Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Gry na konsole

Gry PS4 Microids – Ranking TOP10 gier konsolowych

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych Gier PS4 od wytwórni Microids. Poniższe zestawienia są aktualne na kwiecień 2024 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych Gier PS4 od wytwórni Microids,
  • TOP10 najtańszych promocyjnych Gier PS4 od wytwórni Microids,
  • TOP5 innych rekomendowanych gier na konsole PlayStation4.

Jakie Gry PS4 Microids najlepiej wybrać? Ranking na kwiecień 2024

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Gry PS4 Microids, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking Gier PS4 od wytwórni Microids, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

1 ★  Microids Flashback 2 gra na ps4 (kompatybilna z ps5)

Microids Flashback 2 gra na ps4 (kompatybilna z ps5) Najniższa Cena Online PS4 Flashback 2 DATA PREMIERY 31.12.2022 (tymczasowa) Powrót legendarnej producenta po 30 latach! Conrad powraca! 30 lat po premierze Flashback, mitycznej gry Paula Cuisset’a, dzięki której licencja stała się znana na całym świecie, powraca z nową przygodową grą science fiction!Flashback wyprzedzał swoje czasy i oferował spore innowacje z fenomenalną animacją postaci. Prawdziwy pionier w 1992 roku, gra stała się legendą też dzięki bogatej i wciągającej fabule. Ten klasyk regularnie pojawia się na najróżniejszych toplistach 100 najlepszych gier wszechczasów. Teraz przejdzie metamorfozę z okazji 30. Rocznicy, i tę zupełnie nową, 2,5 rozmiarową wersję Flashback 2. Po pokonaniu Master Braina w poprzedniej części, Conrad i jego sprzymierzeńcy muszą ponownie zmierzyć się z zagrażającymi całej cywilizacji Morphami. By jeszcze bardziej zaostrzyć sprawy, Ian, najlepszy przyjaciel Conrada, zostaje porwany na jego oczach… Czy to kolejny podstęp Morphów? Twoim zadaniem będzie dowiedzieć się, kto naprawdę to zrobił i dlaczego… Pomóż mu i jego sprzymierzeńcom rozwiązać tę misterną i niebezpieczną zagadkę na 5 stopniach pełnych akcji i strzelanin i walcz z Morphami, którzy przygotowują makiaweliczny plan totalnej kontroli układu słonecznego… właściwości GRY: - Podróżuj poprzez 5 sporych poziomów w 5 wyjątkowo różnych graficznie światach (Dżungla, Miasto, Akademia GBI, Wioska Mutantów, Statek Morphów). - Korzystaj ze swej wiernej broni i ją poprawiaj przez całą grę, żeby zniszczyć Morphów! - Skradaj się w mrocznych zakamarkach żeby uniknąć przeciwników… albo ich polikwidować. - Korzystaj z pancerzabronić się przed niebezpieczeństwami otoczenia. - Steruj mechem w niektórych fazach gry i otrzymaj supermoce! - Jedź Moto Jetem do ważnych lokacji. - Korzystaj z inwentarza, wzbogaconego udoskonaloną bronią i rozmaitym ekwipunkiem. - 2,5 wymiarowa rozgrywka z widokiem z profilu dla lepszej immersji. - Gra przygotowana przez weterana branży Paul Cuisset’a.
  • Producent Microids 
  • Gatunek akcja 
  • Wersja językowa angielska 
Powiązania gamingowe:  Gry PS4 Private Division - Ranking TOP10 gier konsolowych

Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Najtańsze Gry PS4 Microids – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze Gry PS4 Microids, często występujące na wyprzedażach i w promocjach, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Gier PS4 od wytwórni Microids jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  Microids Flashback 2 gra na ps4 (kompatybilna z ps5)

Microids Flashback 2 gra na ps4 (kompatybilna z ps5) Najniższa Cena Online PS4 Flashback 2 DATA PREMIERY 31.12.2022 (tymczasowa) Powrót legendarnej firmy po 30 latach! Conrad powraca! 30 lat po premierze Flashback, mitycznej gry Paula Cuisset’a, dzięki której licencja stała się znana na całym świecie, powraca z nową przygodową grą science fiction!Flashback wyprzedzał swoje czasy i oferował pokaźne innowacje z fenomenalną animacją postaci. Prawdziwy pionier w 1992 roku, gra stała się legendą także dzięki bogatej i wciągającej fabule. Ten klasyk regularnie pojawia się na różnorodnych toplistach 100 najkorzystniejszych gier wszechczasów. Dzisiaj przejdzie metamorfozę z okazji 30. Rocznicy, oraz tę zupełnie nową, 2,5 rozmiarową wersję Flashback 2. Po pokonaniu Master Braina w poprzedniej części, Conrad i jego sprzymierzeńcy muszą ponownie zmierzyć się z zagrażającymi całej cywilizacji Morphami. Żeby jeszcze bardziej zaostrzyć sprawy, Ian, najkorzystniejszy przyjaciel Conrada, zostaje porwany na jego oczach… Czy to kolejny podstęp Morphów? Twoim zadaniem będzie dowiedzieć się, kto naprawdę to zrobił i dlaczego… Pomóż mu i jego sprzymierzeńcom rozwiązać tę misterną i niebezpieczną zagadkę na 5 poziomach pełnych akcji i strzelanin i walcz z Morphami, którzy przygotowują makiaweliczny plan totalnej kontroli układu słonecznego… właściwości GRY: - Podróżuj przez 5 wielkich stopni w 5 wyjątkowo różnorodnych graficznie światach (Dżungla, Miasto, Akademia GBI, Wioska Mutantów, Statek Morphów). - Korzystaj ze swojej wiernej broni i ją ulepszaj poprzez całą grę, by zniszczyć Morphów! - Skradaj się w mrocznych zakamarkach aby uniknąć przeciwników… lub ich wyeliminować. - Korzystaj z pancerzachronić się przed niebezpieczeństwami otoczenia. - Steruj mechem w niektórych fazach gry i otrzymaj supermoce! - Jedź Moto Jetem do ważnych lokacji. - Korzystaj z inwentarza, wzbogaconego lepszą bronią i różnym ekwipunkiem. - 2,5 wymiarowa rozgrywka z widokiem z profilu dla udoskonalonej immersji. - Gra przygotowana przez weterana branży Paul Cuisset’a.
  • Producent Microids 
  • Gatunek akcja 
  • Wersja językowa angielska 
Powiązania gamingowe:  Gry PS4 Koch Media - Ranking TOP10 gier konsolowych

Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Podsumowanie, czyli Jakie Gry PS4 Microids najlepsze?

Najlepsze Gry PS4 Microids w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Gry PS4 Microids w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Polecane gry na konsole PlayStation4 – Ranking kwiecień 2024

Jeżeli żadne z powyższych Gier PS4 od wytwórni Microids nie spełniły oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie chętnie wybieranych innych gier na konsole PlayStation4.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *