszysty przyjaciel Zielonej Latarni - Chip, da Ace moc wystrzeliwania dużej, trwałej zielonej wiązki światła, która rozwali wszystkich wrogów na swej drodze. Trzy unikalne umiejętności będą dostępne dla każdej postaci w miarę postępów w grze. Zmierz się z nemezis Supermana Battle Lex i jego bossowie Lex Bot; LexBot Snake i LexBot Octopus, wraz z odmianami typowych wrogów, z którymi przyjdzie ci się zmierzyć na każdym poziomie. Meta gra adopcji zwierzaków Wykonuj misje w Metropolis i uratuj zabłąkane zwierzątka ze szponów Lexa Luthera. Zwierzęta umieść w Twoim własnym Ośrodku Adopcji Zwierząt Domowych. Zajmij się ich potrzebami i znajdź im adekwatne domy w Metropolii.
 • Producent Outright Games 
 • Wersja językowa polska 

10 ★  Star Trek Protogwiazda: Supernowa Gra na PS5

Star Trek Protogwiazda: Supernowa Gra na PS5 Najniższa Cena Online Po odebraniu poprzez Protostara nietypowych odczytów z umierającej gwiazdy Dal R’El i Gwyndala muszą ścigać się z czasem, aby ocalić swoich przyjaciół, swój statek, nowo odkryty gatunek obcych i cały układ planetarny, zanim wszystko pochłonie wybuch supernowej! Korzystając ze swoich jednostkowych umiejętności rozwiązywania zagadek, radzenia sobie w nieprzyjaznych środowiskach i walki ze śmiercionośnymi armiami robotów, Dal i Gwyn muszą ocalić pojmanych członków swej załogi, Jankoma Poga, Rok-Tahka, Zero i Murfa. Wkrótce natrafiają na nowego, śmiertelnie niebezpiecznego wroga, który nie cofnie się przed uszkodzeniem Protostara, by odwrócić bieg historii! DOŁĄCZ do STARFLEET – graj jako Dal R’El i Gwyndala i uratuj ich rozproszoną załogę. Graj samodzielnie lub w kooperacyjnym trybie dla dwóch graczy w tej ekscytującej przygodowej grze akcji.RUSZAJ ŚMIAŁO – eksploruj obce światy Orisi, Mirios i Taresse. Każdy z nich ma swój własny, nieprzyjazny ekosystem, zagadki, wyzwania i tajemnice.PIERWSZY KONTAKT – zalicz pierwszy kontakt z nowym gatunkiem obcych, poznaj ich historię i odkryj ich tajemnice.NOWY WRÓG – mierz się w ekscytujących bitwach z nowym, śmiercionośnym wrogiem i jego robotyczną armią
 • Producent Outright Games 
Powiązania gamingowe:  Gry PS4 Ubisoft - Ranking TOP10 gier konsolowych

Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Najtańsze Gry na konsole Outright Games – Ranking listopad 2023 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze Gry na konsole Outright Games, często występujące na wyprzedażach i w promocjach, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Gier na konsole od Outright Games jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  Outright games Moja znajoma świnka peppa gra playstation 4 cenega

Outright games Moja znajoma świnka peppa gra playstation 4 cenega Najniższa Cena Online Gra PlayStation 4 Moja znajoma Świnka Peppa Rozpocznij całkowitą zabawy przygodę, zaprzyjaźniając się ze świnką Peppą! Postaw pierwsze kroki w świecie Peppy, zaczynając od stworzenia i ubrania swej zwierzęcej postaci. Jeśli chcesz, możesz zostać lisem w kapeluszu pirata. Albo wcielić się w królika przebranego w ładną sukienkę i okulary przeciwsłoneczne dobór należy do ciebie. Jeszcze zanim zadzwonisz do drzwi domu Peppy, czeka cię cała masa zabawy.To, co wydarzy się w tej historii, zależy tylko od ciebie. Gdziekolwiek się udasz, Peppa zaproponuje ciekawe zajęcia zupełnie tak jak w programie telewizyjnym. Pomożesz Tacie Śwince znaleźć okulary w domu? Rozpoznasz po śladach znalezionych w lesie zwierzę, które tamtędy przeszło? A gdy się rozpada na pewno ochoczo wskoczysz do błotka tylko nie zapomnij założyć kaloszy!Spotkaszwszelkich ulubionych bohaterów, którzy wprost nie mogą się już doczekać, aż cię poznają. Baw się z Georgem i Mamą Świnką w domu Peppy. Śpiewaj z Madam Gazellą i innymi dziećmi w szkole Peppy. Odwiedź plażę, Śnieżną Górę, muzeum a nawet Ziemniaczane Miasteczko! Każda rozgrywka jest nową przygodą, ponieważ możesz obierać świeże ścieżki i próbować nowych aktywności razem ze swoja koleżanką, świnką Peppą. GRA Z POLSKIMI GŁOSAMI! STWÓRZ SWOJĄ POSTAĆ Wybierz i ubierz swego avatara. GRAJ Z PEPPĄ Ucz się i przeżywaj przygody ze swoją nową koleżanką. ODKRYWAJ ŚWIAT Odwiedź plażę, las, Ziemniaczane Miasteczko i okolice. ZAWIERAJ ZNAJOMOŚCI Twoje ulubione postacie z bajki o śwince Peppie pragną cię poznać. OBUDŹ W SOBIE KREATYWNOŚĆ Młodzi gracze będą gwiazdami we własnej, specyficznej historii.
 • Producent Outright Games 
 • Wersja językowa polska 

2 ★  Pidżamersi: bohaterowie nocy xbox one / xbox series x marki Outright games

Pidżamersi: bohaterowie nocy xbox one / xbox series x marki Outright games Najniższa Cena Online Gra Xbox One/Xbox Series X Pidżamersi Bohaterowie Nocy Kto odważy się zanurzyć w nocnych ciemnościach, żeby ocalić dzień? Tak, to będziesz ty! Załóż pidżamę i wciel się w bohaterów, takich jak Kotboy, Sowella i Gekson, w najszczególniej ekscytującej grze wideo Pj Masks, jaka dotąd powstała.Tę przygodę dla nieznacznych bohaterów zaczniesz od wizyty w centrum dowodzenia. Użyj swoich supermocy takich jak szybkość Kotboya, superloty Sowelli i potężne mięśnie Geksona żeby powstrzymać najpopularniejszych nocnych złoczyńców. Odkryj osiem lokalizacji Pidżamersów od dachów miasta i Góry Tajemnic aż po Księżyc! Z pomocą PJ Robota poznaj świat przyjaźni, pracy zespołowej i niesamowitych ukrytych przedmiotów kolekcjonerskich.Pora snu to adekwatny czas na walkę z przestępczością lecz czy uda ci się uratować świat przed Romeem, Luną, Nocnym Ninją i innymi złoczyńcami? GRA Z POLSKIMI GŁOSAMI! ZOSTAŃ BOHATEREM Graj jako Kotboy, Sowella i Gekson. ODKRYJ ŚWIAT Odwiedź 8 znanych z Pidżamersów lokalizacji. GRAJ BEZPIECZNIE Korzystaj z części sterujących asygnowanych dla nieznacznych bohaterów. POWSTRZYMAJ ZŁOCZYŃCÓW Ocal świat przed Romeem, Luną, Nocnym Ninją i innymi złoczyńcami. SZUKAJ PRZEDMIOTÓW KOLEKCJONERSKICH Znajdź jak najwięcej ukrytych, ciekawych przedmiotów.
 • Producent Outright Games 

3 ★  Outright games Star trek protogwiazda: supernowa gra na ps4 (kompatybilna z ps5) (5060528038249)

Outright games Star trek protogwiazda: supernowa gra na ps4 (kompatybilna z ps5) (5060528038249) Najniższa Cena Online Data premiery:14.10.2022;dostępne wyłącznie na PlayStation:nie;Działa z PlayStation Move:nie;Edycja:typowa;Funkcje sieciowe:tak;Funkcje sieciowe wariant:dodatki do gry;Gatunek:akcja, przygodowa;Kod regionu:region 2;Nośnik:płyta Blu-ray;Opis:Po odebraniu przez Protostara nietypowych odczytów z umierającej gwiazdy, Gwyndala muszą ścigać się z czasem, żeby ocalić swych przyjaciół, swój statek, nowo odkryty gatunek obcych i cały układ planetarny, zanim wszystko pochłonie wybuch supernowej.;Platforma:Playstation 4;Przedsprzedaż (preorder):nie;Przedział wiekowy (PEGI):7+;Ratingi:Przemoc;typ wydania:podstawowe;Tryb:singleplayer (jednoosobowy);Twórca:OG Outright Games;Tytuł gry (wariantowanie):Star Trek Protogwiazda: Supernowa;Wersja:fizyczna;Wersja językowa:angielska, polska (dubbing);Współpraca PlayStation VR:nie;Wydawca:Outright Games;Wyjście video HD:1080p, 1080i, 720p;oczekiwania sprzętowe:konsola PlayStation 4, konsola PlayStation 5;wymogi systemowe:tryb dla wielu graczy online na konsoli wymaga subskrypcji PlayStation Plus (sprzedawanej osobno), by można było grać w tę grę na PS5, może być konieczna aktualizacja oprogramowania systemu do najnowszej wersji, gra będzie działać na PS5, lecz niektóre funkcje z wersji na PS4 mogą być nieobecne, gra pozwala na pobranie darmowej aktualizacji do wersji PlayStation 5...
 • Producent Outright Games 
 • Wersja językowa polska 

5 ★  DC LIGA SUPERPETS: Przygody Krypto i Asa Xbox One, KGX1DCLIGASUPE

DC LIGA SUPERPETS: Przygody Krypto i Asa Xbox One, KGX1DCLIGASUPE Najniższa Cena Online Największy wróg Supermana powrócił, aby sprawiać kłopoty zwierzakom w Metropolis. Wykorzystując swój ogromny intelekt i zasoby, Lex Luthor wymyślił plan schwytania wszelkich zabłąkanych zwierząt w całym mieście i umieszczenia ich w swym nowym zoo LexCorp. Psy, koty, ryby, węże, ptaki... To nie ma znaczenia, Lex chce uwięzić je wszystkie! żeby uprowadzić zabłąkane zwierzęta z całego Metropolis Lex wykorzystuje swoją armię LexBotów. Ten nikczemny plan chcą pokrzyżować Krypto i Ace. Bohaterowie muszą powstrzymać Lexa, uratować wszystkie bezdomne zwierzęta i wziąć je do ośrodka adopcyjnego, żeby znalazły nowy kochający dom. Ulubione postacie sympatyków Przełączaj się między Krypto i Ace, którzy zagrają w nadchodzącym filmie. Uzyskaj pomoc od przyjaciół w tym PB, Mertona i Chipa,użyć ich moc w walce z Lexem. Ulepsz swoje moce i sprzęt Pomóż Chipowi, Mertonowi, a także PB, żeby odblokować świeże i konkretne ulepszenia. Każda kolejna odblokowana zdolność Krypto i Ace będzie tematycznie dobrana do postaci, od której się jej nauczyli. Na przykład, puszysty przyjaciel Zielonej Latarni - Chip, da Ace moc wystrzeliwania pokaźnej, zielonej wiązki światła, która zniszczy wszelkich wrogów na swojej drodze. Trzy specyficzne umiejętności będą przystępne dla każdej postaci w miarę postępów w grze. Zmierz się z nemezis Supermana Walcz z Lexem i jego maszynami: Lex Bot, LexBot Snake, LexBot Octopus, a także z różnorodnymi odmianami standardowych wrogów, których spotkasz na swojej drodze. Meta gra o adopcji zwierzaków Wykonuj misje w Metropolis i uratuj zabłąkane zwierzątka ze szponów Lexa Luthera. Zwierzęta umieść w swoim własnym Ośrodku Adopcji Zwierząt Domowych. Zajmij się ich potrzebami i znajdź im stosowne domy w Metropolii.
 • Producent Outright Games 
Powiązania gamingowe:  Gry na konsole Focus Home Inteactive - Ranking TOP10 gier konsolowych

7 ★  Outright games Dc liga superpets: przygody krypto i asa ps4 / ps5 (5060528037075)

Outright games Dc liga superpets: przygody krypto i asa ps4 / ps5 (5060528037075) Najniższa Cena Online Największy wróg Supermana powraca, by sprawiać kłopoty zwierzakom z Metropolis. Wykorzystując swój ogromny intelekt i zasoby, Lex Luthor wymyślił plan schwytania wszelkich zabłąkanych zwierząt na całym mieście i umieszczenia ich w swym nowym zoo LexCorp. Psy, koty, ryby, węże, ptaki... To nieistotne, Lex chce je wszystkie! Lex wypuszcza armię LexBotów w całym Metropolis, by rozpocząć uprowadzanie zabłąkanych. Ten nikczemny plan nie podoba się Krypto i Ace. Bohaterowie muszą powstrzymać Lexa, uratować wszystkie bezdomne zwierzęta i zabrać je do ośrodka adopcyjnego, żeby znalazły nowy kochający dom. Ulubione postacie miłośników Przełączaj się między Krypto i Ace, którzy zagrają w nadchodzącym filmie. Uzyskaj pomoc od Krypto, przyjaciół Ace'a, w tym PB, Mertona i Chipa, i wykorzystaj ich moc, aby pomóc w walce z Lexem. Ulepsz swoje moce i sprzęt Pomóż Chipowi, Mertonowi i PB odblokować nowe i mocne ulepszenia, które pomogą Krypto i Ace w walce z Lexem. Krypto i Ace odblokują nowe umiejętności od swych kolegów superbohaterów. Każda umiejętność będzie tematycznie przypasowana do postaci uczącej gracza tej umiejętności. Na przykład, puszysty przyjaciel Zielonej Latarni - Chip, da Ace moc wystrzeliwania znacznej, trwałej zielonej wiązki światła, która rozwali wszystkich wrogów na swej drodze. Trzy oryginalne umiejętności będą przystępne dla każdej postaci w miarę postępów w grze. Zmierz się z nemezis Supermana Battle Lex i jego bossowie Lex Bot; LexBot Snake i LexBot Octopus, wraz z odmianami charakterystycznych wrogów, z którymi przyjdzie ci się zmierzyć na każdym poziomie. Meta gra adopcji zwierzaków Wykonuj misje w Metropolis i uratuj zabłąkane zwierzątka ze szponów Lexa Luthera. Zwierzęta umieść w Twoim własnym Ośrodku Adopcji Zwierząt Domowych. Zajmij się ich potrzebami i znajdź im odpowiednie domy w Metropolii.
 • Producent Outright Games 
 • Wersja językowa polska 

10 ★  Outright games Star trek protogwiazda: supernowa gra na xbox series x / xbox one

Outright games Star trek protogwiazda: supernowa gra na xbox series x / xbox one Najniższa Cena Online Po odebraniu przez Protostara nietypowych odczytów z umierającej gwiazdy Dal R’El i Gwyndala muszą ścigać się z czasem, żeby ocalić swych przyjaciół, swój statek, nowo odkryty gatunek obcych i cały układ planetarny, zanim wszystko pochłonie wybuch supernowej! Korzystając ze swoich indywidualnych umiejętności rozwiązywania zagadek, radzenia sobie w nieprzyjaznych środowiskach i walki ze śmiercionośnymi armiami robotów, Dal i Gwyn muszą ocalić pojmanych członków swojej załogi, Jankoma Poga, Rok-Tahka, Zero i Murfa. Wkrótce natrafiają na nowego, śmiertelnie niebezpiecznego wroga, który nie cofnie się przed zniszczeniem Protostara, by odwrócić bieg historii! DOŁĄCZ do STARFLEET – graj jako Dal R’El i Gwyndala i uratuj ich rozproszoną załogę. Graj samodzielnie lub w kooperacyjnym trybie dla dwóch graczy w tej ekscytującej przygodowej grze akcji.RUSZAJ ŚMIAŁO – eksploruj obce światy Orisi, Mirios i Taresse. Każdy z nich ma swój własny, nieprzyjazny ekosystem, zagadki, wyzwania i tajemnice.PIERWSZY KONTAKT – zalicz pierwszy kontakt z nowym gatunkiem obcych, poznaj ich historię i odkryj ich tajemnice.NOWY WRÓG – mierz się w ekscytujących bitwach z nowym, śmiercionośnym wrogiem i jego robotyczną armią
 • Producent Outright Games 

Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Podsumowanie, czyli Jakie Gry na konsole Outright Games najlepsze?

Najlepsze Gry na konsole Outright Games w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Gry na konsole Outright Games w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Dobre gry na konsole – TOP5 listopad 2023

Jeżeli żadne z powyższych Gier na konsole od Outright Games nie spełniły oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie rekomendowanych innych gier na konsole.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *