Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Gry dla dziecka

Gry dla dzieci Goliath – Ranking TOP10 gier dla dzieci

Pomagamy w wyborze dobrych gier dla dzieci Goliath. Poniższe zestawienia są aktualne na listopad 2022 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych gier dla dzieci Goliath,
  • TOP10 najtańszych gier dla dzieci Goliath,
  • TOP5 innych rekomendowanych gier dla dzieci.

Jakie gry dla dzieci Goliath najlepiej wybrać? Ranking na listopad 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane gry dla dzieci Goliath, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking gier dla dzieci Goliath, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

1 ★  Gra Garcon - 6+, 1Y42QY SAM SAM

Gra Garcon - 6+, 1Y42QY SAM SAM Najniższa Cena Online początkuje gracz, który ostatni jadł posiłek. Dobierz kartę z wierzchu stosu i przeczytaj na głos znajdującą się na niej nazwę dania albo napoju. Ta akcja nazywa się składaniem zamówienia. Następnie połóż zakrytą kartę na czerwonej tacy. Następuje tura gracza po twojej lewej stronie. Gracz ten ciągnie nową kartę, odczytuje nazwę i kładzie zakrytą kartę na poprzedniej itd. Uwaga: Widać tylko ostatnią położoną kartę. Podczas gry musicie zapamiętywać zakrywane dania i napoje. Wraz z upływem tur graczy, stos kart rośnie, co utrudnia spamiętanie położonych na tacy kart. Aż do swojej tury, gracz może postawić przed przeciwnikami wyzwanie i poprosić ich o POWTÓRZENIA ZAMÓWIENIA zamiast kompletowania kolejnej karty. Zabiera wtedy cały stos zamówień z tacy, chowa go przed przeciwnikami i odwraca klepsydrę. Przeciwnicy muszą współpracować, aby odtworzyć w pamięci każde danie i napój z listy zamówień. Każdy może wykrzyknąć dowolny napój lub danie, które pamięta. Nie obowiązuje kolejność wykrzykiwania nazw, ani ułożenia kart. Gracz, który sprawdzał przeciwników. Wykłada przed sobą odkryte karty, które zostały wymienione dobrze. Wyzwanie kończy się, gdy wszystkie dania i napoje z kart zostaną wypowiedziane albo skończy się czas. Jeżeli gracze poprawnie przypomną sobie wszystkie nazwy dań i napojów, drużyna wygrywa. Gracz, który stawiał wyzwanie musi zapłacić rachunek! Zabiera najdroższą kartę i umieszcza ją zakrytą przed sobą. Jeżeli gracze nie przypomną sobie wszystkie nazw dań i napojów, drużyna przegrywa. Gracz, który stawiał wyzwanie, rozdaje nieodgadnięte karty przeciwnikom. Zaczynając od gracza po swej prawej, rozdaje po 1 karcie. Decyduje na dodatek, kto otrzyma najdroższe karty. Niektórzy gracze mogą otrzymać więcej kart niżeli pozostali. Odgadnięte karty odłóż z powrotem na stos i starannie go potasuj przed nową rundą. Od teraz rundę początkuje gracz, który w poprzedniej zdobył najdroższą kartę. Między innymi kartami ukryte jest 5 kart „Garçon!”. Gdy taka karta się pojawi gracz powinien podać szefowi kuchni całe dotychczasowe zamówienie. Gracz, który wyciągnął kartę „Garçon!” musi to zrobić SAMODZIELNIE! Pozostali gracze zabierają stos i odwracają klepsydrę. Zawsze, gdy gracz poda prawidłową nazwę, wykładają odkrytą kartę na stole. – jeżeli nazwie wszystkie dania i napoje w wskazanym czasie (bez błędów) może rozdać karty pozostałym graczom, według swojego uznania. – jeżeli się nie uda, zatrzymuje najdroższą z nieodgadniętych kart. Połóż kartę „Garçon!” obok tacy. Wtasuj pozostałe karty z powrotem do stosu. Kolejny gracz rozpoczyna nową rundę. Gra kończy się, gdy zostanie zagrana piąta karta „Garçon!”. Każdy z graczy podsumowuje ceny na kartach swego rachunku. Gracz z najniższym rachunkiem wygrywa. Zawartość opakowania: 1 klosz restauracyjny 1 taca 55 kart dań i napojów 5 kart Garcon 1 klepsydra czterdziesto sekundowa instrukcja wiek graczy: 6+ l iczba graczy: 2-5 czas rozgrywki: 20 minut
  • Producent Goliath 
Powiązania gamingowe:  Gry na PS3 dla dzieci - Ranking TOP10 gier na PlayStation dla dzieci

6 ★  Gra Kamraci bez gaci Treasure Hunt - 4+

Gra Kamraci bez gaci Treasure Hunt - 4+ Najniższa Cena Online Pora odnaleźć skarb który skrywa się pod Twoim nosem! Twój dom zamieni się w prawdziwą wyspę skarbów gdy kolejno będziecie kreować i podążać za prawdziwą mapą skarbów! Czy to jest czerwone? Czy zaczyna się na literę "A"? Bądź pierwszym piratem który odgadnie wskazówki na mapie i zapełni swoją skrzynię skarbów złotymi monetami! zawartość opakowania: 1 mapa skarbów 1 suchościeralny mazak 2 skrzynie skarbów 12 "złotych" monet instrukcja wiek graczy: 4+ liczba graczy: 2-6 czas rozgrywki: około 15 min
  • Producent Goliath 
Powiązania gamingowe:  Gry dla małych dzieci - Ranking TOP10 gier dla dzieci

Polecane zestawienia gier przeznaczonych dla dzieci:


Najtańsze gry dla dzieci Goliath – Ranking listopad 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze gry dla dzieci Goliath, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich gier dla dzieci Goliath jest aktualizowany na bieżąco.

5 ★  Goliath gra zręcznościowa nexcube 2x2 classic moyu kostka

Goliath gra zręcznościowa nexcube 2x2 classic moyu kostka Najniższa Cena Online Kostka Nex Cube od Goliath to unikatowa kostka wykonana poprzez znaną i szanowaną firmę MoYu.Kostka ma plastiki w pełnym odcieniu a nie naklejki które w przystępny sposób ulegają zadrapaniom.Dzięki zastosowaniu pełnych odcieni a nie lakierowaniu wierzchu po kilku miesiącach stosowania ścianki kostki nadal pozostaną w swych kolorach.Na środku każdego pola znajduje się śrubka dzięki temu możemy wyregulować docisk każdej ze ścianek.Kostka posiada specjalnie wyprofilowane... (przejrzyj więcej)
  • Producent Goliath 
Powiązania gamingowe:  Gry dla dzieci Alexander - Ranking TOP10 gier dla dzieci

Polecane zestawienia gier przeznaczonych dla dzieci:


Podsumowanie, czyli Jakie gry dla dzieci Goliath najlepsze?

Najlepsze gry dla dzieci Goliath w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze gry dla dzieci Goliath w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier przeznaczonych dla dzieci:


Rekomendowane gry dla dzieci – Zestawienie listopad 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji gier dla dzieci Goliath nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie dobrych innych gier dla dzieci.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *