Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Gry na konsole

Gry na konsole Paradox Interactive – Ranking TOP10 gier konsolowych

Pomagamy w wyborze dobrych Gier na konsole od Paradox Interactive. Poniższe zestawienia są aktualne na listopad 2023 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych Gier na konsole od Paradox Interactive,
  • TOP10 najtańszych promocyjnych Gier na konsole od Paradox Interactive,
  • TOP5 innych rekomendowanych gier na konsole.

Jakie Gry na konsole Paradox Interactive najlepiej wybrać? Ranking na listopad 2023

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Gry na konsole Paradox Interactive, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking Gier na konsole od Paradox Interactive, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

2 ★  Empire of Sin PS4 (4020628725952)

Empire of Sin PS4 (4020628725952) Najniższa Cena Online W naszej ofercie TYTUŁ: Empire of Sin PLATFORMA: Playstation 4 STAN: Nowa w folii WERSJA JĘZYKOWA: Angielska najlepszA wartość NA RYNKU! Zapraszamy Serdecznie do Zakupu! osiągalny odbiór osobisty po wcześniejszym kontakcie w Kielcach, Radomiu, Rzeszowie i Lublinie Więcej informacji o grze: https://www.gry-online.pl/gry/empire-of-sin/ze580a#ps4 Zdjęcie okładki poglądowe Empire of Sin to gra strategiczna od Romero Games i Paradox Interactive, która przeniesie cię w serce bezwzględnego przestępczego półświatka Chicago okresu prohibicji lat 20. XX wieku. Rób przekręty, wykorzystuj swój urok i zastraszaj ludzi, aby trafić na sam szczyt i spróbuj utrzymać władzę za wszelką cenę. W tej pełnej wyrazistych postaci grze inspirowanej historiami noir gracze poznają liczne uroki szalonych lat 20, uczestnicząc w brutalnych zakulisowych porachunkach przestępczości zorganizowanej.cechy gry: Stwórz przestępcze imperium: Zbuduj organizację od podstaw, wybierając branżę (nielegalne bary z alkoholem, bimbrownie, burdele, rozbijanie związków zawodowych, płatna protekcja czy także kasyna) i wytwarzając grupę lojalnych gangsterów, dzięki którym zyskasz szacunek ulicy. Po wyrobieniu sobie renomy zacznij zwiększać wpływy, przejmując terytorium rywali i poszerzając działalność o nowe branże.Tętniący życiem świat: Odkrywaj ruchliwe ulice Chicago lat dwudziestych i wchodź w interakcje z szeregiem realistycznych, wiodących swoje własne życie postaci, które będą reagować na twoje czyny (bądź ich brak). Rozmawiaj z nimi, zmuszaj je do określonych działań bądź uwodź, gróź lub zabijaj je, by dopiąć swojego.Broń terytorium i je rozszerzaj: Jeśli dojdzie do podmiany uprzejmości z rywalami, a wasza ekipa będzie musiała wysłać konkurencji wyraźny sygnał, czeka was brutalna walka w trybie turowym. Werbuj stosownych gangsterów, by wytworzyć pomiędzy nimi synergię, dzięki której zyskasz przewagę podczas walki i łatwiej będzie ci opanować miasto.Wykorzystuj wpływy: Twórz i zrywaj sojusze, przekupuj policjantów i handluj na czarnym rynku,unosić status grupy i rozwijać swoją zbrodniczą rodzinę. Pamiętaj jednak, żeby trzymać swych nieprzyjaciół blisko i mieć wtyki u nich – a także w całym mieście.mnóstwo dróg do zwycięstwa: Możesz trafić na szczyt dzięki przemocy, wpływom społecznym albo złej sławie – sposobów na zostanie Królem, bądź Królową, Chicago jest mnóstwo. Dzięki zmiennym warunkom startowym i stale zmieniającej się dynamice ekipy, każda gra będzie zupełnie inna.
  • Producent Paradox Interactive 
  • Wersja językowa angielska 
Powiązania gamingowe:  Gry na konsole Electronic Arts - Ranking TOP10 gier konsolowych

Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Najtańsze Gry na konsole Paradox Interactive – Ranking listopad 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze Gry na konsole Paradox Interactive, często występujące na wyprzedażach i w promocjach, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Gier na konsole od Paradox Interactive jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  Empire of Sin PS4 (4020628725952)

Empire of Sin PS4 (4020628725952) Najniższa Cena Online W naszej ofercie TYTUŁ: Empire of Sin PLATFORMA: Playstation 4 STAN: Nowa w folii WERSJA JĘZYKOWA: Angielska najlepszA cena NA RYNKU! Zapraszamy Serdecznie do Zakupu! możliwy odbiór osobisty po wcześniejszym kontakcie w Kielcach, Radomiu, Rzeszowie i Lublinie Więcej informacji o grze: https://www.gry-online.pl/gry/empire-of-sin/ze580a#ps4 Zdjęcie okładki poglądowe Empire of Sin to gra strategiczna od Romero Games i Paradox Interactive, która przeniesie cię w serce bezwzględnego przestępczego półświatka Chicago okresu prohibicji lat 20. XX wieku. Rób przekręty, wykorzystuj swój urok i zastraszaj ludzi, żeby trafić na sam szczyt i spróbuj utrzymać władzę za wszelką cenę. W tej pełnej wyrazistych postaci grze inspirowanej historiami noir gracze poznają liczne uroki szalonych lat 20, uczestnicząc w brutalnych zakulisowych porachunkach przestępczości zorganizowanej.atrybuty gry: Stwórz przestępcze imperium: Zbuduj organizację od podstaw, wybierając branżę (nielegalne bary z alkoholem, bimbrownie, burdele, rozbijanie związków zawodowych, płatna protekcja czy też kasyna) i tworząc grupę lojalnych gangsterów, dzięki którym zyskasz szacunek ulicy. Po wyrobieniu sobie renomy zacznij powiększać wpływy, przejmując terytorium rywali i poszerzając działalność o nowe branże.Tętniący życiem świat: Odkrywaj ruchliwe ulice Chicago lat dwudziestych i wchodź w interakcje z szeregiem realistycznych, wiodących swoje własne życie postaci, które będą reagować na twoje czyny (bądź ich brak). Rozmawiaj z nimi, zmuszaj je do określonych działań bądź uwodź, gróź lub zabijaj je, żeby dopiąć swego.Broń terytorium i je zwiększaj: Jeśli dojdzie do wymiany uprzejmości z rywalami, a wasza ekipa będzie musiała wysłać konkurencji wyraźny sygnał, czeka was brutalna walka w trybie turowym. Werbuj odpowiednich gangsterów, by wytworzyć pomiędzy nimi synergię, dzięki której zyskasz przewagę w trakcie walki i łatwiej będzie ci opanować miasto.Wykorzystuj wpływy: Twórz i zrywaj sojusze, przekupuj policjantów i handluj na czarnym rynku,wznosić status grupy i rozwijać swoją zbrodniczą rodzinę. Pamiętaj jednak, aby trzymać swoich nieprzyjaciół blisko i mieć wtyki u nich – a także w całym mieście.dużo dróg do zwycięstwa: Możesz trafić na szczyt dzięki przemocy, wpływom społecznym albo złej sławie – sposobów na zostanie Królem, bądź Królową, Chicago jest niemało. Dzięki zmiennym warunkom startowym i stale zmieniającej się dynamice ekipy, każda gra będzie zupełnie inna.
  • Producent Paradox Interactive 
  • Wersja językowa angielska 
Powiązania gamingowe:  Gry na konsole Microids - Ranking TOP10 gier konsolowych

Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Podsumowanie, czyli Jakie Gry na konsole Paradox Interactive najlepsze?

Najlepsze Gry na konsole Paradox Interactive w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Gry na konsole Paradox Interactive w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Polecane gry na konsole – Zestawienie listopad 2023

Jeżeli żadne z powyższych Gier na konsole od Paradox Interactive nie spełniły oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie rekomendowanych innych gier na konsole.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *