Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Gry na konsole

Gry na konsole Konami – Ranking TOP10 gier konsolowych

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych Gier na konsole od Konami. Poniższe zestawienia są aktualne na kwiecień 2024 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych Gier na konsole od Konami,
  • TOP10 najtańszych promocyjnych Gier na konsole od Konami,
  • TOP5 innych rekomendowanych gier na konsole.

Jakie Gry na konsole Konami najlepiej wybrać? Ranking na kwiecień 2024

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Gry na konsole Konami, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking Gier na konsole od Konami, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

2 ★  Contra operation galuga gra na nintendo switch marki Konami

Contra operation galuga gra na nintendo switch marki Konami Najniższa Cena Online Wydanie na Nintendo Switch zawiera kod aktywacyjny umożliwiający pobranie gry. Edycja nie posiada kartridża. Nowa odsłona legendarnej kolekcji Contra nadeszła! Contra: Operation Galuga to świeże spojrzenie na przewijaną strzelankę z lat 80., cechujące się nowoczesną oprawą graficzną i dźwiękową, nowymi stopniami, przeciwnikami, bossami, a także mechanikami gry, jak i odświeżonym arsenałem oraz wybuchową kooperacyjną walką dla 2 graczy w trybie fabularnym bądź 4 graczy w trybie arcade! Gdy grupa terrorystyczna Red Falcon przejmuje kontrolę nad wyspami Galuga u wybrzeża Nowej Zelandii, elitarni komandosi z jednostki Contra, Bill Rizer i Lance Bean, ruszają do akcji, rozpętując wojnę, której stawką jest los ludzkości! Biegnij, skacz i strzelaj po ośmiu stopniach z zastosowaniem niszczycielskiego arsenału, w tym spread shot, laser i homing missiles – od teraz z wielopoziomowymi ulepszeniami i niesamowitą zdolnością Overload! Dynamiczną akcję można dostosować za sprawą trzech stopni trudności i szeregu dodatkowych opcji wyzwań. Prawdziwa legenda Contra właśnie się początkuje! Główne atrybuty: • oryginalna przewijana strzelanka powraca – w nowej oprawie oraz z jeszcze pokaźniejszą dawką akcji! • Przeprowadź szturm na ośmiu wybuchowych stopniach! Zinfiltruj dżunglę, zdobądź wodospad, przypuść atak na wrogą bazę na odrzutowym motocyklu i nie tylko! • niemało grywalnych postaci ze zróżnicowanymi zdolnościami! • Widowiskowe, wypełniające ekran starcia z bossami! • Nowa i ulubiona broń z wielopoziomowymi ulepszeniami i niesamowitymi zdolnościami Overload! • sporo opcji poziomu trudności do wyboru i dużo zawartości dodatkowej Tryb Multiplayer: tak (kooperacja na wspólnym/dzielonym ekranie)
  • Producent Konami 
Powiązania gamingowe:  Gry na PS4 do 300 zł - Ranking TOP10 gier konsolowych

3 ★  Contra Operation Galuga Gra na PS5

Contra Operation Galuga Gra na PS5 Najniższa Cena Online Nowa odsłona legendarnej linii Contra nadeszła! Contra: Operation Galuga to świeże spojrzenie na przewijaną strzelankę z lat 80., znamionujące się postępową oprawą graficzną i dźwiękową, nowymi poziomami, przeciwnikami, bossami oraz mechanikami gry, jak i odświeżonym arsenałem i wybuchową kooperacyjną walką dla 2 graczy w trybie fabularnym bądź 4 graczy w trybie arcade! Gdy grupa terrorystyczna Red Falcon przejmuje kontrolę nad wyspami Galuga u wybrzeża Nowej Zelandii, ekskluzywni komandosi z jednostki Contra, Bill Rizer i Lance Bean, ruszają do akcji, rozpętując wojnę, której stawką jest los ludzkości! Biegnij, skacz i strzelaj po ośmiu stopniach z wykorzystaniem niszczycielskiego arsenału, w tym spread shot, laser i homing missiles – od dzisiaj z wielopoziomowymi ulepszeniami i niesamowitą zdolnością Overload! Dynamiczną akcję można dostosować za sprawą trzech poziomów trudności i szeregu dodatkowych opcji wyzwań. Prawdziwa legenda Contra właśnie się początkuje! Główne cechy: • oryginalna przewijana strzelanka powraca – w nowej oprawie i z jeszcze pokaźniejszą dawką akcji! • Przeprowadź szturm na ośmiu wybuchowych stopniach! Zinfiltruj dżunglę, zdobądź wodospad, przypuść atak na wrogą bazę na odrzutowym motocyklu i nie tylko! • dużo grywalnych postaci ze różnorodnymi zdolnościami! • Widowiskowe, wypełniające wyświetlacz starcia z bossami! • Nowa i ulubiona broń z wielopoziomowymi ulepszeniami i niesamowitymi zdolnościami Overload! • niemało opcji poziomu trudności do wyboru i mnóstwo zawartości dopełniającej Tryb Multiplayer: tak (kooperacja na wspólnym/dzielonym ekranie)
  • Producent Konami 

7 ★  Metal Gear Solid Master Collection Volume 1 Gra na PS4

Metal Gear Solid Master Collection Volume 1 Gra na PS4 Najniższa Cena Online Data premiery:7.03.2024;przystępne wyłącznie na PlayStation:nie;Działa z PlayStation Move:nie;Edycja:typowa;Funkcje sieciowe:nie;Gatunek:przygodowa, akcja;Kod regionu:region 2;Nośnik:płyta Blu-ray;Opis:kolekcja gromadzi „Metal Gear Solid", „Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty", „Metal Gear Solid 3: Snake Eater" i widocznie więcej dodatkowej zawartości;Platforma:Playstation 4;Przedsprzedaż (preorder):tak;Przedział wiekowy (PEGI):18+;Ratingi:Wulgarny język, Przemoc;wariant wydania:podstawowe;Tryb:singleplayer (jednoosobowy);Twórca:Konami;Tytuł gry (wariantowanie):Metal Gear Solid Master Collection Volume 1;Wersja:fizyczna;Wersja językowa:angielska;Współpraca PlayStation VR:nie;Wydawca:Konami;Wyjście wideo HD:1080p, 1080i, 720p;kryteria sprzętowe:konsola PlayStation 4, konsola PlayStation 5;oczekiwania systemowe:aby można było grać w tę grę na PS5, może być potrzebna aktualizacja oprogramowania systemu do najnowszej wersji, gra będzie działać na PS5, ale niektóre funkcje z wersji na PS4 mogą być nieobecne...
  • Producent Konami 
  • Gatunek akcja 
Powiązania gamingowe:  Gry na konsole Reef Entertainment - Ranking TOP10 gier konsolowych

Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Najtańsze Gry na konsole Konami – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze Gry na konsole Konami, często występujące na wyprzedażach i w promocjach, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Gier na konsole od Konami jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  Contra operation galuga gra na nintendo switch marki Konami

Contra operation galuga gra na nintendo switch marki Konami Najniższa Cena Online Wydanie na Nintendo Switch gromadzi kod aktywacyjny umożliwiający pobranie gry. Edycja nie zawiera kartridża. Nowa odsłona legendarnej serii Contra nadeszła! Contra: Operation Galuga to świeże spojrzenie na przewijaną strzelankę z lat 80., charakteryzujące się postępową oprawą graficzną i dźwiękową, nowymi stopniami, przeciwnikami, bossami i mechanikami gry, jak i odświeżonym arsenałem i wybuchową kooperacyjną walką dla 2 graczy w trybie fabularnym bądź 4 graczy w trybie arcade! Gdy grupa terrorystyczna Red Falcon przejmuje kontrolę nad wyspami Galuga u wybrzeża Nowej Zelandii, ekskluzywni komandosi z jednostki Contra, Bill Rizer i Lance Bean, ruszają do akcji, rozpętując wojnę, której stawką jest los ludzkości! Biegnij, skacz i strzelaj po ośmiu poziomach z użyciem niszczycielskiego arsenału, w tym spread shot, laser i homing missiles – od dzisiaj z wielopoziomowymi ulepszeniami i niesamowitą zdolnością Overload! Dynamiczną akcję można przystosować za sprawą trzech stopni trudności i szeregu dodatkowych opcji wyzwań. Prawdziwa legenda Contra właśnie się inicjuje! Główne atrybuty: • oryginalna przewijana strzelanka powraca – w nowej oprawie, a także z jeszcze większą dawką akcji! • Przeprowadź szturm na ośmiu wybuchowych stopniach! Zinfiltruj dżunglę, zdobądź wodospad, przypuść atak na wrogą bazę na odrzutowym motocyklu i nie tylko! • mnóstwo grywalnych postaci ze przeróżnymi zdolnościami! • Widowiskowe, wypełniające ekran starcia z bossami! • Nowa i ulubiona broń z wielopoziomowymi ulepszeniami i niesamowitymi zdolnościami Overload! • mnóstwo opcji poziomu trudności do wyboru i niemało zawartości uzupełniającej Tryb Multiplayer: tak (kooperacja na wspólnym/dzielonym ekranie)
  • Producent Konami 

2 ★  Contra Operation Galuga Gra na PS5

Contra Operation Galuga Gra na PS5 Najniższa Cena Online Nowa odsłona legendarnej serii Contra nadeszła! Contra: Operation Galuga to świeże spojrzenie na przewijaną strzelankę z lat 80., znamionujące się postępową oprawą graficzną i dźwiękową, nowymi poziomami, przeciwnikami, bossami, a także mechanikami gry, jak i odświeżonym arsenałem oraz wybuchową kooperacyjną walką dla 2 graczy w trybie fabularnym bądź 4 graczy w trybie arcade! Gdy grupa terrorystyczna Red Falcon przejmuje kontrolę nad wyspami Galuga u wybrzeża Nowej Zelandii, luksusowi komandosi z jednostki Contra, Bill Rizer i Lance Bean, ruszają do akcji, rozpętując wojnę, której stawką jest los ludzkości! Biegnij, skacz i strzelaj po ośmiu poziomach z wykorzystaniem niszczycielskiego arsenału, w tym spread shot, laser i homing missiles – od dzisiaj z wielopoziomowymi ulepszeniami i niesamowitą zdolnością Overload! Dynamiczną akcję można dostosować za sprawą trzech stopni trudności i szeregu dodatkowych opcji wyzwań. Prawdziwa legenda Contra właśnie się rozpoczyna! Główne parametry: • oryginalna przewijana strzelanka powraca – w nowej oprawie, a także z jeszcze obszerniejszą dawką akcji! • Przeprowadź szturm na ośmiu wybuchowych poziomach! Zinfiltruj dżunglę, zdobądź wodospad, przypuść atak na wrogą bazę na odrzutowym motocyklu i nie tylko! • dużo grywalnych postaci ze zróżnicowanymi zdolnościami! • Widowiskowe, wypełniające ekran starcia z bossami! • Nowa i ulubiona broń z wielopoziomowymi ulepszeniami i niesamowitymi zdolnościami Overload! • dużo opcji poziomu trudności do wyboru i niemało zawartości dodatkowej Tryb Multiplayer: tak (kooperacja na wspólnym/dzielonym ekranie)
  • Producent Konami 

3 ★  Cygni All Guns Blazing - Gra na Xbox Series X

Cygni All Guns Blazing - Gra na Xbox Series X Najniższa Cena Online Data premiery:luty 2024;dostępne wyłącznie na Xbox Series:nie;Edycja:standardowa;Funkcje sieciowe:tak;Funkcje sieciowe wariant:dodatki do gry;Gatunek:akcja, strzelanka;Kod regionu:region 2;Nośnik:płyta Blu-ray;Opis:Gra akcji rodzaju Shoot 'em up, która łączy z sobą nostalgiczną podróż z innowacyjną grafiką, hollywoodzkimi animacjami i intensywną akcją.;Opis:Przeprowadzaj ataki powietrze-powietrze i powietrze-ziemia, przemierzając oświetlone neonami metropolie, oceany i zróżnicowane nieziemskie krajobrazy.;Platforma:Xbox Series X;Przedsprzedaż (preorder):tak;Przedział wiekowy (PEGI):7+;Ratingi:Przemoc;typ wydania:podstawowe;Tryb gry:singleplayer (jednoosobowy);Twórca:Keel Works;Tytuł gry (wariantowanie):Cygni All Guns Blazing;Wersja:fizyczna;Wersja językowa:polska (napisy), angielska;Wydawca:Konami;Wyjście wideo HD:2160p, 1080p;oczekiwania sprzętowe:konsola Xbox Series X;kryteria systemowe:tryb dla wielu graczy online na konsoli wymaga subskrypcji Xbox (sprzedawanej osobno)...
  • Producent Konami 
Powiązania gamingowe:  Gry PS4 Mergegames - Ranking TOP10 gier konsolowych

Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Podsumowanie, czyli Jakie Gry na konsole Konami najlepsze?

Najlepsze Gry na konsole Konami w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Gry na konsole Konami w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Rekomendowane gry na konsole – Ranking kwiecień 2024

Jeżeli żadne z powyższych Gier na konsole od Konami nie spełniły oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie chętnie wybieranych innych gier na konsole.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *