Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Gry na konsole

Gry PS4 Outright Games – Ranking TOP10 gier konsolowych

Pomagamy w wyborze dobrych Gier PS4 od wytwórni Outright Games. Poniższe zestawienia są aktualne na wrzesień 2023 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych Gier PS4 od wytwórni Outright Games,
 • TOP10 najtańszych Gier PS4 od wytwórni Outright Games,
 • TOP5 innych rekomendowanych gier na konsole PlayStation4.

Jakie Gry PS4 Outright Games najlepiej wybrać? Ranking na wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Gry PS4 Outright Games, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking Gier PS4 od wytwórni Outright Games, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

2 ★  Outright games Moja znajoma świnka peppa gra playstation 4 cenega

Outright games Moja znajoma świnka peppa gra playstation 4 cenega Najniższa Cena Online Gra PlayStation 4 Moja znajoma Świnka Peppa Rozpocznij całkowitą zabawy przygodę, zaprzyjaźniając się ze świnką Peppą! Postaw pierwsze kroki w świecie Peppy, rozpoczynając od stworzenia i ubrania swojej zwierzęcej postaci. Jeśli chcesz, możesz zostać lisem w kapeluszu pirata. Albo wcielić się w królika przebranego w ładną sukienkę i okulary przeciwsłoneczne wybór należy do ciebie. Jeszcze zanim zadzwonisz do drzwi domu Peppy, czeka cię cała masa zabawy.To, co wydarzy się w tej historii, zależy tylko od ciebie. Gdziekolwiek się udasz, Peppa zaproponuje ciekawe zajęcia zupełnie tak jak w programie telewizyjnym. Pomożesz Tacie Śwince znaleźć okulary w domu? Rozpoznasz po śladach znalezionych w lesie zwierzę, które tamtędy przeszło? A gdy się rozpada bez wątpienia ochoczo wskoczysz do błotka tylko nie zapomnij założyć kaloszy!Spotkaszwszelkich ulubionych bohaterów, którzy wprost nie mogą się już doczekać, aż cię poznają. Baw się z Georgem i Mamą Świnką w domu Peppy. Śpiewaj z Madam Gazellą i innymi dziećmi w szkole Peppy. Odwiedź plażę, Śnieżną Górę, muzeum a nawet Ziemniaczane Miasteczko! Każda rozgrywka jest nową przygodą, ponieważ możesz obierać świeże ścieżki i próbować nowych aktywności razem ze swoja koleżanką, świnką Peppą. GRA Z POLSKIMI GŁOSAMI! STWÓRZ SWOJĄ POSTAĆ Wybierz i ubierz swojego avatara. GRAJ Z PEPPĄ Ucz się i przeżywaj przygody ze swoją nową koleżanką. ODKRYWAJ ŚWIAT Odwiedź plażę, las, Ziemniaczane Miasteczko i okolice. ZAWIERAJ ZNAJOMOŚCI Twoje ulubione postacie z bajki o śwince Peppie pragną cię poznać. OBUDŹ W SOBIE KREATYWNOŚĆ Młodzi gracze będą gwiazdami we własnej, unikalnej historii.
 • Producent Outright Games 
 • Wersja językowa polska 
Powiązania gamingowe:  Gry PS4 Koei - Ranking TOP10 gier konsolowych

3 ★  Outright games Dc liga superpets: przygody krypto i asa ps4 / ps5 (5060528037075)

Outright games Dc liga superpets: przygody krypto i asa ps4 / ps5 (5060528037075) Najniższa Cena Online Największy wróg Supermana powraca, aby sprawiać kłopoty zwierzakom z Metropolis. Wykorzystując swój ogromny intelekt i zasoby, Lex Luthor wymyślił plan schwytania wszystkich zabłąkanych zwierząt na całym mieście i umieszczenia ich w swym nowym zoo LexCorp. Psy, koty, ryby, węże, ptaki... To nie ma znaczenia, Lex chce je wszystkie! Lex wypuszcza armię LexBotów w całym Metropolis, by rozpocząć uprowadzanie zabłąkanych. Ten nikczemny plan nie podoba się Krypto i Ace. Bohaterowie muszą powstrzymać Lexa, uratować wszystkie bezdomne zwierzęta i wziąć je do ośrodka adopcyjnego, aby znalazły nowy kochający dom. Ulubione postacie zwolenników Przełączaj się pomiędzy Krypto i Ace, którzy zagrają w nadchodzącym filmie. Uzyskaj pomoc od Krypto, przyjaciół Ace'a, w tym PB, Mertona i Chipa, i wykorzystaj ich moc, aby pomóc w walce z Lexem. Ulepsz swoje moce i sprzęt Pomóż Chipowi, Mertonowi i PB odblokować świeże i konkretne ulepszenia, które pomogą Krypto i Ace w walce z Lexem. Krypto i Ace odblokują nowe umiejętności od swych kolegów superbohaterów. Każda umiejętność będzie tematycznie dopasowana do postaci uczącej gracza tej umiejętności. Na przykład, puszysty przyjaciel Zielonej Latarni - Chip, da Ace moc wystrzeliwania sporej, trwałej zielonej wiązki światła, która rozwali wszystkich wrogów na swojej drodze. Trzy niepowtarzalne umiejętności będą dostępne dla każdej postaci w miarę postępów w grze. Zmierz się z nemezis Supermana Battle Lex i jego bossowie Lex Bot; LexBot Snake i LexBot Octopus, wraz z odmianami standardowych wrogów, z którymi przyjdzie ci się zmierzyć na każdym poziomie. Meta gra adopcji zwierzaków Wykonuj misje w Metropolis i uratuj zabłąkane zwierzątka ze szponów Lexa Luthera. Zwierzęta umieść w Twoim własnym Ośrodku Adopcji Zwierząt Domowych. Zajmij się ich potrzebami i znajdź im optymalne domy w Metropolii.
 • Producent Outright Games 
 • Wersja językowa polska 

4 ★  Outright games Star trek protogwiazda: supernowa gra na ps4 (kompatybilna z ps5) (5060528038249)

Outright games Star trek protogwiazda: supernowa gra na ps4 (kompatybilna z ps5) (5060528038249) Najniższa Cena Online Data premiery:14.10.2022;przystępne wyłącznie na PlayStation:nie;Działa z PlayStation Move:nie;Edycja:typowa;Funkcje sieciowe:tak;Funkcje sieciowe typ:dodatki do gry;Gatunek:akcja, przygodowa;Kod regionu:region 2;Nośnik:płyta Blu-ray;Opis:Po odebraniu przez Protostara nietypowych odczytów z umierającej gwiazdy, Gwyndala muszą ścigać się z czasem, żeby ocalić swoich przyjaciół, swój statek, nowo odkryty gatunek obcych i cały układ planetarny, zanim wszystko pochłonie wybuch supernowej.;Platforma:Playstation 4;Przedsprzedaż (preorder):nie;Przedział wiekowy (PEGI):7+;Ratingi:Przemoc;typ wydania:podstawowe;Tryb:singleplayer (jednoosobowy);Twórca:OG Outright Games;Tytuł gry (wariantowanie):Star Trek Protogwiazda: Supernowa;Wersja:fizyczna;Wersja językowa:angielska, polska (dubbing);Współpraca PlayStation VR:nie;Wydawca:Outright Games;Wyjście video HD:1080p, 1080i, 720p;wymogi sprzętowe:konsola PlayStation 4, konsola PlayStation 5;kryteria systemowe:tryb dla wielu graczy online na konsoli wymaga subskrypcji PlayStation Plus (sprzedawanej osobno), by można było grać w tę grę na PS5, może być niezbędna aktualizacja oprogramowania systemu do najnowszej wersji, gra będzie działać na PS5, ale niektóre funkcje z wersji na PS4 mogą być nieobecne, gra zezwala na pobranie darmowej aktualizacji do wersji PlayStation 5...
 • Producent Outright Games 
 • Wersja językowa polska 

6 ★  Gigantozaur Dino Kart Gra na PS4 (Kompatybilna z PS5)

Gigantozaur Dino Kart Gra na PS4 (Kompatybilna z PS5) Najniższa Cena Online Data premiery:24.02.2022;przystępne wyłącznie na PlayStation:nie;Działa z PlayStation Move:nie;Edycja:typowa;Funkcje sieciowe:tak;Funkcje sieciowe wariant:dodatki do gry;Gatunek:dla dzieci/familijna, wyścigi;Kod regionu:region 2;Nośnik:płyta Blu-ray;Opis:Zostań swoim ulubionym dinozaurem i ścigaj się wokół Kredalii w mistrzostwach kartingowych prawie tak znacznych jak apetyt Gigantozaura!;Platforma:Playstation 4;Przedsprzedaż (preorder):tak;Przedział wiekowy (PEGI):3+;rodzaj wydania:podstawowe;Tryb:multiplayer (wieloosobowy), singleplayer (jednoosobowy);Twórca:Outright Games;Tytuł gry (wariantowanie):Gigantozaur Dino Kart;Wersja:fizyczna;Wersja językowa:polska (dubbing), polska (napisy);Współpraca PlayStation VR:nie;Wydawca:Outright Games;Wyjście wideo HD:1080p, 1080i, 720p;oczekiwania sprzętowe:konsola PlayStation 4;oczekiwania systemowe:tryb dla wielu graczy online na konsoli wymaga subskrypcji PlayStation Plus (sprzedawanej osobno), żeby można było grać w tę grę na PS5, może być niezbędna aktualizacja oprogramowania systemu do najnowszej wersji, gra będzie działać na PS5, lecz niektóre funkcje z wersji na PS4 mogą być nieobecne...
 • Producent Outright Games 
 • Gatunek wyścigi 
 • Wersja językowa polska 
Powiązania gamingowe:  Gry do konsoli do 200 zł - Ranking TOP10 gier konsolowych

Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Najtańsze Gry PS4 Outright Games – Ranking wrzesień 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze Gry PS4 Outright Games, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Gier PS4 od wytwórni Outright Games jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  Outright games Moja znajoma świnka peppa gra playstation 4 cenega

Outright games Moja znajoma świnka peppa gra playstation 4 cenega Najniższa Cena Online Gra PlayStation 4 Moja znajoma Świnka Peppa Rozpocznij pełną zabawy przygodę, zaprzyjaźniając się ze świnką Peppą! Postaw pierwsze kroki w świecie Peppy, początkując od stworzenia i ubrania swojej zwierzęcej postaci. Jeśli chcesz, możesz zostać lisem w kapeluszu pirata. Albo wcielić się w królika przebranego w ładną sukienkę i okulary przeciwsłoneczne wybór należy do ciebie. Jeszcze zanim zadzwonisz do drzwi domu Peppy, czeka cię cała masa zabawy.To, co wydarzy się w tej historii, zależy tylko od ciebie. Gdziekolwiek się udasz, Peppa zaproponuje atrakcyjne zajęcia zupełnie tak jak w programie telewizyjnym. Pomożesz Tacie Śwince znaleźć okulary w domu? Rozpoznasz po śladach znalezionych w lesie zwierzę, które tamtędy przeszło? A gdy się rozpada z całą pewnością ochoczo wskoczysz do błotka tylko nie zapomnij założyć kaloszy!Spotkaszwszystkich ulubionych bohaterów, którzy wprost nie mogą się już doczekać, aż cię poznają. Baw się z Georgem i Mamą Świnką w domu Peppy. Śpiewaj z Madam Gazellą i innymi dziećmi w szkole Peppy. Odwiedź plażę, Śnieżną Górę, muzeum a choćby Ziemniaczane Miasteczko! Każda rozgrywka jest nową przygodą, ponieważ możesz obierać nowe ścieżki i próbować nowych aktywności razem ze swoja koleżanką, świnką Peppą. GRA Z POLSKIMI GŁOSAMI! STWÓRZ SWOJĄ POSTAĆ Wybierz i ubierz swego avatara. GRAJ Z PEPPĄ Ucz się i przeżywaj przygody ze swoją nową koleżanką. ODKRYWAJ ŚWIAT Odwiedź plażę, las, Ziemniaczane Miasteczko i okolice. ZAWIERAJ ZNAJOMOŚCI Twoje ulubione postacie z bajki o śwince Peppie pragną cię poznać. OBUDŹ W SOBIE KREATYWNOŚĆ Młodzi gracze będą gwiazdami we własnej, niepowtarzalnej historii.
 • Producent Outright Games 
 • Wersja językowa polska 

2 ★  Outright games Dc liga superpets: przygody krypto i asa ps4 / ps5 (5060528037075)

Outright games Dc liga superpets: przygody krypto i asa ps4 / ps5 (5060528037075) Najniższa Cena Online Największy wróg Supermana powraca, żeby sprawiać kłopoty zwierzakom z Metropolis. Wykorzystując swój ogromny intelekt i zasoby, Lex Luthor wymyślił plan schwytania wszystkich zabłąkanych zwierząt na całym mieście i umieszczenia ich w swoim nowym zoo LexCorp. Psy, koty, ryby, węże, ptaki... To nie ma znaczenia, Lex chce je wszystkie! Lex wypuszcza armię LexBotów w całym Metropolis, by rozpocząć uprowadzanie zabłąkanych. Ten nikczemny plan nie podoba się Krypto i Ace. Bohaterowie muszą powstrzymać Lexa, uratować wszystkie bezdomne zwierzęta i wziąć je do ośrodka adopcyjnego, by znalazły nowy kochający dom. Ulubione postacie entuzjastów Przełączaj się pomiędzy Krypto i Ace, którzy zagrają w nadchodzącym filmie. Uzyskaj pomoc od Krypto, przyjaciół Ace'a, w tym PB, Mertona i Chipa, i wykorzystaj ich moc, aby pomóc w walce z Lexem. Ulepsz swoje moce i sprzęt Pomóż Chipowi, Mertonowi i PB odblokować nowe i konkretne ulepszenia, które pomogą Krypto i Ace w walce z Lexem. Krypto i Ace odblokują nowe umiejętności od swoich kolegów superbohaterów. Każda umiejętność będzie tematycznie dobrana do postaci uczącej gracza tej umiejętności. Na przykład, puszysty przyjaciel Zielonej Latarni - Chip, da Ace moc wystrzeliwania pokaźnej, trwałej zielonej wiązki światła, która rozwali wszystkich wrogów na swojej drodze. Trzy specyficzne umiejętności będą dostępne dla każdej postaci w miarę postępów w grze. Zmierz się z nemezis Supermana Battle Lex i jego bossowie Lex Bot; LexBot Snake i LexBot Octopus, wraz z odmianami typowych wrogów, z którymi przyjdzie ci się zmierzyć na każdym poziomie. Meta gra adopcji zwierzaków Wykonuj misje w Metropolis i uratuj zabłąkane zwierzątka ze szponów Lexa Luthera. Zwierzęta umieść w Twoim własnym Ośrodku Adopcji Zwierząt Domowych. Zajmij się ich potrzebami i znajdź im trafne domy w Metropolii.
 • Producent Outright Games 
 • Wersja językowa polska 
Powiązania gamingowe:  Gry na konsole Electronic Arts - Ranking TOP10 gier konsolowych

6 ★  Outright games Star trek protogwiazda: supernowa gra na ps4 (kompatybilna z ps5) (5060528038249)

Outright games Star trek protogwiazda: supernowa gra na ps4 (kompatybilna z ps5) (5060528038249) Najniższa Cena Online Data premiery:14.10.2022;przystępne wyłącznie na PlayStation:nie;Działa z PlayStation Move:nie;Edycja:standardowa;Funkcje sieciowe:tak;Funkcje sieciowe rodzaj:dodatki do gry;Gatunek:akcja, przygodowa;Kod regionu:region 2;Nośnik:płyta Blu-ray;Opis:Po odebraniu poprzez Protostara nietypowych odczytów z umierającej gwiazdy, Gwyndala muszą ścigać się z czasem, żeby ocalić swych przyjaciół, swój statek, nowo odkryty gatunek obcych i cały układ planetarny, zanim wszystko pochłonie wybuch supernowej.;Platforma:Playstation 4;Przedsprzedaż (preorder):nie;Przedział wiekowy (PEGI):7+;Ratingi:Przemoc;typ wydania:podstawowe;Tryb:singleplayer (jednoosobowy);Twórca:OG Outright Games;Tytuł gry (wariantowanie):Star Trek Protogwiazda: Supernowa;Wersja:fizyczna;Wersja językowa:angielska, polska (dubbing);Współpraca PlayStation VR:nie;Wydawca:Outright Games;Wyjście wideo HD:1080p, 1080i, 720p;oczekiwania sprzętowe:konsola PlayStation 4, konsola PlayStation 5;oczekiwania systemowe:tryb dla wielu graczy online na konsoli wymaga subskrypcji PlayStation Plus (sprzedawanej osobno), by można było grać w tę grę na PS5, może być konieczna aktualizacja oprogramowania systemu do najnowszej wersji, gra będzie działać na PS5, ale niektóre funkcje z wersji na PS4 mogą być nieobecne, gra zezwala na pobranie gratisowej aktualizacji do wersji PlayStation 5...
 • Producent Outright Games 
 • Wersja językowa polska 

Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Podsumowanie, czyli Jakie Gry PS4 Outright Games najlepsze?

Najlepsze Gry PS4 Outright Games w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Gry PS4 Outright Games w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Najlepsze gry na konsole PlayStation4 – TOP5 wrzesień 2023

Jeżeli żadne z powyższych Gier PS4 od wytwórni Outright Games nie spełniły oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie rekomendowanych innych gier na konsole PlayStation4.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *