Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Gry na konsole

Gry na konsole Namco Bandai – Ranking TOP10 gier konsolowych

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych Gier na konsole od Namco Bandai. Poniższe zestawienia są aktualne na grudzien 2022 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych Gier na konsole od Namco Bandai,
 • TOP10 najtańszych Gier na konsole od Namco Bandai,
 • TOP5 innych rekomendowanych gier na konsole.

 

Jakie Gry na konsole Namco Bandai najlepiej wybrać? Ranking na grudzien 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Gry na konsole Namco Bandai, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking Gier na konsole od Namco Bandai, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

3 ★  Namco bandai The dark pictures anthology: little hope ps4

Namco bandai The dark pictures anthology: little hope ps4 Najniższa Cena Online The Dark Pictures Anthology to kolekcja samodzielnych gier przygodowych, utrzymanych w konwencji horroru z stanowczo głęboką narracją, a także linią fabularną, posiadającą niemało rozgałęzień. Każdy z tytułów proponuje zupełnie nową historię, otoczenie, grupę bohaterów oraz dwa tryby rozgrywki wieloosobowej: shared story, w którym wraz ze znajomym wspólnie przechodzisz fabułę w trybie online oraz Movie Night, czyli lokalny tryb rozgrywki wieloosobowej, zezwalający nawet pięciu graczom na wspólne przeżywanie przygody, przekazując sobie wzajemnie kontroler. Fabuła każdej gry opowiedziana jest z perspektywy Kuratora – wszechwiedzącego obserwatora, zapisującego opowieści życia i śmierci w swojej własnej, śladowej części ogromnego repozytorium, gromadzącego wszystkie kiedykolwiek opowiedziane historie… Little Hope to druga gra z serii Dark Pictures Anthology. Odizolowana od świata i uwięziona w niepokaźnym, opuszczonym miasteczku Little Hope, czwórka studentów wraz z ich nauczycielką muszą uciec przed koszmarnymi zjawami, które bezustannie ścigają ich w nieprzeniknionej mgle. Witaj w Little Hope. Bądź świadkiem makabrycznych wizji przeszłości, pełnych przerażających wydarzeń z procesów czarownic w Andover w XVII wieku. Ocal swoją duszę… Ucieknij koszmarnym zjawom, które nieustannie ścigających twoich bohaterów…. Zanim zawloką ich dusze do piekła. Nie graj samotnie… Zagraj online ze znajomymi albo w trybie lokalnej rozgrywki wieloosobowej offline nawet do 5 graczy, doświadcz wspólnej przygody i współpracuj mądrze, by ocalić swych bohaterów… ale zachowaj ostrożność – możesz nie mieć kontroli nad własnym przeznaczeniem
 • Producent Namco Bandai 
 • Wersja językowa angielska 

4 ★  Captain Tsubasa Rise of New Champions PS4 (3391892009804)

Captain Tsubasa Rise of New Champions PS4 (3391892009804) Najniższa Cena Online Captain Tsubasa to niezwykle popularna manga i kolekcja anime, która od lat uznana jest przez zwolenników na całym świecie. Gra na konsole, oparta na kultowej licencji, zostanie wydana jako zręcznościowa gra piłkarska. dzisiaj każdy będzie mógł rywalizować ze sobą w innowacyjnej oprawie graficznej na konsolach obecnej generacji!Zachodni fani po raz pierwszy otrzymają grę na tej licencji w wydaniu na konsole PlayStation®4, a także Nintendo Switch™. To gra, która wprowadzi nieco odświeżający powiew dla gatunku gier traktujących o piłce nożnej, pełna radosnej akcji i wyjątkowo wyczynowych strzałów, które sprawiły, że licencja zyskała wielką popularność. Captain Tsubasa: Rise of New Champions zaoferuje oprawę graficzną, wzorowaną na serialu animowanym, i przystępną dla każdego gracza rozgrywkę, wraz z przeróżnymi trybami dla wielu graczy – więc zejdźcie z ławki i wkroczcie na boisko!GRAFIKANajnowsza gra o Kapitanie Tsubasie z realistycznymi efektami wizualnymi! Gra, jako część popularnej na całym świecie kolekcji o Kaptanie Tsubasie, ma grafikę wzorowaną na serialu anime, rozpoznawalną poza Krajem Kwitnącej Wiśni. Dynamiczna oprawa wizualna zaoferuje nowe, realistyczne efekty graficzne, a poszczególne style rozgrywki modnych postaci rozgrzeją mecze i starcia na boisku.AKCJAZręcznościowa gra piłkarska – widowiskowe starcia w zawrotnej szybkości!Gra z gatunku zręcznościowego footballu pozwoli graczom wziąć udział w niezwykłych starciach na boisku w czasie rzeczywistym – co jest jednym z powodów zyskania poprzez gry o Kapitanie Tsubasie takiej popularności. Ta ekscytująca gra akcji umożliwi graczom strzelanie efektownych bramek przy nieskomplikowanym do opanowania systemie kontroli bohaterów.cechy gry Captain Tsubasa: Rise Of New Champions: Wykonuj dużo ofensywnych i defensywnych zagrywek na boisku, żeby zdobyć przewagę podczas meczu. Boisko ożyje dzięki efektownej grafice, przypominającej serial anime i postaciom z uznanej poprzez sympatyków linii. Rozmaite tryby gry: Story Mode, Versus i Online Versus.
 • Producent Namco Bandai 
 • Wersja językowa angielska 
Powiązania gamingowe:  Gry PS4 Outright Games - Ranking TOP10 gier konsolowych

9 ★  Soulcalibur vi ps4 marki Namco bandai

Soulcalibur vi ps4 marki Namco bandai Najniższa Cena Online Soulcalibur VI to rozbudowana, trójwymiarowa bijatyka, zezwalająca na toczenie pojedynków z użyciem różnorakiej broni białej: m.in. Mieczy, toporów, sztyletów, młotów, rapierów, szabel czy kijów. Za stworzenie tej produkcji odpowiada producent Bandai Namco. Fabuła Fabuła Soulcalibur VI obraca się wokół dwóch magicznych, obdarzonych intelektem ostrzy o niezwykłej mocy: przeklętego, demonicznego Soul Edge’a i wykonanego, aby przeciwdziałać jego wpływowi, świętego Soul Calibura. Akcja gry osadzona jest we wzbogaconym o fantastyczne elementy renesansie (XVI wiek), zaś bohaterowie pochodzą z zróżnicowanych części świata: od feudalnej Japonii i Chin, aż po Europę. Warto wspomnieć, że jedną z grywalnych postaci jest Geralt z Rivii, bohater kolekcji Wiedźmin. Mechanika Soulcalibur VI jest klasyczną bijatyką 3D. Gracze wybierają bohatera (każdy włada inną bronią i specyficzną dla siebie listę ciosów) i toczą pojedynki na trójwymiarowych arenach. Poza zwyczajnymi atakami (które można łączyć w śmiercionośne kompilacje) mamy możliwość m.in. Wykonywania specjalnych ciosów i rzutów, parowania ataków przeciwnika, robienia uników i wykorzystywania składników areny – np. Ścian czy przepaści – w celu uzyskania przewagi. Gra umożliwia zabawę równocześnie samodzielnie, jak i w rozbudowanych trybach wieloosobowych – czy to lokalnie, czy także za pośrednictwem sieci Internet.
 • Producent Namco Bandai 
 • PEGI (wiek gracza) 16+ 
 • Gatunek bijatyka 
 • Wersja językowa angielska 

Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Najtańsze Gry na konsole Namco Bandai – Ranking grudzien 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze Gry na konsole Namco Bandai, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Gier na konsole od Namco Bandai jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  Soulcalibur vi ps4 marki Namco bandai

Soulcalibur vi ps4 marki Namco bandai Najniższa Cena Online Soulcalibur VI to rozbudowana, trójwymiarowa bijatyka, pozwalająca na toczenie pojedynków z użyciem różnorakiej broni białej: m.in. Mieczy, toporów, sztyletów, młotów, rapierów, szabel czy kijów. Za stworzenie tej produkcji odpowiada producent Bandai Namco. Fabuła Fabuła Soulcalibur VI obraca się wokół dwóch magicznych, obdarzonych intelektem ostrzy o niezwykłej mocy: przeklętego, demonicznego Soul Edge’a oraz wytwarzanego, żeby przeciwdziałać jego wpływowi, świętego Soul Calibura. Akcja gry osadzona jest we wzbogaconym o fantastyczne elementy renesansie (XVI wiek), zaś bohaterowie pochodzą z przeróżnych części świata: od feudalnej Japonii i Chin, aż po Europę. Warto wspomnieć, iż jedną z grywalnych postaci jest Geralt z Rivii, bohater serii Wiedźmin. Mechanika Soulcalibur VI jest tradycyjną bijatyką 3D. Gracze wybierają bohatera (każdy włada inną bronią i typową dla siebie listę ciosów) i toczą pojedynki na trójwymiarowych arenach. Poza zwyczajnymi atakami (które można konsolidować w śmiercionośne kombinacje) mamy możliwość m.in. Wykonywania specjalnych ciosów i rzutów, parowania ataków przeciwnika, robienia uników i stosowania elementów areny – np. Ścian czy przepaści – w celu uzyskania przewagi. Gra pozwala na zabawę zarówno samodzielnie, jak i w rozbudowanych trybach wieloosobowych – czy to lokalnie, czy również za pośrednictwem sieci Internet.
 • Producent Namco Bandai 
 • PEGI (wiek gracza) 16+ 
 • Gatunek bijatyka 
 • Wersja językowa angielska 
Powiązania gamingowe:  Gry na konsole Tate Multimedia - Ranking TOP10 gier konsolowych

3 ★  Namco bandai Gra ps4 psi patrol: rusza do akcji!

Namco bandai Gra ps4 psi patrol: rusza do akcji! Najniższa Cena Online Psi Patrol - pakiet 2 gier w 1 na PlayStation 4 zestaw 2 gier w 1! Wydanie gromadzi gry Psi Patrol rusza do akcji oraz Kosmopieski ratują Zatokę Przygód. Psi Patrol to najpopularniejsza seria rozrywkowa dla przedszkolaków i globalny fenomen, który dzięki programom telewizyjnym, zabawkom, grom wideo, liniom włókienniczym, a nawet parkom rozrywki dociera do ponad 170 krajów. Żadne zadanie nie jest zbyt skomplikowane dla niewielkich, ale wielce odważnych szczeniaków! Psi Patrol jest gotowy na uratowanie sytuacji w Zatoce Przygód, w 16 ekscytujących misjach. Gracze będą mogli wykorzystać specyficzne zdolności każdego ze zwierzaków, by uratować przyjaciół, a także zapewnić bezpieczeństwo na wybrzeżu, a przy okazji będą mogli odwiedzić osiem niesamowitych lokacji Zatoki Przygód, takich jak: Farma Yumi, góra snowboardera Jakea, pustynny kanion i dużo innych. Psi Patrol: Rusza do akcji! to gra platformowa, wzorowana na jednym z najpopularniejszych seriali animowanych dla dzieci. W grze będzie można usłyszeć głos Rydera z nowego sezonu animowanego hitu Nickelodeon! Psi Patrol rusza do akcji! Bądź przygotowany, bo wypadki i nieszczęścia dzieją się na całym wybrzeżu Zatoki Przygód! Tylko Psi Patrol jest w stanie uratować sytuacje i potrzebuje do tego Twojej pomocy! Weź udział w 16 ekscytujących przygodach i wykorzystaj oryginalne umiejętności każdego ze szczeniaków Marshalla, Chasea, Everesta oraz reszty Patrolu aby uratować mieszkańców i inne zwierzaki na wybrzeżu. Stwórz swoją indywidualną przygodę z Psim Patrolem i odwiedź osiem niesamowitych lokacji Zatoki Przygód, takich jak: Farma Yumi, Wyspa Fok i inne. Ta pełna zabawy gra wspaniale pasuje dla dzieci w każdym wieku. A z Tobą w drużynie Psi Patrol może znowu ruszyć do akcji! Graj razem z przyjaciółmi i rodziną w trybie kooperacji, wybierz swego ulubionego szczeniaka i użyj jego konkretnych mocy, podczas nad wyraz niebezpiecznych misji. Fani znajdą tu cały Patrol, a także najważniejsze, gotowe do zwiedzania miejsca w ogromnym mieście Zatoka Przygód - początkując od punktu widokowego po ośrodek snowboardowy Jake'a kończąc. Fani gry będą potrzebować specjalnych mocy każdego dzielnego szczeniaka, takich jak: super prędkości Chasea, konkretnego żaru Marshalla i mocy trąby powietrznej Skye, aby uratować sytuację aby bawić się z przyjaciółmi w zabawne mini gry, takie jak Pup Pup Boogie i skakanka.
 • Producent Namco Bandai 
 • PEGI (wiek gracza) 3+ 
 • Gatunek dla dzieci 
 • Wersja językowa niemiecka 

4 ★  Namco bandai Psi patrol: kosmopieski ratują zatokę przygód xbox one (5060528034012)

Namco bandai Psi patrol: kosmopieski ratują zatokę przygód xbox one (5060528034012) Najniższa Cena Online Graj razem z przyjaciółmi i rodziną w trybie kooperacji, wybierz swojego ulubionego szczeniaka i użyj jego potężnych mocy, w trakcie istotnie niebezpiecznych misji. Fani znajdą tu cały Patrol oraz najważniejsze, gotowe do zwiedzania miejsca w ogromnym mieście Zatoka Przygód - zaczynając od punktu widokowego po ośrodek snowboardowy Jake'a kończąc. Fani gry będą potrzebować specjalnych mocy każdego dzielnego szczeniaka, takich jak: super prędkości Chasea, potężnego żaru Marshalla i mocy trąby powietrznej Skye, aby uratować sytuację by bawić się z przyjaciółmi w zabawne mini gry, takie jak Pup Pup Boogie i skakanka. Psi Patrol to najpopularniejsza seria rozrywkowa dla przedszkolaków i globalny fenomen, który dzięki programom telewizyjnym, zabawkom, grom wideo, liniom włókienniczym, a choćby parkom rozrywki dociera do ponad 170 krajów. Outright Games jest wydawcą poprzedniej części gry - Psi Patrol Rusza do akcji!, która ukazała się w 2018 roku i jest ich najlepiej sprzedającym się tytułem do tej pory. Jesteśmy niezmiernie podekscytowani pracą wraz z Nickelodeon nad naszym drugim tytułem z linii Psi Patrol. Umieszczenie najszczególniej znanych na świecie szczeniaków w grze video było dla nas niesamowitym przeżyciem - powiedział Terry Malham, dyrektor generalny Outright Games. To prawdziwa przedszkolna potęga i jedna z największych franczyz w świecie rozrywki dla dzieci. Nie moglibyśmy być bardziej podekscytowani, mogąc rozpocząć tę zupełnie nową przygodę, która będzie frajdą dla całej rodziny. parametry gry: JEST TU KAŻDY SZCZENIAK - graj jako Chase, Rubble, Marshall, Everest, Skye, Rocky, Zuma i Tracker.ODKRYWAJ ZATOKĘ PRZYGÓD - weź udział w siedmiu super-bohaterskich misjach, żeby uratować przyjaciół i sytuację. Do tego siedem zabawnych mini gier!WYKORZYSTAJ mocnE MOCE - graj jako szczeniaki i używaj ich potężnych mocy,wytwarzać trąby powietrzne i używać super narzędzi,podnosić najcięższe przedmioty i nie tylko!STWÓRZ ZESPÓŁ - dwóch użytkowników może grać w trybie kooperacji na tym samym ekranie
 • Producent Namco Bandai 
 • Wersja językowa polska 

6 ★  Namco bandai Psi patrol: rusza do akcji! gra nintendo switch cenega

Namco bandai Psi patrol: rusza do akcji! gra nintendo switch cenega Najniższa Cena Online Żadne zadanie nie jest zbyt trudne dla niewielkich, ale wielce odważnych szczeniaków! Psi Patrol jest gotowy na uratowanie sytuacji w Zatoce Przygód, w 16 ekscytujących misjach. Gracze będą mogli zastosować unikalne zdolności każdego ze zwierzaków, aby uratować przyjaciół oraz zapewnić bezpieczeństwo na wybrzeżu, a przy okazji będą mogli odwiedzić osiem niesamowitych lokacji Zatoki Przygód, takich jak: Farma Yumi, góra snowboardera Jake’a, pustynny kanion i sporo innych. Ta zabawna platformówka z elementami logicznymi, w której wystąpią wszystkie szczeniaki z animowanego pierwowzoru, jest PSIewspaniałą grą dla dzieci w każdym wieku! cechy gry Psi Patrol: Rusza do akcji!: · W grze pojawią się Ryder, a także 8 szczeniaków z animowanego serialu Psi Patrol · 16 brawurowych misji w 8 lokacjach Zatoki Przygód · specyficzne atrybuty szczeniaków, które należy wykorzystywać w solidnych misjach ratunkowych · Wcielenie się w dwa szczeniaki podczas jedne UWAGA! W PUDEŁKU ZNAJDUJE SIĘ KOD DO POBRANIA GRY Z NINTENDO eSHOP! WYDANIE NIE zawiera KARTRIDŻA!
 • Producent Namco Bandai 
Powiązania gamingowe:  Gry na konsole Netgear - Ranking TOP10 gier konsolowych

7 ★  Namco bandai The dark pictures anthology: little hope ps4

Namco bandai The dark pictures anthology: little hope ps4 Najniższa Cena Online The Dark Pictures Anthology to kolekcja samodzielnych gier przygodowych, utrzymanych w konwencji horroru z istotnie głęboką narracją oraz linią fabularną, mającą dużo rozgałęzień. Każdy z tytułów oferuje zupełnie nową historię, otoczenie, grupę bohaterów i dwa tryby rozgrywki wieloosobowej: shared story, w którym wraz ze znajomym wspólnie przechodzisz fabułę w trybie online i Movie Night, czyli lokalny tryb rozgrywki wieloosobowej, zezwalający choćby pięciu graczom na wspólne przeżywanie przygody, przekazując sobie wzajemnie kontroler. Fabuła każdej gry opowiedziana jest z perspektywy Kuratora – wszechwiedzącego obserwatora, zapisującego opowieści życia i śmierci w swej własnej, minimalnej części ogromnego repozytorium, gromadzącego wszystkie kiedykolwiek opowiedziane historie… Little Hope to druga gra z kolekcji Dark Pictures Anthology. Odizolowana od świata i uwięziona w drobnym, opuszczonym miasteczku Little Hope, czwórka studentów wraz z ich nauczycielką muszą uciec przed koszmarnymi zjawami, które nieustannie ścigają ich w nieprzeniknionej mgle. Witaj w Little Hope. Bądź świadkiem makabrycznych wizji przeszłości, pełnych przerażających wydarzeń z procesów czarownic w Andover w XVII wieku. Ocal swoją duszę… Ucieknij koszmarnym zjawom, które nieustannie ścigających twoich bohaterów…. Zanim zawloką ich dusze do piekła. Nie graj samotnie… Zagraj online ze znajomymi albo w trybie lokalnej rozgrywki wieloosobowej offline nawet do 5 graczy, doświadcz wspólnej przygody i współpracuj mądrze, żeby ocalić swoich bohaterów… ale zachowaj ostrożność – możesz nie posiadać kontroli nad własnym przeznaczeniem
 • Producent Namco Bandai 
 • Wersja językowa angielska 

9 ★  Psi patrol: rusza do akcji! gra xbox one cenega marki Namco bandai

Psi patrol: rusza do akcji! gra xbox one cenega marki Namco bandai Najniższa Cena Online Psi Patrol: Rusza do akcji! to gra platformowa, wzorowana na jednym z najpopularniejszych seriali animowanych dla dzieci. W grze będzie można usłyszeć głos Rydera z nowego sezonu animowanego hitu Nickelodeon!Psi Patrol rusza do akcji! Bądź przygotowany, bo wypadki i nieszczęścia dzieją się na całym wybrzeżu Zatoki Przygód! Tylko Psi Patrol jest w stanie uratować sytuacje i potrzebuje do tego Twojej pomocy! Weź udział w 16 ekscytujących przygodach i wykorzystaj specyficzne umiejętności każdego ze szczeniaków Marshalla, Chasea, Everesta, a także reszty Patrolu żeby uratować mieszkańców i inne zwierzaki na wybrzeżu. Stwórz swoją jednostkową przygodę z Psim Patrolem i odwiedź osiem niesamowitych lokacji Zatoki Przygód, takich jak: Farma Yumi, Wyspa Fok i inne. Ta pełna zabawy gra perfekcyjnie nadaje się dla dzieci w każdym wieku. A z Tobą w drużynie Psi Patrol może znowu ruszyć do akcji!Czuwaj w Bazie! W Bazie będą czekały na Ciebie wszystkie szczeniaki z Psiego Patrolu wraz z Everestem i Trackerem, gotowi ruszyć z pomocą. Rozgrywaj każdą misję przy pomocy dwóch szczeniaków i spotkaj się z innymi ulubionymi postaciami z bajki, takimi jak Ryder czy Farmerka Yumi.niemało miejsc do odkrycia! Zwiedzanie przepięknie odtworzonego świata z animowanego serialu Psi Patrol jest szczególnie angażujące i ekscytujące. Wykonuj brawurowe akcje ratunkowe, zbieraj ukryte psie przekąski oraz przejrzyj mini-gry, wykorzystujące wyjątkowe umiejętności każdego ze szczeniaków. A wszystko to w parze z nauką o pracy w zespole i obowiązkach obywatelskich.atrybuty gry Psi Patrol: Rusza do akcji!: W grze pojawią się Ryder oraz 8 szczeniaków z animowanego serialu Psi Patrol16 brawurowych misji w 8 lokacjach Zatoki Przygódoryginalne atrybuty szczeniaków, które należy wykorzystywać w konkretnych misjach ratunkowychWcielenie się w dwa szczeniaki podczas jednej misji EAN: 5060528031202Gwarancja: gwarancja zewnętrznaKod dostawcy: 5060528031202Data premiery: 2018-10-26Platforma: PlayStation 4Obsługiwany kontroler ruchu: NieGatunek: PrzygodowaWersja językowa: PolskaTryby gry: Singleplayerkryteria wiekowe: od 3 latNośnik: Blu-raykryteria sprzętowe: Konsola Xbox One
 • Producent Namco Bandai 
 • PEGI (wiek gracza) 3+ 
 • Wersja językowa polska 

Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Podsumowanie, czyli Jakie Gry na konsole Namco Bandai najlepsze?

Najlepsze Gry na konsole Namco Bandai w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Gry na konsole Namco Bandai w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Najlepsze gry na konsole – TOP5 grudzien 2022

Jeżeli żadne z powyższych Gier na konsole od Namco Bandai nie spełniły oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie dobrych innych gier na konsole.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *