Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Gry na konsole

Gry PS4 CD Projekt – Ranking TOP10 gier konsolowych

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych Gier PS4 od wytwórni CD Projekt. Poniższe zestawienia są aktualne na grudzien 2022 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych Gier PS4 od wytwórni CD Projekt,
 • TOP10 najtańszych Gier PS4 od wytwórni CD Projekt,
 • TOP5 innych rekomendowanych gier na konsole PS4.

Jakie Gry PS4 CD Projekt najlepiej wybrać? Ranking na grudzien 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Gry PS4 CD Projekt, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking Gier PS4 od wytwórni CD Projekt, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  FARMING SIMULATOR 17 (PS4)

FARMING SIMULATOR 17 (PS4) Najniższa Cena Online Gra przystępna od ręki!!! Zapraszamy do zakupów,, a także naszego sklepu na ulicy pana Tadeusza 14 Farming Simulator 17 na PC Windows to kolejna odsłona kolekcji Farming Simulator. Produkcja ponownie pozwala wcielić się w rolnika, który musi zarządzać swym gospodarstwem. By tego dokonać, należy na ogół zaopatrzyć się w odpowiednie narzędzia i maszyny, które wykorzystujemy do sadzenia, siania, zbierania plonów i przewożenia towarów. W odróżnieniu od poprzednich odsłon procesu, produkcja zadebiutowała równocześnie na konsolach i komputerach osobistych. Za tytuł jak w głównej mierze odpowiada ekipa GIANTS Software, od lat opracowująca kolejne odsłony cyklu Farming Simulator. Stroną wydawniczą zajęła się francuska producent Focus Home Interactive, którą gracze znają z takich tytułów jak Mordheim: City of the Damned, Blood Bowl II, Styx: Master of Shadows czy także Sherlock Holmes: Zbrodnia i kara. Podobnie jak i w poprzednich latach, także i tegoroczna edycja przynosi szereg nowych usprawnień zezwalających na kompleksową obsługę wirtualnego gospodarstwa. Na polach pojawiły się cztery świeże uprawy – słonecznik, soja, rzodkiewki oraz topole. Na dodatek do najprostszych prac, takich jak przenoszenie drewna, możemy użyć własnych rąk zamiast specjalistycznego sprzętu, a do obróbki drewna wykorzystujemy także piłę spalinową. Mnóstwo nowości pojawiło się także w wirtualnym parku pojazdów. Twórcy proponują nam kilkaset urządzeń od 75 w pełni licencjonowanych producentów, wśród których są równocześnie firmy wcześniej obecnie w grze (np.: New Holland, a także Ponsse), jak i zupełnie nowe (Massey Ferguson czy Lely). Pojazdy możemy poprawiać równocześnie pod kątem wyglądu zewnętrznego, jak i możliwości technologicznych, a w salonach pojawiła się opcja leasingu sprzętu. Wielkogabarytowe towary przewozimy z kolei z zastosowaniem pociągów towarowych, które pojawiają się w serii po raz pierwszy. W grze nie zabrakło także kilku pomniejszych nowości, wydatnie wpływających na prowadzenie rozgrywki. Marka postarał się o wprowadzenie nowego, bardziej skomplikowanego systemu nawożenia gleby, a skuteczność krów zależy od rodzaju paszy. Gracz ma także pokaźny wpływ na kształtowanie sytuacji ekonomicznej na mapie, praktycznie determinując ceny za poszczególne towary. Z kolei dopełniającą szansą na zarobek są misje zlecane poprzez innych rolników, sterowanych poprzez nienaturalną inteligencję. Gra na platformie PC Windows korzysta z tego samego silnika graficznego co poprzednie odsłony kolekcji – twórcy postarali się jednak o szereg zmian wizualnych, zwłaszcza w zakresie oświetlenia oraz wyglądu urządzeń. Rozgrywka toczy się na mapach znanych z Farming Simulator 15 – do zestawu dołączył teren o nazwie Sosnovka, który pojawił się już w złotej edycji poprzedniej części Farming Simulator. Twórcy dodali także nową mapę umiejscowioną na wybrzeżu Pacyfiku.
 • Producent CD_PROJEKT 
 • PEGI (wiek gracza) 3+ 
 • Gatunek symulacja 
 • Wersja językowa polska 
Powiązania gamingowe:  Gry na konsole PlayStation5 - Ranking TOP10 gier konsolowych

Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Najtańsze Gry PS4 CD Projekt – Ranking grudzien 2022 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze Gry PS4 CD Projekt, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Gier PS4 od wytwórni CD Projekt jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  FARMING SIMULATOR 17 (PS4)

FARMING SIMULATOR 17 (PS4) Najniższa Cena Online Gra dostępna od ręki!!! Zapraszamy do zakupów, i naszego sklepu na ulicy pana Tadeusza 14 Farming Simulator 17 na PC Windows to kolejna odsłona kolekcji Farming Simulator. Produkcja ponownie pozwala wcielić się w rolnika, który musi zarządzać swym gospodarstwem. By tego dokonać, należy zwykle zaopatrzyć się w stosowne narzędzia i maszyny, które wykorzystujemy do sadzenia, siania, zbierania plonów oraz przewożenia towarów. W odróżnieniu od poprzednich odsłon procesu, produkcja zadebiutowała jednocześnie na konsolach i komputerach osobistych. Za tytuł jak typowo odpowiada ekipa GIANTS Software, od lat opracowująca kolejne odsłony procesu Farming Simulator. Stroną wydawniczą zajęła się francuska producent Focus Home Interactive, którą gracze znają z takich tytułów jak Mordheim: City of the Damned, Blood Bowl II, Styx: Master of Shadows czy także Sherlock Holmes: Zbrodnia i kara. Podobnie jak i w poprzednich latach, także i tegoroczna edycja przynosi szereg nowych usprawnień pozwalających na kompleksową obsługę wirtualnego gospodarstwa. Na polach pojawiły się cztery nowe uprawy – słonecznik, soja, rzodkiewki, a także topole. Ponadto do najprostszych prac, takich jak przenoszenie drewna, możemy użyć własnych rąk zamiast specjalistycznego sprzętu, a do obróbki drewna wykorzystujemy także piłę spalinową. Sporo nowości pojawiło się także w wirtualnym parku pojazdów. Twórcy proponują nam kilkaset sprzętów od 75 w pełni licencjonowanych producentów, wśród których są jednocześnie marki wcześniej obecnie w grze (np.: New Holland, a także Ponsse), jak i zupełnie świeże (Massey Ferguson czy Lely). Pojazdy możemy polepszać równocześnie pod kątem wyglądu zewnętrznego, jak i możliwości technologicznych, a w salonach pojawiła się opcja leasingu sprzętu. Wielkogabarytowe towary przewozimy z kolei z zastosowaniem pociągów towarowych, które pojawiają się w kolekcji po raz pierwszy. W grze nie zabrakło także kilku pomniejszych nowości, wydatnie wpływających na prowadzenie rozgrywki. Firma postarał się o wprowadzenie nowego, bardziej nieprzystępnego systemu nawożenia gleby, a sprawność krów zależy od rodzaju paszy. Gracz ma także duży wpływ na kształtowanie sytuacji ekonomicznej na mapie, praktycznie determinując ceny za poszczególne towary. Z kolei uzupełniającą szansą na zarobek są misje zlecane poprzez innych rolników, sterowanych poprzez nienaturalną inteligencję. Gra na platformie PC Windows korzysta z tego samego silnika graficznego co poprzednie odsłony linii – twórcy postarali się jednak o szereg zmian wizualnych, zwłaszcza w zakresie oświetlenia, a także wyglądu urządzeń. Rozgrywka toczy się na mapach znanych z Farming Simulator 15 – do zestawu dołączył teren o nazwie Sosnovka, który pojawił się już w złotej edycji poprzedniej części Farming Simulator. Twórcy dodali także nową mapę umiejscowioną na wybrzeżu Pacyfiku.
 • Producent CD_PROJEKT 
 • PEGI (wiek gracza) 3+ 
 • Gatunek symulacja 
 • Wersja językowa polska 
Powiązania gamingowe:  Gry PS4 Rockstar Games - Ranking TOP10 gier konsolowych

Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Podsumowanie, czyli Jakie Gry PS4 CD Projekt najlepsze?

Najlepsze Gry PS4 CD Projekt w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Gry PS4 CD Projekt w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Dobre gry na konsole PS4 – TOP5 grudzien 2022

Jeżeli żadne z powyższych Gier PS4 od wytwórni CD Projekt nie spełniły oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie rekomendowanych innych gier na konsole PS4.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *