Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Gry na konsole

Gry na konsole Microids – Ranking TOP10 gier konsolowych

Pomagamy w wyborze dobrych Gier na konsole od Microids. Poniższe zestawienia są aktualne na grudzien 2022 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych Gier na konsole od Microids,
 • TOP10 najtańszych Gier na konsole od Microids,
 • TOP5 innych rekomendowanych gier na konsole.

 

Jakie Gry na konsole Microids najlepiej wybrać? Ranking na grudzien 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Gry na konsole Microids, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking Gier na konsole od Microids, wraz z informacją o produktach, jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  Microids Flashback 2 gra na ps4 (kompatybilna z ps5)

Microids Flashback 2 gra na ps4 (kompatybilna z ps5) Najniższa Cena Online PS4 Flashback 2 DATA PREMIERY 31.12.2022 (tymczasowa) Powrót legendarnej firmy po 30 latach! Conrad powraca! 30 lat po premierze Flashback, mitycznej gry Paula Cuisset’a, dzięki której licencja stała się znana na całym świecie, powraca z nową przygodową grą science fiction!Flashback wyprzedzał swoje czasy i oferował znaczne innowacje z fenomenalną animacją postaci. Prawdziwy pionier w 1992 roku, gra stała się legendą jeszcze dzięki bogatej i wciągającej fabule. Ten klasyk regularnie pojawia się na różnych toplistach 100 najlepszych gier wszechczasów. Teraz przejdzie metamorfozę z okazji 30. Rocznicy, oraz tę zupełnie nową, 2,5 rozmiarową wersję Flashback 2. Po pokonaniu Master Braina w poprzedniej części, Conrad i jego sprzymierzeńcy muszą ponownie zmierzyć się z zagrażającymi całej cywilizacji Morphami. Aby jeszcze bardziej zaostrzyć sprawy, Ian, najkorzystniejszy przyjaciel Conrada, zostaje porwany na jego oczach… Czy to kolejny podstęp Morphów? Twoim zadaniem będzie dowiedzieć się, kto naprawdę to zrobił i dlaczego… Pomóż mu i jego sprzymierzeńcom rozwiązać tę misterną i niebezpieczną zagadkę na 5 poziomach pełnych akcji i strzelanin i walcz z Morphami, którzy przygotowują makiaweliczny plan totalnej kontroli układu słonecznego… atrybuty GRY: - Podróżuj przez 5 wielkich stopni w 5 wyjątkowo rozmaitych graficznie światach (Dżungla, Miasto, Akademia GBI, Wioska Mutantów, Statek Morphów). - Korzystaj ze swojej wiernej broni i ją ulepszaj przez całą grę, żeby zniszczyć Morphów! - Skradaj się w mrocznych zakamarkach by uniknąć przeciwników… lub ich usunąć. - Korzystaj z pancerzachronić się przed niebezpieczeństwami otoczenia. - Steruj mechem w niektórych fazach gry i otrzymaj supermoce! - Jedź Moto Jetem do ważnych lokacji. - Korzystaj z inwentarza, wzbogaconego ulepszoną bronią i rozmaitym ekwipunkiem. - 2,5 wymiarowa rozgrywka z widokiem z profilu dla udoskonalonej immersji. - Gra przygotowana przez weterana branży Paul Cuisset’a.
 • Producent Microids 
 • Gatunek akcja 
 • Wersja językowa angielska 

2 ★  Flashback 2 gra na xbox series x / xbox one marki Microids

Flashback 2 gra na xbox series x / xbox one marki Microids Najniższa Cena Online 219 XONE/XSX Flashback 2 DATA PREMIERY 31.12.2022 (tymczasowa) Powrót legendarnej producenta po 30 latach! Conrad powraca! 30 lat po premierze Flashback, mitycznej gry Paula Cuisset’a, dzięki której licencja stała się znana na całym świecie, powraca z nową przygodową grą science fiction!Flashback wyprzedzał swoje czasy i oferował szerokie innowacje z fenomenalną animacją postaci. Prawdziwy pionier w 1992 roku, gra stała się legendą też dzięki bogatej i wciągającej fabule. Ten klasyk regularnie pojawia się na zróżnicowanych toplistach 100 najlepszych gier wszechczasów. Teraz przejdzie metamorfozę z okazji 30. Rocznicy,, a także tę zupełnie nową, 2,5 wymiarową wersję Flashback 2. Po pokonaniu Master Braina w poprzedniej części, Conrad i jego sprzymierzeńcy muszą ponownie zmierzyć się z zagrażającymi całej cywilizacji Morphami. Aby jeszcze bardziej zaostrzyć sprawy, Ian, najkorzystniejszy przyjaciel Conrada, zostaje porwany na jego oczach… Czy to kolejny podstęp Morphów? Twoim zadaniem będzie dowiedzieć się, kto naprawdę to zrobił i dlaczego… Pomóż mu i jego sprzymierzeńcom rozwiązać tę misterną i niebezpieczną zagadkę na 5 poziomach pełnych akcji i strzelanin i walcz z Morphami, którzy przygotowują makiaweliczny plan totalnej kontroli układu słonecznego… właściwości GRY: - Podróżuj poprzez 5 znacznych poziomów w 5 bardzo zróżnicowanych graficznie światach (Dżungla, Miasto, Akademia GBI, Wioska Mutantów, Statek Morphów). - Korzystaj ze swej wiernej broni i ją poprawiaj poprzez całą grę, aby zniszczyć Morphów! - Skradaj się w mrocznych zakamarkach by uniknąć przeciwników… lub ich pousuwać. - Korzystaj z pancerzabronić się przed niebezpieczeństwami otoczenia. - Steruj mechem w niektórych fazach gry i otrzymaj supermoce! - Jedź Moto Jetem do ważnych lokacji. - Korzystaj z inwentarza, wzbogaconego lepszą bronią i różnorodnym ekwipunkiem. - 2,5 rozmiarowa rozgrywka z widokiem z profilu dla udoskonalonej immersji. - Gra przygotowana poprzez weterana branży Paul Cuisset’a.
 • Producent Microids 

4 ★  Microids Flashback 2 gra na ps5 (3701529502132)

Microids Flashback 2 gra na ps5 (3701529502132) Najniższa Cena Online PS5 Flashback 2 DATA PREMIERY 31.12.2022 (tymczasowa) Powrót legendarnej firmy po 30 latach! Conrad powraca! 30 lat po premierze Flashback, mitycznej gry Paula Cuisset’a, dzięki której licencja stała się znana na całym świecie, powraca z nową przygodową grą science fiction!Flashback wyprzedzał swoje czasy i oferował pokaźne innowacje z fenomenalną animacją postaci. Prawdziwy pionier w 1992 roku, gra stała się legendą także dzięki bogatej i wciągającej fabule. Ten klasyk regularnie pojawia się na przeróżnych toplistach 100 najlepszych gier wszechczasów. Teraz przejdzie metamorfozę z okazji 30. Rocznicy,, a także tę zupełnie nową, 2,5 wymiarową wersję Flashback 2. Po pokonaniu Master Braina w poprzedniej części, Conrad i jego sprzymierzeńcy muszą ponownie zmierzyć się z zagrażającymi całej cywilizacji Morphami. By jeszcze bardziej zaostrzyć sprawy, Ian, najkorzystniejszy przyjaciel Conrada, zostaje porwany na jego oczach… Czy to kolejny podstęp Morphów? Twoim zadaniem będzie dowiedzieć się, kto naprawdę to zrobił i dlaczego… Pomóż mu i jego sprzymierzeńcom rozwiązać tę misterną i niebezpieczną zagadkę na 5 poziomach pełnych akcji i strzelanin i walcz z Morphami, którzy przygotowują makiaweliczny plan totalnej kontroli układu słonecznego… cechy GRY: - Podróżuj poprzez 5 pokaźnych poziomów w 5 szczególnie przeróżnych graficznie światach (Dżungla, Miasto, Akademia GBI, Wioska Mutantów, Statek Morphów). - Korzystaj ze swej wiernej broni i ją ulepszaj przez całą grę, aby zniszczyć Morphów! - Skradaj się w mrocznych zakamarkach by uniknąć przeciwników… lub ich pousuwać. - Korzystaj z pancerzabronić się przed niebezpieczeństwami otoczenia. - Steruj mechem w niektórych fazach gry i otrzymaj supermoce! - Jedź Moto Jetem do ważnych lokacji. - Korzystaj z inwentarza, wzbogaconego udoskonaloną bronią i zróżnicowanym ekwipunkiem. - 2,5 rozmiarowa rozgrywka z widokiem z profilu dla ulepszonej immersji. - Gra przygotowana poprzez weterana branży Paul Cuisset’a.
 • Producent Microids 

5 ★  Arkanoid - Eternal Battle Gra na PS4 (Kompatybilna z PS5) (3760156489230)

Arkanoid - Eternal Battle Gra na PS4 (Kompatybilna z PS5) (3760156489230) Najniższa Cena Online PS4 Arkanoid - Eternal Battle DATA PREMIERY 31.12.2022 (tymczasowa) Arkanoid – Eternal Battle, przygotowany poprzez utalentowane francuskie studio Pastagames. Powrót kultowej gry z niszczeniem klocków od prestiżowej japońskiej firmy Taito. Arkanoid to jedna z najistotniej przystępnych, a może nawet najmocniej dostępna gra w historii. Pomysł pozostaje prosty, ale gracze muszą przygotować się na rosnący poziom trudności. Gracze odkryją lub powrócą do kultowej gry z niszczeniem klocków w w całości zmodernizowanej wersji. Znane elementy serii bez wątpienia powrócą, z nowym wyglądem, nowymi zasadami i nowymi efektami, bonusami i cechami! niewątpliwie zaskoczą niejednego weterana! Najważniejszą nowością w tej grze jest tryb battle royale, wynoszący gry zręcznościowe na zupełnie inny poziom. Po raz pierwszy w historii gracze mogą ze sobą współzawodniczyć w sieci, aż do 25 osób jednocześnie. Gra będzie mieć premierę równocześnie na wszelkich platformach: PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S, Nintendo Switch i PC. W dodatku, tryb dla wielu graczy będzie międzyplatformowy. atrybuty GRY: - Zupełnie nowy kierunek artystyczny i świeże, zaskakujące parametry gry, przedmioty i moce, produkowane poprzez znane francuskie studio Pastagames - 4 tryby gry, w tym 2 dla jednego gracza (Neo i Retro), lokalny versus i battle royale.- NEO: ta sama rozgrywka co w konwencjonalnym Arkanoidzie, z nowymi power-upami i ścianami- RETRO: odkryj część historii w stylistyce starych automatów do gier- VERSUS: 2 do 4 graczy rywalizuje na jednym ekranie w oparciu o tryb NEO- ETERNAL BATTLE: 25 graczy rywalizuje w sieci, wygrywa osoba, która wytrzyma najdłużej. Czempioni mogą korzystać ze specjalnych mocy dających im przewagę podczas gry.W każdym sezonie (trwającym około miesiąca), czempioni będą rywalizować o najwięcej punktów. - sporo możliwości ponownej, świeżej rozgrywki dzięki trybowi battle royale: graj w sieci i zmierz się z przeciwnikami z całego świata. - Adaptująca się i nowoczesna ścieżka dźwiękowa, skomponowana przez Xaviera Thiry. - Cross-play pozwala wspólnie grać na najróżniejszych platformach. - specjalna, sieciowa lista wyników w 3 głównych trybach (solowym Neo, Retro i Eternal Battle) będzie przystępna od premiery i pokaże najkorzystniejsze wyniki graczy.
 • Producent Microids 
 • Gatunek zręcznościowa 
 • Wersja językowa angielska 
Powiązania gamingowe:  Gry na konsole Assemble - Ranking TOP10 gier konsolowych

6 ★  Arkanoid - Eternal Battle Gra na PS5 (3701529501296)

Arkanoid - Eternal Battle Gra na PS5 (3701529501296) Najniższa Cena Online PS5 Arkanoid - Eternal Battle DATA PREMIERY 31.12.2022 (tymczasowa) Arkanoid – Eternal Battle, przygotowany poprzez utalentowane francuskie studio Pastagames. Powrót kultowej gry z niszczeniem klocków od prestiżowej japońskiej marki Taito. Arkanoid to jedna z najistotniej przystępnych, a może nawet najszczególniej dostępna gra w historii. Pomysł pozostaje prosty, lecz gracze muszą przygotować się na rosnący poziom trudności. Gracze odkryją albo powrócą do kultowej gry z niszczeniem klocków w w pełni zmodernizowanej wersji. Znane części linii niewątpliwie powrócą, z nowym wyglądem, nowymi zasadami i nowymi efektami, bonusami i cechami! bez wątpienia zaskoczą niejednego weterana! Najważniejszą nowością w tej grze jest tryb battle royale, wynoszący gry zręcznościowe na zupełnie inny poziom. Po raz pierwszy w historii gracze mogą ze sobą współzawodniczyć w sieci, aż do 25 osób równocześnie. Gra będzie posiadać premierę jednocześnie na wszystkich platformach: PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S, Nintendo Switch i PC. Ponadto, tryb dla wielu graczy będzie międzyplatformowy. cechy GRY: - Zupełnie nowy kierunek artystyczny i świeże, zaskakujące cechy gry, przedmioty i moce, wykonane przez znane francuskie studio Pastagames - 4 tryby gry, w tym 2 dla jednego gracza (Neo i Retro), lokalny versus i battle royale.- NEO: ta sama rozgrywka co w klasycznym Arkanoidzie, z nowymi power-upami i ścianami- RETRO: odkryj część historii w stylistyce starych automatów do gier- VERSUS: 2 do 4 graczy rywalizuje na jednym ekranie w oparciu o tryb NEO- ETERNAL BATTLE: 25 graczy rywalizuje w sieci, wygrywa osoba, która wytrzyma najdłużej. Czempioni mogą korzystać ze specjalnych mocy dających im przewagę w trakcie gry.W każdym sezonie (trwającym około miesiąca), czempioni będą rywalizować o najwięcej punktów. - mnóstwo możliwości ponownej, świeżej rozgrywki dzięki trybowi battle royale: graj w sieci i zmierz się z przeciwnikami z całego świata. - Adaptująca się i progresywna ścieżka dźwiękowa, skomponowana poprzez Xaviera Thiry. - Cross-play pozwala wspólnie grać na przeróżnych platformach. - specjalna, sieciowa lista wyników w 3 głównych trybach (solowym Neo, Retro i Eternal Battle) będzie przystępna od premiery i pokaże najlepsze wyniki graczy.
 • Producent Microids 

7 ★  Flashback 2 Gra na Nintendo Switch (3701529502163)

Flashback 2 Gra na Nintendo Switch (3701529502163) Najniższa Cena Online Nintendo Switch Flashback 2 DATA PREMIERY 31.12.2022 (tymczasowa) Powrót legendarnej producenta po 30 latach! Conrad powraca! 30 lat po premierze Flashback, mitycznej gry Paula Cuisset’a, dzięki której licencja stała się znana na całym świecie, powraca z nową przygodową grą science fiction!Flashback wyprzedzał swoje czasy i oferował wielkie innowacje z fenomenalną animacją postaci. Prawdziwy pionier w 1992 roku, gra stała się legendą w dodatku dzięki bogatej i wciągającej fabule. Ten klasyk regularnie pojawia się na najróżniejszych toplistach 100 najlepszych gier wszechczasów. Teraz przejdzie metamorfozę z okazji 30. Rocznicy, oraz tę zupełnie nową, 2,5 rozmiarową wersję Flashback 2. Po pokonaniu Master Braina w poprzedniej części, Conrad i jego sprzymierzeńcy muszą ponownie zmierzyć się z zagrażającymi całej cywilizacji Morphami. Żeby jeszcze bardziej zaostrzyć sprawy, Ian, najkorzystniejszy przyjaciel Conrada, zostaje porwany na jego oczach… Czy to kolejny podstęp Morphów? Twoim zadaniem będzie dowiedzieć się, kto naprawdę to zrobił i dlaczego… Pomóż mu i jego sprzymierzeńcom rozwiązać tę misterną i niebezpieczną zagadkę na 5 poziomach pełnych akcji i strzelanin i walcz z Morphami, którzy przygotowują makiaweliczny plan totalnej kontroli układu słonecznego… cechy GRY: - Podróżuj przez 5 wielkich poziomów w 5 szczególnie różnych graficznie światach (Dżungla, Miasto, Akademia GBI, Wioska Mutantów, Statek Morphów). - Korzystaj ze swojej wiernej broni i ją polepszaj przez całą grę, by zniszczyć Morphów! - Skradaj się w mrocznych zakamarkach żeby uniknąć przeciwników… lub ich wyeliminować. - Korzystaj z pancerzachronić się przed niebezpieczeństwami otoczenia. - Steruj mechem w niektórych fazach gry i otrzymaj supermoce! - Jedź Moto Jetem do ważnych lokacji. - Korzystaj z inwentarza, wzbogaconego lepszą bronią i różnorodnym ekwipunkiem. - 2,5 wymiarowa rozgrywka z widokiem z profilu dla udoskonalonej immersji. - Gra przygotowana poprzez weterana branży Paul Cuisset’a.
 • Producent Microids 

8 ★  Microids Beyond a steel sky - edycja steel book ps4 / ps5

Microids Beyond a steel sky - edycja steel book ps4 / ps5 Najniższa Cena Online Wydanie Beyond a Steel Sky – Beyond a Steel Book Edition gromadzi: całkowitą wersję gryelitarny steelbook z komiksowymi grafikami Dave’a Gibbonsakod na cyfrową wersję ścieżki dźwiękowejarkusz naklejek Bonus preorderowy Do wszelkich zamówień przedpremierowych na Beyond a Steel Sky* (niezależnie od wybranej edycji) dołączany jest zestaw preorderowy, w skład którego wchodzi: wyjątkowa emaliowana przypinkakod na cyfrowy 50-stronicowy artbookkod na 2 cyfrowe komiksy Dave’a Gibbonsa * Nakład zestawów preorderowych ograniczony. Beyond A Steel Sky to długo oczekiwana kontynuacja kultowego klasyka Beneath a Steel Sky od twórcy serii Broken Sword Charlesa Cecila i pod kierownictwem artystycznym Dave'a Gibbonsa, legendarnego autora komiksów stojącego pomiędzy innymi za Watchmen. Nazywasz się Robert Foster. W brutalnym ataku uprowadzono dziecko, a ty przyrzekłeś sprowadzić je do domu. Trop zaprowadził cię do Union City, jednego z ostatnich mega-miast w świecie spustoszonym przez wojny i krach systemów politycznych. Union City to utopia, której mieszkańcy kochają życie pod kontrolą altruistycznej nienaturalnej inteligencji: za każdym razem życzliwe androidy, designerskie mieszkania, place i bary. Czego tu nie kochać? lecz to miasto ma swoją ciemną stronę… Beyond a Steel Sky to dramatyczny, pełen humoru, cyberpunkowy thriller, w którym wciągające łamigłówki napędzają szybką narrację osadzoną w dynamicznym świecie gry, który reaguje na działania gracza i zmienia się pod ich wpływem. właściwości GRY: Świat Przygoda osadzona w dynamicznym świecie, zamieszkanym poprzez posiadające wolną wolę postacie kierowane motywacjami, które gracz może zmienić. W połączeniu z unikalnym narzędziem hakerskim, z wyborów graczy wynika sporo rozwiązań zagadek.Opowieść – Ujawnij mroczne spiski i pokonaj przerażającego antagonistę w tym dramatycznym, humorystycznym, cyberpunkowym thrillerze, który porusza współczesne tematy: kontrolę społeczną, nienaturalną inteligencję i pełną inwigilację.Łamigłówki Inteligentne zagadki przeplatają się z intrygującą, dramatyczną narracją, aby zapewnić wciągającą rozgrywkę.Wygląd ładnie szczegółowy, stylizowany na powieść graficzną świat, stworzony przez umysł legendarnego artysty komiksowego Dave'a Gibbonsa.
 • Producent Microids 
 • Wersja językowa polska 

9 ★  Microids Beyond a steel sky - edycja steel book nintendo switch

Microids Beyond a steel sky - edycja steel book nintendo switch Najniższa Cena Online Wydanie Beyond a Steel Sky – Beyond a Steel Book Edition posiada: pełną wersję gryluksusowy steelbook z komiksowymi grafikami Dave’a Gibbonsakod na cyfrową wersję ścieżki dźwiękowejarkusz naklejek Bonus preorderowy Do wszystkich zamówień przedpremierowych na Beyond a Steel Sky* (niezależnie od wybranej edycji) dołączany jest pakiet preorderowy, w skład którego wchodzi: unikatowa emaliowana przypinkakod na cyfrowy 50-stronicowy artbookkod na 2 cyfrowe komiksy Dave’a Gibbonsa * Nakład zestawów preorderowych ograniczony. Beyond A Steel Sky to długo oczekiwana kontynuacja kultowego klasyka Beneath a Steel Sky od twórcy linii Broken Sword Charlesa Cecila i pod kierownictwem artystycznym Dave'a Gibbonsa, legendarnego autora komiksów stojącego pomiędzy innymi za Watchmen. Nazywasz się Robert Foster. W brutalnym ataku uprowadzono dziecko, a ty przyrzekłeś sprowadzić je do domu. Trop zaprowadził cię do Union City, jednego z ostatnich mega-miast w świecie spustoszonym przez wojny i krach systemów politycznych. Union City to utopia, której mieszkańcy kochają życie pod kontrolą altruistycznej sztucznej inteligencji: zawsze życzliwe androidy, designerskie mieszkania, place i bary. Czego tu nie kochać? lecz to miasto ma swoją ciemną stronę… Beyond a Steel Sky to dramatyczny, pełen humoru, cyberpunkowy thriller, w którym wciągające łamigłówki napędzają szybką narrację osadzoną w dynamicznym świecie gry, który reaguje na działania gracza i zmienia się pod ich wpływem. atrybuty GRY: Świat Przygoda osadzona w dynamicznym świecie, zamieszkanym poprzez posiadające wolną wolę postacie kierowane motywacjami, które gracz może zmienić. W połączeniu z specyficznym narzędziem hakerskim, z wyborów graczy wynika niemało rozwiązań zagadek.Opowieść – Ujawnij mroczne spiski i pokonaj przerażającego antagonistę w tym dramatycznym, humorystycznym, cyberpunkowym thrillerze, który porusza współczesne tematy: kontrolę społeczną, nienaturalną inteligencję i całkowitą inwigilację.Łamigłówki Inteligentne zagadki przeplatają się z intrygującą, dramatyczną narracją, żeby zapewnić wciągającą rozgrywkę.Wygląd efektownie szczegółowy, stylizowany na powieść graficzną świat, stworzony przez umysł legendarnego artysty komiksowego Dave'a Gibbonsa.
 • Producent Microids 

10 ★  Microids Asterix & obelix xxl collection gra nintendo switch plaion (3760156486789)

Microids Asterix & obelix xxl collection gra nintendo switch plaion (3760156486789) Najniższa Cena Online UWAGA! GRY Asterix & Obelix XXL: Romastered i Asterix & Obelix XXL 3: The Crystal Menhir nie posiadają polskich napisów. Asterix & Obelix XXL 2 ma polskie napisy. OPIS GRY: Asterix & Obelix XXL: Collection to komplet wszystkich trzech gier z serii Asterix & Obelix XXL. Wybierz się na długaśną podróż z kochanymi na całym świecie Galami, pełną dzików, magicznego napoju oraz przygód! Zostań najdzielniejszym Galem, przegoń Rzymian i pokaż Juliuszowi Cezarowi, kto tu rządzi! Każda z trzech gier to zupełnie nowa historia z twoimi ulubionymi bohaterami: Panoramiksem, Kakofoniksem, Falbalą i innymi mieszkańcami wioski. Wybierzesz się na niesamowite przygody w Galii, Italii, Grecji, Egipcie i dalej! Czekają się zabawne i dynamiczne walki i tyle Rzymian, ile tylko zdołasz unieść. Graj Asteriksem lub Obeliksem kiedy chcesz! Wszystkie dzieci będą się świetnie bawić w barwnym, pełnym zabawy świecie Asteriksa, a i dla starszych graczy, stanowczo miłośników komiksów Goscinnego i Uderzo, nie zabraknie tu atrakcji. Asterix & Obelix XXL: Collection posiada: Asterix & Obelix XXL: Romastered Pomóż Asteriksowi i Obeliksowi uratować mieszkańców wioski, porwanych poprzez armię Juliusza Cezara! dzisiaj w zupełnie nowej grafice i z odświeżoną rozgrywką. Odkryj 4 nowe tryby, w tym tryb retro, w którym możesz powrócić do oryginalnego wyglądu gry. Asterix & Obelix XXL 2 Druid Panoramiks zdradził wioskę i teraz kolaboruje z Rzymianami! Odkryj, co stoi za tajemniczą zdradą i nie zapomnij przyłożyć paru Rzymianom! Asterix & Obelix XXL 3: The Crystal Menhir Przeżyj najnowszą przygodę Asteriksa i Obeliksa i odkryj niezwykłe właściwości Kryształowego Menhiru! Tym razem możesz zagrać w trybie dla dwóch graczy w kooperacji z kimś spomiędzy rodziny lub przyjaciół!
 • Producent Microids 
Powiązania gamingowe:  Gry na konsole Techland - Ranking TOP10 gier konsolowych

Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Najtańsze Gry na konsole Microids – Ranking grudzien 2022 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze Gry na konsole Microids, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Gier na konsole od Microids jest aktualizowany na bieżąco.

3 ★  Microids The smurfs: mission vileaf gra playstation 5 koch media

Microids The smurfs: mission vileaf gra playstation 5 koch media Najniższa Cena Online Po raz kolejny nasi smerfni przyjaciele muszą znaleźć sposób, żeby pokrzyżować niecne plany Gargamela. W swym mrocznym laboratorium zły czarnoksiężnik Gargamel odkrył formułę pozwalającą mu stworzyć nikczemną roślinę, zwaną Vileaf. Produkuje ona nasiona o nazwie Viletrap, które potrafią zwabić Smerfy i uwięzić je w roślinnych pułapkach. Ale to nie wszystko, rośliny są na dodatek wielkim zagrożeniem dla lasu, ponieważ są nad wyraz toksyczne, szczególnie dla pól sarsaparilli! W tej szczególnie ważnej misji gracze przejmą kontrolę nad wyborową drużyną Smerfów, w skład której wchodzą Osiłek, Smerfetka, Ważniak i Łasuch. Nasi bohaterowie mogą polegać na bardzo przydatnym Smerfizerze, bezprecedensowym wynalazku Pracusia. Smerfizer pozwala Smerfom pozbyć się napotkanych wrogów, leczyć rośliny zaatakowane przez Vileaf i skakać wyżej, szybować w powietrzu albo choćby nurkować. cechy GRY: Wyrusz w zupełnie nową podróż z nieszablonową i łatwą do opanowania rozgrywką. Gra The Smurfs: Mission Vileaf spodoba się wszystkim rodzajom graczy, fanom urokliwych postaci lub miłośnikom platformówek 3D, zarówno początkującym, jak i doświadczonym.Jedyna w swym rodzaju drużyna! Przejmij kontrolę nad jednym z czworga najbardziej znanych Smerfów: Osiłkiem, Smerfetką, Ważniakiem lub Łasuchem.Smerfizer to wyjątkowo smerfne narzędzie! Wszechstronny Smerfizer nie tylko pozwoli ci leczyć uszkodzone rośliny, ale także ułatwi postęp w grze dzięki wielu funkcjom! Skacz wyżej, szybuj, nurkuj i pokonaj wszystkie przeszkody na swej drodze!Platformowa przygodówka poprzez obfite P! Zbadaj każdy zakątek pięciu światów i przedostań się przez poziomy, by zebrać wszystkie elementy do przygotowania antidotum, którego rozpaczliwie potrzebuje las!Przywróć do życia wioskę Smerfów! Znajdź po drodze przydatne przedmioty, aby ulepszyć Smerfizer i pracuj nad przywróceniem wioski Smerfów do dawnej świetności!
 • Producent Microids 

4 ★  Oddworld Soulstorm Edycja Kolekcjonerska PS4 / PS5

Oddworld Soulstorm Edycja Kolekcjonerska PS4 / PS5 Najniższa Cena Online ZAWARTOŚĆ ODDWORLD: SOULSTORM DAY ONE ODDITION: - Pełna gra na PS4 albo PS5 - Tłoczony steelbook - cyfrowa ścieżka dźwiękowa* - pięćdziesięciostronicowy cyfrowy artbook autorstwa Pix’n Love* * Dodatki dostępne wyłącznie w zamówieniach przedpremierowych. Abe kontynuuje swą epicką historię w nowej, wystrzałowej grze przygodowej! Oddworld: Soulstorm to wybuchowa przygodówka akcji, w której znajdziesz komponenty gry platformowej, skradania się oraz zbierania i wytwarzania przedmiotów. To opowieść o nieprawdopodobnej ucieczce przed wrogimi siłami, które użyją wszelkich dostępnych im środków — od propagandy przez brutalną siłę po śmiercionośną przemoc — aby powstrzymać Abe'a i jego powstanie. Wcielasz się w postać Abe'a — bohatera wbrew woli, który nieumyślnie wywołał pospolite ruszenie i dzisiaj musi poprowadzić innych Mudokonów do walki o wolność z Kartelem Magogów i władcami planety. Czy jest na to gotowy, czy nie, los całego gatunku Mudokonów spoczywa w rękach Abe'a. Przyjmij jego przeznaczenie i sprowokuj społeczne przemiany albo poddaj się i patrz, jak cała jego rasa zostaje wytępiona — wybór należy do Ciebie. Odkryj ogromną kinową scenerię i środowisko 2.9D wypełnione zapierającymi dech w piersiach efektami wizualnymi. Zbieraj zapasy, tworzyj broń, rozwiązuj łamigłówki i bezpiecznie poprowadź wszystkich swoich wielbicieli do wolności. W dniu premiery, 6 lipca 2021, Oddworld: Soulstorm otrzyma aktualizację zawierającą polską wersję językową! na dodatek do każdego zamówienia przedpremierowego, niezależnie od edycji, dołączany będzie kod na pobranie cyfrowej ścieżki dźwiękowej, a także pięćdziesięciostronicowego cyfrowego artbooka autorstwa Pix'n Love. cechy GRY: - Platformowa przygodówka akcji: Rozwijając gatunek platformówek przez dodanie komponentów RPG-lite, tytuł daje graczom swobodę rozgrywki, umożliwiając im grę jednocześnie w sposób agresywny, jak i bardziej bierny. - Narracja: Mroczna fabuła z pokręconym poczuciem humoru, podkreślająca ironie obecne w ludzkiej rzeczywistości. - 2.9D: Epickie środowiska o ogromnej skali, które można eksplorować, zagłębiając się w świat, bez ograniczeń klasycznej dwuwymiarowej platformówki rodzaju sidescroller. - Quarma: Quarma to funkcja, która odzwierciedla Twoje działania w grze i będzie miała wpływ na ostateczny los Abe'a, a także jego sympatyków. - Ekonomia padlinożerców: Okradaj wrogów, łup szafki i przeszukuj kosze na śmieci w celu pozyskania surowców. Wymieniaj je w automatach do sprzedaży, żeby zdobywać produkty, które dadzą Ci więcej swobody co do sposobu pokonywania licznych wyzwań pojawiających się w grze. - Rzemiosło: Używaj pozyskanych zasobów i produktów z automatów do tworzenia przedmiotów, których będziesz móc wykorzystać jako broni albo narzędzi do radzenia sobie z napotkanymi przeciwnikami i przeszkodami. - W kupie siła: Im więcej miłośników uratujesz, tym silniejsze będzie powstanie. Przekazuj wytwarzane przedmioty swoim zwolennikom. Do Ciebie należy decyzja, czy będą zadziorni, czy bierni. - Rozgrywka: Intensywna platformówka akcji łączy się z mechaniką skradania i ukrytymi pośród poziomów zagadkami. Wybieraj, czy chcesz palić, wysadzać w powietrze, czy próbować obejść napotkane przeszkody — jednak uważaj, ponieważ zabójcze elementy otoczenia i wrogowie czyhają na każdym kroku. - Tablice wyników: Wszystkie poziomy proponują system klasyfikacji, tablice wyników i odznaki.
 • Producent Microids 
 • Wersja językowa polska 

5 ★  The Smurfs: Mission Vileaf - Edycja Smerfastyczna PS4 / PS5, KGP4SMURFMVESM

The Smurfs: Mission Vileaf - Edycja Smerfastyczna PS4 / PS5, KGP4SMURFMVESM Najniższa Cena Online Po raz kolejny nasi smerfni przyjaciele muszą znaleźć sposób, żeby pokrzyżować niecne plany Gargamela. W swoim mrocznym laboratorium zły czarnoksiężnik Gargamel odkrył formułę pozwalającą mu stworzyć nikczemną roślinę, zwaną Złoliść. Produkuje ona istotnie groźne nasiona, które potrafią zwabić Smerfy i uwięzić je w roślinnych pułapkach. Ale to nie wszystko, rośliny są jeszcze wielkim zagrożeniem dla lasu, ponieważ są wyjątkowo toksyczne, istotnie dla pól sarsaparilli! W tej bardzo ważnej misji gracze przej mą kontrolę nad wyborową drużyną Smerfów, w skład której wchodzą Osiłek, Smerfetka, Ważniak i Łasuch. Nasi bohaterowie mogą polegać na bardzo przydatnym Smerfizerze, rewolucyjnym wynalazku Pracusia. Smerfizer pozwala Smerfom pozbyć się napotkanych wrogów, leczyć rośliny zaatakowane poprzez Złoliść, a także skakać wyżej, szybować w powietrzu lub choćby nurkować. Atrybuty GRY: Wyrusz w zupełnie nową podróż z wyjątkową i łatwą do opanowania rozgrywką. Gra Smerfy: Misja Złoliść spodoba się wszystkim rodzajom graczy, fanom przeuroczych postaci albo miłośnikom platformówek 3D, jednocześnie początkującym, jak i doświadczonym. Jedyna w swym typu drużyna! Przejmij kontrolę nad jednym z czworga najszczególniej znanych Smerfów: Osiłkiem, Smerfetką, Ważniakiem lub Łasuchem. Smerfizer to wyjątkowo smerfne narzędzie! Wszechstronny Smerfizer nie tylko pozwoli ci leczyć uszkodzone rośliny, ale także ułatwi postęp w grze dzięki wielu funkcjom! Skacz wyżej, szybuj, nurkuj i pokonaj wszystkie przeszkody na swojej drodze! Platformowa przygodówka przez szerokie P! Zbadaj każdy zakątek pięciu światów i przedostań się poprzez stopnie, aby zebrać wszystkie komponenty do przygotowania antidotum, którego rozpaczliwie potrzebuje las! Przywróć do życia wioskę Smerfów! Znajdź po drodze przydatne przedmioty, żeby ulepszyć Smerfizer i pracuj nad przywróceniem wioski Smerfów do dawnej świetności!
 • Producent Microids 
Powiązania gamingowe:  Gry PS4 Atlus - Ranking TOP10 gier konsolowych

6 ★  XIII Gra na Nintendo Switch, KGNSXIII

XIII Gra na Nintendo Switch, KGNSXIII Najniższa Cena Online Nintendo Switch XIII Kim naprawdę jesteś? XIII to Remake kultowej gry akcji z perspektywy pierwszej osoby, wydanej po raz pierwszy w 2003 roku. Jesteś „XIII", mężczyzną bez tożsamości, i musisz nawigować pomiędzy licznymi i zaskakującymi zwrotami akcji w kampanii dla jednego gracza. Zainspirowana komiksem o tym samym tytule, gra mieści niepowtarzalny cel-shadingowy styl graficzny, który w tej wersji w pełni odświeżono. XIII pozwala na też brutalne starcia w trybie wieloosobowym. Kraj znajduje się jeszcze w szoku po zabójstwie prezydenta Sheridana. Budzisz się na bezludnej plaży na wschodnim wybrzeżu i stwierdzasz, że cię zraniono i iż niczego nie pamiętasz. Jedyne wskazówki dotyczące twojej tożsamości, to numer XIII wytatuowany przy obojczyku i klucz do szafki. Mimo iż zawodzi cię pamięć, stwierdzasz u siebie odruchy znakomicie wyszkolonego, zawodowego wojownika. W poszukiwaniu swej przeszłości stwierdzasz, że odegrałeś pewną rolę w zabójstwie prezydenta Stanów Zjednoczonych i odkrywasz najmocniej przerażający spisek, jaki kiedykolwiek miał miejsce w historii tego kraju. parametry GRY: - Remake kultowego FPSa z 2003 roku, który pierwotnie pojawił się na platformach PC, PlayStation 2, Xbox i Nintendo Gamecube. - Nowy kierunek artystyczny zachowujący ducha oryginalnego dzieła i jego sławnego stylu cel-shadingu. - Liczne odniesienia do tytułowego komiksu: onomatopeje, dymki, ramki... - Muzyka i głos z wersji oryginalnej. - Historia głębokiego spisku o zaskakujących i licznych zwrotach w akcji. - Niezwykła rozgrywka urozmaicona etapami akcji, infiltracji i eksploracji. - Zapierająca dech kampania dla jednego gracza, obejmująca 34 stopnie gry. - Arsenał 15 groźnych broni, pomagający w odzyskiwaniu pamięci. - Brutalne starcia w trybie wieloosobowym.
 • Producent Microids 

7 ★  XIII Gra na Xbox Series X / Xbox One, KGXSXIII

XIII Gra na Xbox Series X / Xbox One, KGXSXIII Najniższa Cena Online XSX XIII Kim naprawdę jesteś? XIII to Remake kultowej gry akcji z perspektywy pierwszej osoby, wydanej po raz pierwszy w 2003 roku. Jesteś „XIII", mężczyzną bez tożsamości, i musisz nawigować pomiędzy licznymi i zaskakującymi zwrotami akcji w kampanii dla jednego gracza. Natchniona komiksem o tym samym tytule, gra posiada oryginalny cel-shadingowy styl graficzny, który w tej wersji w całości odświeżono. XIII pozwala na na dodatek brutalne starcia w trybie wieloosobowym. Kraj znajduje się jeszcze w szoku po zabójstwie prezydenta Sheridana. Budzisz się na bezludnej plaży na wschodnim wybrzeżu i stwierdzasz, że cię zraniono i iż niczego nie pamiętasz. Jedyne wskazówki dotyczące twojej tożsamości, to numer XIII wytatuowany przy obojczyku i klucz do szafki. Mimo iż zawodzi cię pamięć, stwierdzasz u siebie odruchy znakomicie wyszkolonego, zawodowego wojownika. W poszukiwaniu swej przeszłości stwierdzasz, iż odegrałeś pewną rolę w zabójstwie prezydenta Stanów Zjednoczonych i odkrywasz najmocniej przerażający spisek, jaki kiedykolwiek miał miejsce w historii tego kraju. właściwości GRY: - Remake kultowego FPSa z 2003 roku, który pierwotnie pojawił się na platformach PC, PlayStation 2, Xbox i Nintendo Gamecube. - Nowy kierunek artystyczny zachowujący ducha oryginalnego dzieła i jego popularnego stylu cel-shadingu. - Liczne odniesienia do tytułowego komiksu: onomatopeje, dymki, ramki... - Muzyka i głos z wersji oryginalnej. - Historia głębokiego spisku o zaskakujących i licznych zwrotach w akcji. - Niezwykła rozgrywka urozmaicona etapami akcji, infiltracji i eksploracji. - Zapierająca dech kampania dla jednego gracza, obejmująca 34 stopnie gry. - Arsenał 15 groźnych broni, pomagający w odzyskiwaniu pamięci. - Brutalne starcia w trybie wieloosobowym.
 • Producent Microids 

8 ★  Microids Xiii gra na ps5

Microids Xiii gra na ps5 Najniższa Cena Online PS5 XIII Kim naprawdę jesteś? XIII to Remake kultowej gry akcji z perspektywy pierwszej osoby, wydanej po raz pierwszy w 2003 roku. Jesteś „XIII", mężczyzną bez tożsamości, i musisz nawigować między licznymi i zaskakującymi zwrotami akcji w kampanii dla jednego gracza. Zainspirowana komiksem o tym samym tytule, gra mieści unikalny cel-shadingowy styl graficzny, który w tej wersji w całości odświeżono. XIII umożliwia jeszcze brutalne starcia w trybie wieloosobowym. Kraj znajduje się jeszcze w szoku po zabójstwie prezydenta Sheridana. Budzisz się na bezludnej plaży na wschodnim wybrzeżu i stwierdzasz, że cię zraniono i że niczego nie pamiętasz. Jedyne wskazówki dotyczące twojej tożsamości, to numer XIII wytatuowany przy obojczyku i klucz do szafki. Mimo iż zawodzi cię pamięć, stwierdzasz u siebie odruchy rewelacyjnie wyszkolonego, zawodowego wojownika. W poszukiwaniu swojej przeszłości stwierdzasz, iż odegrałeś pewną rolę w zabójstwie prezydenta Stanów Zjednoczonych i odkrywasz najbardziej przerażający spisek, jaki kiedykolwiek miał miejsce w historii tego kraju. atrybuty GRY: - Remake kultowego FPSa z 2003 roku, który pierwotnie pojawił się na platformach PC, PlayStation 2, Xbox i Nintendo Gamecube. - Nowy kierunek artystyczny zachowujący ducha oryginalnego dzieła i jego popularnego stylu cel-shadingu. - Liczne odniesienia do tytułowego komiksu: onomatopeje, dymki, ramki... - Muzyka i głos z wersji oryginalnej. - Historia głębokiego spisku o zaskakujących i licznych zwrotach w akcji. - Niezwykła rozgrywka urozmaicona etapami akcji, infiltracji i eksploracji. - Zapierająca dech kampania dla jednego gracza, obejmująca 34 stopnie gry. - Arsenał 15 groźnych broni, pomagający w odzyskiwaniu pamięci. - Brutalne starcia w trybie wieloosobowym.
 • Producent Microids 

9 ★  Microids The house of dead remake nintendo switch (3760156489629)

Microids The house of dead remake nintendo switch (3760156489629) Najniższa Cena Online Dwaj agenci FBI kontra hordy zombie. Naukowiec i ekspert w dziedzinie teorii ludzkiego genomu, dr Roy Curien, oszalał w trakcie poszukiwań mocy, która zezwala na wskrzeszanie zmarłych. Po tym, gdy mu się to udało, Sophie Richards, jedna z badaczek, zdołała skontaktować się ze znajomymi z tajnej agencji AMS, Thomasem Roganem i agentem G i poprosić ich o pomoc. Ich misją jest powstrzymanie szalonego nauk owca i uratowanie całego personelu laboratorium, przechodząc poprzez całą posiadłość i równocześnie odpierając hordy zombie.. ZAWARTOŚĆ WYDANIA LIMIDEAD EDITION gra na fizycznym nośnikuarkusz naklejekdwa kartonowe zombiakiwytworne pudełko na cały zestaw wykonane w technologii druku soczewkowego parametry GRY: Kompletny remake oryginalnej gry - wszystkie otoczenia i specjalne efekty zostały zrobione zupełnie od nowa.Nowa zawartość - Oprócz oryginalnego i nowego trybu gry Zombie Horde dostępny jest ponadto nowy system punktacji z pokaźniejszą liczbą wrogów na ekranie. Poza bestiariuszem do odblokowania, gra również system osiągnięć, wydłużający żywotność tytułu.Dwa tryby dla dwóch graczy - Oprócz trybu jednoosobowego, realne jest granie w jeden z dwóch trybów gry wieloosobowej, Kooperacji i Rywalizacji.bezustanna akcja - Twórcy z firmy Arcade ożywili akcję The House of The Dead Remake. Walcz z hordami potworów, które nie dają ani chwili wytchnienia samotnie lub z przyjacielemi staraj się zakończyć przygodę z ograniczoną liczbą kredytów, zdobywając jak najlepszy wynik
 • Producent Microids 

Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Podsumowanie, czyli Jakie Gry na konsole Microids najlepsze?

Najlepsze Gry na konsole Microids w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Gry na konsole Microids w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Rekomendowane gry na konsole – TOP5 grudzien 2022

Jeżeli żadne z powyższych Gier na konsole od Microids nie spełniły oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie dobrych innych gier na konsole.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *