Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Gry na konsole

Gry PS4 Nacon – Ranking TOP10 gier konsolowych

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych Gier PS4 od wytwórni Nacon. Poniższe zestawienia są aktualne na listopad 2022 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych Gier PS4 od wytwórni Nacon,
 • TOP10 najtańszych Gier PS4 od wytwórni Nacon,
 • TOP5 innych rekomendowanych gier na PS4.

Jakie Gry PS4 Nacon najlepiej wybrać? Ranking na listopad 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Gry PS4 Nacon, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking Gier PS4 od wytwórni Nacon, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

3 ★  Session: Skate Sim Gra PS4

Session: Skate Sim Gra PS4 Najniższa Cena Online REALIZM GRY W systemie dual stick controls każdy drążek steruje jedną ze stóp postaci. Musisz nauczyć się, jak nimi poruszać i przenosić ciężar z nogi na nogę, jak w trakcie jazdy na prawdziwej deskorolce. W fizyce położono nacisk na realizm, płynność ruchu i atmosferę. Podobnie jak w rzeczywistości, dla początkującego skejtera pierwsze godziny mogą wydawać się wymagające, ale po opanowaniu techniki i wykonaniu pierwszego kickflipa poczujesz ogromną satysfakcję! Gra Session: Skate Sim zawiera w dodatku pakiet opcji do modyfikacji, dzięki którym przystosujesz rozgrywkę do swoich preferencji. Pełny samouczek zagwarantuje konieczną pomoc na początku, a do wyboru są cztery poziomy trudności! LATA 90. I KULTURA SKEJTERÓW Inspirowana złotą erą „street skatingu" lat 90. Ubiegłego wieku gra Session: Skate Sim pozwala odkryć świat skateboardingu i związanej z nim kultury w czystej postaci. Nie obowiązuje żadna punktacja – jesteś tylko ty, otoczenie i twoja wyobraźnia! Nie ma sędziów, którzy będą mówić ci, jak powinien wyglądać świetny noseslide albo varial heelflip. W grze znalazło się za to kilka popularnych miejsc, w których możesz wykazać się pomysłowością. Są wśród nich m.in. Black Hubbas (Nowy Jork), Brooklyn Banks (Nowy Jork), FDR Park (Filadelfia). „JEŻELI CZEGOŚ NIE UWIECZNIONO NA FILMIE, NIE WYDARZYŁO SIĘ" Jazda i realizowanie najkorzystniejszych trików w niebanalnych miejscach jest ważne, ale jeżeli nie ma nikogo, kto mógłby to sfilmować, nikt ich nie zobaczy… W Session: Skate Sim można filmować przy użyciu obiektywu z lat 90. Albo „rybiego oka" oraz skorzystać z edytora video, który zezwala na tworzenie i udostępnianie klipów. Wypróbuj szereg przeróżnych opcji, takich jak zmiana pola widzenia, pory dnia, filtrów, a także ustawienia widoku kamery (trójnóg, kamera za postacią, itd.). W grze Session: Skate Sim można jeszcze ze skejtera przeistoczyć się w reżysera: zaprezentuj swoje triki, a następnie przejdź to trybu filmowego, by obejrzeć całość z perspektywy operatora kamery i nakręcić najkorzystniejszy klip. MODYFIKACJE Zaprezentuj swój styl, korzystając z rozbudowanego systemu modyfikacji postaci i deskorolki. Pokonując kolejne wyzwania, zdobywasz pieniądze na zakupy w sklepach dla deskorolkarzy. Do dyspozycji jest niemal 200 produktów (bluzy z kapturem, buty, czapki, koszulki, spodnie itd.) od czołowych marek, takich jak m.in. Fallen, Zero, GrindKing, Thankyou, HIJINX Net, Antilanta, Roger Skate CO, No-Comply i Dabble. Przystosuj swoją deskorolkę, korzystając z ponad 250 części, wśród których są kółka, trucki, a także mnóstwo innych komponentów oferowanych poprzez producenta No-Comply, Grind King i Thankyou. Oprócz kwestii samego wyglądu cały osprzęt (trucki, podkładki, kółka…) ma wpływ na sposób jazdy. Znajdź właściwe wyposażenie dla swojego stylu i pokaż klasę w najsłynniejszych spotach!
 • Producent NACON 
 • Wersja językowa polska 
Powiązania gamingowe:  Gry PS4 Private Division - Ranking TOP10 gier konsolowych

5 ★  Tour de France 2021 PS4 / PS5, PS4TDF21UK3

Tour de France 2021 PS4 / PS5, PS4TDF21UK3 Najniższa Cena Online świeże funkcje: -Wiernie odtworzona trasa wszelkich 21 etapów z wyścigu w 2021 roku - Przeprojektowany tryb My Tour z pokaźniejszą liczbą opcji modyfikacji - Bardziej realistyczne zachowanie peletonu - zmieniony system celów - Nowa mechanika regeneracji - Oficjalne firmy (Lazer, Specialized, Vision, Rudy project, Corima, HJC, Canyon, POC, Merida) - Zaktualizowana baza danych (kolarze, klasyfikacja) Zostań kolarzem albo pokieruj własną drużyną W trybie Pro Team możesz pokierować własną drużyną, której celem jest dotarcie na sam szczyt rankingu Pro Cycling. Twoja ekipa rozpoczyna na samym dole klasyfikacji, ale jeżeli organizatorzy docenią wasze wyniki, mogą zaprosić was do udziału w najważniejszych wyścigach. Z kolei tryb Pro Leader pozwala na stworzenie i rozwijanie własnego kolarza. Zostań kolejną legendą kolarstwa i rywalizuj z takimi zawodnikami, jak Primoz Roglic czy Tedej Pogacar. Możesz wybrać jeden z czterech profilów: góral, sprinter, puncher i wszechstronny. Jeżeli twoim celem jest wygranie znacznego Touru albo specjalizacja w wyścigach konwencjonalnych, ten wybór będzie miał kluczowe znaczenie! Stwórz swój własny Tour Tryb My Tour został zmodyfikowany i proponuje obszerniejszą swobodę w trakcie rozgrywki. Dzięki nowemu interfejsowi wszelkie modyfikacje trybu My Tour (dni odpoczynku, etapy, drużyny) są łatwiejsze. Możesz wybrać listę uczestniczących zespołów i drużyn narodowych, a do dyspozycji masz 89 etapów.
 • Producent Nacon 
 • Wersja językowa angielska 

Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Najtańsze Gry PS4 Nacon – Ranking listopad 2022 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze Gry PS4 Nacon, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Gier PS4 od wytwórni Nacon jest aktualizowany na bieżąco.

Powiązania gamingowe:  Gry PS4 BigBen Interactive - Ranking TOP10 gier konsolowych

1 ★  Monster truck championship ps4 / ps5 marki Nacon

Monster truck championship ps4 / ps5 marki Nacon Najniższa Cena Online Data premiery:8.10.2020;dostępne wyłącznie na PlayStation:nie;Działa z PlayStation Move:nie;Edycja:typowa;Funkcje sieciowe:tak;Funkcje sieciowe rodzaj:dodatki do gry;Gatunek:wyścigi;Kod regionu:region 2;Nośnik:płyta Blu-ray;Platforma:Playstation 4;Przedsprzedaż (preorder):nie;Przedział wiekowy (PEGI):3+;wariant wydania:podstawowe;Tryb:singleplayer (jednoosobowy), multiplayer (wieloosobowy);Twórca:Teyon;Tytuł gry (wariantowanie):Monster Truck Championship;Wersja:fizyczna;Wersja językowa:polska (napisy);Współpraca PlayStation VR:nie;Wydawca:Nacon;Wyjście wideo HD:1080p, 720p;wymogi sprzętowe:konsola PlayStation 4, konsola PlayStation 5;wymogi systemowe:gra online sieciowa wymaga opłacania abonamentu PlayStation Plus, aby można było grać w tę grę na PS5, może być konieczna aktualizacja oprogramowania systemu do najnowszej wersji, gra będzie działać na PS5, lecz niektóre funkcje z wersji na PS4 mogą być nieobecne...
 • Producent Nacon 
 • Wersja językowa polska 

4 ★  Session: Skate Sim Gra PS4

Session: Skate Sim Gra PS4 Najniższa Cena Online REALIZM GRY W systemie dual stick controls każdy drążek steruje jedną ze stóp postaci. Musisz nauczyć się, jak nimi poruszać i przenosić ciężar z nogi na nogę, jak podczas jazdy na prawdziwej deskorolce. W fizyce położono nacisk na realizm, płynność ruchu i atmosferę. Podobnie jak w rzeczywistości, dla początkującego skejtera pierwsze godziny mogą wydawać się wymagające, lecz po opanowaniu techniki i wykonaniu pierwszego kickflipa poczujesz ogromną satysfakcję! Gra Session: Skate Sim mieści jeszcze zestaw opcji do modyfikacji, dzięki którym przypasujesz rozgrywkę do swych preferencji. Pełny samouczek gwarantuje niezbędną pomoc na początku, a do wyboru są cztery stopnie trudności! LATA 90. I KULTURA SKEJTERÓW Inspirowana złotą erą „street skatingu" lat 90. Ubiegłego wieku gra Session: Skate Sim pozwala odkryć świat skateboardingu i związanej z nim kultury w czystej postaci. Nie obowiązuje żadna punktacja – jesteś tylko ty, otoczenie i twoja wyobraźnia! Nie ma sędziów, którzy będą mówić ci, jak powinien wyglądać nadzwyczajny noseslide albo varial heelflip. W grze znalazło się za to kilka popularnych miejsc, w których możesz wykazać się pomysłowością. Są wśród nich m.in. Black Hubbas (Nowy Jork), Brooklyn Banks (Nowy Jork), FDR Park (Filadelfia). „JEŻELI CZEGOŚ NIE UWIECZNIONO NA FILMIE, NIE WYDARZYŁO SIĘ" Jazda i wykonywanie najlepszych trików w niebanalnych miejscach jest ważne, lecz jeżeli nie ma nikogo, kto mógłby to sfilmować, nikt ich nie zobaczy… W Session: Skate Sim można filmować przy użyciu obiektywu z lat 90. Albo „rybiego oka" oraz skorzystać z edytora wideo, który umożliwia tworzenie i udostępnianie klipów. Wypróbuj szereg rozmaitych opcji, takich jak zmiana pola widzenia, pory dnia, filtrów oraz ustawienia widoku kamery (trójnóg, kamera za postacią, itd.). W grze Session: Skate Sim można również ze skejtera przeistoczyć się w reżysera: zaprezentuj swoje triki, a następnie przejdź to trybu filmowego, żeby obejrzeć całość z perspektywy operatora kamery i nakręcić najlepszy klip. MODYFIKACJE Zaprezentuj swój styl, korzystając z rozbudowanego systemu modyfikacji postaci i deskorolki. Pokonując kolejne wyzwania, zdobywasz pieniądze na zakupy w sklepach dla deskorolkarzy. Do dyspozycji jest niemal 200 produktów (bluzy z kapturem, buty, czapki, koszulki, spodnie itd.) od czołowych marek, takich jak m.in. Fallen, Zero, GrindKing, Thankyou, HIJINX Net, Antilanta, Roger Skate CO, No-Comply i Dabble. Dostosuj swoją deskorolkę, korzystając z ponad 250 części, wśród których są kółka, trucki i sporo innych elementów oferowanych przez producenta No-Comply, Grind King i Thankyou. Oprócz kwestii samego wyglądu cały osprzęt (trucki, podkładki, kółka…) ma wpływ na sposób jazdy. Znajdź właściwe wyposażenie dla swego stylu i pokaż klasę w najsłynniejszych spotach!
 • Producent NACON 
 • Wersja językowa polska 

5 ★  Kroniki Zorro Gra PS4 (3665962014013)

Kroniki Zorro Gra PS4 (3665962014013) Najniższa Cena Online Data premiery:16.06.2022;przystępne wyłącznie na PlayStation:nie;Działa z PlayStation Move:nie;Edycja:standardowa;Funkcje sieciowe:nie;Gatunek:dla dzieci/familijna, akcja, przygodowa;Kod regionu:region 2;Nośnik:płyta Blu-ray;Opis:Inspirowana serialem telewizyjnym ekscytująca i pełna humoru gra z wieloma scenariuszami walki i eksploracji.;Platforma:Playstation 4;Przedsprzedaż (preorder):nie;Przedział wiekowy (PEGI):7+;Ratingi:Przemoc;wariant wydania:podstawowe;Tryb:singleplayer (jednoosobowy);Twórca:BKOM Studios;Tytuł gry (wariantowanie):Zorro The bronicles;Wersja:fizyczna;Wersja językowa:angielska, polska (napisy);Współpraca PlayStation VR:nie;Wydawca:Nacon;Wyjście video HD:1080p, 1080i, 720p;oczekiwania sprzętowe:konsola PlayStation 4, konsola PlayStation 5;kryteria systemowe:gra online sieciowa wymaga opłacania abonamentu PlayStation Plus, aby można było grać w tę grę na PS5, może być konieczna aktualizacja oprogramowania systemu do najnowszej wersji, gra będzie działać na PS5, ale niektóre funkcje z wersji na PS4 mogą być nieobecne...
 • Producent NACON 
Powiązania gamingowe:  Gry na konsole NetherRealm Studios - Ranking TOP10 gier konsolowych

7 ★  Tour de France 2021 PS4 / PS5, PS4TDF21UK3

Tour de France 2021 PS4 / PS5, PS4TDF21UK3 Najniższa Cena Online świeże funkcje: -Wiernie odtworzona trasa wszelkich 21 etapów z wyścigu w 2021 roku - Przeprojektowany tryb My Tour z obszerniejszą liczbą opcji modyfikacji - Bardziej realistyczne zachowanie peletonu - zmodyfikowany system celów - Nowa mechanika regeneracji - Oficjalne marki (Lazer, Specialized, Vision, Rudy project, Corima, HJC, Canyon, POC, Merida) - Zaktualizowana baza informacji (kolarze, klasyfikacja) Zostań kolarzem albo pokieruj własną drużyną W trybie Pro Team możesz pokierować własną drużyną, której celem jest dotarcie na sam szczyt rankingu Pro Cycling. Twoja ekipa inicjuje na samym dole klasyfikacji, lecz jeżeli organizatorzy docenią wasze wyniki, mogą zaprosić was do udziału w najważniejszych wyścigach. Z kolei tryb Pro Leader pozwala na stworzenie i rozwijanie własnego kolarza. Zostań kolejną legendą kolarstwa i rywalizuj z takimi zawodnikami, jak Primoz Roglic czy Tedej Pogacar. Możesz wybrać jeden z czterech profilów: góral, sprinter, puncher i wszechstronny. Jeżeli twoim celem jest wygranie sporego Touru albo specjalizacja w wyścigach klasycznych, ten wybór będzie miał kluczowe znaczenie! Stwórz swój własny Tour Tryb My Tour został zmodyfikowany i proponuje obszerniejszą swobodę w trakcie rozgrywki. Dzięki nowemu interfejsowi wszelkie modyfikacje trybu My Tour (dni odpoczynku, etapy, drużyny) są łatwiejsze. Możesz wybrać listę uczestniczących zespołów i drużyn narodowych, a do dyspozycji masz 89 etapów.
 • Producent Nacon 
 • Wersja językowa angielska 

Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Podsumowanie, czyli Jakie Gry PS4 Nacon najlepsze?

Najlepsze Gry PS4 Nacon w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Gry PS4 Nacon w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Najlepsze gry na PS4 – TOP5 listopad 2022

Jeżeli żadne z powyższych Gier PS4 od wytwórni Nacon nie spełniły oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie chętnie wybieranych innych gier na PS4.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *