Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Gry na konsole

Gry na konsole Perp Games – Ranking TOP10 gier konsolowych

Pomagamy w wyborze dobrych Gier na konsole od Perp Games. Poniższe zestawienia są aktualne na grudzien 2022 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych Gier na konsole od Perp Games,
 • TOP10 najtańszych Gier na konsole od Perp Games,
 • TOP5 innych rekomendowanych gier na konsole.

Jakie Gry na konsole Perp Games najlepiej wybrać? Ranking na grudzien 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Gry na konsole Perp Games, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking Gier na konsole od Perp Games, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

1 ★  Chernobylite ps5 marki Perp games

Chernobylite ps5 marki Perp games Najniższa Cena Online Specjalna wydanie pudełkowe zawierające drukowaną mapę Strefy Wykluczenia, cyfrowy artbook i sporo więcej! "Chernobylite" to gra video z gatunku survival-horror, której akcja toczy się w czarnobylskiej Strefie Wykluczenia. Spisek, horror, przetrwanie, miłość i obsesja. To wszystko w formie nieliniowej, interaktywnej opowieści, igrającej z pojęciami prawdy i kłamstwa, rzeczywistości i fikcji, nauki i fantazji. Czeka cię swobodna eksploracja świata, sporo i potyczek, a także oryginalny system wytwarzania przedmiotów. Przetrwaj wystarczająco długo, aby odkryć wszystkie mroczne sekrety czarnobylskiej Strefy Wykluczenia. Skradanie się, przetrwanie i walka Przetrwanie w Strefie nie jest nietrudne, a każdy dzień przynosi świeże wyzwania, gdy towarzysze giną, a zapasy się kurczą. Skradaj się, żeby uniknąć wykrycia albo angażuj się w otwartą walkę z bronią. Niebezpieczeństwo czai się za każdym rogiem. Budowanie bazy i rzemiosło Zbuduj bazę, z której będziesz mógł planować swoje codzienne działania i wyprawy. Wykorzystaj stacje robocze do tworzenia gadżetów, pułapek i broni albo zmodyfikuj istniejące wyposażenie do swych potrzeb. Zarządzanie zasobami i drużyną Towarzysze są kluczem do twojego przetrwania i zakończenia twojej podróży. Każdy dzień wymaga precyzyjnego planowania i przydzielania zasobów i zadań swym towarzyszom. Nieliniowa fabuła i strategia Żadna rozgrywka nie jest taka sama. Podobnie jak twoje wybory, historia jest w twoich rękach. Rozsądnie zdecyduj, czy zaufać swoim towarzyszom, czy nie, wykorzystaj zasoby do przetrwania albo badań, staw czoła konfliktom albo unikaj ich. Przyszłość zależy od ciebie. Wersja na PlayStation 5 wprowadza ray tracing i polepsza jeszcze bardziej hiperrealistyczną oprawę wizualną gry. Wersja next-gen to także dwa świeże profile graficzne: 4K (Dynamic) 30 FPS i 1080p (Ultra Details) 60 FPS. Dodaje funkcje dla kontrolerów DualSense, takie jak progresywne wibracje i adaptacyjne triggery oraz kompatybilność z funkcją PlayStation Activity Card.
 • Producent Perp Games 

5 ★  Perp games Do not open ps4 / ps5

Perp games Do not open ps4 / ps5 Najniższa Cena Online Niepokojący survival horror bazujący na mechanice escape roomów zainspirowana prawdziwymi wydarzeniami, nagrodzona gra Do Not Open to tragiczna opowieść o walce człowieka o zachowanie zdrowego rozsądku i odcięcie się od głosów w jego głowie. Pod ogromną presją w przerażającym i opresyjnym środowisku Michael J. Goreng, cieszący się złą sławą zoolog i epidemiolog, zostaje uwięziony w wypaczonej wersji własnego domu. Jego żona i córka znajdują się w poważnym niebezpieczeństwie. Wydostań się z domu, jednocześnie walcząc z zagadkowym paranormalnym zagrożeniem, które prześladuje ciebie i twoją rodzinę. Presja jest ogromna, ponieważ zegar w dolnym rogu odlicza twój czas. Zegar zatrzymuje się. Musisz wydostać się z pokoju. dzisiaj. Oldschoolowy Survival Horror - Zaprojektowany z myślą o prawdziwych cechach survival horroru, takich jak bezbronność i strach, wykorzystuje takie mechaniki jak permanentna śmierć i i kładzie nacisk na ukrywanie się zamiast otwartej walki. Zaprojektowana dla regrywalności - Każda nowa gra będzie miała nowy układ domu, kluczowe obiekty będą znajdowały się w rozmaitych miejscach, a dzięki ponad 2 193 360 różnorodnym kombinacjom zagadek, każde przejście gry będzie kompletnym doświadczeniem od początku do końca. Kompatybilna z VR - Gra w pełni kompatybilna z VR. Zagraj, jeśli się odważysz.
 • Producent Perp Games 
 • Wersja językowa angielska 
Powiązania gamingowe:  Gry na konsole PlayStation3 - Ranking TOP10 gier konsolowych

6 ★  Perp games Breathedge ps4 / ps5 (5060522098683)

Perp games Breathedge ps4 / ps5 (5060522098683) Najniższa Cena Online Przezabawny kosmiczny survival Breathedge to wyjątkowa mieszanka oszałamiającej grafiki i ekscytujących wrażeń z perspektywy pierwszej osoby na otwartej przestrzeni i groteskowego humoru. Zbieraj przedmioty, twórz narzędzia, buduj pojazdy i nie tylko, żeby rozwikłać tajemnicę eksplozji największego statku kosmicznego i jego mrocznych sekretów. Płynna nawigacja w przestrzeni kosmicznej nie jest pozbawiona niebezpieczeństw: walcz z skrajnym zimnem i upałem, destrukcyjnym promieniowaniem i robotami żądnymi krwi! atrybuty • zachwycająca oprawa wizualna i wysokiej jakości grafika obrazów zamrożonych tuż po solidnej eksplozji statku kosmicznego • W Breathedge chodzi o rzemiosło. Po pierwsze, dowiedz się, jak uzupełnić zapasy powietrza, żeby wyruszyć w kosmos i zebrać wszelkie zasoby, które są w zasięgu ręki. • Przedzieraj się poprzez głębiny kosmosu pokonując niebezpieczeństwa • Zbadaj zakamarki rozproszonych wnętrz i tajnych obszarów, żeby dowiedzieć się, co naprawdę stało się ze popularnym kosmicznym statkiem „Unnamed" • Graj jako facet o imieniu The Man, prosty koleś, który po prostu chciał dotrzeć na kosmiczny cmentarz z trumną swego ukochanego dziadka • Walcz ze swoimi podstawowymi instynktami, niebezpieczeństwami otwartej przestrzeni, latającymi robotami i zdrowym rozsądkiem
 • Producent Perp Games 
 • Wersja językowa angielska 

8 ★  Lake ps4 / ps5 marki Perp games

Lake ps4 / ps5 marki Perp games Najniższa Cena Online 1 września 1986 roku. Wcielasz się w czterdziestoparoletnią Meredith Weiss, która powraca z dużego miasta do swojego cichego rodzinnego miasteczka. Zamieniła karierę w firmie programistycznej na zawód listonoszki, żeby zastąpić ojca. podczas swego dwutygodniowego pobytu w ładnym Providence Oaks w Oregonie zobaczy kilka znajomych twarzy oraz pozna całkiem nowych ludzi. Jako Meredith zdecydujesz, z kim porozmawiasz, a kto zostanie twoim przyjacielem, a może choćby partnerem. Niezależnie od tego, co się stanie, na zakończenie pracy przyjdzie jej podjąć decyzję: powrócić do swej wymagającej pracy w mieście, czy pozostać w miasteczku, w którym dorastała? parametry standardowe: Zaszyj się w przepięknym, wiejskim otoczeniu, w którym nie ma telefonów komórkowych ani internetu. Jeździj pocztową furgonetką taty dookoła jeziora lub pozwól, by autopilot załatwił to za ciebie. Rozmawiaj w wieloma atrakcyjnymi bohaterami. Każdy z nich ma swoją własną osobowość i dziwactwa. Wybieraj spomiędzy różnych zajęć po pracy: wychodź ze znajomymi, pomagaj sąsiadom lub zostań w domu, aby poczytać. Przeżyj trwającą w grze dwa tygodnie, całkowitą rozgałęzień historię, której nieobce są życiowe tematy. Napisz swoją opowieść. Nie ma tu żadnych „złych" ani „dobrych" odpowiedzi, czy zakończeń. Stanie się tylko to, czego sobie zażyczysz.
 • Producent Perp Games 
 • Wersja językowa angielska 

10 ★  Do Not Open PS5 (5060522098294)

Do Not Open PS5 (5060522098294) Najniższa Cena Online Niepokojący survival horror bazujący na mechanice escape roomów natchniona prawdziwymi wydarzeniami, nagrodzona gra Do Not Open to tragiczna opowieść o walce człowieka o zachowanie zdrowego rozsądku i odcięcie się od głosów w jego głowie. Pod ogromną presją w przerażającym i opresyjnym środowisku Michael J. Goreng, cieszący się złą sławą zoolog i epidemiolog, zostaje uwięziony w wypaczonej wersji własnego domu. Jego żona i córka znajdują się w poważnym niebezpieczeństwie. Wydostań się z domu, równocześnie walcząc z zagadkowym paranormalnym zagrożeniem, które prześladuje ciebie i twoją rodzinę. Presja jest ogromna, ponieważ zegar w dolnym rogu odlicza twój czas. Zegar zatrzymuje się. Musisz wydostać się z pokoju. Dzisiaj. Oldschoolowy Survival Horror - Zaprojektowany z myślą o prawdziwych cechach survival horroru, takich jak bezbronność i strach, wykorzystuje takie mechaniki jak permanentna śmierć i i kładzie nacisk na ukrywanie się zamiast otwartej walki. Zaprojektowan dla regrywalności - Każda nowa gra będzie miała nowy układ domu, kluczowe obiekty będą znajdowały się w najróżniejszych miejscach, a dzięki ponad 2 193 360 różnorodnym kombinacjom zagadek, każde przejście gry będzie kompletnym doświadczeniem od początku do końca. Zoptymalizowana pod kątem najwyższej jakości działania na PS5.
 • Producent Perp Games 
Powiązania gamingowe:  Gry na konsole 505 Games - Ranking TOP10 gier konsolowych

Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Najtańsze Gry na konsole Perp Games – Ranking grudzien 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze Gry na konsole Perp Games, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Gier na konsole od Perp Games jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  Czernobylite PS4 / PS5, KGP4CHERNOBYLI

Czernobylite PS4 / PS5, KGP4CHERNOBYLI Najniższa Cena Online Chernobylite to survival horror w tematyce science-fiction z elementami RPG wykonany poprzez studio The Farm 51. Gra jest osadzona w wiernie odwzorowanej na podstawie skanów 3D, opustoszałej strefie wykluczenia Czarnobyla. Wcielasz się w rolę Igora, fizyka i byłego pracownika Elektrowni Atomowej w Czarnobylu, wracającego do Prypeci w poszukiwaniu swojej narzeczonej, która zaginęła 30 lat temu w enigmatycznych okolicznościach. Na drodze do prawdy przyjdzie Ci stawić czoła żołnierzom, innym stalkerom, nadprzyrodzonym stworzeniom i niebezpiecznemu środowisku. Walcz o przetrwanie, odkrywając mrożącą krew w żyłach historię o konspiracji, miłości i obsesji. CZY PRZEZWYCIĘŻYSZ SWÓJ STRACH? Skradanie się, przetrwanie i walka Przetrwanie w Zonie nie jest łatwe, a każdy dzień przynosi nowe wyzwania i nieszczęścia, takie jak śmierć towarzyszy i kurczące się zapasy. Unikaj wykrycia, eliminując wrogów po cichu, albo angażuj się w otwartą walkę. Niebezpieczeństwo czyha za każdym rogiem. Budowanie bazy i tworzenie przedmiotów Zbuduj bazę, z której będziesz planować codzienne operacje i wyprawy. Używaj stacji roboczych,wytwarzać urządzenia, pułapki i bronie lub dopasowywać istniejące wyposażenie do swych potrzeb. Zarządzanie zasobami i zespołem Towarzysze są kluczem do przetrwania i sukcesu Twojej misji. Codziennie musisz uważnie planować działania, przypisując towarzyszom zasoby i zadania. Nieliniowa fabuła i strategia Żadna rozgrywka nie jest taka sama. Podejmowane przez Ciebie wybory kształtują fabułę. Uważnie decyduj, którym towarzyszom zaufać, a którym nie; czy wykorzystać zasobów do przetrwania, czy prowadzenia badań; oraz czy stawić czoła wrogom, czy także ich unikać. Przyszłość jest w Twoich rękach. opis i fotografie ze strony XBox Polska
 • Producent Perp Games 
 • Wersja językowa polska 

3 ★  Lake ps4 / ps5 marki Perp games

Lake ps4 / ps5 marki Perp games Najniższa Cena Online 1 września 1986 roku. Wcielasz się w czterdziestoparoletnią Meredith Weiss, która powraca z znacznego miasta do swego cichego rodzinnego miasteczka. Zamieniła karierę w firmie programistycznej na zawód listonoszki, by zastąpić ojca. w trakcie swego dwutygodniowego pobytu w atrakcyjnym Providence Oaks w Oregonie zobaczy kilka znajomych twarzy oraz pozna całkiem nowych ludzi. Jako Meredith zdecydujesz, z kim porozmawiasz, a kto zostanie twoim przyjacielem, a może choćby partnerem. Niezależnie od tego, co się stanie, na zakończenie pracy przyjdzie jej podjąć decyzję: powrócić do swojej wymagającej pracy w mieście, czy pozostać w miasteczku, w którym dorastała? właściwości standardowe: Zaszyj się w błyskotliwym, wiejskim otoczeniu, w którym nie ma telefonów komórkowych ani internetu. Jeździj pocztową furgonetką taty dookoła jeziora albo pozwól, by autopilot załatwił to za ciebie. Rozmawiaj w wieloma atrakcyjnymi bohaterami. Każdy z nich ma swoją własną osobowość i dziwactwa. Wybieraj spomiędzy rozmaitych zajęć po pracy: wychodź ze znajomymi, pomagaj sąsiadom albo zostań w domu, aby poczytać. Przeżyj trwającą w grze dwa tygodnie, całkowitą rozgałęzień historię, której nieobce są życiowe tematy. Napisz swoją opowieść. Nie ma tu żadnych „złych" ani „dobrych" odpowiedzi, czy zakończeń. Stanie się tylko to, czego sobie zażyczysz.
 • Producent Perp Games 
 • Wersja językowa angielska 

6 ★  Perp games Do not open ps4 / ps5

Perp games Do not open ps4 / ps5 Najniższa Cena Online Niepokojący survival horror bazujący na mechanice escape roomów zainspirowana prawdziwymi wydarzeniami, nagrodzona gra Do Not Open to tragiczna opowieść o walce człowieka o zachowanie zdrowego rozsądku i odcięcie się od głosów w jego głowie. Pod ogromną presją w przerażającym i opresyjnym środowisku Michael J. Goreng, cieszący się złą sławą zoolog i epidemiolog, zostaje uwięziony w wypaczonej wersji własnego domu. Jego żona i córka znajdują się w poważnym niebezpieczeństwie. Wydostań się z domu, jednocześnie walcząc z enigmatycznym paranormalnym zagrożeniem, które prześladuje ciebie i twoją rodzinę. Presja jest ogromna, ponieważ zegar w dolnym rogu odlicza twój czas. Zegar zatrzymuje się. Musisz wydostać się z pokoju. dzisiaj. Oldschoolowy Survival Horror - Zaprojektowany z myślą o prawdziwych cechach survival horroru, takich jak bezbronność i strach, wykorzystuje takie mechaniki jak permanentna śmierć i i kładzie nacisk na ukrywanie się zamiast otwartej walki. Zaprojektowana dla regrywalności - Każda nowa gra będzie miała nowy układ domu, kluczowe obiekty będą znajdowały się w różnych miejscach, a dzięki ponad 2 193 360 przeróżnym kompilacjom zagadek, każde przejście gry będzie kompletnym doświadczeniem od początku do końca. Kompatybilna z VR - Gra w pełni kompatybilna z VR. Zagraj, jeśli się odważysz.
 • Producent Perp Games 
 • Wersja językowa angielska 
Powiązania gamingowe:  Gry na konsole Disney Interactive - Ranking TOP10 gier konsolowych

7 ★  Perp games Breathedge ps4 / ps5 (5060522098683)

Perp games Breathedge ps4 / ps5 (5060522098683) Najniższa Cena Online Przezabawny kosmiczny survival Breathedge to wyjątkowa mieszanka zachwycającej grafiki i ekscytujących wrażeń z perspektywy pierwszej osoby na otwartej przestrzeni i groteskowego humoru. Zbieraj przedmioty, twórz narzędzia, buduj pojazdy i nie tylko, aby rozwikłać tajemnicę eksplozji największego statku kosmicznego i jego mrocznych sekretów. Płynna nawigacja w przestrzeni kosmicznej nie jest pozbawiona niebezpieczeństw: walcz z ekstremalnym zimnem i upałem, krzywdzącym promieniowaniem oraz robotami żądnymi krwi! atrybuty • olśniewająca oprawa wizualna i wysokiej jakości grafika obrazów zamrożonych tuż po solidnej eksplozji statku kosmicznego • W Breathedge chodzi o rzemiosło. Po pierwsze, dowiedz się, jak uzupełnić zapasy powietrza, by wyruszyć w kosmos i zebrać wszelkie zasoby, które są w zasięgu ręki. • Przedzieraj się poprzez głębiny kosmosu pokonując niebezpieczeństwa • Zbadaj zakamarki rozproszonych wnętrz i tajnych obszarów, aby dowiedzieć się, co naprawdę stało się ze popularnym kosmicznym statkiem „Unnamed" • Graj jako facet o imieniu The Man, prosty koleś, który po prostu chciał dotrzeć na kosmiczny cmentarz z trumną swojego ukochanego dziadka • Walcz ze swoimi podstawowymi instynktami, niebezpieczeństwami otwartej przestrzeni, latającymi robotami i zdrowym rozsądkiem
 • Producent Perp Games 
 • Wersja językowa angielska 

9 ★  Do Not Open PS5 (5060522098294)

Do Not Open PS5 (5060522098294) Najniższa Cena Online Niepokojący survival horror bazujący na mechanice escape roomów zainspirowana prawdziwymi wydarzeniami, nagrodzona gra Do Not Open to tragiczna opowieść o walce człowieka o zachowanie zdrowego rozsądku i odcięcie się od głosów w jego głowie. Pod ogromną presją w przerażającym i opresyjnym środowisku Michael J. Goreng, cieszący się złą sławą zoolog i epidemiolog, zostaje uwięziony w wypaczonej wersji własnego domu. Jego żona i córka znajdują się w poważnym niebezpieczeństwie. Wydostań się z domu, równocześnie walcząc z nieodgadnionym paranormalnym zagrożeniem, które prześladuje ciebie i twoją rodzinę. Presja jest ogromna, ponieważ zegar w dolnym rogu odlicza twój czas. Zegar zatrzymuje się. Musisz wydostać się z pokoju. Teraz. Oldschoolowy Survival Horror - Zaprojektowany z myślą o prawdziwych cechach survival horroru, takich jak bezbronność i strach, wykorzystuje takie mechaniki jak permanentna śmierć i i kładzie nacisk na ukrywanie się zamiast otwartej walki. Zaprojektowan dla regrywalności - Każda nowa gra będzie miała nowy układ domu, kluczowe obiekty będą znajdowały się w zróżnicowanych miejscach, a dzięki ponad 2 193 360 przeróżnym kompilacjom zagadek, każde przejście gry będzie kompletnym doświadczeniem od początku do końca. Zoptymalizowana pod kątem najwyższej jakości działania na PS5.
 • Producent Perp Games 

Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Podsumowanie, czyli Jakie Gry na konsole Perp Games najlepsze?

Najlepsze Gry na konsole Perp Games w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Gry na konsole Perp Games w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Rekomendowane gry na konsole – Zestawienie grudzien 2022

Jeżeli żadne z powyższych Gier na konsole od Perp Games nie spełniły oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie chętnie wybieranych innych gier na konsole.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *