Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Gry na konsole

Gry na konsole CD Projekt – Ranking TOP10 gier konsolowych

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych Gier na konsole od CD Projekt. Poniższe zestawienia są aktualne na listopad 2022 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych Gier na konsole od CD Projekt,
 • TOP10 najtańszych Gier na konsole od CD Projekt,
 • TOP5 innych rekomendowanych gier na konsole.

Jakie Gry na konsole CD Projekt najlepiej wybrać? Ranking na listopad 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Gry na konsole CD Projekt, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking Gier na konsole od CD Projekt, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

1 ★  Farming simulator 2017 marki Cd_projekt

Farming simulator 2017 marki Cd_projekt Najniższa Cena Online 14 Farming Simulator 17 na PC Windows to kolejna odsłona linii Farming Simulator. Produkcja ponownie pozwala wcielić się w rolnika, który musi zarządzać swym gospodarstwem. Żeby tego dokonać, należy w głównej mierze zaopatrzyć się w adekwatne narzędzia i maszyny, które wykorzystujemy do sadzenia, siania, zbierania plonów i przewożenia towarów. W odróżnieniu od poprzednich odsłon procesu, produkcja zadebiutowała jednocześnie na konsolach i komputerach osobistych. Za tytuł jak przede wszystkim odpowiada ekipa GIANTS Software, od lat opracowująca kolejne odsłony procesu Farming Simulator. Stroną wydawniczą zajęła się francuska marka Focus Home Interactive, którą gracze znają z takich tytułów jak Mordheim: City of the Damned, Blood Bowl II, Styx: Master of Shadows czy też Sherlock Holmes: Zbrodnia i kara. Podobnie jak i w poprzednich latach, także i tegoroczna edycja przynosi szereg nowych usprawnień zezwalających na kompleksową obsługę wirtualnego gospodarstwa. Na polach pojawiły się cztery nowe uprawy – słonecznik, soja, rzodkiewki, a także topole. Ponadto do najprostszych prac, takich jak przenoszenie drewna, możemy użyć własnych rąk zamiast specjalistycznego sprzętu, a do obróbki drewna wykorzystujemy także piłę spalinową. Sporo nowości pojawiło się także w wirtualnym parku pojazdów. Twórcy proponują nam kilkaset sprzętów od 75 w pełni licencjonowanych producentów, wśród których są zarówno marki wcześniej obecnie w grze (np.: New Holland oraz Ponsse), jak i zupełnie nowe (Massey Ferguson czy Lely). Pojazdy możemy udoskonalać równocześnie pod kątem wyglądu zewnętrznego, jak i możliwości technologicznych, a w salonach pojawiła się opcja leasingu sprzętu. Wielkogabarytowe towary przewozimy z kolei z wykorzystaniem pociągów towarowych, które pojawiają się w linii po raz pierwszy. W grze nie zabrakło także kilku pomniejszych nowości, wydatnie wpływających na prowadzenie rozgrywki. Firma postarał się o wprowadzenie nowego, bardziej trudnego systemu nawożenia gleby, a sprawność krów zależy od typu paszy. Gracz ma także duży wpływ na kształtowanie sytuacji ekonomicznej na mapie, praktycznie determinując ceny za poszczególne towary. Z kolei uzupełniającą szansą na zarobek są misje zlecane przez innych rolników, sterowanych przez sztuczną inteligencję. Gra na platformie PC Windows korzysta z tego samego silnika graficznego co poprzednie odsłony linii – twórcy postarali się jednak o szereg zmian wizualnych, zwłaszcza w zakresie oświetlenia, a także wyglądu sprzętów. Rozgrywka toczy się na mapach znanych z Farming Simulator 15 – do zestawu dołączył teren o nazwie Sosnovka, który pojawił się już w złotej edycji poprzedniej części Farming Simulator. Twórcy dodali także nową mapę umiejscowioną na wybrzeżu Pacyfiku.
 • Producent CD_PROJEKT 
 • Gatunek symulacja 
 • PEGI (wiek gracza) 3+ 
 • Wersja językowa polska 
Powiązania gamingowe:  Gry do konsoli do 30 zł - Ranking TOP10 gier konsolowych

2 ★  FARMING SIMULATOR 17 (PS4)

FARMING SIMULATOR 17 (PS4) Najniższa Cena Online Gra przystępna od ręki!!! Zapraszamy do zakupów, i naszego sklepu na ulicy mężczyzny Tadeusza 14 Farming Simulator 17 na PC Windows to kolejna odsłona kolekcji Farming Simulator. Produkcja ponownie pozwala wcielić się w rolnika, który musi zarządzać swym gospodarstwem. Żeby tego dokonać, należy w głównej mierze zaopatrzyć się w odpowiednie narzędzia i maszyny, które wykorzystujemy do sadzenia, siania, zbierania plonów i przewożenia towarów. W odróżnieniu od poprzednich odsłon procesu, produkcja zadebiutowała jednocześnie na konsolach i komputerach osobistych. Za tytuł jak typowo odpowiada ekipa GIANTS Software, od lat opracowująca kolejne odsłony procesu Farming Simulator. Stroną wydawniczą zajęła się francuska marka Focus Home Interactive, którą gracze znają z takich tytułów jak Mordheim: City of the Damned, Blood Bowl II, Styx: Master of Shadows czy też Sherlock Holmes: Zbrodnia i kara. Podobnie jak i w poprzednich latach, także i tegoroczna edycja przynosi szereg nowych usprawnień pozwalających na kompleksową obsługę wirtualnego gospodarstwa. Na polach pojawiły się cztery nowe uprawy – słonecznik, soja, rzodkiewki i topole. Dodatkowo do najprostszych prac, takich jak przenoszenie drewna, możemy wykorzystać własnych dłoni zamiast specjalistycznego sprzętu, a do obróbki drewna wykorzystujemy także piłę spalinową. Sporo nowości pojawiło się także w wirtualnym parku pojazdów. Twórcy oferują nam kilkaset sprzętów od 75 w pełni licencjonowanych producentów, wśród których są zarówno marki wcześniej obecnie w grze (np.: New Holland i Ponsse), jak i zupełnie świeże (Massey Ferguson czy Lely). Pojazdy możemy udoskonalać zarówno pod kątem wyglądu zewnętrznego, jak i możliwości technologicznych, a w salonach pojawiła się opcja leasingu sprzętu. Wielkogabarytowe towary przewozimy z kolei z zastosowaniem pociągów towarowych, które pojawiają się w kolekcji po raz pierwszy. W grze nie zabrakło także kilku pomniejszych nowości, wydatnie wpływających na prowadzenie rozgrywki. Producent postarał się o wprowadzenie nowego, bardziej trudnego systemu nawożenia gleby, a skuteczność krów zależy od typu paszy. Gracz ma także duży wpływ na kształtowanie sytuacji ekonomicznej na mapie, praktycznie determinując ceny za poszczególne towary. Z kolei dodatkową szansą na zarobek są misje zlecane poprzez innych rolników, sterowanych przez nienaturalną inteligencję. Gra na platformie PC Windows korzysta z tego samego silnika graficznego co poprzednie odsłony kolekcji – twórcy postarali się jednak o szereg zmian wizualnych, zwłaszcza w zakresie oświetlenia oraz wyglądu maszyn. Rozgrywka toczy się na mapach znanych z Farming Simulator 15 – do zestawu dołączył teren o nazwie Sosnovka, który pojawił się już w złotej edycji poprzedniej części Farming Simulator. Twórcy dodali także nową mapę umiejscowioną na wybrzeżu Pacyfiku.
 • Producent CD_PROJEKT 
 • PEGI (wiek gracza) 3+ 
 • Gatunek symulacja 
 • Wersja językowa polska 

Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Najtańsze Gry na konsole CD Projekt – Ranking listopad 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze Gry na konsole CD Projekt, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Gier na konsole od CD Projekt jest aktualizowany na bieżąco.

Powiązania gamingowe:  Gry na konsole Devolver Digital - Ranking TOP10 gier konsolowych

1 ★  Farming simulator 2017 marki Cd_projekt

Farming simulator 2017 marki Cd_projekt Najniższa Cena Online 14 Farming Simulator 17 na PC Windows to kolejna odsłona kolekcji Farming Simulator. Produkcja ponownie pozwala wcielić się w rolnika, który musi zarządzać swoim gospodarstwem. Żeby tego dokonać, należy z reguły zaopatrzyć się w trafne narzędzia i maszyny, które wykorzystujemy do sadzenia, siania, zbierania plonów, a także przewożenia towarów. W odróżnieniu od poprzednich odsłon procesu, produkcja zadebiutowała równocześnie na konsolach i komputerach osobistych. Za tytuł jak typowo odpowiada ekipa GIANTS Software, od lat opracowująca kolejne odsłony cyklu Farming Simulator. Stroną wydawniczą zajęła się francuska marka Focus Home Interactive, którą gracze znają z takich tytułów jak Mordheim: City of the Damned, Blood Bowl II, Styx: Master of Shadows czy również Sherlock Holmes: Zbrodnia i kara. Podobnie jak i w poprzednich latach, także i tegoroczna edycja przynosi szereg nowych usprawnień zezwalających na kompleksową obsługę wirtualnego gospodarstwa. Na polach pojawiły się cztery nowe uprawy – słonecznik, soja, rzodkiewki i topole. Ponadto do najprostszych prac, takich jak przenoszenie drewna, możemy zastosować własnych dłoni zamiast specjalistycznego sprzętu, a do obróbki drewna wykorzystujemy także piłę spalinową. Dużo nowości pojawiło się także w wirtualnym parku pojazdów. Twórcy proponują nam kilkaset urządzeń od 75 w pełni licencjonowanych producentów, wśród których są równocześnie firmy wcześniej aktualnie w grze (np.: New Holland i Ponsse), jak i zupełnie świeże (Massey Ferguson czy Lely). Pojazdy możemy poprawiać jednocześnie pod kątem wyglądu zewnętrznego, jak i możliwości technicznych, a w salonach pojawiła się opcja leasingu sprzętu. Wielkogabarytowe towary przewozimy z kolei z wykorzystaniem pociągów towarowych, które pojawiają się w linii po raz pierwszy. W grze nie zabrakło także kilku pomniejszych nowości, wydatnie wpływających na prowadzenie rozgrywki. Marka postarał się o wprowadzenie nowego, bardziej skomplikowanego systemu nawożenia gleby, a wydajność krów zależy od typu paszy. Gracz ma także wielki wpływ na kształtowanie sytuacji ekonomicznej na mapie, praktycznie determinując ceny za poszczególne towary. Z kolei uzupełniającą szansą na zarobek są misje zlecane poprzez innych rolników, sterowanych poprzez nienaturalną inteligencję. Gra na platformie PC Windows korzysta z tego samego silnika graficznego co poprzednie odsłony serii – twórcy postarali się jednak o szereg zmian wizualnych, zwłaszcza w zakresie oświetlenia i wyglądu sprzętów. Rozgrywka toczy się na mapach znanych z Farming Simulator 15 – do zestawu dołączył teren o nazwie Sosnovka, który pojawił się już w złotej edycji poprzedniej części Farming Simulator. Twórcy dodali także nową mapę umiejscowioną na wybrzeżu Pacyfiku.
 • Producent CD_PROJEKT 
 • Gatunek symulacja 
 • PEGI (wiek gracza) 3+ 
 • Wersja językowa polska 

2 ★  FARMING SIMULATOR 17 (PS4)

FARMING SIMULATOR 17 (PS4) Najniższa Cena Online Gra dostępna od ręki!!! Zapraszamy do zakupów, oraz naszego sklepu na ulicy pana Tadeusza 14 Farming Simulator 17 na PC Windows to kolejna odsłona kolekcji Farming Simulator. Produkcja ponownie pozwala wcielić się w rolnika, który musi zarządzać swoim gospodarstwem. By tego dokonać, należy w głównej mierze zaopatrzyć się w trafne narzędzia i maszyny, które wykorzystujemy do sadzenia, siania, zbierania plonów oraz przewożenia towarów. W odróżnieniu od poprzednich odsłon procesu, produkcja zadebiutowała równocześnie na konsolach i komputerach osobistych. Za tytuł jak na ogół odpowiada ekipa GIANTS Software, od lat opracowująca kolejne odsłony cyklu Farming Simulator. Stroną wydawniczą zajęła się francuska firma Focus Home Interactive, którą gracze znają z takich tytułów jak Mordheim: City of the Damned, Blood Bowl II, Styx: Master of Shadows czy też Sherlock Holmes: Zbrodnia i kara. Podobnie jak i w poprzednich latach, także i tegoroczna edycja przynosi szereg nowych usprawnień pozwalających na kompleksową obsługę wirtualnego gospodarstwa. Na polach pojawiły się cztery nowe uprawy – słonecznik, soja, rzodkiewki, a także topole. Dodatkowo do najprostszych prac, takich jak przenoszenie drewna, możemy zastosować własnych dłoni zamiast specjalistycznego sprzętu, a do obróbki drewna wykorzystujemy także piłę spalinową. Mnóstwo nowości pojawiło się także w wirtualnym parku pojazdów. Twórcy oferują nam kilkaset urządzeń od 75 w pełni licencjonowanych producentów, wśród których są jednocześnie producenta wcześniej obecnie w grze (np.: New Holland i Ponsse), jak i zupełnie świeże (Massey Ferguson czy Lely). Pojazdy możemy polepszać równocześnie pod kątem wyglądu zewnętrznego, jak i możliwości technologicznych, a w salonach pojawiła się opcja leasingu sprzętu. Wielkogabarytowe towary przewozimy z kolei z zastosowaniem pociągów towarowych, które pojawiają się w kolekcji po raz pierwszy. W grze nie zabrakło także kilku pomniejszych nowości, wydatnie wpływających na prowadzenie rozgrywki. Marka postarał się o wprowadzenie nowego, bardziej skomplikowanego systemu nawożenia gleby, a sprawność krów zależy od rodzaju paszy. Gracz ma także szeroki wpływ na kształtowanie sytuacji ekonomicznej na mapie, praktycznie determinując ceny za poszczególne towary. Z kolei uzupełniającą szansą na zarobek są misje zlecane poprzez innych rolników, sterowanych przez sztuczną inteligencję. Gra na platformie PC Windows korzysta z tego samego silnika graficznego co poprzednie odsłony serii – twórcy postarali się jednak o szereg zmian wizualnych, zwłaszcza w zakresie oświetlenia, a także wyglądu maszyn. Rozgrywka toczy się na mapach znanych z Farming Simulator 15 – do zestawu dołączył teren o nazwie Sosnovka, który pojawił się już w złotej edycji poprzedniej części Farming Simulator. Twórcy dodali także nową mapę umiejscowioną na wybrzeżu Pacyfiku.
 • Producent CD_PROJEKT 
 • PEGI (wiek gracza) 3+ 
 • Gatunek symulacja 
 • Wersja językowa polska 
Powiązania gamingowe:  Gry na konsole Netgear - Ranking TOP10 gier konsolowych

Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Podsumowanie, czyli Jakie Gry na konsole CD Projekt najlepsze?

Najlepsze Gry na konsole CD Projekt w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Gry na konsole CD Projekt w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Najlepsze gry na konsole – TOP5 listopad 2022

Jeżeli żadne z powyższych Gier na konsole od CD Projekt nie spełniły oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie dobrych innych gier na konsole.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *