Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Gry na konsole

Gry PS4 bijatyka – Ranking TOP10 gier konsolowych

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych Gier PS4 bijatyk. Poniższe zestawienia są aktualne na grudzien 2022 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych Gier PS4 bijatyk,
 • TOP10 najtańszych Gier PS4 bijatyk,
 • TOP5 innych rekomendowanych gier na konsole PS4.

Jakie Gry PS4 bijatyka najlepiej wybrać? Ranking na grudzien 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Gry PS4 bijatyka, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking Gier PS4 bijatyk, wraz z informacją o produktach, jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  Soulcalibur vi ps4 marki Namco bandai

Soulcalibur vi ps4 marki Namco bandai Najniższa Cena Online Soulcalibur VI to rozbudowana, trójwymiarowa bijatyka, pozwalająca na toczenie pojedynków z zastosowaniem różnorakiej broni białej: m.in. Mieczy, toporów, sztyletów, młotów, rapierów, szabel czy kijów. Za stworzenie tej produkcji odpowiada marka Bandai Namco. Fabuła Fabuła Soulcalibur VI obraca się wokół dwóch magicznych, obdarzonych intelektem ostrzy o niezwykłej mocy: przeklętego, demonicznego Soul Edge’a, a także wytworzonego, żeby przeciwdziałać jego wpływowi, świętego Soul Calibura. Akcja gry osadzona jest we wzbogaconym o fantastyczne komponenty renesansie (XVI wiek), zaś bohaterowie pochodzą z najróżniejszych części świata: od feudalnej Japonii i Chin, aż po Europę. Warto wspomnieć, iż jedną z grywalnych postaci jest Geralt z Rivii, bohater linii Wiedźmin. Mechanika Soulcalibur VI jest tradycyjną bijatyką 3D. Gracze wybierają bohatera (każdy włada inną bronią i typową dla siebie listę ciosów) i toczą pojedynki na trójwymiarowych arenach. Poza zwyczajnymi atakami (które można konsolidować w śmiercionośne kompozycje) mamy możliwość m.in. Wykonywania specjalnych ciosów i rzutów, parowania ataków przeciwnika, robienia uników oraz wykorzystywania elementów areny – np. Ścian czy przepaści – w celu uzyskania przewagi. Gra umożliwia zabawę jednocześnie samodzielnie, jak i w rozbudowanych trybach wieloosobowych – czy to lokalnie, czy też za pośrednictwem sieci Internet.
 • Producent Namco Bandai 
 • PEGI (wiek gracza) 16+ 
 • Gatunek bijatyka 
 • Wersja językowa angielska 

2 ★  Wb games Mortal kombat 11 (5051892221580)

Wb games Mortal kombat 11 (5051892221580) Najniższa Cena Online Jedenasta część bestsellerowej linii brutalnych bijatyk. Mortal Kombat 11 korzysta z lepszego silnika graficznego i wprowadza szerokie możliwości modyfikacji wojowników (np. Wyposażanie ich w przedmioty, które polepszają im zdolności). Mortal Kombat 11 to jedenasta odsłona kultowego cyklu bijatyk, nad którego rozwojem czuwa zespół NetherRealm Studios. Podobnie jak wcześniejsze części linii produkcja została wydana poprzez markę Warner Bros. Interactive Entertainment. Mortal Kombat 11 oferuje starannie wyreżyserowany i filmowy tryb fabularny, który przedstawia dalsze losy bohaterów z Mortal Kombat X. Postacie spotykają się ze swymi wersjami z przeszłości w wyniku działań enigmatycznej Kroniki. Wszyscy muszą stawić jej czoła, by zapobiec napisaniu historii na nowo. Opowieść podzielona jest na rozdziały, a w każdym kierujemy innym bohaterem – choć czasem możemy wybierać między jedną z dwóch postaci biorących udział w danej scenie. w trakcie zabawy w Mortal Kombat 11 bierzemy udział w pojedynkach toczonych na rozmaitych arenach. Dynamiczne starcia są nad wyraz krwawe, a ich brutalność podkreślają spektakularne fatality, czyli specjalne ciosy wieńczące walkę. Autorzy oddają nam do dyspozycji szeroką gamę wojowników – oprócz starych znajomych, jak Raiden czy Scorpion, na liście można znaleźć w dodatku zupełnie nowe twarze. Poza tym w grze zaimplementowano specjalny system Custom Character Variations, pozwalający na przypasowanie poszczególnych zawodników do jednostkowych preferencji. Rozgrywka jest nieco wolniejsza niżeli w poprzedniej części linii, a poza tym wprowadzono również inne zmiany. Ciosy X-Ray zastąpiono atakami Fatal Blow, które można wykonać tylko wtedy, gdy naszej postaci pozostaje już mało punktów życia. Są też ciosy Crushing Blows, aktywowane automatycznie, jeśli spełnione zostają solidne warunki – na przykład gdy Scorpion trafi wroga włócznią z pełnej długości areny, albo gdy zakończymy kombo jednym, wymagającym ciosem specjalnym. Poza kampanią fabularną, przygotowano sporo zawartości dla jednego gracza. Powracają klasyczne Wieże z szeregiem wyzwań, a także Wieże Czasu, które urozmaicają pojedynki różnorodnymi modyfikatorami i czynnikami zewnętrznymi. Pozwalają nawet stoczyć walki z bossami – w trakcie nich trzech graczy po kolei walczy z jednym, wyjątkowo silnym wrogiem. W Wieżach Czasu zdobywamy nagrody i ulepszenia przedmiotów. Cały sprzęt, co warto zaznaczyć, nie daje przewagi w rozgrywce sieciowej. Jest także tryb Krypty, w której zwiedzamy ruiny i otwieramy kolejne skrzynki ze skarbami. W trybie online toczymy pojedynki rankingowe albo mniej zobowiązujące – w tych pierwszych nie możemy wykorzystywać własnych wariacji bohaterów. Jest także przygotowany system turniejowy, który pozwala w komfortowy sposób zorganizować poważną rywalizację w gronie znajomych.
 • Producent WB Games 
 • PEGI (wiek gracza) 18+ 
 • Gatunek bijatyka 
 • Wersja językowa polska 
Powiązania gamingowe:  Gry na konsole Traveller's Tales - Ranking TOP10 gier konsolowych

Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Najtańsze Gry PS4 bijatyka – Ranking grudzien 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze Gry PS4 bijatyka, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Gier PS4 bijatyk jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  Soulcalibur vi ps4 marki Namco bandai

Soulcalibur vi ps4 marki Namco bandai Najniższa Cena Online Soulcalibur VI to rozbudowana, trójwymiarowa bijatyka, zezwalająca na toczenie pojedynków z zastosowaniem różnorakiej broni białej: m.in. Mieczy, toporów, sztyletów, młotów, rapierów, szabel czy kijów. Za stworzenie tej produkcji odpowiada producent Bandai Namco. Fabuła Fabuła Soulcalibur VI obraca się wokół dwóch magicznych, obdarzonych intelektem ostrzy o niezwykłej mocy: przeklętego, demonicznego Soul Edge’a i wytwarzanego, by przeciwdziałać jego wpływowi, świętego Soul Calibura. Akcja gry osadzona jest we wzbogaconym o fantastyczne części renesansie (XVI wiek), zaś bohaterowie pochodzą z różnorodnych części świata: od feudalnej Japonii i Chin, aż po Europę. Warto wspomnieć, iż jedną z grywalnych postaci jest Geralt z Rivii, bohater kolekcji Wiedźmin. Mechanika Soulcalibur VI jest klasyczną bijatyką 3D. Gracze wybierają bohatera (każdy włada inną bronią i typową dla siebie listę ciosów) i toczą pojedynki na trójwymiarowych arenach. Poza zwyczajnymi atakami (które można scalać w śmiercionośne kompilacje) mamy możliwość m.in. Wykonywania specjalnych ciosów i rzutów, parowania ataków przeciwnika, robienia uników oraz używania komponentów areny – np. Ścian czy przepaści – w celu uzyskania przewagi. Gra umożliwia zabawę równocześnie samodzielnie, jak i w rozbudowanych trybach wieloosobowych – czy to lokalnie, czy także za pośrednictwem sieci Internet.
 • Producent Namco Bandai 
 • PEGI (wiek gracza) 16+ 
 • Gatunek bijatyka 
 • Wersja językowa angielska 
Powiązania gamingowe:  Gry PS4 BigBen Interactive - Ranking TOP10 gier konsolowych

2 ★  Wb games Mortal kombat 11 (5051892221580)

Wb games Mortal kombat 11 (5051892221580) Najniższa Cena Online Jedenasta część bestsellerowej linii brutalnych bijatyk. Mortal Kombat 11 korzysta z udoskonalonego silnika graficznego i wprowadza duże możliwości modyfikacji wojowników (np. Wyposażanie ich w przedmioty, które udoskonalają im zdolności). Mortal Kombat 11 to jedenasta odsłona kultowego cyklu bijatyk, nad którego rozwojem czuwa zespół NetherRealm Studios. Podobnie jak wcześniejsze części kolekcji produkcja została wydana przez markę Warner Bros. Interactive Entertainment. Mortal Kombat 11 proponuje starannie wyreżyserowany i filmowy tryb fabularny, który ukazuje dalsze losy bohaterów z Mortal Kombat X. Postacie spotykają się ze swoimi wersjami z przeszłości w wyniku działań tajemniczej Kroniki. Wszyscy muszą stawić jej czoła, by zapobiec napisaniu historii na nowo. Opowieść podzielona jest na rozdziały, a w każdym kierujemy innym bohaterem – choć czasem możemy wybierać między jedną z dwóch postaci biorących udział w danej scenie. podczas zabawy w Mortal Kombat 11 bierzemy udział w pojedynkach toczonych na rozmaitych arenach. Dynamiczne starcia są stanowczo krwawe, a ich brutalność podkreślają efektowne fatality, czyli specjalne ciosy wieńczące walkę. Autorzy oddają nam do dyspozycji szeroką gamę wojowników – oprócz starych znajomych, jak Raiden czy Scorpion, na liście można znaleźć także zupełnie świeże twarze. Poza tym w grze zaimplementowano specjalny system Custom Character Variations, pozwalający na dopasowanie poszczególnych zawodników do indywidualnych preferencji. Rozgrywka jest nieco wolniejsza niż w poprzedniej części linii, a poza tym wprowadzono także inne zmiany. Ciosy X-Ray zastąpiono atakami Fatal Blow, które można wykonać tylko wtedy, gdy naszej postaci pozostaje już niewiele punktów życia. Są również ciosy Crushing Blows, aktywowane samoczynnie, jeśli spełnione zostają mocne warunki – na przykład gdy Scorpion trafi wroga włócznią z pełnej długości areny, albo gdy zakończymy kombo jednym, wymagającym ciosem specjalnym. Poza kampanią fabularną, przygotowano mnóstwo zawartości dla jednego gracza. Powracają klasyczne Wieże z szeregiem wyzwań, a także Wieże Czasu, które urozmaicają pojedynki różnymi modyfikatorami i czynnikami zewnętrznymi. Pozwalają nawet stoczyć walki z bossami – podczas nich trzech graczy po kolei walczy z jednym, wyjątkowo silnym wrogiem. W Wieżach Czasu zdobywamy nagrody i ulepszenia przedmiotów. Cały sprzęt, co warto zaznaczyć, nie daje przewagi w rozgrywce sieciowej. Jest także tryb Krypty, w której zwiedzamy ruiny i otwieramy kolejne skrzynki ze skarbami. W trybie online toczymy pojedynki rankingowe albo mniej zobowiązujące – w tych pierwszych nie możemy wykorzystywać własnych wariacji bohaterów. Jest także przygotowany system turniejowy, który pozwala w wygodny sposób zorganizować poważną rywalizację w gronie znajomych.
 • Producent WB Games 
 • PEGI (wiek gracza) 18+ 
 • Gatunek bijatyka 
 • Wersja językowa polska 
Powiązania gamingowe:  Gry na konsole Warner Bros - Ranking TOP10 gier konsolowych

Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Podsumowanie, czyli Jakie Gry PS4 bijatyka najlepsze?

Najlepsze Gry PS4 bijatyka w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Gry PS4 bijatyka w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Rekomendowane gry na konsole PS4 – TOP5 grudzien 2022

Jeżeli żadne z powyższych Gier PS4 bijatyk nie spełniły oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie rekomendowanych innych gier na konsole PS4.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *