Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Gry na konsole

Gry na konsole Crystal Dynamics – Ranking TOP10 gier konsolowych

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych Gier na konsole od Crystal Dynamics. Poniższe zestawienia są aktualne na grudzien 2022 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych Gier na konsole od Crystal Dynamics,
  • TOP10 najtańszych Gier na konsole od Crystal Dynamics,
  • TOP5 innych rekomendowanych gier na konsole.

Jakie Gry na konsole Crystal Dynamics najlepiej wybrać? Ranking na grudzien 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Gry na konsole Crystal Dynamics, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking Gier na konsole od Crystal Dynamics, wraz z informacją o produktach, jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  Crystal dynamics Gra xbox one marvels avengers

Crystal dynamics Gra xbox one marvels avengers Najniższa Cena Online MARVEL AVENGERS Platforma: XBOX ONE / XBOX SERIES XWersja gry: pudełkowaWersja językowa: polski dubbingStan: NOWA w FOLIIKompletna: płyta z grą pudełko z okładkąOkładka: francuskaMarvel's Avengers to przygodowa gra akcji osadzona w uniwersum Marvela. Tytuł funkcjonuje w modelu gry-usługi i jest stale rozwijany i uzupełniany o nową zawartość. Produkcja powstała w wyniku współpracy studiów Crystal Dynamics i Eidos-Montréal, wydania podjęła się natomiast firma Square-Enix.Historia przedstawiona w Marvel's Avengers zaczyna się w tzw. Dniu A, kiedy to następuje otwarcie nowej, zaawansowanej technologicznie siedziby Avengers w San Francisco. Uroczystość prowadzi grupa superbohaterów: Thor, Iron Man, Hulk, Kapitan Ameryka i Czarna Wdowa. Całe to wydarzenie kończy się katastrofą – seria wybuchów niszczy dużą część miasta, a winą obarczeni zostają herosi. Drużyna bohaterów rozpada się, Kapitan Ameryka zostaje lubiany za martwego, a reszta Mścicieli w samotności próbuje poradzić sobie z konsekwencjami tragedii. Nowe zagrożenie powoduje jednak, iż herosi muszą na nowo zintegrować siły i stawić czoła solidnej organizacji AIM.W Marvel's Avengers zadbano o to, by bohaterowie mieli wygląd zbliżony do komiksowych odpowiedników – nie wzorowano się więc na kreacjach aktorów z szczególnie modnego Kinowego Uniwersum Marvela (MCU).Marvel's Avengers jest tradycyjnym przedstawicielem gatunku przygodowych gier akcji. Zabawa skupia się na eksploracji kolejnych etapów i walce z przeciwnikami. Twórcy zadbali, aby każdy heros atakował w sposób specyficzny dla jego komiksowego odpowiednika. Sprawia to, iż rozgrywka się zmienia wraz z kontrolowanym bohaterem. W tytule zaimplementowany został także rozbudowany system rozwoju postaci. Wraz z postępem odblokowywane są świeże zdolności i ekwipunek, co umożliwia stałe rozszerzanie wydajności herosów. Ponadto w grze znaleźć można najróżniejszego typu przedmioty kosmetyczne, które umożliwiają personalizację poszczególnych bohaterów.
  • Producent Crystal Dynamics 
  • PEGI (wiek gracza) 18+ 
  • Wersja językowa polska 
Powiązania gamingowe:  Gry PS4 Techland - Ranking TOP10 gier konsolowych

Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Najtańsze Gry na konsole Crystal Dynamics – Ranking grudzien 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze Gry na konsole Crystal Dynamics, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Gier na konsole od Crystal Dynamics jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  Crystal dynamics Gra xbox one marvels avengers

Crystal dynamics Gra xbox one marvels avengers Najniższa Cena Online MARVEL AVENGERS Platforma: XBOX ONE / XBOX SERIES XWersja gry: pudełkowaWersja językowa: polski dubbingStan: NOWA w FOLIIKompletna: płyta z grą pudełko z okładkąOkładka: francuskaMarvel's Avengers to przygodowa gra akcji osadzona w uniwersum Marvela. Tytuł funkcjonuje w modelu gry-usługi i jest stale rozwijany i uzupełniany o nową zawartość. Produkcja powstała w wyniku współpracy studiów Crystal Dynamics i Eidos-Montréal, wydania podjęła się natomiast producent Square-Enix.Historia przedstawiona w Marvel's Avengers początkuje się w tzw. Dniu A, kiedy to następuje otwarcie nowej, progresywnej technologicznie siedziby Avengers w San Francisco. Uroczystość prowadzi grupa superbohaterów: Thor, Iron Man, Hulk, Kapitan Ameryka i Czarna Wdowa. Całe to wydarzenie kończy się katastrofą – kolekcja wybuchów niszczy dużą część miasta, a winą obarczeni zostają herosi. Drużyna bohaterów rozpada się, Kapitan Ameryka zostaje uznany za martwego, a reszta Mścicieli w samotności próbuje poradzić sobie z konsekwencjami tragedii. Świeże zagrożenie sprawia jednak, że herosi muszą na nowo zespolić siły i stawić czoła konkretnej organizacji AIM.W Marvel's Avengers zadbano o to, aby bohaterowie mieli wygląd zbliżony do komiksowych odpowiedników – nie wzorowano się więc na kreacjach aktorów z stanowczo popularnego Kinowego Uniwersum Marvela (MCU).Marvel's Avengers jest tradycyjnym przedstawicielem gatunku przygodowych gier akcji. Zabawa skupia się na eksploracji kolejnych etapów i walce z przeciwnikami. Twórcy zadbali, by każdy heros atakował w sposób specyficzny dla jego komiksowego odpowiednika. Powoduje to, że rozgrywka się zmienia wraz z kontrolowanym bohaterem. W tytule zaimplementowany został także rozbudowany system rozwoju postaci. Wraz z postępem odblokowywane są świeże zdolności i ekwipunek, co pozwala na stałe zwiększanie sprawności herosów. Na dodatek w grze znaleźć można zróżnicowanego rodzaju przedmioty kosmetyczne, które zezwalają na personalizację poszczególnych bohaterów.
  • Producent Crystal Dynamics 
  • PEGI (wiek gracza) 18+ 
  • Wersja językowa polska 
Powiązania gamingowe:  Gry na konsole Square Enix - Ranking TOP10 gier konsolowych

Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Podsumowanie, czyli Jakie Gry na konsole Crystal Dynamics najlepsze?

Najlepsze Gry na konsole Crystal Dynamics w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Gry na konsole Crystal Dynamics w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Dobre gry na konsole – TOP5 grudzien 2022

Jeżeli żadne z powyższych Gier na konsole od Crystal Dynamics nie spełniły oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie rekomendowanych innych gier na konsole.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *