Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Gry na konsole

Gry PS4 Rebellion – Ranking TOP10 gier konsolowych

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych Gier PS4 od wytwórni Rebellion. Poniższe zestawienia są aktualne na listopad 2022 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych Gier PS4 od wytwórni Rebellion,
  • TOP10 najtańszych Gier PS4 od wytwórni Rebellion,
  • TOP5 innych rekomendowanych gier na konsole PlayStation4.

Jakie Gry PS4 Rebellion najlepiej wybrać? Ranking na listopad 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Gry PS4 Rebellion, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking Gier PS4 od wytwórni Rebellion, wraz z informacją o produktach, jest aktualizowany każdego dnia.

1 ★  Rebellion Evil genius 2: world domination ps4 / ps5 (5056208810168)

Rebellion Evil genius 2: world domination ps4 / ps5 (5056208810168) Najniższa Cena Online Data premiery:30.11.2021;przystępne wyłącznie na PlayStation:nie;Działa z PlayStation Move:nie;Edycja:standardowa;Funkcje sieciowe:nie;Funkcje sieciowe typ:opcjonalne zakupy w grze;Gatunek:strategia, symulacja;Kod regionu:region 2;Nośnik:płyta Blu-ray;Opis:Satyryczna gra typu spy-fi, w której gracze przejmują kontrolę nad Geniuszem Zła i wprowadzają w życie swoje plany dominacji nad światem. Kiedy tak prawidłowo jest być złym, Siły Sprawiedliwości nie mają żadnych szans!;Platforma:Playstation 4;Przedsprzedaż (preorder):tak;Przedział wiekowy (PEGI):12+;Ratingi:Wulgarny język, Przemoc, Zakupy w grze;rodzaj wydania:podstawowe;Tryb:singleplayer (jednoosobowy);Twórca:Rebellion;Tytuł gry (wariantowanie):Evil Genius 2: World Domination;Wersja:fizyczna;Wersja językowa:angielska;Współpraca PlayStation VR:nie;Wydawca:Rebellion;Wyjście wideo HD:1080p, 1080i, 720p;wymogi sprzętowe:konsola PlayStation 4, konsola PlayStation 5;wymagania systemowe:gra online sieciowa wymaga opłacania abonamentu PlayStation Plus, żeby można było grać w tę grę na PS5, może być konieczna aktualizacja oprogramowania systemu do najnowszej wersji, gra będzie działać na PS5, ale niektóre funkcje z wersji na PS4 mogą być nieobecne, gra pozwala na pobranie bezpłatnej aktualizacji do wersji PlayStation 5...
  • Producent Rebellion 
Powiązania gamingowe:  Gry PS4 Sega - Ranking TOP10 gier konsolowych

Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Najtańsze Gry PS4 Rebellion – Ranking listopad 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze Gry PS4 Rebellion, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Gier PS4 od wytwórni Rebellion jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  Rebellion Evil genius 2: world domination ps4 / ps5 (5056208810168)

Rebellion Evil genius 2: world domination ps4 / ps5 (5056208810168) Najniższa Cena Online Data premiery:30.11.2021;przystępne wyłącznie na PlayStation:nie;Działa z PlayStation Move:nie;Edycja:charakterystyczna;Funkcje sieciowe:nie;Funkcje sieciowe rodzaj:opcjonalne zakupy w grze;Gatunek:strategia, symulacja;Kod regionu:region 2;Nośnik:płyta Blu-ray;Opis:Satyryczna gra typu spy-fi, w której gracze przejmują kontrolę nad Geniuszem Zła i wprowadzają w życie swoje plany dominacji nad światem. Kiedy tak należycie jest być złym, Siły Sprawiedliwości nie mają żadnych szans!;Platforma:Playstation 4;Przedsprzedaż (preorder):tak;Przedział wiekowy (PEGI):12+;Ratingi:Wulgarny język, Przemoc, Zakupy w grze;wariant wydania:podstawowe;Tryb:singleplayer (jednoosobowy);Twórca:Rebellion;Tytuł gry (wariantowanie):Evil Genius 2: World Domination;Wersja:fizyczna;Wersja językowa:angielska;Współpraca PlayStation VR:nie;Wydawca:Rebellion;Wyjście wideo HD:1080p, 1080i, 720p;kryteria sprzętowe:konsola PlayStation 4, konsola PlayStation 5;wymogi systemowe:gra online sieciowa wymaga opłacania abonamentu PlayStation Plus, by można było grać w tę grę na PS5, może być niezbędna aktualizacja oprogramowania systemu do najnowszej wersji, gra będzie działać na PS5, ale niektóre funkcje z wersji na PS4 mogą być nieobecne, gra umożliwia pobranie gratisowej aktualizacji do wersji PlayStation 5...
  • Producent Rebellion 
Powiązania gamingowe:  Gry na PS4 do 50 zł - Ranking TOP10 gier konsolowych

Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Podsumowanie, czyli Jakie Gry PS4 Rebellion najlepsze?

Najlepsze Gry PS4 Rebellion w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Gry PS4 Rebellion w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Rekomendowane gry na konsole PlayStation4 – Ranking listopad 2022

Jeżeli żadne z powyższych Gier PS4 od wytwórni Rebellion nie spełniły oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie dobrych innych gier na konsole PlayStation4.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *