Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Akcesoria do konsoli

Akcesoria do Xbox 360 – Ranking TOP10 dodatków do konsol

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych akcesoriów do Xbox 360. Poniższe zestawienia są aktualne na grudzień 2023 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych akcesoriów do Xbox 360,
 • TOP10 najtańszych promocyjnych akcesoriów do Xbox 360,
 • TOP5 innych rekomendowanych akcesoriów do konsoli Xbox.

Jakie Akcesoria do Xbox 360 najlepiej wybrać? Ranking na grudzień 2023

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Akcesoria do Xbox 360, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking akcesoriów do Xbox 360, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

2 ★  Advantage do konsoli Xbox Series/PC Kontroler POWERA (0617885064418)

Advantage do konsoli Xbox Series/PC Kontroler POWERA (0617885064418) Najniższa Cena Online kontroler powera advantage do konsoli xbox series/pcprzenieś rozgrywkę na nowy poziom dzięki przewodowemu kontrolerowi powera advantage do konsoli xbox series x|s. Licencjonowany przez xbox, rewelacyjnie zaprojektowany kontroler ma dwa nowoczesne przyciski gamingowe z funkcją mapowania, które można programować na bieżąco, a także 3-poziomową blokadę spustu umożliwiającą regulację skoku spustów. W dodatku oferuje wszystko, czego można oczekiwać od wyjątkowego kontrolera do konsoli xbox: dwa silniczki wibracyjne, starannie dostrojone drążki analogowe, pierścienie zmniejszające tarcie, które gwarantują płynny ruch i lekką, użyteczną konstrukcję. Dzięki dołączonemu wydłużonemu kablowi usb-c o długości 10 stóp (ok. 3 metrów) możesz wygodnie siedzieć podczas gry. Połączenie przewodowe zagwarantuje minimalne opóźnienie sygnału wejściowego i usuwa konieczność ładowania akumulatorów. Kontroler wyśmienicie działa też z systemem windows 10/11.specyfikacja:• zaawansowane przyciski gamingowe – zdobądź przewagę nad przeciwnikami dzięki dwóm przyciskom z funkcją mapowania, które możesz programować na bieżąco w trakcie gry, bez konfigurowania ustawień systemowych• 3-poziomowa blokada spustu – ustaw skok spustów w trzech zróżnicowanych pozycjach, aby wykonywać szybsze akcje w ulubionych grach fps lub jechać na pełnym gazie w wysokiej klasy samochodzie wyścigowym• podwójne silniczki wibracyjne – przenieś rozgrywkę na wyższy poziom dzięki dotykowemu sprzężeniu zwrotnemu i odczuciom ożywiającym wirtualne światy• immersyjne spusty impulsowe – gwarantują reaktywne wibracje przy pomocy wbudowanych silniczków, dzięki temu możesz poczuć akcję gry** kompatybilność zależy od tytułu.• wydłużony kabel usb-c – o długości 10 stóp (ok. 3 metrów), która zapewnia pokaźniejszą wygodę i elastyczność niżeli krótsze kable• funkcjonalna budowa – lekka i wygodna, z uchwytem o fakturze diamentu na długie sesje grania• płynne sterowanie – starannie dostrojone drążki analogowe i wbudowane pierścienie zmn
  Powiązania gamingowe:  Akcesoria do Playstation 4 (PS4) - Ranking TOP10 dodatków do konsol

  6 ★  PDP Xbox Series Pad przewodowy Afterglow New (0708056067632)

  PDP Xbox Series Pad przewodowy Afterglow New (0708056067632) Najniższa Cena Online Dominujący kolor:przejrzysty;Gwarancja:24 miesiące;dane dopełniające:niebanalny design. Przejrzysta pokrywa kontrolera. Zaopatrzony w typowe dla Afterglow oświetlenie LED, które pozwala ustawić swój ulubiony kolor. lepsza rozgrywka dzięki sprzężeniom wibracyjnym, długość kabla 3m;Interfejs:USB;Kod Producenta:049-005-EU;Kolor:krystaliczny-niebieski;ilość przycisków:12;Mini joystick:tak;Model (wariantowanie):Xbox Series Afterglow New;Pad pozycyjny:tak;Programowanie przycisków:nie;Przeznaczenie:PC, Xbox Series X/S;wariant:gamepad;typ połączenia:przewodowy;Wibracje:tak;Wibracje (nowa):tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi...
  • Producent PDP 
  • Rodzaj okablowanie 
  Powiązania gamingowe:  Akcesoria do Xbox One - Ranking TOP10 dodatków do konsol

  Polecane zestawienia akcesoriów i dodatków do konsol:


  Najtańsze Akcesoria do Xbox 360 – Ranking grudzień 2023 wg ceny

  Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze Akcesoria do Xbox 360, często oferowane w promocjach i wyprzedażach, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich akcesoriów do Xbox 360 jest aktualizowany na bieżąco.


  Polecane zestawienia akcesoriów i dodatków do konsol:


  Podsumowanie, czyli Jakie Akcesoria do Xbox 360 najlepsze?

  Najlepsze Akcesoria do Xbox 360 w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


  Najtańsze Akcesoria do Xbox 360 w Rankingach – nasze TOP3


  Polecane zestawienia akcesoriów i dodatków do konsol:


  Dobre akcesoria do konsoli Xbox – TOP5 grudzień 2023

  Jeżeli żadne z powyższych akcesoriów do Xbox 360 nie spełniły oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie dobrych innych akcesoriów do konsoli Xbox.


  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *