Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Gry na konsole

Gry PS4 BUKA Entertainment – Ranking TOP10 gier konsolowych

Pomagamy w wyborze dobrych Gier PS4 od wytwórni BUKA Entertainment. Poniższe zestawienia są aktualne na październik 2023 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych Gier PS4 od wytwórni BUKA Entertainment,
  • TOP10 najtańszych Gier PS4 od wytwórni BUKA Entertainment,
  • TOP5 innych rekomendowanych gier na PS4.

Jakie Gry PS4 BUKA Entertainment najlepiej wybrać? Ranking na październik 2023

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Gry PS4 BUKA Entertainment, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking Gier PS4 od wytwórni BUKA Entertainment, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

1 ★  Ash of Gods: Redemption Gra playstation 4 PLAION

Ash of Gods: Redemption Gra playstation 4 PLAION Najniższa Cena Online Ash of Gods: Redemption to taktyczne, turowe RPG z bogatym światem i nieliniową historią o trzech śmiałkach mierzących się z pradawnym złem. Kapitan Thorn Brenin, strażnik Lo Pheng i skryba Hopper Rowlie nie wiedzą jeszcze, że Żniwiarze powrócili i planują skąpać świat we krwi, żeby przebudzić śpiące bóstwa. Masz wpływ na całokształt historii, a każda postać może umrzeć. To nie zakończy jednak rozgrywki, wręcz przeciwnie - historia będzie się toczyła dalej, z uwzględnieniem śmierci bohatera. Nie próbuj polegać na jednej strategii albo samym wzmacnianiu postaci - AI w grze dopasowuje się do stylu gracza i wymaga od ciebie ciągłego myślenia! Grafika w Ash of Gods jest w pełni ręcznie malowana, z zastosowaniem rotoskopowanej animacji, co pozwala na realistyczne i szczegółowe ruchy postaci. Atmosfery dodaje ścieżka dźwiękowa, stworzona poprzez kompozytorów muzyki do Wiedźmina, Bulletstorma i Shadow Warriora. parametry gry: - Nieliniowa fabuła - złożona i nieprzewidywalna historia o trzech niezwykle różnorodnych bohaterach, każdy o innym przeznaczeniu, przekonaniach i obowiązkach. 7 zupełnie przeróżnych zakończeń, bez oglądania napisu game over - zarówno grywalne jak i poboczne postaci są śmiertelne, lecz akcja będzie się toczyć dalej już bez nich. - Turowy system walki - zaprojektowany, by wzbogacić doświadczenie gracza i zmusić go do wyjścia ze strefy komfortu żeby wygrać. - przepiękny fason graficzny - świat gry to niesamowite miejsce w stylu dark fantasy, równocześnie jeśli chodzi o narrację jak i wizualia. Animacja walk jest wytwarzana przy użyciu rotoskopii: filmowania żywych aktorów i rysowaniu po nich klatka po klatce, by zapewnić całkowity realizm animacji. To mieszanka przepięknej oprawy graficznej i muzycznej oraz potężnej historii i taktycznej walki. - Konsekwencje - każda decyzja może zmienić wydarzenia i losy bohaterów. Tylko prawdziwy strateg przetrwa z ograniczonymi zasobami, lub będzie musiał pogodzić się z konsekwencjami. - Wyzwania PvE - gracz może walczyć przeciwko AI w przeróżnych wyzwaniach, odblokowując nowe postaci, ulepszenia i karty dostosowujące taktykę do swojego stylu. - Magiczna ścieżka dźwiękowa - wszystkie utwory w grze skomponowali Adam Skorupa i Michał Wierzynkiewicz, kompozytorzy znani z gier takich jak kolekcja Wiedźmin, Painkiller, Call of Juarez, Eve Online czy Iron Harvest. Nagrali je profesjonalni muzycy przy użyciu tradycyjnych instrumentów, co dziś jest już rzadko spotykane. Wszystkie utwory będą dostępne z okładkami, listą twórców i metadanymi....
  • Producent BUKA Entertainment 
  • Wersja językowa polska 
Powiązania gamingowe:  Gry na konsole Koch Media - Ranking TOP10 gier konsolowych

Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Najtańsze Gry PS4 BUKA Entertainment – Ranking październik 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze Gry PS4 BUKA Entertainment, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Gier PS4 od wytwórni BUKA Entertainment jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  Ash of Gods: Redemption Gra playstation 4 PLAION

Ash of Gods: Redemption Gra playstation 4 PLAION Najniższa Cena Online Ash of Gods: Redemption to taktyczne, turowe RPG z bogatym światem i nieliniową historią o trzech śmiałkach mierzących się z pradawnym złem. Kapitan Thorn Brenin, strażnik Lo Pheng i skryba Hopper Rowlie nie wiedzą jeszcze, że Żniwiarze powrócili i planują skąpać świat we krwi, żeby przebudzić śpiące bóstwa. Masz wpływ na całokształt historii, a każda postać może umrzeć. To nie zakończy jednak rozgrywki, wręcz przeciwnie - historia będzie się toczyła dalej, z uwzględnieniem śmierci bohatera. Nie próbuj polegać na jednej strategii albo samym wzmacnianiu postaci - AI w grze dostosowuje się do stylu gracza i wymaga od ciebie ciągłego myślenia! Grafika w Ash of Gods jest w pełni ręcznie malowana, z wykorzystaniem rotoskopowanej animacji, co umożliwia realistyczne i szczegółowe ruchy postaci. Atmosfery dodaje ścieżka dźwiękowa, produkowana przez kompozytorów muzyki do Wiedźmina, Bulletstorma i Shadow Warriora. parametry gry: - Nieliniowa fabuła - złożona i nieprzewidywalna historia o trzech bardzo różnych bohaterach, każdy o innym przeznaczeniu, przekonaniach i obowiązkach. 7 zupełnie różnych zakończeń, bez oglądania napisu game over - równocześnie grywalne jak i poboczne postaci są śmiertelne, lecz akcja będzie się toczyć dalej już bez nich. - Turowy system walki - zaprojektowany, aby wzbogacić doświadczenie gracza i zmusić go do wyjścia ze strefy komfortu aby wygrać. - przepiękny fason graficzny - świat gry to niesamowite miejsce w stylu dark fantasy, zarówno jeśli chodzi o narrację jak i wizualia. Animacja walk jest produkowana przy użyciu rotoskopii: filmowania żywych aktorów i rysowaniu po nich klatka po klatce, żeby zapewnić całkowity realizm animacji. To mieszanka atrakcyjnej oprawy graficznej i muzycznej, a także mocnej historii oraz taktycznej walki. - Konsekwencje - każda decyzja może zmienić wydarzenia i losy bohaterów. Tylko prawdziwy strateg przetrwa z ograniczonymi zasobami, lub będzie musiał pogodzić się z konsekwencjami. - Wyzwania PvE - gracz może walczyć przeciwko AI w przeróżnych wyzwaniach, odblokowując nowe postaci, ulepszenia i karty dopasowujące taktykę do swojego stylu. - Magiczna ścieżka dźwiękowa - wszystkie utwory w grze skomponowali Adam Skorupa i Michał Wierzynkiewicz, kompozytorzy znani z gier takich jak kolekcja Wiedźmin, Painkiller, Call of Juarez, Eve Online czy Iron Harvest. Nagrali je profesjonalni muzycy przy użyciu klasycznych instrumentów, co dziś jest już rzadko spotykane. Wszystkie utwory będą przystępne z okładkami, listą twórców i metadanymi....
  • Producent BUKA Entertainment 
  • Wersja językowa polska 
Powiązania gamingowe:  Gry na konsole Ubisoft - Ranking TOP10 gier konsolowych

Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Podsumowanie, czyli Jakie Gry PS4 BUKA Entertainment najlepsze?

Najlepsze Gry PS4 BUKA Entertainment w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Gry PS4 BUKA Entertainment w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Dobre gry na PS4 – Ranking październik 2023

Jeżeli żadne z powyższych Gier PS4 od wytwórni BUKA Entertainment nie spełniły oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie dobrych innych gier na PS4.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *