Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Gry na konsole

Gry na konsole Traveller’s Tales – Ranking TOP10 gier konsolowych

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych Gier na konsole od Traveller’s Tales. Poniższe zestawienia są aktualne na kwiecień 2024 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych Gier na konsole od Traveller’s Tales,
 • TOP10 najtańszych promocyjnych Gier na konsole od Traveller’s Tales,
 • TOP5 innych rekomendowanych gier na konsole.

Jakie Gry na konsole Traveller’s Tales najlepiej wybrać? Ranking na kwiecień 2024

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Gry na konsole Traveller’s Tales, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking Gier na konsole od Traveller’s Tales, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  LEGO Marvel Super Heroes PL (PS4)

LEGO Marvel Super Heroes PL (PS4) Najniższa Cena Online LEGO Marvel Super Heroes jest kolejną odsłoną bardzo lubianego procesu familijnych zręcznościówek, rozgrywających się w światach zbudowanych z plastikowych klocków LEGO. Gra została oparta na dostępnych w sklepach z zabawkami pakietach z linii Marvel Super Heroes i pozwala wcielić się w najpopularniejszych superbohaterów, takich jak Kapitan Ameryka, Thor, Hulk czy Spider-man. Za produkcję odpowiada brytyjskie studio Traveller's Tales, od lat z sukcesem dostarczające kolejne tytuły z linii. Przygotowana specjalnie z myślą o grze oryginalna historia rozpoczyna się gdy Nick Fury z agencji S.H.I.E.L.D. Prosi o pomoc najkorzystniejszych superbohaterów,zespolili swoje siły i uratowali świat przed rożnego rodzaju zagrożeniami. W trakcie podzielonej na części kampanii dzielni herosi zmierzą się, pomiędzy innymi, z pożerającym planety potężnym Galactusem czy podstępnym Lokim. Klasycznie już scenariusz jest pełen humoru i gagów, zrozumiałych dla każdego odbiorcy bez względu na wiek. W dodatku, twórcy zawarli w nim szereg zróżnicowanych nawiązań do wydarzeń i postaci z długiej historii komiksowego uniwersum Marvela. Podczas przygód przemierzamy mnóstwo nowojorskich lokacji i wybieramy się w podróż poza Ziemię. Jeżeli chodzi o model rozgrywki to nie uległ on obszerniejszym zmianom w porównaniu do poprzednich odsłon procesu, ponieważ już dawno znalazły one złotą formułę, która wraz z kolejnymi odsłonami jest tylko poprawiana i zwiększana. Gracz przejmuje kontrolę nad wybranym bohaterem i przemierza kolejne etapy, pokonując napotkanych po drodze wrogów, rozwiązując przygotowane przez twórców zagadki, a także znajdując najróżniejsze ukryte przedmioty. Podczas zabawy możemy odblokować ponad sto przeróżnych postaci, w tym wielu czarnych charakterów i superbohaterów. Każdy z nich posiada własny pakiet umiejętności odpowiadający tym z kart komiksów. Ponownie także zasiadamy za sterami różnorodnych pojazdów, uatrakcyjniających rozgrywkę. Warto zaakcentujeć, że gracze nie są skazani na samotną zabawę. Deweloperzy przygotowali bowiem już tradycyjnie możliwość kooperacji dla dwóch graczy na podzielonym ekranie.
 • Producent Traveller's Tales 
 • PEGI (wiek gracza) 7+ 
 • Gatunek zręcznościowa 
 • Wersja językowa polska 
Powiązania gamingowe:  Gry PS4 3+ - Ranking TOP10 gier konsolowych

Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Najtańsze Gry na konsole Traveller’s Tales – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze Gry na konsole Traveller’s Tales, często występujące na wyprzedażach i w promocjach, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Gier na konsole od Traveller’s Tales jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  LEGO Marvel Super Heroes PL (PS4)

LEGO Marvel Super Heroes PL (PS4) Najniższa Cena Online LEGO Marvel Super Heroes jest kolejną odsłoną istotnie lubianego cyklu familijnych zręcznościówek, rozgrywających się w światach zbudowanych z plastikowych klocków LEGO. Gra pozostała oparta na dostępnych w sklepach z zabawkami pakietach z linii Marvel Super Heroes i pozwala wcielić się w najpopularniejszych superbohaterów, takich jak Kapitan Ameryka, Thor, Hulk czy Spider-man. Za produkcję odpowiada brytyjskie studio Traveller's Tales, od lat z sukcesem dostarczające kolejne tytuły z serii. Przygotowana specjalnie z myślą o grze oryginalna historia rozpoczyna się gdy Nick Fury z agencji S.H.I.E.L.D. Prosi o pomoc najlepszych superbohaterów,połączyli swoje siły i uratowali świat przed rożnego rodzaju zagrożeniami. W trakcie podzielonej na części kampanii dzielni herosi zmierzą się, pomiędzy innymi, z pożerającym planety mocnym Galactusem czy podstępnym Lokim. Konwencjonalnie już scenariusz jest pełen humoru i gagów, zrozumiałych dla każdego odbiorcy bez względu na wiek. Ponadto, twórcy zawarli w nim szereg najróżniejszych nawiązań do wydarzeń i postaci z długiej historii komiksowego uniwersum Marvela. Podczas przygód przemierzamy niemało nowojorskich lokacji oraz wybieramy się w podróż poza Ziemię. Jeżeli chodzi o model rozgrywki to nie uległ on pokaźniejszym zmianom w porównaniu do poprzednich odsłon cyklu, ponieważ już dawno znalazły one złotą formułę, która wraz z kolejnymi odsłonami jest tylko polepszana i rozszerzana. Gracz przejmuje kontrolę nad wybranym bohaterem i przemierza kolejne etapy, pokonując napotkanych po drodze wrogów, rozwiązując przygotowane przez twórców zagadki oraz odnajdując przeróżne ukryte przedmioty. W trakcie zabawy możemy odblokować ponad sto przeróżnych postaci, w tym wielu czarnych charakterów i superbohaterów. Każdy z nich posiada własny komplet umiejętności odpowiadający tym z kart komiksów. Ponownie również zasiadamy za sterami różnorodnych pojazdów, uatrakcyjniających rozgrywkę. Warto uwydatnić, że gracze nie są skazani na samotną zabawę. Deweloperzy przygotowali bowiem już tradycyjnie możliwość kooperacji dla dwóch graczy na podzielonym ekranie.
 • Producent Traveller's Tales 
 • PEGI (wiek gracza) 7+ 
 • Gatunek zręcznościowa 
 • Wersja językowa polska 
Powiązania gamingowe:  Gry PS4 RPG - Ranking TOP10 gier konsolowych

Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Podsumowanie, czyli Jakie Gry na konsole Traveller’s Tales najlepsze?

Najlepsze Gry na konsole Traveller’s Tales w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Gry na konsole Traveller’s Tales w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Dobre gry na konsole – Zestawienie kwiecień 2024

Jeżeli żadne z powyższych Gier na konsole od Traveller’s Tales nie spełniły oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie chętnie wybieranych innych gier na konsole.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *