Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Gry na konsole

Gry na konsole KT – Ranking TOP10 gier konsolowych

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych Gier na konsole od KT. Poniższe zestawienia są aktualne na kwiecień 2024 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych Gier na konsole od KT,
  • TOP10 najtańszych promocyjnych Gier na konsole od KT,
  • TOP5 innych rekomendowanych gier na konsole.

Jakie Gry na konsole KT najlepiej wybrać? Ranking na kwiecień 2024

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Gry na konsole KT, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking Gier na konsole od KT, wraz z informacją o produktach, jest aktualizowany na bieżąco.

Powiązania gamingowe:  Gry na PS4 do 300 zł - Ranking TOP10 gier konsolowych

1 ★  Wrc 9 pl (ps4) // wysyłka 24h // dostawa także w weekend! // tel. 696 299 850 marki Kt

Wrc 9 pl (ps4) // wysyłka 24h // dostawa także w weekend! // tel. 696 299 850 marki Kt Najniższa Cena Online Data premiery:9.08.2020;dostępne wyłącznie na PlayStation:nie;Działa z PlayStation Move:nie;Edycja:charakterystyczna;Funkcje sieciowe:tak;Funkcje sieciowe typ:dodatki do gry;Gatunek:wyścigi;Kod regionu:region 2;Nośnik:płyta Blu-ray;Platforma:Playstation 4;Przedsprzedaż (preorder):nie;Przedział wiekowy (PEGI):3+;wariant wydania:podstawowe;Tryb:multiplayer (wieloosobowy), singleplayer (jednoosobowy);Twórca:KT Racing;Tytuł gry (wariantowanie):WRC 9;Wersja:fizyczna;Wersja językowa:polska (napisy);Współpraca PlayStation VR:nie;Wydawca:Nacon;Wyjście video HD:1080p, 1080i, 720p;wymagania sprzętowe:konsola PlayStation 4, konsola PlayStation 5;oczekiwania systemowe:tryb dla wielu graczy online na konsoli wymaga subskrypcji PlayStation Plus (sprzedawanej osobno), żeby można było grać w tę grę na PS5, może być konieczna aktualizacja oprogramowania systemu do najnowszej wersji, gra będzie działać na PS5, lecz niektóre funkcje z wersji na PS4 mogą być nieobecne, gra umożliwia pobranie bezpłatnej aktualizacji do wersji PlayStation 5...
  • Producent KT 
  • Wersja językowa polska 

Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Najtańsze Gry na konsole KT – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze Gry na konsole KT, często występujące na wyprzedażach i w promocjach, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Gier na konsole od KT jest aktualizowany na bieżąco.

Powiązania gamingowe:  Gry na konsole THQ Nordic - Ranking TOP10 gier konsolowych

1 ★  Wrc 9 pl (ps4) // wysyłka 24h // dostawa także w weekend! // tel. 696 299 850 marki Kt

Wrc 9 pl (ps4) // wysyłka 24h // dostawa także w weekend! // tel. 696 299 850 marki Kt Najniższa Cena Online Data premiery:9.08.2020;dostępne wyłącznie na PlayStation:nie;Działa z PlayStation Move:nie;Edycja:charakterystyczna;Funkcje sieciowe:tak;Funkcje sieciowe rodzaj:dodatki do gry;Gatunek:wyścigi;Kod regionu:region 2;Nośnik:płyta Blu-ray;Platforma:Playstation 4;Przedsprzedaż (preorder):nie;Przedział wiekowy (PEGI):3+;typ wydania:podstawowe;Tryb:multiplayer (wieloosobowy), singleplayer (jednoosobowy);Twórca:KT Racing;Tytuł gry (wariantowanie):WRC 9;Wersja:fizyczna;Wersja językowa:polska (napisy);Współpraca PlayStation VR:nie;Wydawca:Nacon;Wyjście video HD:1080p, 1080i, 720p;wymagania sprzętowe:konsola PlayStation 4, konsola PlayStation 5;kryteria systemowe:tryb dla wielu graczy online na konsoli wymaga subskrypcji PlayStation Plus (sprzedawanej osobno), żeby można było grać w tę grę na PS5, może być potrzebna aktualizacja oprogramowania systemu do najnowszej wersji, gra będzie działać na PS5, lecz niektóre funkcje z wersji na PS4 mogą być nieobecne, gra umożliwia pobranie gratisowej aktualizacji do wersji PlayStation 5...
  • Producent KT 
  • Wersja językowa polska 

Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Podsumowanie, czyli Jakie Gry na konsole KT najlepsze?

Najlepsze Gry na konsole KT w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Gry na konsole KT w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Rekomendowane gry na konsole – Ranking kwiecień 2024

Jeżeli żadne z powyższych Gier na konsole od KT nie spełniły oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie rekomendowanych innych gier na konsole.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *