Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Gry na konsole

Gry na konsole CI Games – Ranking TOP10 gier konsolowych

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych Gier na konsole od CI Games. Poniższe zestawienia są aktualne na kwiecień 2024 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych Gier na konsole od CI Games,
 • TOP10 najtańszych promocyjnych Gier na konsole od CI Games,
 • TOP5 innych rekomendowanych gier na konsole.

Jakie Gry na konsole CI Games najlepiej wybrać? Ranking na kwiecień 2024

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Gry na konsole CI Games, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking Gier na konsole od CI Games, wraz z informacją o produktach, jest aktualizowany każdego dnia.

2 ★  Ci games lords of fallen

Ci games lords of fallen Najniższa Cena Online LORDS OF THE FALLEN COMPLETE EDITION Platforma: PS4Wersja gry: pudełkowaWersja językowa: z polskimi napisamiStan: Nowa w FoliiKompletna: płyta z grą, pudełko z okładkąOkładka: polskaKompletna edycja Lords of the Fallen mieści: • całkowitą wersję gry Lords of the Fallen• DLC Prastary Labirynt, zawierające nowe miejsce z łamigłówkami, świeże łupy oraz nowych przeciwników i konkretnego Lorda• Zadanie Szyfr Mnicha, za ukończenie którego przyznawany jest legendarny artefakt wskazujący ukryte sekrety• komplet Demonicznych Broni – zestaw trzech solidnych broni• komplet Lwiego Serca, zawierający pancerz Odwaga, tarczę Lwi Łeb oraz młot• komplet The Arcane Boost: 1 punkt zaklęć i 3 nieduże zapieczętowane runy• komplet The Foundation Boost: 2 punkty atrybutów i 1 mikstura lecznicza.Zanurz się pełnej edycji gry Lords of the Fallen! Sprostaj wyzwaniu powiększenia Prastary Labirynt zawierającego nowe miejsce, łupy orazprzeciwników, którym przewodzi nowy, potężny Lord. Wypełnij zadanie Szyfr Mnicha, użyj Demonicznych Broni lub pancerzy z Zestawu Lwiego Serca i wzmocnij swoje siły dzięki kompletom Arcane Boost i Foundation Boost.Dynamiczny RPG akcji, skierowany do dojrzałych graczy. Rozgrywka skupia się na walce, rozwijaniu cech postaci, dobieraniu ekwipunku i eksploracji otoczenia. Wielki nacisk położony został na dostosowanie mechaniki i fabuły do naszego indywidualnego stylu gry.W produkcję zaangażowany był Tomasz Gop, współtwórca Wiedźmina, który wkrótce po premierze drugiej części przygód Geralta, opuścił szeregi CD Projekt RED. Gop pełnił rolę producenta wykonawczego a także opracował detale mechaniki rozgrywki oraz ogólną koncepcję gry. Lwią część projektu wykonało niemieckie studio Deck 13.Świat przedstawiony w wytwarzaniu to starożytna kraina, w której tysiące lat wcześniej ludzkość zbuntowała się przeciwko tyranii boga i zdołała go zabić. Jego ciało stopniowo zmieniło się w łańcuch górski oddzielający północ, zamieszkaną poprzez cywilizację magów-kapłanów od południa, będącego domem wojowników.Gracz wybiera spomiędzy trzech konwencjonalnych klas postaci – wojownika, maga i skrytobójcy. Na dodatek, każdy bohater ma możliwość podążenia ścieżką magii albo treningu bojowego (czy też połączeniem obu). Od naszego wyboru zależy stosunek dwóch występujących w grze frakcji do protagonisty. W zależności od obranej taktyki zdobywamyzróżnicowane przedmioty. Wróg pokonany na sposób magiczny upuści czar albo artefakt, zaś przeciwnik zabity bronią klasyczną zostawi po sobie oręż albo zbroję.
 • Producent CI Games 
 • PEGI (wiek gracza) 16+ 
 • Gatunek akcja 
 • Wersja językowa polska 

3 ★  Ci games Lords of the fallen edycja deluxe gra playstation 5 plaion (5906961191939)

Ci games Lords of the fallen edycja deluxe gra playstation 5 plaion (5906961191939) Najniższa Cena Online Gra PlayStation 5 Lords of the Fallen Edycja Deluxe Lords of the Fallen demonstruje zupełnie nową, epicką przygodę RPG w ogromnym, połączonym świecie, ponad pięć razy pokaźniejszym niżeli w oryginalnej grze.Po epoce okrutnej tyranii demoniczny bóg Adyr w końcu został pokonany. Lecz bogowie nie giną na zawsze. Minęły wieki. Adyr ma wkrótce odrodzić się na nowo. Jako jeden z potężnych mrocznych krzyżowców, ruszaj do krain żywych i umarłych, w tym ogromnym RPG, zawierającym solidne walki z bossami, szybką i pełną wyzwań walkę, emocjonujące starcia i innowacyjną, immersyjną fabułę. Czy twoja legenda zostanie napisana przez światło... Czy przez mrok?Odważ się mieć nadzieję.cechy GRY: Odkryj ogromne, połączone światy - Wyrusz na epicką przygodę i podróżuj pomiędzy dwoma ogromnymi, równoległymi krainami, aby obalić Adyra. Choć wśród żywych zmierzysz się z brutalnymi wyzwaniami, w królestwie zmarłych czyhają na ciebie niewypowiedziane okropieństwa. Zdefiniuj własną legendę - W pełni spersonalizuj wygląd swojej postaci poprzez szereg przystępnych opcji graficznych, a następnie wybierz jedną z dziewięciu klas postaci. Niezależnie od podjętej ścieżki początkowej, rozwiń swoją postać i styl gry, poprawiając parametry, uzbrojenie, pancerz i zaklęcia. Opanuj szybką, pełną wyzwań, płynną walkę taktyczną - Tylko mistrzowie złożonego, taktycznego systemu walki mogą mieć nadzieję na przetrwanie. Wybierz jedną z setek nieszablonowych, brutalnych broni lub zrezygnuj z oręża na rzecz niszczycielskich ataków tajemnej magii. Połącz siły albo walcz z innymi w wieloosobowym trybie online - Zagraj w ogromną kampanię dla jednego gracza solo albo zaproś znajomego, który dołączy do twojej przygody w bezustannym trybie współpracy online. Uważaj jednak bohaterowie z innych krain mogą... I będą najeżdżać twoją rozgrywkę. Posługuj się urządzeniem o bezbożnej mocy - Latarnia pozwoli ci przekraczać granicę pomiędzy światami. Posługuj się tą mroczną sztuką, by docierać do zapomnianych miejsc, odnajdywać legendarne skarby, a nawet manipulować duszami wrogów. Pokonaj śmierć - Gdy zginiesz w świecie żywych, odrodzisz się na nowo w krainie umarłych. Otrzymasz ostatnią szansę na powrót do śmiertelnego ciała, ale staniesz się celem przeróżnych piekielnych pomiotów.
 • Producent CI Games 
Powiązania gamingowe:  Gry PS4 Milestone - Ranking TOP10 gier konsolowych

4 ★  Ci games Lords of the fallen gra playstation 5 plaion (5906961191922)

Ci games Lords of the fallen gra playstation 5 plaion (5906961191922) Najniższa Cena Online Gra PlayStation 5 Lords of the Fallen Edycja typowa Lords of the Fallen demonstruje zupełnie nową, epicką przygodę RPG w ogromnym, połączonym świecie, ponad pięć razy obszerniejszym niż w oryginalnej grze.Po epoce okrutnej tyranii demoniczny bóg Adyr w końcu został pokonany. Lecz bogowie nie giną na zawsze. Minęły wieki. Adyr ma wkrótce odrodzić się na nowo. Jako jeden z mocnych mrocznych krzyżowców, ruszaj do krain żywych i umarłych, w tym ogromnym RPG, zawierającym solidne walki z bossami, szybką i pełną wyzwań walkę, emocjonujące starcia i progresywną, immersyjną fabułę. Czy twoja legenda zostanie napisana poprzez światło... Czy przez mrok?Odważ się mieć nadzieję.właściwości GRY: Odkryj ogromne, połączone światy - Wyrusz na epicką przygodę i podróżuj między dwoma ogromnymi, równoległymi krainami, aby obalić Adyra. Choć wśród żywych zmierzysz się z brutalnymi wyzwaniami, w królestwie zmarłych czyhają na ciebie niewypowiedziane okropieństwa. Zdefiniuj własną legendę - W pełni spersonalizuj wygląd swej postaci przez szereg przystępnych opcji graficznych, a następnie wybierz jedną z dziewięciu klas postaci. Niezależnie od podjętej ścieżki początkowej, rozwiń swoją postać i styl gry, ulepszając właściwości, uzbrojenie, pancerz i zaklęcia. Opanuj szybką, całkowitą wyzwań, płynną walkę taktyczną - Tylko mistrzowie złożonego, taktycznego systemu walki mogą mieć nadzieję na przetrwanie. Wybierz jedną z setek nieszablonowych, brutalnych broni albo zrezygnuj z oręża na rzecz niszczycielskich ataków tajemnej magii. Połącz siły albo walcz z innymi w wieloosobowym trybie online - Zagraj w ogromną kampanię dla jednego gracza solo albo zaproś znajomego, który dołączy do twojej przygody w bezustannym trybie współpracy online. Uważaj jednak bohaterowie z innych krain mogą... I będą najeżdżać twoją rozgrywkę. Posługuj się urządzeniem o bezbożnej mocy - Latarnia pozwoli ci przekraczać granicę między światami. Posługuj się tą mroczną sztuką, aby docierać do zapomnianych miejsc, odnajdywać legendarne skarby, a choćby manipulować duszami wrogów. Pokonaj śmierć - Gdy zginiesz w świecie żywych, odrodzisz się na nowo w krainie umarłych. Otrzymasz ostatnią szansę na powrót do śmiertelnego ciała, lecz staniesz się celem najróżniejszych piekielnych pomiotów.
 • Producent CI Games 

5 ★  Lords of the Fallen Edycja Deluxe Gra Xbox Series PLAION

Lords of the Fallen Edycja Deluxe Gra Xbox Series PLAION Najniższa Cena Online Gra Xbox Series X Lords of the Fallen Edycja Deluxe Lords of the Fallen ukazuje zupełnie nową, epicką przygodę RPG w ogromnym, połączonym świecie, ponad pięć razy obszerniejszym niżeli w oryginalnej grze.Po epoce okrutnej tyranii demoniczny bóg Adyr w końcu został pokonany. Lecz bogowie nie giną na zawsze. Minęły wieki. Adyr ma wkrótce odrodzić się na nowo. Jako jeden z konkretnych mrocznych krzyżowców, ruszaj do krain żywych i umarłych, w tym ogromnym RPG, zawierającym solidne walki z bossami, szybką i całkowitą wyzwań walkę, emocjonujące starcia i zaawansowaną, immersyjną fabułę. Czy twoja legenda zostanie napisana przez światło... Czy poprzez mrok?Odważ się posiadać nadzieję.właściwości GRY: Odkryj ogromne, połączone światy - Wyrusz na epicką przygodę i podróżuj między dwoma ogromnymi, równoległymi krainami, żeby obalić Adyra. Choć wśród żywych zmierzysz się z brutalnymi wyzwaniami, w królestwie zmarłych czyhają na ciebie niewypowiedziane okropieństwa. Zdefiniuj własną legendę - W pełni spersonalizuj wygląd swej postaci poprzez szereg przystępnych opcji graficznych, a następnie wybierz jedną z dziewięciu klas postaci. Niezależnie od podjętej ścieżki początkowej, rozwiń swoją postać i fason gry, polepszając właściwości, uzbrojenie, pancerz i zaklęcia. Opanuj szybką, całkowitą wyzwań, płynną walkę taktyczną - Tylko mistrzowie złożonego, taktycznego systemu walki mogą mieć nadzieję na przetrwanie. Wybierz jedną z setek unikatowych, brutalnych broni albo zrezygnuj z oręża na rzecz niszczycielskich ataków tajemnej magii. Połącz siły albo walcz z innymi w wieloosobowym trybie online - Zagraj w ogromną kampanię dla jednego gracza solo albo zaproś znajomego, który dołączy do twojej przygody w nieprzerwanym trybie współpracy online. Uważaj jednak bohaterowie z innych krain mogą... I będą najeżdżać twoją rozgrywkę. Posługuj się urządzeniem o bezbożnej mocy - Latarnia pozwoli ci przekraczać granicę między światami. Posługuj się tą mroczną sztuką, by docierać do zapomnianych miejsc, odnajdywać legendarne skarby, a nawet manipulować duszami wrogów. Pokonaj śmierć - Gdy zginiesz w świecie żywych, odrodzisz się na nowo w krainie umarłych. Otrzymasz ostatnią szansę na powrót do śmiertelnego ciała, ale staniesz się celem różnorodnych piekielnych pomiotów.
 • Producent CI Games 

6 ★  Sniper Ghost Warrior Contracts 1+2

Sniper Ghost Warrior Contracts 1+2 Najniższa Cena Online Data premiery:15,05,2024;przystępne wyłącznie na PlayStation:nie;Działa z PlayStation Move:nie;Edycja:standardowa;Funkcje sieciowe:tak;Funkcje sieciowe rodzaj:dodatki do gry;Gatunek:FPS (strzelanka pierwszoosobowa), akcja, strzelanka;Kod regionu:region 2;Nośnik:płyta Blu-ray;Opis:dzisiaj możesz zakupić gry Sniper Ghost Warrior Contracts 1 i 2 w pakiecie,doświadczyć wyzwania obu dramatycznych kampanii dla jednego gracza.;Opis:Poczuj się jak snajper, stosując działania z ukrycia, taktykę i precyzję,eliminować cele w najmocniej satysfakcjonujący osiągalny sposób.;Platforma:PlayStation 5;Przedsprzedaż (preorder):tak;Przedział wiekowy (PEGI):18+;Ratingi:Wulgarny język, Przemoc;typ wydania:specjalne;Tryb gry:multiplayer (wieloosobowy), singleplayer (jednoosobowy);Twórca:Underdog Studio;Tytuł gry (wariantowanie):Sniper Ghost Warrior Contracts 1+2;Wersja:fizyczna;Wersja językowa:polska (napisy), angielska;Wydawca:CI Games;Wyjście video HD:2160p, 1080p, 1080i;wymagania sprzętowe:konsola PlayStation 5;oczekiwania systemowe:tryb dla wielu graczy online na konsoli wymaga subskrypcji PlayStation Plus (sprzedawanej osobno)...
 • Producent CI Games 
Powiązania gamingowe:  Gry na konsole Tecmo - Ranking TOP10 gier konsolowych

Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Najtańsze Gry na konsole CI Games – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze Gry na konsole CI Games, często występujące na wyprzedażach i w promocjach, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Gier na konsole od CI Games jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  Ci games lords of fallen

Ci games lords of fallen Najniższa Cena Online LORDS OF THE FALLEN COMPLETE EDITION Platforma: PS4Wersja gry: pudełkowaWersja językowa: z polskimi napisamiStan: Nowa w FoliiKompletna: płyta z grą, pudełko z okładkąOkładka: polskaKompletna edycja Lords of the Fallen gromadzi: • pełną wersję gry Lords of the Fallen• DLC Prastary Labirynt, zawierające świeże miejsce z łamigłówkami, nowe łupy, a także nowych przeciwników i mocnego Lorda• Zadanie Szyfr Mnicha, za ukończenie którego przyznawany jest legendarny artefakt wskazujący ukryte sekrety• komplet Demonicznych Broni – pakiet trzech mocnych broni• pakiet Lwiego Serca, zawierający pancerz Odwaga, tarczę Lwi Łeb i młot• pakiet The Arcane Boost: 1 punkt zaklęć i 3 niewielkie zapieczętowane runy• komplet The Foundation Boost: 2 punkty atrybutów i 1 mikstura lecznicza.Zanurz się pełnej edycji gry Lords of the Fallen! Sprostaj wyzwaniu rozszerzenia Prastary Labirynt zawierającego świeże miejsce, łupy iprzeciwników, którym przewodzi nowy, mocny Lord. Wypełnij zadanie Szyfr Mnicha, użyj Demonicznych Broni lub pancerzy z Zestawu Lwiego Serca i wzmocnij swoje siły dzięki zestawom Arcane Boost i Foundation Boost.Dynamiczny RPG akcji, skierowany do dojrzałych graczy. Rozgrywka skupia się na walce, rozwijaniu cech postaci, kompletowaniu ekwipunku i eksploracji otoczenia. Obszerny nacisk położony został na dostosowanie mechaniki i fabuły do naszego jednostkowego stylu gry.W produkcję zaangażowany był Tomasz Gop, współtwórca Wiedźmina, który wkrótce po premierze drugiej części przygód Geralta, opuścił szeregi CD Projekt RED. Gop pełnił rolę producenta wykonawczego a także opracował szczegóły mechaniki rozgrywki i ogólną koncepcję gry. Lwią część projektu wykonało niemieckie studio Deck 13.Świat przedstawiony w wytwarzaniu to starożytna kraina, w której tysiące lat wcześniej ludzkość zbuntowała się przeciwko tyranii boga i zdołała go zabić. Jego ciało stopniowo zmieniło się w łańcuch górski oddzielający północ, zamieszkaną przez cywilizację magów-kapłanów od południa, będącego domem wojowników.Gracz wybiera spośród trzech klasycznych klas postaci – wojownika, maga oraz skrytobójcy. Ponadto, każdy bohater ma możliwość podążenia ścieżką magii albo treningu bojowego (czy także połączeniem obu). Od naszego wyboru zależy stosunek dwóch występujących w grze frakcji do protagonisty. W zależności od obranej taktyki zdobywamyzróżnicowane przedmioty. Wróg pokonany na sposób magiczny upuści czar lub artefakt, zaś przeciwnik zabity bronią konwencjonalną zostawi po sobie oręż albo zbroję.
 • Producent CI Games 
 • PEGI (wiek gracza) 16+ 
 • Gatunek akcja 
 • Wersja językowa polska 

3 ★  Ci games Lords of the fallen gra playstation 5 plaion (5906961191922)

Ci games Lords of the fallen gra playstation 5 plaion (5906961191922) Najniższa Cena Online Gra PlayStation 5 Lords of the Fallen Edycja typowa Lords of the Fallen ukazuje zupełnie nową, epicką przygodę RPG w ogromnym, połączonym świecie, ponad pięć razy obszerniejszym niżeli w oryginalnej grze.Po epoce okrutnej tyranii demoniczny bóg Adyr w końcu został pokonany. Lecz bogowie nie giną na zawsze. Minęły wieki. Adyr ma wkrótce odrodzić się na nowo. Jako jeden z solidnych mrocznych krzyżowców, ruszaj do krain żywych i umarłych, w tym ogromnym RPG, zawierającym mocne walki z bossami, szybką i całkowitą wyzwań walkę, emocjonujące starcia i innowacyjną, immersyjną fabułę. Czy twoja legenda zostanie napisana poprzez światło... Czy przez mrok?Odważ się posiadać nadzieję.parametry GRY: Odkryj ogromne, połączone światy - Wyrusz na epicką przygodę i podróżuj między dwoma ogromnymi, równoległymi krainami, by obalić Adyra. Choć wśród żywych zmierzysz się z brutalnymi wyzwaniami, w królestwie zmarłych czyhają na ciebie niewypowiedziane okropieństwa. Zdefiniuj własną legendę - W pełni spersonalizuj wygląd swojej postaci przez szereg przystępnych opcji graficznych, a następnie wybierz jedną z dziewięciu klas postaci. Niezależnie od podjętej ścieżki początkowej, rozwiń swoją postać i styl gry, polepszając właściwości, uzbrojenie, pancerz i zaklęcia. Opanuj szybką, pełną wyzwań, płynną walkę taktyczną - Tylko mistrzowie złożonego, taktycznego systemu walki mogą posiadać nadzieję na przetrwanie. Wybierz jedną z setek wyjątkowych, brutalnych broni albo zrezygnuj z oręża na rzecz niszczycielskich ataków tajemnej magii. Połącz siły albo walcz z innymi w wieloosobowym trybie online - Zagraj w ogromną kampanię dla jednego gracza solo albo zaproś znajomego, który dołączy do twojej przygody w nieustannym trybie współpracy online. Uważaj jednak bohaterowie z innych krain mogą... I będą najeżdżać twoją rozgrywkę. Posługuj się urządzeniem o bezbożnej mocy - Latarnia pozwoli ci przekraczać granicę między światami. Posługuj się tą mroczną sztuką, by docierać do zapomnianych miejsc, odnajdywać legendarne skarby, a nawet manipulować duszami wrogów. Pokonaj śmierć - Gdy zginiesz w świecie żywych, odrodzisz się na nowo w krainie umarłych. Otrzymasz ostatnią szansę na powrót do śmiertelnego ciała, lecz staniesz się celem zróżnicowanych piekielnych pomiotów.
 • Producent CI Games 
Powiązania gamingowe:  Gry do konsoli do 500 zł - Ranking TOP10 gier konsolowych

4 ★  Lords of the Fallen Edycja Deluxe Gra Xbox Series PLAION

Lords of the Fallen Edycja Deluxe Gra Xbox Series PLAION Najniższa Cena Online Gra Xbox Series X Lords of the Fallen Edycja Deluxe Lords of the Fallen przedstawia zupełnie nową, epicką przygodę RPG w ogromnym, połączonym świecie, ponad pięć razy większym niżeli w oryginalnej grze.Po epoce okrutnej tyranii demoniczny bóg Adyr w końcu został pokonany. Lecz bogowie nie giną na za każdym razem. Minęły wieki. Adyr ma wkrótce odrodzić się na nowo. Jako jeden z solidnych mrocznych krzyżowców, ruszaj do krain żywych i umarłych, w tym ogromnym RPG, zawierającym konkretne walki z bossami, szybką i pełną wyzwań walkę, emocjonujące starcia i innowacyjną, immersyjną fabułę. Czy twoja legenda zostanie napisana poprzez światło... Czy poprzez mrok?Odważ się mieć nadzieję.atrybuty GRY: Odkryj ogromne, połączone światy - Wyrusz na epicką przygodę i podróżuj między dwoma ogromnymi, równoległymi krainami, aby obalić Adyra. Choć wśród żywych zmierzysz się z brutalnymi wyzwaniami, w królestwie zmarłych czyhają na ciebie niewypowiedziane okropieństwa. Zdefiniuj własną legendę - W pełni spersonalizuj wygląd swojej postaci przez szereg przystępnych opcji graficznych, a następnie wybierz jedną z dziewięciu klas postaci. Niezależnie od podjętej ścieżki początkowej, rozwiń swoją postać i styl gry, ulepszając atrybuty, uzbrojenie, pancerz i zaklęcia. Opanuj szybką, pełną wyzwań, płynną walkę taktyczną - Tylko mistrzowie złożonego, taktycznego systemu walki mogą mieć nadzieję na przetrwanie. Wybierz jedną z setek unikatowych, brutalnych broni lub zrezygnuj z oręża na rzecz niszczycielskich ataków tajemnej magii. Połącz siły albo walcz z innymi w wieloosobowym trybie online - Zagraj w ogromną kampanię dla jednego gracza solo albo zaproś znajomego, który dołączy do twojej przygody w nieprzerwanym trybie współpracy online. Uważaj jednak bohaterowie z innych krain mogą... I będą najeżdżać twoją rozgrywkę. Posługuj się urządzeniem o bezbożnej mocy - Latarnia pozwoli ci przekraczać granicę między światami. Posługuj się tą mroczną sztuką, żeby docierać do zapomnianych miejsc, odnajdywać legendarne skarby, a nawet manipulować duszami wrogów. Pokonaj śmierć - Gdy zginiesz w świecie żywych, odrodzisz się na nowo w krainie umarłych. Otrzymasz ostatnią szansę na powrót do śmiertelnego ciała, lecz staniesz się celem najróżniejszych piekielnych pomiotów.
 • Producent CI Games 

5 ★  Ci games Lords of the fallen edycja deluxe gra playstation 5 plaion (5906961191939)

Ci games Lords of the fallen edycja deluxe gra playstation 5 plaion (5906961191939) Najniższa Cena Online Gra PlayStation 5 Lords of the Fallen Edycja Deluxe Lords of the Fallen pokazuje zupełnie nową, epicką przygodę RPG w ogromnym, połączonym świecie, ponad pięć razy pokaźniejszym niż w oryginalnej grze.Po epoce okrutnej tyranii demoniczny bóg Adyr w końcu został pokonany. Lecz bogowie nie giną na za każdym razem. Minęły wieki. Adyr ma wkrótce odrodzić się na nowo. Jako jeden z konkretnych mrocznych krzyżowców, ruszaj do krain żywych i umarłych, w tym ogromnym RPG, zawierającym konkretne walki z bossami, szybką i całkowitą wyzwań walkę, emocjonujące starcia i nowoczesną, immersyjną fabułę. Czy twoja legenda zostanie napisana poprzez światło... Czy przez mrok?Odważ się mieć nadzieję.cechy GRY: Odkryj ogromne, połączone światy - Wyrusz na epicką przygodę i podróżuj między dwoma ogromnymi, równoległymi krainami, żeby obalić Adyra. Choć wśród żywych zmierzysz się z brutalnymi wyzwaniami, w królestwie zmarłych czyhają na ciebie niewypowiedziane okropieństwa. Zdefiniuj własną legendę - W pełni spersonalizuj wygląd swej postaci poprzez szereg dostępnych opcji graficznych, a następnie wybierz jedną z dziewięciu klas postaci. Niezależnie od podjętej ścieżki początkowej, rozwiń swoją postać i fason gry, poprawiając właściwości, uzbrojenie, pancerz i zaklęcia. Opanuj szybką, całkowitą wyzwań, płynną walkę taktyczną - Tylko mistrzowie złożonego, taktycznego systemu walki mogą mieć nadzieję na przetrwanie. Wybierz jedną z setek unikatowych, brutalnych broni albo zrezygnuj z oręża na rzecz niszczycielskich ataków tajemnej magii. Połącz siły albo walcz z innymi w wieloosobowym trybie online - Zagraj w ogromną kampanię dla jednego gracza solo albo zaproś znajomego, który dołączy do twojej przygody w nieprzerwanym trybie współpracy online. Uważaj jednak bohaterowie z innych krain mogą... I będą najeżdżać twoją rozgrywkę. Posługuj się urządzeniem o bezbożnej mocy - Latarnia pozwoli ci przekraczać granicę pomiędzy światami. Posługuj się tą mroczną sztuką, żeby docierać do zapomnianych miejsc, odnajdywać legendarne skarby, a choćby manipulować duszami wrogów. Pokonaj śmierć - Gdy zginiesz w świecie żywych, odrodzisz się na nowo w krainie umarłych. Otrzymasz ostatnią szansę na powrót do śmiertelnego ciała, lecz staniesz się celem przeróżnych piekielnych pomiotów.
 • Producent CI Games 

Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Podsumowanie, czyli Jakie Gry na konsole CI Games najlepsze?

Najlepsze Gry na konsole CI Games w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Gry na konsole CI Games w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Polecane gry na konsole – Zestawienie kwiecień 2024

Jeżeli żadne z powyższych Gier na konsole od CI Games nie spełniły oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie rekomendowanych innych gier na konsole.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *