Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Gry na konsole

Gry PS4 sportowe – Ranking TOP10 gier konsolowych

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych Gier PS4 sportowych. Poniższe zestawienia są aktualne na kwiecień 2024 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych Gier PS4 sportowych,
  • TOP10 najtańszych promocyjnych Gier PS4 sportowych,
  • TOP5 innych rekomendowanych gier na konsole PlayStation4.

Jakie Gry PS4 sportowe najlepiej wybrać? Ranking na kwiecień 2024

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Gry PS4 sportowe, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking Gier PS4 sportowych, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  TopSpin 2K25 (PS4) (5026555437424)

TopSpin 2K25 (PS4) (5026555437424) Najniższa Cena Online Zamów w przedsprzedaży*,dostać DLC Under the Lights Pack, które mieści alternatywne stroje dla Sereny Williams i Rogera Federera, komplety Wilson Nightfall i Night-Time Majors. seria TopSpin powraca wraz z TopSpin 2K25. W grze wynajdziemy takie legendy tenisa jak Roger Federer czy Serena Williams oraz całą gamę grywalnych mistrzowskich zawodników. Produkcja zaoferuje tryby dla pojedynczego gracza, tryby sieciowe, cztery obfite Szlemy i o dużo więcej! ZWYCIĘŻ W TRYBIE CAREER GRAND SLAM Podróżuj po świecie jako obiecujący zawodnik, zmagaj się z największymi legendami tenisa i zdominuj kort centralny turniejów Wimbledon, Roland-Garros, US Open i Australian Open, walcząc o tytuł Grand Slam® Champion w trybie MyCAREER. RYWALIZUJ NA KULTOWYCH OBIEKTACH W TopSpin 2K25 odwiedzisz najmocniej znane korty na świecie. Od czterech turniejów wielkoszlemowych do świetne areny takie jak Indian Wells, La Caja Magica, Pala Alpitour, Foro Italico i więcej. LEGENDY TENISA I WSCHODZĄCE GWIAZDY Wciel się w kultowych zawodników, takich jak Roger Federer i Serena Williams, lub serwuj widzom niesamowite emocje jako Carlos Alcaraz, Iga Świątek, Frances Tiafoe, Andre Agassi i inni. Wybieraj spośród 25 profesjonalistów i wykorzystaj ich ponadprzeciętne umiejętności, a także finezję przeciwko innym graczom, lokalnie bądź sieciowo. ZDOMINUJ KORTY W TRYBIE SIECIOWYM Poddaj próbie swojego zawodnika MyPLAYER i popisz się tenisowymi umiejętnościami w trybie World Tour albo rozpocznij 2K Tour jako jeden z grywalnych zawodowców, żeby zmierzyć się z graczami z całego świata dzięki obsłudze gry międzyplatformowej. TRENUJ Z JOHNEM MCENROE Od potężnych serwisów aż po sprytne skróty – w akademii TopSpin Academy John McEnroe wyniesie Twoje umiejętności na legendarny poziom. Kolekcja ćwiczeń i wyzwań pozwoli Ci doszlifować swoją technologię i opanować zaawansowane metody sterowania, dzięki czemu będziesz w stanie ograć rywali na każdej nawierzchni. STWÓRZ swojego ZAWODNIKA MyPLAYER Stwórz zawodnika MyPLAYER zgodnego z Twoim stylem gry i zdefiniuj jego wygląd na korcie! Zmień atrybuty zawodnika dzięki licznym opcjom personalizacji, a jeśli zechcesz, zdobądź trenerów, a także akcesoria i sprzęt marek adidas, HEAD, Lacoste, New Balance, Nike, Wilson i nie tylko. * Oferta przedsprzedażowa obowiązuje do 25 kwietnia 2024 r. Dostęp do dopełniającej zawartości wymaga połączenia z Internetem i posiadania konta 2K. Obowiązuje regulamin. Komplet Under the Lights Pack wchodzi w skład edycji Deluxe i Grand Slam. Posiadacze podstawowej wersji gry będą mogli nabyć go osobno. Obowiązuje regulamin.
  • Producent Xzone 
  • Gatunek sportowa 
  • Wersja językowa angielska 
Powiązania gamingowe:  Gry na konsole Netgear - Ranking TOP10 gier konsolowych

Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Najtańsze Gry PS4 sportowe – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze Gry PS4 sportowe, często występujące na wyprzedażach i w promocjach, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Gier PS4 sportowych jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  TopSpin 2K25 (PS4) (5026555437424)

TopSpin 2K25 (PS4) (5026555437424) Najniższa Cena Online Zamów w przedsprzedaży*,otrzymać DLC Under the Lights Pack, które mieści alternatywne stroje dla Sereny Williams i Rogera Federera, zestawy Wilson Nightfall, a także Night-Time Majors. kolekcja TopSpin powraca wraz z TopSpin 2K25. W grze znajdziemy takie legendy tenisa jak Roger Federer czy Serena Williams i całą gamę grywalnych fachowych zawodników. Produkcja zaoferuje tryby dla pojedynczego gracza, tryby sieciowe, cztery znaczne Szlemy i o niemało więcej! ZWYCIĘŻ W TRYBIE CAREER GRAND SLAM Podróżuj po świecie jako obiecujący zawodnik, zmagaj się z największymi legendami tenisa i zdominuj kort centralny turniejów Wimbledon, Roland-Garros, US Open i Australian Open, walcząc o tytuł Grand Slam® Champion w trybie MyCAREER. RYWALIZUJ NA KULTOWYCH OBIEKTACH W TopSpin 2K25 odwiedzisz najmocniej znane korty na świecie. Od czterech turniejów wielkoszlemowych do idealne areny takie jak Indian Wells, La Caja Magica, Pala Alpitour, Foro Italico i więcej. LEGENDY TENISA I WSCHODZĄCE GWIAZDY Wciel się w kultowych zawodników, takich jak Roger Federer i Serena Williams, albo serwuj widzom niesamowite emocje jako Carlos Alcaraz, Iga Świątek, Frances Tiafoe, Andre Agassi i inni. Wybieraj spomiędzy 25 profesjonalistów i wykorzystaj ich ponadprzeciętne umiejętności i finezję przeciwko innym graczom, lokalnie bądź sieciowo. ZDOMINUJ KORTY W TRYBIE SIECIOWYM Poddaj próbie swojego zawodnika MyPLAYER i popisz się tenisowymi umiejętnościami w trybie World Tour lub rozpocznij 2K Tour jako jeden z grywalnych zawodowców, by zmierzyć się z graczami z całego świata dzięki obsłudze gry międzyplatformowej. TRENUJ Z JOHNEM MCENROE Od potężnych serwisów aż po sprytne skróty – w akademii TopSpin Academy John McEnroe wyniesie Twoje umiejętności na legendarny poziom. Linia ćwiczeń i wyzwań pozwoli Ci doszlifować swoją technologię i opanować innowacyjne metody sterowania, dzięki temu będziesz w stanie ograć rywali na każdej nawierzchni. STWÓRZ swego ZAWODNIKA MyPLAYER Stwórz zawodnika MyPLAYER zgodnego z Twoim stylem gry i zdefiniuj jego wygląd na korcie! Zmień cechy zawodnika dzięki licznym opcjom personalizacji, a jeśli zechcesz, zdobądź trenerów i akcesoria i sprzęt marek adidas, HEAD, Lacoste, New Balance, Nike, Wilson i nie tylko. * Oferta przedsprzedażowa obowiązuje do 25 kwietnia 2024 r. Dostęp do dopełniającej zawartości wymaga połączenia z Internetem i posiadania konta 2K. Obowiązuje regulamin. Komplet Under the Lights Pack wchodzi w skład edycji Deluxe i Grand Slam. Posiadacze podstawowej wersji gry będą mogli nabyć go osobno. Obowiązuje regulamin.
  • Producent Xzone 
  • Gatunek sportowa 
  • Wersja językowa angielska 
Powiązania gamingowe:  Gry na konsole Microids - Ranking TOP10 gier konsolowych

Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Podsumowanie, czyli Jakie Gry PS4 sportowe najlepsze?

Najlepsze Gry PS4 sportowe w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Gry PS4 sportowe w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Dobre gry na konsole PlayStation4 – Zestawienie kwiecień 2024

Jeżeli żadne z powyższych Gier PS4 sportowych nie spełniły oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie dobrych innych gier na konsole PlayStation4.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *