Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Poradniki dla graczy

Jakie akcesoria do konsoli wybrać? Poradnik zakupowy

Konsole to gier to bardzo popularne sprzęty, na które decyduje się naprawdę wielu graczy. Na całym świecie najróżniejsze modele cieszą się niesłabnącą popularnością. Warto jednak wiedzieć, że ulubione rozgrywki mogą być jeszcze lepsze, jeżeli gracz posiada stosowane akcesoria. Warto wiedzieć co można dokupić.


Podstawowy zestaw konsoli

Konsole dostępne na rynku zwykle są dostępne w zestawie z najważniejszymi akcesoriami. Zwykle oprócz konsoli dostępne są także pady, zestaw głośników, a także słuchawki i komplet przewodów. Warto wiedzieć jakie akcesoria dodatkowo można dokupić.

Polecane akcesoria do konsoli

Chcąc zwiększyć jakość rozgrywek, warto dodatkowo zdecydować się na szereg akcesoriów, które są dedykowane do danego modeli. W sklepach dostępny jest naprawdę szeroki wybór. Warto zdecydować się na dodatkowe pady do PS4, a także stację ładującą, czy kontroler Move. Do rozgrywek sportowych z pewnością przyda się profesjonalna kierownica, karty PSN oraz dodatkowy dysk. Cały komplet z pewnością pozwoli graczowi bardziej się rozkręcić i osiągnąć lepsze wyniki w grze.


Polecane rankingi akcesoriów dla graczy:


Dodatkowe pady

Zdecydowanie najbardziej popularnym dodatkiem do każdej konsoli są pady. Oprócz podstawowych rozwiązań, można się zdecydować na bardziej alternatywne warianty przygotowane przez producentów na konkretne okazje. Dodatkowy pad jest także niezbędny, gdy w rozgrywce mają brać udział dwie osoby. Współzawodnictwo ze znajomymi to świetne rozwiązanie!

Powiązania gamingowe:  Jakie biurko dla gracza wybrać? Poradnik zakupowy

Polecane akcesoria do konsol:


Kamera do konsoli

W przypadku konsoli dobrym rozwiązaniem jest także zakup odpowiedniej kamery. Umożliwia ona transmisję wideo podczas rozgrywki, nadawanie relacji wszystkim zainteresowanym, a także w ten sposób można odtworzyć działanie graczy w rzeczywistości wirtualnej.

Kamera zapewnia także możliwość bardzo precyzyjnego śledzenia poszczególnych ruchów głowy czy gestów. W ten sposób można uzyskać duża przewagę nad przeciwnikami podczas rozgrywek.

Najnowsze i najbardziej zaawansowane kamery pozwalają także na sterowanie telewizorem i konsolą przy pomocy gestów w tych grach, w których używa się własnego ciała. Warto rozważyć zakup takiego dodatku.

Powiązania gamingowe:  Jaką grę video dla dziecka wybrać? Poradnik zakupowy

Polecane rankingi akcesoriów dla graczy:


Kierownice do konsoli

Każdy gracz z pewnością doceni także rolę specjalnych kierownic, które ułatwiają grę. Można je podpiąć do konsoli i wziąć udział w niezapomnianych wyścigach. Aby efekt był pełny dobrze jest także zainwestować w pedały, a także w dźwignie do zmiany biegów.

Ponadto ciekawą możliwością są specjalne nakładki do kontrolera. Klawiaturę podpina się do kontrolera. Duże znaczenie ma wbudowany akumulator, a także specjalne złącza słuchawkowe i głośniki. Znaczące jest tutaj działanie Bluetootha.

Do konsoli można także dokupić pilot, dzięki którym można zarządzać poszczególnymi ustawieniami. Ciekawą możliwością jest także dodatkowa podstawka do konsoli. Przydaje się ona idealnie, kiedy na szafce nie ma zbyt wiele miejsca na urządzenie. Dzięki jej wykorzystaniu można ustawić sprzęt w pionie w sposób stabilny, tak aby nic mu się nie stało.

Powiązania gamingowe:  Jaki fotel gamingowy wybrać? Poradnik zakupowy

W sklepach ze sprzętem RTV i AGD dostępne jest bardzo dużo ciekawych akcesoriów uatrakcyjniających rozgrywki na konsoli. Warto zapoznać się ze szczegółową ofertą poszczególnych sklepów i wybrać to, co najlepiej się sprawdzi w trakcie rozgrywek. Warto także śledzić strony producentów i wybierać najnowsze rozwiązania.


Polecane akcesoria do konsol:


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *