Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Gry na konsole

Gry PS4 Capcom – Ranking TOP10 gier konsolowych

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych Gier PS4 od wytwórni Capcom. Poniższe zestawienia są aktualne na grudzien 2022 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych Gier PS4 od wytwórni Capcom,
  • TOP10 najtańszych Gier PS4 od wytwórni Capcom,
  • TOP5 innych rekomendowanych gier na konsole PlayStation4.

Jakie Gry PS4 Capcom najlepiej wybrać? Ranking na grudzien 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Gry PS4 Capcom, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking Gier PS4 od wytwórni Capcom, wraz z informacją o produktach, jest aktualizowany każdego dnia.

1 ★  Capcom Resident evil 3 ps4

Capcom Resident evil 3 ps4 Najniższa Cena Online W Resident Evil 3, agentka Jill Valentine, należąca do specjalnej jednostki wojskowej S.T.A.R.S. I jedna z najszczególniej rozpoznawalnych protagonistek w świecie gier wideo, ucieka z miasta opanowanego przez zombie i inne, przerażające kreatury. Gra Resident Evil 3, produkowana przy pomocy opatentowanego przez Capcom silnika RE Engine, wykorzystuje nowoczesne mechanizmy rozgrywki, żeby dostarczyć kompozycję akcji i konwencjonalnego survivalowego horroru w jak najkorzystniejszej oprawie graficznej. Wstrząsające doświadczenia Jill w Resident Evil 3, dziejące się na kilka godzin przed koszmarnymi wydarzeniami z Resident Evil 2, rzucają świeże światło na sytuację, która dotknęła Raccoon City i jego mieszkańców. Każda podjęta próba ucieczki jest przerywana poprzez następną rozpoznawalną osobowość franczyzy Resident Evil potężnego mutanta Nemesis. To brutalne, lecz inteligentne monstrum, używa progresywnej i konkretnej broni w celu natychmiastowej eliminacji któregokolwiek żyjącego członka oddziału S.T.A.R.S. a Jill jest jego ostatnim celem. Atrybuty gry Resident Evil 3: Powrót szanowanej przez sympatyków części solidnie wyczekiwany poprzez wielbicieli tytuł powraca w nowej odsłonie, 20 lat po premierze. Blisko, bardzo blisko Kamera znad ramienia postaci i lepsze sterowanie w grze unowocześniają konwencjonalny horror z roku 1999, wciągając graczy, przemierzających ruiny miasta Raccoon, w krwawe starcia i przepełnione grozą sceny. Inna strona Raccoon City Doświadcz z innej pespektywy tego niegdyś tętniącego życiem miasta, koszmarnie dotkniętego epidemią T-Virusa broni biologicznej wytworzonej przez Europejski Oddział Umbrella Chemical Inc.. Wstrząsająca walka Jill o przetrwanie zaprowadzi ją do początków wybuchu epidemii, a wydarzenia nałożą się na te, przedstawione w istotnie należycie ocenianej grze Resident Evil 2, przed dramatycznym zakończeniem sagi Raccoon City. Intensywna akcja w kompilacji z klasycznym survivalowym horrorem Wyjdź z życiem z mrożących krew w żyłach starć w ciągłej walce o przetrwanie. Eksploracja otoczenia wzbogacona będzie o łamigłówki, uznane przez wielbicieli serii. Wyczuwalne napięcie Silnik RE generuje foto-realistyczne, apokaliptyczne otoczenie, gdzie groteskowe zombie, przerażające kreatury oraz uciążliwy prześladowca czyhają za każdym, mrocznym zakrętem. Zastrzeżony poprzez Capcom silnik został wykorzystany przy tworzeniu szanowanych gier: Resident Evil 2, Devil May Cry 5 i Resident Evil 7 biohazard.
  • Producent Capcom 
  • Wersja językowa polska 
Powiązania gamingowe:  Gry na konsole Tate Multimedia - Ranking TOP10 gier konsolowych

Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Najtańsze Gry PS4 Capcom – Ranking grudzien 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze Gry PS4 Capcom, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Gier PS4 od wytwórni Capcom jest aktualizowany na bieżąco.

Powiązania gamingowe:  Gry do konsoli do 10 zł - Ranking TOP10 gier konsolowych

1 ★  Capcom Resident evil 3 ps4

Capcom Resident evil 3 ps4 Najniższa Cena Online W Resident Evil 3, agentka Jill Valentine, należąca do specjalnej jednostki wojskowej S.T.A.R.S. I jedna z najistotniej rozpoznawalnych protagonistek w świecie gier video, ucieka z miasta opanowanego poprzez zombie i inne, przerażające kreatury. Gra Resident Evil 3, wyprodukowana przy pomocy zastrzeżonego przez Capcom silnika RE Engine, wykorzystuje innowacyjne mechanizmy rozgrywki, by dostarczyć kompozycję akcji i konwencjonalnego survivalowego horroru w jak najlepszej oprawie graficznej. Wstrząsające doświadczenia Jill w Resident Evil 3, dziejące się na kilka godzin przed koszmarnymi wydarzeniami z Resident Evil 2, rzucają świeże światło na sytuację, która dotknęła Raccoon City i jego mieszkańców. Każda podjęta próba ucieczki jest przerywana poprzez następną rozpoznawalną osobowość franczyzy Resident Evil mocnego mutanta Nemesis. To brutalne, ale inteligentne monstrum, używa innowacyjnej i mocnej broni w celu natychmiastowej eliminacji któregokolwiek żyjącego członka oddziału S.T.A.R.S. a Jill jest jego ostatnim celem. Parametry gry Resident Evil 3: Powrót renomowanej poprzez fanów części potężnie wyczekiwany przez fanów tytuł powraca w nowej odsłonie, 20 lat po premierze. Blisko, szczególnie blisko Kamera znad ramienia postaci, a także lepsze sterowanie w grze unowocześniają klasyczny horror z roku 1999, wciągając graczy, przemierzających ruiny miasta Raccoon, w krwawe starcia i przepełnione grozą sceny. Inna strona Raccoon City Doświadcz z innej pespektywy tego niegdyś tętniącego życiem miasta, koszmarnie dotkniętego epidemią T-Virusa broni biologicznej wytwarzanej poprzez Europejski Oddział Umbrella Chemical Inc.. Wstrząsająca walka Jill o przetrwanie zaprowadzi ją do początków wybuchu epidemii, a wydarzenia nałożą się na te, przedstawione w bardzo korzystnie ocenianej grze Resident Evil 2, przed dramatycznym zakończeniem sagi Raccoon City. Intensywna akcja w kompozycji z konwencjonalnym survivalowym horrorem Wyjdź z życiem z mrożących krew w żyłach starć w ciągłej walce o przetrwanie. Eksploracja otoczenia wzbogacona będzie o łamigłówki, uwielbiane przez entuzjastów kolekcji. Wyczuwalne napięcie Silnik RE tworzy foto-realistyczne, apokaliptyczne otoczenie, gdzie groteskowe zombie, przerażające kreatury oraz uciążliwy prześladowca czyhają za każdym, mrocznym zakrętem. Zastrzeżony poprzez Capcom silnik został wykorzystany przy tworzeniu szanowanych gier: Resident Evil 2, Devil May Cry 5 i Resident Evil 7 biohazard.
  • Producent Capcom 
  • Wersja językowa polska 

2 ★  Resident evil 4 + steelbook gra na ps4 (kompatybilna z ps5) marki Capcom

Resident evil 4 + steelbook gra na ps4 (kompatybilna z ps5) marki Capcom Najniższa Cena Online Data premiery:24.03.2023;dostępne wyłącznie na PlayStation:nie;Działa z PlayStation Move:nie;Edycja:charakterystyczna;Funkcje sieciowe:tak;Funkcje sieciowe wariant:dodatki do gry;Gatunek:akcja, horror, survival;Kod regionu:region 2;Nośnik:płyta Blu-ray;Opis:Dzięki zmodernizowanej rozgrywce, wyobrażonej na nowo fabule i żywej, szczegółowej grafice Resident Evil 4 stanowi odrodzenie jednej z najmocniej znanych kolekcji gier w branży.;Platforma:Playstation 4;Przedsprzedaż (preorder):tak;Przedział wiekowy (PEGI):18+;Ratingi:Przemoc;typ wydania:podstawowe;Tryb:singleplayer (jednoosobowy);Twórca:Capcom;Tytuł gry (wariantowanie):Resident Evil 4;Wersja:fizyczna;Wersja językowa:angielska;Współpraca PlayStation VR:nie;Wydawca:Capcom;Wyjście wideo HD:1080p, 1080i, 720p;wymagania sprzętowe:konsola PlayStation 4, konsola PlayStation 5;oczekiwania systemowe:aby można było grać w tę grę na PS5, może być konieczna aktualizacja oprogramowania systemu do najnowszej wersji, gra będzie działać na PS5, lecz niektóre funkcje z wersji na PS4 mogą być nieobecne, gra pozwala na pobranie bezpłatnej aktualizacji do wersji PlayStation 5...
  • Producent Capcom 
Powiązania gamingowe:  Gry PS4 bijatyka - Ranking TOP10 gier konsolowych

Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Podsumowanie, czyli Jakie Gry PS4 Capcom najlepsze?

Najlepsze Gry PS4 Capcom w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Gry PS4 Capcom w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Dobre gry na konsole PlayStation4 – Zestawienie grudzien 2022

Jeżeli żadne z powyższych Gier PS4 od wytwórni Capcom nie spełniły oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie dobrych innych gier na konsole PlayStation4.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *