Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Gry na konsole

Gry PS4 Cenega – Ranking TOP10 gier konsolowych

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych Gier PS4 od wytwórni Cenega. Poniższe zestawienia są aktualne na grudzien 2022 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych Gier PS4 od wytwórni Cenega,
 • TOP10 najtańszych Gier PS4 od wytwórni Cenega,
 • TOP5 innych rekomendowanych gier na PlayStation4.

 

Jakie Gry PS4 Cenega najlepiej wybrać? Ranking na grudzien 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Gry PS4 Cenega, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking Gier PS4 od wytwórni Cenega, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

1 ★  Assasin's Creed: The Ezio Collection Gra playstation 4 UBISOFT

Assasin's Creed: The Ezio Collection Gra playstation 4 UBISOFT Najniższa Cena Online Assassin’s Creed: The Ezio Collection jest kompozycją trzech tytułów z kolekcji Assassin’s Creed, które pierwotnie ukazały się na komputerach osobistych oraz na konsolach PlayStation 3 i Xbox 360. W skład wydanego przez firmę Ubisoft zestawu wchodzą: Assassin’s Creed II, Assassin’s Creed: Brotherhood, a także Assassin’s Creed: Revelations. Podobnie jak miało to miejsce w oryginalnym Assassin's Creed, fabuła każdej z gier jest oparte na dwóch wątkach: współczesnym i historycznym. W pierwszym przypadku gracz wciela się w rolę Desmonda Milesa. Po udanej ucieczce z siedziby korporacji Abstergo Industries, mężczyzna początkuje współpracę ze współczesnym bractwem Asasynów, reprezentowanym przez Lucy Stillman i jej towarzyszy – Shauna i Rebeccę. Nowi przyjaciele zabierają go do swojej kryjówki, gdzie czeka na niego ulepszona wersja Animusa – urządzenia pozwalającego na przeżywanie ukrytych w genach wspomnień przodków. To właśnie dzięki niemu gracze mają okazję prześledzić losy kolejnego, po Altairze ibn La-Ahadzie, popularnego Asasyna – Ezio Auditore da Firenze. Wątek współczesny, choć rozbudowywany w kolejnych produkcjach, stanowi jedynie dodatek do głównego, historycznego wątku procesu. Akcja Assassin’s Creed II rozgrywa się w latach 1476-1499. Główny bohater jest szlachcicem, cieszącym się nie tylko życiem w dostatku, lecz także powodzeniem u płci błyskotliwej. Sielankę przerywa jednak zdrada, której ofiarą pada jego rodzina – w wyniku niesłusznego oskarżenia, śmierć przez powieszenie ponosi równocześnie jego ojciec – Giovani, jak i bracia: Federico i Petruccio. Protagonista musi salwować się ucieczką z rodzinnej Florencji do Monterrigioni, gdzie, trenowany poprzez swego wuja o imieniu Mario, zostaje wprowadzony w szeregi tytułowego bractwa Asasynów. Celem, jaki od tej pory przyświeca młodzieńcowi, jest dokonanie zemsty na osobach odpowiedzialnych za śmierć najbliższych – po drodze wplątuje się jednak w istotnie większą intrygę, w jaką zaangażowany jest z reguły zakon Templariuszy, którego macki sięgają wysoko postawionych polityków i najwyższych hierarchów Kościoła. Wśród obecnych w grze postaci historycznych pojawia się cała rodzina Pazzich, Leonardo da Vinci, Niccolo Machiavelli, Lorenzo de’ Medici, a także Rodrigo Borgia, czyli późniejszy papież Aleksander VI.
 • Producent CENEGA 
 • PEGI (wiek gracza) 18+ 
 • Gatunek akcja 
 • Wersja językowa polska 

2 ★  Tactics Ogre: Reborn (PS4)

Tactics Ogre: Reborn (PS4) Najniższa Cena Online Tactics Ogre: Reborn™ to gra bazująca na wersji z 2011 roku, ale z ulepszoną grafiką i dźwiękiem, a także zaktualizowanym projektem gry. Weterani Tactics Ogre doświadczą tytułu, który przewyższy ich najmilsze wspomnienia, w trakcie gdy gracze, którzy dopiero poznają Tactics Ogre, odkryją zabawę niepodobną do żadnej innej, której kiedykolwiek doświadczyli. Odnowiona i głębsza niż kiedykolwiek gra pozwala zanurzyć się w świecie i intrydze Tactics Ogre jak nigdy dotąd. Wyspy Valerian, klejnoty Morza Obero. Poprzez długi czas były centrum handlu morskiego, a ich mieszkańcy przez wieki walczyli o panowanie nad ich brzegami. W końcu pojawił się człowiek, który położył kres temu konfliktowi: Dorgalua Oberyth. Ale historia zna go jako "Króla Dynastii". Król Dorgalua starał się stłumić nienawiść wśród mieszkańców wysp i poprzez pół wieku Valeria cieszyła się dobrobytem. Jednak po śmierci króla wojna domowa wybuchła na nowo. Trzy frakcje walczyły o w niej o władzę: Bakram, który stanowił większość szlachty Valerii; Galgastani, których ludność stanowiła większość populacji wysp; oraz Walister, którzy był nieliczny. Wkrótce wyspy zostały podzielone między Bakram i Galgastani, a na ziemi zapanował niełatwy pomieszczenie. Nikt jednak nie wierzył, że będzie trwał wiecznie... atrybuty gry: Twoje wybory wpływają na rozwój historii, a nawet na jej zakończenie. System gry pozwala na niemało fabularnych ścieżek i zakończeń. Historia śledzona jest oczami młodego człowieka o imieniu Denam. Decyzje, które podejmuje, zmienią losy tych, którzy go otaczają, i przesuną bieg historii Valerii.To zacięte taktyczne bitwy na trójwymiarowych polach bitew. W całości odnowiona SI pozwala na wrogom dopasowanie ich taktyki do sytuacji, gwarantując system walki, który za każdym razem trzyma w napięciu i nigdy się nie nudzi.Wieloklasowy system zarządzania poziomami zastosowany w Tactics Ogre (2010) został zmodyfikowany na system poziomów dla poszczególnych jednostek. Wyznaczaj sobie drogę poprzez nieskończone kombinacje klas, wyposażenia, umiejętności i magii.Ciesz się licznymi usprawnieniami w zakresie grywalności, takimi jak możliwość dobrania szybkości walki, samoczynny zapis, a także kompletna przebudowa sterowania i interfejsu użytkownika, dzięki którym wejście do gry jest łatwiejsze aniżeli kiedykolwiek.nieporównana szczegółowość postaci i tła z oryginalnego Tactics Ogre (1995) została odtworzona w wysokiej rozdzielczości, a szczegółowy pixel art, który nadaje grze specyficzny charakter, został zachowany i ulepszony.Przerywniki filmowe są w pełni udźwiękowione w języku angielskim i japońskim, a cała muzyka została nagrana na nowo z udziałem żywych wykonawców! Głosy ożywiają złożone motywacje postaci, które tworzą frakcje i zmieniające się sojusze polityczne tej epickiej historii.Ciesz się bogactwem endgamowej zawartości, takiej jak 100-poziomowy Pałac Umarłych. Świat niekończących się opowieści i intryg czeka!
 • Producent Cenega 
 • Wersja językowa angielska 

3 ★  King's Bounty II Day One Edition Gra playstation 4 CENEGA

King's Bounty II Day One Edition Gra playstation 4 CENEGA Najniższa Cena Online Gra PlayStation 4 Kings Bounty II King's Bounty II to długo oczekiwany sequel legendarnej serii gier wideo King's Bounty, jednego z najszczególniej kultowych przedstawicieli gatunku turowych RPG. Gra oferuje graczom prawdziwie wciągające doświadczenie z turową walką, która dodaje wagi do każdej ich decyzji, czy to prowadząc armię do walki z nieżyjącymi horrorami, czy również wchodząc w interakcje z innymi postaciami w różnych krainach. rozszerzenie tej spuścizny o zupełnie nową epicką historię, frakcje, wrogów i świeże funkcje, by wykuć otwarty i łamiący się świat fantasy Antara. Z królestwami w rozsypce, hrabstwami domagającymi się niezależności, bandytami grasującymi na drogach, wszystkimi zamorskimi narodami, które odrzuciły władzę króla nad nimi, i zepsutymi stworzeniami czyhającymi na nieostrożnych, nowi przypadkowi bohaterowie pojawiają się jako ostatnia nadzieja.Są zdeterminowani, żeby zaprowadzić porządek w tym chaosie. Wciel się w jednego z nich, rekrutując, rozwijając i dowodząc swoją osobistą armią w nieliniowej przygodzie pełnej zdrady, poświęcenia i przetrwania. Walcz o własną przyszłość, przechytrz wroga w unikalnej walce turowej, podejmuj skomplikowane decyzje i doświadcz intensywności jednej z tradycyjnych sag w nowy, ekscytujący sposób.atrybuty: WCIĄGAJĄCA I NAPĘDZAJĄCA CHARAKTEREM EPICKA HISTORIA - Wciel się w jednego z trzech głównych bohaterów, ratując i stwarzając swoją osobistą armię w podróży pełnej przywództwa, przetrwania i poświęcenia. W miarę odkrywania królestwa, twoja historia zmienia się wraz z rozwojem postaci i kształtowaniem jej ideałów: Siła, Anarchia, Porządek i Finezja. Każda decyzja, którą podejmiesz w trakcie podróży, będzie miała zasadniczy wpływ na wynik Twojej historii. niepowtarzalnY, znaczny ŚWIAT DO ODKRYCIA - Świat Antary jest otwarty i gotowy do eksploracji. Odkryj ukryte miejsca, wypełnione niewypowiedzianymi skarbami i niebezpiecznymi wrogami, z zniewalającą grafiką i porywającą kinematografią, utrzymując epickie high fantasy rozpaczliwej, obejmującej całe królestwo walki. Antara jest rozległym domem dla tysiąca cudów, sekretów i unikalnych stworzeń, które gracze mogą odkryć. MOŻLIWOŚĆ genialnEGO DOSKONALENIA SQUADÓW I WYPOSAŻENIA - Każdy oddział armii ma swój własny zestaw umiejętności i wygląd. Zbuduj armie ludzi, elfów, trolli i innych stworzeń, które będą walczyć z tobą poprzez większość przygody, rozwijając trwałe więzi lub rywalizację. Polepszaj ich i swoje osobiste umiejętności przy pomocy łupów zebranych w wielkim świecie fantasy. TAKTYCZNA GŁĘBOKOŚĆ NA POLU BITWY - Środowisko i krajobraz mają znaczenie w King's Bounty II Gracze napotkają przeróżne rodzaje terenu, co bezpośrednio wpłynie na taktykę pola bitwy. Od nowych funkcji, takich jak linia wzroku dla jednostek dystansowych, po wyzwania związane z trasą - każda bitwa jest na swój sposób unikatowa.
 • Producent CENEGA 

4 ★  Gra PS4 Lego Worlds

Gra PS4 Lego Worlds Najniższa Cena Online „W LEGO® Worlds gracze wyruszą w ekscytującą podróż posiadającą na celu osiągnięcie rangi architekta, prowadzącą przez otwarty świat zbudowany w pełni z komponentów LEGO®" – powiedział Jonathan Smith, kierownik produkcji w TT Games. „Czy to w trakcie modyfikacji postaci, zwiedzania światów w pojazdach, wznoszenia budowli, czy odkrywania niezliczonych przedmiotów, postaci oraz stworzeń, użytkownicy będą w stanie stworzyć dosłownie wszystko, co jedynie sobie wymarzą". „LEGO® Worlds zwiększa naszą serię gier wideo LEGO® o zupełnie nowy rodzaj przygody uosabiający klasyczną zabawę polegającą na budowaniu obiektów z klocków LEGO®" – wyróżnia David Haddad, prezes Warner Bros. Interactive Entertainment. „TT Games stworzyło ogromny cyfrowy wszechświat łączący nieskrępowaną niczym kreatywność z tak lubianym poprzez sympatyków typowym dla LEGO® humorem". „LEGO® Worlds przenosi istotę zabawy z LEGO® – budowanie – do świata cyfrowego jak nigdy dotąd" – wspomniał Niels Jørgensen, wiceprezes ds. Gier cyfrowych w Grupie LEGO®. „Jesteśmy niesamowicie podekscytowani możliwością jeszcze bliższego połączenia naszych fizycznych, a także cyfrowych modeli zabawy oraz przekonani, że docenią to równocześnie nasi fani, jak i zupełnie nowi użytkownicy. Wierzymy, iż LEGO® Worlds ma szansę zainspirować i pomóc w rozwoju przyszłych budowniczych dzięki możliwości kreatywnej rozgrywki w otwartym świecie". W LEGO® Worlds gracze posiadają szansę odkrywać skarby różnych światów – od zabawnych po fantastyczne – pełnych zawrotnej wręcz liczby rozmaitych pojazdów, a także stworzeń, od kowbojów ujeżdżających żyrafy, poprzez wampiry straszące yeti, po walce, samochody wyścigowe i ogromne koparki. Użytkownicy wyruszą w podróż, której ukoronowaniem będzie osiągnięcie rangi architekta, pomagając w jej czasie napotkanym postaciom LEGO®. Znajdź miecz dla króla, obroń farmera przed inwazją zombie, zbuduj dom dla jaskiniowca… Światy i obiekty ożyją na setki sposobów, zarówno dzięki możliwości budowy klocek po klocku, umieszczania w światach gotowych konstrukcji LEGO®, jak i użytkowania wyśmienitych narzędzi zezwalających na regulowanie i kształtów krajobrazu. Wieloosobowa gra sieciowa w LEGO® Worlds da natomiast graczom możliwość odkrywania światów innych użytkowników, wspólnego tworzenia i zabawy w trybie współpracy lub rywalizacji w samodzielnie wytworzonym otoczeniu....
 • Producent CENEGA 
 • PEGI (wiek gracza) 7+ 
 • Gatunek akcja 
 • Wersja językowa polska 

5 ★  Gra PS4 Mafia: Edycja ostateczna

Gra PS4 Mafia: Edycja ostateczna Najniższa Cena Online Mafia: Edycja ostateczna Pierwsza część gangsterskiej sagi – Lost Heaven, stan Illinois, lata 30. XX wieku. W tej zaprojektowanej w całości od podstaw na nowym silniku grze, ze zaktualizowanym scenariuszem, nowymi przerywnikami filmowymi, dodatkowymi sekwencjami i innymi elementami wzbogacającymi rozgrywkę, będziesz piął się w górę hierarchii w szeregach włoskiej mafii w latach ery prohibicji w Stanach Zjednoczonych. Po nieumyślnej sprzeczce z mafią, taksówkarz Tommy Angelo zostaje wciągnięty w ten przesiąknięty zbrodnią, przestępczy świat. Początkowo bardzo niepewny co do swej przyszłości obok rodziny Salierich, Tommy wkrótce odkrywa, iż niektóre profity posiadają zbyt dużą wartość, aby tak z łatwością z nich zrezygnować. Przebudowany klasyk: wiernie odwzorowana Mafia – dzisiaj na nowym silniku gry, z rozbudowaną historią, unowocześnionymi elementami rozgrywki, ponownie nagraną ścieżką dźwiękową z udziałem orkiestry i sporo innych. To Mafia, którą pamiętasz – tylko o sporo bardziej rozbudowana. Bądź częścią gangsterskiego dramatu. Wciel się w gangstera w latach ery prohibicji i awansuj w mafijnych szeregach – a to wszystko w filmowej oprawie, z nowymi elementami fabularnymi, takimi jak odświeżony scenariusz, zupełnie nowe przerywniki filmowe oraz na nowo nagrane dialogi aktorów.Lost Heaven, stan Illinois: Przeprojektowana panorama miasta z lat 30. XX wieku – bogata w międzywojenną architekturę, samochody i kulturę, którą się widzi, słyszy i z którą można wejść w interakcję.posiadając Mafię: Edycję ostateczną odblokujesz strój i taksówkę Tommy’ego w Edycjach ostatecznych Mafii II i Mafii III.
 • Producent CENEGA 
 • Wersja językowa polska 
Powiązania gamingowe:  Gry na konsole Konami - Ranking TOP10 gier konsolowych

7 ★  Cenega One piece odyssey collectors edition (ps4)

Cenega One piece odyssey collectors edition (ps4) Najniższa Cena Online Edycja Kolekcjonerska gromadzi: Podstawową wersję gry - Figurkę Limy i Luffy'egoPudełko kolekcjonerskie, które może zmienić się w tło dla figurki3 specyficzne pocztówkiSteelcaseZawartość cyfrową - Expansion Pack, który dodaje 6-10 godzin rozgrywki i dodatkowe, mocne wyposażenie dla Załogi Słomkowego Kapelusza ONE PIECE ODYSSEY to projekt RPG tworzony dla uczczenia 25 urodzin firmy ONE PIECE. Łączy komponenty charakterystyczne dla gatunku JRPG z tymi, które znaleźć można wyłącznie w ONE PIECE. Gra była projektowana latami, specjalnie po to, aby gracze mogli doznać świata ONE PIECE... I wreszcie jest gotowa! w produkcji tytułu bezpośredni udział miał Eiichiro Oda, autor ONE PIECE, który wymyślił nowe postaci, a także przeciwników oraz przyczynił się do opracowania głównego wątku fabularnego. Tytuł uzupełnia wspaniała muzyka skomponowana poprzez Motoi Sakurabę, perfekcyjnie znanego fanom z takich gier jak Dark Souls czy serii Tales. Thousand Sunny jest zrujnowany... Załoga rozproszona... A Luffy stracił swój słomiany kapelusz! w trakcie podróży kapitana Monkey D. Luffy’ego i jego Słomianych Kapeluszy wzdłuż Grand Line nagle rozpętuje się burza. Gdy cichnie, okazuje się, że bohaterowie znajdują się na pokrytej roślinnościązagadkowej wyspie zwanej Waford. Ponadto zostali rozdzieleni. Piraci wybierają się w drogę, żeby przeżyć nową, wspaniałą przygodę, pełną cudów natury, mocnych wrogów i dziwnych spotkań z tubylcami. Dołącz do Luffy’ego i współpracuj ze Słomianymi Kapeluszami, by wypłynąć w morze po raz kolejny! Najważniejsze komponenty enigmatyczna WYSPA – Luffy postanawia przyjrzeć się wyspie i odszukać rozproszoną załogę. Podczas odkrywania nowego miejsca natrafiają na nieodgadnione ruiny i nie widziane nigdy wcześniej potwory. Lecz Słomiane Kapelusze na początku są podekscytowani bezludną lokacją, sytuacja zmienia się, gdy napotykają dwójkę tubylców: Adia i Lim. Odkryj i przeżyj nostalgiczną, a jednocześnie zupełnie nową historię, rozgrywającą się w przebogatym świecie ONE PIECE! SŁOMIANE KAPELUSZE TO JEDNOŚĆ – Pokonuj nowych przeciwników, odkrywaj starożytne tajemnice i przeżyj przygodę z ulubionymi członkami Słomianych Kapeluszy! Gracze mogą wcielić się w Luffy’ego, Zora, Nami, Usoppa, Sanjiego, Choppera, Robin, Franky’ego i Brooka! Poza wyjątkowymi zdolnościami bojowymi, każdy bohater dysponuje także nieszablonową zdolnością przydatną przy odkrywaniu wyspy – Luffy ma Gum-gumową Procę, która pomaga w poruszaniu się, a Zoro przecina bariery. RPG ZE SMACZKIEM ONE PIECE – Wykonuj zadania i odkrywaj podziemia w świecie ONE PIECE: system Dramatycznych Scen postawi cię w obliczu nieprzewidzianych i losowych wydarzeń! Co zrobisz, jeśli któryś z wrogów przestraszy Usoppa i trzeba będzie ratować towarzysza? Poza wprowadzeniem walk o obszary, w których gracze będą przenosić się na kolejne pola bitwy, system Dramatycznych Scen sprawia, że walki mogą przybierać nieprzewidziany obrót, zmuszając graczy do użytkowania nieszablonowych zdolności Słomianych Kapeluszy, bez których trudno będzie pokonać wrogów! Poza głównym epizodem na odkrycie czekają rozbudowane epizody poboczne i bitwy, które pozwolą ci jeszcze bardziej zanurzyć się w świecie ONE PIECE razem z załogą.
 • Producent Cenega 
 • Wersja językowa polska 

8 ★  Cenega One piece odyssey pl (ps4) (3391892020977)

Cenega One piece odyssey pl (ps4) (3391892020977) Najniższa Cena Online ONE PIECE ODYSSEY to projekt RPG produkowany dla uczczenia 25 urodzin marki ONE PIECE. Łączy komponenty standardowe dla gatunku JRPG z tymi, które znaleźć można wyłącznie w ONE PIECE. Gra była projektowana latami, specjalnie po to, żeby gracze mogli doświadczyć świata ONE PIECE... I wreszcie jest gotowa! w tworzeniu tytułu bezpośredni udział miał Eiichiro Oda, autor ONE PIECE, który wymyślił nowe postaci i przeciwników oraz przyczynił się do opracowania głównego wątku fabularnego. Tytuł uzupełnia świetna muzyka skomponowana poprzez Motoi Sakurabę, nadzwyczajnie znanego fanom z takich gier jak Dark Souls czy serii Tales. Thousand Sunny jest zrujnowany... Załoga rozproszona... A Luffy stracił swój słomiany kapelusz! podczas podróży kapitana Monkey D. Luffy’ego i jego Słomianych Kapeluszy wzdłuż Grand Line nagle rozpętuje się burza. Gdy cichnie, okazuje się, iż bohaterowie znajdują się na pokrytej roślinnościątajemniczej wyspie zwanej Waford. W dodatku zostali rozdzieleni. Piraci wybierają się w drogę, aby przeżyć nową, nieprzeciętną przygodę, pełną cudów natury, konkretnych wrogów i dziwnych spotkań z tubylcami. Dołącz do Luffy’ego i współpracuj ze Słomianymi Kapeluszami, żeby wypłynąć w morze po raz kolejny! Najważniejsze komponenty · zagadkowa WYSPA – Luffy postanawia przyjrzeć się wyspie i odnajdzieć rozproszoną załogę. W trakcie odkrywania nowego miejsca natrafiają na nieodgadnione ruiny i nie widziane nigdy wcześniej potwory. Aczkolwiek Słomiane Kapelusze na początku są podekscytowani bezludną lokacją, sytuacja zmienia się, gdy napotykają dwójkę tubylców: Adia i Lim. Odkryj i przeżyj nostalgiczną, a równocześnie zupełnie nową historię, rozgrywającą się w przebogatym świecie ONE PIECE! · SŁOMIANE KAPELUSZE TO JEDNOŚĆ – Pokonuj nowych przeciwników, odkrywaj starożytne tajemnice i przeżyj przygodę z ulubionymi członkami Słomianych Kapeluszy! Gracze mogą wcielić się w Luffy’ego, Zora, Nami, Usoppa, Sanjiego, Choppera, Robin, Franky’ego i Brooka! Poza nieszablonowymi zdolnościami bojowymi, każdy bohater dysponuje także unikatową zdolnością przydatną przy odkrywaniu wyspy – Luffy posiada Gum-gumową Procę, która pomaga w poruszaniu się, a Zoro przecina bariery. · RPG ZE SMACZKIEM ONE PIECE – Wykonuj zadania i odkrywaj podziemia w świecie ONE PIECE: system Dramatycznych Scen postawi cię w obliczu nieoczekiwanych i losowych wydarzeń! Co zrobisz, jeśli któryś z wrogów przestraszy Usoppa i trzeba będzie ratować towarzysza? Poza wprowadzeniem walk o obszary, w których gracze będą przenosić się na kolejne pola bitwy, system Dramatycznych Scen sprawia, iż walki mogą przybierać niespodziany obrót, zmuszając graczy do wykorzystywania wyjątkowych zdolności Słomianych Kapeluszy, bez których trudno będzie pokonać wrogów! Poza głównym epizodem na odkrycie czekają rozbudowane epizody poboczne i bitwy, które pozwolą ci jeszcze bardziej zanurzyć się w świecie ONE PIECE razem z załogą.
 • Producent Cenega 
 • Gatunek RPG 
 • Wersja językowa polska 

9 ★  Lego city: tajny agent pl marki Cenega

Lego city: tajny agent pl marki Cenega Najniższa Cena Online LEGO® CITY Undercover Join the Chase! In LEGO® CITY Undercover, players become Chase McCain, a police officer who goes undercover to hunt down the notorious – and recently escaped – criminal, Rex Fury, to put an end to his city-wide crime wave. This open-world LEGO adventure allows fans and newcomers to explore the sprawling metropolis that is LEGO® CITY with more than 20 unique districts to investigate, filled with car thieves to bust, vehicles to navigate, mischievous aliens to capture, hilarious movie references to discover, lost pigs to rescue and of course, hundreds of collectibles. With 15 special assignments to conquer, LEGO CITY Undercover brings together witty, original storytelling with signature LEGO humor to create a fun-filled experience for players of all ages. BECOME LEGO CITY’S FINEST – Assume the identity of undercover police officer, Chase McCain, and track down the fiendish Rex Fury to finally put an end to his city-wide crime wave. EXPLORE THE CITY – With more than 20 distinct districts to investigate, LEGO CITY is a bustling metropolis that is ripe for exploration and filled to the brim with people on the streets to interact with, criminals to take down and hundreds of collectibles. BE A MASTER OF DISGUISE – As a man of many talents, Chase McCain has eight disguises to choose from, each with unique skills and abilities to infiltrate every corner of the city, allowing him to access places a regular old officer can’t. OVER 100 VEHICLES – In LEGO CITY, every vehicle on the street can be commandeered with more than 100 to choose from so players can get behind the wheel of sports cars, motorcycles, helicopters and more to chase down criminals or take a leisurely ride through the urban jungle to check out the sights. FIGHT CRIME – Take down criminals with hand-to-hand combat or arrest bad guys using Chase’s handy grapple gun and standard issue police handcuffs. THE CAST – Chase is joined by officer Frank Honey, Chief of Police Dunby and paramedic Natalia Kowalski, who are just a few of the more than 300 unlockable and playable characters that gamers will meet throughout the adventure. HUMOR, HUMOR, HUMOR – Featuring an original storyline, LEGO CITY Undercover is chock-full of signature humor with hilarious movie and music references peppered throughout the open-world.
 • Producent Cenega 
 • PEGI (wiek gracza) 7+ 
 • Gatunek akcja 
 • Wersja językowa polska 

10 ★  Dziedzictwo Hogwartu Edycja Kolekcjonerska Gra playstation 4 CENEGA, 5051895415610

Dziedzictwo Hogwartu Edycja Kolekcjonerska Gra playstation 4 CENEGA, 5051895415610 Najniższa Cena Online PS4 Dziedzictwo Hogwartu Edycja Kolekcjonerska Przedsprzedaż. Planowana data premiery 10.02.2023. Data premiery i wysyłki może ulec zmianie. „Dziedzictwo Hogwartu" to fabularna gra akcji z otwartym światem osadzona w otoczeniu po raz pierwszy przedstawionym w kolekcji książek o Harrym Potterze.Udaj się w podróż po równocześnie znanych, jak i nowych miejscach, by badając je odkrywać fantastyczne zwierzęta, modyfikować wygląd swojego bohatera, warzyć eliksiry, doprowadzać do mistrzostwa rzucanie zaklęć i rozwijać swoje talenty. Zdecyduj jakim czarodziejem lub jaką czarownicą będziesz!Przeżyj przygodę w XIX-wiecznym Hogwarcie i wciel się w postać dzierżącą klucz do antycznego sekretu, który może podzielić świat magii.Doświadcz życia w Hogwarcie, zawiązując sojusze, walcząc z czarnoksiężnikami i przesądzając o losie świata magii. To ty decydujesz o swoim dziedzictwie. Zapełnij niezapisane karty swojej historii.posiada:· Metalowe pudełko z całkowitą wersją gry· Unoszącą się różdżkę (naturalnych wymiarów) z książkową podstawą· Pudełko Edycji Kolekcjonerskiej· 72-godzinny wcześniejszy dostęp do gry· Zawartość cyfrową - szatę kelpie· Zawartość cyfrową - Kapelusz garnizonowy· Zawartość cyfrową - pakiet mrocznej magii:o pakiet komponentów kosmetycznych czarnej magiio Wierzchowiec testralo Arena bitewna czarnej magii
 • Producent Cenega 
 • Gatunek RPG 
 • Wersja językowa polska 
Powiązania gamingowe:  Gry na konsole Various - Ranking TOP10 gier konsolowych

Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Najtańsze Gry PS4 Cenega – Ranking grudzien 2022 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze Gry PS4 Cenega, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Gier PS4 od wytwórni Cenega jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  Assasin's Creed: The Ezio Collection Gra playstation 4 UBISOFT

Assasin's Creed: The Ezio Collection Gra playstation 4 UBISOFT Najniższa Cena Online Assassin’s Creed: The Ezio Collection jest kompozycją trzech tytułów z linii Assassin’s Creed, które pierwotnie ukazały się na komputerach osobistych, a także na konsolach PlayStation 3 i Xbox 360. W skład wydanego poprzez firmę Ubisoft zestawu wchodzą: Assassin’s Creed II, Assassin’s Creed: Brotherhood oraz Assassin’s Creed: Revelations. Podobnie jak miało to miejsce w oryginalnym Assassin's Creed, fabuła każdej z gier jest oparte na dwóch wątkach: współczesnym, a także historycznym. W pierwszym przypadku gracz wciela się w rolę Desmonda Milesa. Po udanej ucieczce z siedziby korporacji Abstergo Industries, mężczyzna inicjuje współpracę ze współczesnym bractwem Asasynów, reprezentowanym przez Lucy Stillman i jej towarzyszy – Shauna, a także Rebeccę. Nowi przyjaciele zabierają go do swojej kryjówki, gdzie czeka na niego lepsza wersja Animusa – urządzenia zezwalającego na przeżywanie ukrytych w genach wspomnień przodków. To właśnie dzięki niemu gracze posiadają okazję prześledzić losy kolejnego, po Altairze ibn La-Ahadzie, słynnego Asasyna – Ezio Auditore da Firenze. Wątek współczesny, choć rozbudowywany w kolejnych produkcjach, stanowi jedynie dodatek do głównego, historycznego wątku procesu. Akcja Assassin’s Creed II rozgrywa się w latach 1476-1499. Główny bohater jest szlachcicem, cieszącym się nie tylko życiem w dostatku, lecz także powodzeniem u płci ładnej. Sielankę przerywa jednak zdrada, której ofiarą pada jego rodzina – w wyniku niesłusznego oskarżenia, śmierć przez powieszenie ponosi zarówno jego ojciec – Giovani, jak i bracia: Federico i Petruccio. Protagonista musi salwować się ucieczką z rodzinnej Florencji do Monterrigioni, gdzie, trenowany poprzez swojego wuja o imieniu Mario, zostaje wprowadzony w szeregi tytułowego bractwa Asasynów. Celem, jaki od tej pory przyświeca młodzieńcowi, jest dokonanie zemsty na osobach odpowiedzialnych za śmierć najbliższych – po drodze wplątuje się jednak w istotnie pokaźniejszą intrygę, w jaką zaangażowany jest przede wszystkim zakon Templariuszy, którego macki sięgają wysoko postawionych polityków i najwyższych hierarchów Kościoła. Wśród obecnych w grze postaci historycznych pojawia się cała rodzina Pazzich, Leonardo da Vinci, Niccolo Machiavelli, Lorenzo de’ Medici, a także Rodrigo Borgia, czyli późniejszy papież Aleksander VI.
 • Producent CENEGA 
 • PEGI (wiek gracza) 18+ 
 • Gatunek akcja 
 • Wersja językowa polska 

2 ★  Cenega Gra ps4 lego iniemamocni

Cenega Gra ps4 lego iniemamocni Najniższa Cena Online Lego Iniemamocni W wytwarzanym przez TT Games tytule gracze będą mogli wcielić się w swoje ulubione postacie i przeżyć niezapomniane wydarzenia z filmów Disney Pixar Iniemamocni i Iniemamocni 2. Produkcja zachęci graczy do wspólnej rozgrywki poprzez łączenie umiejętności i wyjątkowych mocy członków rodziny Parr w walce o spokój zarówno domowego ogniska, jak i całego miasta a wszystko to w świecie LEGO pełnym zabawy i humoru.firma Iniemamocni to superbohaterowie, przygody, a także praca zespołowa, co w połączeniu z humorem, łamigłówkami i niespodziewankami, jakich pełne są gry LEGO czyni perfekcyjną kompozycję dla graczy powiedział Tom Stone, dyrektor zarządzający TT Games Publishing. W LEGO Iniemamocni użytkownicy będą mogli zanurzyć się w wirze wydarzeń z obydwu filmów i nieustannej akcji, stawiając czoła falom zbrodni jako rodzina superbohaterów.LEGO Iniemamocni proponuje godziny kreatywnej zabawy w świecie z filmów Iniemamocni w pełnej wyobraźni wersji LEGO mówi Sean William McEvoy, wiceprezes ds. Gier, a także aplikacji cyfrowych Grupy LEGO. Rozwiązywanie zagadek w kooperacji to fantastyczna rozrywka dla całej rodziny.Nowa gra ze świata Iniemamocnych z całą pewnością spodoba się fanom w każdym wieku uważa Lisa Anderson, wiceprezes ds. Gier w Disney Consumer Products & Interactive Media. LEGO Iniemamocni pokazuje zupełnie nowe, emocjonujące przygody z niesamowitą rodziną Iniemamocnych w roli głównej, poddając jej umiejętności próbie w pełnym zabawy i niespodziewanek świecie LEGO.W LEGO Iniemamocni gracze będą posiadać szansę na przemierzanie pełnych akcji stopni fabularnych,, a także takich lokacji jak Municiberg czy wyspa Nomanisan. Gra da możliwość korzystania z oryginalnych superumiejętności, żeby zaprowadzić przestępców przed oblicze prawa.realne będzie również tworzenie wyjątkowych budowli LEGO samodzielnie lub wraz z rodziną i przyjaciółmi w dwuosobowej kooperacji, która zapewni dwa razy więcej zabawy!EAN: 5051892215497Gwarancja: gwarancja zewnętrznaKod dostawcy: 5051892215497Data premiery: 2018-06-15Platforma: PlayStation 4Obsługiwany kontroler ruchu: NieGatunek: PrzygodowaWersja językowa: PolskaTryby gry: Multiplayerliczba graczy: 1-4wymogi wiekowe: od 7 latNośnik: Blu-rayoczekiwania sprzętowe: Konsola PlayStation 4 Gra sieciowa wymaga opłacania abonamentu PlayStation Plus
 • Producent CENEGA 
 • PEGI (wiek gracza) 7+ 
 • Gatunek platformowa 
 • Wersja językowa polska 

3 ★  Gra PS4 Lego Worlds

Gra PS4 Lego Worlds Najniższa Cena Online „W LEGO® Worlds gracze wyruszą w ekscytującą podróż mającą na celu osiągnięcie rangi architekta, prowadzącą poprzez otwarty świat zbudowany w pełni z części LEGO®" – powiedział Jonathan Smith, kierownik produkcji w TT Games. „Czy to w trakcie modyfikacji postaci, zwiedzania światów w pojazdach, wznoszenia budowli, czy odkrywania niezliczonych przedmiotów, postaci, a także stworzeń, użytkownicy będą w stanie stworzyć dosłownie wszystko, co jedynie sobie wymarzą". „LEGO® Worlds zwiększa naszą serię gier wideo LEGO® o zupełnie nowy rodzaj przygody uosabiający konwencjonalną zabawę polegającą na budowaniu obiektów z klocków LEGO®" – uwydatnia David Haddad, prezes Warner Bros. Interactive Entertainment. „TT Games stworzyło ogromny cyfrowy wszechświat łączący nieskrępowaną niczym kreatywność z tak uznanym przez miłośników standardowym dla LEGO® humorem". „LEGO® Worlds przenosi istotę zabawy z LEGO® – budowanie – do świata cyfrowego jak nigdy dotąd" – wspomniał Niels Jørgensen, wiceprezes ds. Gier cyfrowych w Grupie LEGO®. „Jesteśmy niesamowicie podekscytowani możliwością jeszcze bliższego połączenia naszych fizycznych oraz cyfrowych modeli zabawy i przekonani, iż docenią to równocześnie nasi fani, jak i zupełnie nowi użytkownicy. Wierzymy, że LEGO® Worlds ma szansę zainspirować i pomóc w rozwoju przyszłych budowniczych dzięki możliwości kreatywnej rozgrywki w otwartym świecie". W LEGO® Worlds gracze posiadają szansę odkrywać skarby zróżnicowanych światów – od zabawnych po fantastyczne – pełnych zawrotnej wręcz liczby przeróżnych pojazdów i stworzeń, od kowbojów ujeżdżających żyrafy, poprzez wampiry straszące yeti, po walce, samochody wyścigowe i ogromne koparki. Użytkownicy wyruszą w podróż, której ukoronowaniem będzie osiągnięcie rangi architekta, pomagając w jej czasie napotkanym postaciom LEGO®. Znajdź miecz dla króla, obroń farmera przed inwazją zombie, zbuduj dom dla jaskiniowca… Światy i obiekty ożyją na setki sposobów, zarówno dzięki możliwości budowy klocek po klocku, umieszczania w światach gotowych konstrukcji LEGO®, jak i stosowania nadzwyczajnych narzędzi zezwalających na dostosowywanie oraz kształtów krajobrazu. Wieloosobowa gra sieciowa w LEGO® Worlds da natomiast graczom możliwość odkrywania światów innych użytkowników, wspólnego tworzenia oraz zabawy w trybie współpracy albo rywalizacji w samodzielnie wytwarzanym otoczeniu....
 • Producent CENEGA 
 • PEGI (wiek gracza) 7+ 
 • Gatunek akcja 
 • Wersja językowa polska 

4 ★  Fast & Furious: Spy Racers Narodziny SH1FT3RA! Gra playstation 4 CENEGA (5060528035057)

Fast & Furious: Spy Racers Narodziny SH1FT3RA! Gra playstation 4 CENEGA (5060528035057) Najniższa Cena Online Twoja chwila nadeszła! Przygotuj swój sprzęt szpiegowski i jedź po zwycięstwo w #FastFuriousSpyRacers #NarodzinyShit3ra! teraz przenosimy intensywną akcję z serialu na PlayStation5 i Xbox Series X z zupełnie nowymi, udoskonalonymi funkcjami. ➡️ Szybszy czas ładowania ➡️ 4K/1080p przy 60 FPS na PS5 i Xbox Series X ➡️ gratisowa aktualizacja dla obecnych posiadaczy Przygotuj sprzęt szpiegowski i walcz o zwycięstwo w Fast & Furious: Spy Racers Narodziny SHIFTERA! Nadszedł czas, żeby wcielić się w Tony'ego Toretto i rywalizować z kierowcami pochodzącymi z całego świata, od Los Angeles po Saharę. Wciel się w wyścigowego agenta i walcz z odradzającą się przestępczą organizacją wyścigową o nazwie SHIFTER. Udowodnij swoją dominację, ścigając się po unikatowych torach z zastosowaniem gadżetów i tajnych skrótów. Spersonalizuj swój wóz przy pomocy nieszablonowych skórek i odblokuj nowe przedmioty w grze. Rywalizuj ze znajomym w trybie współpracy albo graj poprzez sieć z maksymalnie pięcioma innymi graczami. Jeśli kiedykolwiek marzyłeś o karierze tajnego szpiega i wirtuoza kierownicy, ta gra jest właśnie dla ciebie! SHIFTER powraca! Przestępcza organizacja wyścigowa SHIFTER powraca, żeby walczyć o ostateczną nagrodę – niewidzialny i niewykrywalny pojazd najnowszej generacji. Wciel się w żądnego wrażeń wyścigowego agenta takiego jak Tony Toretto, Echo, Cisco albo Layla Gray. Możesz także odblokować czarne charaktery SHIFTERA w prędkim wyścigu i trybie sieciowym, ścigając się w pełnych ekscytujących zwrotów akcji imprezach na całym świecie! Walcz do linii mety Sama szybkość nie starczy, żeby sprostać temu zadaniu. Użyj jednej z 15 szpiegowskich broni inspirowanych serialem produkcji Netflixa, aby wyprzedzić rywali i sięgnąć po zwycięstwo. Tryb współpracy i tryb wieloosobowy Pokaż całemu światu, iż jesteś najszybszym oraz najszczególniej odlotowym i utalentowanym kierowcą! Spersonalizuj swój pojazd przy użyciu skórek do odblokowania i rywalizuj przez sieć z innymi graczami, kierowcami sterowanymi przez SI i znajomymi w trybie współpracy lub sieciowym trybie wieloosobowym. Gra z polskimi głosami!
 • Producent CENEGA 
 • Wersja językowa polska 

5 ★  Gra PS4 Mafia: Edycja ostateczna

Gra PS4 Mafia: Edycja ostateczna Najniższa Cena Online Mafia: Edycja ostateczna Pierwsza część gangsterskiej sagi – Lost Heaven, stan Illinois, lata 30. XX wieku. W tej zaprojektowanej w całości od podstaw na nowym silniku grze, ze zaktualizowanym scenariuszem, nowymi przerywnikami filmowymi, dodatkowymi sekwencjami i innymi elementami wzbogacającymi rozgrywkę, będziesz piął się w górę hierarchii w szeregach włoskiej mafii w latach ery prohibicji w Stanach Zjednoczonych. Po nieumyślnej sprzeczce z mafią, taksówkarz Tommy Angelo zostaje wciągnięty w ten przesiąknięty zbrodnią, przestępczy świat. Początkowo niezwykle niepewny co do swojej przyszłości obok rodziny Salierich, Tommy wkrótce odkrywa, że niektóre profity posiadają zbyt dużą wartość, żeby tak prosto z nich zrezygnować. Przebudowany klasyk: wiernie odwzorowana Mafia – dzisiaj na nowym silniku gry, z rozbudowaną historią, unowocześnionymi elementami rozgrywki, ponownie nagraną ścieżką dźwiękową z udziałem orkiestry i niemało innych. To Mafia, którą pamiętasz – tylko o niemało bardziej rozbudowana. Bądź częścią gangsterskiego dramatu. Wciel się w gangstera w latach ery prohibicji i awansuj w mafijnych szeregach – a to wszystko w filmowej oprawie, z nowymi elementami fabularnymi, takimi jak odświeżony scenariusz, zupełnie nowe przerywniki filmowe, a także na nowo nagrane dialogi aktorów.Lost Heaven, stan Illinois: Przeprojektowana panorama miasta z lat 30. XX wieku – bogata w międzywojenną architekturę, samochody i kulturę, którą się widzi, słyszy i z którą można wejść w interakcję.mając Mafię: Edycję ostateczną odblokujesz strój i taksówkę Tommy’ego w Edycjach ostatecznych Mafii II i Mafii III.
 • Producent CENEGA 
 • Wersja językowa polska 

6 ★  Cenega Gra ps4 mafia trylogia

Cenega Gra ps4 mafia trylogia Najniższa Cena Online Od mistrzów narracji ze studia Hangar 13 prosto w ręce graczy nadciąga Mafia: Trylogia – jedyna w swym rodzaju interaktywna seria, pozwalająca graczom posmakować gangsterskiego życia w trzech przeróżnych epokach zorganizowanej przestępczości w Ameryce. nad wyraz należycie oceniane gry dramatyczne z serii Mafii sprzedały się w łącznym nakładzie ponad 18 milionów kopii na całym świecie. Dzisiaj, po raz pierwszy na konsole obecnej generacji, przeżyj na nowo wszystkie trzy części cenionej serii łączącej akcję i przygodę dzięki jednemu, ostatecznemu wydaniu tej gangsterskiej sagi. Mafia: Trylogia gromadzi: Mafia: Edycja ostateczna – zaprojektowany w pełni na nowo klasyk, który dał początek tej kultowej serii. Mafia II: Edycja ostateczna – uznana przez entuzjastów część kolekcji, zremasterowana do rozdzielczości HD. Mafia III: Edycja ostateczna ­­– ponowne zetknięcie się z wielokrotnie nagradzanym, narracyjnym arcydziełem. Mafia: Edycja ostateczna to zbudowany na nowo, kompleksowy remake oryginalnej Mafii, uzupełniony o zaktualizowany skrypt wypełniony nowymi dialogami, rozbudowanymi wątkami fabularnymi i dodatkowymi przerywnikami filmowymi. Pojawią się zupełnie świeże sekwencje i funkcje rozgrywki. Mafia powstanie na tym samym świetnym silniku gry, który napędzał najlepsze w swojej klasie przerywniki filmowe z Mafii III. W grze czekają w dodatku inne ulepszenia. To Mafia, którą pamiętasz – tylko o sporo bardziej rozbudowana. W skład wydania Mafia: Trylogia wchodzą: Mafia: Edycja ostateczna (dostępna także od 28 sierpnia jako osobna gra w wydaniu pudełkowym) Pierwsza część gangsterskiej sagi – Lost Heaven, stan Illinois, lata 30. XX wieku. W tej zaprojektowanej w całości od podstaw na nowym silniku grze, ze zaktualizowanym scenariuszem, nowymi przerywnikami filmowymi, dodatkowymi sekwencjami i innymi elementami wzbogacającymi rozgrywkę, będziesz piął się w górę hierarchii w szeregach włoskiej mafii w latach ery prohibicji w Stanach Zjednoczonych. Po nieumyślnej sprzeczce z mafią, taksówkarz Tommy Angelo zostaje wciągnięty w ten przesiąknięty zbrodnią, przestępczy świat. Początkowo szczególnie niepewny co do swojej przyszłości obok rodziny Salierich, Tommy wkrótce odkrywa, że niektóre profity mają zbyt dużą wartość, by tak prosto z nich zrezygnować. Przebudowany klasyk: wiernie odwzorowana Mafia – dzisiaj na nowym silniku gry, z rozbudowaną historią, unowocześnionymi elementami rozgrywki, ponownie nagraną ścieżką dźwiękową z udziałem orkiestry i mnóstwo innych. To Mafia, którą pamiętasz – tylko o niemało bardziej rozbudowana. Bądź częścią gangsterskiego dramatu. Wciel się w gangstera w latach ery prohibicji i awansuj w mafijnych szeregach – a to wszystko w filmowej oprawie, z nowymi elementami fabularnymi, takimi jak odświeżony scenariusz, zupełnie świeże przerywniki filmowe i na nowo nagrane dialogi aktorów.Lost Heaven, stan Illinois: Przeprojektowana panorama miasta z lat 30. XX wieku – bogata w międzywojenną architekturę, samochody i kulturę, którą się widzi, słyszy i z którą można wejść w interakcję.posiadając Mafię: Edycję ostateczną odblokujesz strój i taksówkę Tommy’ego w Edycjach ostatecznych Mafii II i Mafii III. Mafia II: Edycja ostateczna Część druga gangsterskiej sagi – Empire Bay, stan Nowy Jork, lata 30. I 40. XX wieku. W tej niesamowicie zremasterowanej do rozdzielczości HD i po raz pierwszy w historii przystępnej na platformy obecnej generacji grze wcielisz się w gangstera w złotej erze zorganizowanej przestępczości. Bohater wojenny Vito Scaletta zostaje wplątany w kontakty z mafią, chcąc spłacić długi swego ojca. Wraz ze swym kumplem Joe, Vito pnie się w górę mafijnej hierarchii, żeby zdobyć wyższy status i idące za tym zyski. Jednak każde nowe ryzyko ponosi za sobą coraz cięższe konsekwencje… Kompletna i zremasterowana produkcja: Po raz pierwszy w historii rozegraj dramatyczną historię z Mafii II w zniewalającej rozdzielczości 4K.Złoty wiek mafii: Zanurz się w nad wyraz niebezpieczny świat w grze natchnionej kultowymi mafijnymi historiami.Empire Bay, NY: Powojenne Empire Bay to pokaźne miasto, w którym kwitnie jednocześnie przemysł jak i zorganizowana przestępczość Ameryki.Mafia II: Edycja ostateczna gromadzi wszystkie trzy wydane wcześniej rozszerzenia do gry, jak ponadto dodatki – Zestawy ubrań i Pojazdów. zwiększenia fabularne: Zdrada Jimmy’ego, Wendeta Jimmy’ego i Przygody Joe.pakiet ubrań i Pojazdów: zestaw Vegas, komplet War Hero, komplet Renegade, pakiet Greaser. posiadając Mafię II: Edycję ostateczną odblokujesz skórzaną kurtkę i samochód Vito w Edycjach ostatecznych Mafii i Mafii III. Mafia III: Edycja ostateczna Część trzecia gangsterskiej sagi – nowe Bordeaux, stan Los Angeles, rok 1968 Po latach walki w Wietnamie, Lincoln Clay wie swoje: rodzina to nie ci, przy których się rodzisz; to ci dla których umierasz. Kiedy jego rodzina zastępcza pada ofiarą włoskiej mafii, Lincoln wytwarza swoją nową rodzinę i zapowiada zemstę na odpowiedzialnym za wyczynione krzywdy Mafioso. Zabójczy anty-bohater. Wciel się w Lincolna Claya – sierotę i weterana z Wietnamu, targanego pragnieniem zemsty za śmierć swej rodziny zastępczej.Zemścij się po swemu. Wybierz własny sposób – brutalna siła, ognie pistoletów czy zabójstwa z ukrycia. Nowa rodzina na prochach zmarłych: Zbuduj świeże, gangsterskie imperium decydując, których poruczników nagrodzisz, a których zdradzisz.nowe Bordeaux zaprojektowane na wzór Nowego Orleanu: Rozległy świat rządzony poprzez mafię, pełen detali i dźwięków standardowych dla epoki.Zawartość dodatkowa w Mafii III: Edycji ostatecznej – dostępna jako bezpłatne dodatki – posiada wszystkie oryginalne powiększenia fabularne, jak i pakiety broni i pojazdów.rozszerzenia fabularne: Gaz do dechy!; Niedokończone sprawy; Znak czasówzestaw Broni i Pojazdów: komplet Rodzinny zestaw broni: Sędzia, Ława Przysięgłych i Kat mając Mafię III: Edycję ostateczną odblokujesz kurtkę wojskową i samochód Lincolna w Edycjach ostatecznych Mafii i Mafii II.
 • Producent CENEGA 
 • Wersja językowa polska 
Powiązania gamingowe:  Gry na konsole BigBen - Ranking TOP10 gier konsolowych

7 ★  Cenega Gra ps4 spongebob squarepants: battle for bikini bottom - rehydrated

Cenega Gra ps4 spongebob squarepants: battle for bikini bottom - rehydrated Najniższa Cena Online W naszej ofercie TYTUŁ: SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom - Rehydrated PLATFORMA: Playstation 4 STAN: Nowa w folii WERSJA JĘZYKOWA: Polska najlepszA cena NA RYNKU! Zapraszamy Serdecznie do Zakupu! możliwy odbiór osobisty po wcześniejszym kontakcie w Kielcach, Radomiu, Rzeszowie i Lublinie Więcej danych o grze: https://www.gry-online.pl/gry/spongebob-squarepants-battle-for-bikini-bottom-rehydrated/z657e5#ps4 Zdjęcie okładki Poglądowe Czy jesteście gotowi na przygodę w świecie kultowej kreskówki? Grajcie SpongeBobem, Patrykiem, albo Sandy i pokażcie przebrzydłemu Planktonowi gdzie raki zimują! Uratujcie Bikini Dolne przed robotami przy pomocy baniek powietrza, skaczcie na bungee i połączcie siły w zupełnie nowym trybie współpracy! Główne właściwości gry: - Graj SpongeBobem, Patrykiem lub Sandy i korzystaj z ich wyjątkowych umiejętności - Udaremnij niecny plan Planktona i jego armii robotów, próbującej zdobyć władzę nad Bikini Dolnym - Spotkaj dużo postaci z oryginalnego świata kreskówki Główne ulepszenia w nowej wersji gry: - Wierne odtworzenie najkorzystniejszej gry o SpongeBobie w wysokiej rozdzielczości - innowacyjna grafika i dopracowana rozgrywka - Nowy tryb hordy dla dwóch graczy, równocześnie lokalnie jak i po sieci - Dodana zawartość, którą usunięto z oryginalnego wydania, jak walka z Robo Skalmarem i wyraźnie więcej
 • Producent CENEGA 
 • Wersja językowa polska 

9 ★  Lego city: tajny agent pl marki Cenega

Lego city: tajny agent pl marki Cenega Najniższa Cena Online LEGO® CITY Undercover Join the Chase! In LEGO® CITY Undercover, players become Chase McCain, a police officer who goes undercover to hunt down the notorious – and recently escaped – criminal, Rex Fury, to put an end to his city-wide crime wave. This open-world LEGO adventure allows fans and newcomers to explore the sprawling metropolis that is LEGO® CITY with more than 20 unique districts to investigate, filled with car thieves to bust, vehicles to navigate, mischievous aliens to capture, hilarious movie references to discover, lost pigs to rescue and of course, hundreds of collectibles. With 15 special assignments to conquer, LEGO CITY Undercover brings together witty, original storytelling with signature LEGO humor to create a fun-filled experience for players of all ages. BECOME LEGO CITY’S FINEST – Assume the identity of undercover police officer, Chase McCain, and track down the fiendish Rex Fury to finally put an end to his city-wide crime wave. EXPLORE THE CITY – With more than 20 distinct districts to investigate, LEGO CITY is a bustling metropolis that is ripe for exploration and filled to the brim with people on the streets to interact with, criminals to take down and hundreds of collectibles. BE A MASTER OF DISGUISE – As a man of many talents, Chase McCain has eight disguises to choose from, each with unique skills and abilities to infiltrate every corner of the city, allowing him to access places a regular old officer can’t. OVER 100 VEHICLES – In LEGO CITY, every vehicle on the street can be commandeered with more than 100 to choose from so players can get behind the wheel of sports cars, motorcycles, helicopters and more to chase down criminals or take a leisurely ride through the urban jungle to check out the sights. FIGHT CRIME – Take down criminals with hand-to-hand combat or arrest bad guys using Chase’s handy grapple gun and standard issue police handcuffs. THE CAST – Chase is joined by officer Frank Honey, Chief of Police Dunby and paramedic Natalia Kowalski, who are just a few of the more than 300 unlockable and playable characters that gamers will meet throughout the adventure. HUMOR, HUMOR, HUMOR – Featuring an original storyline, LEGO CITY Undercover is chock-full of signature humor with hilarious movie and music references peppered throughout the open-world.
 • Producent Cenega 
 • PEGI (wiek gracza) 7+ 
 • Gatunek akcja 
 • Wersja językowa polska 

10 ★  Cenega Ace combat 7: skies unknown top gun maverick edition pl (ps4)

Cenega Ace combat 7: skies unknown top gun maverick edition pl (ps4) Najniższa Cena Online właściwości gry Zostań asem przestworzy i wzbij się w odwzorowane wręcz w fotorealistycznym stylu niebo w najlepszej kolekcji symulatorów lotniczych i podniebnych batalii: ACE COMBAT. Nic nie przebije uczucia szybowania w powietrzu z 360 poziomami swobody! Pokonuj wrogów i każdą trudność polegając wyłącznie na swym instynkcie latania i walki. Oparta na motywie lotniczych innowacji, najnowsza odsłona serii proponuje wyjątkowo atrakcyjną walkę powietrzną, zabierając cię w podróż przez pełne chmur, ożywiające grę niebo. · ODKRYJ 50 SAMOLOTÓW WE wszystkich TRYBACH GRY · WZNIEŚ SIĘ luźno W PRZESTWORZA W szczególnie atrakcyjnyM, ale WYMAGAJĄCYM ŚRODOWISKU · przystosuj SWÓJ SAMOLOT I BROŃ · WALCZ O NAJWYŻSZĄ POZYCJĘ W BITWACH ONLINE DO 8 GRACZY · PODEJMIJ WALKĘ Z WROGIEM UŻYWAJĄC SZEROKIEGO ZAKRESU BRONI I TAKTYK · WYKORZYSTAJ POGODĘ I OTOCZENIE, by ZDOBYĆ PRZEWAGĘ gromadzi grę ACE COMBAT™ 7: SKIES UNKNOWN oraz TOP GUN: Maverick Aircaft Set. • Dodatkowa zawartość w wersji do pobrania - Grywalny samolot: F-104C -Avril • Zawartość ACE COMBAT™ 7: SKIES UNKNOWN – TOP GUN: Maverick Aircraft Set- 1) 6 grywalnych samolotów: - F-14A Tomcat - F-14A Tomcat | Top Gun: Maverick - F/A-18E Super Hornet - F/A-18E Super Hornet | Top Gun: Maverick - Myśliwiec 5. Generacji | Top Gun: Maverick - DarkStar 2) 10 Emblematów 3) 38 Skórek 4) 12 Przydomków 5) Dwie ścieżki dźwiękowe dla misji w trybie wieloosobowym
 • Producent Cenega 
 • Wersja językowa polska 

Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Podsumowanie, czyli Jakie Gry PS4 Cenega najlepsze?

Najlepsze Gry PS4 Cenega w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Gry PS4 Cenega w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Dobre gry na PlayStation4 – Ranking grudzien 2022

Jeżeli żadne z powyższych Gier PS4 od wytwórni Cenega nie spełniły oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie chętnie wybieranych innych gier na PlayStation4.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *