Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Gry na konsole

Gry na konsole Cenega – Ranking TOP10 gier konsolowych

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych Gier na konsole od Cenega. Poniższe zestawienia są aktualne na grudzien 2022 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych Gier na konsole od Cenega,
 • TOP10 najtańszych Gier na konsole od Cenega,
 • TOP5 innych rekomendowanych gier na konsole.

 

Jakie Gry na konsole Cenega najlepiej wybrać? Ranking na grudzien 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Gry na konsole Cenega, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking Gier na konsole od Cenega, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

2 ★  Assasin's Creed: The Ezio Collection Gra playstation 4 UBISOFT

Assasin's Creed: The Ezio Collection Gra playstation 4 UBISOFT Najniższa Cena Online Assassin’s Creed: The Ezio Collection jest kompilacją trzech tytułów z kolekcji Assassin’s Creed, które pierwotnie ukazały się na komputerach osobistych, a także na konsolach PlayStation 3 i Xbox 360. W skład wydanego poprzez firmę Ubisoft zestawu wchodzą: Assassin’s Creed II, Assassin’s Creed: Brotherhood, a także Assassin’s Creed: Revelations. Podobnie jak miało to miejsce w oryginalnym Assassin's Creed, fabuła każdej z gier opiera się na dwóch wątkach: współczesnym oraz historycznym. W pierwszym przypadku gracz wciela się w rolę Desmonda Milesa. Po udanej ucieczce z siedziby korporacji Abstergo Industries, mężczyzna zaczyna współpracę ze współczesnym bractwem Asasynów, reprezentowanym przez Lucy Stillman i jej towarzyszy – Shauna oraz Rebeccę. Nowi przyjaciele zabierają go do swojej kryjówki, gdzie czeka na niego udoskonalona wersja Animusa – urządzenia pozwalającego na przeżywanie ukrytych w genach wspomnień przodków. To właśnie dzięki niemu gracze mają okazję prześledzić losy kolejnego, po Altairze ibn La-Ahadzie, znanego Asasyna – Ezio Auditore da Firenze. Wątek współczesny, choć rozbudowywany w kolejnych produkcjach, stanowi jedynie dodatek do głównego, historycznego wątku procesu. Akcja Assassin’s Creed II rozgrywa się w latach 1476-1499. Główny bohater jest szlachcicem, cieszącym się nie tylko życiem w dostatku, ale także powodzeniem u płci atrakcyjnej. Sielankę przerywa jednak zdrada, której ofiarą pada jego rodzina – w wyniku niesłusznego oskarżenia, śmierć poprzez powieszenie ponosi jednocześnie jego ojciec – Giovani, jak i bracia: Federico i Petruccio. Protagonista musi salwować się ucieczką z rodzinnej Florencji do Monterrigioni, gdzie, trenowany przez swego wuja o imieniu Mario, zostaje wprowadzony w szeregi tytułowego bractwa Asasynów. Celem, jaki od tej pory przyświeca młodzieńcowi, jest dokonanie zemsty na osobach odpowiedzialnych za śmierć najbliższych – po drodze wplątuje się jednak w pokaźnie obszerniejszą intrygę, w jaką zaangażowany jest najczęściej zakon Templariuszy, którego macki sięgają wysoko postawionych polityków, a także najwyższych hierarchów Kościoła. Wśród obecnych w grze postaci historycznych pojawia się cała rodzina Pazzich, Leonardo da Vinci, Niccolo Machiavelli, Lorenzo de’ Medici i Rodrigo Borgia, czyli późniejszy papież Aleksander VI.
 • Producent CENEGA 
 • PEGI (wiek gracza) 18+ 
 • Gatunek akcja 
 • Wersja językowa polska 

3 ★  Tactics Ogre: Reborn (PS4)

Tactics Ogre: Reborn (PS4) Najniższa Cena Online Tactics Ogre: Reborn™ to gra bazująca na wersji z 2011 roku, lecz z udoskonaloną grafiką i dźwiękiem oraz zaktualizowanym projektem gry. Weterani Tactics Ogre doświadczą tytułu, który przewyższy ich najmilsze wspomnienia, podczas gdy gracze, którzy dopiero poznają Tactics Ogre, odkryją zabawę niepodobną do żadnej innej, której kiedykolwiek doświadczyli. Odnowiona i głębsza niżeli kiedykolwiek gra pozwala zanurzyć się w świecie i intrydze Tactics Ogre jak nigdy dotąd. Wyspy Valerian, klejnoty Morza Obero. Poprzez długi czas były centrum handlu morskiego, a ich mieszkańcy poprzez wieki walczyli o panowanie nad ich brzegami. W końcu pojawił się człowiek, który położył kres temu konfliktowi: Dorgalua Oberyth. Ale historia zna go jako "Króla Dynastii". Król Dorgalua starał się stłumić nienawiść wśród mieszkańców wysp i przez pół wieku Valeria cieszyła się dobrobytem. Jednak po śmierci króla wojna domowa wybuchła na nowo. Trzy frakcje walczyły o w niej o władzę: Bakram, który stanowił większość szlachty Valerii; Galgastani, których ludność stanowiła większość populacji wysp; i Walister, którzy był nieliczny. Wkrótce wyspy zostały podzielone pomiędzy Bakram i Galgastani, a na ziemi zapanował niełatwy pokój. Nikt jednak nie wierzył, że będzie trwał wiecznie... cechy gry: Twoje wybory wpływają na rozwój historii, a choćby na jej zakończenie. System gry pozwala na dużo fabularnych ścieżek i zakończeń. Historia śledzona jest oczami młodego człowieka o imieniu Denam. Decyzje, które podejmuje, zmienią losy tych, którzy go otaczają, i przesuną bieg historii Valerii.To zacięte taktyczne bitwy na trójwymiarowych polach bitew. Całkowicie odnowiona SI pozwala na wrogom przypasowanie ich taktyki do sytuacji, gwarantując system walki, który zawsze trzyma w napięciu i nigdy się nie nudzi.Wieloklasowy system zarządzania poziomami zaimplementowany w Tactics Ogre (2010) został zmieniony na system stopni dla poszczególnych jednostek. Wyznaczaj sobie drogę przez nieskończone kompilacje klas, wyposażenia, umiejętności i magii.Ciesz się licznymi usprawnieniami w zakresie grywalności, takimi jak możliwość dobrania szybkości walki, samoczynny zapis oraz kompletna przebudowa sterowania i interfejsu użytkownika, dzięki którym wejście do gry jest łatwiejsze aniżeli kiedykolwiek.niezrównana szczegółowość postaci i tła z oryginalnego Tactics Ogre (1995) została odtworzona w wysokiej rozdzielczości, a szczegółowy pixel art, który nadaje grze oryginalny charakter, został zachowany i ulepszony.Przerywniki filmowe są w pełni udźwiękowione w języku angielskim i japońskim, a cała muzyka została nagrana na nowo z udziałem żywych wykonawców! Głosy ożywiają złożone motywacje postaci, które tworzą frakcje i zmieniające się sojusze polityczne tej epickiej historii.Ciesz się bogactwem endgamowej zawartości, takiej jak 100-poziomowy Pałac Umarłych. Świat niekończących się opowieści i intryg czeka!
 • Producent Cenega 
 • Wersja językowa angielska 

4 ★  King's Bounty II Day One Edition Gra playstation 4 CENEGA

King's Bounty II Day One Edition Gra playstation 4 CENEGA Najniższa Cena Online Gra PlayStation 4 Kings Bounty II King's Bounty II to długo oczekiwany sequel legendarnej linii gier wideo King's Bounty, jednego z najmocniej kultowych przedstawicieli gatunku turowych RPG. Gra proponuje graczom prawdziwie wciągające doświadczenie z turową walką, która dodaje wagi do każdej ich decyzji, czy to prowadząc armię do walki z nieżyjącymi horrorami, czy również wchodząc w interakcje z innymi postaciami w przeróżnych krainach. rozszerzenie tej spuścizny o zupełnie nową epicką historię, frakcje, wrogów i świeże funkcje, żeby wykuć otwarty i łamiący się świat fantasy Antara. Z królestwami w rozsypce, hrabstwami domagającymi się niezależności, bandytami grasującymi na drogach, wszystkimi zamorskimi narodami, które odrzuciły władzę króla nad nimi, i zepsutymi stworzeniami czyhającymi na nieostrożnych, nowi przypadkowi bohaterowie pojawiają się jako ostatnia nadzieja.Są zdeterminowani, by zaprowadzić porządek w tym chaosie. Wciel się w jednego z nich, rekrutując, rozwijając i dowodząc swoją osobistą armią w nieliniowej przygodzie pełnej zdrady, poświęcenia i przetrwania. Walcz o własną przyszłość, przechytrz wroga w unikalnej walce turowej, podejmuj niełatwe decyzje i doświadcz intensywności jednej z tradycyjnych sag w nowy, ekscytujący sposób.właściwości: WCIĄGAJĄCA I NAPĘDZAJĄCA CHARAKTEREM EPICKA HISTORIA - Wciel się w jednego z trzech głównych bohaterów, ratując i budując swoją osobistą armię w podróży pełnej przywództwa, przetrwania i poświęcenia. W miarę odkrywania królestwa, twoja historia zmienia się wraz z rozwojem postaci i kształtowaniem jej ideałów: Siła, Anarchia, Porządek i Finezja. Każda decyzja, którą podejmiesz podczas podróży, będzie miała zasadniczy wpływ na wynik Twojej historii. niepowtarzalnY, obfity ŚWIAT DO ODKRYCIA - Świat Antary jest otwarty i gotowy do eksploracji. Odkryj ukryte miejsca, wypełnione niewypowiedzianymi skarbami i niebezpiecznymi wrogami, z zniewalającą grafiką i porywającą kinematografią, utrzymując epickie high fantasy rozpaczliwej, obejmującej całe królestwo walki. Antara jest rozległym domem dla tysiąca cudów, sekretów i unikalnych stworzeń, które gracze mogą odkryć. MOŻLIWOŚĆ znakomitEGO DOSKONALENIA SQUADÓW I WYPOSAŻENIA - Każdy oddział armii ma swój własny pakiet umiejętności i wygląd. Zbuduj armie ludzi, elfów, trolli i innych stworzeń, które będą walczyć z tobą poprzez większość przygody, rozwijając trwałe więzi lub rywalizację. Poprawiaj ich i swoje osobiste umiejętności przy pomocy łupów skatalogowanych w wielkim świecie fantasy. TAKTYCZNA GŁĘBOKOŚĆ NA POLU BITWY - Środowisko i krajobraz posiadają znaczenie w King's Bounty II Gracze napotkają różnorodne rodzaje terenu, co bezpośrednio wpłynie na taktykę pola bitwy. Od nowych funkcji, takich jak linia wzroku dla jednostek dystansowych, po wyzwania związane z trasą - każda bitwa jest na swój sposób nieszablonowa.
 • Producent CENEGA 
Powiązania gamingowe:  Gry PS4 2K Games - Ranking TOP10 gier konsolowych

6 ★  Cenega Blaze and the monster machines: axle city racers pl (nsw) - kod w pudełku (5060528039024)

Cenega Blaze and the monster machines: axle city racers pl (nsw) - kod w pudełku (5060528039024) Najniższa Cena Online UWAGA! WYDANIE PUDEŁKOWE mieści we wnętrzu KOD, NIE KARTRIDŻ! Wszyscy na stanowiska! Przygotujcie się do wzięcia udziału w wyścigu z Blazem i jego megamaszynami! Od kolorowych ulic Zderzakowa po niesamowity tor kaskaderski Monster Dome świat Blaze’a należy do ciebie! Więc zapnij pasy i przejmij kontrolę nad Blazem, Picklem, Daringtonem, Zegiem, Starlą, Stripesem… a choćby nad kantującym Crusherem! Nadszedł czas, żeby ścigać się z niesamowitą szybkością i walczyć o mistrzostwo albo rywalizować w grupie maksymalnie 4 graczy w trybie podzielonego ekranu! Zabawa toczy się dalej. Możesz przyspieszać, driftować, skakać i wykonywać akrobacje na niesamowitych trasach, takich jak Wyścig na Orlą Skałę, Pętla marzeń i nie tylko! za pomocą klucza aktywuj wzmocnienia,zastosować nieszablonowych umiejętności swej postaci i przechytrzyć konkurencję. Poprawiaj Blaze'a i jego przyjaciół w warsztacie.A ponadto dzięki funkcjom edukacyjnym STEM i przystępnym opcjom sterowania, takim jak samoczynny tryb prowadzenia, młodsi gracze będą się świetnie bawić, odkrywając swoją drogę do zwycięstwa! · GRA Z POLSKIMI GŁOSAMI! · WCIEL SIĘ W BLAZE’A i 6 innych bohaterów, takich jak Starla, Pickle i Crusher · ŚCIGAJ SIĘ ZE ZNAJOMYMI w 4-osobowym trybie dzielenia ekranu · WZMOCNIJ swój pojazd dzięki przyspieszeniom, ulepszeniom i niepowtarzalnym zdolnościom postaci · WYGRAJ PUCHAR w Granad Prix Zderzakowa, na torze Monster Dome i w innych wyścigach · TRYB automatycznEGO PROWADZENIA z opcjonalnym prostym sterowaniem dla młodszych gracz
 • Producent Cenega 

7 ★  Gra PS4 Lego Worlds

Gra PS4 Lego Worlds Najniższa Cena Online „W LEGO® Worlds gracze wyruszą w ekscytującą podróż mającą na celu osiągnięcie rangi architekta, prowadzącą przez otwarty świat zbudowany w pełni z części LEGO®" – powiedział Jonathan Smith, kierownik produkcji w TT Games. „Czy to w trakcie modyfikacji postaci, zwiedzania światów w pojazdach, wznoszenia budowli, czy odkrywania niezliczonych przedmiotów, postaci oraz stworzeń, użytkownicy będą w stanie stworzyć dosłownie wszystko, co jedynie sobie wymarzą". „LEGO® Worlds powiększa naszą linię gier video LEGO® o zupełnie nowy typ przygody uosabiający tradycyjną zabawę polegającą na budowaniu obiektów z klocków LEGO®" – uwydatnia David Haddad, prezes Warner Bros. Interactive Entertainment. „TT Games stworzyło ogromny cyfrowy wszechświat łączący nieskrępowaną niczym kreatywność z tak renomowanym poprzez fanów charakterystycznym dla LEGO® humorem". „LEGO® Worlds przenosi istotę zabawy z LEGO® – budowanie – do świata cyfrowego jak nigdy dotąd" – wspomniał Niels Jørgensen, wiceprezes ds. Gier cyfrowych w Grupie LEGO®. „Jesteśmy niesamowicie podekscytowani możliwością jeszcze bliższego połączenia naszych fizycznych, a także cyfrowych modeli zabawy, a także przekonani, że docenią to jednocześnie nasi fani, jak i zupełnie nowi użytkownicy. Wierzymy, że LEGO® Worlds ma szansę zainspirować i pomóc w rozwoju przyszłych budowniczych dzięki możliwości kreatywnej rozgrywki w otwartym świecie". W LEGO® Worlds gracze mają szansę odkrywać skarby przeróżnych światów – od zabawnych po fantastyczne – pełnych zawrotnej wręcz liczby zróżnicowanych pojazdów, a także stworzeń, od kowbojów ujeżdżających żyrafy, poprzez wampiry straszące yeti, po walce, samochody wyścigowe i ogromne koparki. Użytkownicy wyruszą w podróż, której ukoronowaniem będzie osiągnięcie rangi architekta, pomagając w jej czasie napotkanym postaciom LEGO®. Znajdź miecz dla króla, obroń farmera przed inwazją zombie, zbuduj dom dla jaskiniowca… Światy i obiekty ożyją na setki sposobów, równocześnie dzięki możliwości budowy klocek po klocku, umieszczania w światach gotowych konstrukcji LEGO®, jak i używania wyśmienitych narzędzi pozwalających na regulowanie , a także zarysów krajobrazu. Wieloosobowa gra sieciowa w LEGO® Worlds da natomiast graczom możliwość odkrywania światów innych użytkowników, wspólnego tworzenia, a także zabawy w trybie współpracy lub rywalizacji w samodzielnie wykonanym otoczeniu....
 • Producent CENEGA 
 • PEGI (wiek gracza) 7+ 
 • Gatunek akcja 
 • Wersja językowa polska 

8 ★  Pidżamersi: bohaterowie nocy gra xbox one marki Cenega

Pidżamersi: bohaterowie nocy gra xbox one marki Cenega Najniższa Cena Online Kto odważy się zanurzyć w nocnych ciemnościach, by ocalić dzień? Tak, to będziesz ty! Załóż pidżamę i wciel się w bohaterów, takich jak Kotboy, Sowella i Gekson, w najbardziej ekscytującej grze video Pj Masks, jaka dotąd powstała. Tę przygodę dla minimalnych bohaterów zaczniesz od wizyty w centrum dowodzenia. Użyj swoich supermocy – takich jak prędkość Kotboya, superloty Sowelli i konkretne mięśnie Geksona – żeby powstrzymać najpopularniejszych nocnych złoczyńców. Odkryj osiem lokalizacji Pidżamersów od dachów miasta i Góry Tajemnic aż po Księżyc! Z pomocą PJ Robota poznaj świat przyjaźni, pracy zespołowej i niesamowitych ukrytych przedmiotów kolekcjonerskich. Pora snu to odpowiedni czas na walkę z przestępczością – lecz czy uda ci się uratować świat przed Romeem, Luną, Nocnym Ninją i innymi złoczyńcami? GRA Z POLSKIMI GŁOSAMI!ZOSTAŃ BOHATEREM – Graj jako Kotboy, Sowella i Gekson.ODKRYJ ŚWIAT – Odwiedź 8 znanych z Pidżamersów lokalizacji.GRAJ BEZPIECZNIE – Korzystaj z komponentów sterujących przeznaczonych dla niepokaźnych bohaterów.POWSTRZYMAJ ZŁOCZYŃCÓW – Ocal świat przed Romeem, Luną, Nocnym Ninją i innymi złoczyńcami.SZUKAJ PRZEDMIOTÓW KOLEKCJONERSKICH – Znajdź jak najwięcej ukrytych, niebanalnych przedmiotów.
 • Producent Cenega 
 • Wersja językowa polska 

9 ★  Dziedzictwo Hogwartu PL (XONE)

Dziedzictwo Hogwartu PL (XONE) Najniższa Cena Online XONE Dziedzictwo Hogwartu Przedsprzedaż. Planowana data premiery 10.02.2023. Data premiery i wysyłki może ulec zmianie. „Dziedzictwo Hogwartu" to fabularna gra akcji z otwartym światem osadzona w otoczeniu po raz pierwszy przedstawionym w serii książek o Harrym Potterze.Udaj się w podróż po równocześnie znanych, jak i nowych miejscach, aby badając je odkrywać fantastyczne zwierzęta, modyfikować wygląd swojego bohatera, warzyć eliksiry, doprowadzać do mistrzostwa rzucanie zaklęć i rozwijać swoje talenty. Zdecyduj jakim czarodziejem albo jaką czarownicą będziesz!Przeżyj przygodę w XIX-wiecznym Hogwarcie i wciel się w postać dzierżącą klucz do antycznego sekretu, który może podzielić świat magii.Doświadcz życia w Hogwarcie, zawiązując sojusze, walcząc z czarnoksiężnikami i przesądzając o losie świata magii. To ty decydujesz o swoim dziedzictwie. Zapełnij niezapisane karty swej historii.
 • Producent Cenega 
 • Gatunek przygodowa 
 • Wersja językowa polska 
Powiązania gamingowe:  Gry na konsole Rockstar Games - Ranking TOP10 gier konsolowych

10 ★  Gra XBOX ONE LEGO: Przygoda 2 + Figurka

Gra XBOX ONE LEGO: Przygoda 2 + Figurka Najniższa Cena Online zestaw DWÓCH GIER: LEGO PRZYGODA - WERSJA PUDEŁKOWA - POLSKIE NAPISYLEGO PRZYGODA 2 - WESJA PUDEŁKOWA - POLSKI DUBBINGTHE LEGO MOVIE VIDEOGAME / PRZYGODA Platforma: XBOXONEWersja gry: pudełkowaWersja językowa: polskie napisyStan: Nowa w FoliiKompletna: płyta z grą, pudełko z okładkąOkładka: francuskaThe LEGO Movie Videogame jest kolejną częścią bardzo popularnej linii gier platformowych. Za produkcję odpowiada studio Traveller's Tales, które jest znane m.in. Ze Spy Hunter, a także Władca Pierścieni: Wyprawa Aragorna. Akcja gry toczy się w fikcyjnym świecie, który może zostać zniszczony przez okrutnego tyrana. Gracz wciela się w Emmeta, który przed przypadek zostaje uznany super bohaterem muszącym ocalić wirtualny świat. Rozgrywka ponownie polega na zwiedzaniu kolejnych lokacji i używaniu niepowtarzalnych umiejętności protagonistów (przystępnych jest około 90 bohaterów) do unicestwienia kolejnych przeciwników. Tryb kampanii oferuje 15 rozbudowanych poziomów, które zlokalizowane zostały na różnych terenach (m.in. Na morzu i Dzikim Zachodzie). Oczywiście, w grze znajduje się tryb kooperacji dla dwóch osób. Oprawa graficzna The LEGO Movie Videogame prezentuje się ładnie i kolorowo.LEGO MOVIE 2 VIDEOGAMEPlatforma: XBOXONEWersja gry: pudełkowaStan: Nowa w FoliiJęzyk: Polski DubbingKompletna: płyta z grą, pudełko z okładkąOkładka: francuskaThe LEGO Movie 2 Videogame jest adaptacją filmu The LEGO Movie 2: The Second Part, a zarazem kontynuacją gry The LEGO Movie Videogame z 2014 roku. Podobnie jak poprzednie produkcje spod szyldu popularnych duńskich klocków, owa platformówka akcji została opracowana poprzez studio Traveller's Tales.Akcja gry The LEGO Movie 2 Videogame toczy się po wydarzeniach przedstawionych w pierwszej części linii. Miasto Bricksburg zostało doszczętnie zniszczone, a chcąc je odbudować i uratować swoich przyjaciół, bohaterowie (na czele z Emmetem, Lucy i Batmanem) muszą udać się w kosmiczną podróż do niebezpiecznego systemu Systar.
 • Producent CENEGA 
 • PEGI (wiek gracza) 7+ 
 • Wersja językowa polska 

Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Najtańsze Gry na konsole Cenega – Ranking grudzien 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze Gry na konsole Cenega, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Gier na konsole od Cenega jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  Cenega Fallout 76 xone pl (5055856420941)

Cenega Fallout 76 xone pl (5055856420941) Najniższa Cena Online Fallout 76 Bethesda Game Studios, nagradzani twórcy Skyrima i Fallouta 4, przedstawiają Fallouta 76 – prequel online, w którym każda ocalała osoba jest prawdziwym człowiekiem. Jeśli chcesz przetrwać, współpracuj z innymi albo nie. Otrzymasz największy i najistotniej dynamiczny świat, jaki kiedykolwiek został produkowany w legendarnym uniwersum Fallouta – z zagładą nuklearną w tle. Dzień Powrotu, rok 2102. Dwadzieścia pięć lat po wybuchu bomb razem z innymi mieszkańcami krypty – wybranymi spośród najwspanialszych i najmocniej inteligentnych obywateli kraju – wychodzisz na powierzchnię wprost w objęcia postnuklearnej Ameryki. Graj w pojedynkę albo z innymi graczami, przemierzając świat, wykonując zadania, tworząc i pokonując największe zagrożenia pustkowi. GŁÓWNE części GRY: Oto wychodzisz! Tryb wieloosobowy zawita w końcu do niesamowitego, otwartego świata gier RPG spod znaku Bethesda Game Studios. Stwórz postać przy pomocy systemu S.P.E.C.J.A.Ł. I ruszaj swoją drogą na nowych i nieokiełznanych pustkowiach, odwiedzając setki różnych miejsc. Czy podróżujesz samotnie, czy ze znajomymi – czeka cię nowa, nieszablonowa przygoda w świecie Fallouta. Zjawiskowy świat! kompletnie nowa szata graficzna, oświetlenie i technika tworzenia krajobrazu tchną życie w sześć przeróżnych regionów Wirginii Zachodniej. Od lasów Appalachów po trujący teren Cranberry Bog – każdy obszar wiąże się z innymi niebezpieczeństwami oraz innymi nagrodami. Postnuklearna Ameryka jeszcze nigdy nie była tak ładna! Nowy amerykański sen! Korzystaj z nowego Certyfikowanego Automatu mobilnej Produkcji (C.A.M.P.),tworzyć i kreować w dowolnym miejscu świata gry. C.A.M.P. Da ci tak bardzo potrzebne schronienie, zapasy i bezpieczeństwo. Możesz choćby otworzyć sklep, by handlować z innymi ocalałymi. Uważaj jednak, bo nie wszyscy będą przyjaźnie nastawieni. Potęga atomu! Korzystaj z nowego Certyfikowanego Automatu przenośnej Produkcji (C.A.M.P.),produkować i kreować w dowolnym miejscu świata gry. C.A.M.P. Da ci tak szczególnie niezbędne schronienie, zapasy i bezpieczeństwo. Możesz nawet otworzyć sklep, żeby handlować z innymi ocalałymi. Uważaj jednak, bo nie wszyscy będą przyjaźnie nastawieni. DarmowE AKTUALIZACJE DO GRY FALLOUT 76 ZAPLANOWANE NA ROK 2019 Dzikie Appalachy - Premiera: wiosna 2019 r. (już dostępne) Mityczna bestia, zaginione pokolenie zwiadowców i najistotniejsze trunki w tej części pustkowia. Witamy w Dzikich Appalachach - linii nowych zadań, funkcji, wydarzeń, systemów rzemieślniczych i nie tylko, które pojawiać się będą przez kilka tygodni, począwszy od 12 marca. Dzikie Appalachy zawierają: · świeże zadania: Straszna strzyża! - Rusz z krypty na kryptydy, badając sekrety Appalachów w nowej linii zadań i starć, w których nareszcie dowiemy się, które potwory są prawdziwe, a które nie. · nowe zadania: za każdym razem wzwyż - Ruszaj w najgłębsze leśne ostępy z nowym wątkiem fabularnym o legendarnych skautach-pionierach. Zgarniaj odznaki za osiągnięcia, zdobywaj kolejne poziomy i zyskaj szczególnie ergonomiczny modyfikowany plecak. · nowe funkcje: Legendarny handlarz i przetwarzanie - Znajdź enigmatycznego dostawcę i wymień lub przetwórz niepotrzebne legendarne przedmioty na nowy legendarny sprzęt. Za każdą gwiazdkę na legendarnym przedmiocie, który przetwarzasz, rozszerzasz swoje szanse na zyskanie legendarnej broni czy wymarzonego pancerza. · nowe funkcje: C.A.M.P., dekoracje, sprzedaż pomiędzy graczami, praktyczny aparat fotograficzny - Używaj przedmiotów ze swej skrytki, by udekorować C.A.M.P. Konstruuj automaty, oznaczaj przedmioty na sprzedaż i kontynuuj przygody w Appalachach, robiąc szalone i ładne zdjęcia z użyciem nowego, praktycznego aparatu fotograficznego. Automaty wszystko załatwią za ciebie, ty musisz jedynie przeliczyć zarobione kapsle. · świeże funkcje: Warzenie i destylacja - Rozpocznij nowe zadanie i odkryj tajemnice zakazanego napoju, Nuka-bimbru. Zrób imprezę w swym C.A.M.P. dzięki nowym systemom, a także recepturom warzenia i destylacji. · nowe wydarzenie sezonowe: Parada Fasnacht - Odpędź Dziadka Zimę i przyspiesz nadejście wiosny podczas pradawnego święta Fasnacht! Dołącz do obchodów i zalicz to świeże, ograniczone czasowo wydarzenie, by zdobyć oryginalne nagrody w postaci fasnachtowych masek. · Nowy tryb gry: Przetrwanie - Ten zupełnie nowy tryb gry wprowadza rozgrywkę PvP o wyższą stawkę z mniejszą liczbą ograniczeń, ulepszonymi nagrodami i nowymi wyzwaniami. Do tego cała oryginalna zawartość z trybu przygody! Nuclear Winter - Premiera: Lato 2019 r. Lato przyniesie kolejną kolekcję pokaźnych aktualizacji Fallouta 76, między innymi dodatek Nuclear Winter - zupełnie nowy sposób na grę, który zmieni zasady obowiązujące na pustkowiu. • Nowy tryb gry: Nuclear Winter -Zupełnie nowy sposób na grę w Fallouta 76, który w pełni zmieni zasady obowiązujące na pustkowiu. • świeże napady na krypty: Otwierają się krypty 96 i 94 - Dla naszych najszczególniej doświadczonych graczy mamy możliwość sprawdzenia się w zupełnie nowych, grupowych napadach na krypty wyso
 • Producent CENEGA 
 • PEGI (wiek gracza) 18+ 
 • Wersja językowa polska 

2 ★  Assasin's Creed: The Ezio Collection Gra playstation 4 UBISOFT

Assasin's Creed: The Ezio Collection Gra playstation 4 UBISOFT Najniższa Cena Online Assassin’s Creed: The Ezio Collection jest kompozycją trzech tytułów z linii Assassin’s Creed, które pierwotnie ukazały się na komputerach osobistych i na konsolach PlayStation 3 i Xbox 360. W skład wydanego przez firmę Ubisoft zestawu wchodzą: Assassin’s Creed II, Assassin’s Creed: Brotherhood, a także Assassin’s Creed: Revelations. Podobnie jak miało to miejsce w oryginalnym Assassin's Creed, fabuła każdej z gier jest oparte na dwóch wątkach: współczesnym oraz historycznym. W pierwszym przypadku gracz wciela się w rolę Desmonda Milesa. Po udanej ucieczce z siedziby korporacji Abstergo Industries, pan inicjuje współpracę ze współczesnym bractwem Asasynów, reprezentowanym przez Lucy Stillman i jej towarzyszy – Shauna i Rebeccę. Nowi przyjaciele zabierają go do swojej kryjówki, gdzie czeka na niego udoskonalona wersja Animusa – urządzenia zezwalającego na przeżywanie ukrytych w genach wspomnień przodków. To właśnie dzięki niemu gracze mają okazję prześledzić losy kolejnego, po Altairze ibn La-Ahadzie, znanego Asasyna – Ezio Auditore da Firenze. Wątek współczesny, choć rozbudowywany w kolejnych produkcjach, stanowi jedynie dodatek do głównego, historycznego wątku cyklu. Akcja Assassin’s Creed II rozgrywa się w latach 1476-1499. Główny bohater jest szlachcicem, cieszącym się nie tylko życiem w dostatku, lecz także powodzeniem u płci ładnej. Sielankę przerywa jednak zdrada, której ofiarą pada jego rodzina – w wyniku niesłusznego oskarżenia, śmierć poprzez powieszenie ponosi jednocześnie jego ojciec – Giovani, jak i bracia: Federico i Petruccio. Protagonista musi salwować się ucieczką z rodzinnej Florencji do Monterrigioni, gdzie, trenowany poprzez swego wuja o imieniu Mario, zostaje wprowadzony w szeregi tytułowego bractwa Asasynów. Celem, jaki od tej pory przyświeca młodzieńcowi, jest dokonanie zemsty na osobach odpowiedzialnych za śmierć najbliższych – po drodze wplątuje się jednak w widocznie pokaźniejszą intrygę, w jaką zaangażowany jest w głównej mierze zakon Templariuszy, którego macki sięgają wysoko postawionych polityków i najwyższych hierarchów Kościoła. Wśród obecnych w grze postaci historycznych pojawia się cała rodzina Pazzich, Leonardo da Vinci, Niccolo Machiavelli, Lorenzo de’ Medici, a także Rodrigo Borgia, czyli późniejszy papież Aleksander VI.
 • Producent CENEGA 
 • PEGI (wiek gracza) 18+ 
 • Gatunek akcja 
 • Wersja językowa polska 
Powiązania gamingowe:  Gry na konsole Mojang AB - Ranking TOP10 gier konsolowych

7 ★  Cenega Gra ps4 lego iniemamocni

Cenega Gra ps4 lego iniemamocni Najniższa Cena Online Lego Iniemamocni W wytworzonym poprzez TT Games tytule gracze będą mogli wcielić się w swoje ulubione postacie i przeżyć niezapomniane wydarzenia z filmów Disney Pixar Iniemamocni oraz Iniemamocni 2. Produkcja zachęci graczy do wspólnej rozgrywki przez łączenie umiejętności i nieszablonowych mocy członków rodziny Parr w walce o spokój równocześnie domowego ogniska, jak i całego miasta a wszystko to w świecie LEGO pełnym zabawy i humoru.marka Iniemamocni to superbohaterowie, przygody i praca zespołowa, co w połączeniu z humorem, łamigłówkami i nieprzewidziankami, jakich pełne są gry LEGO czyni nadzwyczajną kompozycję dla graczy powiedział Tom Stone, dyrektor zarządzający TT Games Publishing. W LEGO Iniemamocni użytkownicy będą mogli zanurzyć się w wirze wydarzeń z obydwu filmów oraz nieustannej akcji, stawiając czoła falom zbrodni jako rodzina superbohaterów.LEGO Iniemamocni oferuje godziny kreatywnej zabawy w świecie z filmów Iniemamocni w pełnej wyobraźni wersji LEGO mówi Sean William McEvoy, wiceprezes ds. Gier, a także aplikacji cyfrowych Grupy LEGO. Rozwiązywanie zagadek w kooperacji to fantastyczna rozrywka dla całej rodziny.Nowa gra ze świata Iniemamocnych z pewnością spodoba się fanom w każdym wieku uważa Lisa Anderson, wiceprezes ds. Gier w Disney Consumer Products & Interactive Media. LEGO Iniemamocni demonstruje zupełnie nowe, emocjonujące przygody z niesamowitą rodziną Iniemamocnych w roli głównej, poddając jej umiejętności próbie w pełnym zabawy i nieprzewidzianek świecie LEGO.W LEGO Iniemamocni gracze będą mieć szansę na przemierzanie pełnych akcji poziomów fabularnych,, a także takich lokacji jak Municiberg czy wyspa Nomanisan. Gra da możliwość korzystania z unikalnych superumiejętności, by zaprowadzić przestępców przed oblicze prawa.osiągalne będzie też tworzenie nieszablonowych budowli LEGO samodzielnie albo wraz z rodziną i przyjaciółmi w dwuosobowej kooperacji, która zapewni dwa razy więcej zabawy!EAN: 5051892215497Gwarancja: gwarancja zewnętrznaKod dostawcy: 5051892215497Data premiery: 2018-06-15Platforma: PlayStation 4Obsługiwany kontroler ruchu: NieGatunek: PrzygodowaWersja językowa: PolskaTryby gry: Multiplayerliczba graczy: 1-4oczekiwania wiekowe: od 7 latNośnik: Blu-raykryteria sprzętowe: Konsola PlayStation 4 Gra sieciowa wymaga opłacania abonamentu PlayStation Plus
 • Producent CENEGA 
 • PEGI (wiek gracza) 7+ 
 • Gatunek platformowa 
 • Wersja językowa polska 

Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Podsumowanie, czyli Jakie Gry na konsole Cenega najlepsze?

Najlepsze Gry na konsole Cenega w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Gry na konsole Cenega w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Polecane gry na konsole – Ranking grudzien 2022

Jeżeli żadne z powyższych Gier na konsole od Cenega nie spełniły oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie rekomendowanych innych gier na konsole.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *