Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Gry na konsole

Gry na konsole Devolver Digital – Ranking TOP10 gier konsolowych

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych Gier na konsole od Devolver Digital. Poniższe zestawienia są aktualne na kwiecień 2024 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych Gier na konsole od Devolver Digital,
  • TOP10 najtańszych promocyjnych Gier na konsole od Devolver Digital,
  • TOP5 innych rekomendowanych gier na konsole.

Jakie Gry na konsole Devolver Digital najlepiej wybrać? Ranking na kwiecień 2024

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Gry na konsole Devolver Digital, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking Gier na konsole od Devolver Digital, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  Wizard With A Gun - Gra na PS5 (5056635605887)

Wizard With A Gun - Gra na PS5 (5056635605887) Najniższa Cena Online Wizard With a Gun to sieciowa survivalowa gra współpracy w otwartym świecie, której akcja rozgrywa się w magicznej dziczy pełnej niebezpiecznych stworów i zaklętych tajemnic. Wyrusz na wyprawę solo albo ze znajomym i zbieraj, tworzyj, a także wyposażaj swego czarodzieja tak jak zechcesz, równocześnie badając nieznane. Precyzyjnie projektuj nowe uzbrojenie, pociski i wyposażenie swojej wieży. Postaraj się jej nie spalić w trakcie magicznych eksperymentów, które mogą czasem wymknąć się spod kontroli… atrybuty gry: Modyfikacje magicznego uzbrojenia: Zbieraj zasoby w świecie gry i stwarzaj oryginalną zaczarowaną amunicję do swojego arsenału. Łącz komponenty i uzyskuj zaskakujące efekty, które wpływają na szybkość strzału, promień wybuchu, trajektorię, a nawet status stworzenia, które trafi na twoją muszkę. Twórz wymyślnych czarodziejów: Stwórz olśniewającą garderobę dla swego maga – od szat i kapeluszy po pancerz i akcesoria. Ergonomiczny i popularny strój na pewno zrobi wrażenie. Losowo generowane biomy: Odkrywaj i badaj świeże sekcje świata, pełne pustyń, bagien, tundry i prerii. Wszystkie one unoszą się w czasoprzestrzeni po rozpadzie uniwersum. Ze swojej bezpiecznej wieży uwalniaj kosmiczną moc, żeby przywracać dawny świat, który znów się łączy. Poznawaj świeże układy niegdyś znanych ci krain. Przygoda współpracy: Przetrwaj samotnie albo z innym czarodziejem w trybie współpracy online, w którym możecie produkować wieżę, łącząc wasze zasoby, magię i pomysłowość. Możecie również patrzeć, jak wszystko płonie. Wybór należy do was. Systemowa rozgrywka: Eksperymentuj z nowymi kompilacjami zaklęć i przekonaj się na własnej skórze, jak wpływają one na wrogów i świat wokół ciebie. Kreatywne połączenia mogą dać mocne efekty, które błyskawicznie pokonają twoich wrogów. Inne, nieokiełznane mieszanki mogą doprowadzić do katastrofy!
  • Producent Devolver Digital 
Powiązania gamingowe:  Gry na konsole Double Eleven - Ranking TOP10 gier konsolowych

2 ★  Wizard With A Gun - Edycja Deluxe - Gra na PS5 (5056635605894)

Wizard With A Gun - Edycja Deluxe - Gra na PS5 (5056635605894) Najniższa Cena Online Edycja Deluxe mieści: całkowitą wersję gry Wizard with a Gun104-stronicowy artbookPłytę CD z ścieżką dźwiękowąKolekcjonerskie pudełko Wizard With a Gun to sieciowa survivalowa gra współpracy w otwartym świecie, której akcja rozgrywa się w magicznej dziczy pełnej niebezpiecznych stworów i zaklętych tajemnic. Wyrusz na wyprawę solo albo ze znajomym i zbieraj, formujej, a także wyposażaj swojego czarodzieja tak jak zechcesz, jednocześnie badając nieznane. Dokładnie projektuj świeże uzbrojenie, pociski i wyposażenie swej wieży. Postaraj się jej nie spalić w trakcie magicznych eksperymentów, które mogą czasem wymknąć się spod kontroli… atrybuty gry: Modyfikacje magicznego uzbrojenia: Zbieraj zasoby w świecie gry i kreujej specyficzną zaczarowaną amunicję do swojego arsenału. Łącz komponenty i uzyskuj zaskakujące efekty, które wpływają na prędkość strzału, promień wybuchu, trajektorię, a choćby status stworzenia, które trafi na twoją muszkę. Twórz wykwintnych czarodziejów: Stwórz zniewalającą garderobę dla swego maga – od szat i kapeluszy po pancerz i akcesoria. Funkcjonalny i popularny strój na pewno zrobi wrażenie. Losowo generowane biomy: Odkrywaj i badaj świeże sekcje świata, pełne pustyń, bagien, tundry i prerii. Wszystkie one unoszą się w czasoprzestrzeni po rozpadzie uniwersum. Ze swej bezpiecznej wieży uwalniaj kosmiczną moc, aby przywracać dawny świat, który znów się łączy. Poznawaj świeże układy niegdyś znanych ci krain. Przygoda współpracy: Przetrwaj samotnie albo z innym czarodziejem w trybie współpracy online, w którym możecie kreować wieżę, łącząc wasze zasoby, magię i pomysłowość. Możecie też patrzeć, jak wszystko płonie. Dobór należy do was. Systemowa rozgrywka: Eksperymentuj z nowymi kombinacjami zaklęć i przekonaj się na własnej skórze, jak wpływają one na wrogów i świat wokół ciebie. Kreatywne połączenia mogą dać mocne efekty, które momentalnie pokonają twoich wrogów. Inne, nieokiełznane mieszanki mogą doprowadzić do katastrofy!
  • Producent Devolver Digital 

4 ★  Devolver digital Weird west definitive edition - gra na ps5 (5056635603128)

Devolver digital Weird west definitive edition - gra na ps5 (5056635603128) Najniższa Cena Online Data premiery:27.10.2023;dostępne wyłącznie na PlayStation:nie;Działa z PlayStation Move:nie;Działa z PlayStation VR:nie;Edycja:typowa;Funkcje sieciowe:tak;Gatunek:akcja, RPG;Kod regionu:region 2;Nośnik:płyta Blu-ray;Opis:Odkryj mroczne fantasy w nowej wersji dzikiego zachodu, w której stróże prawa i rewolwerowcy dzielą pogranicze z fantastycznymi stworami.;Opis:Poznaj historię grupy nietypowych bohaterów i stwórz własną legendę, podejmując nieprzystępne decyzje w tej nieprzystępnej krainie.;Platforma:PlayStation 5;Przedsprzedaż (preorder):tak;Przedział wiekowy (PEGI):16+;Ratingi:Przemoc;rodzaj wydania:podstawowe;Tryb gry:singleplayer (jednoosobowy);Twórca:WolfEye Studios;Tytuł gry (wariantowanie):Weird West Definitive Edition;Wersja:fizyczna;Wersja językowa:angielska;Wydawca:Devolver Digital;Wyjście wideo HD:2160p, 1080p;wymagania sprzętowe:konsola PlayStation 5;kryteria systemowe:tryb dla wielu graczy online na konsoli wymaga subskrypcji PlayStation Plus (sprzedawanej osobno)...
  • Producent Devolver Digital 
Powiązania gamingowe:  Gry na konsole Outright Games - Ranking TOP10 gier konsolowych

Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Najtańsze Gry na konsole Devolver Digital – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze Gry na konsole Devolver Digital, często występujące na wyprzedażach i w promocjach, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Gier na konsole od Devolver Digital jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  Wizard With A Gun - Gra na PS5 (5056635605887)

Wizard With A Gun - Gra na PS5 (5056635605887) Najniższa Cena Online Wizard With a Gun to sieciowa survivalowa gra współpracy w otwartym świecie, której akcja rozgrywa się w magicznej dziczy pełnej niebezpiecznych stworów i zaklętych tajemnic. Wyrusz na wyprawę solo lub ze znajomym i zbieraj, generujej, a także wyposażaj swojego czarodzieja tak jak zechcesz, równocześnie badając nieznane. Skrupulatnie projektuj nowe uzbrojenie, pociski i wyposażenie swojej wieży. Postaraj się jej nie spalić w trakcie magicznych eksperymentów, które mogą czasem wymknąć się spod kontroli… parametry gry: Modyfikacje magicznego uzbrojenia: Zbieraj zasoby w świecie gry i wytwarzaj niepowtarzalną zaczarowaną amunicję do swojego arsenału. Łącz części i uzyskuj zaskakujące efekty, które wpływają na prędkość strzału, promień wybuchu, trajektorię, a nawet status stworzenia, które trafi na twoją muszkę. Twórz wykwintnych czarodziejów: Stwórz zniewalającą garderobę dla swego maga – od szat i kapeluszy po pancerz i akcesoria. Użyteczny i modny strój niewątpliwie zrobi wrażenie. Losowo generowane biomy: Odkrywaj i badaj świeże sekcje świata, pełne pustyń, bagien, tundry i prerii. Wszystkie one unoszą się w czasoprzestrzeni po rozpadzie uniwersum. Ze swej bezpiecznej wieży uwalniaj kosmiczną moc, żeby przywracać dawny świat, który znów się łączy. Poznawaj świeże układy niegdyś znanych ci krain. Przygoda współpracy: Przetrwaj samotnie albo z innym czarodziejem w trybie współpracy online, w którym możecie stwarzać wieżę, łącząc wasze zasoby, magię i pomysłowość. Możecie także patrzeć, jak wszystko płonie. Dobór należy do was. Systemowa rozgrywka: Eksperymentuj z nowymi kombinacjami zaklęć i przekonaj się na własnej skórze, jak wpływają one na wrogów i świat wokół ciebie. Kreatywne połączenia mogą dać mocne efekty, które ekspresowo pokonają twoich wrogów. Inne, nieokiełznane mieszanki mogą doprowadzić do katastrofy!
  • Producent Devolver Digital 

3 ★  Wizard With A Gun - Edycja Deluxe - Gra na PS5 (5056635605894)

Wizard With A Gun - Edycja Deluxe - Gra na PS5 (5056635605894) Najniższa Cena Online Edycja Deluxe zawiera: pełną wersję gry Wizard with a Gun104-stronicowy artbookPłytę CD z ścieżką dźwiękowąKolekcjonerskie pudełko Wizard With a Gun to sieciowa survivalowa gra współpracy w otwartym świecie, której akcja rozgrywa się w magicznej dziczy pełnej niebezpiecznych stworów i zaklętych tajemnic. Wyrusz na wyprawę solo lub ze znajomym i zbieraj, stwarzaj, a także wyposażaj swego czarodzieja tak jak zechcesz, równocześnie badając nieznane. Starannie projektuj świeże uzbrojenie, pociski i wyposażenie swojej wieży. Postaraj się jej nie spalić w trakcie magicznych eksperymentów, które mogą czasem wymknąć się spod kontroli… atrybuty gry: Modyfikacje magicznego uzbrojenia: Zbieraj zasoby w świecie gry i formujej oryginalną zaczarowaną amunicję do swojego arsenału. Łącz elementy i uzyskuj zaskakujące efekty, które wpływają na prędkość strzału, promień wybuchu, trajektorię, a choćby status stworzenia, które trafi na twoją muszkę. Twórz wymyślnych czarodziejów: Stwórz zniewalającą garderobę dla swego maga – od szat i kapeluszy po pancerz i akcesoria. Praktyczny i modny strój niewątpliwie zrobi wrażenie. Losowo generowane biomy: Odkrywaj i badaj świeże sekcje świata, pełne pustyń, bagien, tundry i prerii. Wszystkie one unoszą się w czasoprzestrzeni po rozpadzie uniwersum. Ze swej bezpiecznej wieży uwalniaj kosmiczną moc, żeby przywracać dawny świat, który znów się łączy. Poznawaj świeże układy niegdyś znanych ci krain. Przygoda współpracy: Przetrwaj samotnie albo z innym czarodziejem w trybie współpracy online, w którym możecie budować wieżę, łącząc wasze zasoby, magię i pomysłowość. Możecie także patrzeć, jak wszystko płonie. Dobór należy do was. Systemowa rozgrywka: Eksperymentuj z nowymi kombinacjami zaklęć i przekonaj się na własnej skórze, jak wpływają one na wrogów i świat wokół ciebie. Kreatywne połączenia mogą dać konkretne efekty, które błyskawicznie pokonają twoich wrogów. Inne, nieokiełznane mieszanki mogą doprowadzić do katastrofy!
  • Producent Devolver Digital 
Powiązania gamingowe:  Gry na konsole Paradox Interactive - Ranking TOP10 gier konsolowych

Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Podsumowanie, czyli Jakie Gry na konsole Devolver Digital najlepsze?

Najlepsze Gry na konsole Devolver Digital w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Gry na konsole Devolver Digital w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Polecane gry na konsole – Zestawienie kwiecień 2024

Jeżeli żadne z powyższych Gier na konsole od Devolver Digital nie spełniły oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie chętnie wybieranych innych gier na konsole.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *